هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بهترين نويسنده رول پلینگ
پیام زده شده در: ۹:۴۷ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
هوم! به نظر من برای این دوره کس خاصی نباید انتخاب بشه! شخص خاصی نبود که فعالیت کرده باشه و در عین حال خوب هم بنویسه. مثلا هرپوی کثیف ، مک بون یا همون رون سابق، گیلیدی، کرام، سرژ، ققی هستن اما هیچکدوم زیاد فعالیت نداشتن!درحالی که من عاشق رولهای همشونم!

اما از بین کسایی که فعالیت خوبی داشتن:
1-سارا اونز
2-آنیتا دامبلدور
3-آناکین مونتاگ
4- روبیوس هاگرید
5-و....

از بین سارا و آنیتا، من آنیتا رو انتخاب میکنم که طنزهاش حتی اگر به اندازه گیلدی نخندونه، ظریف و به نوعی بازی با کلمات هست! خیلی جالبه! پس آنیتا به مرحله بعد صعود میکنه

حالا آنیتا و آناکین! که بازم آنیتا رو انتخاب میکنم که سطح رولش از مونتاگ بالاتره! آنیتا به مرحله حذفی رسید!

و اما بین هاگرید و آنیتا...هاگرید زیاد فعالیت کرده اما من چیز بخصوصی ندیدم! پس نمیتونم نظر بدم!

اما یکنفر هم اینجا هست که بنظر من باید ازش تقدیر بشه چون رولهاش خیلی جالبن! و اون کسی نیست جز مریدانوس!

اما چون مریدانوس هم زیاد پست نزده، نتیجه میگیریم بهترین نویسنده اون هم نیست! یه جیز دیگه هم بگم، نویسنده های ریونکلاو بهترین ها هستن! واقعا خیلی باحالن!

و بلاخره...یکی از دو ناظر ریون انتخاب میشه... آنیتا دامبلدور!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۸:۰۷ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
هووم خب من به سرژ عزيز خيلي علاقه دارم اما با اجازه به خاطر اينكه گيلدوري بيشتر از سرژ به گردن سايت حق داره و از اعضاي بسيار بسيار قديمي يا به عبارتي عهد بوقي سايته به گيلدوري راي ميدم؛
---
با اينكه گيلدوري زياد فعال نبوده يعني اصلا پست نزده و من اين اواخر فقط توي مسابقات كوييديچ پست هايي كه براي تيم دراگون زده رو ازش ديدم اما واقعا يك طنزنويس و رول نويس فوق العاده است؛
خصوصيت اصلي يك طنز اينه كه بتونه در پشت ظاهر خنده دار مسائل مختلف جامعه رو هم نقد كنده! و به نظرم پست هاي گيلدوري واقعا علاوه بر طنزي كه دارن اين خصوصيت رو هم دارن كه به راحتي مسائل مختلفي رو به فرد نشون بده و زاويه ي ديد جديدي رو بهش نشون بده!
گيلدوري هميشه براي من يك الگو بوده! هر چند نتونستم توي رول بهش برسم و فقط يك تقليد مسخره از فعاليت ناب گيلدوري كردم كه باعث خراب كردن ارزش كارهاش بوده و از اين نظر بايد ازش معذرت بخواهم همين جا!
به هر حال گيلدوري عزيز! خواستم بگم هنوز هم همه ي ما دوست داريم! موفق باشي هميشه!

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

پیام زده شده در: ۵:۵۳ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
سرژ (معصومیت به زیر پتو رفته) ! :همر:

اینجا دو خط دلیل متفاوت برای انتخاب سرژ آرمیده است. ترجیح میداد نیم خط باشد!

نکته 1: به سوسک هم لوح زرین میدم!

نکته 2: از دامبل زاخی هم به دلیل رسیدن به قسمت مشکل کار تشکر میکنم!

پیام زده شده در: ۳:۰۵ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
خوب منم رای بدم فکر کنم پست هایی که تو آجاس خورد خیلی خوب بود مخصوصا پست های یه نفر از همه بهتر بود فکر میکنید پستای کی بهتر از همه بود ؟
معلومه دیگه بهترین نویسنده تو رول پلینیگ فقط لرد بلرویچه

[b][color=0000FF]بينز نام

بهترين نويسنده رول پلینگ
پیام زده شده در: ۲:۰۵ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
خب چندتا کاندید دارم که بررسی میکنیمشون:

ققنوس-سرژ تانکیان-لرد ولدمورت-بلرویچ-آنیتا دامبلدور

اولین نفری که در این بین حذف میشه لرد ولدمورته...به دلیل نوشتم رول پلیینگ به تعداد کم و فعالیت کم تویه رول پلیینگ(البته دوستان گویند که در زیر سایه ی شوم فعالیتها دارد ولی ما دیدیم و باور نکردیم!)

دومین نفر ققنوسه که باز هم به دلیل فعالیت کمه ولی دلیل اصلیش اینه که نفرهای بعدی ای که میخوان حذف بشن نوشتشون از ققنوس بهتره!!...در کل طنزش واقعا جالبه و پره از طعنه!!

اما به قسمت مشکل کار رسیدیم!

سومین نفری که حذف میشه از بین بلرویچ و آنیتا دامبلدوره!...در این بین از طرز جمله بندی و طنز بلرویچ بیشتر خوشم میاد ولی آنیتا هم پارگراف بندیش حرف نداره و طنزش هم واقعا جالبه!...اگر بخوام انتخاب کنم بینشون آنیتا رو حذف میکنم!

و اما قسمت اصلی این انتخابات!

از بین سرژ تانکیان و بلرویچ صددرصد سرژ تانکیان رو انتخاب میکنم!(یکی نیست بگه چرا خب سه ساعت مارو علاف کردی دوباره سرژ رو انتخاب کردی؟!)

درسته که فعالیت بلرویچ خیلی بیشتر از سرژه...ولی نوشته های سرژ به هیچ وجه قابل مقایسه با بلرویچ نیستن!

این واقعا مشخص بود و دیروز که فیلم های سرژ رو تویه هالی ویزارد میخوندم واقعا دوباره به این واقعیت پی بردم!
(فیلم های یخ در بهشت و حلال زاده و معصومیت از دست رفته!)

واقعا نوشته هاش قابل تحسینه و فکر کنم همه اینو بدونن!

پس رای من سرژ تانکیان!

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
هووم خب من به سرژ عزيز خيلي علاقه دارم اما با اجازه به خاطر اينكه گيلدوري بيشتر از سرژ به گردن سايت حق داره و از اعضاي بسيار بسيار قديمي يا به عبارتي عهد بوقي سايته به گيلدوري راي ميدم؛
---
هوومك؛ با اينكه گيلدوري زياد فعال نبوده يعني اصلا پست نزده و من اين اواخر فقط توي مسابقات كوييديچ پست هايي كه براي تيم دراگون زده رو ازش ديدم اما واقعا يك طنزنويس و رول نويس فوق العاده است؛
خصوصيت اصلي يك طنز اينه كه بتونه در پشت ظاهر خنده دار مسائل مختلف جامعه رو هم نقد كنده! و به نظرم پست هاي گيلدوري واقعا علاوه بر طنزي كه دارن اين خصوصيت رو هم دارن كه به راحتي مسائل مختلفي رو به فرد نشون بده و زاويه ي ديد جديدي رو بهش نشون بده!
گيلدوري هميشه براي من يك الگو بوده! هر چند نتونستم توي رول بهش برسم و فقط يك تقليد مسخره از فعاليت ناب گيلدوري كردم كه باعث خراب كردن ارزش كارهاش بوده و از اين نظر بايد ازش معذرت بخواهم همين جا!
به هر حال گيلدوري عزيز! خواستم بگم هنوز هم همه ي ما دوست داريم! موفق باشي هميشه!

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
خب. من هم مانند دو نفري كه راي دادن، به سرژ راي ميدم.
البته خيليا هم هستن كه رولشون خيلي خوبه، بعضيا هم شروع كرده ن كم كم دارن پيشرفت مي كنن مثل هدويگ، ولي سرژ علي رغم اين كه خيلي كم فعاليت ميك نه و فقط تازگيا چند تا تو هالي ويزارد پست زده و.. باز هم آدم از خوندن پستاش، مخصوصا اوناييك ه يه گيري هم داده به عنوان اعتراض خسته نمي شه. رول هاي طنزش هم به حد كافي خنده دار مي تونه باشه.

به قول همين كفي خودمون، قابليت پست زدن تو هر سبكي خودش يه هنر بزرگه كه سرژ اونو داره. اون اواسط مثلا تصميم گرفت جدي بنويسه وقتي مي خواست مرگخوار شه، طنز هم كه قبلا و بعدا هم بوده. البته، خيليا شايد فكر كنن اگه يكي يه مدت ننويسه رولش خراب ميشه، ولي اگه اين هنر خوب نوشتن تو ذات آدم وجود داشته باشه، فراموش نمي شه.

در ضمن، كفي رايت مردوده. مي گن نمي شه به خودت راي بدي

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
خوب با تشکر از نوشته های خوب آنیتا و هدویگ من رای خودمو طبق معمول به سرژ تانکیان می دم
1-قابلیت نوشتن هر نوع نوشته ای از نوع:جدی- طنز-فکاهی-کنایه آمیز
2-هیچ وقت وقتی پستاش رو می خونم وسطش خسته نمی شم نوشته هاش جوری که آدم جذب میشه ادامه ماجرا رو بخونه
3-به نظر من نویسنده باید شجاع باشه...باید نباید از روی ترس خیلی چیزا رو ننویسه...این قابلیتی که سرژ داره وقلمش رو هر مضوعی پرورش میده...

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

بهترين نويسنده رول پلینگ
پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
خب چندتا کاندید دارم که بررسی میکنیمشون:

ققنوس-سرژ تانکیان-لرد ولدمورت-بلرویچ-آنیتا دامبلدور

اولین نفری که در این بین حذف میشه لرد ولدمورته...به دلیل نوشتم رول پلیینگ به تعداد کم و فعالیت کم تویه رول پلیینگ(البته دوستان گویند که در زیر سایه ی شوم فعالیتها دارد ولی ما دیدیم و باور نکردیم!)

دومین نفر ققنوسه که باز هم به دلیل فعالیت کمه ولی دلیل اصلیش اینه که نفرهای بعدی ای که میخوان حذف بشن نوشتشون از ققنوس بهتره!!...در کل طنزش واقعا جالبه و پره از طعنه!!

اما به قسمت مشکل کار رسیدیم!

سومین نفری که حذف میشه از بین بلرویچ و آنیتا دامبلدوره!...در این بین از طرز جمله بندی و طنز بلرویچ بیشتر خوشم میاد ولی آنیتا هم پارگراف بندیش حرف نداره و طنزش هم واقعا جالبه!...اگر بخوام انتخاب کنم بینشون آنیتا رو حذف میکنم!

و اما قسمت اصلی این انتخابات!

از بین سرژ تانکیان و بلرویچ صددرصد سرژ تانکیان رو انتخاب میکنم!(یکی نیست بگه چرا خب سه ساعت مارو علاف کردی دوباره سرژ رو انتخاب کردی؟!)

درسته که فعالیت بلرویچ خیلی بیشتر از سرژه...ولی نوشته های سرژ به هیچ وجه قابل مقایسه با بلرویچ نیستن!

این واقعا مشخص بود و دیروز که فیلم های سرژ رو تویه هالی ویزارد میخوندم واقعا دوباره به این واقعیت پی بردم!
(فیلم های یخ در بهشت و حلال زاده و معصومیت از دست رفته!)

واقعا نوشته هاش قابل تحسینه و فکر کنم همه اینو بدونن!

پس رای من سرژ تانکیان!

شناسه ی جدید: اسکاور

بهترين نويسنده رول پلینگ
پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
اینجا تاپیک بهترين نويسنده ایفای نقش است ... دینگ دینگ !

یه پست بزن اسمشو بگو حالشو ببر !

از15 تا 22 تیر ماه ميتوانيد در اين تاپيك پست بزنيد و ساعت 24 شب 22 تیر ماه این تاپيك قفل ميشه و بعد نظر سنجي در اين تاپيك قرار ميگيره كه شما تا يك هفته فرصت شركت در نظر سنجي و راي دادن به آن را داريد.(تاپيك قفل شد تعداد آرا هر فرد را شمرده و بعد چند نفر با بالاترين راي را وارد نظر سنجي ميكنيم تا با راي ها شما يك نفر انتخاب شود)

چند نكته:
1-حد اقل 2 خط دليل متفاوت براي انتخاب شخص مورد نظر خود ذكر كنيد، مثلا نگيد شناسه ايكس و بعد دو خط فقط بنويسيد كه خوبه عاليه خوبه عاليه خوبه...اگر دليل شما كافي نباشه راي شما مردود اعلام ميشه ... دقت کن بچه !

2-فقط يك نفر را معرفي كنيد.

3-خودتون رو معرفي نكنيد (مردود اعلام ميشه)

4-چون دوست شما(يا مثلا مدير و وب مستر) به ايكس راي داد شما هم چون دوستتون بهش راي داد به او راي ندهيد

5-سعي كنيد فردي رو انتخاب كنيد كه شايسته اين رنك باشه (چون يكي از مشكلات اين گونه راي گيري ها اين است كه بجاي فرد شايسته ، فرد محبوب انتخاب ميشود ) پس بخاطر اينكه فلاني پسر خاله شما هست به او راي ندهيد لطفا!!

در پناه وزارت باشید ....

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.