هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
باسلام.
اگه امكانش هست من هم مي خواستم عضو محفل هميشه سفيد ققنوس بشم،اما قوانين عضويت را نمي دونستم.هر كاري باشه مي كنم.
باتشكر*دنيس*

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

فرد ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
از Netherlands
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 74
آفلاین
با سلام من ميخواستم عضو بشم
اسم:فرد
فاميل:ويزلي
علايق: شوخي . انجام ماموريت كتاب خواني

متشكرم

هرگز با دم شير بازي نكنيد
http://godfathers2.persiangig.com/image/order/fred.jpg[/img][/img]تصویر کوچک شده
[url=http

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو

نقل قول:
اندرومیدا نوشته:
اهم.... البته منم حق دخالتی ندارم....اما خب یه زمانی این قلعه یه تاپیکی بوده برای خودش...با اجازه فقط نظرم رو بگم در حمایت از چوی عزیز! استرجس جان!شما که می گی گذشته ی تاپیک مهم نیست و بهش کار نداریم نمی شه که.یه زمانی قلعه یه جایی بود برای خودش!یه مکان و یکی از تاپیک های مهم بود.به قدری که منتقل شد به محفل چون اول توی خود گریف بود فکر کنم....به هر حال توی محفل نبود! این که بکنیدش تاپیک عضو گیری یه جورایی حرمتش شکسته نمی شه به نظرتون؟این تاپیک م یتونه راه های ارتباط محفلی مهم تری باشه.

ببین عزیز جان من در خوب بودن تاپیک " قلعه ی روشنایی" هیچ شکی ندارم! ... ولی شما باید درک کنی که قلعه واقعا خوابیده بود و فعالیت جدی صورت نمیگرفت توی اون!... برای همین خواستیم اونو انتخاب کردیم تا روزای خوبش رو دوباره آغاز کنه البته بعد از اینکه عضو گیری تموم شه همه چیز بر میگرده سر جای اولش!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
اهم....
البته منم حق دخالتی ندارم....اما خب یه زمانی این قلعه یه تاپیکی بوده برای خودش...با اجازه فقط نظرم رو بگم در حمایت از چوی عزیز!
استرجس جان!شما که می گی گذشته ی تاپیک مهم نیست و بهش کار نداریم نمی شه که.یه زمانی قلعه یه جایی بود برای خودش!یه مکان و یکی از تاپیک های مهم بود.به قدری که منتقل شد به محفل چون اول توی خود گریف بود فکر کنم....به هر حال توی محفل نبود!
این که بکنیدش تاپیک عضو گیری یه جورایی حرمتش شکسته نمی شه به نظرتون؟این تاپیک م یتونه راه های ارتباط محفلی مهم تری باشه.

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۶:۵۰ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به نام دوست

نقل قول:

چو چانگ نوشته:
میدونم کوچیکترین ربطی به من نداره اما...!!!

تاپیک قلعه روشنایی که حالا به عبارتی شده محل عضوگیری، بگذریم از اینکه به نظر من تاپیک مناسبی برای اینکار نیست و بهتر بود رولش ادامه داده بشه به جای این....بهتر بود حداقل موضوع خود تاپیکو استفاده میکردین...یعنی همون قلعه روشنایی رو. در حالی که داستان تو گریمولد اتفاق میفته و تاپیکو از موضوعش خارج میکنه.

شاید بعدا یکی به فکرش برسه که خود قلعه روشنایی رو وارد رول کنه،اما این احتمال فقط دو درصده، به این هم نمیشه اطمینان کرد!!!

خلاصه اینکه نباید موضوع رول تاپیک منحرف بشه! با همین موضوع قلعه هم میشه پستهای قشنگ داشت! هم جدی و هم طنز! قابل توجه اینکه خود این تاپیک در دوران خودش مخلوطی از جدی و طنز داشته!(برید بخونید متوجه میشید هرچند شاید به نظرتون پستهای جالبی نباشن)

در هرحال این نظر من بود! چون قلعه رو خیلی دوست دارم اینو گفتم...بهرحال شما ناظرید اگه قبول نکنید عیبی نداره فقط به ضرر تاپیگ میشه

با سلام
چوچانگ عزيز نظر شما روي سر ما جا داره ... من در واقع قلعه ي روشنايي رو پيشنهاد كردم ... دليلشم اين بود كه خيلي وقت بود توش پست نخورده بود ... و دوم هم اينكه شما گفتي به رول تاپيك لطمه ميزنه درسته؟
بعد از اينكه اين دوره ي عضو گيري تموم شد اسم تاپيك رو درست ميكنم و آخرين رولي كه در داخل تاپيك بوده دوباره ميارمش اول و شما ادامش بديد...و بازم در اين مورد با مديران عزيز يك صحبت ميكنم و يك سوال خودم دارم كه ميپرسم...
ما اصلا به قبل تاپيك كاري نداريم ... همين طوري من ديدم توش پست نخورده گذاشتمش براي عضو گيري ...حرفتون رو قبول دارم ... ولي ما نميخوايم به قبل تاپيك ضرر بزنيم همون طور كه در بالا گفتم درستش ميكنم بعد از اين دوره...
ببخشيد ديگه من هنوز تاره واردم توي محفل!!!

ارادتمند
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۱۱ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
میدونم کوچیکترین ربطی به من نداره اما...!!!

تاپیک قلعه روشنایی که حالا به عبارتی شده محل عضوگیری، بگذریم از اینکه به نظر من تاپیک مناسبی برای اینکار نیست و بهتر بود رولش ادامه داده بشه به جای این....بهتر بود حداقل موضوع خود تاپیکو استفاده میکردین...یعنی همون قلعه روشنایی رو. در حالی که داستان تو گریمولد اتفاق میفته و تاپیکو از موضوعش خارج میکنه.

شاید بعدا یکی به فکرش برسه که خود قلعه روشنایی رو وارد رول کنه،اما این احتمال فقط دو درصده، به این هم نمیشه اطمینان کرد!!!

خلاصه اینکه نباید موضوع رول تاپیک منحرف بشه! با همین موضوع قلعه هم میشه پستهای قشنگ داشت! هم جدی و هم طنز! قابل توجه اینکه خود این تاپیک در دوران خودش مخلوطی از جدی و طنز داشته!(برید بخونید متوجه میشید هرچند شاید به نظرتون پستهای جالبی نباشن)

در هرحال این نظر من بود! چون قلعه رو خیلی دوست دارم اینو گفتم...بهرحال شما ناظرید اگه قبول نکنید عیبی نداره فقط به ضرر تاپیگ میشه

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۸:۴۷ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۵

پیمان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۹ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۵۸ شنبه ۳ اسفند ۱۳۸۷
از اگه فهمیدی به من هم بگو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
سلام
خسته نباشید من هم میخواستم عضو محفل همیشه پیروز بشم
تریلانی

فکر نمیکنم دیگه عضو گیری داشته باشیم، در هر صورت، لینکی از یکی از نوشته هاتون رو برام بفرستید، تا اگه بشه، ماموریتی بهتون داده بشه. با تشکر

ویرایش شده توسط آنیتا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۲ ۹:۰۹:۲۷

<div style="border: medium none ; margin: 0pt -163px 0pt 0pt; padding: 0pt; overflow: visible; position: absolute; right: 100%; top: 0px; height: 163px; width: 163px; background-image: url(http://www.jadoogaran.org/images/spoil.gif); background-repeat:

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

وریتیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۷ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ سه شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۶
از كوچه دياگون.پاتيلدرزدار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
من اگه بخوام تو محفل عضو بشم بايد چي كار بكنم؟

به بنده پیام شخصی بزنید. یه لینک از نوشته هاتون در رول پلینگ رو برام بفرستید. از علایق و توانایی هاتون بگید.و تا راهنماییتون کنم.

ویرایش شده توسط آنیتا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۵ ۱۶:۰۲:۵۹

پیام زده شده در: ۲۳:۳۶ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
ملت ما می خوایم عضو شیم چی کار کنیم؟
هیچ کس راهنمایی نمی کنه تنها جیزی که فهمیدم این تشکیل گروهه.

من به انØ

پیام زده شده در: ۱:۲۵ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
نقل قول:
سلام خدمت مدیران نازنین محفل.
از اونجایی که من مدت زیادی را به خاطر کنکور غایب بودم(مجبور بودم) نمیدونم دقیقا بلرویچ عزیز و آنیتای عزیز کی رئیس محفل شده اند. به هرحال هرچند دیر، به شما عزیزان تبریک میگم.
خب چوچانگ جان از فعالیت قبل من خبر دارند اما فکر میکنم که من دیگر عضو محفل نباشم. اگر اینطور باشه طبیعیه...شرمنده که غایب بودم، به هر حال باید این زمان هم میگذشت تا من خیالم از بابت کنکور راحت بشه.

لوییس جان . عزیزم نگران نباش ، همه از محفل اخراج شدن و دوباره داریم عضو گیری میکنیم . اون لیست هم اونایی هستن که تقریبا از بقیه بهتر بودن .
در هر صورت باید خیلی فعال بشی تا عضو محفل بشی .
برای چندمین بار میگم : بهترینها و فعالترینها عضو محفل میشن . قراره تعدادشون مثل کتاب ، کم باشه .

نقل قول:
اگر من اخراج شده ام آیا امکان عضویت مجددم در محفل وجود دارد؟
اگر دارد آیا باید مجددا نمایشنامه ای برای عضویتم بنویسم؟

نقل قول:
بخشید من به دلیل امتحاناتم و فشار تحصیلی نتونستم 1 ماهی بیام توی سایت.نمی دونم هنوز عضوم یا نه ولی اگه عضو نیستم خواهشا بهم یک ماموریت بدید.

گلوری و لوییس ، بزارین دو نفر دیگه هم درخواست ماموریت بدن تا یک گروه تشکیل بدین و بعد ماموریت بهتون میدم . احتملا فردا ماموریت میدم .

در ضمن مگه قرار نبود با پیام شخصی درخواست بدین ؟!

موفق باشین ---- بلرویچ

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.