هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
شروع امتحان از ساعت 14 بعدظهر 28 شهریور تا ساعت 14 بعدظهر 30 شهریور
*برای کم حجم شدن صفحات لطفا فقط شماره سوال رو همراه با جواب ارسال کنید.(مثلا 12- الف )

معجون سازي ---> با تدريس پروفسور بلیز زابینی

1- استفاده دراز مدت از معجون قدرت چه ضرراتی دارد ؟
الف) بعد از مدتی بدن شخص شروع میکند به لرزیدن
ب) بعد از مدتی ویژگی های جنسیتی خود را از دست میدهد
ج) اتفاقی نمی افتد . استفاده بیشتر زندگی بهتر !
د) باعث سست شدن عضلات میشود

2- کارمندان وزارت به کدام یک از معجون های زیر معتاد هستند ؟
الف) فلیکس فلیسیس
ب) هوشیاری
ج) استفاده از معجون در وزارت سحر و جادو ممنوع میباشد
د) گزینه ج صحیح است .

3- چه موقع قدرت معجون عشق قوی تر است ؟
الف) موقعی که این معجون تحت نظر گیلدی باشد
ب) موقعی که این معجون از دارو خانه های معتبر خریداری شود
ج) موقعی که تاریخ انقضاش گذشته باشد
د) موقعی که آن را با یه معجون عشق دیگر مخلوط کنیم .

4- معجون آرام بخش روی کدام دسته از افراد اثر ندارد ؟
الف) آن دسته از افرادی که از خونه پرت شدن بیرون
ب) آن دسته از افرادی که میخوان یکی رو له کنند
ج)ن دسته از افرادی که از دست برادر حمید کینه ای به دل دارند
د) هیچ کدام

5- چه کسانی میتونند از معجون راستگویی استفاده کنند ؟
الف) هر کس طرز استفاده درست از آن را بلد باشد
ب) هر کس که عشقش بکشد
ج) هر کس که از مامان باباش قهر کند
د) کاراگاهان و بعضی از معجون سازان که مجوز داشته باشند .

6- کدام یک از معجون های زیر امکان ندارد معجون ترمیم کننده باشد ؟
الف) معجونی که رنگش سبز باشد
ب) معجونی که رنگش قرمز باشد
ج) معجونی که رنگش زرد نباشد .
د) معجونی که رنگش زرد باشد

7- اگر شخصی از بالای هاگوارتز بپره پایین و با سر روی زمین فرود بیاد اما نمیره تحت تاثیر کدام معجون قرار داره ؟
الف) معجون هوشیاری
ب) معجون تبدیل به گودزیلا
ج) معجون فلیکس
د) سوپر منم بود زنده نمیموند !

8- به نظر شما بهترین زمان برای استفاده از معجون شادی آور کی است ؟
الف) زمانی که به شادی احتیاج داریم !
ب) زمانی که بهترین راه همینه
ج) زمانی که شادی به ما احتیاج دارد !
د) زمانی که نمیدونیم منظور از شادی چیست یا کیست !

9- معجون ترمیم کننده زرد رنگ به درد چه کاری میخورد ؟
الف) خوب کردن جای زخم ها
ب) کم کردن درد ها
ج) کم کردن بعضی از درد ها
د) درست کردن شکستگی ها

10- فکر میکنید تا اینجا به چند در صد از سوالات جواب دادید ؟
الف) صددرصد !
ب) بالای پنجاه درصد
ج) پایین پنجاه درصد
د) با اجازه بزرگتر ها همه موارد

11- هوکی و هاگرید با هم قرار دعوا میزارن . بعد سر قرار هوکی میزنه هاگرید رو لت و پار میکنه که بعدا آزمایش های تخصصی نشون میده هوکی دوپینگ کرده . به نظر شما از چه معجونی استفاده کرده ؟
الف) معجون هوشیاری !
ب) معجون قدرت !
ج) بازیه ناجوان مردانه !
د) گزینه الف و ب هر دو امکان پذیر میباشد .

12- گیج ممد در یک حرکت انتحاری میتونه ده متر بدون اشتباه قدم بگذاره علت چیست ؟
الف) گیج ممد هیپنوتیزم شده بوده
ب) تحت تاثیر تهدیدات گیلدی قرار گرفته بوده
ج) تحت تاثیر معجون هوشیاری بوده !
د) خانوداه گیج ممد رو به گروگان گرفته بودند

13) فلور تحت تاثیر معجون عشق عاشق کریچر میشه . به نظر شما این معجون عشق چه ویژگی رو در فلور پدید آورده تا فلور تن به چنین ذلتی بدهد ؟
الف) فلور کریچر رو بیل میدیده
ب) فلور کریچر رو مرد رویاهاش میدیده
ج) فلور کریچر رو به صورت تام کروز مشاهده مینموده !
د ) والا با پیشرفتها جدید علم تمام اینها امکان پذیره !

14- پرنده ربایان هدی رو دزدیده و به مکانی برده و ابتدا پرهای هدی رو کنده سپس وی را بی ناموس کرده سپس کباب کرده و جلوی گراوپی انداخته و در آخر از خانواده هدی میخواهند که به آنها پول بدهند اما هدی در جواب به این حرکت تنها میخندد علت چیست ؟
الف) دوربین مخفی بوده !
ب) هدی تحت تاثیر معجون ارام بخش میباشد
ج) هدی تحت تاثیر معجون کنترل از راه دور قرار گرفته است .
د) این لبخند از روی گیجی میباشد

15- ققی در یک جلسه فوق سری بعد از خوردن لیوانی بس مشکوک از جای خود بلند شده و به صراحت اعلام میدارد که هیچ تقلبی در انتخابات صورت نگرفته است به نظر شما این حرکت چه جوریاست ؟
الف) ققی تحت تاثیر معجون راستگویی قرار گرفته است .
ب) ققی تحت تاثیر معجون راستگویی فاسد شده قرار گرفته است .
د) در لیوان فقط آب بوده است .
ج) این قسمت سانسور شده ما نمیتوانیم هیچ وقت حقیقت رو کشف کنیم .

16- ارباب ولدی از بالای یک ساختمون دیویست طبقه سوقوط کرده سپس زیر کامیون رفته ! بعد بهش رعد و برق اصابت کرده . بعد مورد خشم عله قرار گرفته . به نظر شما در این مورد ما باید چه کاری برای این شهروند گرامی انجام دهیم ؟
الف) زنگ بزنیم بیان باقی مونده ارباب ولدی رو جمع کنن ببرن !
ب) بلافاصله تمام معجون های ترمیم شده شناخته شده رو به ارباب ولدی بدیم .
ج) بریم باتری هورکراکسس هاشو عوض کنیم
د) براش دعا کنیم .

17- در خانه بلک ها بی جامه پارتی بر قرار است و کریچر تحت تاثیر فلیکس فلیسیس میتونه سینی چایی رو برای همه تعارف کنه بدون اینکه دچار مشکلی بشه . به نظر شما در اینجا چه اتفاقی افتاده است ؟
الف) فلیکس فلیسیس باعث شده که همه ، راه کریچر رو باز کنند .
ب) در حرکت زمین تغییری به وجود آمده است تا تعادل کریچ به هم نخورد .
ج) مورد الف و ب !
د) گزینه دال !!!

18- در انتخابات بهترین لبخند سال ارباب ولدی توانست اول بشود به نظر شما ارباب ولدی تحت تاثیر چه معجونی بوده ؟
الف) فلیکس فلیسیس !
ب) شادی آور !
ج) مسئول اونجا تحت تاثیر ارباب ولدی بوده !
د) همه موارد امکان پذیر میباشد

19- آیا کلاس بلیز پنجره ه داشت ؟
الف) نه
ب) بله
ج) نمیدونم !
د) شاید

20 - کدام یک از افراد زیر در کلاس بلیز تا به حال بهش اسیب نرسیده است ؟
الف) هدی
ب) دنیس
ج) استر
د) چارلی

پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
1- ایا واقعا معجونی وجود داره که انسان ها رو تبدیل به گودزیلا کنه ؟ اگر وجود داره که بگید دوست داشتید وقتی که گودزیلا میشید چی کار کنید ؟ اگرم چنین معجونی وجود نداره که بگید چرا بلیز چنین حرفی رو در کلاس زد ؟ ( 10 نمره )
بله وجود داره ولي چون ساختنش سه نسل از خانوادهي فرد رو دربرمي گيره بليز فقط يه ندايي داد كه اين معجون وجود داره ولي درست كردنش تقريبا غير ممكنه .

2- از کدام یک از معجون هایی که تا به حال یاد گرفتید در زندگی روزمرتون استفاده کردید ؟ با جزئیات توضیح دهید . ( اگر استفاده نکرده باشید صفر میگیرید پس به نفعتونه که استفاده کرده باشید ) ( 10 نمره )
از فليكس فليسيس خيلي استفاده كردم كه البته عواقب خوبي در بر نداشت ، از اين معجون جيگر در تمامي كلاس هاي هاگوارتز و تكاليف استاد هاي محترمش استفاده كردم .
آخرش هم حسابي گيج شده بودم و همه ش تقصير اون آ شغال بود ولي در كل مي ارزيد .

3- آخر نمایشنامه این دفعه رو به میل خودتون ادامه دهید . ( 10 نمره )
بليز تحت استقبال گرم بچه ها قرار گرفته بود .
بليز : بچه ها ممنونم ....

پس از مدت كوتاهي ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بليز : بچه ها يه كم آروم تر ...
اما بچه ها كه همه با هم همدست شده بودند با اين كار سعي داشتند معلم را خفه كنند ، بليز : بچه ها ابراز احساساتتون يه كم شديد شده .
در اين ميان هدويگ راه خودشو در ازدهام بچه ها باز كرده و دستانش را آشكارا دور گردن بليز مي فشرد و در حالي كه رنگ پوست صورت بليز رو به سرخي مي رفت و در همان حال سعي مي كرد تعداد پرهايي را كه از بدن هدويگ توي دهنش رفته بود تفكند هدويك گفت : روز هاي خوبي داشتيم
بليز كه گويي هنوز متوجه نشده بود هدويگ قصد دارد او را خفه كند گفت : بله روز هاي خوب ...
كوئيرل وارد آن جا شد و فرياد زد : چه خبره !
بليز از مرگ نجات يافت و گفت : هيچي ابراز احساسات بچه ها ...
كوئيرل كه از هدويگ خوشش نمي اومد و حالا بهونه دستش اومده بهش گفت : مي دم فلكت كنن !
بعد جلو رفت و گوش هدويگ رو گرفت ( گوش داشته ؟ ) و از او ن جا بيرون برد .

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵

کنث تیلورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۵ یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۱
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 156
آفلاین
سوال 1:خوب البته که وجود ندارد این یه مورد که کاملا مسلمه ولی ولی توجه داشته باشید که چون پرفسور بلیز گفتن(که ما ارادت خاصی به ایشون داریم)حتما وجود داره شک نکنید خوب بله من اگه گودزیلا میشدم مطمئنا(ااااااااااااااااه گفتم که شک نکنید)ادم های بد بد بد رو از بین میبردم
سوال2:من اوصولا که خب خیلی ارومم ولی در هر صورت بیشتر مواقع از معجون ارامش بخش استفاده می کنم.
سوال3:کنث و فرد و جرج که بعد از 5 دقیقه ورقه ی امتحانشونو تحویل دادن فوری قرص چاپلوسی رو که البته خود کنث ساخته بود خوردنو ...دیگه بقیشم معلومه رفتن جلو و از خوبی های پرفسور بلیز انقدر گفتن که همه ی بچه ها هم حسابی تقلب کردنو هم این که یه حالی بردنو پرفسور بلیزم که دیگه داشت قاطی میکرد گفت اینجوری نمیشه با ارامی تمام گفت :فرزندان دل بندم عزیزانم میرید بیرون یا.................فرد و جرج و کنثم که دیدن کار داره به جاهای باریک می کشه رفتن بیرون از کلاسو به خاطر همین از بقیه ی ماجرا متاسفانه هیچ اطلاعاتی در دستشون نیست

[i

پیام زده شده در: ۱:۳۹ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1- ایا واقعا معجونی وجود داره که انسان ها رو تبدیل به گودزیلا کنه ؟ اگر وجود داره که بگید دوست داشتید وقتی که گودزیلا میشید چی کار کنید ؟ اگرم چنین معجونی وجود نداره که بگید چرا بلیز چنین حرفی رو در کلاس زد ؟ ( 10 نمره )
معجونی هست که باید ترکیبی از افتابه مرلین و پوست یک اژدها و همچنین باید تو چشم باسیلیسک نگاه کنی و یک دور بری تو دهن کوسه و برگردی تا تبدیل به گودزیلا بشی که کاری دشوار هست.ولی دلیل اینکه بلیز گفت چند تاست:
1-میخواست یک بوقی بزنه تو کلاس
2-چون هدویگ از گودزیلا شدن از بچگی میترسیده،به خاطر اینکه یک بار یک گودزیلا غورتش میده و بعد به سختی در میاد(اینقدر نوک میزنه)
-------------------------
2- از کدام یک از معجون هایی که تا به حال یاد گرفتید در زندگی روزمرتون استفاده کردید ؟ با جزئیات توضیح دهید . ( اگر استفاده نکرده باشید صفر میگیرید پس به نفعتونه که استفاده کرده باشید ) ( 10 نمره )
از فلیکس فلیسیس
یکی از روز ها که بازی با تریسولینا داشتیم من کلی فکر کردم چجوری پست بزنم که برنده شیم یکدفعه یاد این معجون افتادم،به سرعت اومدم در عرض 3 سوت درتش کردم و خوردم،اقا تو بازی تا میتونستم گل زدم.ترکونده بودم بازیرو.هیچکی هم نفهمید تو هم به هیچکی نگو.
--------------------------

استرجس:
بلیز:چیه؟
استرجس:حالا ورقه میدی به ما؟
بلیز:بابا شما که تا حالا خوشحال بودین.
استرجس:بودیم ولی الان دیگه نیستیم.
بلیز که یادش میفته معلم درس هست.
-استر بیا بیرون بهت بگم.
-اقا اگر بخواهید استر وببرید باید از روی جنازه من رد بشین!
-هدویگ،مگه تو جنازه هم داری؟
-حالا هرچی
-باشه تو هم بیا بیرون
بووف کوفف دوففف
خووف کووف نووف
دینگ درمین دن دروان.
بچه ها واستید من به موبایل جواب بدم الان میام تو دعوا

و به این صورت کلاس تمام شد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین

عمرا همچین معجونی وجود نداره ! هزار سال هم درخواست کنی ، من میگم این معجون وجو نداره ! آقا نداره دیگه ! رو حرف کاندیدای مردمی حرف نزن !
دلیل این که چرا بلیز همچین حرفی زد ، اینه که بلیز اصولا سیاهه . یه سیاه همیشه به فکر قدرته . یه قدرت مند ، همیشه به فکر نگه داشتن مقامشه . یه قدرت مند با مقام (!) میشه یه پروفسور ! پروفسور هام بعضی وقت ها دروغ میگن ، البته مصلحتی !

از مطالب بالا این طور نتیجه گیری میشه که ، بلیز که آدم ِ سیاه ِ دوستدار قدرت ِ پروفسور ِ دروغ گو -ِ !!!

من به مرلین قسم چند وقتی مرخصی بودم ! اصلا کلاس نبودم ! ولی اون موقع که میومدم کلاس ، یه معجون این پروفسور به ما یاد داده بود ، که ترمیم کننده بود .
خیلی حال می داد هی می زدیم بچه های مردم رو با اعمال بی ناموسی زخمی می کردیم ، با این معجونه حالشون خوب میشد !
دوباره فردا روز از نو ، روزی از نو !
من بیشتر از معجونی با رنگ زرد استفاده می کردم !
خیلی خوب زخم ها رو مداوا می کنه !!

بچه ها با قیافه هایی این شکلی ، ، به جلو خیز برداشته بودن و آماده ی پریدن روی بلیز بودن !
بلیز که روی میز دراز کشیده بود ، به بچه ها نگاهی می کنه و میگه :
خب ، حالا می تونین یکی یکی بیاین جلو !
صف با حرکتی منظم که غیر قابل باور بود به سمت جلو حرکت می کرد . چند دقیقه ای متوقف میشد و دوباره راه می افتاد !
- آووووو ! یواش تر !
- ووووییی ! نمی تونم ! من خیلی خشنم در این حرکات !

صدای پایی به گوش رسید و چند لحظه بعد کوییرل در حالی که به صحنه ی جلوی چشمش نگاه می کنه ، داخل کلاس میشه !
با لحنی مدیر مآبانه میگه :
هووووی ! زابینی ! این جا چه خبره ؟!
بلیز در حالی که داشت دور دهنش رو پاک می کرد (!) هیچی ، با بچه ها نشسته بودیم ، از خاطرات امسال می گفتیم ! خیلی حال داد ! استر دستت درد نکنه !
کوییرل : پس چرا دور دهنت رو پاک کردی ؟
بلیز : هوووم ؟ هین ؟ آهین !! چیزه ! نشسته بودیم با بچه ها به طرز کار معجون عشق فکر می کردیم !
کوییرل !: میشه منم بیام و در این پروژه شما ها رو همیاری کنم ؟
بلیز : بله ! بچه ها میز رو خالی کنین !

چند دقیقه بعد ، تمامی بچه ها ، اعم از زاخی و بلیز و استر و همه ی کسانی که توی کلاس بودن ، به دلیل توجه نکردن به جنسیت کوییرل ، از مدرسه* پرت شدن بیرون !
( مدرسه = ایفای نقش ! )

تومی این رو گ

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
1_ ایا واقعا معجونی وجود داره که انسان ها رو تبدیل به گودزیلا کنه ؟ اگر وجود داره که بگید دوست داشتید وقتی که گودزیلا میشید چی کار کنید ؟ اگرم چنین معجونی وجود نداره که بگید چرا بلیز چنین حرفی رو در کلاس زد ؟ ( 10 نمره )

معلومه که وجودنداره!
این بلیز خیلی نامرده. میخواد واسه اینکه یه خورده بیشتر معلم این درس باشه سر ما رو شیره بماله.هی ام واسه ما قمپز از خودش در میکنه.اونم چه قمپزای وحشتناکی!اون اصلا دل نداره!
بچه ها رو میترسونه.ما میخوایم به مدیر بگیم اخراجش کنه!

2_ از کدام یک از معجون هایی که تا به حال یاد گرفتید در زندگی روزمرتون استفاده کردید ؟ با جزئیات توضیح دهید . ( اگر استفاده نکرده باشید صفر میگیرید پس به نفعتونه که استفاده کرده باشید ) ( 10 نمره)

معجون شادی اور.بس که سر کلاسای این بلیز زابینی ادم دپرس میشه!هی بچه ها رو کتک میزنه.ما هم مجبوریم واسه اینکه یه خورده از غمامونو فراموش کنیم از این معجون استفاده کنیم.البته ما مجبوریم معجونارو از خود بلیز بخریم.اون از قصد این کارا رو با ما میکنه که پول بیشتر در بیاره.خدا ازش نگذره!

3_ آخر نمایشنامه این دفعه رو به میل خودتون ادامه دهید . ( 10 نمره )
پرفسور وقتی پلی کپی ها رو بین بچه تقسیم کرد زنگ خورد و بچه ها هم که خودشون از شر این معلم تبهکار ازاد میدیدن سریع از کلاس خارج شدن.و اینگونه بود که کلاس معجون سازی با تدریس بلیز زابینی برای همیشه به پایان رسید!

یک زن چیزی ج

كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

مایکل آنجلو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۸ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶
از اینجا تا شیراز راه درازیست!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 154
آفلاین
1_ ایا واقعا معجونی وجود داره که انسان ها رو تبدیل به گودزیلا کنه ؟ اگر وجود داره که بگید دوست داشتید وقتی که گودزیلا میشید چی کار کنید ؟ اگرم چنین معجونی وجود نداره که بگید چرا بلیز چنین حرفی رو در کلاس زد ؟ ( 10 نمره )
چنين معجوني وجود نداره
بليز براي اينكه بگه هنوز مونده تا شما معجون ساز بشين به قول معروف مثلا مي خواست بگه فوت كوزه گري هنوز مونده
يا مثلا مي خواسته بگه ماهم يه چيزايي حاليمونه ( ششووووخيييييي)
توجه كرديد من چقدر شششووووووخخخخم ؟؟؟

2_ از کدام یک از معجون هایی که تا به حال یاد گرفتید در زندگی روزمرتون استفاده کردید ؟ با جزئیات توضیح دهید . ( اگر استفاده نکرده باشید صفر میگیرید پس به نفعتونه که استفاده کرده باشید ) ( 10 نمره)
آقا يه روز كه داشتيم با هاگريد كل كل مي كرديم كار به جاهاي باريك كشيد
من گفتم اون گفت من گفتم اون گفت
_ اگه يه كلمه ديگه بگي همچين مي زنم پس گردنت كه سر دور دور خودت بچرخيا
_ بزن ببينم چه جوري ميزني .... نه....ميخوام ببينم چه غلطي ميكني
شترق
من خيلي چست و چابك جاخالي دادم و دست هاگريد با درختي كه پشت سرمن برخورد كرد و ..... شترق(صداي شكستن دست هاگريد)
هاگريد در حالي كه گريه مي كرد: حالتو مي گيرم .... صبر كن ....اگه به داداشم نگفتم
و از اونجايي كه وسط دعوا حلوا خيرات نمي كنن مجبور شدم بگم
_ برو بينيم بابا....من خودم يه تنه خودتو و داداشتو حريفم....گلابي...چيششششش
_ فردا وقتي داداشم لهت كرد مي بينمت
قيافه ي من قبل از رفتن هاگريد
قيافه ي من بعد از رفتن هاگريد
_ حالا چيكار كنم؟؟؟!!!.....گراپ عين سوسك لهم ميكنه..... آهان گرفتم ....مي رم پيش بليزببينم يه معجوني چيزي داره بده من بخورم قوي بشم ( تعجب نكنيد كه چرا من انقدر زود فهميدم چيكار كنم..... آخه قبلا فيلمنامه رو خونده بودم)
وقتي ماجرا رو براي بليز تعريف كردم يه معجون بهم داد كه بخورم و گفت كه با اين معجون چهارتاي گراپيو حريفم
فردا وقتي هاگريد با گراپي اومد با انگشت منو نشون داد و گفت :"خودشه... خودشه.... هموني كه دست منو اوخ كرد"
من فوري معجونو خوردم و منتظرشدم
گراپي اومد جلو دستشو برد بالا
منم كه فكر مي كردم هيچ بلايي سرم نمياد عين هويج وايسادم نيگاش كردم
اونم نامردي نكردو ....بوووووم
الان از اون موضوع سالها ميگذره و من تنها در اين جزيره ي دور افتاده همراه با يه توپ واليبال زندگي مي كنم
بابا تو رو خدا يكي منو پيدا كنه ..... كــــــــــمــــــــك..... كــــــــــمــــــــك.....من اينجام ... آهاي....
و دوربين آروم آروم از مايكي دور شد و رفته رفته صداي جيغ و دادهاي مايكي به همراه تصويرش محو شد
=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
نتيجه ي اخلاقي : هيچوقت با هگر كل كل نكنيد
نتيجه ي كاملا اخلاقي: هر وقت هگرو با گراپي ديديد بدون فوت وقت دوتا پا داريد دوتاي ديگه هم قرض كنيد و الفرار
نتيجه ي فوق العاده اخلاقي: هيچوقت به بليز اعتماد نكنيد

3_ آخر نمایشنامه این دفعه رو به میل خودتون ادامه دهید . ( 10 نمره )

ملت ريخته بودن رو سر و كول بليزوكار داشت به جاهاي باريك و بي ناموسي كشيده مي شد
و بليززير دست و پا علاوه بر له شدن به دليل خفگي هي رنگ عوض مي كرد
نخودي - صورتي- قرمز- آبي - بنفش – سياه – كبود(نشانه ي اينكه مصدوم دار فاني را وداع گفته)
آخر سر بليز مي بينه كه حتي آخرين جلسه رو هم نميشه بدون خشانت و همچنين بدون تلفات مالي و جاني گذروند
عصباني ميشه قاط ميزنه شديد دستاشو مشت مي كنه و با تمام قدرت بلند ميشه
تقققق ديييشششش بووووم دنننگگ
هر كدوم از بچه ها به يه طرف پرت مي شن
يكي از پنجره پرت مي شه بيرون
يكي لاي در گير مي كنه
يكي با كله مي ره تو سقف
يكي از چراغ آويزون ميشه
همينجوري خون بود كه مي پاشيد به در و تيفال
و ملت بالاخره فهميدن چرا آواتور بليز شبيه رامبوهه
ولي مگه حالا حالاها خشم بليز فروكش ميكنه!!!
طبق معمول چون زورش به هدي و استر وچارلي مي رسه اونا رو مياره جلوي تخته كه در اثر برخورد با كله ي يكي از دانش آموزها به دو نيم تقسيم شده بود
=-=-=-=-=-=-=-=-=- نيم ساعت بعد =-=-=-=-=-=-=-=-=
چارلي و هدي و استراز سقف آويزونن و بقيه ي بچه ها با دست و پاي شكسته مشغول بازسازي كلاس
و بليز چوبدستي به دست مواظبه كه كسي دست از پا خطا نكنه
ناگهان در با شدت كه نشان دهنده ي يك عمليات انتحاري ست باز ميشه
همه ي نگاه ها روي مايكل آنجلو فيكس ميشه و در همين حين موج باز شدن در هدي رو مي گيره و با كله به زير زمين مي فرسته
مايكي : بالاخره حقوقا رو داد.... پروفسور جون مژده بده .... دومبول مجبور شد حقوقا رو بده
بليز تا اين خبرو شنيد گل از گلش شكفت ...استر و چارليو از سقف اورد پايين... كلاسو در يه چشم به هم زدن بازسازي كرد و آخر سر هم دستاشو باز كردو از خوشحالي داد زد:" بپريد بقل عمو"
ودوباره روز از نو روزي از نو

تحقق بخشیدن به افسانه ی شخصی یگانه وظیفه ی آدمیان است.
[size=medium]همه چیز تنه

پیام زده شده در: ۸:۳۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵

نویل لانگ باتومold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۷ چهارشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۸
از سنـــــــت..مانگــــــــــو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین

خير..
بليز چون خودش يه گودزيلا مادر ذاتي هست دوست داره تمام بچه ها رو گودزيلا كنه..
اگه توجه كنيد بليز هر موقع مياد تو كلاس يه سري حركات عجيب ميكنه...
بخاطر همين بچه ها ازش ميترسن.
بليز مي خواست با اين كار به همه بگه كه يه گودزيلاست

معجون فليكس فليسز

يادم مياد يه بار تو كلاس ورونيكا بودم..
اون روز از فليكس استفاده كرده بودم..
دور از جونه شما ورونيكا يه سري حركات غير عادي انجام ميداد..منم كه اتفاقاّ از اون حركات نفرت داشتم ديگه طاقتم بريد..
از جام بلند شدم يه كاراته اومدم تو فكه ورونيكا..
خوشبختانه فليكس خوب عمل كرد..
ورونيكا به جاي اينكه منو از كلاس اخراج كنه آرم بهترين كارانه كار مدرسه رو هم به من داد..

بليز روي ميز نشسته بود و زار زار گريه ميكرد..
فرانك:بليز..چرا گريه فوكولي؟
بليز:اين گريه نيست..اشك شوقه
فرانك:چه جلب..چرا اشك شوق ميريزي؟
بليز:واسه اينكه از دست اين سيريشا راحت ميشم.
چند لحظه بعد يه كلاس سومي ميپره تو بغل بليز
بچه:سلام بليز جون..يه بوس بده..
( البته شخص مورد نظر پسر بود.)
بليز:بــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوچ( اين مثلاّ صداي ماچ بود )
سومي:دمت جيز..موفق باشي
بليز:ديدي فرانك؟مثل كنه مي چسبن..
فرانك:دركت ميكنم..واقعاّ تو شذايط سختي هستي..
كلاس به پايان رسيد

شناسه جدیدم..::وینسنت کراب::..

پیام زده شده در: ۱۶:۳۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
1-ایا واقعا معجونی وجود داره که انسان ها رو تبدیل به گودزیلا کنه ؟ اگر وجود داره که بگید دوست داشتید وقتی که گودزیلا میشید چی کار کنید ؟ اگرم چنین معجونی وجود نداره که بگید چرا بلیز چنین حرفی رو در کلاس زد ؟ ( 10 نمره)

وجود كه نداره اما ...........
اگر وجود داشت من رغبتي به گودزيلا شدن ندارم.اما حالا چون شما ميگيد باشه چشم. گودزيلا ميشدم و بعد مي رفتم جلوي دوربين جادوگر تي وي و يك فيلم خفنز بازي ميكردم.بعد به بربكس ميگفتم كه من بازيگر نقش اول اين فيلم ام.
بليز هم چنين حرفي زد كه برا بچه ها كلاس بذاره كه من همچين معجوني را بلدم و اينا... بچه ها هم باور كنن كه عجب معلمي......
البته واقعآ هم معلم خوبي بوديد..............

2-از کدام یک از معجون هایی که تا به حال یاد گرفتید در زندگی روزمرتون استفاده کردید ؟ با جزئیات توضیح دهید . ( اگر استفاده نکرده باشید صفر میگیرید پس به نفعتونه که استفاده کرده باشید ) ( 10 نمره)

راستش من از خيلي از معجونايي كه شما درس داديد استتفاده كردم
مثلآ=
معجون هوشياري كه قبلآ گفتم كه من همش گيج و منگم و سر همه ي امتحانا استفاده ميكنم.خيلي بهم كمك ميكنه و بالاخره يك جوري قبول ميشم.
معجون راستگويي كه يك بار من و بربكس ريختيم سر ادوارد و برديمش يك گوشه و معجوني كه از سر پاتيل هلگا دزديده بوديم را ريختيم تو حلقش و يك اطلاعات خفنز از يك شخص خفنز تر به دست آورديم.
معجون شادي بخش، روزي كه جشن تولدم بود از يكي از بچه ها ي گروه ديگه كه با شما كلاس داشتند خواستم برام يك كم از اين معجون كش برن.چون خودم نتونسته بودم كش برم.يكي از بچه هاي اسليترين به خواهشم توجه كرد و برام معجون را آورد.واي واي ...چه معجوني بود... زبونم تاول زد...بدبخت شدم.اونروز بدترين روز زندگيم بود چون بچه اسليترينيه بدترين معجون را كه يكي از بچه ها اشتباه درست كرده بود را برام اورده بود.

3-آخر نمایشنامه این دفعه رو به میل خودتون ادامه دهید . ( 10 نمره )

بچه ها يكي يكي مي اومدن جلو و:
آخرين نفر هدويگ بود.بينز يك نگاه مي كنه به پشت سر هدويگ ميبينه هيچكي تو كلاس نيست و همه جيم شدند.
و از سر عصبانيت به جاييه بلايي سر هدويگ اورد كه....

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱:۳۵ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵

فینیاس نایجلوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۱ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۹ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲
از توي تابلو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 117
آفلاین
1-ایا واقعا معجونی وجود داره که انسان ها رو تبدیل به گودزیلا کنه ؟ اگر وجود داره که بگید دوست داشتید وقتی که گودزیلا میشید چی کار کنید ؟ اگرم چنین معجونی وجود نداره که بگید چرا بلیز چنین حرفی رو در کلاس زد ؟ ( 10 نمره)
بعله . معجوني كه بتونه انسان ها رو تبديل به گودزيلا كنه وجود داره . كه طرز تهيه ي اون توي كتاب هاي ممنوعه نوشتن . بليز هم به همين خاطر از ياد دادن اين معجون پشيمون شده بود .
من يكي كه دوست داشتم وقتي گودزيلا مي شم اول از همه برم رو بلند ترين نقطه ي شهر و يه نعره بكشم كه همه از ترس غش كنن . بعدشم ميومدم پايين و به هر كسي كه غش نكرده بود يه چشم غره مي رفتم كه جا به جا تموم كنه . حالا جاي قشنگش شوروع مي شه . اول از همه مي رفتم سراغ بستني فروشيا و شيريني فروشيا و همه ي جاهايي كه پر خوراكين . ولي چون ميبينم تنهايي حال نميده مي رم رفقام رو يه جوري به هوش ميارم و كلي با هم ديگه حال مي كنيم !!! بعد از اونم مي رم گردن آدم بدا رو مي شكنم !!

2-از کدام یک از معجون هایی که تا به حال یاد گرفتید در زندگی روزمرتون استفاده کردید ؟ با جزئیات توضیح دهید . ( اگر استفاده نکرده باشید صفر میگیرید پس به نفعتونه که استفاده کرده باشید ) ( 10 نمره )
من از معجون آرام بخش يه چند باري استفاده كردم . وقتي عصبي مي شم ديگه هيچي نمي فهمم . ولي با خوردن اين معجون كاملا احساس آرامش مي كنم . به هر چيز عذاب آوري بدون اينكه عصباني بشم فكر مي كنم .

3-آخر نمایشنامه این دفعه رو به میل خودتون ادامه دهید . ( 10 نمره )
بلیز : هول نکنید ... من متعلق به شمام ... یکی یکی ... هوووووی هدی صف رو رعایت کن .... نوبت نوبتی بیاین جلو !
همونطور كه بچه ها توي صف منتظر بودن تا بليز بغلشون كنه . از ته صف صداي افتادن يه نفر اومد . همه برگشتن و آخر صف رو نيگا كردن . فينياس افتاده بود رو زمين و از درد به خودش مي پيچيد . بليز دويد ته صف و گفت : بچه ها بريد كنار . بعد سعي كرد فيني رو بلند كنه اما يه دفعه چهره ي فينياس تغيير كرد . چشماش قرمز شد و بليز رو پرت كرد اون طرف كلاس .
بچه ها :
بليز : اون تبديل به گودزيلا شده زود باشيد همتون بريد بيرون .
بچه ها همه از كلاس رفتن بيرون . بليز چوبدستيشو در آورد و گفت : خشكيسوزوس !
فينياس در جا خشك شد . بليز رفت طرف قفسه ي معجوناش و يكي از پاد زهراشو در آورد و گذاشت تو دهن فينياس .
كم كم اثر طلسم هم از بين رفت .
فينياس از جاش بلند شد و گفت : ها اينجا چه خبر بيد ؟
بليز بطري معجون تبديل شدن به گودزيلا رو توي دستش گرفت و
فيني : خب من فكر كردم معجون آرامبخشه .

Only Raven!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.