هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵

کنث تیلورold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۱ یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
گزارش کار این جلسه رو در 10 خط بنویسید
پرفسور که امروز اصلا حوصله نداره وارد کلاس میشه و درس رو مید...که اون هم این بوده:سطحی و عمقی بودن زخم ...برازبنی و گروش و بعدشم میگه برید از تو کتاب دایره المعارف بیماری ها مداوا رو پیدا کنید چون این کار سختیه
(من متوجه این سووال نشدم در هر صورت اگه بی ربط بود دیگه دسته خودتونه که چه قدر نمره بدید)

سوال 2: خوب ما تشخیص میدیم کدوم یکی از اونا زخم بدتری داره و بعد با استفاده از طلسم هایی که یاد گرفتیمو اونی رو که زخم بدتری داره(عمیق تر)مداوا و بعد نجات می دهیم.
سوال 3:
خوب این طلسم ها مربوط میشه به 1 قرن بعد از مرلین کبیر که اون موقع به خاطر نبود امکانات بهداشتی ادم ها و جا نوران زیادی از دست می رفتند که دلیلشم اکثرا به خاطر این بود که نوع بیماری رو نی تونستند تشخیص بدن به همین دلیل وقتی که روز به روز تعداد کشته شدگان بیشتر می شد اون وسط یک جادوگر خیلی پیر به نام انیستونیوس وقتی که داشت جادو می کرد که غذاش اماده بشه به خاطر این که حروف رو لرزان و اشتباهی گفت تونست این طلسم رو کشف بکنه


[i


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱:۰۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3124
آفلاین
1.گزارش کار این جلسه رو در 10 خط بنویسید(10 امتیاز)
در این جلسه پروفوسور با دقت فراوان به ما درس داد که خیلی همه خوب یاد گرفتن و تقریبا همه به جز هدویگ مسلط شدند.
پروفوسور که دستور داده بود جانوری مرده بیارند به بچه ها به طور زنده کار این ورد و درس رو توضیح داد.بعدچندین حیوان مریض دیگه آورده شد تا بچه ها بر روی آن امتحان کنند.که بچه ها هم به گروه 3 نفری تقسیم شدند و اول من بعد ایدی بعد دراکو و بعد بلیز ورد را به خوبی اجرا کردیم.پروفوسور هم که بهترین معلم هست به بقیه هم کمک کرد تا اون ها هم بتونند و بالاخره همه موفق شدند به جز هدویگ.هدویگ هم به خاطر اینکه بال داشت نمیتونست ورد رو خوب اجرا کنه.
------------------
نورممد به سختی با جانور مریضی مبارزه می کند ، شما در این بین به نورممد کمک می کنید یا سعی می کنید جانور مریض رو که چندان هم خطرناک نیست مداوا کنید(سوال از این ارزشی تر!!!و در ضمن نمی تونید هم به نورممد کمک کنید و هم جانور رو مداوا کنید ودر ضمن این سوال
-نور ممد داری چیکار میکنی؟
-دارم مثل همیشه تکالیف مورگان با یک جانور میجنگم،میخوام سلامتیشو بهش برگردونم.
-خب حالا چه جانوری رو برای اولین بار انتخاب کردی؟
-اژدهای پوست کلفت و قاتل رو و میخوم وقتی حرفه ای شدم رو حیون های مثل موش و گربه که کار بروشون سخته کار کنم
-
خب حالا باید بهت کمک کنم
-باید ورد رو اینجوری بزنم؟پس چرا اجرا نشد؟
اژدها صورتش به شکل: در میاد و قصد حمله میکنه.
-اخه خل،این حیوانی که تو انتخاب کردی اگر حالشو خوب کنی که بهت حمله میکنه
-من حالشو خوب کردم
-
این نتیجه بود که نورممد سرخ شد و شخصیت کمک کننده فرار کرد
----------------------
3.مقاله ای در رابطه با تاریخچه ی وردهای تشخیص دهنده بنویسید(15 امتیاز)
این ورد در زمان بولدوم الکتو که پدر بزرگ شما هست که در زمان خودش بهترین جانور شناس بود توانست این ورد را با کلی ازمایش کشف کند.ابتدا میخواست ورد تولوتوران رو که رنگ جانور رو عوض میکنه بگه که ناگهان کسی در زد و ورد را اشتباه گفت با این حال فهمید حیوانش مریض هست.اون حیوان که خیلی براش ارزش داشت و قیمتش 10000 گالیون بود نجات پیدا کرد و پدر بزرگ شما این ورد رو به جهان داد.
چه قدر ارزشی شد سوال اخر،ببخشید!


بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلینRe: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۰۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 107
آفلاین
1.گزارش کار این جلسه رو در 10 خط بنویسید(10 امتیاز)

پروفسور مورگان الکتو ، با عجله وارد کلاس شد و بدون اتلاف وقت ، به سراغ درس دادن رفت .
اول کلاس ، موضوع درس امروز رو مشخص کرد و بعد از اون ، در مورد راه های تشخیص بیماری هایجانواران توضیح داد .
در مواردی که بیماری جانوار وخیم به نظر برسد ، باید از ورد « برازینی » استفاده کرد که این ورد ، نوع بیماری جانور مورد نظر رو مشخص می کنه و همچنین در مواردی که بیماری سطحی و عادی گزارش شود ، باید از ورد « گروش» استفاده کنیم .
پروفسور صحبتی در مورد نحوه مداوا کردن حیوانات نکرد ، که خودش دلیلش رو ابعاد گسترده ی این موضوع بیان کرد .
برای پیدا کردن راه مناسب برای مداوای جانوران مریض ، بهتره به کتاب دایره المعارف بیماری ها مراجعه کرد .
شیوه ی مشخص شدن نوع بیماری ، توسط دو ورد بالا ، به این صورت است که نام بیماری ، به شکلی ناخوانا در جلوی فرد طلسم کننده ظاهر میشه .


2. نورممد به سختی با جانور مریضی مبارزه می کند ، شما در این بین به نورممد کمک می کنید یا سعی می کنید جانور مریض رو که چندان هم خطرناک نیست مداوا کنید(سوال از این ارزشی تر!!!و در ضمن نمی تونید هم به نورممد کمک کنید و هم جانور رو مداوا کنید ودر ضمن این سوال 5 امتیاز داره!!!)

من سعی می کنم به جانور مریض کمک کنم ، نور ممد رو یکی دیگه نجات بده !
اولش از نور ممد می پرسم ببینم چی کار کرده ، اگر می دونست بیماری اون جانور چیه ، تندی می پرم کتاب خونه ، دایره المعارف بیماری ها رو برمیدارم و میام بالا سر مریض !
از روی کتاب نگاه می کنم و مرض اون مریض رو شفا میدم !
اگرم که نور ممد گیج بازی در اورده باشه و نفهمیده باشه بیماریش چیه ، از ورد « برازینی » استفاده می کنم چون مشخصه که جانور بیماری بدی داره که دکتر نور ممد اومده بالا سرش !

3.مقاله ای در رابطه با تاریخچه ی وردهای تشخیص دهنده بنویسید(15 امتیاز)
ورد های تشخیص دهنده ی بیماری ، به قرون وسطا برمیگردن . در اون زمان مردم متحمل ضرر و زیان های مختلفی میشدن ، از جمله از دست دادن حیوانات خودشون و در نتیجه گرسنگی و فقر بیشتر .
در اون زمان ، بسیاری از حیوانات به دلیل بیماری ناشناخته ای جان خودشون رو از دست می دادن .
تا این که روزی یک کشتی ، وارد لنگرگاه این شهر شد . در این کشتی ، پزشکی بود ، که البته با قدرت چوب جادوی خودش و علمی که کسب کرده بود توانسته بود به بسیاری از بیماری ها غلبه کنه .
ماه ها ، آزمایش های متنوعی انجام داد . یک روز که سرگرم کار روی یکی از موجودات مریض دهکده بود ، اشتباهی به جای حرف « ت » حرف « ز » رو به زبون آورد و وردی که می خواست باهاش اتاقش رو مرتب کنه رو اشتباهی به زبون آورد .
وردی که گفته بود ، ورد « برازینی » بود . چند لحظه ای فکر کرد حروفی را در هوا دیده است . ولی اندکی بعد به توهم بودن آن پی برد !
به فکر فرو رفت و دوباره ورد را ، با همان شکل غلط به زبان آورد .
دوباره همان حروف را دید ولی این بار به آن دقت کرد . مریضی را پیدا کرد و جانواران را شفا داد !
35 سال بعد ، پسرش ورد « گروش » رو اتفاقی مثل پدرش کشف کرد !
همه چی به خوبی و خوشی تموم شد !!!


تومی این رو گ


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
سوال اول:
هوممم... یه کم سوال مبهم نبود؟! ... به هر حال اگر منظورتون درباره ی اینه که تو این جلسه چه چیزایی مطرح شد باید این رو بگم... خب پروفسور الکتو مثل همیشه سر کلاس حاضر شد... البته این رو هم باید بگم که تو جلسه ی قبل درباره ی بیماری های وخیم و سطحی بحث کردیم و این که چطوری می شه اون ها رو تشخیص داد اما این جلسه درباره ی انواع این بیماری ها و نحوه ی درمان اون ها بود... خب تو این جلسه بحث سر این که نوع بیماری چیه، بود... اگر بخوایم یه موجود جادویی رو که مریضه درمان کنیم باید به دو قسمت توجه داشته باشیم... برای اولین بار باید ببینیم که بیماری از نوع سطحیه یا وخیم... اگز از نوع وخیم بود از طلسم برازبی و اگر از نوع سطحی بود از طلسم گروش استفاده می کنیم... البته مداوای بعضی از موجودات جادویی کار خیلی دشواریه از عهده ی هر کسی بر نمیاد... بعد از اون هم جانوری جلوی هر کدوم از بچه ها گذاشته شد تا مداوا کنند... البته این قسمت آخرش رو همین جوری گفتم ... دیگه هم این که من کاملاً منظور شما رو متوجه نشدم اگر درست نوشتم که هیچی اگر هم اشتباه نوشتم که بازم هیچی (یعنی نمره بدین ) !

سوال دوم:
خب دو تا صورت داره... اگر به نور ممد کمک کنم تنها می تونم اون رو از مخمصه نجات بدم اما اگر موجود مریض رو مداوا کنم هم اون موجود رو نجات دادم و هم نور ممد رو... بنابراین دومی رو انتخاب می کنم یعنی اول موجود مریض رو مداوا می کنم... برای این کار هم مشخصه دیگه اول نوع بیماری رو تشخیص می دم اگر وخیم بود از طلسم برازبنی استفاده می کنم و اگر هم سطحی بود از گروش... در کل بعد هم اول اون موجود رو درمان می کنم... در واقع بعد از درمان شدن اون موجود هم به نوعی به نور ممد کمک شده و هم اون موجود... البته تو صورت اول فقط نور ممد نجات پیدا می کرد و اون موجود همون طور در بیماری به سر می برد برای همین زیاد راه حل جالبی به نظر نمی رسه... اما تو قسمت دوم هر دوتاشون نجات پیدا می کنن در نتیجه من فکر می کنم که قسمت دومش بهتر باشه... همچنین فکر می کنم تا همین جا بس باشه، نه؟!

سوال سوم:
نام کشف کننده: خب هر کدومش رو یکی کشف کرد... این طلسم ها مال یونان باستان است... اولیش رو ریوانا و دومی اش رو سیوارا کشف کرد... این رو هم باید بگم که این دو فرد اصلیتشون یونانی نبود بلکه اون جا بزرگ شدن !
تاریخ کشف: 67 سال بعد از ظهور مرلین !
محل کشف: شهر رودت که الآن به شهر بزرگ آتن تبدیل شده !
چگونگی کشف: این دو نفر که جادوگر هم بودن دارای موجوداتی جادویی بودن که هر کدومشون بعد از مدت ها به بیماری دچار شده بودن. یکی از اون ها بیماری ای سطحی گرفته بود و اون یکی وخیم بود... بعد اون ها هم سعی می کنن به وسیله ی معجون هایی اون ها رو نجات بدن اما موفق نمی شن (البته بماند که بعد ها این معجون ها به وسیله ی افرادی دیگر ساخته شد ! )... بعد سعی می کنن به وسیله ی دعاها و دست نوشته های جادویی این کار رو انجام بدن باز هم نمی تونن سرانجام با همین دعاها می رن یه تکه چوب برمی دارن... از همون جا چوبدستی جادویی اختراع شد بعد هم به طوری اتفاقی یه طلسم بهشون الهام می شه و موجوداتشون سالم می شن... البته شایان ذکر است که این دو نفر واقعاً به طرزی ارزشی این دو تا طلسم رو اختراع کردن !


اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

چو چانگ


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1777
آفلاین

1.گزارش کار این جلسه رو در 10 خط بنویسید(10 امتیاز)


2. نورممد به سختی با جانور مریضی مبارزه می کند ، شما در این بین به نورممد کمک می کنید یا سعی می کنید جانور مریض رو که چندان هم خطرناک نیست مداوا کنید(سوال از این ارزشی تر!!!و در ضمن نمی تونید هم به نورممد کمک کنید و هم جانور رو مداوا کنید ودر ضمن این سوال 5 امتیاز داره!!!)

هوم یک عدد بوق ممد رو از ناکجاباد وسط صحنه ظاهر میکنیم...بوق ممد به دلیل عشق و علاقه وافرش به نورممد بوق بوق زنان به طرفش حمله ور میشه اون جونور بخت برگشته هم با شنیدن صدای بووق بوق ممد فرار میکنه ولی ما چون خیلی زرنگ و باهوش و از این حرفاییم یک عدد چکش از فلور قرض گرفته میکوبیم رو کله جونوره به طرز خفنزی بیهوشش میکنیم بعد با کمال آرامش میشینیم مداواش میکنیم و با یه تیر دو نشون میزنیم و الخ!

ولی اگه قضیه اینه که اولویت بندیمون چیه باید بگم که اول جونوره رو از دست نورممد نجات میدیم! بعد نورممدو به درک واصل میکنیم تا دیگه امثال اون جونورا رو اذیت نکنن!


3.مقاله ای در رابطه با تاریخچه ی وردهای تشخیص دهنده بنویسید(15 امتیاز)یه بوقی بود یه بوقی داشت
بوقشو خیلی دوست میداشت
یه روز بوقی بوق میخره
به بوق میگه:
تورو به بوق! تورو به دوغ!
یکم از این بوقا ببوق!
....
...
..
.همینجوری اومد دیگه! با تشکر از پنی به خاطر این شعر بوقش!

خوب...همین بوقی که یه بوقی داشت و اونم خیلی دوست میداشت یه روز یه حیوون بوقی میخره! بوقه حسودی میکنه به حیوونه! با هم میرن بوق بخورن که بوقه حیوونه رو میندازه تو حوضک!!

حیوونه سرما میخوره...بوقی بوق رو میخوره....حیوونه به بوقی میگه: ای بوق من! ای دوغ من! به من بده بوقک من!

(میتونید سعی کنید که شعرو تفسیر کنید! )

خلاصه، بوقه تصمیم میگیره حیوونه رو درمون کنه...اما نمیفهمه مریضیش چیه...در نتیجه:

بوقی یه بوق میزنه...یه بوق خوب میزنه...یهو رو حیوون بوق...مینویسه یه چیز هوق!

(هوق استعاره از نفرت انگیز..!!)

بلاخره بوقی از رو همون چیز هوقی که رو حیوون بوق نوشته بود میفهمه که حیوونه چشه و درمونش میکنه!

این قصه هم به سر رسید...ققی به خونش نرسید!
بالا اومدیم بوق بود...پایین اومدیم دوغ بود...قصه ما دروغ بود!

(من تحت تاثیر کودکستان بیل ویزلیم...گیزر ندین)

نکته: کل داستان همون چیزایی بود که درس دادین....همشم سرکاری بود....در ضمن من به هیچ وجه انتظار گرفتن نمره ندارم! )


ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۶ ۱۶:۵۸:۲۳

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵

رولاندا


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۴ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۲۶ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵
از یه جای گمنام توی سازمان جاسوسی TMM(تاریکی مطلق مرگ)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
1.گزارش کار این جلسه رو در 10 خط بنویسید(10 امتیاز)
من به دنبال حیوان مریضی که بتوانم ورد ها را روی او امتحان کنم به سممت جنگل ممنوعه به راه افتادم .هوا بسیار سرد بود و جنگل بسیار تاریک . من مجبور شدم از نور چوبدستی ام برای پیدا کردن راه استفاده کنم . همین طور که پیش می رفتم ناگهان یک بوی متعفن تما م ریه هایم را پر کرد. برای پیدا کرد ن منبع بو نور چوبدستی ام را به ارامی در اطرافم حرکت دادم . ناگهان احساس کردم یک چیز عجیب و لزج روی زمین تکان می خورد . نور چوبدستی ام را به ارامی رویش انداختم . خون! ان قسمت از زمین پر از خون بود . خون قرمز و لزج که به نظر تازه می رسید. مطمئن بودم که این خون نمی تواند متعلق به یک انسان باشد پس من حیوان مور از مایشم را پیدا کرده بودم. ان حیوان با خون رد مشخصی از خود به جا گذاشته بود فقط کافی بود که من رد خون را دنبال کنم. بعد از مدتی احساس کردم که دیگر تنها نیستم . احساس کردم به ان حیوان بسیار نزدیک شده ام. صدای ناله های سوزناکی به گوش می رسید به ارا می چلو رفتم . ان بوی متعفن تمام هوارا پر کرده بود.از پشت یک درخت به مزکر ان خون ها وناله ها نگاه کردم .ولی... ان حیوان ..... ان حیوان.....یکهیپو گریفبود ! اخر این حیوان کجا واین جنگل کجا ! بالش به سختی مجروح شده بود و لکه های عجیبی روی بدنش دتشت . می دانستم که هیپو گریف ها می توانند موجودات خطرناکی باشند . پس باید بسیار دقت می کردم . به ارامی به او نزدیک شدم اول با نگاه خشنی به من نگاه کرد کمی ترسیدم .ولی به چشمانش خیره شدم و کمی جلوتر رفتم.انگار به من اعتماد کرده بود چون دیگر ناله نمی کرد . وقتی به هیپوگریف رسیدم. به راحتی می شد فهمید که زخمش وخیم است. به ارامی ورد( برازینی ) گفتم . کلمات هابیتیوس روی سرش ظاهر شد.می دانستم چه بیماری ایست. یک بیماری شبیه سرخک که اگر درمان نمی شد حیوان را بسیار وحشی میکرد. چند دوای مورد نیاز را باهم قاطی کردم وبه خورد او دادم . بلافاصله بیهوش شد می دانستم اگر بیدار شود حالش خوب خوب شده پس به رامی انجارا ترک کردم به در ان هوای سرد به طرف قلعه دویدم.
2. نورممد به سختی با جانور مریضی مبارزه می کند ، شما در این بین به نورممد کمک می کنید یا سعی می کنید جانور مریض رو که چندان هم خطرناک نیست مداوا کنید(سوال از این ارزشی تر!!!و در ضمن نمی تونید هم به نورممد کمک کنید و هم جانور رو مداوا کنید ودر ضمن این سوال 5 امتیاز داره!!!)
ان روز می خواستم برای عصرانه پیش نورممد بروم که احساس کردم فریاد هایی از سمت خوانه اش می اید. سریع به انجا رفتم / نورممد داشت به سختی با چند دم انفجاری زخمی که اتفاقا بسیار هم عصبانی بودند می جنگید .چون از دم انفجاری ها متنفرم تصمیم گرفتم به نور ممد کمک کنم. فقط یکی از انها باقی مانده بود. که مدام از ورد ها جاخالی میداد . این جور نمی شد. باید فکری می کردم . که ناگهان چشمم به طنابی افتاد که گوشه ی حیاط افتاده بود. این طناب ننو یاد پدر بزرگم انداخت او مثل گاه چران ها بلد بود طناب بیندازد.بله! راهش همین بود. سریع به طرف طناب رفتم .وان راچند بار بلای سشرم چرخواندم وبه طرف دم انفجاری پرت کردم طناب به سرش گیر کرد .و بعد از کمی کشمکش ما پیروز شده بودیم!!!!!!!! مقاله ای در رابطه با تاریخچه ی وردهای تشخیص دهنده بنویسید(15 امتیاز)
اولین ورد(تشخیص زخم های سطحی) در زمان مرلین وخود مرلین ان را وقتی گاوش مریض بود به طور اتفاقی پیدا کرد.ودومین ورد را مارکو پولو وقتی مرغ هایش بسیار مریض بودند به طور اتفاقی به جای گفتن ورد دیگری گفت. ووقتی تاثیر ان را دید هردو ورد رابه نام خودش ثبت کرد. با تشکر از در ستون هوچ


ما ارباب ها هستیم ما برده ها هستیم ما همه جا هستیم


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۹:۱۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵

وینکی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
1.گزارش کار این جلسه رو در 10 خط بنویسید:
(من نفهمیدم منظورتون از گزارش کار چیه! قبلا تو این کلاس شرکت نکردم!ببخشید اگه بی ربط بود)
پروفسور وارد کلاس شد و در رو شروع کرد. درس جدید در مورد"مداوای جانوران مریض "بود بعد از توضیحات پروفسور در مورد انواع درمانها !و اینکه برای چه زخمی چه نوع طلسمی مناسبه و.. ملت هرکدوم یه حیوون زخمی گذاشتم جلوی خودشون و سعی کردن که زخمشو درمان کنن!
(ترجیحا چون نمیدونم قضیه این سوال چیه! نمینویسم!بیشتر نمینویسم.ببخشید)


2-نورممد به سختی با جانور مریضی مبارزه می کند ، شما در این بین به نورممد کمک می کنید یا سعی می کنید جانور مریض رو که چندان هم خطرناک نیست مداوا کنید(سوال از این ارزشی تر!!!و در ضمن نمی تونید هم به نورممد کمک کنید و هم جانور رو مداوا کنید .)
این بستگی به این که اون جانور مریض چی باشه! مثلا اگه سوسک بود ما مجبوریم که نورممد رو مداوا کنیم!چون سوسک نباشه بهتره! اما اگر اون حیوون تک شاخ بود یا یک حیوونی شبیه اون مطمئنا به اون کمک میکنم!
اما ما باید قضیه رو از یه زاویه دیگه هم بررسی بکنیم! اینکه زخم کدوم یکی از اونا سطحیه و بیماری کدومشون وخیمه! ما اول نوع زخم و بیماری رو مشخص میکنیم! و بعد بیماری هرکدوم که وخیمتر بود رو مداوا میکنیم! چرا که کسی که بیماریش ضعیفه امکام مرگش خیلی کمتر از اون یکیه! پس اون میتونه مقاومت کنه اما اون یکی نه! اما بازم میگم که بستگی داره حیوونه چی باشه!

3.مقاله ای در رابطه با تاریخچه ی وردهای تشخیص دهنده بنویسید
.برگرفته از کتاب" در آغوش خانواده" :دی
" پلیکار " الاغ بدبخت بیچاره" پرین" وقتی برای شکار رفته بود زخمی شد! پرین خوشحال میشه! چرا؟ چون خودشم نمیدونست!ولی پلیکار دپرس شده بود و پرین وقتی با این صحنه مواجه شد، از خوشحالی گریه ش گرفت! چرا؟چون بازم خودش نمیدونست!خلاصه خوشی میزنه زیر دلش و ناراحت میشه! و به این فکر میفته که بره تو کار درمان پلیکار! پلیکار شب و روز ناله میکرد و حرصشو درمی آورد! میره از توی ده یه دکتر (طبیب اصولا)میاره! معلوم میشه که پلیکار چه مرگشه! و اینجاست که پلیکار میره تو کار طلسم! و متوجه میشه که در جادوگری استعداد داره! بعدش پس از (دو تا کلمه هم معنی پشت سر هم!) تلاشهای بسیار این طلسم رو بای درمان الاغ کشف میکنه! و پلیکار مهربون ما حالش خوب میشه! ولی دیگه پرین رو نمیبینه، چونکه پرین بعد از اینکه میفهمه توی جادوگری استعداد داره جوگیزر میشه و یه ورد میخونه و برای همیشه غیب میشه!


همه چیز همینه...
Only Raven


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

سسیلیاold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۸ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۷ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۰
از borje grifindor
گروه:
کاربران عضو
پیام: 52
آفلاین
hjhd


دختران روستا به شهر فكر مي كنند! دختران شهر در آرزوي روستا مي ميرند! مردان كوچك


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

مورگان الکتوold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
پرفسور با عجله وارد میشه، شعار های تبلیغاتی زاخی و استرجس و ققی سرتاپایش رو فرا گرفته اند.پرفسور در حالی که به کلاس نسبتا خالی نگاه می کنه میگه:این چه وضعشه!!!!کدوم بوقی، توی دفتر معلم ها راه می افته و سر تاپای ملت رو شعار نویسی می کنه!!!
چند نفر داخل کلاس شونه بالا می اندازند و اظهار بی خبری می کنن.
پرفسور که همچنان عصبانیه اما حوصلش نمیشه پست طولانی بزنه سریعا درس رو شروع می کنه!!!!!!!.
- امروز درس ما مداوای جانوران مریضه.برای مداوا باید چندین کار رو انجام بدیم.1:تشخیص اینکه بیماری سطحی هست یا وخیم 2:در صورتی که بیماری وخیم بود از ورد((برازینی)) استفاده می کنیم تا بیماری مشخص بشه و در صورتی که سطحی بود از ورد((گروش))استفاده میکنیم تا بیماری مشخص بشه. 3:چون که مداوای جانوران کار سختی هست و شما نمی تونید همه ی روش ها رو یکجا یاد بگیرید پس سریعا به دایره المعارف بیماری ها که توی کتابخونه هم موجوده سر میزنید و دنبال روشی برای مداوای بیماری می گردید با گذشت زمان و البته تمرین ،همه چیز به خوبی به یادتون میمونه.
همه ی ملت حاضر در کلاس:آوووووووووووووووووووووووووو!!!!
- خوب دوستان عزیز به اندازه ی کافی درس دادم پس بهتره سر تکالیفتون برید.
در همین لحظه استرجس دستش رو بالا میبره و میگه:ببخشید پرفسور ما بعد از اجرای ورد چه جوری به بیماری جانور پی میبریم؟؟
پرفسور:اول تو به من بگو برای چی این قدر درس خون شدی؟؟؟
استرجس لبخندی میزنه و میگه:برای نشان دادن این موضوع که به درس بیشتر از همه اهمیت میدم و مسلما باید موضوع روشن بشه که من......
پرفسور حرفش ر و قطع می کنه و میگه: خوب حالا جواب سوالت رو میدم،وقتی که ورد رو روی جانور اجرا می کنی نام بیماری به صورت حروفی طلایی و البته کمی ناخوانا جلوی چشمات دیده میشه حالا بریم سر تکالیف

تکالیف:
1.گزارش کار این جلسه رو در 10 خط بنویسید(10 امتیاز)
2. نورممد به سختی با جانور مریضی مبارزه می کند ، شما در این بین به نورممد کمک می کنید یا سعی می کنید جانور مریض رو که چندان هم خطرناک نیست مداوا کنید(سوال از این ارزشی تر!!!و در ضمن نمی تونید هم به نورممد کمک کنید و هم جانور رو مداوا کنید ودر ضمن این سوال 5 امتیاز داره!!!)
3.مقاله ای در رابطه با تاریخچه ی وردهای تشخیص دهنده بنویسید(15 امتیاز)


تصویر کوچک شده


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۹:۱۷ شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۸۵

استرجس پادمور


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۵۴ دوشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۸
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3558
آفلاین
1.جانوری، به نوعی بیماری دچار شده که باعث میشود قدرت پرواز کردن از او گرفته شود، این بیماری از چه نوی بیماری هاست؟؟؟(6 امتیاز)

خب استاد عزيز همان طور كه خودتون اشاره كرديد ما دو تا نوع بيماري داريم...اگر آن جانور تنها كارش پرواز كردن باشه به بيماري وخيم دچار شده ولي اگر آن جانور بتونه كار خودش به طوري كه نخواد پرواز كنه انجام بده به بيماري سطحي دچار شده...از نظر من پرواز كردن بيماري وخيم است براي پرندگان!!!

2.در میان قفس هایی که پرفسور آورده بود 4 قفس نیز باقی ماند که پرفسور در مورد آنها توضیحی نداد،برای جانوران درون 4 قفس باقی مانده یماری و نوع بیماری بیابید.(9 امتیاز)

قفس اول:بيماري سرخيوس!!!
قفس دوم:ورميوس!!!
قفس سوم:معديوسيوس!!!
قفس چهارم:چشميوس!!!

3.مقاله ای در رابطه با چگونگی ابتلا ی جانوران به بیماری ها را بنویسید به طور مثال:جانوران فلان را از طریق غذای آلوده گرفت است.(15 امتیاز)

خب ببينيد هر جانور بستگي داره كه چه بيماري اي داره تا ما بگيم كه چطوري بهش مبتلا شده...
ببينيد در مورد بيماري چشميوس همان طور كه خودتون ميدونيد بيماري چشم درد هستش چشم طرف قرمز ميشه و ورم ميكنه !!!
مبتلا شدن آن به صورت زير است:
1.ميكروبي كه به دست جانور است
2.ضرباتي كه به چشم ميخوره

بقيه ي بيماريها ها هم به شكلهاي مختلف است ولي من اين يكي روش مانور دادم

اميدوارم كامل باشه


تو این سایت از نوجوانی بودیم تا الان ... خیلی وقت ها دلمون شکست خیلی وقت ها هم از خوشحالی نمیدونستیم چی کار بکنیم ... یادش بخیر ...

تصویر کوچک شدهشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.