هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: تدریس خصوصی بازیگری
پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
ببخشید که یه خرده دیر ثبت نام کردم چون قرار بود یه مدت نیام توی سایت ولی ظاهرا دلبستگیم باعث شد بیام.
نام:مورگان
نام خانوادگی:الکتو
سابقه ی بازیگری:چند تا فیلم کارگدانی کردم(توی هالی ویزارد هست)چند تا فیلم هم بازی کردم(این فیلم های آخر آنیتا کفی)

در چه زمینه ای استعداد دارید؟؟
من کلا مستعد هستم

فیلم هایی که بازی کردید؟فیلم های خانم آنیتا کفی !!!همش هم نقش الکتو رو بازی می کردم

بزرگترین بازیگر تاریخ کیست؟
آنیتا ققی که همیشه نقش دختر دامبل رو بازی می کرد

اصطلاح بازی زیر پوستی به چه معناست؟
اصطلاحی که کسانی که بازیگری بلد نیستند برای ضایع نشدن به کار می بندند

این جمله از کیست:”بودن یا نبودن مسئله این است”
از جد بزرگ بنده که قدرت فروانی در سر کار گذاشتن مردم داشت

بازیگر کیست/چیست؟
یه اصطلاح کاملا مشنگی است به معنای همون بازی گردان خودمون

برترین صحنه ی تاریخ سینمای مشنگی از نظر شما چیست؟
شما مگه فیلم های سینمای مشنگی نگاه می کنید!!ای خائنین به خون اصیل من فوتبال نگاه نمی کنم چون مشنگیه بعد شما فیلم هاشون نگاه می کنید!!

بزرگترین کارگردان دنیا کیست؟
کسی که فیلم دو قسمتی سکوت کفی ها رو ساخت!!کسی که از هنر بهره ی فراوانی برده بود!!آقای مورگان الکتو

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
3)شرح مختصری از تاریخچه تاسیس هالی ویزارد به سلیقه خودتان(هر چه میخواهد دل تنگت بگو!!)

ها چه خوب
جونم براتون بگه اون قدیم ها حدود یه سال پیش این سایت جادوگران یه کاربر ارزشی به اسم ویکتور کرام داشت این ویکتو کرام عاشق یه دختری شده بود فکر کنم اسمش گرنجر بود
اون گرنجر با یه بابای دیگه ای وصلت کرد و سر این ویکتور بی کلاه موند
بعد از اون حادثه این وکتور که بازیکن کویدیچ خوفی بود دچار افسردگی شد
کویدیچ رو ول کرد
یه مدت بیکار میگشت تا تحت فشلار خانواده تصمیم گرفت بره سر یه کاری

خیلی گشت ولی چون هیچ کاری پیدا نکرد گفت چیکار کنم چیکار نکان؟

یه بابای به اسم هری پاتر که با این رفیق بود برگشت بهش گفت برو فیلم بساز
این کرام هم بعد از دوندگی های فراوان موفق به کسب مجوز از ناظر انجمن شد و هالی ویزارد رو ساخت

پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
پاسخ به برخی ابهامات!!:
1)به گیلدوری عزیز:گیلدوری جان کی گفته من کارگردان نیستم؟ همین چند سال پیش فیلم قول را با بازی جک نیکلسون و بنیچیو دلتورو ساختم که خیلی هم قشنگ بود!!!
2)به سوسک عزیز:کی گفته من مجوز ندارم؟مجوز گرفتم به چه قشنگی!من مجوز نداشته باشم که تاپیک نمیزنم برادر من!(ستاد مبارزه با حرکات نرمشی،ارزشی!!)در مورد امتحان ها باید بگم که همه امتحان های ما اینطوری نیست.ولی خوب برای جلسه اول نمیشد طور دیگه ای سوال طرح کرد.ولی از همین جلسه حرکت های انتحاری خودمون رو شروع میکنیم!
3)تمام هنرجویانی که ثبت نام کرده اند پذیرفته شده اند.
نکته:طرز امتیاز دهی آموزشگاه با کلاس های دیگه اندکی فرق میکنه.بعد از هر سه آزمون یکبار،افراد برتر معرفی خواهند شد و به صورت امتیاز دهی معمولی نمیباشد.(بابا تفاوت!!)
*جلسه دوم*
چگونه میتوان در قالب یک نقش فرو رفت؟
شون در حالی که خمیازه میکشید وارد کلاس شد و در کمال تعجب دید که کلاس پر از جمعیته!شون که کمی گیج شده بود پرسید:ببینم بچه ها،شما همه روز آخر ثبت نام کردین؟
سوسک:نه خیر استاد،ما دیروز هم بودیم ولی شما کلاس رو تشکیل ندادین.
شون: بگذریم!میریم سر درس خودمون.امروز میخوام براتون درباره چگونگی فرو رفتن در نقش صحبت کنم.راه های بسیار زیاد و متعددی وجود داره که بسیاری از بازیگرها از اونها استفاده میکنن تا خودشون رو به نقش نزدیک کنند.امروز برخی از راه های استاندارد رو براتون تعریف میکنم ولی به یاد داشته باشید که خودتون هم میتونید شیوه های مختلفی رو برای این کار به وجود بیارید.
راه اول)باید با نقش زندگی کنید.این شیوه زمانی امکان پذیر است که فاصله نسبتاً مناسبی بین پذیرفتن نقش و فیلم برداری وجود داشته باشد.برای این کار بازیگر در مدت زمانی که فرصت دارد در قالب نقش خودش به زندگی میپردازد و نه به عنوان خود واقعی اش. در این شیوه بازیگر شب و روز و در هر حالتی فقط به نقش خود فکر میکند.به شیوه او فکر میکند و همانند او تصمیم میگیرد.این کار در مورد شخصیت های خیالی یا در مورد نقش هایی که اطلاعات کمی درباره آنها وجود دارد اندکی سخت میشود،چون باید خود بازیگر ابعاد شخصیت آن نقش را بازسازی و یا بازآفرینی کند.طرز حرف زدن،لباس پوشیدن،فکر کردن و عمل کردن باید همانند نقش مورد نظر باشد.همان طور که گفته شد این راه فقط در زمانی که وقت به اندازه کافی موجود باشد کاربرد دارد.
راه دوم)در زمانی که فرصتی برای شیوه اول وجود ندارد و شما درفاصله کمی از فیلم برداری به گروه پیوسته اید.در این جا برای دریافتن ابعاد شخصیتی نقش بیشتر به اطلاعات موجود که کارگردان و فیلنامه نویس در اختیار بازیگر قرار داده شده تکیه میشود.تا آنجا که ممکن است باید فیلم نامه را دوباره و سه باره خواند.هر سطری از فیلم نامه مهم است و نباید فراموش کرد که فرصت اندک میتواند از کیفیت کار کم کند.برای همین باید تا آنجا که امکان دارد تلاش کرد تا بتوان به طرز مطلوبی بازی زیبایی را ارائه داد.
راه سوم)این راه مختص زمان فیلمبرداری است.معمولاً وقتی بازیگری در حال بازی جلوی دوربین است در افکارش به طور مرتب دیالوگ ها را مرور میکند تا اشتباهی در بیان آنها رخ ندهد.حال اگر بازیگری آنقدر بر دیالوگ ها تسلط داشته باشد که بتواند از این نظر فکرش را مشغول نکند میتواند هنگام بازی کردن به جای فکر کردن به دیالوگ به خود نقش فرو برود.این موضوع را کمی بیشتر توضیح میدهم.منظور از این حرف آن است که بازیگر در هنگام بازی فقط بازی نکند،بلکه خود نقش باشد.یعنی بتواند هنگام بازی به جای نقش فکر کند.بتواند به طرزی فکر کند که اگر آن نقش واقعی بود شخص مورد نظر همانطور فکر کند.این کار مستلزم آن است که بازیگر خود را به طور کامل فراموش کند.فراموش کند که در حال فیلم برداری هستند و گمان کند که همه چیز طبیعی و واقعی است.این کار بیش از آنکه به نظر می آید به تمرکز و توانایی های بازیگر احتیاج دارد.
آزمون دوم:
این آزمون تشریحی است و تنها جواب دادن به یکی از سوالت کافی است.لطفاً جواب ها کامل،دقیق و جامع باشد.

1)شما یک مرگ خوار هستید.جایی درون بندر گاهی مه گرفته و تاریک با چند نفر برای کاری که لرد سیاه به شما دستور داده قرار دارید که محفلی ها به شما حجوم می آورند.(این نمایش نامه را تا توصیفی از مکانی که در آن قرار دارید به صورت نه چندان طولانی بنویسید.سعی شود کمتر از ارزشی نویسی استفاده شود.نقش اول شما هستید و در مورد سیاهی لشگر هم مشکلی نیست،تا دلتان بخواهد داریم!!)

2)بازسازی یکی از صحنه های فیلم مورد علاقه خودتان به هر صورتی که دوست دارید.

3)شرح مختصری از تاریخچه تاسیس هالی ویزارد به سلیقه خودتان(هر چه میخواهد دل تنگت بگو!!)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۴۴ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
نام: سامانتا
نام خانوادگي: ولدمورت
سابقه بازيگري: مربوط به تالار خصوصيمون مي شه نمي تونم بگم!
فيلم هايي كه بازي كرديد: اولين شب حمله ، سكوت دمنتور ها ، اسليكس1 2 3 ، هفت تير كش سياه و ....
جوايز: برنده سيمرغ بلورين جشنواره كن به عنوان بهترين بازيگر نقش اول زن به طور مشترك با سارا اوانز براي فيلم : سفيد هاي خفن ، سياه هاي بانمك

==================================

-بزرگترین بازیگر تاریخ کیست؟
الف)چارلی چاپلین
ب)لرد مملی
ج)امیتا باچان
د)وب مستر وقتی میگوید بودجه سایت تمام شده!
ه)يك ناظر وقتي كه مي گويد دلم براي سايت مي سوزد.2-

2-اصطلاح بازی زیر پوستی به چه معنا است؟
الف)حسی است که از درون بازیگر به بیرونش تراوش میکند
ب)حسی است که از بیرون بازیگر به درونش تراوش میکند!
ج)حسی است که از هر دو جهت تراوش میکند
د)مگه حس تراوش میکنه؟
ه)وقتي كسي با 7 8 تا شناسه فعاليت داره ميگن طرف زير پوستي كارميكنه.3-

3-این جمله از کیست:”بودن یا نبودن مسئله این است”
الف)هملت
ب)بابای هملت
ج)جیمز دین
د)به تو چه مگه فوضولی؟
ه)تا اون جا كه من مي دونم شكسپير ولي چون يه چيز ديگه هم مي دونم اينه كه اين سوال نكته انحرافي داره ميگم كه باباي اتللو نبوده يا شاه لير شايد هم مامان مكبث!

4-بازیگر کیست/چیست؟
الف)یک عدد موجود خالی بند
ب)یک عدد موجود بیکار که از سر کار گذاشتن مردم لذت میبره
ج)موجودی عاشق شهرت
د)مگه بازیگرهام موجودن؟!
ه)بازيگر كسي ست كه در آخر نقابش رو بر مي داره اونو پاره مي كنه و رو صحنه فرياد مي زنه كه مي خوام جاي خودم حرف بزنم.5كل مدير هاي سايت به طور دسته جمعي زماني كه وارد صحنه مي شن و همه فلفور آف لاين مي شن ...ما فكر ميكنيم اونا خيلي خشن بي رحم و قصي القلب هستن اما اونا فقط اين طوري بازي ميكنن. اونا خيلي مهربونن....اين ناظرا هستن كه دستشون رو تو بازي از پشت بستن چون ما فكر مي كنيم مهربون هستن اما در واقع اونا بازي مي كنن مهربون هستن.....در اصل اونا بي رحم ، قصي القلب ......

5-برترین صحنه تاریخ سینمای مشنگ ها از نگاه شما:
الف)شکلک درآوردن های روبرتو بنینی در فیلم زندگی زیباست هنگامی که سرباز آلمانی او را در جلوی پسرش میبرد تا اعدام کند
ب)صحنه سانسور شده و سه نقطه بوق بوق تایتانیک!
ج)هنگامی که آمیتا باچان در جمله ای تاریخی و ماندگار گفت:اون پـــــــــســـــر مــنــه!
د)صحنه ای فیلم سینما پارادیزو که در آن پوشک بر از(...) بچه را به بالکن سینما پرت کردند!
ه)فيلم شير در زمستان زماني كه هنري به همسرش ملكه مي گه: همسر زيبايم در مغزت چه مي گذرد؟6-

6-بزرگترین کارگردان تاریخ سینما:
الف)فرانسیس فورد کاپولا
ب)فورد آنجلیای پرنده
ج)دختر فرانسیس فورد کاپولا
د)دختر فورد آنجلیای پرنده
ه)كسي كه 6000 تا عضو رو مي چرخونه و ما هيچ وقت نمي فهميم چطوري مي چرخن...........

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
نام و نام خانوادگی : لونا لاوگود
میزان تحصیلات : کلاس شیشم!
سابقه ی فعالیت در رشته های هنری : نداااااااااااااااااارم!
در چه زمینه ای از بازیگری استعداد بیشتری دارین؟ هر چی به جز هندی! اکشن باشه چه بهتر!
1-بزرگترین بازیگر تاریخ کیست؟
الف)چارلی چاپلین
ب)لرد مملی**
ج)امیتا باچان
ه)
د)مگه حس تراوش میکنه؟
ه)حسی است که تراوش نمی کند! **
الف)هملت
ب)بابای هملت
ج)جیمز دین
د)به تو چه مگه فوضولی؟**
ه)
4-بازیگر کیست/چیست؟
ب)یک عدد موجود بیکار که از سر کار گذاشتن مردم لذت میبره**
ج)موجودی عاشق شهرت
د)مگه بازیگرهام موجودن؟!
ه)
الف)شکلک درآوردن های روبرتو بنینی در فیلم زندگی زیباست هنگامی که سرباز آلمانی او را در جلوی پسرش میبرد تا اعدام کند
ج)هنگامی که آمیتا باچان در جمله ای تاریخی و ماندگار گفت:اون پـــــــــســـــر مــنــه!
د)صحنه ای فیلم سینما پارادیزو که در آن پوشک بر از(...) بچه را به بالکن سینما پرت کردند!
ه)هر صحنه ای که شون پن توش باشه!!! **
الف)فرانسیس فورد کاپولا
ب)فورد آنجلیای پرنده**

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

دادلی دورسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۳ جمعه ۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۷ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵
از خانه شماره 4 پریویت درایو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نام و نام عشق!: دادلی دورسلی - مامان پتونیا جونم و بابا ورنون جیگرم!

میزان تحصیلات: صنایع مشت زنی، اخذ مدرک از مدرسه مشت زنی شهید پریویت درایوی!

سابقه فعالیت در رشته های هنری: در سال 1890 زمانی که ده سالم بود ، سگ عمه مارج رو کشتم و جوری وانمود کردم که انگار هری کشتتش:
--کلوز آپ از چهره عمه مارج--
عمه مارج : فـــیــــــنــــــگ!!(فکر کنم اسم سگش بود!)
من: عمه ، عمه جونم کار خود هری پاتر بود ، خودم با چشمای خودم دیدم! به جان خود هری راست میگم ، میدونی که چقدر دوستش دارم!
عمه: جون من ؟
من: جون تو:barareh:
مامان پتونیای جیگر: راست میگه عمه مارج ، این فرشته کوچولوی من دادرز گلم هیچ وقت دروغ نمیگه!
عمه مارج: پس من میکشمش!

در چه زمینه ای از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟
بازی در نقش اون آدم بده تو فیلم "رام و شام"
بازی در نقش اون یکی آدم بده تو فیلم " میتی کومان"
بازی در نقش خاله فرشته تو فیلم" او یک فرشته کوچولو بود(به قول مامان پتونیام)"
بازی در نقش اون آقائه که دشمن "ماتریکس" بود!!!

جد بزرگوار من «هاشم دورسلی» که یک ماگل ایرانی بود ، و همه عالم و آدم میگن که من خیلی بهش رفتم ، در نتیجه من بهترین بازیگر دنیام ، ضمنا یادتون نره بزرگترین مشت زن هم هستم

یه بار داشتم تو فیلم "مصاحبه با چهره های ماندگار" بازی میکردم ، حالم گرفته بود و این حرفا چون که مریض بودم و مامان پتونیام گیر داده بود بریم دکتر آمپول بزنیم ولی من راضی نمی شدم ، خلاصه یه سکانس داشتیم فیلم میگرفتیم که من دولا شدم وسط خیابون و دارم یه نون از رو زمین بر میدارم و میزارم رو طاقچه که بعد گزارشگر بیاد با ما مصاحبه کنه!!!! خلاصه تا اومدیم دولا شیم نون رو از رو زمین ورداریم یهو یکی اومد از پشت به ما حمله کرد ، ما هم تعجب ورمون داشت و داد زدیم:
«بابا اینجا لندنه یا قزوین؟؟»
بعد یارو که پشتم بود گفت:
«نترس پسرم اینجا لندنه و منم دکتر آمپول زن !! اگه بچه خوبی باشی قول میدم آمپولت رو
زیر پوستی بزنم

یه بار ما داشتیم تو یه فیلم بازی می کردیم بعد یکی اومد به ما گفت : «هوووو مرتیکه خر ، تو مگه بازیگری؟» گفتم : «به تو چه؟» گفت: «مگه نمیدونی؟ سوالای شب اول قبر لو رفته و یکی از سوال ها همینه!! بودن یا نبودن مسئله این است(خر)»!

4-بازیگر کیست/چیست؟

نشد دیگه ، قرار نداشتیم سوال سخت بپرسی ، ولی حالا خودمونیم! این سوال تو کنکور اومده؟ اگه اومده بگو بریم جوابشو پیدا کنیم!

«خاک بر سرت!» ، «با منی!؟»

وبمستر این سایت فکر کنم باشه ، نیست ؟

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
فلور توی سالن آداس نشسته و داره با یک وسیله ای که تازگیا به اونجا اوردن ور می ره!
فلور: چی بود اسمش؟؟ هووووم چی بود؟؟؟ تتت! نه ف اولش بود! فلتن؟ نه یکم جابجاتر بود تفلن؟؟ هوم همین بود تفلن! نه ممکنه فلتن باشه! تفلن یا فلتن مسئله این است!!!!! خب دیگه چی می گفتن؟؟ باید یک سری شماره بگیرم چی بود این شماره؟؟ 001000100011

بوق .....بوق...بوق
صدای کلفتی از اون طرف: هالو؟؟!
فلور: بنجوغ مسیو! فلور هستم!
شون: دخترا رویایی با موهایی طلایی؟ که می بری دل هر جوانی؟؟
فلور: اوه نظر لطفتونه! (صداشو آروم می کنه) ببخشید استاد نه همون کارگر..دان! ببینم کلاس خصوصی بازیگری دارین؟؟
شون: بله و باید بگم یک جلسه اشم گذشته
فلور با صدای آروم: ببخشید کار.. گر
شون: دان!
فلور: بله همون گردان کار!
شون: منظورت کارگردانه دیگه!
فلور: منظورم همونه! ببخشید آقای... مگه کلاس خصوصی نیست؟؟ پس چرا من باید با گیلدی و بقیه ی ملت جادوگر و ساحره بشینم سر کلاس ؟
شون: شما ثبت نام کردی؟
فلور: نه ! ولی از این گیلدی شنیدم که می گفت دخترا خیلی اونجان ! مگه کلاس خصوصی نیست؟؟
شون: خصوصی با خصوصی داریم!
فلور: هر چی بخوای بهت می دم! که بهتر از گیلدی و سرژ و بقیه بشم!
قبوله؟؟
شون در حال فکر کردن و صدای هوم هومش از اون ور گوشی می یومد!
شون: مبلغ پیشنهادی؟
فلور: ملک خونه ی ویزلی!
شون: هر جوری شده قبولی!سوابق بازیگری داری؟
فلور: بله من در زمان افتتاحیه هالی ویزارد بودم و در چند فیلم از این کمپانی کرام و بیگانه شرکت داشتم و حتی خودم کارگردان یکی از فیلم ها بودم!
شون: همین الان یک جغد پیشتاز می فرستم تا فرمو به دست فلور زیبا و رویایی بده!
فلور: مغسی مسیو!
و بدون بابای و از این چیزا همون گوشی رو پرت می کنه رو دستگاهش!(این فرهنگ استفاده از یک تلفن رو می رسونه بچه یاد بگیر!)

ویژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژژ
دانگ!
جغد با سرعت هزارمتر بر ثانیه توی سالن آداس می یفته!
فلور جغد و بر می داره بعد از نوازش ها و این کارها فرم رو بر می داره و با پر کفتر شروع به نوشتن می کنه!

با نام مرلین این جادوگر زمانها

بزرگترین بازیگر فلور دلاکور می باشد که در فیلم های اولیه ی دنیای جادوگری حضوری پر رنگ!(واقعا؟؟!) داشته و آنقدر پر رنگ بوده که فیلم از شدت پر رنگی در حال بی رنگ شدن بوده و رنگش رفته!

معنای این اصطلاح بزرگ بازیگری تنها در فیلم زیر پوست اين شهر می توان یافت که در این فیلم شهر و خیابنهاش یک بازی زیر پوستی دیدنی همرا با نوشیدنی به نمایش گذاشتند! :
hammer:
3
-این جمله از کیست:”بودن یا نبودن مسئله این است”
از یک بزرگ فیلم و سینما که فیلمی ساخت 0/01 ثانیه که در آن این اصطلاح بزرگ تاریخ کشف شد!

4-بازیگر کیست/چیست؟
هووم بازیگر همه هستن! چون من الان دارم نمایشنامه می نویسم تو داری نمایشنامه می نویسی سوم شخص داره نمایشنامه می نویسه همه در یک فیلم بزرگ جادوگران بازیگر هستیم! این یک چیز بدیهی است! و نیاز به تعریف و اثبات ندارد!

بوق .... بوق!صحنه روي يكي از این فلتن یا تفلن حالا هرچی متوقف می شه!

این یک جواب جدی است! توجه کنید جدی جدی! بیگانه و دستیارش کرام بهترین کارگردان بودن هستن خواهند بود !غیر ممکنه شخصی جاشونو بگیره! حتی تصحیح کننده!

فرم معرفی در پایان!
معرفی یک چیز بدیهی است و من یک دختر زیبا و رویایی در دنیای جادوگریم اگه منو نشناسید باید کی رو بشناسید!

من با فيلم هاي كوتاه موافقم فيلم كوتاه بسازید!(پیام دولت پنج از پنج!)

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
الف)چارلی چاپلین
ب)لرد مملی
ج)امیتا باچان
ه) شون پن وقتی توی فیلم گردش کامل بازی میکرد مخصوصا اون صحنه ی قتل و ...

د)مگه حس تراوش میکنه؟
ه) اینجا دو حالت داریم بازیگر پوست کلفت باشه یا نه اگه طرف پوست کلف باشه میشه زیر پوستش یه کار های کرد (غیر بیناموسی البته) ولینه اگه از این بازیگر های تیتیش مامانی باشه که ول معطله

الف)هملت
ب)بابای هملت
ج)جیمز دین
د)به تو چه مگه فوضولی؟
ه) این اولین بار توی فیلم پرتقال کوک گفته شد وقتی اون چهار تا جون داشتن با قیچی داشتن پارچه میبریدن اگبته بعدا مرحوم کوبریک توی فیلم چشمان کاملا بسته هم ازش استفاده کرد (جاش بماند)

4-بازیگر کیست/چیست؟
ج)موجودی عاشق شهرت
د)مگه بازیگرهام موجودن؟!
ه) بازیگر هون شون پن وقتی توی بیابون های آمریکا میچرخه یا اون یارو براد در پیته وقتی داره از جلوی دوربین رد میشه یا اون یارو تامنه کروز وقتی داره گلیاپوچ بازی میکنه

ه) اون صحنه که چارلی چاپلین داه با آچار پیچ ها رو سفت میکنه (فیلم عصر جدید) اونجاش که تلویزیون سانسور کرده (یه نمه و تصویر بزن جلو میبینی)

الف)فرانسیس فورد کاپولا
ب)فورد آنجلیای پرنده
ه) کارگردان فیلم گردش کامل به خاطر دعوت از شونپن و جنیفر لوپز (اسمش رو نمیگم چون ممکنه زیادی اطلاعات براتون بد باشه)

شون پن اگه منو میکنی کارگردان هستم در غیر این صورتم هم باز هم هستم
اگه ناظر پستم رو پاک کرد نیستم
یه فیلم جدید از شون پن گرفتم ولی هنوز برسیش نکردم اطلاعات رو جلسه یبعد از خودم در وکنم

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
1-نام و نام خانوادگی : ادی ادیی
2-میزان تحصیلات : زير نظر نهضت سواد آموزي در حال آموختن الفباي مقدماتي
3-سابقه فعالیت در رشته های هنری(غیر از گلدوزی و چیدن سفره عقد!) : چه هنري سخت تر و مقدس تر از ارزشي نويسي؟
4-در چه زمینه از بازیگری استعداد بیشتری دارید؟(طنز،درام،هندی،آبگوشتی) : آبگوشتي، هندي، طنز، درام، تراژدي، كمدي، رزمي و پلوخورشتي رو بلد نيستم!

الف)چارلی چاپلین
ب)لرد مملی
ج)امیتا باچان
ه)مدير وقتي كه ميگويد با حذب مشكلي ندارم!

د)مگه حس تراوش میکنه؟
ه)پوست، واژه و آلتي مقدس است كه در زير آن بازي ميكنند!

الف)هملت
ب)بابای هملت
ج)جیمز دین
د)به تو چه مگه فوضولی؟
ه)وقتي كه پينوكيو اصرار ميورزيد به آدميت؛ پدر ژپتو او را پند داد كه اي ظاهر بين، ظاهر مبين و تن آدمي گران است، در عوض چوب ارزان!

4-بازیگر کیست/چیست؟
ج)موجودی عاشق شهرت
د)مگه بازیگرهام موجودن؟!
ه)بازيگر كيستيست كه گريبان كارگردان را ميچسبد تا با مدادرنگي دارا و سارا نقشش را پررنگ كند، دريغ از آن كه كودكي در جنوب نيز ميتواند نقش ديوار را خراب كند!

ه)صحنه، صحنه است و تفاوتي در آن نيم بينم آما بايد ذيل كرد كه صحنه بازي نكرد!

الف)فرانسیس فورد کاپولا
ب)فورد آنجلیای پرنده
ه)بله، شما درست ميگي!

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
مامان بزرگ حسن كچل وقتي داره به كچل ميگه: «اي تنبل! اي تنبل!»

با در نظر گرفتن نكته انحرافي پرتقال فروش زير ميز قايم شده!

پينوكيو وقتي با كمك گيلدوري از سوراخ مخفي ها وارد بدن نهنگ شده داره دنبال پدر ژپتو مي گرده!

4-بازیگر كيست؟
مطمئني؟ فكر نكنم!

وقتي گربه نره سر پينوكيو كلاه مي گذاره پولاش رو بالا مي كشه!

نومه نوري موزو كارگردان فوتباليست ها به خاطر گلي كه كاكه رو يوگا به تيم سو باسا اينا زد!

7- سوال آزاد: اسم باباي پسرشجاع قبل از به دنيا اومدن پسر شجاع چي بوده؟
الف: سيندرلا
ب: هاج، زنبور عسل
ج: سرژ
* د: هو هو، هو اش كن!
---
ضمن عرض سلام
اي شون پن، اي كارگردان، اي بازيگر، اي همه فن حريف
بنده ي يك انتقاد كوچك از اين كلاس هاي بازيگري دارم! البته نه كه فكر كني مي خوام اينجا لو بدم كه براي كلاس مجوزر نگرفتي غيرقانوني است! نه!
ولله به نظر من اين طور فعاليت يعني نمونه سوال دادن و جواب دادن مربوط به يكي از دفترهاي وزارت سحر و جادو است كه فكر كنم اسمش سرگرمي هاي جادويي است (يا يك چيزي توي همين مايه ها!)
البته بنده كاره اي نيستم! اما پيشنهاد مي دهم و فقط پيشنهاد مي دهم كه شيوه ي جديدي براي فعاليت انتخاب كني و اين طور فعاليت رو به همون تايپيك سرگرمي هاي جادويي (يا يه چيزي توي همين مايه ها!) بسپاري!
ان الله تطمئن القلوب!
سوسك بي همتا

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.