هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۴۹ شنبه ۴ آذر ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
سلام:
من يك پيشنهاد دارم,خلاصه داستاني رو كه در جريان هست اينجا بنويسيم و وقتي چيزي به داستان اضافه شد خلاصه رو هم update كنيم.اينطوري هر كسي ميفهمه داستان از چه قرار هست و ميتونه ادامه بده.

[i][b][size=small][color=009966]Mr. Moony presents his compliments to Professor
Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's business
:clap2

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
خب... خب... من همون طور که گفتم استعفا می دم اما یه کم دیرتر... اگه اجازه بدین چند تا پست می زنم تا حداقل یه مایه ای گذاشته باشم ! در ضمن نمی دونم چرا شما منظور من رو اشتباه متوجه می شین و یا من بد می رسونم... احتمالاً دومیش درسته چون فقط شما نیستین... من منظورم اون چیزی که شما فکر کردین نبود...

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
سلام دوستان!
دیگه نبینم کسی تو اینجا حرفی از دعوا کردن بزنه ها! افرین فرزندان من!
در جواب ورونیکا ادونکور بگم که مطمئن باشید مدیریت رو به من پیشنهاد کردن نه اینکه خودم واسه اون متقاضی شده باشم.تازه اون هم به صورت موقت.اما فعلا که مدیرم باید یه سر و سامونی به این ارتش بدم!
من از اوایل فروردین امسال عضو ارتش بودم و کاملا با حال و هوا این قسمت از سایت اشنا ام.میدونم که اگه زور بالای سر کسی نباشه کسی نمیاد تو الف دال پست بزنه!همون طور هم که گفتم نه تنها من بلکه انیتا هم میخواست افراد اضافی رو اخراج کنه ولی به دلیل اینکه سرش شلوغ بود فرصت نکرد.خود اوتو بگمن هم اگه یه 5 یا 6 صفحه تو همین تاپیک گفت و گو با مدیران به عقب برگردید می بینید که افراد اضافی رو اخراج کرده که هر دفعه هم به نفع ارتش تموم شده! من کسی رو الکی تهدید نمی کنم!چون همتون تنبلی کردید و همه این دلیلایی هم که دارید میارید بهونه س!چرا میگم بهونه س؟چون بر طبق حرفای شما اگه بخوایم حساب کنیم پست هایی که تو تاپیک ارتش دامبلدور می خورده طولانی و زیاد بوده و داستانش هم زیاد باب میل شما و کسان دیگه نبوده و همین طور شما فرصت نمی کردید تو اونجا پست بزنید ،ولی تاپیک خانه 13 پورتلند که خیلی رول های کوتاه و به سبک و سیاق جاهای دیگه توش میخورده و داستانش هم جالبه!اما شما تو اونجا هم پست نزدید و اگر هم زدید که من ندیدم مال خیلی وقت پیش بوده پس باید قبول کنید که کم کاری از طرف شما بوده نه ما!این وضعیت واسه خیلی های دیگه مثل شما وجود داره و فقط شامل حال شما نمیشه!

و اما مری تات عزیز!
این لینک ارتش دامبلدوره که تو مدرسه س!
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... hp?topic_id=797&start=180

و اینم لینک خانه 13 پورتلند که تو محفل ققنوسه!
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... hp?topic_id=3439&start=20

تمام کسانی که در ارتش دامبلدور عضو هستند موظف هستند تو این دو تا تاپیک پست بزنند و مشکلاتشون، انتقاداتشون، نظراتشون و پیشنهاداتشون رو در همین تاپیک گفت و گو با مدیران الف دال اعلام کنن!

با تشکر! اکتا مدیر فعلی ارتش دامبلدور!

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

مری تاتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ یکشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۳ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰
از سوری، لیتل ونیگینگ،ویستریاواک،شماره 12
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من می خوام پست بزنم اکتاویوس عزیز...
اما نمی دونم کجا باید پست بزنم.
می شه بگید؟
ممنون می شم
مری

می دونی اینا رو من چند وقت پیش نوشتم؟؟؟؟؟اما چون عتیقه شدن قیمتین عوضشون نمی کنم!!

-------------

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۴۹ شنبه ۴ آذر ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
بابا تو رو خدا با هم دعوا نكنيد...
اكتاويوس من 3 تا پست در داستان جديد تقريبا پشت سر هم زدم الانم تا بچه ها داستان رو ادامه ندن نمي دونم چي بزنم ميشه يه كم صبر كنم تا اعضا ديگه چند تا پست بزنن بعد من دوباره ادامه بدم؟

ویرایش شده توسط املاين ونس در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۱ ۱۵:۱۰:۳۷

[i][b][size=small][color=009966]Mr. Moony presents his compliments to Professor
Snape, and begs him to keep his abnormally large nose out of other people's business
:clap2

پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جناب اکتاویوس پیر اشتباه نکنین... اگه منظورتون من و امثال من بود باید بگم که هیچ کدوممون انتظار نداشتیم که شما بر فرض ناز ما رو بکشین... اصلاً هیچ کس نیازی به این کار نداره... درسته یه مدت مدیر شدین، اما این دلیل نمی شه که با بی احترامی به دیگران امر و نهی کنین، یا بعضی از حرفاشون رو مسخره و به خاطر پست نزدن تحقیرشون کنین... درسته من تا الآن گلی به سر این ارتش مثلاً سترگ شما نزدم اما می تونستم در آینده بزنم... حالا من نه دیگران... واقعاً که... همیشه این سایت به من یه چیزی رو گوشزد می کرد و الآن هم به نهایت خودش رسید...

[b][s

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
توجه! توجه!

اینو دارم واسه همه میگم!
ما الف دال رو از سر راه نیوردیمش که به هرکی زود تر رسید خیراتش کنیم!هرکس دوست داره از ارتش بره بفرما بره! راه باز جاده دراز! اگه فکر کردید کسی اینجا میاد نازتونو میکشه یا التماس میکنه اقا، خانم توروخدا یه خورده بیشتر بمون، ما بدون تو هیچ کاری نمیتونیم بکنیم. ارتش اصلا بدون شما نمی چرخه! اشتباه کردید!
خدارو شکر اونایی هم که اعتراض کردن هیچ گلی به تاج سر ارتش نزدن که حالا ما بخوایم از رفتنشون ناراحت بشیم!
پس!
هرکس که میخواد استعفا بده میاد تو همین تاپیک گفت و گو با مدیران ارتش و اعلام میکنه و من هم مطمئن باشید در اولین فرصت ممکن استعفاشون رو میپذیرم!
فعلا ورونیکا ادونکور استعفا دادند و استعفاشون هم پذیرفته شده!
کسانی که این هفته رو پست بزنند بعد از این هفته یه کنفرانس میذاریم و در مورد داستان با هاشون تبادل نظر می کنیم! شاید داستان جدیدی اون موقع مطرح کنیم! اما فعلا تمام اعضای الف دال بیان این هفته رو پست بزنند تا ببینم کیا فعال هستند و کیا نیستند!

یک زن چیزی ج

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من هم با نظر کنث موافقم... به جای این که انقدر تهدید می کردین، به فکر راه حلی برای پست زدن اعضا می افتادین... من نمی دونم چرا هر کسی مدیر می شه فقط بلده تهدید کنه و دنبال راه حل نمی گرده... با اخراج کردن این و اون چیزی عایدتون نمی شه... کسانی که تو الف دال تاٌیید شدن مطمئناً از استعداد رول نویسی بالایی برخوردار هستن اون وقت شما می خواین چند نفری رو که پست نمی زنن، اخراج کنین... مثلاً من خودم برای پست نزدن دلیل دارم... 3 ماهه دارین یه موضوع رو ادامه می دین، اون هم موضوعی که این همه پست های طولانی توش خورده. خب طبعاً اگه کسی بخواد اون جا پست بزنه باید رول های نوشته شده رو بخونه تا موضوع دستش بیاد. هیچ کس هم بیکار نیست انقدر وقت بذاره و همه رو یا حداقل نصفش رو بخونه... یه کم حال اعضا رو درک کنین... شما حتی وقت نکردین آرم های ما رو درست کنین اون وقت انتظار دیدن پست از ما رو هم دارین؟! ... در ضمن من اصلاً از امر و نهی کردن خوشم نمیاد، بنابراین رسماً از عضو بودن در الف دال استعفا می دم... قصد دارم برم مرگخوار شم... البته یه سوال... می شه هم مرگخوار و هم تو الف دال عضو بود؟!

[b][s

پیام زده شده در: ۰:۲۲ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۸۵

کنث تیلورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
با توجه به اکتاو یوس ...بهتر بود به جای تهدید دوباره یه نگاه به ثبت نام می نداختینو یکم به نظرات توجه می کردید

[i

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ پنجشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خب!خب! چه بلایی سر ارتش اومده؟!
فکر میکنم یک ماهی میشه که تو ارتش پست نخورده.خانه 13 پورتلند هم که هرکس عشقش کشید گه گداری پست میزنه!
مگه اینجا خونه خاله س که هر کی هروقت هوس کرد بیاد پست بزنه و هر وقت هم عشقش نکشید پست نزنه!
بعضی از قدیمی ها،ببخشید همه قدیمی ها که اصلا ازشون خبری نیست!بعضی از جدید ها هم که فقط اومدن ارماشونو گرفتن بعدش هم رفتن پی کار خودشون! اما خیال کردید! این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری های سابق نیست! آنیتا خیلی وقت بود که می خواست این تنبل ها رو اخراج کنه اما این اخری ها انقدر سرش شلوغ شده بود که وقت چنین کاری رو نداشت! اما حالا انیتا به من اختیار تام داده تا این ارتش بی نظم رو تمام چیزهای اضافیش رو بزنم و ازش جدا کنم!نه تنها انیتا بلکه استرجس پادمور هم که رئیس محفله از من حمایت می کنه!منم تو این چند وقته سرم شلوغ بوده اما چون فردا تعطیله باز یه وقتی گیر اوردم!نمی دونید چه برنامه هایی واسه شماها داشتیم و داریم ولی هیچ کدومتون اون لیاقتی رو که باید داشته باشید رو تا حالا نشون ندادید!من با استرجس صحبت کردم و قراره با ولدی هم صحبت کنم تا ارتش دامبلدور فقط خودش و به صورت مجزا و مستقیم با مرگ خوارها رو در رو بشه! وکلی کار دیگه!اگه دیدید تو این چتد وقته کسی بهتون گیر نداده به دلیل خوابیدن کل رول پلینگ تو سایت بوده و همین طور فعالیت بچه ها تو مدرسه هاگوارتز! اما حالا که مدرسه داره تموم میشه و انتخابات وزیر هم داره برگزار میشه به احتمال زیاد رول پلینگ هم فعال خواهد شد!کارای ما هم برعکسه! عوض اینکه تو دوران مدرسه که ارتش دامبلدور هم بر اساس کتاب تو زمانی که مدرسه بازه کاراشو انجام میده، انجام بده ما باید وقتی مدرسه تعطیل میشه تازه کارامونو شروع کنیم!واقعا خجالت اوره! معلومه اینجوری رول پلینگ هیچ پیشرفتی نمیکنه!پارسال که تو دوران مدارس خودمون هم بود بیشتر فعالیت میکردیم تازه اون موقع هاگوارتز هم باز بود.اما حالا که تابستونه!حالا من لیست تمام اعضای ارتش رو در زیر می زنم و یه توضیحاتی هم در مقابلشون میدم و همچنین ستاره هایی رو در مقابلشون میزنم. حداکثر ستاره ها 3 تاس. اونایی که 3 تا ستاره دارند در شرف اخراج شدن هسند. اونایی که 2 تا دارند باید مراقب خودشون باشند.اونایی که یدونه دارند باید بیشتر فعالیت کنند. و اونایی هم که هیچی ندارند از افراد فعال ما تو ارتش محسوب میشن و هیچ خطری هم تهدیدشون نمیکنه!البته بعد از این هفته اخیر که خیلی مهمه!این ستاره ها در واقع بعد از این هفته معنا پیدا میکنند.همه افراد زیر بد.ون استثنا یک هفته فرصت دارند تا در ارتش دامبلدور و خانه 13 پورتلند پست بزنند و گرنه اخراج خواهند شد. فرقی نمی کنه ستاره داشته باشن یا نداشته باشن. باید پست بزنند!
و اما افراد:

اندرومیدا بلک***: شما تو این چند ماه اخیر هیچ فعالیتی نداشتید. تو قسمت گفت و گو با مدیران گفته بودید پست ها طولانی هستند و خیلی هاشون شما رو جذب نمی کنند. شما بیا یه پست قشنگ و کوتاه متناسب با داستان بزن تا بقیه یاد بگیرن! اون وقت اگه دوباره دیدی بقیه پست ها بده به من بگو خودم اون کسایی رو که ضعف دارند راهنمایی می کنم!

بلید**:بلید شما هم توی این چند ماه اخیر هیچ فعالیتی نداشتید. اما برای این 2 تا ستاره گرفتید چون بهترین نویسنده ارتش هستید با پست زدن نشون بده که واقعا هستی!

الکسا بردلی**:اهای بوقی! چرا تو ارتش فعالیت نمیکنی؟اون وقت به جای ارتش میری تو ریون شعر میگی؟

لوئیس لاوگود***: شما هم در شرف اخراج شدن هستید چون تو این چند ماه اخیر حتی یه پست هم نزدید!

سارا اوانز**: سارا اوانز تو یه پست تو داستان جدید زدی اما اصلا مثل گذشته فعال نیستی!

رون ویزلی(الیور وود سابق)***: رون شما هم چند ماهه که هیچ فعالیتی نداشتید!

جسیکا پاتر***:هوم!مثلا مدیر محفل ققنوس هستی فکر کنم؟! خب جسیکا! فکر می کنم یه 6 ماهی میشه که اصلا پست نزدی! سعی کن توی این هفته جبران کنی! میدونم که تو محفل مقام بالایی داری اما اینجا هم جایگاه و قوانین خاص خودشو داره!

کج پا***:مدت زمان زیادیه که هیچ فعالیتی نداشتی!تو از همه بیشتر در شرف اخراج شدنی!

هدویگ**: اوه اوه! انقدر دوست دارم اون چشاتو از حدقه در بیارم که فقط خدا میدونه! اگه میبینی 2 تا ستاره داری برای اینه که تو خانه 13 پورتلند پست زدی وگرنه الان ندید اخراج بودی! جغد چشم سفید!

لونا لاوگود***: لونا! تو هم که فقط اومدی ثبت نام کردی و تایید شدی و بعدش هم خداحافظ شما! تو که نمی خواستی فعالیت کنی واسه چی عضو شدی؟تو که اخه ارمم نداری!

داولیش*:خب! تو خوب تو خانه 13 پورتلند فعالیت کردی اما ببینم این چه پست بی ربطی بود تو ارتش زدی؟! مگه اوتو نیومد توی یه پست 500 خطی کلیات داستان رو توضیح داد؟ ایران و تروریست این چیز ها دیگه چه صیغه ای بود؟ بر اساس داستان پیش برو!

امایکیوس***:یه هفته فرصت داری!

چارلی ویزلی***:کو فعالیت؟! من از تو هر چیزی دیدم به غیر از فعالیت تو ارتش!

یوان ابر کرومبی***: ببینم مگه تو نیومدی تو همین گفت و گو با مدیران شاکی شدی که چرا داستان رو شروع نمی کنید!همه اونا افه بود؟ یه هفته فرصت داری!

دنیس***:تو هم همین طور!

دارن الیور فلامل***:تو هم عین بقیه!

ورونیکا ادونکور***:مثل بقیه یه هفته فرصت داری!

مری تات*: اگه میبینی یه ستاره داری برای اینه که تو این چند وقته اصلا فعالیت نکردی! درسته تازه واردی اما باید فعالیت میکردی!

فرانک لانگ باتم:سعی کن تو ارتش هم بپستی!

سسیلیا**: درسته ارمت هنوز اماده نشده ولی مگه نگفتیم فعلا تو امضاتون بنویسید عضو ارتش دامبلدور و تو ارتش بپستید؟فعالیت کن!

فاوسیت**: تو هم پستی نزدی!

املاین ونس: من ازت ممنونم که انقدر به فکر ارتشی! تو یکی از فعال ها بودی!

دورنت دایلیس: تو هم عین املاین ونس!

در پایان بگم من دوست دارم همتون مثل گذشته تو ارتش باشید و در کنار هم فعالیت کنیم اما اگه کسی به تعهداتش عمل نکنه به ریش مرلین اخراجش میکنم! اینم بدونید که اصلا مهم نیست همتونو اخراج کنم چون میخوام یه پاکسازی اساسی بکنم! چون واسه من داشتن 5 تا عضو به درد بخور بهتر از داشتن 40 تا عضو بی نظمه! فکر هم نکنید شوخی می کنم!
همه کسانی که اسماشونو اوردم فرقی نمیکنه چند تا ستاره داشتند یا اصلا نداشتند تا روز شنبه 18/6/1385 فرصت دارند در ارتش و خانه 13 پورتلند پست بزنند وگرنه اخراج خواهند شد! اینو بدونید که برای الف دالی های واقعی برنامه های زیادی منو انیتا داریم!و همین طور اینکه با استرجس هم صحبت کردم و قراره کسانی رو که تو ارتش فعالیت نمی کنن رو به صورت مستقیم هم در محفل ققنوس نپذیره!چون ما اگه ببینیم یه نفر خیلی تو ارتش پستای خوبی میزنه و فعاله بدونه تست میفرستیمش محفل!چون یه همچین بلایی هم که سر ارتش اومده تازگی ها به یه صورت دیگه سر محفل اومده!

و اما افرادی که تازه میخوان عضو ارتش بشن!

بدونید که بخاطر این اتفاقات اخیر که تو ارتش و جاهای دیگه افتاده سخت گیری رو به نهایت خودش خواهم رسوند. یعنی شما باید بهترین پستاتونو تو اینجا بزنید تا تایید بشید! و گرنه خواب ارتش دامبلدور رو ببینید!در ضمن یه شرط دیگه هم اضافه شده! چیزی که باعث شده رول پلینگ بخوابه! اونایی که پستاشون بده که هیچی اصلا تایید نمیشن ولی اونایی که پستاشون خوب و پر محتواس باید فعالیت زیادی بکنند. من در هر 4 گروه دوستانی دارم که ازشون در مورد افرادی که میخوام تاییدشون کنم پرس و جو می کنم! اگه اونا فعالیت شما رو تایید کردند اون وقت عضو ارتش میشید!البته این فعالیت زیاد به معنای ارزشی بازی نیست! چون این افراد پست های خوبی می زنند!

با تشکر اکتاویوس پیر مدیر فعلی ارتش دامبلدور!

یک زن چیزی ج

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.