هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی زاخاریاس اسمیت
پیام زده شده در: ۱۰:۳۷ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
_بله دوستان با دوربین خبر ساز به ستاد زاخاریاس اسمیت اومدیم تا شاهد اسموت شدنشون باشیم...نه ببخشید به ستاد آقای اسمیت اومدیم تا گزارشی رو برای شما تهیه کنیم...البته اگه زنده بمونیم.
_دنبالم بیا...همینجا...ایول از همین سوراخه توی اتاقو بگیر...بله بینندگان عزیز ما اینجا از سوراخی که روی در تعبیه شده داریم داخل اتاق رو می گیریم.
گزارشگر آب دهنوش قورت می ده و ادامه می ده:
_این سوراخ برای جلوگیری از وسوسه شدن مرگخوارا و کشتن بازدید کننده ها تعبیه شده....البته بازدید کننده های غیر مرگخوار...چون مرگخوارا که همدیگه رو نمی کشن...پس نتیجه می گیریم که چی ؟
فیلمبردار : چی؟
گزارشگر : نتیجه می گیریم که E=MC2!

گزارشگر لبخندی به دوربین می زنه و با شیطنت به اون نگاه می کنه...
غودااااااااااااااااااااااا...اووووووووووووووو!(صدای خارج شده از رزمی کار در هنگام اجرای فنون کونگ فو!!!)

هدویگ یه پنجه جغد خشمگین میره تو صورت گزارشگر و میکروفونو از دستش می قاپه...بعد رو به دوربین می کنه و شروع می کنه به حرف زدن :
_سلام بینندگان بوقی...ببخشید که اینطوری شد...این یارو از مرگخوارا می ترسه نمی تونه گزارش بگیره...من در خدمتم.
هدویگ برمیگرده و محکم با لگد به در می زنه...در با صدای بلندی از جا کنده می شه و روی زمین میفته...ملت مرگخوار چوب دستیهاشونو می کشن و به سمت در نشونه می گیرن.
هدویگ نانچیکوشو می کشه و با یه دست نانچیککو و با دست دیگه میکروفون بی سیمی رو که ققی برای گزارشگر و فیلمبردار خریده نگه می داره.

آواداکداورا ها روانه هدویگ می شن ولی اون همه رو با نانچیکوش دفع می کنه...بعد یه سری حرکت نمایشی میاد و نانچیکوشو غلاف می کنه.
ملت مرگخوار که تو کف حرکات هدویگ بودن دست از طلسم فرستادن بر می دارن چون می دونن حریف هدی پنج انگشتی(!) نمی شن...هدویگ به فیلمبردار اشاره می کنه که دنبالش بره.
هر دو به سمت زاخی می رن که روی یه مبل نشسته و داره سنت قدیمی خاله بازی رو استاد می کنه.

هدویگ میکروفونو جلوی دهن زاخی می گیره و می گه:
_زود تند سریع اهدافتو بگو و حرف آخرتو بزن که زود می خوایم بریم...زود تند سریع!

زاخی : به نام ولدی کچل که ما را از گمراهی نجات داد ! اینجانب زاخاریاس اسمیت هستم...از جانب جبهه مرگخوارها کاندید شده ام و می خواهم که بترکانم...کیبوردها را باید شست...جور دیگر باید تایپ کرد!
من می خوام یه کاری کنم که فقط مرگخوارا بتونن رول بنویسن و می خوام دسترسی همه اعضا به جز مرگخوارا رو به رول پلیینگ ببندم...بعدشم می خوام اسم سایت رو از جادوگران به ولدی کچل دات او آر جی تغییر بدم...در آخر هم می خوام در کنار وزارت به خاله بازی ادامه بدم!

هدویگ میکروفونو از جلوی دهن زاخی میاره جلو دهن خودش و رو به دوربین شروع می کنه به حرف زدن :
_خوب بینندگان عزیز خودتون دیدین که چقدر اهداف خوبی داره این زاخی...پس وعده ما کنار صندوق های رای با برگه رای گیری که توش اسم زاخی رو نوشته باشید!...زت زیاد!
هدویگ میکروفونو می زاره رو میز و از پنجره ستاد می پره بیرون و پر می زنه و میره...فیلمبردارم می ره رفیقشو به هوش میاره و بند و بساطشونو جمع می کنن می رن...
زاخی هم گوشیشو در میاره یه زنگ به ساحره ای منعلوم الحال می زنه تا برای شب به شام دعوتش کنه!!!

پیام زده شده در: ۰:۳۳ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
میز گرد سیاسی

با شرکت ارباب لرد ولدمورت کبیر و آناکین استبنز و زاخی

تماشاچی ها: جمعی از مرگخواران و هافلپافی ها

مجری: با سلام خدمت بینندگان عزیز امروز از کاندیدای مردمی زاخار دعوت کردیم تا در جمع ما حاظر بشه

ملت مرگخوار و هافلی همه با هم شروع میکنن به بوق زدن و دست زدن و ...

مجری:خوب زاخی جان مهمترین برنامه ی تو چیه؟

زاخی: رواج دادن خاله بازی و بیناموسی نویسی در سایت

مجری : فکر میکنی کیا بهت رای بدن؟

همهی مرگخوار ها و هافلپافی ها

مجری رو به لد میکنه و میگه: کاندیدای مورد نظر شما کیه؟

لرد: من و تمام مرگخوار ها به زاخار رای میدیم

مرگخوار ها:

مجری از آناکین میپرسه: شما به کی رای میدی؟

آناکین: من و تمام بچه های هافل به زاخار رای میدیم

ملت هافلی

مجری از لرد میپرسه: اگه کسی به زاخی رای نده چه بلایی سرش میاد

لرد:

مجری:

پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
اینجانب ارباب لرد ولدمورت کبیر حمایت گسترده خودمو از این کاندیدای مردمی((چون کسی به ایشون رای نده ...زنده نمیمونه که رای نده!!!...در نتیجه مردمی که میخوان زنده بمونن به او رای میدن!)) اعلام میکنم

هر کس که مرا دوست دارد باید زاخی هم دوست داشته باشد
هر کسی جونش را دوست دارد باید زاخی رو دوست داشته باشد
هر کس خانواده اش را دوست دارد باید زاخی رو دوست داشته باشد!

جوایز ویژه ارباب لرد ولدمورت جهت رای دادن به زاخی:
1-جونش رو بهش میبخشم!

2-جون خانواده اش را میبخشم!

3-یک عدد هورکراکس اکازیون....به همراه انتخاب اینکه هورکراکسش با کشتن چه کسی ساخته بشه!

4-زدن علامت شوم چاپ جدید بر دست چپ!

5-پارتی بازی جهت رفع مشکل در صورت وزیر شدن زاخی

6-دادن جواز بیناموسی نویسی بدون هیچ قید وشرط!

7-یک روز اجازه گشت زدن در خانه ریدل

8-جاروی مخصوص مرگخواران به نام "خفاش شوم" که سریعترین جاروی پرنده جهان است و قابلیت حمله به جاروی حریف

وبسیاری جوایز نقدی و غیر نقدی دیگر

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
سلام رونان جان
خوب میدونی که هدف اول وزیر فعال کردنه رول سایته
البته بخش ها ی مربوط به مرگخوار ها و محفلی ها نه
ولی خوب هدف اصلی من جدا از فعال کردن انجمن وزارت خونه هماهنگی با مرگخوار ها و محفلی ها برای کشوندن فعالیت هاشون به سایر انجمن هاست که میتونه تو فعال کردن رول کمک کنه

وزیر فقط نباید از یه طرف به سایت نگاه کنه. قوقی مثلا به خاطر حذب کاری رو میکنه که بر خلاف مدیر هاست .مدیره باید به مشکلات سایت برسه نه اینکه تازه چیزی به مشکلات سایت اضافه کنه

بحث دوم کمک گرفتن از چند تا از بچه های قدیمی و راهنمایی تنازه وارد ها برای فعالیت در رول سایت

فردا شب تمام برنامه هام رو به طور کامل اعلام میکنم

تومی این رو گ

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
سلام زاخار جان...!
من یه سوال داشتم و بس...! از آنجایی که من بین چند کاندیدا دو دل بودم، و با خوندن پست اخر کفی در مورد اهدافش، به سمت اون سوق داده شدم، می خوام بدونم اهداف تو چیه...؟!
یعنی پست شماره ی کفی رو خون، بعد لطفا مثه اون اهدافت رو بگو...و البته این که چطوری می تونی به این اهداف برسی...ممنون...!

تصویر کوچک شده

ستاد انتخاباتی زاخاریاس اسمیت
پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
زاخارا از این ور طرفداران لرد مرگخوارانی که مجبور به طرفداری از این زاخار هستید بشتابید

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.