هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
کاربر زیر یه پیام شخصی به من زده و توش یه فحش بسیار زشت نوشته
از اونجایی که من با این فرد که حتی یه پست هم تو سایت نزده هیچ ارتباط یا آشناییتی ندارم احتمال میدم که ممکنه برای افراد دیگه ای هم این پیام رو زده باشه
یا با توجه به شماره یشناسش ممکنه با یه شناسه ی دیگه هم تو سایت عضو باشه و شناسه یجدید رو فقط برای ایجاد مزاحمت و خرابکاری باز کرده باشه

http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=19630

خوب فعلا شناسش بسته شد ولی فایده نداره چون به سرعت یک شناسه می سازه امیدوارم دیگه برات پیغام نده

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۹:۰۶:۳۸

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
براي من جالبه كه چرا پستاي من در شخصيت خودتونو معرفي كنيد هميشه ناديده گرفته مي شه تا به حال چند بار پستيدم.

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

ترنس هیگز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۲ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر لرد سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
نقل قول:

پيتر بلك :

به نظرم حالا كه سايت اين همه عضو داره واقعا جاي يه مسابقه ي ساخت كليپ فلش خاليه . مديران سايت ميتونن تو قسمت "ارسال فايل براي سايت" يه شاخه ي جديد به نام مسابقه ي كليپ فلش بذارن و بعد هم يه اطلاعيه تو صفحه ي اصلي بذارن تا كسايي كه ميخوان تو مسابقه شركت كنن راحت بتونن فلششون رو تو قسمت "مسابقه ي فلش" آپلود كنن . بعد از يه مدت كه مديران تعيين ميكنن ديگه اون شاخه حذف مي شه و بعد هم ناظران مسابقه ( كه مديران تعيين ميكنن ) نظرشون در مورد سه فلش برتر اعلام ميكنن و اونا رو تو صفحه ي اول معرفي ميكنن و اگر خواستن ميذارن تو قسمت دريافت فايل تا هر كي خواست اونا رو دانلود كنه و ببينه . شرايط مسابقه هم از قبيل حجم فايل ها و ... به عهده ي مديران باشه . بعد هم مي توننين به گروه سازنده هاي سه فلش برتر مثلا 1000 امتياز يا همچين چيزي بدين . به نظرم اگر اين كار رو بكنيد باعث مي شه يه كم سايت از يه نواختي در بياد . مخصوصا كه تابستونه و همه وقت آزاد براي ساخت فلش دارن . خلاصه من پيشنهاد رو دادم قبولش با خودتون .

نقل قول:

هري پاتر :

به پیتر بلک:
همچین مسابقه ای جالبه البته احتیاجی به فراخوان خاصی نیست مطمانا اگه کسی چیز جالبی بفرسته روی سایت قرار خوهد گرفت .

مي دونم هر كي فلش بفرسته رو سايت قرار مي گيره ولي اگر مابقه باشه و براي گرو هاي برنده امتياز داشته باشه هم جذابيتش بالا ميره و هم بيشت فلش درست مي شه . شما فراخوان نمي خواد بديد كه . همون تو پيام امروز بنويسيد . مگه اشكالي داره . اين جوري همه مي فهمن نه فقط كسايي كه به اين تاپيك ميان . شما ايت كار رو بكنيد مطمئن باشيد ضرر نمي كنيد .

در ضمن من يه فلش براتون فرستادم چرا تو سايت نميذارينش ؟؟

ویرایش شده توسط پیتر بلک در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۲ ۱۴:۵۷:۲۳
ویرایش شده توسط پیتر بلک در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۲ ۱۵:۰۲:۲۵

morsmordre ( هر مرگ خواری می دونه این چیه )

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۱۴ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:
چیزایی که به سرعت به محبوبیت می رسن با همون سرعت هم محبوبیت خودشون رو از دست می دن

البته جادوگران 10 ساله نیست ولی خب دو سال و نیم هم در سایت های فارسی و به خصوص تخصصی بد نیست و سایت های زیادی نیستن که همینقدر هم قدمت داشته باشن

یادتون باشه که در اون زمانی که جادوگران تاسیس شد هیچ سایت هری پاتری وجود نداشت و اولین سایت حدود یک ماه بعد از جادوگران تاسیس شد که اونم در حال حاضر دیگه وجود نداره

به پیتر بلک:
همچین مسابقه ای جالبه البته احتیاجی به فراخوان خاصی نیست مطمانا اگه کسی چیز جالبی بفرسته روی سایت قرار خوهد گرفت

به پشمالو:
ثیم های مختلف اثری رو دیدن محتوای سایت ندارن لطفا اون لینیک رو که مربوط به شماست اینجا بزارید

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

دست همواره بر قضاست!
پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۰ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۵ پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۸۵
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
وقتی که وارد ِ شناسه قبلیم(user4186) شدم که ببینم احیانا پی امی کسی بهم نداده، دستم خورد به یک لینک و رفتم به یکی از صفحات ِ "نحوه‌ی برخورد" که در کمال تعجب زدگی و شََک بر توهم زدگی دیدم که یه سری پست اونجا هست که من اصلا ندیدمِشون!دست بر قضا پست ها راجع به من بود و من غافل!! الان که باز با این شناسه وارد شدم پست ها رو نمی‌بینم.
لذا مشکوک بر این واقع شدم که مشکل از تم ِ بزرگوار ِ سَبُک ِ من است! چون تمی که بر اون شناسه است...تم گریفندور است و تم ِ این شناسم تم ِ اسلایترین!
بسی این بدلیل مشکلات روحی روانی تم ِ بُزرگوار ِ سَبُک ِ من است؟ یا که دلیل ِ علمی ِ جداگانه ای دارد!؟

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵

ترنس هیگز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۲ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر لرد سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
به نظرم حالا كه سايت اين همه عضو داره واقعا جاي يه مسابقه ي ساخت كليپ فلش خاليه . مديران سايت ميتونن تو قسمت "ارسال فايل براي سايت" يه شاخه ي جديد به نام مسابقه ي كليپ فلش بذارن و بعد هم يه اطلاعيه تو صفحه ي اصلي بذارن تا كسايي كه ميخوان تو مسابقه شركت كنن راحت بتونن فلششون رو تو قسمت "مسابقه ي فلش" آپلود كنن . بعد از يه مدت كه مديران تعيين ميكنن ديگه اون شاخه حذف مي شه و بعد هم ناظران مسابقه ( كه مديران تعيين ميكنن ) نظرشون در مورد سه فلش برتر اعلام ميكنن و اونا رو تو صفحه ي اول معرفي ميكنن و اگر خواستن ميذارن تو قسمت دريافت فايل تا هر كي خواست اونا رو دانلود كنه و ببينه . شرايط مسابقه هم از قبيل حجم فايل ها و ... به عهده ي مديران باشه . بعد هم مي توننين به گروه سازنده هاي سه فلش برتر مثلا 1000 امتياز يا همچين چيزي بدين . به نظرم اگر اين كار رو بكنيد باعث مي شه يه كم سايت از يه نواختي در بياد . مخصوصا كه تابستونه و همه وقت آزاد براي ساخت فلش دارن . خلاصه من پيشنهاد رو دادم قبولش با خودتون .

morsmordre ( هر مرگ خواری می دونه این چیه )

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
با سلام

نقل قول:

لوسیوس مالفوی نوشته:
وقتی یه صفحه لود میشه و کامل میشه بعد چند ثانیه صحفه شروع میکنه به لود شدن ....

نکته دوم این هست که من باز هم خواهش میکنم حجم آواتور ها و امضا رو پایین بیارید

مشکل از کام خودته چون از چند نفر پرسیدم و همچین مشکلی نداشتن.....به هر حال وقتی صفحه کامل شد بزن روی دکمه استاپ!!!....قبل از اینکه باز شروع به لود شدن بکنه و دکمه استاپ از کار بیفته!!!

نکته دوم هم چشم!!

نقل قول:

با عرض سلام و خسته نباسید خدمت شما مدیران محترم من صبح که داخل سایت سدم چند پیام دادم تعداد پیام هام رسید به 20 حالا الان اومدم توی سایت چند تا پیام دیگه دادم تازه الان بازم عدد بیست رو نشون میده و دیگر اینکه ان پام را هم در گالری عکس نزدم

ممکنه چندتا از پستای شما توسط ناظران و مدیران پاک شده باشه...مخصوصا وقتی نوشتید بیست عدد پست زده اید!!مطمئن هستم همچین اتفاقی رخ داده و ناظران پستای شما رو مناسب تشخصی ندادن و پاک کردند

نقل قول:

من الان حدود دو روز که در قسمت معرفی شخصیت پام دادم و شخصیت کویینتین رو انتخاب کردم ولی هیچ پامی ویرایشی هیچی در اون صورت نگرفته ولی دوستانی که امروز پام دادن پیامشون ویرایش شده ولی مال من دست نخورده است

دوستان مدیر انجمن لطفا رسیدگی کنند!!البت اگر اینجا شماره پستی که شخصیتتون رو معرفی کردید بدید زودتر کارتون انجام میشه

نقل قول:

سایتی که الان پر کار و فعاله فقط و فقط بر پایه ی طنزی که توی رول ها جریان داره می چرخه ... یعنی ملاک قضاوت روی نمایشنامه ها بیشتر طنز اوناست تا زیبایی قلمشون ... و این نمی تونه اعضای سایت رو ماندگار بکشه

دوست عزیز من
جای صحبت در مورد ایفای نقش اینجا نیست و در تاپیک نحوه برخورده به هر حال روی این موضوع هم فکر خواهیم کرد
نقل قول:

بسیار خوشحال می شوم که دوستانی که بر مسند مدیرت سایت، که فکر می کنم همگی از متاخرین باشند نه از متقدمین، مقدمات حضور مجدد مرا در گروه ایفای نقش با شخصی فعلی ام (مرگخوار سوروس اسنیپ) آماده گردانند، که همکاری دوستانه شان موجب امتنان است

دوست عزیزم
در حال حاضر چنانچه حدس من درست باشد شخصیت اسنیپ توسط کاربر دیگری گرفته شده و ما نمیتوانیم این شخصیت رو به شما بدیم بهتر است با دارنده این شخصیت صحبت نمایید

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۲۰:۱۷ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۵

پروفسور سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۵۲ دوشنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۹
از نا معلوم ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
با سلام،

چند وقتی بود که به علت مسائلی از قبیل درس و مشکلات شخصی، فرصتی شایسته و بایسته برای حضوری مجدد در سایت را پیدا نکردم، هر چند که تک دقیقه هایی چند برای حضور در فضای مجازی می یافتم؛ ولی این دقایق کوتاه را در حد و اندازه ویژگیهای بلاوصف "جادوگران" نمی دیدم.

حال که اندک فرصتی برایم پیش آمده تا مجددا بعد از غیبتی طولانی که بعد از حضوری بس طولانی تر در سایت برای پیدا شده، با آنکه با تاسفی مضاعف می بینم که دوستانی قدیمی در سایت حضور ندارند و با نهایت شادمانی از این که شاهد حضور دوستانی جدید در سایت می باشم، دوست دارم تا دوباره در سایت حضوری مجدد داشته باشم، لیکن این بار بدون غیبت ... انشا الله

فکر می کنم منطقی باشد که بعد از غیبت طولانی ام در سایت، چندان با وضعیت و شکل جدید سایت آشنا نباشم، به همین جهت بی ربط نمی بینم که از دوست مدیری بخواهم که مرا در جهت آشنایی با سایت کم راهنمایی کند، باشد که از مسئولیت های خطیر مدیریت بازنماند.

از طرف دیگر، بسیار خوشحال می شوم که دوستانی که بر مسند مدیرت سایت، که فکر می کنم همگی از متاخرین باشند نه از متقدمین، مقدمات حضور مجدد مرا در گروه ایفای نقش با شخصی فعلی ام (مرگخوار سوروس اسنیپ) آماده گردانند، که همکاری دوستانه شان موجب امتنان است.

در انتها جا دارد که به مدیران محترم یادآوری کنم که ارسال این پست به صورت سرگشاده تنها بدان جهت بود که من نیز بعد از این مدت مدید آشنایی زیادی با دوستان مدیر ندارم، و گرنه به دیده ی منت این نامه را به تک تک دوستان به صورت پست خصوصی ارسال می کردم ...

بیش از این متصدی اوقات شریف مدیران محترم نمی گردم،

با احترام،
مرگخوار سوروس اسنیپ

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین
یه چیزی هست که مدیران سایت باید بدونن و منم لازم دیدم که حتما بگم :
جادوگران همونطوری که الان می بینین خیلی پر طرفداره و طرفدارای واقعی ای هم داره و همه با عشق و علاقه و با انگیزه توش فعالیت می کنن ولی یه قانونی هست که توی همه چیز حتی توی این مورد هم صدق می کنه جادوگران مدت زیادی از تاسیسش نمی گذره ... سایتای زیادی هستن که با قدمتی بیشتر از جادوگران طرفدارای کم تری دارن ولی این قانون همیشه حاکم بوده و هست چیزایی که به سرعت به محبوبیت می رسن با همون سرعت هم محبوبیت خودشون رو از دست می دن البته راه های زیادی هم هست که بشه از این اتفاق بد جلوگیری کرد ... سایتی که الان پر کار و فعاله فقط و فقط بر پایه ی طنزی که توی رول ها جریان داره می چرخه ... یعنی ملاک قضاوت روی نمایشنامه ها بیشتر طنز اوناست تا زیبایی قلمشون ... و این نمی تونه اعضای سایت رو ماندگار بکشه ... اگه توجه کرده باشین اعضای قدیمی سایت بعد از یه مدت از سایت خسته می شن و دیگه انگیزه ای واسه ی فعالیت ندارن ( نمونش ققی - سدریک - برادر حمید - ... ) و به نظر من دلیل این کم شدن انگیزه به مرور زمان عدم موندگاری موضوعات توی سایت و یکنواختی اوناست ... طنز توی نمایشنامه ها خیلی قشنگ و سرگرم کنندست ولی زمانی میرسه که اعضای کنونی سایت سنشون بیشتر می شه و دیگه موضوعات سایت رو مناسب خودشون نمی بینن ولی از این عامل هم میشه جلوگیری کرد ... وقتی تنوع توی تاپیکا زیاد باشه ... وقتی 90% تاپیکا طنز نباشن و فقط 50% اونا طنز باشه و 50% بقیه اختصاص داده بشه به نوشته های جدی و غیر طنز اعضا ... این جوری فقط افرادی که طرفدار طنز هستن مخاطب سایت نمی شن و البته اعضای قدیمی هم به نظر من ممکنه فعالیتشون بیشتر بشه و البته اعضای جدید هم بیشتر ماندگار می مونن ...
این یه پیشنهاد بود که تو حلقم گیر کرده بود باید می گفتم!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵

کونتین تریمبلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۶
از از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 46
آفلاین
با عرض سلامی دوباره خدمت مدیران عزیز

من الان حدود دو روز که در قسمت معرفی شخصیت پام دادم و شخصیت کویینتین رو انتخاب کردم ولی هیچ پامی ویرایشی هیچی در اون صورت نگرفته ولی دوستانی که امروز پام دادن پیامشون ویرایش شده ولی مال من دست نخورده است

لطفا رسیدگی کنید با تشکر فراوان از شما مدیران محترم

lord davoodpoor

آواداکداورا کروشیو ایمپریو مشنگ ها و جادوگران سفید اسوده نخواهند بود تا زمانی که لرد تاریکی ها در بین ماست

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.