هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

ایدی مالفوی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
با سلام خدمت پرفسور گرامی

من اصولا تاریخم خوب نیست.(البته توی دنیای ماگلها که خلاف این ثابت شده! )ولی امیدوارم درست به سوالاتتون پاسخ داده باشم.

----------------------------
1-قوانيني که تاريخ نويسان را محدود ميکند چيست؟10 امتياز
همانطور که در دنیای ماگلها هم این قوانین وجود دارد بر طبق این قانونها که در هیئت تاریخ جادوگری تصویب شده،اولا هر گونه تحریف غیر مجاز میباشد و در صورت تخلف با انها برخورد شده یا اینکه وجدان کاری موجب عذاب انها خواهد شد.البته در این قانون تبصره ای هست که میگوید سانسور کردن بر طبق شرایط جامعه مانعی ندارد(درست مثل چیزی که در دنیای ماگلها وجود دارد.)البته این صریحا اعلام شده که بعد از نوشته شدن تاریخ باید کتاب تالیف شده به حاکم وقت دنیای جادوگران(امروزه وزارت سحرو جادو)نشان داده شود و به شور گذاشته شود تا هیچ گونه اغماضی صورت نگیرد!

2-پر سن و سال ترین فرد حاضر جادوگر کیست؟
تا زمانی که من نگاه به تاریخ جادوگری انداختم(قبل از تالیف کتاب هری پاتر و سنگ جادو!)نیکلاس فلامل بود که به کمک سنگ کیمیا خود را جاودانه کرده بود.اما حالا که سنگ جادو از بین رفته من خبری از او یا مرگش نشنیده ام.پس حتما باید زنده باشد اما اگر نه فکر میکنم نفر دومی را که در آن زمان در کتاب تاریخ دیدم که پر سن و سالترین بود،البوس دامبلدور است.
نیکلاس جادوگری 640 ساله و بسیار باریک بین بود که توانست سنگ جادو را با ظرافت فکر خود ایجاد کند.در عین حال این جادوگر بسیار متواضع است بطوریکه حاضر شد برای نجات دنیای جادوگریسنگ را نابود سازد.و آلبوس هم که بر همگان شناخته شده است و بهتر است من چیزی نگویم(یه وقت رگ اسلیم میگیره چیزی میگم که نباید بگم!)

3-يک مقاله 5 خطي بنويسيد که به طور کلي عصر باستان را چطور توصيف ميکنيد؟
متاسفانه شما مشخص نکردید از چه دیدی بیان بکنیم.از دید یک ساحره یا یک ماگل.بهر حال دنیای جادوگری در دنیای باستان پر رنگتر بود.چون مردم در آن زمان به این نیرو اعتقاد بیشتری داشتند.اما امروزه برخی از جادوها را به علم و تکنولوژی نسبت میدهند و از این لحاظ میتوان گفت جادو پیشرفت بیشتری کرده است. دنیای جادوگری در آن زمان از حفاظت کمتری برخوردار بوده و این مبنایی بر پی بردن ماگلها از این دنیا شد.در واقع میتوان گفت تنها عقب ماندگی آن دوره همین امر بود.امروزه با رفع این مشکل تمامی سنتهای کهن اجرا میشود و تفاوت بارز دو دوره با هم همین است.

با احترام
A.M


"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"


[b][color=006600]"گل بخندید که از ر


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

هدویک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 801
آفلاین
1-قوانینی که تریخ نویسان رو محدود می کنن خیلی زیادن...ولی عمل کردن به اونا زیاد هم سخت نیست...قوانینی مثل رعایت صداقت ، رعایت اعتدال در توصبفات ، رعایت بی طرفی ، و قوانینی از این قبیل...

=============

2-بی شک پر سن و سال ترین فرد حاضر در دنیای جادوگری آلبوس دامبلدوره!این فرد الان حدودا شونصر قرنه که داره زندگی می کنه و راز زنده بودنش هم برای همه نهفته است...دامبل در دوران زندگیش کارهای مهمی کرده که از جمله آنها می توان نهادینه کردن خاله بازی را نام برد!

=============

3-ببینید عصر بستان تشکیل شده از عصر ب ا س ت ا ن !!!
ب یعنی عصر بوقیت مفرط!
ا یعنی انگل پروری!مردم اون زمان از بیخ انگل بودن
س یعنی ساده زیستن!
ت یعنی توهم زایی!مردم اون زمان علاقه به رفتن تو توهم و بلند پروازی داشتن!
ا یعنی انگل زدایی!مردم سعی داشتن انگل هایی که پروردن رو بزداین!
ن یعنی نوگل های مهدکودک ویزادیشن!مردم عصر باستان نوگلهای باغ جادوگری بودن خوب!
Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

راهب چاقold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۲ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۷
از پشت میز کامپیوتر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 95
آفلاین
سوال يك)
در عين واحد دو دسته قانون مختلف وجود دارد كه تاريخ نويسان را محدود مي كند،البته اين دو قانون رشته هاي بيشتري دارد و كاملا از هم متفاوتند:
1)قانون حكومت يا پادشاه درآن زمان
2)قانون اصيل و قديمي تاريخ نويسي
اين دو قانون شديدا تاريخ نويسان را تحت فشار قرار مي دهد:آنها طبيعتا قانون دوم را انتخاب مي كنند چرا كه به جرئت مي توان گفت آنها با عشق و علاقه اين كار را مي كنند و نه تنها از جان خود مي گذرند بلكه هزينه امرار معاش خود را هم با سختي تهيه مي كن(چه كسي به يك تاريخ نويس پول مي دهد؟)و حالا رشته هاي فرعي قانون اول كه هرگز نام برده نشده ولي در عمل به اين شكل تعريف مي شود:
- حرفي كه از مردم پنهان است ثبت نشود
- از مالياتها گزاف حرفي زده نشود
- راجع به تفريحات رايج سخني گفته نشود
- جنگهاي همراه شكست ثبت نشود
و همانطور كه مي بينيد به اين ترتيب تاريخ هيچ كشوري با كشور ديگر تطابق پيدا نمي كرد مثلا ممكن بود در تاريخ ايران ، ايران از روم پيروز شده باشد و در تاريخ روم، روم پيروز ميدان باشد!به همين علت تاريخ نويسان زيادي كشته شدند...به سياهچال افتادندو گم شدند! در حال حاضر هيچ كس تاريخ نويس زمان خود را نمي شناسد چرا كه آنها خود را مخفي مي كنند! و لازم نيست كه قوانين 2 را بگويم چرا كه مشخصا بر پايه ي صداقت و جزئيات كامل است!

سوال دو)
نيكلاس فلامل كه ديگر چيزي به پايان عمرش نمانده با استفاده از سنگ كيميا كه از ساخته هاي خود اوست سالها عمر كرده است(چيزي در حدود 5 قرن)با از بين رفتن اين سنگ (با رضايت خود نيكلاس)ذخيره اي در حدود 6-7سال براي او وهمسرش ماند كه رو به اتمام است.

مقاله)
اين دوره را مي توان يك دوره ي كاملا ساكن ناميد :طبق گفته هاي پروفسور در اين دوره جادوگران در گروههاي كوچكي زندگي ميكردند پس از لحاظ عقلي پيشرفتي نداشته اند – آنها از ظلم و وحشي گري چيزي نمي دانستند و اين نكته به راحتي قابل اثبات است:ارتباط با غولها ! جادوگران به دليل نداشتن پيشرفت هاي علمي و زندگي در گروه هاي كوچك هيچ گونه شيك پوشي يا نظافتي نداشته اند ولي در عين حال تمام كارها با سرعت و قدرت بالا انجام مي دادند و تا زماني كه يكي از اين گروههاي كوچك (بنيان گذاران هاگوارتز)اقدامي براي پيشرفت نكرده بود جوامع جادوگري به طور غريزي زندگي مي كردند!


فقط عشق به ارباب وجود دارد وکسانی که از ورزیدن آن عاجزندتصویر کوچک شده


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

اندرومیداold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 665
آفلاین
1-قوانيني که تاريخ نويسان را محدود ميکند چيست؟10 امتياز

مثلا قوانینی مثل دستنبردن در اون و یا اینکه تاریخ نویس اگر طرف دار مرلین هست نیاد در همه ی حالات اونو پیروز کنه و برعکس اگه طرف داره ادم بده است نیاد اونو پیروز کنه و به طور کلی تحریف نکنند.در بعضی جاها هم سانسور کردن یکی از قوانین هستش.

2-پر سن و سال ترين فرد حاضر جادوگر کيست؟(درباره اش 3 خط توضيح بديد)5 امتياز

نیکلاس فلامل هست که کم کم باید بمیرهو بعد از دامبلدور می شه.نیکلاس فلامل به خاطر استفاده از سنگ جادو که با کمک دامبلدور ساخته بود تا الان زنده مانده و این سنگ باعث جاودانگی می شود اما فعلا البوس دامبلدور به خاطر قدرت ندادن به ولدمورت اونو نابود کرده تا احیانا به سنگ جادو و جاودانگی اش دسترسی پیدا نکنه.

3-يک مقاله 5 خطي بنويسيد که به طور کلي عصر باستان را چطور توصيف ميکنيد؟از روي من کپي نکنيدا

عصر باستان همان طور که شما ها گفتید برای ماگل ها و جادوگر ها فرق داره. زمانی که مرلین بزرگ متولد شد اوضاع خیلی بد بود و جادوگری بزرگ و بد (!) در جامعه بود.بعداز اینکه مرلین خودش را باور کرد(!) و توانست از قدرتش استفاده کند به جنگ با او رفت و توانست او را شکست دهد.
بعد از او چهار بنیان گذار مدرسه هاگوارتز به فکر تقویت فرهنگ و سطح جادوگرها افتادن و مدرسه ی بزرگی به نام هاگوارتز را به وجود اوردند.
تا قبل از وجود مدرسه همه چیز به هم ریخته بود و جادوگر ها و ساحره ها هیچ اطلاع کاملی از اوضاع و چگونگی اجرای طلسم ها نداشتند و در نادانی به سر می بردند تا اینکه مدرسه هاگوارتز به وجود امد و چهار پنیان گذار ان مردند و بقیه راهشان را ادامه دادند و مردم عاقل تر و اگاه تر شدند.


" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

تدی اسنیپ


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۳ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
ج 1:
تاریخ نویسان باید چند اصل رو در کارشون رعایت کنن.
صداقت در انعکاس تاریخ یکی از اصول مهم در تاریخ نویسی است. در واقع این مهمترین موضوعیه که یک مورخ باید بهش توجه کنه.اگه تاریخ بادروغ آمیخته بشه به واقعیات اون هم نمی شه اعتماد کرد. چنین اطلاعاتی دیگه تاریخ نیستند. بلکه افسانه هایی موهوم هستند.
دومین اصلی که باید بهش اشاره بشه رعایت امانت است. یعنی مورخ باید اطلاعات را با دقت تمام از بین داستانها و نقل قوها خارج کرده و در اختیار عموم قرار دهد.
سوم اینکه تاریخ نویس باید بدون افزودن احساسات و علایق شخصی به تارخ آنرا منعکس کند.نباید در مورد افراد دخیل در یک واقعه اظهار نظر کنند و اونها رو بد یا خوب معرفی کنند.
ج 2 :
پیرترین فردی که در حال حاضر زنده می باشد اولیواندر سازنده ی چوبهای جادویی است. با مرگ نیکلاس فلامل در سال 1992 او مسن ترین فرد جهان محسوب می شود. البته او چند سال قبل توسط ولدمورت دزدیده شده است که هنوز مشخص نیست که آیا وی زنده است یا نه. او پیرترین جادوگر است. البته اگر زنده باشد!
ج 3 :
در حال حاضر سیمرغ فقط به تعداد انگشت شمار در مناطق حفاظت شده مانند حوضه ی رود کنگو و مناطق حفاظت شده مخصوص جانوران خطرناک و کمیاب جادویی در رومانی وجود دارد اما در عصر باستان جانور غالب اکثر جنگلها بوده است غولها بسیار نزدیک به شهرها زندگی می کردند و برای مردم عادی خطری به همراه نداشتند در آن زمان سعی بیشتر جادوگران به دست آوردن سنگ جادو و تبدیل مس به طلا بود که برای گمراه کردن موگلها به آنها کیمیاگر می گفتند.آموزش علم از زمان تاسیس هاگوارتز بسیار محدود بود و عمدتا از طریق دستیاری یک دانشمند بزرگ حاصل می شد .


فردا خواهد آمد خواهید دید هر کس آنچه نیست که می بینید
و اما پشت دریا ها یقین شهری ست رویایی

[img]http://www.jadoogaran.org/modules/xcgal/watermark.php?[/img]


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۷:۰۳ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

ایوان چمبرزold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۰:۴۲ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 72
آفلاین
قوانینی که تاریخ نویسان را محدود میکند چیست؟

پول بود ديگه.اصلا به اين تاريخا اعتمادي نكنين طرف از يه سوسك ميترسيده يه وپل به تاريخ نويس ميداده اونم مينوشته بله اون شير كش حرفه اي بود فلان كار رو ميكرد بهمان كار رو ميكرد
بله اصلا به اين چيزا نبايد توجه كرد برادر

پر سن و سال ترین فرد حاضر جادوگر کیست؟

هري پاتر كه دو سال سن دارد بقيه از 5 ماهه گرفته تا 9 ماهه البته اين رو من از لحاظ سن در سايت گفتم اما بيرون از سايت بايد بگم شخص ايگور كاركاروف كه 100000000000000 سال سن دارد

یک مقاله 5 خطی بنویسید که به طور کلی عصر باستان را چطور توصیف میکنید؟

عصر باستانهيچ فرقي با دوران جديد نداره فقط اون جا يه كم پيشرفته تر بوده حالا نيست

خدايي عقل اونا ده بابر ما بوده كه اين نفرينها را اختراع كردن و م داريم ازش استفاده ميكنيم

حالا تفاوتو احساس كردين

بله!!


[img]http://


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 442
آفلاین
قوانینی که تاریخ نویسان را محدود میکند چیست؟
زمان مهمترین عامل در محدود کردن تاریخ نویسان است . با گذشت زمان تاریخ نویسان تنها با استفاده از مستندات تاریخی پی به گذشته می بردند . همین طور آن ها از درستی مطالبی که می نوشتند اطمینان کامل نداشتند چه بسا افرادی که با توجه به غرایض شخصی دست در تاریخ نبرده و آن را تغییر نداده باشند . تاریخ نویسان نمی توانستند با سفر به گذشته از صحت این امور مطلع شوند . زیرا تنها با یک اشتباه کوچک زندگی نسل های بعد به کلی تغییر می کرد و حتی ممکن بود باعث نابودی نسل ها شود . همچنین تاریخ نویسان در برخی امور نظر متفاوت با نظر سایرین داشتند و گاهی نظر یکدیگر را نیز نقض می کردند در چنین شرایطی آنها نباید با توجه به نظر خود در تاریخ دست ببرند بلکه در نشست هایی به یک نظر واحد رسیده و آن را به عنوان تاریخ در دسترس عموم قرار می دادند !
پر سن و سال ترین فرد حاضر جادوگر کیست؟
پرنل فلامل همسر نیکلاس فلامل پر سن و سال ترین جادوگر شناخته شده است . پرنل سه سال از نیکلاس فلامل بزرگتر است لعنت به این کتابا که اشتباه چاپی دارن ... اشتباه کردم باب پرنل 10 سال از نیکی !!! کوچیکتره پس پر و سن و سال ترینشون همون نکلاسه !که الان میگن 665 سالشه !
یک مقاله 5 خطی بنویسید که به طور کلی عصر باستان را چطور توصیف میکنید؟
عصر باستان عصر دو دلی و شک و تردید نبود . جادوگران در عین وحشی گری با هم مهربان بودند ! ساحره ها زیاد سخت نمی گرفتند و مهریه های سنگین تعیین نمی کردند !!! مردم در گروه های کوچکی زندگی می کردند و به هم اعتماد داشتند . عصر باستان عصر لیلی سان ها و مجنون سان ها بود ! هیچ کس به پول فکر نمی کرد ... خلاصه خیلی خوب بوده ... خوش به حالشون ! در عصر باستان مردم شبا دور هم جمع می شدند و خاطرات گذشته را تداعی می کردند بزرگ قبیله برای کودکان اشتباهات گذشته را تعریف می کرد تا از آن عبرت بگیرند و لی چون اونا بچه بودند و چیزی حالیشون نبود باز هم آن اشتباهات را تکرار می کردند . همسایه ها با هم خوب بودن . یکی مریض می شد همه بسیج می شدن یکی سوپ درست می کرد یکی جوشونده ( اندر تعریفات زمانه خانوم ! ) خلاصه همه خوش بودن تا اینکه جنگ بین سیاه ها و سفیدا رخ داد ... خدا بکشه مرلینو همش تقصیر اون بود !


ویرایش شده توسط دویل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۰ ۱۲:۱۰:۳۷


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
قوانینی که تاریخ نویسان را محدود میکند چیست؟10 امتیاز


قوانيني كه اغلب تاريخ نويسان را محدود مي كند ساخته ي خود مرلين و تكميل شده توسط 4 بنيان گذار هاگوارتز است.اين قونين جادويي كه بسيار هم قدرتمند هستند حدود 9 قرن گذشته توسط مرلين كبير بوجود آمد.كه طي 100 سال از عمر خود آنها را كم كم تكميل كرد. اين قوانين كه در آن سختگيري هاي بسياري نسبت به تارخ نويسان شده بود بدست 4 بنيان گذار مدرسه ي ما افتاد.از اين سختگيري ها مي توان ذكر كرد كه در آن گفته شده بود كه فقط تاريخ نويسان اصيل و جادوگر مي توانستند در مورد تاريخ اظهار نظر كنند.بر طبق تعريفات جادوگران ديگر گودريك گريفيندور پيشنهادي مبني بر ويرايش چند بند از آن قانون ارائه داده بود كه با موافقت هافلپاف و راونكلاو و مخالفت سالازار اسلايترين روبرو شد.ولي پس از بحث ها و گفتگو ها درست مصادف بود با رفتن اسلايترين از مدرسه گريفيندور توانست جادوي مرلين را باطل كند و چند قانون آن را ويرايش نمايد.


پر سن و سال ترین فرد حاضر جادوگر کیست؟(درباره اش 3 خط توضیح بدید)5 امتیاز

اين سوال بسيار ساده اي براي من است.پر سن و سال ترين فرد جادوگر حاضر جد خودم نيكلاس فلامل هست.ايشان جادوگر بسيار توانمنديست كه فعاليت هاي بسياري را به كمك پروفسور دامبلدور براي مبارزه با پليدي و سياهي انجام داد.ايشان كه من خودم چندين و چند با باهاش ملاقات كردم هفصدمين سال تولدش را جشن مي گيرد و يكي از ماهر ترين كيمياگران است به طوري كه سنگ جادو توسط ايشان ساخته شد.ولي متاسفانه بر اثر پي بردن ولدمورت به آن 20سال پيش نابود گرديد.متاسفانه دامنشمندان تخمين مي زنند كه ايشان در 10 سال بعد فوت خواهند كرد.

یک مقاله 5 خطی بنویسید که به طور کلی عصر باستان را چطور توصیف میکنید؟از روی من کپی نکنیدا.


عصر باستان دستخوش حوادث و اتفاقات و فعل و انفعلات بسياري است كه در دنياي جادوگري بوجود آمده است.در اين زمان كه مصادف بود با تولد مرلين جادوگر پليد و سياهي به نام نيكلاس الافين مريلان كين كه جناياتش بسيار پليد تر از ولدي خودمان است بر دنياي جادوگر حكمراني مي كرد.عصر باستان كه همانطور كه عرض كرديد با فوت 4 بنيان گذار هاگوارتز به اتمام رسيد ،مرلين كبير توانست آن جادوگر پليد را در حالي كه حدود 30 جاودانه ساز درست كرده بود از صحنه ي روزگار محو و نابود كند.به طور كلي عصر باستان مصادف است با جنگ مرلين با آن جادوگر سياه و پايه گذاري مدرسه ي بزرگ هاگوارتز توسط جادوگران بزرگي (گودريك گريفيندو،هلگا هافلپاف،ريون راونكلاو،سالازار اسلايترين)است


ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۹ ۱۷:۳۴:۱۴

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �


Re: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3124
آفلاین
تذکر:کلاس مهلت دادن تکلیف ها سه شنبه اینده هست.دیرتر از اون با امتیاز کمتری رو به رو میشوید.با تشکر.معلم همین درس


بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلینRe: كلاس تاريخ جادوگري
پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۲ چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
قوانینی که تاریخ نویسان را محدود میکند چیست؟10 امتیاز

یکی از مواردی که تاریخ نویسان رو محدود میکنه حکومت و قدرت حاکم بر اون قسمته
یکی دیگه از موارد سلیقه ی تاریخ نویسه که باعث میشه یه سری از موارد رو سانسور کنه یا به یه سری از مسائل بیشتر بپردازه حب و بغض تاریخ نویس برای نوشتن تاریخ محدودیت ایجاد میکنه
اگر انسان بخواد در مورد قدیم تاریخ بنویسه پیدا کردن منابع و تشخیص دادن درستی و نا درستی اونا بسیار مشکله و همین باعث میشه به طور کامل نشه از همه ی منابع استفاده کرد

پر سن و سال ترین فرد حاضر جادوگر کیست؟(درباره اش 3 خط توضیح بدید)5 امتیاز

این شخص که با نام عله مشهوره قدیمی ترین جادوگر حال حاظره که ریاست بر تمام جادوگران رو بر عهده داره از مشخصات فردیش میشه به فوران های بسیار زیاد اشاره نمود گاهی اوقات در نبودش جامعه ی جادوگری دچار اختشاش میشه نمونه اش رو در یکی دو روز گذشته دیدیم

یک مقاله 5 خطی بنویسید که به طور کلی عصر باستان را چطور توصیف میکنید؟از روی من کپی نکنید

عصر باستان عصری بوده به دور از هرگونه جادوی پیشرفته و بسیاری از وردهای امروزه اختراع نشده بوده تشکیلات جادوگری بسیار ابتدایی بوده و جادوگران در مقابل ماگلها بسیار ضعیف بودند که حتی در آتش سوزانده میشدند در اون زمان جادی سیاه به صورت امروزه نبوده و بسیار ابتدایی مورد استفاده ی برخی جادوگران قرار میگرفته


[b][color=0000FF]بينز نامشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.