هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پستخانه ی هاگزمید(نامه سرگشاده)
پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ شنبه ۳۰ دی ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
به دانش آموز زحمت کش ( مرلین )
فرستنده: یک معلم بدبخت و مفلوک

ای دانش آموز که به استادت احترام گذارده ای ... لطفی را که در حق استید کرده اید را هرگز فراموش نخواهم کرد... ولی جای بسی ناامیدی است که چرا عده ا دانش آموز اینگونه به استاد توهین کرده و فقط برای 9 امتیاز ، فقط برای 9 امتیاز اینقدر بلبشه و آشوب برپا کرده اند هر چند باز هم دانش آموزان خوب و موفقی همچون شما ، باقی مانده اند...
با تشکر

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۲:۲۷ جمعه ۲۹ دی ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
گیرنده: قشر معلمين زحمت كش
فرستنده: يك دانش آموز توسرى خور زحمت نكش

اى معلم، تو كه همچون شمع ميسوزى تا دانش آموزانت را به وجهى‌ كاملا نيكو و آسلامى بسازى! اى همچون مادولين سازنده، اى همچون هاكوپيان برازنده، اى همچون مادربزرگ بافنده، اى‌ دورت بگردم، فدات شم، چاكرتم! نوكرتم! بيا بزن تو گوشم يه كم دلت خنك شه! معلم عزيز و زحمت كش من!‌ تو بهترينى، تو كه اينقدر خوشتيپ و خوش هيكل و خوش بر و رو و خوش سيما و باوقار و با متانت و خوش صدا و... (بسه ديگه كشتيش!) هستى! تو آخرشى!

اى معلم گرانقدر كه اينقدر خوب در هاگوارتز تدريس مى كنى. ما دانش آموزان به تو علاقه منديم. ما تو را دوست مى داريم. تو نور چشمان مايى! كمى ما را درك كن. من دانش آموز تنبل بى ابتكار بى استعدادى هستم. اى معلم گرانقدر، از تو خواستارم كه تكاليفى بس خفن به ما بدهى.. تكاليفى كه با جان و دل برايتان انجام بدهم و هم من لذت برم و هم تو كه آن را ميخوانى

اى معلم، پروفسور، استاد، تكاليفى به ما عطا كن كه حس خلاقيت ما را برانگيزاند. ما را به نوشتن تشويق كند. براى ما سوژه تعيين كن... اى‌معلمى كه هاگوارتز بدون تو بدرد بيجامه پارتى هم نميخورد.. بيا و خوبى كن، درسهايى بده كه ما را آن به، تكاليفى بده كه خود را به آن به،

نامه سرگشاده ننوشته بوديم كه نوشتيم! باشد كه مفيد فايده افتد.

با تشكر از معلمين زحمت كش و توانا

امضا چی باشه خوبه؟!

پستخانه ی هاگزمید(نامه سرگشاده)
پیام زده شده در: ۱۹:۰۱ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به نظرم این تاپیک میتونه یکی از تاپیکهای فعال و خوب جادوگران بشه ، خیلی جالبه ما همچین تاپیکی نداریم که با هم دیگه ارتباط برقرار کنیم ، میتونیم از این تاپیک استفاده کنیم و در قالب یه نامه صحبت کنیم . سعی میکنم اینجا فعال بشه .

پرسی که مثل همیشه در اتاق خود ، پشت میز تحریر و زیر چراغ مطالعه اش در حال مطالعه و نوشتن مطالب گوناگونی بود ، اینبار با سردرگمی پشت برگه کاغذی اعلا نشسته بود و در حالیکه ته قلم پرش را می مکید به جغد خود هرمس که در کنجی از قفسش نشسته بود و همانطور که پرهای خود را باد میکرد با ملایمت هوهویی سر میداد ، نگاه میکرد .
شاید دلیل نگرانی او این بود که سعی داشت برای دختری که به او عشق میورزید ابراز علاقه کند ، بالاخره بعد از مدت مدیدی کلنجار رفتن با خود قلمش را در شیشه مرکب فرو برد و روی کاغذ گذاشت و شروع کرد به نوشتن :

بنام نامی آن کس که آفرید

سارا اوانز عزیز :

امیدوارم که حالت خوب باشد و در صحت و سلامت کامل به سر بری . اکنون ساعت پنج و چهل و پنج دقیقه بعد از ظهر است که این نامه را برایت مینویسم . در واقع این نامه جهت این است که به تو بگویم ...
راستش من اونطور که باید و شاید هست نمیتونم نامه رمانتیک بنویسم ، چطور بگم من فقط سرم در درس و کاره خودم هست .
شاید بهتر باشه با زبونه ساده تری بهت بگم :
کاش یک تکه سنگ بودم. یک تکه چوب. مشتی خاک. کاش یک سپور بودم. یک نانوا. یک خیاط. دستفروش. دوره گرد. پزشک. وزیر. یک واکسی کنارِ خیابان. کاش کسی بودم که تو را نمی شناخت. کاش دلم از سنگ بود. کاش اصلا دل نداشتم. کاش اصلا نبودم. کاش نبودی. کاش می شد همه چیز را با تخته پاک کن پاک کرد. آخ مهتاب! کاش یکی از آجرهای خانه ات بودم. یا یک مشت خاک باغچه ات. کاش دستگیره اتاقت بودم تا روزی هزار بار مرا لمس کنی. کاش چادرت بودم. نه، کاش دستهایت بودم. کاش چشمهایت بودم. کاش دلت بودم. نه، کاش ریه هایت بودم تا نفس هایت را در من فرو ببری و از من بیرون بیاوری. کاش من تو بودم. کاش تومن بودی. کاش ما یکی بودیم. یک نفر دوتایی!
" دوستت دارم سارا "

قربانت پرسی ویزلی

با تشکر

تاپیک خوبیه و میتونه فعال باشه ولی به شرط اینکه پست های خوبی هم توش بخوره...نامه های سرگشاده معمولا مخصوص افراد بلندمرتبه هستند چون به افراد معمولی میشه نامه های معمولی هم نوشت...در ضمن باید مسائل مهم و سوژه های جالب توش مطرح بشه مگرنه با اسم تاپیک اصلا همخونی نداره و در اون صورت دیگه تاپیک خوبی نخواهد بود!(ویرایش ناظر)

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۶ ۱۷:۲۱:۴۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۵

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۷ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۲۵ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۱
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
اول از همه سلام من دلم سوخت دیدم اینجا کسی نمیدونه نامه ی سرگشاده چیه گفتم یه نامه ی سرگشاده بنویسم یاد بگیرین
خوبطرف حساب این نامه مثله تمام نامه های سرگشاده ی واقعی دیگه یه عده آدمن
گیرنده:آدم هایی که امضاشون تو سایت سیسصد خطه
فرستنده:پاتی
مقدمه:خجالت بکشین
امضا که نیست کتابه تو سایت آقایون و خانمهایی که از این امضا های مریخی درست میکنن به دسته های مختلف تقسیم میشن
1- یکی کتاب شعرو تایپ میکنه تو امضاش
2-واسه خودش 25 تا عکس گذاشته scrap bookدرست کرده
3-داستان نوشته تازه ادامه دار هر هفته یه قسمتشو میزاره
4-اون یکی فکر کرده جای امضاش وبلاگه توش چیزی مینویسه هر جند وقت یه بار آپدیت میکنه
5-یکی دیگه همه ی سابقشو گذاشته اون تو از شناسه های ده سال پیشش تا پروفایل orkut و شناسه هاش تو سایتای هری پاتری دیگه حالا مشکل اینجاست که اینا سه یا چهارتا نیستن طرف خیلی فعاله 50 تا شناسه ی مختلف تو سایتا ی مختلف داره
6-این یکی با اینکه کار درستی نیست ولی فرهنگیه امضاشون روی روزنامه ی پیام امروزو کم کرده اخبار ورزشی اخبار اجتماعی اخبار سیاسی تازه بخش سرگرمی ام داره جدول چیستان اخبار هالیوود
7-این یکی پیک تبلیغاتی داره تو امضاش از اپی لیدیه براون تبلیغ کرده تا جواراب عفافو شامپو اوه
8- یکی دیگه دفتر نقاشیشو اسکن کرده گذاشته تو امضاش
نکته:آخه این جوری نکنین یه ساعت طول میکشه تا تاپیک باز شه بعد میبینی دو خط پست زده هرکس 200 خط امضا کرده خوب واسه خودتونم مشکل ایجاد میشه هر صفحه تاپیک با دوتا ست پر میشه
بعد هی غر میزنن چرا سایت انفدر دیر باز میشه بابا به این سایت رحم کنین
-------------------------------

پ.و

پیام زده شده در: ۱:۰۹ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۵

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
اي رابستن...اي چيز!!!
تومگرخويش خود ناموس نداري به زن من چيكار داري؟
اي رابستن اي فاميل ما دفعه بعد خود به تنهايي آواداكداورا بنما وزن من كاري نداشته باش كه برا سلامتي خودت خوب است ومن كاري نميكنم ولي امكان دارد بلاتريكس عزيزم تورا يكمي-فقط يكمي نه زياد-بكشد!!!

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
درود فراوان بر تو ارباب شبح واره ها

خانم بچه ها خوبن ؟ از 4 قلوهاي جديدت چه خبر ؟
خب من حالا مي تونم بلا رو خبر كنم يا خودم يه آواداكداوارا بندازم به جونت در ضمن اون يه شوخي بود و شايد هم نبود من مطمئن نيستم بايد بفكرم و موقعي هماهنگي جسم و عقلم رديف شد يه تصميم ارزشي ، انتحاري ، هووممككييووسسيي برات بگيرم
تا اون روز خدا نگهدار.
رابستن لسترنج

پیام زده شده در: ۱۴:۱۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
جاگسن : خوب از کجا شروع کنم آهان.
متن نامه:
ای خائن ای نامرد ابوق بوقی حالا منو از ایگل رابس میندازی بیرون حالا یه اسلیتیرینی رو از تیمت میندازی بیرون . الان میام و با یه کروشیو حالیت می کنم .
ای رابستن خائن . وفادارترین خادم لرد رو از تیمت میندازی بیرون . هر جا هستی پیدات می کنم و کروشیوم رو میندازم به جونت.

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۸:۵۰ یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
نامه ای سرگشاده به بلر سگ کش سابق (بوق الدوله)

ای بلر ای سگ ش ای بوقی
ننگ بر تو باد
ای توی که رفتی پاچه خوار پشمک شدی
ای تویی که رفتی به سمت سفیدی
ای وایتکس خورده ای پودر رخت شویی
من به تو چه بگویم
ای توی که با کور مدد در یک ردیفی
مگر نمیبینی که لرد سیاه بسی مو دارد خفن؟
توی که از مو و پشت مو فقط ریش و پشم دامبل را دیده ای
تویی که از سیاهی فقط لاستیک های دور سفغید اون پیکان جوانانت را دیده ای
به قول خودت
بوق بر تو باد بوق

اگه کسی پست اشتباه بزنه بدون تعراف پستش رو پاک میکنم

پیام زده شده در: ۹:۴۱ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
این تاپیک به طور موقت به علت کمبود فعالیت قفل و در صورت ارائه نکردن راهکاری مشخص و معین ، پس از تصمیمات لازمه پاک خواهد شد.

با تشکر
ناظر

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

پیام زده شده در: ۹:۲۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۵

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
غير رول پلينگ:
مورگان عزيز!
تا جايي كه من اطلاع دارم (شايد هم اشتباه از من باشه!) نامه سرگشاده رو به يك نفر نمي نويسن! به يك قشر مي نويسن و مشكلاتي رو بيان و حرف هاي دل خودشون رو به زبون ميارن! البته اين نامه ها در اصل مقصد مشخصي دارن (مثلا براي اعتراض به يك فرد خاص نوشته ميشن) اما به اين فرد به صورت غيرمستقيم اشاره مي كنن و از روي مشكلاتي كه در متن اشاره مي كنن بايد به اينكه اون فرد چه كسي است پر برد... . اين هم از درس زبان فارسي!
اما يك مورد رو بهت بگم! واقعا، بهترين سوژه ممكن رو براي كل كل انتخاب كردي! الله وكيلي سوژه ات حرف نداره براي كل كل! بهت تبريك ميگم!
---
با نام و ياد خدا
طرفداران غيور تيم كوييديچ دراگون
با وجود مشكلات فراوان در مسابقات كوييديچ بريتانيا، تيم دراگون تمام تلاش خود را براي ارتقاي سطح كيفي اين مسابقات انجام داده است. اميدواريم با وجود كارشكني هاي آقايان! و افرادي كه سعي دارند با بر هم زدن آرامش تيم نظم گروه را از بين ببرند بتوانيم به وظيفه ي خود در قبال اطميناني كه به ما داشته ايد عمل كنيم.
من دوست ندارم پته ي اين آقايون! رو بريزم روي آب! اين نامه سرگشاده است! اما يكي از اين آقايون! يكي از اعضاي تيم داوري است كه دوست ندارم لو اش بدم براي همين نميگم كه رئيس گروه داوري است! بعله! همين آقا! از تيم حريف پول ميگيره براي داوري به نفع اونها! خب لرد! خجالت بكش! اين كارها خوبيت نداره به خدا! آخ! گفتم لرد؟ نمي خواستم بگم منظورم لرد بلوويليچه! باز لو دادم! بعله! آخه لرد! اين كارها توي اسلام حرامه! يعني چي آخه؟ خب تو كه پول مي خواستي مي اومدي طرف ما خودمون شارژت مي كرديم خب!
استغفرالله! بعله! به هر حال؛ اي طرفداران ارزشي تيم ما، اميدواريم بتوانيم با شايستگي هر چه تمام تيم شما را سربلند كنيم!
انشاءالله،
سوسك بي همتا، بهترين، ارزشي ترين، قوي تري، خوشگل ترين، نازترين، اسلامي ترين عضو تيم!
---
ببخشيد! هنوز به اين جور كل كل كردن عادت نكردم! انشاءالله در ادامه به تقويت پست هامون خواهيم پرداخت!

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.