هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۸:۲۱ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

تدی اسنیپ


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۳ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۹ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
ج1:
1:تکشاخ که از موی آن برای ساخت چوب های جادویی .از مو و شاخ برای ساخت معجون های اولیه وپایه . از خون تک شاخ برای جاودانگی و عقب انداختن مرگ . و همچنین از موهای تک شاخ برای درمان زخم های دیگر جانوران جادویی استفاده می شود .
2: ققنوس که از پرهای دم او برای ساخت چوب های جادویی .و اشک ققنوس خاصیت جادویی برای درمان زخم ها دارد .
3: جن برای خدمات .
ج2:
مانتیکور موجودی بزرگ (دو برابر جثه ی سانتور) با بدن گوزن و سر انسان است در برخورد با مانتیکور نباید از کلمه ی "باید"استفاده کرد و به آن دستور داد . هرگونه دستوری که به نظر این موجود بی ادبانه بیاید مقدمه ایی برای حمله ی وحشیانه ی اوست و اکثر این حمله ها منجر به مرگ فرد می شود این جانور پیش گوست و تیره ای از سانتورها میباشد که در مناطق سرد سیر زندگی می کند کلمه ی mantic در لغت به معنی پیشگویی است و این پیشگویی بر اساس حرکت ابرهاست باید توجه کرد که ابراز شک در مورد پیشگویی های مانتیکور موجب عصبانیت آن می گردد. در سال 1376تحقیقات گسترده ای بر روی موجودات جادویی انجام گرفت از جمله تیمی متشکل از دانشمندان برای آوردن مانتیکور ها به محل آزمایش به کوههای پر برف ایسلند رفتند. دانشمندان در برخورد اولیه موضوع تحقیقات را عنوان کرده اند که همین موضوع این موجود به تصور مورد استفاده قرار گرفتن توسط انسان خشمگین کرده است.
ج3:
1: ازدها : این موجود در عین خطرناک بودن یکی از مفیدترین موجودات جادویی ست. این جانور که جان انسان و سایر موجوداتی را که به آن نزدیک می شوند توسط آتش سوزاننده ی خود . قدرت زیاد دم چنگالها و دندانهایش تهدید می کند.همچنین محل گازگرفتگی این جانور بعد از مدتی کبود و متورم می شود.ازدها فواید زیادی از جمله تهیه ی لباس و دستکشهای محکم و ضد آتش از پوستش و دوازده استفاده از خونش دارد. همین طور از ریسه های قلبش برای ساخت چوبهای جادویی و از جگرش برای ساخت معجونهای مختلف استفاده می شود. ازدهای سبز ولزی و ازدهای سیاه اسکاتلندی خطرناکی ترین نوع ازدها هستند .در دوره ی خارج شدن از تخم مادر با نفس خود تخم را گرم نگه می دارد و در اوایل تولد از جگر مرغ تغذیه می کند.

2: تسترال: موجودی ست شبیه به اسب بالدار با بدن استخوانی و پوست سیاه و چرم مانند و چشمانی سفید و خوف انگیز .
این موجود از گوشت تازه تغذیه می کند و بوی خون آنرا به سوی خود جلب می کند. فقط افرادی می توانند تسترال را ببینند که قبلا مرگ فردی را با چشم دیده باشند.
برای کشیدن ارابه های سنگین یا سواری و پرواز مفید است


فردا خواهد آمد خواهید دید هر کس آنچه نیست که می بینید
و اما پشت دریا ها یقین شهری ست رویایی

[img]http://www.jadoogaran.org/modules/xcgal/watermark.php?[/img]


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۰:۱۹ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

رومسا


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
1- سه مورد از مفید ترین جانوران جادویی را با ذکر فایده شان بنویسید.
اژدها: پوست خام، قلب، جگر و شاخ اژدها دارای مواد بسیار قوی جادویی است که که به ترتیب به بررسی آنها می پردازیم:
پوست خام: پوست اژدها بسیار محکم و مقاوم است و از آن در ساختن چکمه ، دستکش، سپر دفاعی و ... استفاده می شود زیرا این پوست انقدر مقاوم است که بسیاری از طلسم ها دفع می کندو همچنین توسط هیچ چیز سوراخ یا خورده نمیشود، بنابراین مرغوب ترین دستکش ها را از این پوست تهیه می کنند.
قلب: از ریسه های قلب اژدها برای تهیه ی ماده ی جادویی وسط چوبدستی ها استفاده می شود. همچنین در افسانه ها آمده است که خوردن قلب اژدهای ماده ای که او را با محاصره کردن در دایره ای از آتش کشته اند، می تواند بسیاری از بیماریهای غیر قابل علاج را درمان کند، اما به وجود آوردن این شرایط بسیار سخت است بنابراین این افسانه تا به حال مورد آزمایش قرار نگرفته است.
جگر: جگر اژدها خواص فوق العاده ای دارد. برای مثال با علاج بسیاری از بیماریهای روانی و پوستی است. البته هیچ گاه نباید جگر اژدها را به صورت کامل پخت و بعد خورد زیرا بعد از پخته شدن، سمی از بافتهای مرده ی آن ترشح می شود که منجر به دیوانگی خواهد شد.
شاخ اژدها: از شاخ اژدها در ساختن چاقو ، نیزه و سایر وسایل دفاعی استفاده میشود. برای مثال چاقویی که با شاخ این جانور ساخته شده است، می تواند بسیاری از قفل ها را باز کند زیرا قدرت جادویی فوق العاده قوی دارد.
ققنوس: ققنوس موجود فوق العاده ای است. این پرنده بسیار آرام و ملایم است و تا به حال نشده است که موجودی را بکشد و همچنین همیشه از گیاهان تغذیه می کند. او آوازی سحر آمیز دارد و می گویند که صدای آواز ققنوس شهامت و دلاوری را در کسانی که قلب پاکی دارند زیاد می کند و در دل کسانی که قلبی نیره دارند رعب و وحشت می آفریند. همچنین اشکهای ققنوس قدرت شفابخش جادوی دارند.
تک شاخ: اسب تک شاخ جانوری بسیار زیباست که در جنگل های سراسر شمال اروپا یافت می شود. نوع بالغ آن به رنگ سفید یکدست است و شاخ نقره ای نیز روی پیشانی اش دارد که این شاخ پیش از بلوغ به رنگ طلایی است.
شاخ و خون موی تک شاخ خواص جادویی دارند.
از شاخ این موجود همانند شاخ اژدها در ساختن ابزار آلات دفاعی و یا قفل های بسیار محکم استفاده می شود.
کسی که تکشاخی را می کشد باید بسیار پلید باشد اما می تواند از خون آن استفاده کند و خود را جاودانه سازد، زیرا یکی از خواص خون تکشاخ این است. البته این فرد تا ابد نفرین شده خواهد ماند و بعدها، تقاص این خون ریخته شده را به سختی پس خواهد داد.
همچنین از موی تکشاخ برای تهیه ماده ی جادویی وسط چوب دستی ها استفاده می شود.
2- به نظر شما اشتباهی که دانشمندان سال 1376 مرتکب شدند که منجر به حمله ی مانتیکور شد چه بود؟
می دانیم که مانتیکور وقتی شکارش را می خورد، زیر لب زمزمه می کند و آواز می خواند. بسیاری از افردا نمی دانند که گوش سپردن به آواز مانتیکور حواس و هوشیاری افراد شنوده را دچار اختلال می کند. دانشمندانی که دنبال کشف خواص مفید این جانور بودند بدون اطلاع داشتن از این موضوع ، تحت تاثیر شنیدن آواز مانتیکور، هوشیاری خود را از دست داده اند و در نتیجه، زمانی که مانتیکور به آنها حمله کرده است نتوانسته اند از خود به خوبی دفاع کنند؛ با توجه به این که پوست این جانور هر طلسمی را دفع کرده و همچنین نیشش بلافاصله می کشد.
3- مقاله ای در مورد جانوران خطرناکی که مفید هم هستند بنویسید.( در مقاله تان حداقل دو جانور خطرناک مفید را شرح دهید و مقدار مقاله باید حداقل 6 خط باشد.)
ایرامپنت (Erumpent): جانوری عظیم الجثه خاکستری رنگ آفریقایی است. وزن او به هزار تن می رسد و از دور با کرگدن اشتباه گرفته می شود.پوست کلفتی دارد و اکثرطلسم ها و نفرینها رو ی او کارگر نیستند، روی سرش شاخ بزرگ و بلندی دارد و دم او مانند طناب است و هر بار تنها یک بچه به دنیا می آورد.
شاخ این جانور هر چیز را از پوست گرفته تا فلز می شکافد و مایعی از شاخش تراوش می کند که داخل هر چه بشود آنرا منفجر می کند.از شاخ ، دم و مایع انفجاری ایرامپنتها در ساختن معجون استفاده می شود.
ری ام(RE'EM): ری ام گاو تنومند و عظیم الجثه بسیار نادری است که در مناطق وحشی شمال امریکا و خاور دور زندگی می کندو پوست بدنش طلایی رنگ است. خون ری ام به کسی که آن را می نوشد قدرتی باور نکردنی می دهد ولی به خاطر این که پیدا کردن این جانور کار بسیار دشواری است ، خون آن به ندرت در بازار پیدا می شود.


ویرایش شده توسط رومسا در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۶ ۰:۳۰:۵۲


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
3:1مورد از مفید ترین جانوران جادویی را با ذکر فایده شان بنوسید(نبینم از روی کتاب ها کپی کرده باشید)
چشم کپی نمیکنم.

الف)سانتورها که شباهت زیادی به انسان ها دارند.سرو نیم تنه اونا به انسان ها و از بدن به پایینشون مثل اسبه.اونا بیشتر در جنگل زندگی میکنن و خیلی هم باهوش هستن.البته خیلی ها میگن ابتدا سانتورها در یونان زندگی میکردن.اونا در زمینه ی شفای سحر امیز،تیراندازی با کمان،و نجوم و پیشگویی مهارت زیادی دارن.
ب)ققنوس پرنده ای زیبا و سرخ رنگ با بالهای طلایی که در خاور دور زندگی میکند.عمر این پرنده جاودانه ست و میتونه تا مدت زیادی زندگی کنه.چون بعد از مرگ ابتدا اتش میگیره و دوباره به جوجه تبدیل میشه.این پرنده از گیاهان به عنوان غذا استفاده میکنه و گوشتخوار نیست.این پرنده میتونه به اختیار خودش غیب بشه.اشک این پرنده خاصیت شفادهندگی داره و همچنین ققنوس میتونه بارهای خیلی سنگین رو حمل کنه.
پ)نیزل که شباهت زیادی به گربه داره.این جانور باهوش استعداد زیادی در پیدا کردن افراد مشکوک و نادرست داره و درمواقع لزوم وقتی صاحبش راهو گم بکنه،اون میتونه راه رو پیدا کنه و صاحبش رو نجات بده.

2:به نظر شما اشتباهی که دانشمندان سال 1376 مرتکب شدند که منجر به حمله مانتیکور شد چه بود؟(به بهترین و منطقی ترین جواب امتیاز کامل داده میشود)

باید بگم مانتیکور 3 ویژگی اصلی داره و همه این 3 مورد باعث شد که اون حادثه در سال 1376 پیش بیاد.
یکی اینکه مانتیکور موقع خوردن شکار اواز و لالایی میخونه،دومی اینکه پوست اون اغلب طلسم ها رو دفع میکنه و سومی اینکه نیش زهر الودی داره.
ماجرای سال 1376 هم از این قرار بود که بعد از چند جلسه ازمایش،دانشمندان متوجه شدن که این جانور اواز خیلی قشنگی میخونه و به همین خاطر هم همشون وقتی مانتیکور ها اواز و لالایی میخوندن فکر میکردن اونا حیوونای جذابی هستن و فقط کمی خطر دارن.پس در لحظه اواز یه جا دراز میکشیدن و بعضی هاشون هم میخوابیدن.مانتیکور ها هم از این حقه اواز استفاده کردن و همچنان که لالایی میخوندن نیش زهر الودشون رو در بدن دانشمندان فرو کردن. اون دانشمندهایی هم که در اخرین لحظات متوجه قضیه شده بودن با اینکه طلسم هایی رو به سمت مانتیکور ها میفرستادن اما چون پوست مانتیکورها اغلب طلسم ها رو دفع میکرد ،اون طلسم ها هیچ فایده ای نکردن و به این ترتیب اون کشتار عظیم به وقوع پیوست.
مخلص کلام اینکه مانتیکور ها از همون اول روحیه کشتار و خونریزی رو داشتن ولی دانشمندان گول حقه اونا رو خوردن.

3:مقاله ای در مورد جانوران خطرناکی که مفید هم هستند بنویسید.(در مقاله تان حداقل دو جانور خطرناک مفید رو شرح دهید و مقدار مقاله باید 6 خط باشد)

الف)اژدها
اژدها ها جانوران بسیار زیبا ولی خطرناکی هستن.اون ها انواع زیادی دارن ولی در سال های اخیر نسلشان کاهش یافته است.بیشتر اونا میتونن پرواز کنن ولی چند تاییشون فقط میتونن تا یه ارتفاعی بپرن.پوست،کبد،قلب و شاخ اژدها،همگی خاصیت جادویی دارن.در سال های اخیر به خاطر اقدامات امنیتی جادوگران،ماگل ها زیاد متوجه اونا نشدن.کسانی هم که شدن مردم حرفشونو باور نکردن.شاید به خاطر همین هم هست که تخم اژدها غیر قابل فروش است.و پرورش اون غیر قانونی هست.
پوزه پهن سوئدی و گوی اتشین چینی دو نوع اونا هستن.
ب)تسترال ها
این جانوران موجوداتی گوشتخوار هستن.اونا تقریبا به اسب شبیه هستن البته بهتره بگم به اسکلت اسب.چون اونا به شکل اسکلت دیده میشن.این جانوران اگه رام بشن میتونن برای صاحبشون کالسکه ها رو حرکت بدن و در اسمان هم پرواز کنن.اما اگر رام نباشن چون گوشتخوار هستن برای انسان ها خیلی خطرناکن.یه جادوگر فقط زمانی میتونه تسترال ها رو ببینه که مرگ یه نفر رو دیده باشه.این هم از اسرار این جانور گوشتخواره.


یک زن چیزی ج


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۸۵

فلور دلاکورold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۳:۰۹:۳۰ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 973
آفلاین
فلور: آقا اجازه؟ من نمی دونم چرا سوالاتون خیلی سخته! و مورد دیگه از خودمون بنویسیم امتیاز می دید یا اینکه از کتابی چیزی؟؟

جواب سوال 1-

فلور: چی بنویسم چی ننویسم! یادمه زمانی که تو بوباتون بودم یک کتابی تو کتاب خونه بود چی بود؟ چی نبود! نه این نبود!!!!!! فکر کنم اسمش!... آها! شاهنامه بود توش چی بود! ماله ملیت آریایی ایران بود! اهوم گرفتم!

سیمرغ: سیمرغ پرنده ای جادویی است که در این کره ی خاکی در مشرق زمین نام و آوازه ی بسیار داره این پرنده بسیار مفید است و هوش بسیار بالایی دارد و با این هوش بسیاری از کارها را انجام می دهد می گویند هرگاه یگ پر از این سیمرغ به کسی داده شود زمانی که به کمک احتباج داد آن را آتش بزند سیمرغ سریع خود را می رساند و مشکل را حل می کند و همچنین بسیار موجودی مهربان و عظیم الجسه است و در ادبیات پارسی از آن بسیار نام برده اند

ققنوس: پرنده ایی زیبا است که عمری طولانی دارد هیچگاه نمی میرد و زمانی که خود را آتش زند از نو به دنیا می آید آوازی غم انگیز دارد و به صاحبش کمک می کند و اشک آن زخم ها را ترمیم کرده و از پر آن در چوب دستی ها استفاده می شود و بسیار کم یاب است و قابل اعتماد است و هرکس آن پرنده را دارد شانس بزرگی دارد

تک شاخ: این موجود بسیار کم یاب است و با دختران و زنان رابطه ی بهتری دارد شاخ تک شاخ خاصیت جادویی برای معجونها دارد و خون تک شاخ انرژی فوق العاده ایی به انسان می دهد و از موی تک شاخ برای ساخت چوب دستی استفاده می شود

پری دریایی: این موجود بسیار معروف است و از فواید آن این است که می تواند ازروها را بر آورده کند و در فرهنگ جادوکران ژاپن آمده که خوردن گوشت پری دریایی باعث جوان ماندن و زندگی جاوید می شود و همچنین پری درایی به انسانهای در حال غرق کمک می کند
جواب سوال 2-

من حدس می زنم اون دانشمندان یک اشتباه بسیار بزرگ کردن و مانتیکورها را جزو جانوران حساب کردن و بعد از چند تحقیق به سراغ مانتیکورها رفتن و به دلیل اینکه اطلاع کمی درباره مانتیکوها داشتن و نتونستن خشم اونهارو مهار کنن و چون یکی از اونها رو اسیر کرده بودن ماتیگورها از طریق امواجی که مانتیکور اسیر فرستاده بود دسته جمعی به اون دانشمندان حمله کردن و در اثر همین حمله یکی از دانشمندان دچار بوسه شد و روح از بدنش جدا شد و وزارت سحر و جادو ادامه ی تحقیقات منحل کرد

جواب سوا3-

اولین جانور اژدها هست این جانور در عین اینکه از پوست و خون و جگر و قلب و فلس های اون استفاده ی بسیار می کنن ولی! در عین حال بسیار خطرناکه و نژاد اولیه ی اون ماری بزرگ و بادهانی فراخ بوده و این جانور یک موجود اهریمنی است این اژدها قدرت ویرانکاری عجیبی دارند و همیشه جادوگران در صدد راهایی از زیر سلطه و قدرت این موجود بودند

البته جادگران چین اژدها را بخشنده ی آب و باران می دانند

یکی از فواید اژ دها این است که برای مراقب از اشیا گران قیمت و مکانهای مهم هم از آن استفاده می کردند

ابوالهول:
این موجود تا زمانی بی آزار است که بتوانی به معمایش پاسخ دهی! اگر معمایش را اشتباه پاسخ بگویی تو را خواهد کشت این موجود در عین خطرناکی برای حفاظت از مکانهای و اشیا مهم استفاده می شود


دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

هرميون جين گرنجر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۲۶ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۹
از زمان های نه چندان دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
سه مورد از مفيد ترين جانوران جادويي را با ذکر فايده شان بنويسيد

اژدها:يكي از مفيد ترين جانوران جادويي است كه اكثر قسمت هاي بدن آن خاصيت خارق العاده اي دارند ...از پوست بدن او براي توليد لباس ها محافظ و همين طور وسايل زينتي مانند كيف و كفش.. استفاده ميشود...از خون و قلب و كبد او براي توليد انواع معجون هاي مختلف...استفاده ميشود ......و ازپودر شاخ اژدها براي فعاليت هاي بسياري از جمله معجون سازي و همين طور در توليد...گياهان جادويي براي بيشتر شدن رشد آنهاو توليد اشيا گران قيمت..و همين طور چوب جادوگري استفاده ميشود

تك شاخ:در درجه بندي جانوران مفيد تك شاخ دومين جانور مفيد جادويي شناخته شده..اين موجود بسيار زيبا علاوه بر زيبايي خاصيت هاي بسيار زيادي دارد..خون اين موجود خاصيت بقا و نابود نشدني به فرد ميدهد...ولي استفاده از آن فرد را به شخصي پوچ تبديل ميكند كه هيچ ارزشي ندارد.از مو و شاخ تك شاخ نيز براي مصارف گوناگون از جمله معجون سازي و ساخت چوب جادوگري استفاده ميشود..پودر خون تك شاخ براي تقويت حافظه بسيار مفيد است

ققنوس:ققنوس يكي از ديگر موجودات جادويي زيباست كه قدرت هاي بسيار دارد..اين پرنده نسبت به صاحب خود احساس مسئوليت دارد و حتي ديده شده به خاطر ان شخص خود را از بين ميبرد و سپر فرد ميشود..پرهاي ققنوس خاصيت جادويي بسياري دارند كه در علم ساخت چوب جادوگري ناديده گرفته نشده است...ققنوس از عقل و منطق بر خوردار است و جانور حكيمي به شمار ميرود اشك اين موجود خاصيت شفا بخشي دارد به طوري كه اگر روي زخم وحشتناكي ريخته شود به سرعت درمان ميكند

در پايان بايد بگويم كه خاكستر گردان و ري ام خاصيت فوق العاده اي دارند ولي چون شما سه مورد خواسته بوديد من اشاره نكردم


2: به نظر شما اشتباهي که دانشمندان سال 1376 مرتکب شدند که منجر به حمله ي مانتيکور شد چه بود؟(به بهترين و منطقي ترين جواب امتياز کامل داده مي شود)

من 3دليل براي اين موضوع پيدا كردم
يكي اينكه اين موجود بي اندازه وحشي و غير قابل كنترل است به همين دليل...دسترسي به ان و نزديك شدن به آن ريسك بسيار بزرگي است از طرفي پوست او..خاصيت مدافعه دارد و تمام افسون هارا دفع ميكند و در نتيجه اگر به كسي حمله كند فرد نميتواند با افسون به مقابله با ان بردازد مگر اينكه به قسمت هاي حساس آن مانند دهان يا چشم نشانه رود....در ضمن نيش اين جانور نيز كشنده است پس در نتيجه....در صورت حمله ي مانتيكور به آن ها با وجود دانش دفاع ان زمان چا ره اي جز فرار نداشته اند و همين باعث عقب افتادن....تحقيقاتشان شد..در واقع اشتباه آن ها آشنا نبودن با محل اختفاي مانتيكور هاست. نزديك شدن به آنها
3: مقاله اي در مورد جانوران خطرناکي که مفيد هم هستند بنويسيد(در مقاله تان حداقل دو جانور خطرناک مفيد را شرح دهيد و مقدار مقاله بايد حداقل 6 خط باشد)

جانوران خطر ناك زيادي در اين كره ي خاكي وجود دارند اما خطر ناك بودن بعضي از آنها دليل بر مفيد نبودنشان نيست
براي مثال ((گرافورن)) جانوري بزرگ و كبود رنگ كه درمناطق كوهستاني اروپا يافت ميشود..اين جانور بر امدگي هايي بر پشت دارد و شاخ هاي بسيار بلند و تيزي..و بر روي پاهاي بزرگ 4انگشتي اش راه ميرود اين جانور بسيار درنده و وحشي است اما پودر شاخ اين موجود براي تهيه ي معجون هاي گوناگوني به كار ميرود اما چون دستيابي به اين موجود دشوار است .. قيمت آن بسيار گران است پوست اين موجود نيز بسيار سخت است و مانند اژدها براي توليد لباس هاي مدافع به كار ميرود
جانور بعدي اي كه ميخواهم معرفي كنم ((اوكمي)) است اين موجود اغلب در هنوستان و خاور دور يافت ميشود...طول بدن آن به 4/5 متر ميرسد و به هر موجودي كه به ان نزديك شود حمله ميكند...اما پوسته ي تخم اين جانور از جنس نقره ي خالص و صيقلي بوده و در صورت دريافت آن ارزش بسيار زيادي دارد...........جانور بعدي ((ايرامپنت)) است كه جانوري بزرگ و خاكستري رنگ است كه
درآفريقا يافت ميشود و در صورتي كه خشمگين شود حمله ي بسيار و حشتناكي دارد و مايعي كه از او ترشح ميشود مرگبار است اما....شاخ و دم و مايع ترشح شده از او در معجون سازي كاربرد فراوان دارد در هر صورت خريد و فروش آن آزاد است ولي نياز به نظارت شديد دارد.ارادتمند شما....هرميون گرنجرRe: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 442
آفلاین
سه مورد از مفید ترین جانوران جادویی را با ذکر فایده شان بنویسید.
ققنوس: اشك ققنوس خاصيت درماني قوي دارد از پر ققنوس براي ساختن چوب جادو كاربرد دارد هم چنين ققنوس ها توانايي حمل اشيا بسيار سنگين را دارند .
اژدها : پوست، خون، قلب، كبد و شاخ اژدها همگي خواص جادويي خارق العاده اي دارند. پوست اژدها براي ساختن دستكش ، خون و شاخ و قلب اژدها در تهيه ي معجون ها و ريسه ي قلب اژدها در ساخت چوب جادو كابرد دارد.
اسب تک شاخ: شاخ، خون و موی تک شاخ همگی خواص جادویی دارند . شاخ تک شاخ در تهیه ی معجون ، خون تک شاخ در دادن زندگی دوباره و موی تک شاخ در ساخت چوب های جادو کاربرد دارد.
به نظر شما اشتباهی که دانشمندان سال 1376 مرتکب شدند که منجر به حمله ی مانتیکور شد چه بود؟
از قدیم گفتن با دم شیر بازی نکن که سر شکستنک داره ؟!!! اونا احتمالا هنوز از ویژگی های مانتیکور و خطرات اون آگاهی نداشتن و احتمالا به دمش دست زدن اونم عصبانی شده و همه رو تیکه پاره کرده !!!
نمي دونم
مقاله ای در مورد جانوران خطرناکی که مفید هم هستند بنویسید.
در دنياي جادوگران جانوران جادويي به وفور يافت مي شوند در ميان اين جانوران ، جانوران خطرناكي نيز يافت مي شوند كه ممكن است علاوه بر خطري كه براي جادوگران دارند فوايدي نيز داشته باشند از جمله جانواران خطرناك كه مفيد محسوب مي شوند ايرامپنت ها را مي توان نام برد مطابق رده بندي اداره ي مقررات و ممنوعيت هاي جادويي ايرامپنت ها خطرناك محسوب مي شوند . ايرامپنت يك جانور بزرگ و خاكستري رنگ آفريقايي با قدرت فراوان است . پوست ضخيمش بيشتر افسون ها و طلسم ها را دفع مي كند . ايرامپنت در بالاي بيني اش شاخ تيزي دارد و دم طناب مانندش بلند است . شاخ ايرامپنت هر چيزي را اعم از پوست و فلز مي شكافد و مايع مرگباري كه از آن ترشح مي شود در هر چيزي نفوذ كند آن را منفجر مي كند . خلاصه برا خودش استغفر اللهيه ! شاخ ، دم و مايع منفجره ي ايرامپنت در معجون سازي كاربرد دارد اما در زمره ي اجناس درجه دوي قابل خريد و فروش ( خطرناك و مستلزم نظارت شديد ) است . يكي ديگر از جانوران خطرناك كه مفيد است گرافون نام دارد. گرافون جانور بسيار برگ و كبود رنگ است. برآمدگي كوهان مانندي بر پشت بدنش به چشم مي خورد و شاخ هاي بسيار بلند و تيزي دارد. بر روي پاهاي بزرگ چهار انگشتي اش راه مي رود و بي اندازه وحشي و درنده خو است. پودر شاخ گرافون در تهيه ي معجون هاي گوناگوني به كار مي رود اما از آنجا كه دستيابي به شاخ اين جانور بسيار دشوار است قيمت بسيار گراني دارد. پوست گرافون حتي از پوست اژدها نيز سخت تر است و اكثر طلسم ها را دفع مي كند.


ویرایش شده توسط دویل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۵ ۱۰:۳۰:۵۸


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۳:۳۲ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

الیور وودold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
نام : الیور
نام خانوادگی : وود
گروه : گریفیندور
--------------------------------------------------------------------------

1:سه مورد از مفید ترین جانوران جادویی را با ذکر فایده شان بنویسید ؟

1-: ققنوس-: ققنوس موجودی آرام است از گیاهان تغزیه می کند ، هر گاه که بخواهد می تواند ناپدید شود آواز ققنوس ماهیتی سحر آمیز دارد : در دل افراد پاک شجاعت ، جرارت و جسارت می بخشد و در دل افراد نا پاک ترس و وحشت ایجاد می کند در ضمن اشک ققنوس خاصیت درمانی قوی دارد ( اشک آن به راحتی می تواند به زخم ها شفا بخشد )


2-: تک شاخ -: تک شاخ علاوه بر این که موجودی مقدس به شمار می آید خون آن انسان را حتی تا زمانی که در حال مرگ باشد تا مدتی زنده نگه میدارد .
از موی یال و دم تک شاخ برای ساخت چوب دستی استفاده می شود .
از شاخ تک شاخ هم در معجون سازی استفاده میشود . ( پودر شاخ تک شاخ )


3-: اژدها -: خون ، پوست ، قلب ، کبد و شاخ اژدها همگی خاصیت جادویی دارد برای مثال از پوست آژدها برای ساخت دست کش و یا کت و... استفاده می کنند . از اخ آن در معجون سازی و ...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2-+- : به نظر شما اشتباهی که دانشمندان سال 1376 مرتکب شدند که منجر به حمله ی مانتیکور شد چه بود؟


در سال 1376 به دلیل اینکه جامعه ی جادویی هنوز پیشرفتی نکرده بود این دانشمندان نابود شدند .
به دلیل نداشتن معجون مناسب یا ورد قوی برای بیهوش کردن آنها نتوانستند آنها را بیهوش کنند تا آنها را مورد آزمایش قرار دهند ، به همین دلیل انها بدون بیهوش کردن حیوان ، و فقط با بستن دست و پا و ... وی به سمت وی برای آزمایش هجوم بردند و در این راه مانتیکور به انها حمله کرد و 5 نفر از دانشمندان را کشته و 2 طن زخمی کردند .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
3-: مقاله ای در مورد جانوران خطرناکی که مفید هم هستند بنویسید ؟

---------معرفی--------ا-بوالهول-------و----------باسلیسک---------
ابوالهول(sphinx) : ابوالهول جانوری مصری است که سر آدم و بدن شیر دارد . جادوگرها و ساحره ها برای نگه داری و نگهبانی از اشیای قیمتی از آن استفاده می کنند . ابوالهول جانوری هوشمند است که از طرح کردن چیستان و معما لذت می برد . معمولا فقط در زمانی خطر ناک می شود که آن چه از آن پاسداری می کند در خطر باشد .

باسلیسک (basilisk) : باسلیکس به سلطان افعی ها مشهور است اولین بار توسط هر پوی کثیف ، جادو گر سیاه یونانی که مار زبان بود پدید آمد .
او دریافت که اگر تخم مرغ را در زیر یک وزغ پروش دهد یک افعی غول پیکر با قدر زیادی از تخم خارج می شود . ویژگی های این حیوان جادویی به شرح زیر است :

رنگ : سبز
طول : حد اکثر 15 متر
رنگ چشم : زرد
وسایل دفاعی : چشم زرد رنگ ، که انسان یا هر موجودی با دیدن آن میمیرد دیگر وسیله ی دفاعی او زهر و نیش او است .

-------------------------------------------------------------------------Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3124
آفلاین
ببخشيد روفوسور من يك سري سوال دارم.
1- ايا كتابي در اين مورد وجود دارد كه ما تهيه كنيم.؟
2-ايا شما به ما جزوه ها ميدهيد!؟
3-يك سوال هم در مورد اژدهاي شاخدم مجارستاني دارم.ايا اين حيوان سودي براي جادوگران دارد؟


بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلینRe: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۴۶ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

سارا اوانز old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
سه مورد از مفید ترین جانوران جادویی را با ذکر فایده شان بنویسید(نبینم از روی کتاب ها کپی کرده باشید)


گوامري:
حيواني شبيه به گوسفند با سري بز مانند بدون شاخ! پشم هاي طلايي كه در ميان موهاي بدن اين جانور وجود دارد خاصيت جادويي دارند كه براي درمان غده هاي سرطاني مفيدند! اين جانور تنها در قطب زندگي مي كنند و در سال تنها 2 دفعه ديده مي شوند!

پرسنال:
حشره ايي ست كه پوستي زبر دارد. داراي هشت پاست و دانشمندان بر اساس بررسي هايي كه بروي اين موجود انجام داده اند آن را نوعي ملخ و بر اساس شباهت ها از خانواده موريانه ها نيز مي دانند!
اين موجود بسيار كم ياب است و خاصيت اين جانور تيغ هاي موجود بروي پايش مي باشد كه اگر چه بسيار كوچك هستند اما به وسيله آن مي توان شخص را از حالت كما و يا اغما خارج كرد!

سالامور:
اين حيوان نوعي اسب جهش يافته از خانواده تك شاخ هاست. يال ندارد و گردن بلندي دارد كه بعضي ها آن را به زرافه همانند مي دانند. دمش نيز تقريبا نصفه اسب هاي عادي ست. هم چنين سخن مي گويد و ديدن او بسيار اميد بخش است. فايده اين حيوان ماده ايي ست در بدن او كه در ناحيه گردن و در كنار ناي در كيسه ايي ترشح و انباشته مي شود كه اگر كسي موفق به كشتن اين حيوان ناياب شود مي تواند از اين ماده براي بهبود زخم هاي بسيار عميق استفاده كند!

به نظر شما اشتباهی که دانشمندان سال 1376 مرتکب شدند که منجر به حمله ی مانتیکور شد چه بود؟(به بهترین و منطقی ترین جواب امتیاز کامل داده می شود)


مانتيكور ها موجوداتي هستند كه چشم هاي جادويي دارند. آن ها با استفاده از اين چشم مي توانند فاصله هاي نسبتا دوري را مشاهده كنند. اما نور مانع ديد آن ها مي شوند و اين حيوانات تنها در شب بيدار هستند. دانشمندان از اين موضوع مطلع بودند و به همين سبب به محض بدست آوردن موجود دستمالي ضخيم و محكم بروي چشمان او مي بندند.
پس از آزمايشات مختلف تصميم مي گيرند اشعه نوري تازه اختراع شده در آن زمان را براي ديدن آرواره ها و دندان هاي بزرگ اين حيوان به كار ببرند. اما اشتباه آنان در اين بود كه چون اين موجود همه چيز را در تاريكي به وضوح مي ديد اشعه را نيز مي بيند و باعث عصبانيت و آسيب رساندن به دانشمندان مي شود!

مقاله ای در مورد جانوران خطرناکی که مفید هم هستند بنویسید(در مقاله تان حداقل دو جانور خطرناک مفید را شرح دهید و مقدار مقاله باید حداقل 6 خط باشد)
در ميان موجودات خطرناك من دو حيوان را دستچين كرده ام كه خاصيت هاي فوق العاده دارند. اولين آن لئوپارداگ ها هستند كه از نسل گربه هاي وحشي و يوز پلنگ ها به حساب مي آيند. اين جانور با پوستي سفيد و اشكال مختلف نقش بسته بروي بدنش قدرت آن را دارد كه خود را از نظر ها پنهان كند. اين جانور با قدرت زياد و با سرعت باور نكردني مي دود و به همين جهت اين حيوان به هيچ وجه قابل رويت نيست. او آرواره هايي دارد كه به وسيله آن مي تواند يك غول را از هم بدرد اما بدست آوردن اين حيوان كه نوعي خاصيت افسانه ايي دارد بسيار مهم است. اسيد معده ايي كه اين جانور ترشح مي كند بسيار خواص دارد كه حتي مي تواند يك نفر را از خطر مرگ برهاند.
دومين حيوان حيواني ست از نسل اژدهاها كه نزديك شدن به آن تقريبا غير ممكن است. اين حيوان كه يوماهوشيرا نام دارد با بال هاي بسيار قوي خود نيرويي عظيم در هوا بوجود مي آورد كه بعضي از آنان طوفاني هاي را به وقوع مي پيونداند. اما اين جانور در جنگل زندگي مي كند و زياد به پرواز در نمي آيد.
اين جانور از دهان خويش آتش بيرون نمي فرستد بلكه ماده ايي لجز مانند بيرون مي دهد كه در عرض چند ثانيه پوست بدن را از بين مي برد.
خاصيت اين ماده ناخن هاي بلند و بزرگ هستند كه در ناحيه پاي اين حيوان به چشم مي خورند. اين ناخن ها اگر مقداري ساييده و به بدن بيمار منتقل كنند تمام مواد اضافي بدن را از بين مي برد و بهبودي كامل را عرضه مي كند!Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3124
آفلاین
سوال 1:
ققنوس:اشك ققنوس باعث ترميم زخمها ميشود.اين پرنده به دليل كمياب بودن بسيار گران هست و هر كسي ققنوس ندارد.همچنين اواز اين پرنده باعث از بين رتن خستگي و از بين رفتن نارحتي هاي روحي ميشود.
جغد:اين پرنده در اسمان ها پرواز ميكند و به دور از ديد ماگل ها نامه ها را انتقال ميدهيد.تقريبا بيشتر جادوگران يك جغد دارند.همچنين جغد يك دوست بسيار خوب براي انسان است و حالت هاي انسان را درك ميكند.
3-تك شاخ:(بهترين حيوان مفيد):موهاي اين حيوان در چوب ها جادو استفاده ميشود.موبش بسيار نرم و در عين حال محكم براي ساخت انواع چيزها هست.همچنين ميتوان براي زنده ماندن مدت كمي از گوشت ان استفاده كرد.
جواب 2:مانتيكور ها اصولا يوان ها كمياب هستند.وهمچنين براي ببقاي عمر تلاش ميكنند.اين حيوان ها حتي كمي احساس خطر كنند از خود دفاع كرده.اين موضوع را در ان زمان دانشمندان نميدانستند.كه بعد ها يك نفر از انها كه جون سالم به در برده بود اين راز را براي همگان فاش كرد.اين حيوانات يك محافظي زير پوست دارند كه اكر طلسمها رو بر ميگردونه.(يعني روشون اثر نميكنه.
جواب3:اولين كسي كه جرات به تحقيقات در مورد اين جانوران كرد شخصي ايتاليايي بود.(سال 1904)اين شخص كه اسمش نا معلوم هست براي كشف راز اين موجودات بسيار تلاش كرد.در اول به جانوران خطرناكي مثل اژدها ها رسيد.بر زندگي اين جانوران دور را دور تحقيق كرد و نتايج دست و پا شكسته اي گيرش امد.مثل اينكه قلبش براي بالاربردن هوش به كار ميرود.ويا از پوستش براي ساختن بسياري چيزها ميشود استفاده كرد.بعد ها به جانوراني مانند سانتور ها رسيد.او پي برو كه اين جانوران بسيار باهوش هستند.و اگر انسانها با انها دوست بشوند بسيار سود ميبرند.
پروفوسور فكر كنم كافي باشه
با تشكر
ايگور كاركاروف!


بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.