هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
خیلی سریع می خوام حرفامو بزنم چون اصلا دوست نداره در این جور موارد بحث کنم .

من تاپیک آداس رو زدم . و به نظر خودم واقعا به فعال شدن این سایت در زمان امتحانات کمک کردم . هدفم فقط فعال کردن تاپیکم بود و از اینکه دیدم چقدر استقبال شد لذت بردم . لطفا اینقدر منو نترسونین که تاپیکتو پاک میکنم . چون برام مهم نیست . من فقط قصدم فعالیت و خدمت به سایته . همین و بس . چه در تاپیک آداس و چه در انجمنی که ناظرشم .

من نه از ساحره ها بدم میاد و نه مثل بعضی ها که برای اظهار وجود اینجا پست میزنن قصد خودنمایی دارم . من هیچ انگیزه ای برای توهین به ساحره ها ندارم و اصلا دلم نمی خواد کسی از دست من ناراحت بشه .

در مورد توهین ها ، بجز چند مورد چیزی نمی بینم و در تمامی موارد به زننده پست تذکر دادم . البته بیشتر این موارد مربوط به خود ساحره هاست . به نظر من دلیل اینکه زیادی جنجال بپا شده اینکه این تاپیک تونسته تمام بحثهای این سایت رو در این چند روز به خودش اختصاص بده و زیادی به چشم اومده .

در مورد صحبت های اسنیپ : سوروس اسنیپ با چنان اشتیاقی از بسته شدن این تاپیک حرف میزنه که انگار زندگیش در خطره و چقدر در این سایت فعالیت میکنه .
ولی جناب سوروس اسنیپ به نظر من اون چیزی که قفل شدنش به نفع این سایته شناسه شماست نه تاپیک آجاس . میشه بگین فعالیت شما در رول در چه حده . واقعا بده که یکنفر از بهمن 83 عضو بشه ولی 300 تا پست بزنه . خودتون فکر کنین اگه تمام عضوها مثل شما فعالیت کنن این سایت به چه وضعی میفته . اونوقت در مورد ضررهای آجاس نظر میدین . میشه بگین چه کاری برای این سایت انجام دادین تو این مدت . به نظر من شما صلاحیت اظهار نظر رو ندارین . شما حتی اینقدر به خودتون زحمت ندادین که ببینین تاپیک آجاس رو من تازه وارد زدم نه یک عضو قدیمی .
من شخصیت مورد علاقم در کتاب هری پاتر اسنیپه و بجز اسنیپ دوست ندارم شخصیت دیگری رو قبول کنم ، ولی افسوس که این شخصیت رو شما دارین . مطمئنن من در لیست انتظار شخصیت شما رو درخواست میدم .

همینجا بازهم به همه میگم که برام مهم نیست تاپک آجاس تعطیل بشه یا نه . چون هدف من فقط و فقط فعالیت در این سایت و لذت بردنه . به هیچ وجه هم قصد توهین به ساحره ها رو نداشتم . اگرم دیدین همچین تاپیکی زدم برای اینم بود که به نظرم اومد این بهترین ایده برای فعال کردن سایته و به هدفم هم رسیدم .

دیگه بقیش با خودتون . هر جور صلاح میدونین . اینقدر هم با مسائل جدی برخورد نکنین . پست بزنین و بخندین و از پست زدنتون لذت ببرین .

لطفا دیگه این بحث رو ادامه ندین . من تصمیم دارم در کنفرانس آجاس که امشب ساعت 10 برگذار میشه ، ائتلاف رو کاملا جادوگری کنم و با همفکری بقیه راه حلی برای بهتر کردن آجاس پیدا کنیم اگر مدیران هم در جلسه شرکت کنن بد نیست . اصلا آداسی ها هم می تونن شرکت کنن و نظر بدن .

ممنون ... بلرویچ

ویرایش شده توسط لرد بلرویچ در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۵ ۲۰:۰۲:۰۵

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
آرشام عزيز!
مخالفتي اينجا با كليت آجاس نيست! گرچه بايد بگم شخصا مخالف اين تاپيكم اما بحث در اين مورد نيست! شايد يك سري به قول خودتون توهين نسبت به شما از طرف چند تا ساحره شده باشه..كه چون من هم مثل آوريل نخوندم نمي تونم نظري بدم..اما من هم الان در مورد توهين به ساحره ها حرف نمي زنم!! گرچه آجاس بر ضد ساحره ها بود و قطعا نميشه انتظار سكوت رو از اون ها داشت!!
صحبتي كه من كردم در اين مورد بود كه كلا الفاظي كه مورد استفاده اند مناسب نيستند! اين كه تمام مدت صحبت از پشت مو و پيكان جوانان و ضعيفه و شلوار كرديو...اينا واقعا مناسب يك سايت هري پاتري نيستند!
ميشه آجاس رو داشت...آنتي ساحريال رو داشت آداس رو هم داشت! اما نه به اين صورت! ما توي اين سايت عضو نيستيم كه همديگرو تحقير كنيم و يا به باد تمسخر بگيريم.
واقعا لازمه كه توي طرز نوشته ها دقت بشه.

پيتر پتي گرو

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۸:۱۴ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
هوم... هر کی سرژو دید از قول من بپره ریششو گاز بگیره. ماشاللاح ماشاللح چه قدر روحیاتش لطیفه!

===========================

من نمفیهمم چرا شما ملت غیور و ارزشی انقدر به مسائل فرهنگی-ورزشی اهمیت میدین؟!! فردا که پای پاتر رفت رو سیم سرور، تازه میفهمین همون عکسای توی امضای مردم چه قدر دوست داشتنی بودن و کلا بدون اونا احساس پوچی خواهید کرد. و من خودم به عنوان یک عضو ارزشی، بهترین خاطراتی که از این جادوگران دارم مربوط میشه به سرعت بالا اومدنش و همیشه آّبر رو توی دلم تحسین میکردم که چه قدر برای اینکه تم (که البته جدیدا بچه ماسکیماهای جیگول بهش میگن ثیم) هایی طراحی کنه که حتی با فیبر نوری بابای ویلیام ادوارد هم بالا نیاد، زحمت میکشید. اما متاسفانه فعلا در غیابش عوامل خارجی سرعت فرومو افزایش دادن و این اصلا حال نمیده و یکی از علت های اصلی اینکه برای رول زدن انگیزه ها از بین رفتن همینه.

شما هم الان گرمید، فکر میکنین با سرعت بالای فروم ممکنه زندگی شیرین تر بشه، ولی مطمئن باشید که سخت در اشتباهید.

============================

هوم... در ضمن بینزی جون، اگه همش شده بود پستای طنز که خیلی توپ بود!

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
من جواب بلیز عزیز(وزن رو داشته باشید) را در پیام فوری دادم.
ولی چون خیلی ها پیام فوری را نگاه نمیکنند گفتم در خود تاپیک هم جواب بدم.
هیچ فردی به من تا به حال توهین نکرده که ناراحت بشم.من منظورم چیز دیگری بود.
میخواستم بگم:وقتی قراره در مورد مسائلی مثل پاک کردن و قفل کردن و ...یک تاپیک نظر بدید یک طرفه نظر ندید.یه نگاهی هم به سایر تاپیک ها بندازید.اگر اجاس اشتباهی کرده که باید گفته بشه.اداس هم قطعا اشتباهاتی داشته.اجاس تاپیکیه که عمرش خیلی کمه.و میتونه خیلی بیشتر از اینی که هست بشه.در سه روز حدود 20 نفر عضوش شدند.
من فقط منظورم همین بود.
در مورد ناراحت شدن هم اصلا ناراحت نمیشم.ولی میبینم که بعضی ها ناراحت میشن.من برای اونا ناراحتم.
گواه ناراحت نشدنم هم اسمم در اجاسه. در اونجا اسم ارشی جفنگ رو دارم.هیچ کدوم از اسم ها به این ضایعی نیست.
با تشکر از بلیز عزیز که شرایط رو به وجود اورد تا این موضوع را توضیح بدم.
آوریل جان در مورد فدراسیون اشتباه میکنید.ولی چون قرار شد دیگر در این مورد بحث نکنیم.موضوع را ادامه نمیدم.
پست را تا فردا پاک میکنم.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۷:۴۹ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
با سلام دوباره به دوستان :

توی این پستایی که زده شده و گفته شده که هی گروهها و حذبهای مختلف عضوگیری میکنن و بعدش هیچ کاری نمیکنن، من دیدم اسم آداس هم برده شده، لازم دیدم یه نکته ای رو بگم :

هیچ پستی توی تاپیک آداس وجود نداره که گفته باشه ملت، این فرم رو پر کنین، عضو آداس شین!! حتی پستهای اوایل تاپیک هم به این صورت نبوده که ملت فرم پر کنن و درخواست بدن!
الانم همینجوریه، خود من ادامه یه رول رو نوشتم به صورت رول و حتی هیچ توضیحی در مورد اینکه منم میخوام عضو باشم ندادم، و خیلی ساده از اون به بعد جزء اعضای آداس به حساب اومدم!

و توی آداس دقیقا کارها هم انجام میشه، یعنی وقتی که آنتی ساحریال بود هم کار انجام میشد، الانم که آجاس اومده فعلا برنامه ریزی شده و کارهایی قراره انجام بشه، فقط من ترجیح میدم که با یه نماینده از آجاس یه صحبتی داشته باشم تا این سری مثل بعضی مواقع پستها بی محتوا نشن و حداقل اهدافمون رو بدونیم و کل کلهای همیشگی شکل نگیره!!

آرشام گفته : آداس بیشترین توهین رو کرده، برید پست های سامانتا و دیانا و ایدی رو که عضو اداس هم هستند در فدراسیون بخونید.

نکته اول بگم من الا این پستها رو نخوندم پس نمیگم که توهین شده یا نه!! پستهایی جدید آداس رو هم اکثرش رو نخوندم چون سیستم همین ژانگولر و اینا بود.
ولی فکر میکنم شماها اون موقع به عنوان مرگخوار به اون تیم حمله کردین نه به عنوان اعضای آجاس، و اونها هم به عنوان اعضای تیم فمن پست زدن نه آداسی، درسته که کل قضیه خیلی فرق نداره، ولی همین فرق کوچیک باعث میشه این قضیه به خود تاپیک آداس ربطی نداشته باشه!

و بلیز گفته که من تا جایی که میدونم اگر کسی بخواد واقعا از وضع رول و این کل کل ها ناراضی باشه اون کریچره ! چرا که اگر دقت کنید توی تمام رول ها همه بهش فحش میدن ، کتکش میزنن ، شنکجش میکنن ، چندباری دیده شده که کشتنش و...... ولی در عوض رفتار کریچر کاملا منطقی بوده

این کریچر خیلی گله، خیلی باجنبه اس، و من همینجا میگم کریچ جان، خیلی گلی، خیلی با جنبه ای

با تشکر، آوریل

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
خوب می دونید که بحث در مورد این مسائل زیاده ولی باید هر جوز شده تو زمانی که وقت همه اعضا بیشتره یعنی تابستون حل شه...خوب یه گروهایی از قبل این کار ها رو می کردن که عضو گیری کنن...مثلا جوات ها هم می تونستن تو خود آداس پست بزنن مثل آنتی ساحریال شد که خیلی زود باعث شد ما ها بیخیل آداس بشیم کلا چون اون زمان هم اومدن به ما گفتن شما پست زدن بلد نیستین رول بلد نیستید برید بیرون و قطعا اینجوری به آدم بر میخوره مثلا آجاس رو قبل از اینکه زده بشه باید در موردش درست تصمیم گرفته میشد...در هر صورت حرفم برای هزارمین دفه باید یه نفر مثلا وزیر دسترسی کامل داشته باشه به رول که در این موارد خودش مستقیم نظر بده...

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
هووووم منم در این مورد نظر بدم.
آرشام جان این حرف شما برمیگرده به همون رقابت ها . والا من متوجه نمیشم چرا شما انقدر به یک موضوع حساس هستید که مثلا توی رول چه اتفاقی افتاده ؟ مثلا چرا فلانی از گل به شما کمتر گفته ! یا چرا گفته بچه چی چی و.......

من تا جایی که میدونم اگر کسی بخواد واقعا از وضع رول و این کل کل ها ناراضی باشه اون کریچره ! چرا که اگر دقت کنید توی تمام رول ها همه بهش فحش میدن ، کتکش میزنن ، شنکجش میکنن ، چندباری دیده شده که کشتنش و...... ولی در عوض رفتار کریچر کاملا منطقی بوده . نه تنها نیومده از خودش دفاع کنه حتی خودشم همین شخصیت رو بیشتر و بیشتر پرورش داده . همین موارد در ققی و آلبوس و.... هم دیده میشه .

حالا چرا شما نباید اینجوری باشید ؟ خوب یکی یه حرفی رو به شما زده . به خود شما که توهین چیزی نکرده . منظورش شخصیت شما بوده . به نظر شما اگر بیاید راجع به همین چند جمله کل کل کنید بهتره یا بیاید از این سوژه استفاده کنید و سعی کنید خودتونو نشون بدید و به عبارتی شخصیتتون رو در رول هر چه بیشتر مطرح کنید ؟ کاری که خیلی نویسندگان بزرگ سایت انجام دادن .

مسلما شما هم باید همین کار رو کنین . یعنی حرفی زدن دیگه دونبال این نگردید که فلانی به من توهین کرده من باید حالشو بگیرم . فلانی منو کشته باید بکشمش بلکه باید از هر سوژه ای به نفع خودتون استفاده کنید .
کلا به نظر من باید سعی کنید دیدگاهتونو نسبت به این قضیه تغییر بدید .

در مورد آجاس هم بگم که واقعا اگر بخوام منصفانه قضاوت کنم نمیتونم بگم که آجاس تاپیک بدون اشکالیه . یا بگم که فرقی با آداس نداره .

شاید آداس زیاد به دنیایه جادوگری ربط نداشته باشه . ولی بالاخره یه نشونه هایی در آن دیده میشه و یه قشنگی های خاص خودشو داره . ضمنا یادتون باشه که آداس یه تاپیک قدیمیه با بیش از سیصد پست یا همین حدودا . آجاس هم سوژش جالبه ولی واقعا از هری پاتر دوره . یعنی اگر آداس یکم به هری پاتر ربط داشته باشه آجاس اصلا ربط نداره . اینو دیگه حتی خود بلرویچم میدونه . ( طبق مشورت های دو نفریمون )

در مورد حرف های پیتر و سوروس هم تا حدی حق رو بهشون میدم چون به هر حال نمیتونن بگم حرفشون اشتباهه . بخصوص حرفهای پیتر کاملا درسته . اما شرط میبندم اگر پیتر طرفدار آداس نبود عمرا از این حرفا میزد

خلاصه اینکه در این موارد سعی نکنید همدیگر رو مقصر بدونید . سعی کنید با پستای قشنگ این کمبودها رو جبران کنید و هم آداس و هم آجاس ( بخصوص آجاس ) رو به وضعیت ایده آلش برگردونید .

پ ن : گیلدی در چند پست قبلی حرف قشنگی زد . اگر فکر میکنید کسی جنبه اش رو نداره در نمایشنامتون در موردش حرف نزنید تا از این مسائل پیش نیاد . ( امیدوارم همه جنبه داشته باشن ( روحیه بدم ))

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
من فقط اومدم یه چیزی بگم برم

آقا یه وقت از حرف های برداشت نشه که من خدای نکرده قصد توهین به حذب یا اعضا ی محترمش رو داشتم یا دارم یا قصد دخالت در کار دوستان رو دارم
من حرفم یه چیز دیگس
من میگم هر جا که عضو گیری باشه یه سری میریزن اونجا درخواست میدن بعد (فقط به قصد پست زدن) بعدش هم دیگه پیداشون نمیشه
فقط با این عملشون روند کار اون مجموعه رو هم خراب میکنن
من حذب رو مثال زدم چون الان اونجا در حال عضو گیریه
و به نظر من یه تعداد از این افرادی که درخواست دادن بعدا دیگه سراغ حذب نمیان و باعث ضربه خوردن به حذب میشن

به نظر من ققنوس جان شما از همون روشی که برای دعوت من به حذب استفاده کردی برای دعت همه ی اعضا استفاده میکردی بهتر نبود
یا اون سوال ها رو میفرستادی به پیام شخص
یا میگفتی با پیام شخصی جواب بدن
اینطوری افراد ی که فقط به قصد پست زدن میان جلو فعالیت نیکردن و شما هم بعدا راحت تر بودین

باز هم میگم من قصد توهین به حذب یا اعضا رو ندارم و به خود عضو گیری حالا هر جا که باشه اعتراض دارم

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
سوروس جان اصل تاکید پیتر عزیز بر توهین های انجام شده و تمسخر ها بود.که من باز هم میگم:«اداس بیشتر توهین کرده.برید پست های سامانتا و دیانا و ایدی رو که عضو اداس هم هستند در فدراسیون بخونید.ژانگولر بازی در سطح هیول.انواع چرندیات رو نثار جوات ها کرده اند.برید پست سامانتا را در مجله ی شایعه سازی بخونید.گفته که پ.کوییرل عزیز اصلا ما رو نمیبینه.و راست هم گفته.کوییرل عزیز به اجاس اخطار حذف تاپیک رو داد ولی به اداس هیچ حرفی نزد.گفت مشکل رو بین خودتون حل کنید.باید هم این طور برداشت بشه که کوییرل ما رو ریز میبینه.هنوز هم پست های این سه عضو اداس در فدراسیون هست(اگر ویرایش نشده باشه)میتونید برید و بخونید.این قضاوت یک طرفه هست.این که ادم بگرده و با یه کلمه(کلفت) نتیجه گیری کنه نهایت قضاوت نادرسته.»
سوروس جان خیلی از موضوعات هست که سایت جادوگران هیچ ربطی به آنها نداره. برای چی به اجاس گیر داده میشه؟.گیم نت.دروغ سیزده.شهربازی.هالی ویزارد.ماجراهای کاشت مو.عمو حاج و....
شما میگید :« با اجاس کاملا مخالفید.چون توش بویی از جادوگری و دنیای هری پاتری به مشام نمیرسه» .
من دوست دارم این بو را در سایر تاپیک های لندن احساس کنم.کجا میشه این بو را پیدا کرد؟
اگر قرار باشه تاپیکی به دلیل غیر هری پاتری بودن پاک بشه یه سری تاپیک دیگر هم هستند که پاک شوند.
برید تک تک پست های اجاس رو بخونید.ایا این همه پست که اکثرش در همون سه روز اول زده شده باید پاک بشه؟این همه عضو که وقتشون رو برای نوشتن پست صرف کردند باید بهشون بی اعتنایی بشه؟اجاس هم مثل اداس میخواد فعالیت کنه.همین.
راستی اجاس رو عضو قدیمی تاسیس نکرد .اجاس را لرد بلوریچ که «بهترین عضو تازه وارد » هست تاسیس کرده.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
ببخشیدا ولی بازم یه چنتا مطلب میخوام بگم
من فکر نمیکنم منظور من و بقیه ی بچه ها در مورد عضو گیری فقط مربوط حذب باشه منظور همه ما ها تو کل سایته که الان دیگه فردی مثل من که عضو هیچ جائی نیست نمیتونه تو هیچ جا فعالیت کنه چون نه سیاهم نه سفیدم نه الف دالم نه آجاسم نه آداسم نه مرگخوار و نه چیز دیگه ای
همش شده دسته بندی و گروه بندی همش شده باند و باند بازی همش شده ضایع کردن اینو اون همش شده پستای طنز و مسخره کردن اینو اون همش شده کوبیدن تو سر اینو اون حالا واقعا یه اندازه اش لازمه ولی نه اینکه همش این قضیه باشه
مثلا خود ققی اولائی که من اومده بودم باز چنتا پست میزد که میشد خوند و لذت برد و به هیچ کسی هم برنمی خورد و کلا جالب بود ولی الان ققی شده همش حذب یعنی ققی بدون حذب وجود نداره تمام فعالیتش شده خود حذب تو تالار خودمون هم اصلا پست نمیزنه یا مثلا فردی که سیاهه تو همه جا فقط سیاهه و کسی که سفیده تو همه جا سفیده من فکر میکنم اگر یه دسته بندی بشه که مثلا من سیاهم فقط تو این قسمت و تو بقیه جاها من نقش خودمو دارم این قضیه حل میشه این چت باکس هم شده محل درگیری این گروهها اگر من مثلا مرگ خوارم فقط تو اون حیطه باید مرگ خوار باشم .اگر اینو هی گسترش بدیم تمام سایت میشه دسته بندی و گروه بندی و کم کم هم از شوخی خارج میشه و به سمت جدی میره که نمونه هاش رو هم دیدیم دیگه ژانگولر بازی میشه هسته ی اصلی فعالیت
در مورد امضا هم باید بگم دیگه خیلی شلوغ شده مثلا این امضای فلانی رو ببینید هزار تا توش رسم و عنوان و عکس و مطالب نصیحت کننده و سایت و از این حرفاس البته من به شخصه مشکلی ندارم چون سرعت اینتر نتم بالاست ولی قبلا که میخواستم وارد سایت بشم ده دقیقه طول میکشید تا صفحه ی اول بیاد بعد تا بخوای بری تو یه انجمن هم چند دقیقه طول میکشید کلا اعصابمو خورد میکرد ولی الان مشکلی ندارم

[b][color=0000FF]بينز نام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.