هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
* اطلاعیه محفل *

در پی درگیری های متعدد با ولدمورت (لعنت الله علیه)چند نفر کشته و یا زخمی شدند.در صورت هرگونه مورد مشکوک با وزارت تماس گرفته و هم چنین برای عضویت در کلاس های ضد ولدمورت(لعنت الله علیه)ثبت نام فرمایید.در صورت شناخت هر مرگخوار شخص را دستگیر کرده و به اعضای محفل و وزارت بسپارید.
ولدمورت(لعنت الله علیه)در حال حاضر در حال تعقیب است.ما و افراد وزارت خانه هم اکنون در خدمت هرگونه اقدامات محافظتی برای شما و خانواده ی محترمتان هستیم!

ستاد اطلاع رسانی محفل ققنوس
گلوری گرنجر

با عرض معظرت که کمی دیر شد لوییس جان!!!

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
- کدوم بی ناموسی این حرف رو زده ؟؟؟

این جمله اول وزير سحر و جادو در مقابل سوال خبرنگار ما در مورد آمپولهای کوفت کننده شادی ملقب به آمپولهای ب.ک بود .

دراکو مالفوی در حالی که با بهت و حیرت این خبر رو میدید ، ضمن تکذیب این خبر اعلام کرد :
« وزير مونس جان و مال و ناموس مردم است و به هیچ عنوان اجازه نمیدهد که مردمانش را با سوزن سوراخ سوراخ کنند .
وزير سحر و جادو اضافه کرد : بی ناموسی حق مردمون است همی ؛ ما پایگاههای بی ناموسی رو زياد میکنیم تا چشم ناموس داران بپوکه بیرون ... ناموس داری خوب نگاه نکن عزيزم! »

وزير در پاسخ به شایعاتی مبنی بر ضرر اقتصادی این عملیات گفت :
« بله ... ملت بی ناموسی میکنن ، حالشو میبرن ، مام پولمون رو میگیريم که این پایگاهها رو زياد کنیم . مگه بلانسبت ما ( بووووووق ... سانتسور ) هستیم که بی ناموسی رو تعطیل کنیم ؟ پول توشه آقا !! پول توشه !!

گفته میشود وزير سحر و جادو به علت ترسی که از بچگی از آمپولهای خفن داشته و نیز همون دلیل پول توش بودن مخالف این پروژه بس عظیم است .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
درخواست مجوز رسمي از وزارت سحر و جادو و سازمان بهداشت جامعه توسط پرفسور كوييرل براي «آمپول ب.ك» و حمايت پاتر!!
امروز صبح پرفسور كوييرل دو عدد آمپول ب.ك را يكي براي وزارت سحر و جادو يكي براي سازمان بعداشت جامعه فرستاد تا با مجوز رسمي آنهارا به تمام افراد جامعه تزريق كند!

«آمپول ب.ك» باعث ميشود كه پنج ثانيه بعد از تزريق آن تمام حواس بيناموسيايي انسان از بين رفته و ديگر درگير مسائل بيناموسي نشود!

دراكو مالفوي ، وزير سحر جادو ضمن حمايت از اين عمل بشر دوستانه اعلام كرد«اين آمپول را به سراسر جهان صادر ميكنيم»

هرپوي كثيف ، رئيس سازمان پهداشت كشور فعلا مجوزي براي تزريق اين آمپول صادر نكرده و اعلام داشت«در حال ازمايش اين آمپول هستيم»

نكته قابل توجه حمايت بيش از حد و وحشيانه پاتر از اين آمپول هست طوري كه ميگويند پاتر جلوي در وزارت سحر و جادو با شعارهاي ضد بيناموسي از درخت بالا رفت و فرياد زد«ايول كوييرل ، ايول كوييرل!!» و بعد جفت پا رو سر يك پير مرد فرود آمد!!

ما دليل حمايت پاتر با اينكه عاشق دختر ارتور ويزلي شده را نميدانيم! آيا او ديگر نميخواهد با جيني ويزلي راز و نياز كند؟

عده معدودي هم به رهبري گيلدي دست به تظاهرات ضد اين آمپول زدند و اين عمل را ناپسند و غير بشري دانسته و آن را شديدا محكوم كردند.

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
ماموريت سپيد
((اطلاعيه))
سخنكوي محفل ققنوس اعلام كرد:
طبق آخرين تحقيقات
لرد ولدمورت ( لعنت الله عليه )
در صدد بكار گيري از تسترال ها نيز برآمده است وهمانطور كه مي دانيد تسترال ها فقط براي بعضي ازافراد قابل ديدن هستند از اين رو جامعه جادوگري
در صورت تمايل مي توانند در كلاسهاي طلسم هاي زد تسترال شركت نمايند
اين كلاسها شامل :
1- دفاع در برابر حملات تسترال ها
2- طلسم هاي نامرئي

در ضمن تسترال هاي مورد استفاده ي لرد ولدمورت ( لعنت الله عليه )
وحشي بوده و از اين رو خطر بيشتري متوجه شما خواهد بود

با تشكر
ستاد اطلاع رساني جمعي محفل ققنوس

آمايكيوس

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
ماموريت سپيد

القاب ولدمورت:
1- ولدي كچل
2- ولدي هفت قسمتي
3- علي دايي
4- ماركو ماترازي
5- ولدي اژدها
6- گند زاده كوچولو
7- تامي دورگه
8- ولدي ...
9- ولدي ...
10- تامي پاتكي
11- ولدي دماغ

از بخش اطلاعات شخصي محفل

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

لوئیس لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۲ جمعه ۲۱ دی ۱۳۸۶
از Silent Hill,The Church
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
ماموریت سپید

جنایات و مکافات

این روزها او که خود را لرد می نامد و در بین ساحره ها و جادوگران با نام اسمشو نبر مشهور است(محبوب نیست)، به همراه دستیاران پلید خود که لقب مرگ خوار را برای خود برگزیده اند، بیش از پیش به جنایات فجیع خود ادامه می دهند و حتی از حمله به کودکان نیز ابایی ندارند. آمار نشان می دهد که جنایاتی که مسئول آنها، چه مستقیم و چه غیر مستقیم، لرد بوده است به بیش از پانصد نفر در هفته رسیده است. آنچه که بر شگفتی این خبر می افزاید این است که این رقم تنها مربوط به زمان بازگشت مجدد لرد، به بعد(حدود دو سال) است. بر این اساس، وزیر محترم سحر و جادو طی یک جلسه با شورای قانون گذاری و با حضور معاونین خود، تصمیم به افزودن بندی جدید به قوانین سحر و جادوی بریتانیا گرفت. بنا بر این بند، کلیه ساحره ها و جادوگران اعم از کودک، پیر و جوان در هر شرایطی با دیدن لرد و هر کدام از مرگ خواران او می توانند اقدام به حمله و حتی قتل آنها کنند(اگر بتوانند!). لازم به ذکر است که در مورد مرگ خوارانی که جرم آن ها از سوی وزارت ثابت و گناهکار بودن آن ها تایید نشده باشد، ساحره ها و جادوگران تنها مجاز به دستگیر کردن آن ها و سپس تحویل ایشان به وزارت خواهند بود و لذا اقدام به قتل یا عمل به قتل در این مورد، فرد متخلف را در پشت میله های آزکابان محبوس خواهد کرد.
وزیر سحر و جادو، دیروز بعد از ظهر در سخنرانی خود در باشگاه جادوگران جوان پس از اعلام این خبر گفت:
- هم اکنون ما در حال بحث و مشورت با وزارت های سحر و جادوی دیگر کشورها و اتحادیه جهانی جادوگران هستیم تا این قانون را تبدیل به قانونی بین المللی کنیم.
همینطور وزیر سحر و جادو در ادامه تاکید کرد:
- کلیه سازمان های وابسته به وزارت سحر و جادوی بریتانیا که در داخل این کشور فعالیت می کنند، موظف به همکاری با وزارت بریتانیا و پشتیبانی از تصمیم و اقدام آن خواهند بود و هر گونه سستی و یا عملی مغایر با قوانین و خواسته های وزارت، تخلف محسوب و سازمان مربوطه بنابر نوع تخلف مجازات خواهد شد.
در نهایت وزیر سحر و جادو با اظهار امید به متوقف کردن عاملان این جنایات، جامعه جادوگری را به همکاری و تعاون با یکدیگر و با وزارت سحر و جادو تشویق کرد و باشگاه را ترک گفت.
اکنون جامعه جادوگری قدم در مسیری نو برای مبارزه با پلیدی نهاده است. مسیری که بی شک پیروزی مردم را به ارمغان خواهد آورد. طبق گفته یکی از ساحره ها، جادوی سیاه هیچگاه تا این حد در ذهن مردم مورد نفرت و بر عکس جادوی سفید هیچگاه تا این اندازه در بین مردم مورد حمایت قرار نگرفته است.

ویرایش شده توسط لوييس لاوگود در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۱ ۱۷:۰۷:۵۰

[color=0000FF]گاهی اوقات دلت میخواد که زندگی ر�

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
دنيس معتاد شد...
گزارشگر: دنيس كه فاميلشو فاش نمي كند از دست دوست نابابش يعني :*دادلي دورسلي كه او را تشويق به سيگار كشيدن كرده به كريستال و هشيش كشيده شد.
حالا با مادرش صحبت ميكنيم :
ماما: اينها همش شايعه است
گزارشگر:اما....
ماما: ساكت شو .
از مادرش كه دور شديم ميرسيم به باباش..
بابا: من دادلي را ميكشم .
باباش دويد و رفت .
ميرسيم به خواهرش:
خواهر:خوشحالم . چون اون من را كتك ميزد.
گزارشگر:
خوب حالا ميرسيم به خودش.
گزارشگر:به به سلام
دنيس: شلام داداس جطوري.
گزارشگر:
دنيس: ت بدورگه چو؟
گزارشگر:چي؟
دنيس:سوكسم رافيدم.
گزارشگر:

به دليل ديوانه شدن گزارشگر از نوشتن بقيه مصاحبه معذوريم..

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱:۰۶ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
آلبوس دامبلدور مخفف چیست؟

آیا هیچ گاه فکر کرده اید آلبوس دامبلدور مخفف چیست؟؟
آیا تا به حال از خود پرسیده اید دامبلدور یعنی چه؟
آیا برایتان پیش آمده که بخواهید بدانید چرا مادر آلبوس دامبلدور این نام را برای او انتخاب کرد؟

مصاحبه این هفته پیام امروز ما تنها به منظور پاسخ دادن به 5340 نامه شما در مورد راز این سوالات است . به همین خاطر امروز از جناب آلبوس دعوت نموده ایم تا به برنامه ما تشریف بیاورند و به سوال های شما دوستان عزیز پاسخ دهند!!!

آلبوس یه چاق سلامتی با همه عوامل و دست اندر کاران روزنامه می کنه و حسابی هم ذوق مرگ شده بود !
(دیگه بعد از عمری بالاخره این پیام امروز.........)

مجری : آلبوس جان به دلیل اینکه ما وقت کمی فرصت داریم شما توی این دو دقیقه برای ما بگید که اسمتون مخفف چیه؟

آلبوس:
ALL BOSS DOOM BELL DOOR

رئیس همه دو دره بازا! (دوستان اینجا توجه کنند زنگ باز که نداریم دو دره باز داریم!)

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
آلبوس دامبلدور با قرارداد 1/5 میلیون گالیون به تیم روغن سازی قزوین پیوست!

آلبوس دامبلدور ملقب به دومبول..دامبول..دمبول..دیمبول..تیمبول..تومبول و....با امضای قراردادی 3 ساله به تیم روغن سازی قزوین پیوست از این رو با وی مصاحبه ای انجام دادیم

*دامبول:بله..با اینکه اسنیپ یک بار منو کشته بود ولی من واقعا به اسنیپ اعتماد دارم و خیلی اونو دوست دارم چند روز پیش تو روزنامه خوندم که اسنیپ یک تیم زده منم گفتم کی بهتر از اسنیپ و اومدم تو تیمش!

خبرنگار:کی قصد خداحافظی از عرصه ی کوییدیچ را دارید؟
دومبول:من سه سال با این تیم قزوینی قرار داد دارم و تمام سعیمو میکنم که مثمر ثمر باشم...و 100 ها هزار بار هم گفتم من با انتخاب کادر فنی اومدم تو تیم و با تشخیص کادر فنی هم از تیم میرم و هنوز هم احساس جوانی میکنم..مردم هر چقدر به من فحش بدن "بدن....من کار خودمو میکنم و هر کی هم بخوام از لیست خط میزنم....و در جام جهانی 2010 هم شرکت میکنم!!

خبرنگار:فکر نمیکنید قزوین برای شما کمی خطرناک باشد؟
تیمبول:نه...قزوین هم مثل اردبیل ..برای من فرقی ندارد!!!

خبرنگار:در مورد این جکهایی که مردم درباره شما گفتن چه نظری دارید؟؟
تومبول:آینه

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۶:۰۴ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

لوك

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۸۵
از يه جاي خوش آب و هوا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
Whats news about Ghogh Bazi?
آيا شما نيز شيفته ي اين گروه شده ايد؟شما نيز در خيابانها وقتي پوستر اين خواننده محبوب را ميبينيد توي وب مي افتيد و از مرلين ميخواهيد هرچه زودتر آلبوم اين گروه به بازار روانه شود؟آيا شما هم؟خود شما هم؟
هيچ نگران نباشيد با خبري فوري از خانه ي آقاي ققنوس صاحبدل اين گروه گزارشي اختصاصي براي شما بينندگان محترم تهيه نموديم تا از غم دوري اين پرنده ي دوست داشتني در جا نميريد.
گزارشگر:سلام آقاي ققنوس خوب هستيد؟
ققي:بله لطفا منو ققي صدا كنيد اينجوري احساس ناراحتي ميكنم
گزاشگر:بله خب ما مزاحمتون شديم تا در مورد گروه رپي كه شما راه انداختيد و طرفدارهاي زيادي براي خودتون جمع كرديد باهاتون مصاحبه كنيد.
ققي:بله فقط كمي عجله كنيد زنم رو گازه
گزارشگر:خب آقاي ققنوس هدفتون از برگزاري اين گروه چي بود؟
ققي:بعد از صحبتهاي زيادي كه با دوستان داشتيم به اين نتيجه رسيديم كه رپر شدن پول ميخواد و شهرت كه منم جفتشو دارم محبوبيتمم بالاست براي همين يه گروه رپ تشكيل دادم
گزارشگر:خب شما وقتي هنوز شعري نخونديد چجوري اينقدر طرفدار داريد؟
ققي:ديگه ديگه ميدونيد شهرت چيز خوبيه منم خيلي مشهورم بعد همه ميدونن كه ما اگرم آهنگ بخونيم خيلي قشنگ ميخونيم براي همين طرفدار زياد دارم
گزارشگر:اولين آلبومتون رو كي بيرون ميديد؟
ققي:اگر مرلين قبول كنه سالگرد ورود مرلين به چقوزآباد ما هم آلبومون رو به جامعه جادويي عرضه ميكنيم.
گزارشكر:اسم اولين آلبومتون چيه؟
ققي:روزي كه كفتر شدم
گزارشگر:خيلي ممنون از مصاحبه اي كه با ما داشتيد حالا ميتونم ازتون خواهش كنم يه عكس اختصاصي براي روزنامه ي پيام امروز بندازيد؟
ققي:بله خواهش ميكنم
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.