هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
1.يه تعريف جامع در مورد ادميزادگان و جانوران بنويسيد؟

به نظرم بهترین کار تعریف جداگانه ی هرکدوم هستش ! پس با اجازه!

آدمیزادگان:
آدمیزادگان یعنی کسی که از آدم زاده شده و متولد شده. ولی خود آدم یعنی کسی که دم و باز دم انجام دهد ، فکر کند، عقل و هوش او در دست خودش باشد ( به طور غریزی کار نکند! ) ، رشد و کمال او در دستش خودش باشد زیرا یکی از تفاوت هایی که انسان را از حیوانات و دیگر موجودات جدا می کند ، همین رشد و کمال هستش که در انسان رشد اندام های او ( صرف نظر از برخی اندام ها ) در دستش خودش است و کمالات او بی کران هست و کرانی ندارد و تا بی نهایت ادامه دارد ، ولی برای موجودات یا جانوران همه چیز یا غریزی و یا طبیعی هستن که البته کمال و ارزوی انها بعد از مدتی قطع می شود به طور یکه انگار دیگر آرزویی ندارند.
رفتار انسان به دلیل داشتن عقل و هوش ، باید مناسب و انسان پسند باشد که البته این را می شه اثبات کرد، زیرا وقتی کسی اخلاق و رفتارش غیر عادی میشه و یا رفتاری شبیه به جانوران انجام می دهد، او را با لفظ جانور می شناسند و به زبان محاوره ای می گویند: عجب جونوری هستش!
البته یک موضوع هستش که خواندن و نوشتن و یا گفتار بلد بودن یا بلد نبودنش دلیل انسان بودن یا نبودن نیست، زیرا در زمان های بسیار دور، انسان هیچ چیزی نمی دانست و معمولا از اشکال برای بیان صحبت های خود می پرداختند.
البته باید بگم که جادوگران بعد از تکمیل کم و بیش انسان به وجود آمد.

جانوران:
در زمان قدیم، جانور را به صورت یک موجودی می شناختند که چهار دست و پا راه می رود ، در صورتی که هیچوقت جانوران به همین تعریف بسته نمی شوند.
برای جانور زیاد تعریف نمی شود آورد ( البته بیشتر تعریف ها رو در قسمت آدمیزاد آوردم ) . ولی با این حال تفسیر دانشمند هایی را بیان می کنم:
یکی از دانشمندان پس از تحقیقاتی به این نتیجه رسیده که جانور یعنی موجودی که برای رفتار های خود قاعده ای ندارد و به دنیا امده که فقط زندگی خود را بگذراند. البته در بعضی از جانوران غریزه هست که یک حس نجیبی به خود می گیرد و علاوه بر خود به جان انسان ها نیز اهمیت می دهند مانند سگ ها.
خوب این تعریف ها فقط برای تشخیص انسان از حیوان کافی هستش ، البته کامل و کافی نیستش!


گرگینه ها: ( انسان یا حیوان !)

طبق تعریف های گذشته به گرگینه ها می گویند ، انسان حیوان نما؛ خوب این یعنی اسنانی که در حین انسانیت ، حیوان نیز است.
گرگینه ها فقط در زمانی که ماه کامل نشده و ظاهر انسانی دارند ، می توان به ان ها توصیف انسان داد زیرا در ان زمان هستش که می تونه رفتار خودشو کنترل کنه در غیر این صورت( زمانی که ماه کامل شده و تبدیل به گرگ شده است) دیگر عقل و هوشی ندارد که رفتار خود را کنترل و با دیگران به همان صورت یکه ان ها با او رفتار می کنند رفتار خود را شکل دهند.


سانتور ها:

سانتور ها هم نیمی انسان و نیمی حیوان ( اسب ) هستن که البته رفتار و کردار اسب ها طوری هست که بین انسان ها با لفظ نجیب جا گرفته است.
سانتور ها بدنشان اسب و عقل و هوششان اسنان است.
البته در این جا هست که ما نمی توانیم از روی ظاهر و چهار دست و پا بودن ان ها گفت که ان ها حیوان هستن. زیرا ان ها علاوه بر انسان بودن، یک سری اخلاق و توانایی های بیشتری هم نسبت به ان ها دارند و می توانند در مورد وضعیت ستاره ها و آب و هوا و... خبر دار بشوند.
این سانتور ها نیمه انسان کامل هستن: این یعنی بدنشان نصفه انسان است ولی باطن و عقل و هوشش کامل است.
سانتور های نیمه انسان کامل در جنگل ها زندگی کرده که البته معمولا اجتماعی زندگی می کنند.
سانتور ها هم رفتار خود را در اختیار دارند و همین باعث شده که با هر انسانی هر طوری که دلشان می خواهد رفتار کنند.

با تشکر
مارکوس فلینت


عضو اتحاد اسلایترین


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۰۲:۵۰ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3736
آفلاین
سلام

پاسخ سوالات ( تکالیف ) این جلسه اول مراقبت از موجودات جادویی :

آدمیزادگان :

با تشکر
چشم ها ، بینی ، دهان ، دست ها ، پاها و ...
نمیتوان برای تعریف انسانها از دو پا و خون و استخوان استفاده کرد چون جانوارن هم این موارد را دارا هستند !
تفاوتی که انسانها را از سایر موجودات جدا می اندازد ! داشتن قوه انتخاب و تفکر اوست !
ولی جانوران فاقد این دو هستند ! البته نه کاملا فاثد ولی اندک تر از آدمیزادگان !


جانوران :

جاندارانی هستند که استیل بدنی و ظاهر هر یک با دیگری تفاوت دارد ، در واقع موجوداتی هستند که خصوصیات ظاهری آنان با انسان ها در بسیاری از موارد متفاوت است ، همچنین قوه انتخاب ، تصمیم و تفکر آنان بسیار ضعیف است و در بسیاری از جانوران این امر وجود ندارد !
سطح تصمیم گیری و درک آنان پایین است ، در اکثر موارد وحشی و غیر قابل کنترل هستند ، و زندگی یکنواختی دارند و نگه داری آنان کسل کننده است !

گرگینه ها :

گرگینه ها انسان هستند ، در واقع هنگامی که گرگینه ای انسانی را گاز بگیرد دندان او در بدن فرد فرو رفته و شایان ذکر است که بیماری او ناقل بیماری ای است که باعث میشود فرد هر ماه هنگام شکل گرفتن کامل ماه خصوصیات گرگ را پیدا کند : وحشی ، درنده خوی با همان ظاهر گرگ مانند (و به صورت جانور وحشی چهارپایی در میآیند که طبعی درنده داشته و فاقد وجدان انسانی است )! البته معجونی کشف شده که اگر فرد بیمار ( گرگینه شده ) هنگام کامل شدن ماه آن را بنوشد تبدیل به گرگینه میشود ولی ساختار ذهنی او با همان قدرت انسانی باقی میماند و انسانی در قالب گرگینه میماند !
نکته : اگر کودکی توسط گرگینه مجروح شود خصوصیات کامل گرگینه به او منتقل میشود ، هر میزان که سن فرد مجروح شده توسط گرگینه بالاتر باشد خصوصیات گرگینگی او ناقص تر خواهد بود .

سنتورها :

سنتورها جانوران شش دست و پایی هستند که نیم تنه آنها خصوصیات ظاهری انسانی و نیم تنه انتهایی آنان شبیه به اسب است ! آنان جانوران باهوشی هستند که توانایی صحبت کردن ، اندیشیدن و ... را دارند ولیکن همانطور که در سوالات پیشین گفته شده بود هیچ موجودی به اندازه انسان توان اندیشیدن ندارد ، اما سنتورها خود را موجوداتی فوق العاده باهوش به حساب می آورند .
آنان خیلی معتقد هستند که فقط باید برای خود زندگی کنند ، از نظر آنان کمک کردن به یک انسان ننگ بزرگی به شمار میرود ، اگر یکی از آنان به کمک انسانها برود گله سنتورها او را ترد کرده و برده انسانها به شمار می آورند .
آدمیزادگان به جاندارانی به نام انسانها اطلاق میشود . از خصوصیات ظاهری انسانها میتوان به دو دست و دو پای ایشان اشاره نمود ! در واقع خصوصیات ظاهری در تمامی جانداران متفاوت است ولی تنها انسانها خصوصیات ظاهری مشابهی دارند ! نه کامل شبیه به هم ولی چهره آنان در یک قالب است :
همچنین در علم ستاره شناسی چیره اند در واقع توانایی این را دارند که با مشاهده حرکت ستارگان و محل حرکت آنان و اشکال آنان آینده را پیش بینی کنند ! آنها هیچ کسی جز خود را واقف به این علم نمیدانند .

خلق و خوی سانتور ها شباهتی به خلق و خوی انسان ندارد . آنها در طبیعت بومی ( بومی : پوشش گیاهی و جانوری هر منطقه که با منطقه دیگر تفاوت دارد ) خود زندگی میکنند ، از پوشیدن هر نوع لباسی اجتناب میورزند و با این که از هوش و خرد انسانی برخوردارند ترجیح میدهند دور از جادوگران و مشنگ ها زندگی کنند و بصورت گروهی و در گله های متفاوت . ( البته به قول بن نمیخوان خردشون رو به انسان ها بفروشند ) ، همچنین از قدرت بدنی بالایی برخوردارند !
همچنین در علم ستاره شناسی چیره اند در واقع توانایی این را دارند که با مشاهده حرکت ستارگان و محل حرکت آنان و اشکال آنان آینده را پیش بینی کنند ! آنها هیچ کسی جز خود را واقف به این علم نمیدانند .
با تشکر


چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۳۳ شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1707
آفلاین
ج1)
آدمیزادگان:

جانداران دو پایی هستند که از پوست، خون، و استخوان تشکیل شده اند و میتوانند راه بروند حرف بزنند با هم ارتباط برقرار کنند فکر کنند انتخاب کنند و عمل کنند.

جانوران:

موجوداتی هستند که براساس نژادشون با هم تفاوت های ساختاری دارند مثلا اینکه ما جونور یه پا داریم جونور هزار پا هم داریم .... به طور کلی هر چیزی که دیدیم که شبیه انسان یا شبه انسان نبود و احیانا هیچی هم نمیفهمید به احتمال قریب به یقین جونوری بیش نیست.

ج2)
گرگینه ها آدم هایی هستند که بخاطر نوعی بیماری مشهور به لیکانتروپی برخی از خلق و خو های گرگ ها رو پیدا میکنند و البته لازم به ذکره که ماهی یک بار هم تبدیل به هیولاهای کاملی میشوند.

از اونجا که آنها قبلا انسان بودند و حالا هم میتوانند مثل یک انسان رفتار کنند و خودشونو حتی کنترل کنند به همین دلیل ما این قضیه رو فقط به عنوان یک بیماری نام گذاری میکنیم و نتیجتا گرگینه ها هم ذاتا انسان اند.

ج3)
سانتور ها موجوداتی هستند با نیم تنه اسب و سر انسان که عمدتا در جنگ ها زندگی مکنند. سانتور ها هم مانند انسان ها هوش بسیاری قوی دارند و میتوانند حرف بزنند اما عقاید خاص خود را دارند که سبب شده همیشه از انسان ها دور بمانند. سانتور ها معمولا به صورت قبیله ای زندگی میکنند و هرگز توهین به خود را نمیپذیرند. برای مبارزه یا شکار از تیر و کمان استفاده میکنند و مثل انسانها تغذیه میکنند. سانتور ها به وسیله جهت حرکت ستارگان و برخی صفات موجود در آنها پیشگویان خوبی هستند و میتوانند برخی از اتفاقات اینده را پیشبینی کنند.
Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵

ادوارد جکold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
با سلام
از تاخير پيش امده عذر ميخوام چون از راه نقب هايه زير زميني ميومدم هاگ دير شد
عناوين 5 جلسه

1.جانور چيست

2.تاريخچه اگاهي مشنگها از موجودات جادويي

3.جانوران جادويي در مخفيگاه

4.فايده جادوي جانور شناسي

5 .دسته بندي وزارت سحرو جادو

جلسه اول
جانور چيست؟

بيشتر شما كه اينجا هستيد فكر ميكنيد كه جانوران يه موجود گنده پشمالو هست
بايد بگم شما اشتباه ميكنيد اگه اين جوري بود ما بايد به كساني شبيه هاگريد هم ميگفتيم جانور

اصلا تعريف جانور خودش يه مسئله خيلي پيچيدست
حالا شايد شما بياين منو مسخره كنين همون طور كه دانشجوهايه سال اول جادويه جانور شناسي هم استاداشونو مسخره ميكنن اما حالا بياين يه كم فكر كنين ايا واقا ميتونين يه تعريف مناسب گير بيارين

يه زماني ميگفتن اونايي كه رو دو تا پا راه ميرن ادمن اما خب اين تا زمان زيادي منسوب نبود چرا

چون تو جلسه اي كه قرار بود همه به اصطلاح ادما دور هم جمع شن و يه سري قوانين بذاريد
اين غول هاي غارنشين بودن اومدن با اين چماغاشون سالنو سرويس كردن از 102000 نفر 99000 هزار نفر راهي بيمارستان شدن

اون افرادي هم كه سالم موندن خود غولايه غانشين بودن

تازه علاوه بر اونا اجنه خاكي و پري ها و ... هم خودشون موذلي بودن

رسيديم به چند سال بعد كه يه نفر اومد گفت هر كي بتونه به زبان ادمي حرف بزنه از ادميزادگانه

اما خب وقتي يه جلسه گذاشتن اين جروي ها بودن(در جلسه پنجم با اين گونه از جانوران اشنا ميشويد)از پروپاچه ادما بالا ميرفتن و يه سري كلماته خاصي كه بلد بودن رو ميگفتن

ديديد اينم نشد ديديد تعريف جانور چه مشكله

تا اينكه بعد ها يه نفر اومد و گفت ادميزادگام كساني هستند كه هوش درك قوانينو داشته باشن برا اينكه سر امتحان از دست اسامي حرص نخورين هيچ نامي نيوردم ببينين چه معلم گليم

سوالات:

1.يه تعريف جامع در مورد ادميزادگان و جانوران بنويسيد؟

2.بگيد گرگينه ها ادمند يا جانور چرا؟

3.مقاله در مورد زندگي سنتورها؟


ویرایش شده توسط ادوارد جک در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۹ ۲۱:۲۸:۰۳

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ سه شنبه ۵ دی ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷:۳۲ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
این کلاس با تدریس پروفسور ادوارد جک چهارشنبه ها از ششم دی در پنج جلسه تدریس خواهد شد:

دی:6 - 20
بهمن:4 - 18
اسفند:2

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۰:۲۶ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵

پاتريشيا استيمپسن


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۲ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ جمعه ۱۴ تیر ۱۳۸۷
از there isn't any answer
گروه:
کاربران عضو
پیام: 157
آفلاین
1.ج 11. ج
2. ب 12.ب
3. ب 13.ج
4.ج 14.الف
5.ج 15.ج
6.الف 16.الف
7.ج 17.ج
8.ب 18.ب
9.د 19.الف
10.ب 20.ج


بودن يا نبودن مسئله اينست. آيا شرافتمندانه تر است كه ضمير انسان تير طالع شوم ر


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵

ایدی مالفوی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
1.در چه تاريخي دانشمندان اولين سري تحقيقاتشون رو اغاز كردن؟؟
الف)1367
ب) 1687
ج) 1376@
د)1678

2.من در اولين جلسه رنگ پالتوم چه رنگي بود؟
الف)سفيد
ب)سياه
ج)آبي@
د)قرمز

3.در سال 1687 فوايد چند جانور شناخته شد؟؟
الف)20
ب)24
ج)14@
د)5

4.من در جلسه ي دوم آداب غذا دادن چه جانوري رو آموزش دادم؟؟
الف)مانتيكور@
ب)الاغ
ج)هيپوگراف
د)هيچكدام

5.نام جلسه ي چهارم موجودات جادويي چه بود؟
الف) قدرت های دفاعی جانوران جادویی
ب) مداوای بیماری ها
ج) چه جانورانی قابل تربیت هستند؟
د) جانوران جادویی پر فایده یا بی فایده؟؟@

6.در جلسه سوم چه صدايي در اول كلاس به گوش ميرسيد؟؟
الف)بوق@
ب)شيپور
ج)گيتار
د)هيچكدام

7.شيردالهاي براي اولين بار در كجا ديده شده اند؟؟
الف)انگليس
ب)استراليا
ج)يونان باستان
د)مكزيك@

8.كدام يك جزو ويژگي هاي جانور قبل تربيت نيست
الف) هوش نسبتا بالایی
ب)خوردن جانورهاي ديگر@
ج) سعی بر اعمال وحشیانه نداره
د) دارای محل زندگی مشخصیه

9.من موبايل استرجس رو كمدي انداختم آن كمد مربوط به كدام دانش آموزان ميشذ؟؟
الف)دانش آموزان يك سال پيش و قبل تر
ب)دانش آموزان نيم سال پيش و بعد تر@
ج)داننش آموزان 6 سال پيش و قبل تر
د)دانش آموزان 4 سال پيش و قبل تر

10.ملت اسلاتريني كدام يك از جانوران زير را برداشتند؟
الف)توپك
ب)برقك@
ج)الاغ
د)جغد

11.دو جانوري كه آسان و ساده بودند و من سر كلاس آوردم كدام بودند
الف)توپك - الاغ
ب)برقك- الاغ@
ج)توپك – برقك
د)مانتيكور - برقك

12.جانور هوشمندي كه من مثال زدم چه نام داشت؟؟
الف)ققنوس
ب) ابولهول
ج)مانتيكور@
د)اسب آبي

13.در جلسه درس وقتي اندرو اعتراض كرد من چند امتياز از گريفيندور كم كردم
الف)555
ب)444
ج)666@
د)111

14.نيروهاي جانور به چند دسته تقسيم ميشوند
الف)2
ب)3
ج)5@
د)4

15.به نيروي ژنتنامیس چي ميگن
الف)نيروي كه منشا جادويي ندارد
ب)نيروي زوري@
ج)نيرويي كه منشا جادويي دارد
د)نيرويي كه حالت فيزيكي دارد

16. به نيروي رنتنامیس چي ميگن
الف)نيرويي كه حالت فيزيكي دارد
ب)نيرويي كه اصلا به درد نميخوره
ج)نيرويي كه منشا جادويي دارد@
د)هيچكدام

17.وردي كه نشان ميدهد جانور از چه نيرويي استفاده ميكند چيست؟؟
الف)نيريوس@
ب)پرتگو
ج) سانینیو راسک
د)هيچكدام

18.چند نوع بيماري داريم؟؟
الف)4
ب)2@
ج)5
د)3

19.اولين كار براي مداواي جانوران چيست؟
الف) تشخیص اینکه بیماری سطحی هست یا وخیم@
ب) در صورتی که بیماری وخیم بود از ورد((برازینی)) استفاده می کنیم تا بیماری مشخص بشه و در صورتی که سطحی بود از ورد((گروش))استفاده میکنیم تا بیماری مشخص بشه.
ج)هيچ كري نبايد انجام دهيم
د)بردن به كلينيك جانوران

20.بعد از اجراي ورد برازینی نام بيماري چطوري نشون داده ميشه
الف)در ذهنت نقش ميبنده
ب)اصلا ورد كار نميكنه@
ج) نام بیماری به صورت حروفی طلایی و البته کمی ناخوانا جلوی چشماتون دیده میشه
د)هيچكدام

با احترام
A.M


"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"


[b][color=006600]"گل بخندید که از ر


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵

جسیکا پاتر old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
یاهو


1-ج
2-ب
3-ب
4-ج
5-ج
6-الف
7-ج
8-ب
9-د
10-الف
11-ج
12-ب
13-ج
14-الف
15-ج
16-الف
17-ج
18-ب
19-الف
20-ب

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
1.ج
2.ب
3.ب
4.ج
5.ج
6.الف
7.ج
8.ب
9.د
10.الف
11.ج
12.ب
13.ج
14.الف
15.ج
16.الف
17.ج
18.ب
19.الف
20.ج


یک زن چیزی ج


Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۵

رومسا


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
1.ب

2.ب

3.ب

4.الف

5.ج

6.الف

7.ب

8.ب

9.الف

10.الف

11.ب

12.ب

13.ج

14.الف

15.د

16.ج

17.ج

18.ب

19.الف

20.ج
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.