هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۱:۱۱ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

جرج ویزلیold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۳۶ جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 94
آفلاین
چیزی که منو ناراحت کرد همونه که در پسته قبلی توضیح دادم یعنی اینکه:پستائی که من در جواب بعضی دوستان گذاشته بودم پاک میکنند ولی پستای اونا رو میزارن باشه شما خودتو بزار جای من چه برداشت یا فکری میکنی؟
ویرایش:در مورده بحثه من با مدیر گرامی و فعال و زحمتکش پروفسور کوئیرل اگر اخرین پسته من در نحوه برخورد فکر...را بخونید میبینید که فکر کنم با معذرت خواهی من از ایشون بحث تموم شد.البته از نطره من این بحث تموم شده امیدوارم پروفسور کوئیرل هم اینجانب را عفو کنند و بحث از جانبه ایشون هم ختمه به خیر بشه.که الان جوابه ایشونو در نحوه برخورد دیدم که لطفشونو نشون داده و منو بخشیدن.
ولی در مورده پاک شدن پستام چون کوئیرل جان هم به من گفتن که میشه پیگیری کرد از مدیران خواهش میکنم پی گیری کنند البته من از هیچ کسی حتی با فرضه غرض ورزی هم شکایتی ندارم فقط خواهش دارم که
حد اقل اگه جوابه من به اون پستا را پاک کردند خوده اون پست ها را هم پاک کنند.بیشترین تاکیدم هم بر روی اون پسته بلند بالای من در مبل های راحتی است که از اسلای ها انتقاد شده بود و سو تفاهم پیش اورد بود.
اونو خواهشن پاک کنید چون اگه یه اسلایترینی اونو بخونه و صحبت های بعدیه من در اون بحث را که پاک شد نخونه مثله اینکه گفتم:من دوست دارم با همه اسلایها و اصلا همه اعضای سایت دوست شم یا اینکه گفتم
من اتفاقا از لرد ولدمورت از همه اسلای ها بیشتر خوشم میاد یا....
یاصلا من اعتراف میکنم به خاطره بی تجربگیم در سایت اون پست را
اشتباه زدم و مطالبه اشتباهی در اونجا پست کردم یا اونو پاک کنید یا دوباره بزارید بر خلافه میلم که دیگه دوس ندارم در سایت زیاد با کسی بحث کنم بزارید اون بحثو ادامه بدم و رفع ابهام کنم.با تشکر

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۸ ۲۱:۱۷:۴۵

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

جیمز   پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۴ یکشنبه ۹ مهر ۱۳۸۵
از 30 سانتیمتری لیلی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
سلام به همه پاتريست ها.اول اينکه دست زحمتکشای اين سايت رو می بوسم.چون يک جاي گرمو نرمه.من تازه عضو شدم و یک درخواست داشتم:شما رو به خدا قسم مي دم به من بگين چجوری تو سايت بابقيه ارتباط برقرار کنم؟ چجوری مطلب بفرستم؟ چجوري دوست پيدا کنم؟چجوری جواب مطالبتونو بدم؟یک جوونمردی پیدا بشه وجواب سوالای منو به اين آدرس ايمیل کنه.هرکسي اینکارو بکنه قول میدم یک دوست خوب براش باشم.درضمن تالار گفتگوی سایت کجاست؟خواهش میکنم به من جواب بدین.al0ne_knight@yahoo.com
البته حواستون به 0 که جایگزین حرفoشده توی آدرس باشین.
یکدنیا ممنون.منتظر ایمیل میمونم.خدانگهدار

پیام زده شده در: ۲۰:۳۳ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

پدرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۶ یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۶
از پيش نويل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
سلام من يه مشكلي دارم. هر وقت مي خوام شكلكم رو عوض كنم( به غير از شكلك هاي خود سايت) يا صفحه سفيد مي شه يا يه چيزهايي مي نويسه و شكلكم عوض نمي شه. حالا بايد چي كار كنم؟

رون و هرميون بايد به هم برسند.

لوپين و تانكس بايد به هم برسند.

مك كونگال و فليت ويك بايد به هم برسند.

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

تينا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۴۷ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 360
آفلاین
يكي به من توضيح بده كه چطوري مي شه رنگي و درشت نوشت!؟!

There is something that I see
In the way you look at me
There's smile
There's truth
In your eyes
What an unexpected way
On this unexpected day
Could it be
This is where I bel

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
مگی؟ همون پیر صاحب کمالات خودمون؟ جل الخالق...

بعضی از عوامل مستکبر رژیم یه حدس هایی در مورد این که احتمالا هنوز زنده ای میزدن ولی کسی امید نداشت! الان هم دست اندکاران برنامه از پشت صحنه دارن اشاره میکنن که احتمالا سامان هکت کرده و ما همه وسیله ایم! ولی به هرحال :اوکی: به همشون!

به جون خودم که نه، ولی به جون مرلین () تو خیابون بودم، همونجا وسط خیابون یهو رفتم توی یه خلسه عرفانی... آواتارتو دیدم که توسط یک هاله ی نورانی احاطه شده بود... حدس زدم یه خبراییه... سریع اومدم خونه دیدم پست زدی... گفتم منم پست بزنم کم نیارم!

خلاصه اینکه سلام!
آی لاو یو تو... لتز گو تو ده بدروم بای باس!

یادته؟؟؟؟؟ (جو خاطرات)

اتفاق خاصی هم نیفتاده... فقط سه چهار تا از شوهرات غیابی طلاق گرفتن... چند نفر از اعضای خیلی خوب سایت رو در یک حادثه غم انگیز توی پارک لاله از دست دادیم! روحشون شاد... من هم آخرش ایدز گرفتم!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
سلام

بلید عزیز قابلی نداشت

هدویگ جان عزیز من
حرف شما درست قرار نیست اونجا سختگیری بشه ولی درعین حال کاربرا خودشون هم باید رعایت کنند و نوشته بالای چت باکسو بخونن!!!!که نوشته فقط پیامهای مهم!!

اما به شما قول میدم در این مورد بین مدیران هماهنگی برقرار بشه و شما از دوگانگی خارج بشید!!

جرج عزیز
بنده از این اتفاقات بیخبرم ولی یک چیزی بگم
الان مدت زیادیه که شما به جای فعالیت مفید در سایت فقط از ناظران و مدیران شکایت میکنید.....شما باید سعی کنید با آنها هماهنگ شوید...نه آنها با شما

------------------------
واقعا احساس میکنم خواب میبینم
جفری!!...الهی ویکی فدات شه!!!
معلومه کجا هستی؟
ایمیل بروبچ و حتی خودم رو که جواب نمیدادی...میدونی چقدر نگرانت بودیم؟
آخه با مرام... بی خبر رفتی و بی خداحافظی ولی حداقل از خودت خبر میدادی!!به هر حال رفیق بودیم یا نه؟

حالا وقت گله گذاری نیست....ایدی منو که داری((من ویکتور کرام سابقم ))
در مورد اتفاقا این هشت ماهه اینقدر خبر هست که میشه براتش انجمن زد!!!
به هر حال با من یه جوری تماس بگیر تا اخبار رو بهت بگم
دل من و عله برات خیلی تنگ شده

به یاد روزای خوش گذشته
اینجا جای خالیت هنوز پیدا است و نتونستیم کسی رو مثل تو بیاریم
واقعا این اعضا به مدیری مثل تو نیاز دارن
قربانت پویان

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۸ ۱۷:۰۹:۵۷

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۱۶:۳۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

جرج ویزلیold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۳۶ جمعه ۴ آذر ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 94
آفلاین
شما هر چی رو دلتون بخواد پاک میکنید هر چی را هم بخواهید میگذارید بماند. من درست نمیدونم ناظرای مبلای راحتی کیان ولی فکر میکنم به رومسا و کوئیرل مربوط بشه.
شما در اونجا اون پسته اوله من که در مورده کوبیدنه اسلای هاست رو گذاشتید(اینو صریح گفتم تا شبهه ای پیش نیاد که من میخواستم در جائی اونو بزارم که اسلای ها نتونن بخونن) و جوابه ارشام را هم گذاشتید بماند ولی جوابه من به ارشام را نگذاشتید و از این جالب تر اون تایپیکو قفل کردید تا اگر کسی انجا را خواند این ذهنیت به ذهنش متبادر شود که حق با ارشام است.خیلی رو راست بگم واقعا این تبانیتان ناشیانه بوده است.
و از طرفی کوئیرل منو بلاک کرد به نحوی که نتونم هیچ پستی در انجمن ها بزنم که این باعث شد باز هم این ذهنیت متبادر شود که جوابه دین توماس به پسته من جوابی منطقی نداشته!
در صورتی که من تا از سایت امدم بیرون تا جوابه این شخصو بدم و دوباره
وصل شدم به اینترنت تا جوابو بزارم بلاک شده بودم اونم به صورتی که پست نمیتونستم بزنم هیچی حتی نمیتونستم وارده انجمن ها هم بشم!!!
مثله این میموند که به یه ادمی بگی میخوام بهت فحش بدم اگه جوابی داری بده. و اول دهانه اونو ببندید و بعد فحش بدید و بعد تحقیرش کنید که دیدی جوابی نداشتی!!!.در سلسله مصادقه حماقت به این میگن خوذ گول زنی!!!!
این روی صحبتم توست کوئیرل!اولا امیدوارم که وقتی منو به خاطره این بلاک کردی که چت باکسو با مسنجر اشتباه گرفتم همه صحبتای منو در چت باکس خونده باشی و به خصوص اونجاشو که من گفتم تازه 24 ساعته که من در چت باکس شروع به فعالیت کرده ام پس اگر صحبتی خلافه موازین از جانبه من شده سعی میکنم تکرار نشه.
ایا با توجه به این نوشته این منصفانه است که به خاطره این مساله
و بدونه هیچ اخطاری منو بلاک کنید اونم به صورتی که نه بتونم پستی بزنم نه بتونم وارده انجمنها بشم و پستی را بخونم؟!
در ثانی بر فرض هم که استدلاله تو در مورده فعالیت من در چت باکس درست بوده چرا مثلا منو از نوشتن در خوده چت باکس یا فعالیت در ایفای نقش محروم نکردید؟
این چه ربطی داشت به اینکه من کلا بلاک شم و نتونم هیچ پستی بزنم؟
البته هر کنشی یک واکنشی دارد که البته من تا حالا بعضی اقدامات را در اینباره انجام داده ام امیدوارم در روزهای اتی بتونم خبرهائی خوشی از واکنشم را برای شما بفرستم!!!!!همین..
من همین الان دیدم که همه پستای قبلیه من در نحوه برخورد را پاک کردید!!!ولی پستائی را که در اون روز در جواب به من نوشته شده بودن را گذاشتید! بزارید یه مثال بزنم مثلا همین الان که من داشتم صفحاته قبلو میخوندم دیدم که پسته نیکلاس استبنز را گذاشتید ولی جوابه من به اون پست را پاک کردید البته تا همین حالا که من داشتم صفحاته قبلو میدیدم این پست بود ولی ممکنه بعد از زدنه این پستم اونو پاک کنید!یه باره دیگه هم اولین جملاتم در اوله پست بهم ثابت شد.افتاب امد دلیله افتاب
والسلام شرم بر این جادوگرانه بی مرام.
راستی یه چزه دیگه دین توماس منو تهدید کرده بود که اگر اهله کل کل کردن هستی باید دید در مقابله سوسک هم دوام میاوری؟من با دیدنه یک چیز از سوسک همینجا اعتراف میکنم که نه من واقعا نمیتونم دوام بیارم جلوی ایشون چونمن در گفتگو با مدیران در اولین صفحات دیدم که:سوسک گفته بود من دیروز یه سری فحش اینجا دادم و.. واقعا متاسفم که شما اینجوری فکر کردید که من اهله این بچه بازیام و میام یه روز وقتمو حروم میکنم تا جوابه فحشای یه نفرو بدم که از نظره سنی هم به من نمیخوره و حرفای منو نمیفهمه!من اگر اون روز هم یه شبانه روز در تایپیکه نحوه برخورد..وقت گذاشتم به خاطره این بود که فکر میکردم میتونم با حرفای منطقی اون ناظرو راضی کنم که اون تایپیکو مجددا باز کنه
وگرنه من حتی حاضر نیستم یک دقیقه از عمرم یا کارتم یا اعصابم را بزارم تا جوابه یه سری فحش یا تیکه بی منطقو بدم.هر چند معمولا در این موارد کم نمیارم ولی باید در این مورده خاص اعتراف کنم شاید از من
با استعداد تر در این موارد در سایت به وفور پیدا شود.
و مورده اخری هم که میخوام در موردش توضیح بدم اینه که برای بعضی ها این سو برداشت پیش امده که من ادمه خود خواهیم یا سعی دارم اطلاعاتم رو به رخ بکشم
در اینجا برادرانه به همه اعضا میگم که من کوچیکه همه شمام و از من با اطلاعات تر و با استدلالتر در سایت به وفور یافت میشود.

جوابتون رو در تاپیک نحوه برخورد دادم

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۸ ۱۷:۳۸:۰۹

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
پستمو ویرایش نکردم چون قطعا ویرایش رو نمی دیدین ... آقای ویزلی اون قسمت رو جواب دادی ، منم قبول دارم که ارزشی بازی در آوردم ، ولی من فکر کنم از همه کمتر پیام دادم اونجا ، چون یه سری بودن که واقعا چند برابر من پیام دادن ، باز پیامای من یه خرده محتوا داشتن() ، ولی یهو می دیدی طرف فقط علامت تعجب زده تو یه پیامش !
آقای ویزلی کاش سوال منو کامل جواب می دادین ... من پرسیدم وضعیت چت باکس بالاخره چیه ؟ من از اخطار گرفتن ناراحت نیستم ... از این ناراحتم که شما کنار بد و بدتر به بد گیزر میدید و بدتر رو به حال خودش ول می کنید !
بالاخره شما اگه می شه برای من روشن کن که چت باکس می خواد روش نظارت سختی اعمال بشه یا می خواد آزاد باشه ؟ ... سوال اصلی من اینه

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۸ ۱۳:۱۰:۵۹

پیام زده شده در: ۱۲:۴۶ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
درود بر دوستان قدیمی و سلام به اعضای جدید

می بینم که سایت هنوزم پا بر جاست که البته جای خوشحالی داره...یه سری تغییراتی هم در ظاهر سایت می بینم که جالبه و سایت رو زیبا تر کرده

اما از نظر محتوی بر طبق چیزایی که خوندم...ظاهرا سایت هنوز همون مشکلات قدیمی رو داره و هیچ تغییری از نظر محتوی نمی بینم

البته این مشکل همیشه بوده و فکر نمی کنم که کلا هم از بین بره!

به هر حال...فقط خواستم یه سری به سایت زده باشم و یه احوالپرسی از دوستان قدیمی کرده باشم.

در ضمن میشه یکی از دوستان خلاصه ای از چیزایی که در 8 ماه اخیر اتفاق افتاده رو بگه تا من ببینم چی به چیه...کی به کیه!

خوش بگذره!!!

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۸۵

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
سلام
با تشکر از مدیران و گردانندگان زحمت کش مشکلم بر طرف شد ممنون.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.