هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس نجوم و اختر فيزيك
پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

فینیاس نایجلوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۱ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۹ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲
از توي تابلو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 117
آفلاین
سوال اول:
…پس اگه این طور بود اون سیاهی کی بود؟! ...
مك بون كه داشت از ترس ... به اون سياهي خيره شده بود كه يه دفعه اون سياهي حركت كرد و به طرف مك بون رفت . مك بون همينطور عقب عقب مي رفت كه پاش به يه تيكه گاز ( چون سطح زحل از گازه ) گير كرد و خورد زمين . حالا كه ديگه مك بون نمي تونست فرار كنه با خودش گفت : يه دادي بزنم شايد ترسيد ازم .
مك بون با همه ي قدرتش داد زد : سياهي كيستي !!؟؟
سياهي ديگه هيچ حركتي نكرد و يه خورده بعد با يه صداي عجيب گفت : پارسي كولا !!!
مك بون بلند شد وايساد و گفت : كور خوندي هر سياهي كه پارسي كولا نميشه .
سياهي گفت : اگه باورت نميشه اينو بيگير بوخور .
سياهي يه شيشه نوشابه ي پارسي كولا داد به مك بون .
مك بون :
مك بون كه واقعاً تشنه بود نوشابه رو خورد و گفت : ببينم سياهي يا پارسي كولا مي توني منو بفرستي زمين ؟
سياهي گفت : يه شرط داره . بايد پارسي كولاي زحل رو تو سيارتون تبليغ كني .
مك بون : باشه حتماً . من يه آشنا تو صدا و سيما دارم .
سياهي : پس خودتو آماده كن .
مك بون : راستي بايد بياي عروسي من و چو .
سياهي : باشه پس با هم بريم .
سياهي دست مك بون رو گرفت و گفت : جاريتوويزينتوزمين .
مك بون چشماشو بست . بعد احساس كرد پاش رو يه چيز محكمه . چشماشو باز كرد و بچه هاي كلاس رو ديد كه همه داشتن جيغ مي كشيدن .

سوال دوم :
براي انجام اين طلسم بايد اول چوبدستي رو به طرف زحل گرفته و كاملاً به زحل خيره بشيم . بعد خيلي آروم چوبدستي رو به طور دايره اي شكل اطراف زحل حركت بديم و طلسم كاريبوزي رو سه بار تكرار كنيم . يه حلقه ي آبي رنگ تشكيل ميشه كه بايد اون رو روي سر خودمون يا هر كس ديگه اي سه بار بذاريم و برداريم تا زيبا بشه .

سوال سوم :
بستگي داره محصول چي باشه . چون روي هر محصولي تا ثيراي مختلفي داره . اگه محصول حبوبات باشه ، شبايي كه زحل توي آسمونه با خوندن ورد رويونيوس رشد و باروري محصول چهار برابر ميشه . اما اگه محصول ميوه و سبزيجات باشه با خوندن اون ورد باروري محصول دو برابر ميشه .

عكس زحل :

پیوست:

jpg  742802879.jpg (2.82 KB)
17332_44d5c19822301.jpg 99X130 px

Only Raven!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۲ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

سسیلیاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۸ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۷ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۰
از borje grifindor
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
ببخشیدا من جواب سوال اخر رو کامل ندادم:تاثیر زحل در محصولات اینه که محصولات زیاد میشن

دختران روستا به شهر فكر مي كنند! دختران شهر در آرزوي روستا مي ميرند! مردان كوچك

پیام زده شده در: ۱۰:۱۸ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
1. نمایشنامه ای بنویسین و بگین چه بر سر مک بون پشمالوی فلک زده اومد! ( 10 امتیاز! )
سیاهی به مک بون نزدیک و نزدیک تر می شد. مک بون که از ترس در میان گاز های سیاره ی زحل فرو رفته بود از گوشه ی چشم آن جاندار سیاه را نگاه می کرد. ناگهان دستی همانند دست انسان از زیر آن سیاهی بیرون آمد و جسم سیاهی را که رویش بود در دست گرفت.
مک بون متوجه شد که آن جسم سیاه نوعی پارچه هست اما تحمل نداشت جسم زیر پارچه را ببیند . دست پارچه ی سیاه را از روی خود برداشت.
مک بون : چو!!!!
چو:
مک بون: چو تو این جا چه کار می کنی؟
چو: طلسم تبعیدیوس به زحلیوس رو روی خودم اجرا کردم!!
مک بون : اما ... اما تو که چادری نبودی!! تازه این جا که کسی نیست . اگه هم کسی بود فدایه سرت
چو : خوب من چه می دونم توی این سیاره کسی هست یا نه باید حجاب آسلامی مو رعایت می کردم!!! در ضمن تو رگ غیرتت کجا رفته؟!! از طرز لباس پوشیدنت معلومه اومدی این جا غیرتت یادت رفته!! پشمات کو؟!
مک بون : حالا بی خیال...
چو : چی چی رو بی خیال !! تو اصلا به من اهمیت نمی دی !!
مک بون : چو .. قسم به حلقه های دور زحل .. من..
چو:حالا که این طوره تبعیدیوس به مشتریوس!!!
مک بون: چووو به من رحم کن . چووووووووو!!!
2. طرز انجام طلسمی که با یه حلقه در شب زحل باعث زیبایی می شه رو بنویسین( 10 امتیاز!)
این طلسم احتیاج به تمرکز بسیار بالایی داره و اگه از ته قلب اجرا نشه به هیچ عنوان اثر نمی کنه!! این طلسم دارای رنگ سفید است. وردش هم اینه: حلقلیوس ما رو بکن زیباییوس!! بعد از گفتن این ورد با چوبدستی بر روی سر فرد مورد نظر حلقه ای رسم می کنید و بعد این حلقه مانند حبابی بر روی سر قرار می گیره. در این حباب اکسیژن وجود نداره بنا براین احتماال این که از توی اون حباب زنده بیاین بیرون کمه!!
3. تاثیر زحل رو در باروری و افزایش محصولات شرح بدین ( 10 امتیاز! )
گاز موجود در سیاره ی زحل عامل اصلی باروری و افزایش محصولاته. این گاز همه ی عوامل موثر در رشد محصولات را دارد و با توجه به شرایط هر محصول می تواند خودش رو تطبیق بدهد. همچنین این گاز در باروری همه ی جانداران تاثیر دارد!!
یه عکس از زحل! ( 5 امتیاز - امتیازی! )
زحل 1
زحل 2
زحل3
زحل4

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۵ ۱۰:۲۳:۲۹

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۵۳ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
نمایشنامه ای بنویسین و بگین چه بر سر مک بون پشمالوی فلک زده اومد!
از دور چشمای تیز بینش به یه هیبت تیره افتاد و بعد به یاد حرف لونا افتاد : روی زحل موجود زنده ای وجود نداره! ... پس اگه این طور بود اون سیاهی کی بود؟! ...
سیاه پوش نزدیک و نزدیک تر می یومد
مک بون : خدای من .... چه سرنوشتی در انتظارمه
سیاه پوش یکم دیگه نزدیک تر اومد
مک بون : باید یک کاری بکنم
ناگهان فکری به ذهن مک بون رسید چوب دستیش رو برداشت یک سفینه ی فوق پیشرفته ظاهر کرد و سریع سوار اون شد و از سطح زحل دور شد
هنگام فرار از زحل یک نگاه به سطح سیاره انداخت و متوجه شد اون سیاهی کسی نیست جز چو که بر اثر اصرار بیش از حد به پیش مک بون منتقل شده
( اه چه نمایش نامه ی مزخرفی)

طرز انجام طلسمی که با یه حلقه در شب زحل باعث زیبایی می شه رو بنویسین

چوبدستیمون رو بالا می یاریم و یک دایره ی خیالی توی هوا رسم میکنیم و ورد سیرکلیوس لاجوردیوس رو میخونیم بعد یک حلقه ی لاجوردی تشکیل میشه که این حلقه رو روی سر کسی که میخوایم زیبا بشه میندازیم و ورد تبدیلیوس بیوتیوس رو می گیم

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

سسیلیاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از borje grifindor
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
bazam aks

پیوست:

jpg  saturn1.jpg (4.70 KB)
16700_44d4d1188165f.jpg 220X165 px

ویرایش شده توسط سسیلیا در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۲۰:۳۱:۲۲
ویرایش شده توسط سسیلیا در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۲۰:۳۸:۴۴
ویرایش شده توسط سسیلیا در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۲۰:۴۰:۴۸

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
+نمایشنامه ای بنویسین و بگین چه بر سر مک بون پشمالوی فلک زده اومد! ( 10 امتیاز! )

مک احساس کرد که در هوا معلق است. دست و پاهایش از شدت سرما خشک شده بودند. او اصلا نمی توانست نفس بکشد. با آخرین نیرویی که در خود احساس می کرد جادویی اجرا کرد و خود را در یک حباب شناور در هوا زندانی کرد.
مک به محض این که توانست حالت عادی خود را به دست آورد، تصمیم گرفت از فرصت به دست آمده استفاده کند و گشتی در زحل بزند. اما زحل تا مایل ها چیزی برای دیدن نداشت و مک ناامید تصمیم گرفت سری به یک ایستگاه فضایی بزند و سفینه ای به مقصد زمین پیدا کند.
بعد از کلی گشتن به منطقه ای شلوغ رسید که سفینه ها در حال فرود و پرواز بودند. آدم فضایی های زحل که شکل و شمایل عجیبی داشتند در هم می لولیدند و با صدای نازکی با هم حرف می زدند. هیچ کدام از آن ها از دیدن مک تعجب نکردند. انگار دیدن مک بون پشمالوهای شناور در حباب کار هر روزشان بود.
مک به طرف محلی که به نظر می رسید باجه فروش بلیت باشد رفت. باجه رو هوا معلق بود و از شیشه ای عجیب ساخته شده بود. که به مسئول فروش بلیت که آدم فضایی یک چشم بنفشی بود گفت: ببخشید قربان، یه بلیت به مقصد زمین می خواستم!
مسئول بدون این که سرش را بلند کند گقت: مدت زیادیه کسی به زمین نرفته. دیگه به اون جا پرواز نداریم.
مک با ناامیدی پرسید: نه... چرا کسی دیگه به زمین نمی ره؟
مسئول پوزخند زد: کسی این قدر احمق نیست که بخواد بره زمین! اون جا از تمدن هزار سال فاصله داره! ما اصلا فکر نمی کردیم که اونا این قدر آروم آروم پیش رفت کنن!
مک غرق در تفکر گفت: عجیبه... زمینیا فکر می کنن خیلی در زمینه تکنولوژی جلون...
مسئول با صدای بلند خندید: اونا خیلی فکرای دیگه هم می کنن!
مک که تقریبا از سر زدن به زمین منصرف شده بود، سری به شهر های زحل زد. شهر ها به نظر بسیار پیش رفته می رسیدند و زمین در برابر آن ها مثل یک روستای ساده بود.
مک به خود گفت: خب، مثل این که شرایط زندگی این جا خیلی بهتره... خانوم های خوشگلی هم داره... بی خیال زمین!
بدین صورت مک تصمیم گرفت در زحل بماند. این که آیا همیشه آن جا ماند یا برگشت را باید از خودش پرسید.

+طرز انجام طلسمی که با یه حلقه در شب زحل باعث زیبایی می شه رو بنویسین( 10 امتیاز!)

این افسون که به "پرتی رینگ چارم" مشهور است، اگر دز شب زحل اجرا شود، باعث زیبایی می شود و یکی از پر طرفدارترین افسون هاست.
برای اجرای آن باید فرد در حالی که با چوبدستی خود دایره ای فرضی در هوا رسم می کند، ورد را به صورت غیر لفظی بگوید. در صورت اجرای درست حلقه ای در هوا پدیدار می شود که متناسب با حالات روحی فرد رنگ خاصی به خود می گیرد. اگر این حلقه را در شب زحل روی سر خود بگذاریم، نیروهای زحل روی حلقه تاثیر می گذارند و به فرد زیبایی غیر قابل تصوری می دهند.
البته طلسم های زیادی برای تغییر قیافه و زیبایی وجود دارند که پرتی رینگ یکی از بهترین آن هاست. چون این افسون بر خلاف بقیه افسون ها هوشمند است و نیازی نیست فرد چهره خاصی را تصور کند تا به شکل آن در آید. بلکه خود حلقه زیبا ترین چهره را برای فرد تعیین می کند.

+تاثیر زحل رو در باروری و افزایش محصولات شرح بدین ( 10 امتیاز! )

این خصوصیت زحل مستقیما به حلقه های بی نظیر آن مریوط است. حلقه های زیبایی که از یخ ساخته شده اند و همواره مورد تحسین منجمان واقع شده اند.
همه اجزای منظومه شمسی در واقع ریشه ای یکسان دارند. موقع شکل گیری سیاره ها، زحل تکه هایی از زمین را برداشت و با آن برای خود حلقه هایی درست کرد (زمین در واقع بزرگتر از حالت کنونی آن بوده است، اما به علت از دست دادن آن تکه ها به اندازه کنونی در آمده است). این حلقه ها همواره احساس تعلق خود را به زمین داشته اند و در عصر یخ، از نیروی خود استفاده کردند و با ذوب یخ ها، شرایط را برای باروری و افزایش محصولات فراهم کردند.
از آن پس حلقه ها زحل در فصل پاییز که نیروی زحل بر روی زمین از همیشه بیش تر است (شب زحل هم در پاییز است)، نیرو های جادویی خود را بر روی زمین اهمال کرده و باعث حاصل خیزی و باروری می شوند.
علت این که حلقه های زحل فقط در این زمینه بر زمین تاثیر می گذارند، مربوط به تاثیر غیر قابل انکار یخ و آب بر کشاورزی و ... است.

+یه عکس از زحل! ( 5 امتیاز - امتیازی! )

زحل

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
سرنوشت پشمالو چه ميشود

سياهپوش نزديك شد و به روي مك بون دو لا شد ناگهان زباني چون شمشير از دهانش بيرون امد
مكبون گفت:الوداعو في لسانو الله
اما زبون فقط يه سوسكو كه رو شونه مك بون بود گرفت و سياه پوش به سرعت دور شد
(نمايشنامه فوق فوق ستاره ارزشي)

حلقه هاي زحل

طلسم حلقيوس كه طي اون حلقه ها دور زحل ايجاد شده اين طلسمو جادوگري به نام زحل ابداع كرده كه شخصا من از ايشون خيلي خوشم مياد

عكس زحل

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۱۴:۰۴:۵۲

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

سسیلیاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از borje grifindor
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سوال اول:
مک بون بیچاره خواست که فرار کنه اما بادهایی که از جهت مخالف میوزیدند این اجازه رو بهش ندادن
جسم سردی به پشتش خورد و اروم اروم بالا رفت به صورت اون موجود نگاه کرد و:
مکی:خدای من هگر
هگر:سلام مک
مکی:تو اینجا چه میکنی
هگر:راستش اومدم این بادها رو بکنم تو شیشه ببرم برای پرفسور لاوگود
مکی:اسم اون بدجنس رو جلوی من نیار
هگر:ببینم خود تو اینجا چه میکنی
مکی:تبعیدیم اون لونای بد تبعیدم کرده اینجا
هاگرید در حالی که میخندید گفت:عجب بچه باحالیه
مکی:کی؟؟؟
هگر:لونا دیگه خنگه
مکی:این کجاش باحاله؟؟؟
هگر:بی خیال کمکم کن که این طوفانارو بکنم تو شیشه تا منم کمکت کنم برگردی مدرسه
و کار اونها بعد یک ساعت تموم شد و با هم بر گشتن مدرسه و مکی فهمید که فقط یک ثانیه در مریخ بوده و تا اخر عمرش تو این فکر موند که3599 ثانیه ی دیگه چه شدن
سوال دوم:
چوبدستی را بالا میبریم و بعد یه دایره ی خیالی توی هوا رسم می کنیم دایره کم کم به دودی لاجوردی تبدیل می شه و بعد حلقه ای لاجوردی رو تشکیل می ده ما با دست این حلقه رو رسم می کنیم و اون رو روی سر میذاریم و اگه شب زحل باشه ما زیبا میشویم(البته اینم بگم که من به اینجور چیزا نیازی ندارم چون پری رو هستم)
سوال سوم:
در باروری این تاثیر رو داره:
بر روری بار دار شدن خانم ها و درختان تاثیر داره یعنی در شبی که از همیشه واضح تر در آسمون خودنمایی می کنه خانم های بیشتری باردار میشن و درختا گل و میوه
بیشتری میدن

پیوست:

jpg  saturn.jpg (17.03 KB)
16700_44d4cd7450922.jpg 525X473 px

ویرایش شده توسط سسیلیا در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۲۰:۰۷:۱۷
ویرایش شده توسط سسیلیا در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۲۰:۲۱:۴۱
ویرایش شده توسط سسیلیا در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۲۰:۲۵:۱۶

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

ابوالهولold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۰ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۳۳ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
از همین دوروبرا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
مک بون پشمالوی فلک زده در حالی که همه ی پشمهایش داشت یکی یکی می ریخت شئ سیاهی از دور دیدی مک بون فریاد زد: سیاهی کیستی؟
اما هیچ صدایی نیامد آن شئ سیاه هر لحظه نزدیکتر می شد مک هول شده بود نمیدانست که باید چه کند ناگهان ورد آوراکداورا از دهانش پرید اما آن شخص ورد را رد کرد
ان شخص نزدیکتر آمد عرق از سرو روی مک می چکید او مالفوی بود دراکو مالفوی که ناگهان نیشش را باز کرد و هر 32 تا دندونش نمایان شد
مک:تو تو اینجا چی کار می کنی؟
مالفوی: از وقتی دامبلدور مرد من دیگه تو دنیایه جادوگری کاری ندارم اومدم اینجا تا دنیای خارج از زمین رو فتح کنم
مک:زرشک!!!
مالفوی:بیا با هم دوئل بکنیم اگه تو بردی من تو رو به زمین برمی گردونم اما اگه من بردم... تو برای همیشه اینجا ور دست من میمونی مک بون پذیرفت سپس دوئل آغاز شد.
1,2..
مک بون طلسم خلع سلاح را زد و مالفوی دو متر به عقب پرت شد
مک:ها ها ها... من بردم
مالفوی با خشم بلن شد و لی مک بون چست و جابک تر از این حرفها بود و با یک ورد جانانه مالفوی را از پا در آورد و مالفوی هم با خشم و غضب مک بون را به زمین باز گرداند(که ازش این کارا بعید بود).
جواب 2:متاسفانه نیدونم!!!
جواب3:اشعه های سیاره ی زحل باعث می که محصولات بسیار زیاد و یا حتی 2یا 3 برابر شوند
جواب 4: http://images.search.yahoo.com/search ... =UTF-8&fr=my-vert-img-top

اون بالا چه خبره؟؟؟؟

پیام زده شده در: ۰:۴۲ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

یوان ابرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۰ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۲۹ جمعه ۸ خرداد ۱۳۸۸
از تو جوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
1.. نمايشنامه اي بنويسين و بگين چه بر سر مک بون پشمالوي فلک زده اومد! ( 10 امتياز! )
مک بون پشمالوی فلک زده در زحل چیزی پیدا نکرد و اون چیز سیاه هم چیزی جز حمله ی شهاب های آسمانی نبود که لباس هاس این شخص و چوبدستیش را سوزانده بود شرکت هوا فضا نسا هم که برای گردشگری به آن قسمت آمده بود مو جب کمک مک بون فلک زده شده .
2. طرز انجام طلسمي که با يه حلقه در شب زحل باعث زيبايي مي شه رو بنويسين( 10 امتياز!)
ابتدا چوبدستی را به صورت زیبایی بالا برده به صورت حرکات موزون حلقه را با گفتن زیر لبی ورد استیچوینگ با حرکات موزون چوبدستی حلقه ای رو در هوا می کشیم که باید بسیار آهسته ودقیق عمل کنیم که ازرنگ سفید ایره به دودی لاجوردی تبدیل شود این حرکات با سر انگشت بعد از پدید آمدن دایره انجام داده می شود.
3. تاثير زحل رو در باروري و افزايش محصولات شرح بدين ( 10 امتياز! )
این تاثیر بیشتر در زمانی است که ماه کامل باشد و محصولات به صورت مرتب و تمیز کاشته شده باشند در این صورت با تابش نور ماه و زحل روز افزایش محصول می رسد.
يه عکس از زحل! ( 5 امتياز - امتيازي! )
تصویر کوچک شده

پیوست:

jpg  زحل.jpg (22.91 KB)
17604_44d3b7fd927dc.jpg 430X334 px

ویرایش شده توسط یوان ابرکرومبی در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۴ ۰:۵۴:۲۱

فکر کنم من دهنمو ببندم بهتر باشه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.