هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۱۵:۵۳ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
نقل قول:
آقا من دو روز نبود ها
این دیگه چه وضعش هست کجای دنیا دیدید که یه داور بیاد یه بار یه چیزی بگه و دفعه بعد بیاد حرف دیگه ای بزنه آقا تکلیفتو مشخص کن برادر یه حرفی بزن دیگه

اوتو بگمن جان .
هدویگ شب بود خوابش میومد یه اشتباهی کرد ، بعد صبح پاشد و متوجه اشتباهش شد . اگرم اون اشتباهشو اصلاح نمیکرد من خودم نتیجه رو تغییر میدادم . چون برنده فمن بود و از شما بهتر بود .

حالا اگه دوست داری ده هزار بار دیگم اعتراض کن و من دوباره همین جواب رو میدم .

نقل قول:
بلر جان میشه بدونم شما بر اساس چه چیزی جناب هدویگ رو به عنوان داور انتخاب کردید .اولا ما در دور اول با تیم ایشون بازی داشتیم و این معلومه که ایشون داره به نفع تیم مقابل امتیاز میده

هدویگ داور خوبه و من بهش اعتماد دارم و میدونم که هیچوقت به نفع کسی داوری نمیکنه . ایندفعه هم اشتباه کرد . مطمئنن اگر اشتباهش تکرار بشه اخراج میشه . ولی من میدونم دیگه اشتباه نمیکنه .

نقل قول:
بلر جان رسیدگی کن داداش ماکه مسخره نیستیم

یا شما مسخره اید که اید موضوع رو این همه تکرار میکنید یا من بیکارم که روزی دهبار باید جواب این اعتراض تکراری شما رو بدم . اگه دوست داری میتونی بری به مدیرهای سایت هم بگی بیان در مورد مسابقه شما با فمن نظر بدن . من مطمئنم اونها هم فمن رو برنده اعلام میکنند

نقل قول:
اینم بگم ما به هیچ وجه از حقمون نمیگذریم.

خب اگه احساس میکنی حقت پایمال شده تلاش کن و حقت رو بگیر . ولی اینو بدون که برد حق فمن بود .

نقل قول:
همین طور که گفته بودی اومدم اینجا گفتم

خوشحالم که لااقل تو به حرفم گوش کردی و اینجا اعتراض کردی

مرسی ---- بلرویچ

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۴:۴۳ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
من برای این اومدم تا درخواستمو بدم.
من از سمتم در کاپیتانی تیم دراگون کناره گیری میکنم و کاپیتانی رو به فرانک و یا به سوسک می دم (حالا به انتخاب خودشون یکیشون کاپیتان میشه)

نمی دونم چی بگم اوتو . خستگی از فعالیت در سایت طبیعیه .
دلم می خواست بمونی و تو کوییدیچ فعالیت کنی ولی با این حال موفق باشی .
در مورد کاپیتان هم هر کسی رو که به من معرفی کنین من تاییدش می کنم . مشکلی نیست . فقط هر چه سریعتر بچه های تیم دراگون کاپیتان جدید رو انتخاب کنن .

مرسی ---- بلرویچ

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نقل قول:
بلر جان اول اینکه شما چرا پست رو نزدی و نگفتی که تیم دراگون با تیم گریف مسابقه خوا هند داشت مثله پستهای قبلیت در تاپیک جام جهانی اگه نمیتونستی خوب پس این بینز چیه.فقط بلده غلط املایی بگیره

خوب در این مورد باید بگم در صفحه ی اول تاپیک جام جهانی ساعت و روز آغاز و پایان هر مسابقه به طور دقیق نوشته شده و اگر از طرف داوران پستی زده نشه اشکالی نداره چون در اون پست به طور کامل اطلاع رسانی شده

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
1. اينكه خواهشا مدت بازي ها رو يك خورده افزايش بدين.سه روز يك خورده كمه.در ضمن شايد يكي يه مشكلي داشته باشه نتونه تو سه روز بياد بازي كنه.ازتون در خواست داشتم كه مدت بازي رو به 4 الي 5 روز افزايش بدين.خواهشا...

عزیز جان برادر همینجوری مرحله بازیها تا 15 تیر ادامه داره . اگه 4 یا 5 روز وقت باشه که دوسال طول میکشه . بعدشم شما لازم نیست روز مسابقه پست بزنین . قبلش آماده کنین و روز مسابقه فقط بفرستین .

نقل قول:
2.و دوم اينكه فقط دو تا پست يك خورده واقعا كمه.توي دو تا پست نميشه خيلي از مطالب رو گفت در ضمن...دو تا پست واقعا كمه.يعني نميدونم چه جوري بگم.دو تا پست ارزش كار گروهي رو مياره پايين.در خواست دارم تعداد پست ها رو هم به 3 الي 4 تا افزايش بدين.البته خواهشا.
با تشكر از زحماتتون.

من اولش اجازه زدن یک پست رو داده بودم ولی بچه ها ازم خواستن و کردمش دوتا . به نظرم بجایی اینکه چهارتا پست بزنین . دوتا پست عالی بزنین و روش کار کنین بهتره . دوتا پست عالی بهتر از چهارتا پس معمولیه . روی یک پست 5 ساعت کار کنین بجای اینکه توی 5 ساعت 4 تا پست بزنین .

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نه دیگه بینز جان شورش درومد . عزیز من نوشتم یه غول دو غول تو اومدی گفتی یه غول دو غول نه یه قول دوقول دیگه این خیلی ضایع هست من خودم یادمه که نوشته بودم یه غول دوغول پس مشکل از تو هست. قرار نیست که شما پستهایی که از هیچ جعت مشکل ندارند رو ویرایش کنی عزیز آخرین باره میگم ها پس توجه کن .دیگه از شوخی دراومد.

خوب عزیز جان کلمه ی یه غول دو غول اشتباهه از لحاظ نوشتاری و یه قل دو قل صحیحه من کلمه ی غلط رو اول مینویسم و بعد کلمه ی صحیح رو این اولا
ثانیا جعت نه جهت صحیحه البته غلط های تایپی مشکل زیادی ندارن
ثالثا تا الان اصلا قضیه شوخی نبوده من اعلام کردم پستهایی که غلط املایی دارن رو ویرایش میکنم عزیز من شما به جای دعوا روی زدن پستهاتون بیشتر دقت کنین تا ویرایش نشه
در ضمن خودم چند بار پستم رو میخونم تا اشکال نداشته باشه و اگر اشتباهی داشته باشه اونو ویرایش میکنم مثل الان که دو بار ویرایش کردم
با تشکر
ناظر مردمی

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲ ۲۲:۳۳:۴۱
ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲ ۲۲:۳۷:۰۳

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
ببخشیدا.من یک انتقاد از تیم ازکابان دارم. اونم اینه که شما تو قوانین گفته بودید هر نفر میتونه دو پست بزنه ولی لونای عزیز 3 پست زد.تعجب کردم.گفتم اگر میشه 3 تا زد منم سه تا بزنم

شما اگر تو قوانین دقت کنید میبینید که کاپیتان هر تیم میتونه سه پست بزنه و چون لاوندر نبود لرد لونا رو کاپیتان آزکابان کرد و به همین خاطر تونست سه تا پست بزنه
با تشکر
ناظر مردمی

پیام زده شده در: ۱۹:۳۴ پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
هوووووم یواش لرد جان زیاد جوگیر نشو میخوری زمین ها
آقا چرا خودتونو خسته میکنید حالا من برای خودم بوق میزنم نه بوق نمیزنم شیپور میزنم.(ضایع)اگه من نبودم شما باید الان میرفتید با هم یه غول دو غول بازی میکردید نه اینکه اینجا ناظر ی میکردید.عزیزه من تو هرچه قدر میتونی غلط املائی بگیر تا خسته بشی فکر کردی غلط املائی گرفتن شاهکار نه عزیز
،میدونم ناظر شدنت کمی جو گیرت کرده خوب این طبیعی هست خودش خود به خود فروکش میکنه زیاد خودشو (این غلط نیست بلکه برای نوشتم تا حالتو بگیرم)ناراحت نکن...

زیاد ناراحت نشید.برای شوخی بود

در ضمن میگم لرد حالا شدی مرلین بابا دمت گرم بابا مرلین.
تبریک

ها غلط املایی ؟ یه غول دو غول نه یه قل دو قل با تشکر ناظر زد قلت عملایی

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۲ ۱۲:۴۵:۳۱

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۲۳:۰۶ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اول از همه به مرلین تبریک میگم به خاطر ورودش
دوم اینکه من لرد بلرویچ رو میخوام
سوم اینکه الان روح بلرویچ پیش منه داره سلام میرسونه میگه اوچیک همتون هستم
چهارم اینکه من هرچند مردمی ترین ناظر هستم ولی مستکبرترین ناظر هم هستم

نقل قول:
یه چیز دیگه بگم به این پروفسور بینز خودمون،دوست عزیز پستها یی که لزوم به ویرایش ندارن چرا ویرایش میکنی حالا برای ما غلط املائی میگیری . .مثلا اگه پست من رو ویرایش نمیکردی چی میشد. میخوای اینقدر ازت غلط املائی دربیارم که حالت بد بشه پس بهتره توجه کنی چون من از تو استکبار ترم ها

در مورد غلط املائی باید بگم من اعلام کردم هر پستی که دارای غلط املایی باشه رو ویرایش میکنم شما میتونی یکم بیشتر دقت کنی موقع پست زدن تا ویرایش نشه .
واقعا این خیلی خوبه که اگر من غلط املایی دارم یکی بهم تذکر بده من منتظر تذکرات شما در این زمینه هستم

با تشکر
ناظر مردمی
ناظر زد قلت عملایی

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۳۱ ۲۳:۱۰:۲۰

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۵

مرلین کبیر luck

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۰۰ چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۵ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 7
آفلاین
بوق ... بوق ... برین کنار مرلین با موتور براوو وارد میشه . بوق بوق

ملت بگرخین که بلرویچ با مرلین مخلوط شد . دیگه ببین چقدر خفتر شد .

نقل قول:
این لاوندر خیلی مغزش دیر دستور می ده واسه همین الان اومده پست زده دوباره بازی رو از اول شروع کرده اگه می شه لطفا پاکش کنین ... این جزو بازی ما حساب نمی شه! ... من می دونم و لاوندر ... می کشــــــــــــمش!!

خودت رو کنترل کن خواهر . شما نکشش من خودم پستش رو پاک میکنم . در ضمن شما کاپیتان تیم آزکابان شدی . ببینم چه میکنی .

نقل قول:
من سوالم این بود که تا کی وقت داریم تیم را معرفی کنیم؟

عزیز جان برادر ، شما تیمتو هر وقت خواستی میتونی معرفی کنی . ولی برای جام جهانی دیگه وقت تموم شده . شما تیمت رو رو برای لیگ دسته یک و دسته دو که بعد از جام جهانی برگذار میشه تشکیل بده .

نقل قول:
مثله بهترین بازیکن جام
جوان مردترین تیم در مسابقات
به نظر من اینا هم باشه خیلی خوبه ها باز نظر خودتو

ایول اوتو جونی . پیشنهادات همش خوبه . منم همین کار می خوام بکنم . پس فکر کردی تو این جام چی رو می خوام انتخاب کنم . تازه تو فقط به چند نکته اشاره کردی . من کلی برنامه دیگم دارم

نقل قول:
یه چیز دیگه بگم به این پروفسور بینز خودمون،دوست عزیز پستها یی که لزوم به ویرایش ندارن چرا ویرایش میکنی

من بازهم مثل همیشه از بینز گلم حمایت میکنم بینزی جون هر جور دوست داری نظارت کن . این اوتو داره برای خودش بوق میزنه

اصلاً برای اینکه نشون بدم چقدر استکبارم پست مرلین کبیر رو هم ویرایش میکنم

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۳۱ ۲۲:۵۳:۵۲

ملت !!! منم بابا ... لرد بلرویچ ... همون بلر سگکش خدابیامرز ... بگرخین از عظمت من

پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
افرادی که توی تیم ما هستن بعضیاشون فعالیتشون کمه اگه یه وقت سر بازی حاضر نشن اونایی که هستن می تونن به جاشون
پست بزنن؟

خب لونا لاوگود عزیز ، هر تیم برای تایید شدن حداقل به سه بازیکن احتیاج داره ولی برای مسابقه دادن یک بازیکن هم میتونه با زدن تنها دو پست ولی بسیار زیبا برنده بشه . معیار امتیاز دهی فقط نمایشنامه نهایی هر تیمه .
شما میتونی به تنهایی هم توی مسابقه شرکت کنی .

نقل قول:
هوم خوب یه سوال دیگه هر بازیکن حداقل باید یه پستو بزنه؟ نمیشه اصلا نزنه؟

خواهر چو چانگ ، چرا نمیشه !!! خوبم میشه ، اصلا یک تیم میتونه توی مسابقه فقط یک پست بزنه و با همون پست بازی رو شروع کنه و با همون پست بازی رو تموم کنه . برای تشکیل تیم به سه بازیکن احتیاجه ، ولی برای مسابقه یک بازیکن هم میتونه مسابقه بده .

نقل قول:
من یه سوال داشتم ... از امروز مسابقه ی ما با تیم حذم تار کبود شروع شده ولی خبری از کاپیتان تیم ما لاوندر براون نیست اگه تا آخر امروز نیومد ما می تونیم به جاش پست بزنیم؟!

بله خواهر ، شما میتونی بازی رو شروع کنی . اگرم کاپیتانتون توی این مسابقه شرکت نکنه و شما هم خوب کار کنی ، شما رو کاپیتان تیم آزکابان میکنم .

نقل قول:
خدمت ناظران این قسمت دوستان عزیزم بلرویچ و بینز :
خوشحالم که میبینم لیگ شما به این سرعت فعال شد و جام جهانی راه انداختید امیدوارم این جام جهانی همانند برزیل به سرعت پیشروی کنه و خدایی نکرده مثل ایران از بین نره .

ما هم خوشحالیم که نظر شما رو جلب کرد . نگرانم نباش نه مثل برزیل میشه نه مثل ایران . مثل آرژانتین میترکونه .

نقل قول:
غرض از مزاحمت اینکه من مایلم به عنوان کاندیدای داوری مسابقات انتخاب شوم و در صورت احتیاج شما دوستان به کمک به اعضا و کاربران بپردازم .
امید است سریعتر پاسخ دهید

راستیتش من فعالیت بخصوصی از شما ندیدم . و نمیتونم در مورد شما قضاوت کنم . از طرفی تصمیم گرفتم کمیته داوران رو سه نفره کنم . بازم اگر به چهار تا داور احتیاج داشتم خبرت میکنم .

مرسی .... بلرویچ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.