هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد مرکزي حذب ليبرات دموکرات جادوگرياليستي
پیام زده شده در: ۱:۴۵ سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۵

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
سلام خدمت عرض ميكنم و اينها به همه ي دوستداران حذب من رو كه ميشناسيد؟فنگ بيدم يكي از چهار بنيانگذاران اصلي حذب و خيلي خوشحالم كه حذب همچنان در برابر موجهاي شكننده ي مديران خاطي مستحكم هست و همينطور با حمايت شما مردم عزيز حال ققنوس يكي از بنيانگذاران وزارت را به دست گرفته و وزارت او يعني وزارت مردم يعني مردم سالاري يعني حق هميشه با شماست پس همچنان به كمك شما ملت جيگر نيازمند هستيم.

در جواب كساني كه ميگويند حذب قدرت سابق را دارا نيست بايد بگويم حذب همان مردم هستند و هر وقت توانستيد تمام مردم را قتل عام كنيد آنهگاه حذب را نيز كشته ايد به قوله عباس قادري كه ميگه:به خدا رفته بودم سقاخونه دعا كنم

در ميانه بايد بگم كه شما دوستان براي اينكه به خودتون توي حذب ثبات بديد تنها كاري كه ميكنيد اينه كه در راستاي اهداف حذب به فعاليت ميپردازيد و مطمين باشيد فاليتهاي شما از چشمان هميشه بيدار بنيانگذارها پنهان نخواهد ماند,

خب من به شخصه چيزي از حرفاي دامبل جيگر ريشي نفهميدم كسي فهميد بياد خودشو معرفي كنه تا دستگيرش كنيم.

و در آخر غرض از اين پست اين بود كه بگم من هم بنيانگذار حذب هستم و ممكنه بعضي از ملت من رو نشناسن گفتم بشناسن بعد براي اينكه اين پست رول باشه يه رول هم ميزنيم.

كفي وارد حذب شد:سلام فنگ.
فنگ داشت از در حذب خارج ميشد:سلام كفي
ادامه دارد...

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۹ ۱۱:۵۲:۱۹

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

ستاد مرکزي حذب ليبرات دموکرات جادوگرياليستي
پیام زده شده در: ۵:۵۶ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
و واقعا چرا؟

چرا وزیر نیست اما سرژ هست؟
چرا وزیر سابق و مردمی نیست اما وزیر ناشناس و جدید هست؟
چرا من هستم ولی هیچ کس نمیداند یا نمیخواهد بداند که من هستم؟ و وقتی که نبودم همه فکر میکردند یا میخواستند فکر کنند که من هستم!

واقعا من به عنوان یک مدیر* چه میگویم؟
(*اصلا این مدیر همان مدیر است؟!....از آنهایی که کوچکند اما اسلحه های بزرگ دارند یا از آنهایی که سرژ میگوید؟!)(بچه خرکنی برای خواندن پست!!!)

چرا حقیقت همیشه هست اما وقتی اتفاقی می افتد تازه حقیقت را میبینیم؟

واقعا پدیده ی بلاکیسم(کپی رایت بای سرژ!!!) برای خودش معضلیست!

اما چرا من مدیر هم باید با پدیده ی بلاکیسم باشم ولی نیستم اما دیگران فکر میکنند که هستم؟!
واقعا چه فکری میکنید؟

و این سوال همیشه هست که....

آیا من نیز میتوانم بنویسم و شعار دهم اما هیچ چیزی برایم اتفاق نیفتد؟...مسلما نه!
پس باید ریسک کنم؟...مسلما بله!

اما همیشه کسانی هستند که به پا میخیزند و با هم میخوانند با هم به پایین میکشند و با هم به بالا میروند!(البته در این بین چند نفری به پایین کشیده میشوند یا به پایین سقوط داده میشوند!!!!)

واقعا ما را چه میشود؟!...که اینگونه مبارزه میکنیم؟!....اصلا چرا فکر میکنیم چیزی را که نباید برایش فکر کنیم؟

و مهم تر از همه این سوال نیز همیشه هست که من مدیر هم هستم در اینجا و با همه میخوانم و بالا میروم یا اینکه باید بمانم و پدیده ی بلاکیسم را پدیده و پدیدار تر کنم و تحمل کنم؟

نه دیگر نمیشود!...من نیز با دیگران برمیخیزم و میخوانم و پایین میکشم و بالا میروم و سعی میکنم که پایین کشیده نشوم و به پایین سقوطم ندهند!

آخر میدانید....اینهایی که برایشان هستم انسان نیستند!

اما مگر میشود؟...مسلما نه!

نمیشود...پس چه کنم؟(به سه راهی چه کنم خوش آمدید!!!!)

چیزی که شدنی نیست را چه شدنیست؟....هیچ!
پس میمانم مانند کسی که نیست!

فقط اینگونه است که میشود!

آخر میدانید....اینها همگی شیطانند!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۹ ۵:۵۸:۳۹

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
درود بر شمايان! درود بر همه كس و كارتان! همه جد آبادتان! مرگ و درود بر اسمشو نبر ، هريِ پاتر ، كوييرل ، بيلِ ويزلي ، باك بيك و مون آليزا!

مگر بر آنان و بدا به حال آنان! كه همه دستشان در يك پاتيل هست و از همان اول نقشه قتل آلبووس دامبلدوور را كشيده بودند ، همان آخر زدند و كشتند و بردند و خوردند و نشخوار كردند و دوباره كشتند و بردند و خوردند و نشخوار كردند و الي آخر...و دي جي رولينگ هم دستش با آنها در يك پاتيل هست يادم رفت بگم! رون ويزلي و هرميوآياياني برنجر(ملقب به هرمايني گرنجر) فقط به دليل اينكه ديگر در پاتيل جاي دست باقي نمانده بود آنها از دست كردن در پاتيل صرف نظر كردند!
مرلين همشان را به راه راست هدايت كناد! مرگ بر بلاكيسم!
چرا آنها همه دستشان را در يك پاتيل كرده بودند؟

سرژ افشاگري ميكند:

چون «باك بيك» عاشق مگ گونگال (ملقب به مگي رژ گونه) بود و نقشه مرگ دامبل و رسيدن به معشوقه خود را كشيده بود! رولينگ با نوشتن جريانات هري قصد منحرف كردن افكار ملت رو داشت تا كسي متوجه بزرگترين جهانخواري قرن نشود! مرگ بر بلاكيسم!

خب اينم از قصه هاي باور نكردني اين هفته! حالا بريم سر جواب دادن به ملت بيش از حد غيور:

به هدويك:از اونجاي كه ما خيلي دموكراتيم اجازه ميديم كه بري.... موفق و خوش باشي.

نقل قول:
ببخشيد امکانش هست به حذب بپيوندم.من تنها کسي هستم که رولپلينگ فعاليت دارم و به حذب نپيوستم

اسپراوت عزيز و لذيذ...اگر نامه ها با شماره 184 و 185 رو خونده باشي بايد بدوني كه همه عضو حذبن!
بنيانگذاران اگر فعاليت فوق چشمگيري از شما ببينن حتما شمارا وارد تشكيلات سري «ماموران حذبي» ميكنند! عجله نكنيد زمان ميبرد!
نقل قول:
خب اگه هر کسي ک در رول فعّاله بياد عضو حذب بشه پس حذب با کي مبارزه کنه؟ اين طوري که حذب از هم مي پاشه

ارني عزيز ، ما فقط و فقط با يك قشر از جامعه مبارزه ميكنم:«مردان كوچكي كه اسلحه هاي بزرگ در دست گرفته و سر هاي ملت را نشانه ميروند» كساني نيستند جز؟ آفرين...مديران*
(*براي بار هزارم: اين فقط در داستان رول هست و ما بيرون از داستان رول تلاشمان كمك به مديران انجمن و در نتيجه كمك به رول هست)
نقل قول:
سلام مي خواستم بدونم چه جوري ميشه به حذب پيوست و اگه عضو حذب بشيم چي ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟

كنث تيلور عزيز ، همگان عضو حذبن!
اگر فعاليت عالي و مفيدي از شما ديده بشه حتما وارد تشكيلات سري حذب «مامورهاي حذبي» ميشيد و الي آخر...(ماموريت هاي حذبي و از اين قبلي كارها)

موفق و در پناه «اهورا حذبا» باشيد!

منتظر بودم یکی از اعضای حذب ، جواب سه نفر قبلی رو بدن بعد پستشونو پاک کنم چون پستهاشون هم غیر رول بود هم تک خطی!

با تشکر...
بلیز زابینی ناظر انجمن

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۸ ۲۱:۳۳:۴۰

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
اینجانب هدی نوک طلا ، ملقب به هدی نوک طلا ، استعفای خودم از عضویت در حزب را اعلام می دارم و با اینکه همه اعضای ایفای نقش عوض حزبن ، ولی من دیگه فعالیت هامو به هیچ وجه به این گروه سایت نسبت نمی دم ... باشد که رستگار و مستقل شوم .
فکرتون به جاهای بد بد نره ، می خوام به هیچ جا وابسته نباشم ... دلیل دیگه ای برای اسعفا و جدایی ندارم ... برای به دست آوردن مدرک بیشتر رجوع شود به استعفای محفل من !

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
توجه توجه: آي خونه دار ، آي بچه دار...منوي مديريت بردارو بيار!

....كه طي يك حركت انتحاري-چرخشي ، ارباب لرد ولدي اكبر زد سران حذب مقدس ليبرات دموكرات جادوگرياليستي را همچون علي اكبر لت پار كرد...و فقط بنده ماندم تا تبديل شوم به عله اصغر!

البته اين كه سرژ هم مثل بقيه افرادي كه در آن تاپيك مقدس ضد آن مديران مقدس و مقدسه پست زده بودند ، شپلخ نشد دليلش اين است كه ارباب ولدي اكبر ناگهان وقتي چهره مظلوم و اصغر مانند مرا(آواتار بنده) را ديدند يهويي عين اين آمريكاي كافر جهانخوار بي سواد مادر...استغفرالله... كه دلش سازمان مللي هست براي اين سرژ فلك زده سوخت و او را شپلخ نكرد! اي دستت درد نكنه..اي خيلي ممنون كه نسبت به بنده لطف داشتيد!

انتهاي جنبه و منطق در اين جا از شدت فراوانيش سوراخ شده! آقا با قدرت منوي مديريت برو اون سولاخ رو پر كن! يموقع اين جنبه و منطق ها بجاي اينكه از بالا فوران كنه از زير بصورت اسهال نريزه بيرووون!

حالا براي من تك تنها كه دو روز ديگر به دليل پديده گند ظهوري به نام كنكور ميخواستم برم دو راه مانده:

1-گور پدر هر چي سايت ، اينترنت و اونترنت رو سگ بوقيد! بشينيم درس بخونيم بريم دانشگاه بعد بشيم مهندس توپ ناسا...بعد بريم مريخ از اونجا آن بشيم!

2-رول پلينگ را مثل چاه تخليه گاه تصور كرده و لوبيا و شيرمميزي هزار تا شربت شكم كار كن خورده و رفته با خيال راحت و انتهاي تهه خونسردي نشسته و كار خود را با تمام قوا و نيرو انجام داده و چاه را از مخلفات زيبا و خوشمزه درون شكم خود پر كرده!به همين خوشمزه گي!

نكته كنكوري-سياسي: اين چاه از قضا از قبل توسط عده اي باقلوا تا 99% پر شده و كار بنده اين است كه آن را به 100% برسانم!

يكي از دو راه را انتخاب كرده و براي من پيام شخصي كنيد تا انجام دهم!! البته قبلش اي اس ال هم بدهيد تا من اي اس ال شمارا به مديران بدهم تا بعد از كارهاي شديدا فشاركبار و طاقت فرسا و كند كاو درون شكم اعضايي كه باعث رنجش منجش فنجش خنجش دنجش....و در انتهاي چاه فعل سنجش ميشوند ، فرصتي پيدا شود تا با شما براي تخليه اعصاب و آرامش روح و تكامل فلسفه وجودي بشر و حدس انتهاي سريال نرگس با شما بچتد!

اوووف..عجب پست لذت انگيزي...آه كه تمام سوالات فلسفي با زدن پست حل ميشود...آخيش چه لذت كيفناكي!...آدم مگه خره اين لذت هارو از دست بده به اميد اينكه بعد مرگش بره بهشت؟ به قول خيام جيگر...اينها براي من نقده..بهشت براي تو نسيه!!!!!!!!!

ديد....ديد...ديد....ديييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييد تموم كرد

پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعيه فلسفي:

ميدانيم چند مدتيست كه همه اعضاي رول پلينگ عضو حذب شده اند و ديگر غير حذبي نداريم ، بنابر اين در انتخابات وزارت همه اعضا به ققنوس راي ميدهند و باقي كانديداها هيچ رايي نمي آورند!

از آنجايي كه حذب ليبرات دموكرات جادوگرياليستي هميشه و همه جا اولين هدفش زيباتر وجذابتر كردن رول پلينگ هست سران حذب به اين نتيجه رسيدند كه به اعضاي رول پلينگ اعلام كنند:

چون همه اعضاي رول حق انتخاب دارند و از شعور و درك بالايي برخوردارند قبل از راي دادن به ققنوس در راي گيري انتخابات ، يك نگاهي به ستاد هاي باقي كانديداها بياندازند و بعد با فهم ، درك و شعور خود متوجه عدم صلاحيت بقيه شده و با خيال راحت به ققنوس كه داراي صلاحيت مطلق هست راي دهند!

نتيجه هاي اجتماعي:
1-تلاش ما اين است كه همه كه از فهم و شعور بالا برخودارند بعد از بررسي كامل به ققنوس راي دهند نه بدون بررسي!
2-مقدار بازديد كننده از ستاد هاي ديگر از صفر بازديد كننده كمي افزايش يابد!
3-افزايش ميزان تحقيق و پژوهش در جامعه!
4-گسترش كتابخواني! كاهش بي سوادي

نتيجه فلسفي نهايي :
مطمئنا تنها كساني از درك و شعور بالا برخوردارند كه با تحقيق هاي خود متوجه شايستگي ققنوس شوند و به او راي دهند!

پیام زده شده در: ۳:۳۳ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
چند كيلويي از توضيحات رو اينجا خالي ميكنم!

اين طرح(عضويت همه اعضاي ايفاي نقش در حذب) با اهداف زير اجرا ميشود(به ترتيب حروف):
1-بستن لب و لوچه دشمناني كه ميگن حذب چرا عضو گيري ميكنه
2-از بين بردن مرز هاي هر چند كمرنگ بين حذب و جامعه ، يكي شدن حذب و مردم
3-ارزشي بودن صنعت عضو گيري
4-باز هم ايده هاي نو از حذب هست!
5-جلب توجه
6-استفاده هاي اجتماعي-سياسي-نظامي!(مثلا ديگر گروهي نميتواند بگويد كه اعضايش حق عضو شدن در حذب را ندارند ، چون اعضا از قبل از زماني كه بدنيا ميايند عضو حذب هستند تا زماني كه ميميرند)
7-ايجاد گود در گيري بين مديران! چون مديران هم عضو حذب ميشوند پس بايد ضد خود قيام كنند...احتمالا شاهد اين خواهيم بود كه مديري خو را طلسم مي كند!

اهداف بلند مدت: عضويت اعضاي آكادمي فانتزي مخصوصا خودتحويل هاش در حذب!

اين هم دو بيت شعر در باب اين حركت زيبا:

كاربرا ، ناظرا ، مديرا همگي عضو حذبن
گردو ميزارن لا پا ، با خوشحالي ميشكنن

همگي با هم حالا ، فرياد ميزنن
مديرا وب مسترا ، كاربراي كذبن!

نتيجه حذبي:هر كي هر پستي بزنه به اسم حذب در ميره!

نتيجه پدرانه: سياست پدر مادر نميشناسه!!

در انتها اينكه نميدونم چرا اصلا پست زدم و چرا پست ميزنيم!نميدونم اصلا كسي ميخونه يا نميخونه!اهميت ميده يا نميده! فقط ميدونم الان ساعت 3:30 شب هست و سرژ را بيخوابي دچار شده!

مرگ بر شعبان بي مخ هاي سايت و هيكلشان!

بعد از انتها بايد بگم كه هنگام سر دادن اين شعار اصلا منظوري نداشتم و اگر تو خودت رو شعبان بي مخ سايت و مديرا ميدوني تقصير من نيست!

پيشنهاد براي شعبان بي مخ هاي سايت: دو روز به تخليه گاه نرويد و روز سوم براي تخليه به اتاق ضروريات برويد تا دلتان خنك شود!

پیام زده شده در: ۲:۳۶ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
رزم ققنوس و کریچر

جنکی بود کریچری نام...
که در پاچه خواراندن مدیران از روز های آغازین دستی داشت!!

تاریخ نویسان زبر دست و گذشته ی جادوگران آورده اند که...(این جن انقدر در بدبختی معروف بوده است که حتی سعدی در مورد او شعر گفته است)

روزی جن مفلوک در مقابل خدای خدایان خدای فروم و خدای سیم سرور و خدای خدای خدایان سر خم آورد و گفت...
او تعظیمی بلند و بالا کرد و بگفت...
ای نام تو بهترین سر آغاز بی نام تو نامه کی کنم باز؟!...(و ادامه این شعر)

خلاصه گویند که در اصطلاحات امروزی وی خیلی **** مال بود...

سال ها می گذشت و می گذشت و کریچر به پشتوانه ی خدای خدایان به کاربران زور می گرفت...شناسه البلوک می کردندی و بسیار کارهای بد دیگر...
کم کم حول این آتش شیطانی جمع مدیران جمع تر شد همه به زور گویی...باج گیری...ریا...زنا...و ... مشغول بودند...
که نام چهار شوالیه شجاع بین مردم پخش گشت...
نامی که حتی از دور لرزه به کمر مدیران می انداخت...
و در ان زمان عله پاتر قاتل جانی دستور شناسته البلوک این چهار شیر جادوگر را داد...
اما قدرت هر یک از این شیرها به تنهایی از دو بالایانه ی(دو برابر) مدیران رو هم بیشتر بود...
و این بود که آنها با شمشیر عدالت خود شکاف بزرگی به عمق برزخ بین مدیران و کاربران مظلوم کشیدند...
و گفتند...
هان ای ملت جادوگر از دیده نظر کن هان...
سرژ تانکی شیر مرد را آینه عبرت دان...

سال ها گذشت و گذشت و هنوز هم ظلم مدیران نه تنها کم نشده بود بلکه بیشتر گشته بود...
و چهار شوالیه جادوگران مظلوم را تحت حمایت خود قرار می دادند...
انقدر ظلم و ستم مدیران زیاد شد که...همه مظلوم بودند...

حذب لیبرات دموکرات جادوگریالیستی... در یک اقدام سوسیالستی و فدرالیستی تمام کاربران ایفای نقش را از امروز عضو خانواده حذب می داند... دیگر نیازی به معرفی نیست...از امروز همه زیر پرچم حذب برای آزادی می جنگیم...ما از شما هستیم و شما از ما...دیگر عضو گیری نداریم...
در حذب به روی تمام کاربران سایت باز است

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲:۰۲ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
قق بازی ( سایه حذب )

اینو برای اون مدیرایی میگم که دسترسی مدیریتی دارن و ما رپ خونهارو تهدید میکنن ... گوش کن مدير ... گوش کن بگرخ ...

بلر و قق بازی امشب با هم ، واسه هر جادوگرانی حرف دارن ... دستا بالا از هر کجا ، بگو با ما زنده باد حذبی ها

من تو جادوگران اسيرم واسه وابستگي ای تلخ .
چونکه همه روزهاي منو داره ميکنه سرد .

آزاديهام سخته تو اين غروب سرد .
رپ خون شدم و رپ بلر و عوض کرد .

تو انجمنهاي پوشالي پر از ادم مجازي ،
مگه ميشه تو اين خفا غرورتو نبازي .

وقتي از کنارت رد ميشن ملت ميدن نشون .
انگار که پاهات از دست رفتن ميري کشون کشون .

ميري به سمت ظلمي که آرزوته ببيني .
که گل زندگيتم توي تاريکيش بيچيني .

تو روياهاي سياهت شدي غرق .
انگار که ولدي کچل پر مو شده مثل کبک

بلر ... سگکش ... قق بازي ... شاخ نشو اي مدير ... گوش کن ...

من مجرم نيستم اينو بدون توي اي مدير .

فقط بخاطر عشقم رفتم تو کار رپ .
تو اين جادورگان واسه آزاديت ميزارن شرط .

دنياي فانتزي و رپ پر از حادثست .
اينو بدون بي ناموسي هم جزئي از اين جاذبست .

عشق و محبت و گل توهمن ، مثل ترس .
وب مسترها بهتره بشينن سر درس .

وب مسترها پيروز شدن ما خيلي باخت داديم .
مجبوريم قبول کنيم و ظاهرا کمي شاديم .

آتيش مبارزه با بيناموسي پيروز شد با يک طرفند .
که خيلي هارو نادون نگه داشت با خواب يک لبخند .

واسه قدرت پوشاليته جادورگرا خرت شدن .
ولي من دارم اعتبارم رو با رپ کردن .

رپ کردن يه بازي نيست بلکه حوسیه تو خلوت .
ولي مسير تو بن بستيه بنام شهوت .

قدرت يه جسم مردست با زمان خاک ميشه .
اما شهرت بلر يه سايست کنار تو راه ميره .

بخاطر دسترسي ای بي ارزش به شما بها ميدن .
اينا بايد توي کابوس مديريت به فنا برن .

کريچر رو ولدي کچل شيطونن تو لباس فرشتن .
دل جادوگران رو با آب نفرت شستن .

روي قلبمون با تير داغ نوشتن .
پست بي ناموسي نزنين وگرنه شرمندن

.... قق بازي ... بلرسگکش ... سينا ققي ... بلر ...

برميگردم

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.