هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خادمان لرد سياه به هم مي پيوندند(در خواست براي عضويت در باند مرگخواران)
پیام زده شده در: ۸:۳۹ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

erfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۶ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۴۸ چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶
از خانه ي 936
گروه:
کاربران عضو
پیام: 54
آفلاین
1-نام و نام خانوادگي:روفوس اسكريم جيور

2-نام گروه در هاگوارتز:كريفندور

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا) بجه كه بودم اكه حرف بابام كوش نميكردم منو با طلسم شكنجه كر منو جادو ميكرد منم از اين كارش بدم ميومد براى همين كشتمش

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))همشونو مثل اب خوردن بلدم

5-دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد!زشت و كثيف و كندزاده

6-عشق چيست؟و چه كاربردي دارد!1 جيز بسيار بيخود ميكم بيخوده تو ميكى كاربرد

7-به چه كساني بي اعتماد هستيد:به هيج كس جن اكه كارى كنند ميكشمشون

8-گندزاده ها را چگونه مبينيد؟1 سرى ادم بى.....دي.......و كث........

9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟حتمأ حتى اكه جونم بره قولم نميره سوكند ميخورم

ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جيور در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۵ ۸:۵۶:۳۴

امضا توسط مدیر برداشته شد

پیام زده شده در: ۳:۵۴ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
اینم از فرم ارزشی ما:

1-نام و نام خانوادگي: ادی ماکای!

2-نام گروه در هاگوارتز: ریونکلاو! راونکلاو!

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا)

راستش ما به صورت داستانی از دوره طفولیت تا بزرگسالی سابقه جادوی سیاه داشتیم! تا اونجایی که از روی داستان ما سیندرلا، زیبای خفته و چندین و چند داستان دیگه رو هم نوشتند! به این صورت که من در طفولیت به جادوی سیاه علاقه مند شدم، اما چون علاقه بیشتری به بزبزقندی و بچه هاش شنگول و منگول و حبه قند داشتم؛ توی اینکار موفق نبودم! خلاصه به هر دری زدیم که مرگخوار بشیم نشد! فقط اجازه دادن توی یه نوبت اونم قاچاقی جورابای همسایه بقلیمون که یکیو کشته بود بشورم!

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))
تنها طلسم سیاهی که بلدم کرشیو میباشد! فقط هم یک بار اون رو روی یک گربه انجام دادم!

5-دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد!

ریشی که تنی به آن متصل است و گاه و بی گاه بندری زنان ادعا دارد که او تنها از من میترسد!

6-عشق چيست؟و چه كاربردي دارد!
عشق؟ نوعی خوراکی که دامبلدور با آن محفلی ها را گول میزند! اما نیروی طنز آن را در هم میکوبد!

7-به چه كساني بي اعتماد هستيد:
به همه به جز لرد سیاه!

8-گندزاده ها را چگونه مبينيد؟
ریز، کوچک و آن پایین ...

9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟
جان ما نثار لردمان ...

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۰:۳۳ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
1-نام و نام خانوادگي:رودولف لسترانجس

2-نام گروه در هاگوارتز:اسلایترین

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(وقتی من متولد شدم هوا ابری بود...حالا چه ربطی داره نمیدونم ولی رعدو برق هم میزد!!!من در خانواده ای پرخشانت متولدشدم وازهمان اول فهمیدم که قلب وروح من متعلق به بلاتریکس است...درسن 7سالگی یکی از همکلاسیهایم که مشنگ بود بدین علت که مرا مسخره خواند کشتم واوهم بیجنبه مرد،بعدازاین اتفاق پدر ومادرم به استعداد مخوف من برای خشن بودن پی بردند ومرابه هاگوارتز فرستادند...درهاگواراتز بود که تازه یادگرفتم نفرین چی هست ونام خودم رابه شارزاس تغییرنام دادم وهمه بشدت ازمن حساب بردند دریک دوره زمانی وبعد من به لشگریت لرد سیاه درآمدم ووی مرا نشان سیاه داد وهنوز روی بازویم هست-دراینجا رودولف آستینش رابالا میزند وهمه میبینند-وبعد خیلی در زمان لردمرحوم مرلین کبیر خشانت بخرج دادیم وکلمه خشانت ازهمان موقع زبانزد همگان شد وهرکس میگفت خشانت طرف مقابل میگفت شارزاس وبالعکس...بعدیک دوره زمانی من ازدواج کردم با بلاتریکس عزیز وهمان موقع بود که قوانین جدید سایت مارااز شارزاس بودن منع کرد وماشدیم رودولف...بعدیک عالمه لرد میامد هی همینجوری وما مرگخوار بودیم فطیر وحال میخواهیم در رکاب لرد دوباره بجنگیم...مردن در راه لرد افتخار ماست!!!

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))من اگر طلسم نابخشودنی بلدنباشم یک دقیقه تو خونه زنده نمیمونم چون وقتی بلای عزیز از دستم عصبانی میشه کروشیو میزنه

دامبلدور دیگه چیه؟ حمید؟؟؟؟؟
عشق خوب است ودریک کلمه یعنی بلاتریکس وبلا عشق من است ومن بروم زیر هواپیما اگر دروغ بگویم چون بلا تنها زن من است وخواهدبود وبمیرم اگر عاشق کس دیگری شوم!!!!!
بغیر لرد وزنم به همه مخصوصا به (....)!!!!

مایک پسرداریم اسمش مانتیمورت است...قربانش بروم هرروز بجای هواخوری میرود مشنگ خوری...ورزش خوبی است کلا!!!!
9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور
ممكن باشد از بين بروي

صددرصد اجابت میکنم فقط باید خشانتش زیادباشد!!!

ای لرد،ای خشن،ای مظهر خشانت...

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
1-نام و نام خانوادگي:اوتو بگمن

2-نام گروه در هاگوارتز:هافلپاف

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا)در همان بدو تولد به جای اینکه نام بابا و ماما بر زبان بیاورد .نام ارباب لرد ولدمورت را بر زبان آورد.در سه سالگی توانستم سر پدر مشنگش را ماننده اربابش زیر آب کنم.در هاگوارتز کم کم سری میان سرها بالا آورد اما به سرعت با چکش زدن تو سرش... البته توانست در سال سوم به ارتش سیاه بپیوند و توانست در مدت کوتاهی زندگی بسیاری از مشنگهای هاگوارتز را به خطر بیندازد.امابعدا از مدتی توسط کسانی به قیمت یک تکه نان فروخته شد و موجب شد که طلسم فرمان را رویش اجرا کنند و میان سفیدها قرار بدن ،او بعد از آن که کم کم توانست قدرت خودش رو به دست بیاورد برادرش را به خاطر خیانت بهش میکشد و به کشوری دیگر فرار میکند.پس از چند سال با به دست آوردن قدرتهای ماورالطبیعه باز میگردداما در میان راه به طرف مخفیگاه لرد برمیگرد و با صحبتها با او به عنوان جاسوس به درون محفل ققنوس روسوخ میکند تا بتواند برای اربابش جاسوسی کند،اما بعد از خیانت یکی از نزدیکانش در محفل باز به میان اربابش برمیگردد.

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد)) هی بگی نگی بلدم اما در میان طلسمهای اربابم چیزی نیستم.

لرد من یه مدت آموزش کماندویی دیدم از نوع جادوگریش و حاضر هر نوع دستوری رو که بدید انجام بدم...وای مشنگ کشی چه حال میده !!!

والا در حدواندازه یک جمله نیست .یک خون ناپاک به تمام معنا
خیلی دلم میخواد دخترش رو زجرکشش کنم.وبعد اون کفترشو بزنم کباب کنم وبا لرد بخوریم حال کنیم
چیز خوبیه اما اگه سیاست داشته باشی به نفعت هست اما نداشته باشی بدبخت شدی رفته پی کارت.من از همین کار استفاده کردم و مخ چند نفر رو از محفلی ها زدم و برای لرد فرستادم.
به غیر از اربابم به همه چی بی اعتمادم.بابا من به این دوتا چشمم هم اعتماد ندارم.چی میگی تو

شکارهای خوبی هستن و حال میکنم در زجر دادنشان و کشتنشون
البته بسیار ریز میبینم .شما میبینید به ما هم نشون بدید.
9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور
ممكن باشد از بين بروي

خب اول ده بی سی میکنم ببینم کدومش به نفعم هست بعد انجام میدم.اما باز هر چی ارباب بگه همونه!!!

ارباب به سلامت باد.
اشکال هم نداره هر موقع مریض بشی خودم رایگان معالجه ات میکنم.(فکر کنم این پارازیت بود )

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۴ ۲۲:۱۷:۱۱

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
-نام: بارتیموس

2-نام گروه در هاگوارتز: چاکر شما اسلیترین !

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا) : والا بشه که بودم بابام برا کشتن ماگل ها منو هم میبرد یاد بگیرم !
منم به روح لطیف کودکیم برخورد و یه بعد از ظهر افتابی که بابام خوابیده بود چوبدستی شو بلند کردم و رفتم تو کار خودم ! وبعضی وقتا که بابام ماگل ها رو میکشت یه چیزی میگفت و از چوبش نوری میخورد به ماگل ماگل هم شپلخ میشد ! منم همون کلماتو گفتم و چوب رو طرف خودم گرفتم ! درد شدیدی در بدم احساس میکردم از نک پاهایم تا مغز سرم بعدم شپلخ شدم!
بابام گفت اگه یه ذره دیر تر بهم میرسید مرده بودم.

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد)) : در دو دورهی پیش یه چیزهای یاد گرفتم . ولی هنوز محتاج راهنمایی شما هستم .

یه کوه موی سفید ! که فکر میکنه همه چی عشقه!

عشق مانند کوهی است که هر خری از آن بالا می رود!

عقل شرط میکنه که به همه بی اعتماد باشی!

اصلا نمیبینم برا کشتنم از ذره بینه x1000استفاده میکنم.

9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟حتي اگه در اين دستور ممكن باشد از بين برويد؟
تو مرام ما نیست اجابت نکنیم!

دوباره گذاشتم به امید قبولی .

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۹:۳۷ شنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
1-نام و نام خانوادگي:
لرد جاگسن

2-نام گروه در هاگوارتز:
اسلیتیرین

3- سابقه كار با جادوي سياه(از طفوليت تا بزرگسالي))..توضيح دهيد(داستاني لطفا)
هیچی ولی به زودی همه چیز را یاد می گیرم . من یکی دیگر از وارثان اسلیترینم . در ضمن من ارباب شبح واره ها هم هستم و می توانم با یک لشکر شبح واره به لرد عزیز بپیوندیم .

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟يا كه خير((اگه بلد هم نباشيد شخصا به همتون ياد خواهم داد پس نگران جواب به اين سئوال نباشيد))
بله من هر طلسمی را خیلی سریع یاد می گیرم . در ضمن به خوبی می توانم در مقابل این طلسمها مقاومت کنم.

یک جادوگر که چیزی به مرگش نمونده .
هیچی
به همه غیر از لرد عزیز
آدمهایی که فکر می کنند جادوگرند

خیر.

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
1.نام و نام خانوادگي:ادوارد جك خاكي كوچولو مچولويه عزيز

2.گروه در هاگواراتز:براي من نقب هافلپاف جايه مناسبيه سرور عزيز و والا مقام

3.سابقه ي كار با جادويه سياه:
من متولد سال 1007 هستم و يه جن خاكي هستم و من در نقب ها زندگي ميكنم همه تبصره ها اين جنهاي خاكي را از داشتن چوبدست منع كرده است اما شما لرد عزيز به ياري من ميشتابيد و به من چوبدست ميدهيد تا همه سفيدها را با ان بكشم

4.سرور عزيز با چوبهاي غير جادويي همه را تمرين كرده و به خوبي اموخته ام اميدوارم با چوبهاي واقعي هم به اين صورت وارد عمل كنم

5.پشمك سفيد

6. عشق يعني اينكه ....نميدونم من يه جن خاكيم و تا حالا عاشق نشدم يعني خوب از اونجا كه ما همه شكل هم هستيم ميدونيد كه اصلا عاشق هم نميشيم اخه بد تركيبيم..سرورم

7.به همه بي اعتمادم ..ميدونيد به خودمم بي اعتماد اما به لرد كبير فرمانرواي سايه ها كه درود برش اعتماد دارم

8. وقتي كه اونا را ميبينم بوي گندشون دماغمو پر ميكنه ميخواد خفم كنه حالم ازشون به ميخوره احمقهاي بو گندو..

9.
يه جن خاكي ارزشي نداره مگر اين كه در راه سرورش فدا بشه..بله

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۳ ۱۴:۲۴:۰۳

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
-نام و نام خانوادگي:فنرير گري بك

2-نام گروه در هاگوارتز:اسلايترين

3- سابقه كار با جادوي سياه:جادوي سياه؟نه اما فكر كنم اون سابقه كار با منو داره جفتمون سابقه داريم اصلا ما با هم پيوند داريم تو پيوند مهم اينه تفاهم داشته باشيم.اما يكي دو سه نفرو كشتم البته رنگ طلسم سيز بود

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟
نميدونم با اين طلسم كه دو سه نفرو كشتم بخشودني بود يا نابخوشدني اگه بخشودني بود به بزرگي خودتون ببخشيد .نابخشودنيم ياد ميگيرم

5-دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد
دامبل انساني گوشت تلخ است خودم امتحانش كردم هنوز مزه ش زير زبونمه

عشق تو گاز گرفتن يه بچه ي معصومه
كاربردشم اينه كه خيلي حال ميكني... اونم گرگينه ميشه

من به هيچكس جز دندونام

به سختي مي بينم چون چشام يكم ضعيفه در كل من چيزي رو نميبنم ميجشم

9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوري دهد كه به ضرر شخص شما باشد..اجابت ميكنيد؟
اگه بذاره گازش بگيرم با كمال ميل اگه نذاره گازش بگيرم اجابت ميكنم

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

پیام زده شده در: ۲:۳۶ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۸۵

کاترین بلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۷ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۲ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴
از ناکجا آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 400
آفلاین
1-نام و نام خانوادگی:کاترین بل
2-نام گروه در هاگوارتز:گریفیندور
3-سابقه ی کاربا جادوی سیاه(از طفولیت تا بزرگ سالی)توضیح دهید(داستانی لطفا)
من از پنج سالگی به جادوی سیاه علاقه مند شدم.من برای اولین بار توانستم بااستفاده از چوب دستی مادرم برادر بزرگ خودم رو که دائم به اذیت کردن من می پرداخت سرو ته کنم.با قیافه ی ملتمسانه ی برادرم رضایتی از ته دل بدست آوردم.از آن به بعد هر وقت اون می خواست منو اذیت کنه به یاد تجربه ی تلخش می افتاد و سکوت می کرد.این همیشه منو راضی نگه می داشت(چون برادرم یک مشنگ بود)من در 9سالگی با خوندن چند تا طلسم مخفیانه توانستم هم سن و سال هام رو زجر بدم و از این بابت لذت می بردم.تا این که به هاگوارتز آمدم و توانستم نمرات قابل توجهی در درس جادوی سیاه بگیرمو رفته رفته علاقه ام به جادوی سیاه تشدید یافت.تا این که دیگه زندگی ام وابسته به جادوی سیاه شد.
4-طلسم های نابخشودنی را بلدید یا که خیر...
نه متاسفانه به غیر از یکی دوتا زیاد بلد نیستم ولی مشتاقانه حاضر به یادگیری ام.
5-دامبلدور را در یک جمله تعریف کنید:
پیرمردی که یه پاش لب گور و مثل بختک افتاده روی هاگوارتز.(بیاین بلندش کنیم.
6-عشق چیست و چه کاربردی دارد؟
عشق یعنی کاکا!!!!!!!!!!!کاربرد خاصی نداره نیست من تا حالا عاشق نشدم.(اصلا)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7-به چه کسانی بی اعتماد هستید؟
اسنیپ.چون واقعا نمی دونم کدوم طرفیه!(نمی دونم بده نمی دونم خوبی؟)
8-گندزاده ها رو چگونه می بینید؟
یه مشت ... که دور هم جمع شدن(البته با اثتسنائ اربابم لرد سیاه از ایشون فاکتر بگیرین!)
9-اگر ارباب لرد ولدمورت دستوری بده که به ضرر شخص شما باشه اجابت می کنین؟حتی اگه در این صورت ممکن باشد از بین بروید:
آره من هر دستوری که لرد سیاه بدن اظاعت می کنم.خطرکردن تفریح منه!من دربست در اختیار اربابم هستم.خطر جزوی از زندگیه حتی اگه به قیمت جون آدم تموم شه.

حتی در مرگ،کاش پیروز باشی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
-نام و نام خانوادگي:سرژ و تانكيان

2-نام گروه در هاگوارتز:پيف پاف سايت ، هافلپاف

3- سابقه كار با جادوي سياه:
وقتي نه ما در شكم مادرم زنداني بودم ديگه طاقت نياوردم و با افسون جريوس مكزيمم راه را به بيرون باز كردم ، يادت ميايد ارباب؟ شنيده بودي كه كسي با مشخصات من متولد ميشود و با دوستانش حذب ميزند ؟ شما آمده بوديد آنجا تا مرا بكشيد ولي طلسم اوداكداوراي شما با جانفشاني مادرم بر من اثر نكرد و فقط باعث شد من ريش در بيارم!!

4-طلسمهاي نابخشودني را بلد هستيد؟
من يك بار از پنجره اتاقم به اتاق همسايه روبروي نگاه كردم كه يك ساحره بود توش ، احساس غريبي مرا در بر گرفت و احساس كردم طلسم شدم...آيا اين حركت جز حركات نابخشدوني بود؟طلسمش چطور؟ اگر دو كيلومتر از هر طرف ساحره اي نباشد ، ميتوان تيمم كرد؟

5-دامبلدور را در يك جمله تعريف كنيد
بنده دامبلدور را در فيلم «معصوميت از دست رفته» تعريف كردم و آن را به شما تقديم ميكنم!!

عشق مخفف:
ع: عقيم
ش:شفت
ق:قلقلك
يعني عاشق ، شفتي است كه با يك قلقلك، عقيم ميشود!!

من به سرژيا اعتماد دارم و ميدانم كه تا اخر عمر به من خيانت نخواهد كرد!!

يك خال ريشم براي من با ارزش تر از 12 جان خودم هست ، ودقت كنيد من براي رشد موي اربابم 7 خال از ريشم را كندم!! پس ميدهد:

من براي اربابم 84 بار جان خواهم داد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.