هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

اخه چرا
پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

قاسم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۸ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵
از چهار راه سوم سمت راست
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
چرا به من نمي گوييد که قبول شدم با نه؟اااااااااااااااااااااااا هارلود دينگل من دو ساعت توضيح دادم ولي حالا به صورت مختصر ميگويم هارلود دينگل گروه اسلايترين صبر کن تا مسئول تایید گروه اسلایترین بیاد.حداقل باید تا سه روز صبر کنی.پس عجله نکن شخصیتت رو دوباره معرفی کن...مطمئنم از زیر دستم در نرفته...حتما مشکلی داشته!...خودت یه نگاه بکن!...به هر حال دوباره معرفی بکنی بهتره!

ویرایش شده توسط هري 2007 در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۳:۱۲:۴۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۴:۰۳:۴۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱ ۲:۱۷:۰۵

شيره پرسپوليس

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

سسیلیاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۸ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۷ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۰
از borje grifindor
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
نام : ساناتي
نام خانوادگي : روپرت
نام مادر: سالي
نام پدر: كريستين
نام كامل : ساناتي كريستين روپرت
جنس : دختر
گروه : گريفيندور
علاقه مندي ها : جستجوگر كويديچ.رياضيات جادوي.دفاع در برابر جادوي سياه.عاشق سيريوس
رنگ چشم: قهوه اي پر رنگ
رنگ مو : تقريبا" مشكي
مدل مو : بلند حالت دار و زيبا
لاغر و بلند (مانكني)
شكل كلي : زيبا
عادت ها : بازو بسته كردن موها . چشمك زدن به همه
درباره ي من : من 2 سال از هري كوچكترم و در المان تحصيل ميكنم
اينكه گفتم گريفيندورم به خاطر شجاعتمه البته ممكنه ريونكلاو هم بيفتم اما شجاعتم خيلي زياده من دختر عمه ي هري هستم تعجب نكنيد مادر من 1 سال قبل از جيمز به دنيا امد اما همان موقع گم شد و همه كلي سعي كردند او را بيابند اما نشد و به اين خاطر كه هر بار اسمي از وي به ميان مي امد مادر بزر گم هاي هاي گريه ميكرد و براي روحيه ي جيمز نيز بد بود ديگر اسمي از او جلوي كسي نياوردند اما وي را به فراموشي نسپاردند

همه ميگويند شيشه احساس ندارد اما وقتي بر شيشه ي مه گرفته نوشتم دوستت دارم گريه كرد (از دوست عزيزم سابرينا)

شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن لطفا از لیست شخصیتها یه شخصیت دیگه رو انتخاب کن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۴:۰۱:۵۵

دختران روستا به شهر فكر مي كنند! دختران شهر در آرزوي روستا مي ميرند! مردان كوچك

پیام زده شده در: ۹:۳۰ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

مالسیبر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
1- نام : mulciber مالسیبر
2- سن: ....سال واندی
3- تاریخ تولد:سالها پیش
4- جنس: مرد
5- شغل:مرگخوار
6- رنگ چشم: سبز
7- گروه : اسلایترین
8- مو : بلند ، سیاه
9- ظاهر کلی : لاغر بلند تعدادی زخم بر روی صورت
11- کویدیچ : دروازه بان اسلایترین
13- دسته جارو : صاعقه
14- علاقه ها: اجرای طلسم فرمان
15 - توانمندیها :استاد در اجرای طلسم فرمان

توضیح:یکی از مرگ خواران که در زمان قدرت لرد سیاه متخصص طلسم فرمان بود و خیلی ها را به انجام کارهای وحشتناک وادار میکرد او بار ها توانسته بود با کار های خود آشوب دردولت جادویی و محفل قفنوس به وجود آورد همچنین از مرگ خواران محبوب لرد کبیر بود

بابا اینم با کلی تحقیق درکتاب سیری دردنیای جادویی هری پاتر پیدا کردم حالا میخای یه قسمت ایفای نقش هم می نویسم
فقط جون خودت اینقدر طولش نده

سلطان طلسم فرمان lord of imperius curse

پیام زده شده در: ۸:۳۳ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵

پیمان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۹ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۵۸ شنبه ۳ اسفند ۱۳۸۷
از اگه فهمیدی به من هم بگو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
با سلام جناب کریچر عزیز اینقدر سخت نگیر
1- نام : کانساندرا تریلانی
2- سن: کلی
3- تاریخ تولد: نامعلوم
4- جنس: مرد
5- رنگ چشم: عسلی با عینکی بسیار کلفت
6- گروه : گریفندور
7- مو : بلند مثل فال گیر ها
8- ظاهر کلی : لاغر و بلند قد
9- کویدیچ : جویا در تیم هافل پاف
10- چوب جادو : دارای موی دم تک شاخ ، 15 اینچ ، نرم انعطاف پذیر
11- دسته جارو : از رده خارج شده
12- علاقه ها: پیشگوئی
13- توانمندیها : دستت رو بیار جلو تا بهت بگم

توضیح: من در سال1837میلادی به دنیا امدم من قبل از تمامی جادوگران قرن آمدن شی پلیدی را احساس میکردم و به نوه عزیزم سیبل گفتم برای پیشگوئی های آینده برای دامبلدور آماده شود من با اینکه قدرت زیادی در پیش بینی داشتم و تمام حرکات دشمنانم را میدانستم ولی به خاطر کهولت سن و کند شدن در دفاع در سال 1921 فوت کرده بیدم.

ویرایش شده توسط كاساندرا تريلاني در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۹:۱۴:۳۳

<div style="border: medium none ; margin: 0pt -163px 0pt 0pt; padding: 0pt; overflow: visible; position: absolute; right: 100%; top: 0px; height: 163px; width: 163px; background-image: url(http://www.jadoogaran.org/images/spoil.gif); background-repeat:

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

میراندا  گوشاک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۹ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 107
آفلاین
nam:minerva
familly:makgonagal
khane:grifidor
shoghl:ostad darse taghire shekl va sarparaste grifindor

فارسی تایپ کن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۳۰ ۱۴:۰۰:۰۳

kimia

پیام زده شده در: ۱۴:۰۳ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

مریم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۶ جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۲۲ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
آقا یعنی چی؟من میرم لیست شخصیت های گرفته نشده میگه که املاین ونس گرفته نشده بعد شما میگین گرفته شده؟

خب اشتباه همیشه هست.شما اگه یه نگاه به لیست شخصیتهای گرفته شده میکردی این شخصیت رو میدید.لطفا یه شخصیت دیگه انتخاب کنید.

ناظر انجمن لطف کنه این شخصیت رو از لیست گرفته نشده ها حذف کنه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۷:۱۶:۵۶

زندگی یه بازیه...بازیه ترس و شجاعت...امیدو آرزو...زندگی و مرگ.اما میدونین اگه یه نفر جر بزنه چی میشه؟

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
«به نام خالق همه چيز»

شخصيت : " لودو بگمن "
تصویر کوچک شده
نام: لودويك (به صورت مخفف: لودو)
نام خانوادگي: بگمن
جنسيت: مرد
رنگ مو: بلوند
رنگ چشم: آبي
خانه: نامعلوم
والدين: نامعلوم
شغل: رئيس اداره ورزش و تفريحات جادويي در وزارت سحر و جادو
علايق: كوييديچ، *شرط بندي*
تبعيت: وزارت سحر و جادو
اولين ظهور: هري پاتر و جام آتش
گروه: ترجيح ميدهم در گروه "هافلپاف" عضو شوم

او زماني يك مدافع فوق العاده موفق در تيم كوييديچ ويمبورن وسپز بوده كه سه دوره پشت سر هم قهرمان بازي هاي باشگاهي شدند و زماني هم در تيم كوييديچ انگليس بازي مي كرده است. بعد از اين كه او ديگر نتوانست در كوييديچ بازي كند، رئيس اداره ورزش و تفريحات جادويي در وزارت سحر و جادو شد. او هيكلي درشت و عضلاني با موهاي كوتاه بلوند و چشمهايي آبي روشن و بيني كج (كه احتمالآ به خاطر اصابت توپ هاي بازدارنده به صورتش كج شده است) و پوست سرخ وسفيد دارد. اين خصوصيات همه دست به دست هم دادند و از او مردي شوخ ساخته اند كه ظاهرش به يك بچه مدرسه اي غول پيكر شباهت دارد. او حدود 13 سال پيش از جام آتش (در زماني كه ولدمورت در مسند قدرت بود.) متهم به مرگ خوار بودن شد، زيرا او بدون هيچ اطلاعي از فعاليت هاي سياه آگوستس راك وود كه يك مرگ خوار بود، به وي اطلاعات مي داد و او را كمك ميكرد. اما او متعاقبآ تبرئه شد، چون او بر اين باور بود كه راك وود -يكي از دوستان پدرش- براي وزارت خانه اطلاعات جمع آوري مي كرده است.
بگمن عاشق شرط بندي است، همين امر او را با مشكلات مالي بسيار شديد مواجه كرد، مثل داستان بدهكاري او به فرد و جرج و يا پدر لي جردن پس از شرط بندي جام جهاني كوييديچ. بعد از فينال جام جهاني، تعدادي ديو از طرف بدترين و مشتاق ترين طلبكارانش، او را در جنگل هاي اطراف استاديوم گير انداختند و تمام طلاهايي كه او همراه داشت از او گرفتند، كه البته اين هم تمام بدهي هاي وي به آنها را صاف نكرد. رفتار او در قبال طلبكاران، وضعيت را بدتر نيز كرد، كه نشان ميدهد رفتار ملايم و مهربان او ظاهري است، يا اين كه او به خوبي به مشكلات جواب نمي دهد. فرد و جرج به طور مداوم در رابطه با پول مفقودشان به وي نامه مينوشتند، و در طي مدتي كه او براي مسابقات تري ويزاد در هاگوارتز بود، آنها تلاش كردند تا با وي صحبت كنند، اما او امتناع كرد و عذري آورد تا از دست آنها بگريزد. فرد و جرج ادعا كردند كه او سرانجام رفتار كثيفي داشت، -او گفت كه آنها براي شرط بندي خيلي جوان بوده اند و او پول برد آنها را نخواهد داد، يا پول اوليه شرط آنها را بر نخواهد گرداند.
براي تصويه بدهي اش با ديوها، بگمن بر روي مسابقات تري ويزارد شرط بندي كرد، در حالي كه او يكي از داوران مسابقات بود. او با ديوها شرط بست كه هري پاتر خواهد برد. او تلاش كرد تا در طول مسابقات به هري كمك كند، بوسيله دادن امتياز عالي در مرحله اول، با وجود اين كه او زخمي شد، و همچنين با پيشنهاد چند توصيه به او. هري مسابقات را برد -در تلاش با سدريك ديگوري در حالي كه هر دو مرحله سوم را با هم تمام كردند و از دو مرحله اول نيز امتيازات برابري داشتند- ، اما بگمن شرط را نبرد! زيرا ديوها ادعا ميكردند كه هري با سدريك مساوي كرده است و بگمن شرط بسته بود كه هري به تنهايي برنده مسابقات مي شود. بگمن بعد از سومين مرحله ي مسابقات گريخت و مكان تقريبي حال حاضر وي نا مشخص است. ما هم اكنون ميدانيم كه او هنوز بدهي خود به ديوها را نداده است.

"لودو" در لاتين يعني "من بازي ميكنم"، و "بگمن" يعني "كسي كه كارش اخاذي و شيادي است".

---------------------------------------------------------------------------
***لطفآ در صورت تاييد (كه ايشالا ميكنيد!) شناسه نمايشي منو به "لودو بگمن" تغيير بديد.

سايت بسيار خوب و عالي و فعالي داريد، مديريت و نظارت بسيار عالي داره، خيلي خوشحال شدم كه ميتونم به سايتتون كمك كنم، اميدوارم با هم بيشتر آشناشيم.

متشكرم

معرفی شخصیتت حرف نداشت و امیدوارم تمام کسایی که میخوان شخصیتشون رو معرفی کنن مثل شما معرفی کنن!!
به نظر من انتخاب شخصیتت هم خیلی عالی بود!...همه میان میگن شخصیت خوبی نداریم که گرفته نشده باشه ولی الان میبینیم که یه شخصیت خیلی خوب کتاب مونده و شما پیداش کردی!
پس یه جورایی میشه گفت این معرفی شخصیت میتونه الگوی بقیه باشه!
آفرین....مطمئنم عضو آینده داری هستی....تایید شد!

ویرایش شده توسط iranboy در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۲:۵۳:۵۲
ویرایش شده توسط iranboy در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۳:۰۳:۴۳
ویرایش شده توسط iranboy در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۳:۱۹:۳۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۲۰:۱۵:۱۹

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

سسیلیاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۸ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۷ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۰
از borje grifindor
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
nam:sanaty
namefamily:ropert
jens:2khtar
sen:14
alaghemandiha:doosdaram jostojoogar besham.be riaziat alaghe daram.defa dar barabare jadooye siah.asheghe sirioos
goroohe:grifindor
range cheshm:ghahveie porang
range moo:taghriban meshki
lagharoboland(mankani)khosh heykal
adatha:bazobaste kardan mooha .cheshmak zadan be harry
kami dar bareye man:man asheghe harry hastam 2khtare khahare jimz ke vaghty bedonya oomad gom shod va dige hich kasi azash chizi nagoft va baraye hamin jeimz khaharesho nemishnakhte

فارسی تایپ کن

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۳:۳۱:۵۲

دختران روستا به شهر فكر مي كنند! دختران شهر در آرزوي روستا مي ميرند! مردان كوچك

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

آنجلینا جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۴ سه شنبه ۹ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ یکشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۰
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام : آنجلینا جانسون
گروه: گریفندور
چوب دستی: چوب درخت خاص با موی تک شاخ

شکل ظاهری هم که چون ورزشکارم کمی چهار شونه هستم و یه ذره هم عضله دارم قد متوسط با مو و چشم مشکی . البته چون پدرم یک جادوگر (نسبتا ) سیاه پوست بود که اصل نسبش به اسپانیا بر می گشت و مادرم یه ساحره سفید بود پوستم زیاد تیره نیست یه جورایی سبزه ی تنده .

من نه خشنم و نه زیادی جدی ولی وقتی یک کاری مثل کاپیتانی بهم محول می شه دلم می خواد همه چیز مرتب باشه و کوتاهی هیچ کس را هم قبول نمی کنم در ظاهر شاید کمی خشن به نظر برسم ولی اصلا این طور نیست و خیلی هم مهربون هستم !
الان هم که از هاگوارتز فارق التحصیل شدم دارم دنبال یک شغل خوب می گردم اول می خواستم عضو یکی از تیم های کوییدیچ بشم ولی وقتی دیدم در حال حاضر خطر همه را تهدید می کنه دنبال یه شغل تو وزارتخانه هستم شاید هم تنوستم تلاش کنم و عضو محفل بشم هر چند که حالا به این راحتی عضو نمی گیرن .

( امیدوارم چون بعد از یک سال می خوام خودمو معرفی کنم این را نشونه عدم فعالیتهای من در اینده ندونید)

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۱۳:۵۴:۲۳

[b][size=medium][color=990099][font=Georgia]((دوستت دارم )) را من دلاویز ترین شعر جهان یافته ام دامنی پر کن از گل که دهی هدیه به خلق
که بری خانه دشمن! که فش�

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۰:۲۲ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۵

پیمان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از خانه ی شماره ی12 گریمولد پلیس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 127
آفلاین
1-نام:سورس
2-نام خانوادگی:اسنیپ
3-سن:تقریبا"چهل سال
4- جنس:مرد
5-شغل:تدریس(معجون سازی-دفاع در برابر جادوی سیاه)
6-وضعیت فعلی:مرگخوار(فراری)
7-گروه:اسلایترین
8-توانایی ها:ساخت معجون_دفاع در برابر جادوی سیاه
9-ظاهر کلی:خوش تیپ-موهای چرب
10-رنگ چشم:سیاه
11-دشمنان گذشته:1-آقای مهتابی2-شاخدار3-پا نمدی
12-محل زندگی سابق:هاگوارتز

اولا اینکه این شخصیت گرفته شده و یه شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده بردار!....دوما اینکه یه توضیح کوتاه آخر معرفیت باید از شخصیتت بنویسی!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲۹ ۲۰:۰۸:۲۴

به سلامتی هری پاتر :pint:

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.