هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۵

سابی سورامی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۲۳ شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
از آنجا که لرد سیاه بگوید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 44
آفلاین
خوب .. چون شما می گین باشه ... البته ... خوب شاید .. می دونین چیه .. بعضی ها منو سابی صدا می کنن ... شمام می تونین سابی صدام کنین .. شایدم می خواین شناسنامه ام رو ازم بگیرین :proctor: ..ای خدا ... ببین چه جوری آدم و بی هویت می کنن.. خوب هر کدوم از اینا حتما معنی داره .. الکی که نیست ..یعنی من یکی دیگه بشم خوبه .. انسان و هویتش ... ماه رمزونی این چه تقاضاایه که می کنین ... اگه اون دنیا نامه کارهای خوب و بدم عوض بشه شما جواب میدین ... اگه اشتباهی خدایی ناکرده برم بهشت شما می یاین من و نجات بدین دیگه .. خوب اینم حرفی ... البته اگر شما بخواین .. به من بی هویت چی دارین بگین .. یعنی من اینهمه فک زدم هویت ساختم .. حالا بابد برم بی هویت شم .. اصلا دلتون میاد ... ای خدا ... :proctor:

برادر نه به اون اسم طولانی ای که معرفی کرده بودی نه به این اسم یه کلمه ای!!....به نظرم اسم دوکلمه ای خیلی خوبه....یه اسم دوکلمه ای بگو تا تاییدت کنم...در ضمن گروهت اسلایترین بود دیگه؟

ویرایش شده توسط سابی سورامی سان سیس در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۳ ۱۲:۳۴:۲۱
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۵ ۲:۴۹:۱۷

فرمانده نیروی ویژه لرد سیاه
تی را هابی سن سا کنت لرد سابی سورامی سان سیس

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

راحله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۰۴ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام:مینروا
نام خانوادگی:مک گونگال
رئیس گروه گریفیندور و دبیر درس تغییر شکل
معرفی کوتاه:ساحره ای قد بلند با موی مشکی که از پشت بسته شده.
دارای چهره ای عبوس،مصمم و جدی همچنین بسیار خشک،مقرراتی و باهوش.
معمولا عینک چهارگوش به چشم دارم.
برخلاف ظاهر خشک و رسمی دارای قلبی مهربان می باشم.
تعریف از خود نباشه توانایی تبدیل شدن به گربه نیز دارم!!
همین دیگه!
یه چیز جالب:تعریف از خود نباشه تاریخ عضویتم دقیقا مصادف است با تاریخ تولد مک گونگال!!!
در ضمن من می خوام شناسه ی نمایشیم بشه مینروا مک گونگال.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۸:۰۶:۲۴
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۲۲:۴۰:۴۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۹ یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام:سارينوس
نام خانوادگي:اسنيپ
جنس:مرد
نوع چوب دستي: از چوب راش كه بر روي آن علامتي سوخته مثل يك رعد و برق (تقريبا شبيه زخم سر هري پاتر)است كه در زماني كه لرد ولدمورت مي خواست هري را در يكي از مسابقه هاي كوييديچ بكشد با استفاده از يك طلسم ناشناخته جلوي اين اتفاق راگرفت و در نتيجه ي آن اين علامت به دليل برخورد قسمت كمي از طلسم با چوبدستي به وجود آمد.
نوع جارو:يكي از قديمي ترين جاروهاي موجود كه از جدش به او ارث رسيده و گفته شده سرعت آن از آذرخش هاي امروزي هم بيشتر است.در وسط اين جارو 3 پر ققنوس وجود دارد كه باعث منحسر به فردي آن شده است.
توضيح درباره ي شخصيت: او از ابتدا ضد اسمشو نبر(لردولدمورت) بوده و همواره يكي از دوستان صميمي دامبلدور و ياران واقعي اوست و جالب اين است كه تا حدودي در ظاهر كردن طلسم از دامبلدور هم بهتر است و بايد گفت كه او هم از كسانيست كه مي تواند يك پاتروناس كامل را ظاهر كند كه اين پاتروناس به شكل يك ققنوس است و واقعا حيرت انگيز، تنها دامبلدور اين پاتروناس هيرت آور را ديده.او در بسياري از اتفاقات جان دامبلدور را نجات داده و از اعضاي مخفي محفل است كه تنها (دامبلدور،مك گونگال و هگريد) از عضويت او در محفل با خبرند.او داري اتاقي فوق سري در زير هاگوارتزمي باشد و در آن
تمامي نقشه ها و چيز هاي سري محفل نگهداري مي شود كه اگر به دست لرد ولدمورت بيافتد كار محفل تمام است ، تا به حال به جز دامبلدور هيچ كس از وجود آن اتاق خبردار نشده است.او از افرادي است كه با هري مي تواند ارتباط مغزي برقرار كند و افكار او را بخواند و احتمال داده مي شود كه او با يك طلسم تغيير چهره با كمي تغيير در صورت و موهاي خود به عنوان اسنيپ به هري درس تخليه ي افكار و جلوگيري از ورود لرد ولدمورت به ذهنش را تدريس كرده(البته ممكن است به دلايلي اين احتمال صحيح نباشد)
ويژگي هاي ظاهري: قدي حدود 1مترو80سانتي مترو وزن 95كيلو گرم ،داراي موهاي سفيدي كه بلند، چرب و براق است،داراي چشماني به رنگ سياه، قيافه ي اوتقريبا شبيه برادرش مي باشد و ردايي از جنس مخمل و به رنگ سياه (كه به آن خيلي علاقه دارد ). و كلاهي به رنگ مشكي و از جنس ردايش به سر دارد. در پايان مي توان گفت كه فردي با ابهّت است.
خوبه ديگه ننوشتم داداش اسنيپه يعني داداشش نيست
اميدوارم تائيد شود
باتشكر
سارينوس اسنيپ

این شکلی بهتر شد....ولی کلا من مخالف این شخصیتم....ولی چون معرفیت خیلی خوبه برای همین تاییدت میکنم!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۹:۴۲:۰۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

میراندا  گوشاک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۹ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 107
آفلاین
نام:میراندا
فامیلی: گوشاک
شغل: نویسنده
قد:173
چوبدستی:از چوب درخت ماهون با موی تک شاخ
گروه: اسلایترین
توضیحات: کتاب طلسم ها و وردهای ویژه(برای سال 1) و کتاب افسون های ویژه (سال 4 و 5) در هاگوارتز تدریس میشه این کتابها جزو بهترین کتاب های من هستند وفروش بالایی دارن
-----------------
آخه دیگه چی بنویسم
لطفأ تایید کنین

چون خیلی وقته داری معرفی میکنی تاییدت میکنم....البته معرفیت خیلی بهتر از قبل شده....ولی خیلی خوب نیست....امیدوارم ایفای نقشت خیلی بهتر از معرفیت باشه.....در ضمن شکلکت(آواتورت) رو هم سعی کن عوض کنی!....تایید شد!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۹:۳۷:۱۴

kimia

معرفي يك شخصيت
پیام زده شده در: ۶:۵۴ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نام : جرج
نام کامل: جرج ويزلي
تاریخ تولد: 3/1/1987
جنس: مرد
سال : سال 3
رنگ چشم: قهوه ای
گروه : گريفيندور
مو : اوووووووف چه سوالای سختی می پرسین!
ظاهر کلی : بزرگ و قد بلند
محل زندگی: قبل از هاگوارتز در خونمون بارو
کویدیچ : عاليه
چوب جادو : دارای موی اسب تک شاخ، 7 1 سانتيمتر، جنس درخت گيلاس
دسته جارو : اذرخش
علاقه ها: همه چی
توانمندیها : بازي در كوييديج در پست دفاع - سريع جادو كردن -
غيب وظاهر شدن
توضیح کوتاه در مورد زندگی شخصی!!! : خب پدر و مادر من جادوگرن هستن ، يك برادر دو قولو و 4برادر ديگه و يك خواهر و
در اينده يك فروشگاه شوخي همراه برادرم ميزنم وعضو ارتش دامبلدور - شوخ طبع و يكمي شلوغ

نميدونم درست فرم رو پر كردم يا نه .

تایید شد!

ویرایش شده توسط saeid Potter در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۷:۱۰:۲۳
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۲:۲۰:۳۹

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

تئودور نات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از كنار بر بچ مرگ خوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
اسم:مایکل براون
نام پدر:تئودور براون
نام مادر:ویکتوریا آلبرت
تاریخ تولد:7/12/1990
رنگ چشم:سبز و آبی
رنگ مو:طلائی براق
قد:در حال رشد
محل زندگی:سرزمین تخیل
رنگ مورد علاقه:آبی
لقب:گرگ زخمی
سایر مشخصات:بسیار باهوش.بسیار سریع.عاشق سایت جادوگران.و...

شخصیتهای ساختگی تایید نمیشن.در ضمن گروهت رو حتما بنویس.من چند تا شخصیت بهت معرفی میکنم ببین اینارو میخوای:
*آدالبرت وفلينگ (نويسنده كتاب نظريه هاي جادويي كه در سال اول تدريس ميشود)
*ارني پرنگ (راننده ی اتوبوس شوالیه)
*پروفسور فلیت ویک(فيليوس فليت ويك-استاد درس وردهاي جادويي)

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۲:۲۸:۴۶
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۶:۴۸:۳۸

گزیده ای از برداشتهایم...
جوانا کاتلین رولینگ،بعد از نوشتن کتاب هری پاتر و Ø

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

کوین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ شنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۵
از تيمارستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نام : کوین
نام کامل: کوین ویتبای
تاریخ تولد: 1/3/1984
جنس: مرد
سال : سال اول
رنگ چشم: قهوه ای ... شایدم عسلی
گروه : هافلپاف
مو : اوووووووف چه سوالای سختی می پرسین!
ظاهر کلی : کوچیک و لاغر
محل زندگی: قبل از هاگوارتز تیمارستان بودم ...
کویدیچ : خوردنیه ؟
چوب جادو : دارای موی اسب تک شاخ، 7 اینچ، جنس درخت بلوط، انعطاف نا پذیر
دسته جارو : یکی از اینایی که تو رختکنه
علاقه ها: همه چی
توانمندیها : هیچی!
توضیح کوتاه در مورد زندگی شخصی!!! : خب پدر و مادر من ما گل بودن ، تصادف کردن ... مردن! منو فرستادن پرورشگاه ... به خاطر کارای عجیبی که می کردم و همچنین خل بازی زیاد ... از اونجا فرستادنم تیمارستان ... یه یه سالی اونجا بودم که نامه اومد و بقیه ش هم دیگه تکراریه! پایان

عالی نیست ولی....تایید شد!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۹:۳۴:۲۰

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
نام: مالدبر
شغل: مرگخوار
قیافه: قدبلند، خوشتیپ و چارشانه.

توضیحات: من یه مرگخوار بودم که یه لرد سیاه دستور داد بریم وزارت خونه و یک پیشگویی رو بیاریم. یدفه تو تالار اسرار پسره سیریش هری پاتر اومد تا جلوی راه مارو بگیره. باهاش جمنگیدی تادمابلدور اومد. منم ترسیدم قاییم شدم.(بر اساس شواهد کتاب 5) تا اینکه بلاخره تونستم از وزارت خونه دربیام و الان پیش ولدمورتم.

چوب: سفید از موی دم خر
محل زندگی: الان مقر ولدمورت، قبلا آواره

ممنون اگعه تاییدم کنین. دیگه این شخصیت تو لیست نگرفته شده ها بود. اراستی خودم مالیسبرو دیدم اما فعالیتی نداره...

شخصیت مالیسبر درسته که فعالیت نداشت ولی چون یک ماه نبود نمیتونستم بهت شناسشو بدم....اگر منتظر میموندی تا چند روز دیگه شاید بهت میدادم....ولی به هر حال اینو تایید میکنم....البته یادت نره حتما شکلک(آواتورت) رو عوض کنی....شکلک مناسبی نیست و لطفا عوضش کن!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۲ ۱۹:۳۱:۱۵

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۹ یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام:سارينوس
نام خانوادگي:اسنيپ
جنس:مرد
نوع چوب دستي: از چوب راش كه بر روي آن علامتي سوخته مثل يك رعد و برق (تقريبا شبيه زخم سر هري پاتر)است كه در زماني كه لرد ولدمورت مي خواست هري را در يكي از مسابقه هاي كوييديچ بكشد با استفاده از يك طلسم ناشناخته جلوي اين اتفاق راگرفت و در نتيجه ي آن اين علامت به دليل برخورد قسمت كمي از طلسم با چوبدستي به وجود آمد.
نوع جارو:يكي از قديمي ترين جاروهاي موجود كه از جدش به او ارث رسيده و گفته شده سرعت آن از آذرخش هاي امروزي هم بيشتر است.در وسط اين جارو 3 پر ققنوس وجود دارد كه باعث منحسر به فردي آن شده است.
توضيح درباره ي شخصيت:اين فرد برادر بزرگ پروفسورسوروس اسنيپ مي باشد ولي خصوصيات اخلاقيش دقيقا مخالف با سوروس است. او از ابتدا ضد اسمشو نبر(لردولدمورت) بوده و همواره يكي از دوستان صميمي دامبلدور و ياران واقعي اوست و جالب اين است كه تا حدودي در ظاهر كردن طلسم از دامبلدور هم بهتر است و بايد گفت كه او هم از كسانيست كه مي تواند يك پاتروناس كامل را ظاهر كند كه اين پاتروناس به شكل يك ققنوس است و واقعا حيرت انگيز، تنها دامبلدور اين پاتروناس هيرت آور را ديده.او در بسياري از اتفاقات جان دامبلدور را نجات داده و از اعضاي مخفي محفل است كه تنها (دامبلدور،مك گونگال و هگريد) از عضويت او در محفل با خبرند.او داري اتاقي فوق سري در زير هاگوارتزمي باشد و در آن
تمامي نقشه ها و چيز هاي سري محفل نگهداري مي شود كه اگر به دست لرد ولدمورت بيافتد كار محفل تمام است ، تا به حال به جز دامبلدور هيچ كس از وجود آن اتاق خبردار نشده است.او از افرادي است كه با هري مي تواند ارتباط مغزي برقرار كند و افكار او را بخواند و احتمال داده مي شود كه او با يك طلسم تغيير چهره با كمي تغيير در صورت و موهاي خود به عنوان اسنيپ به هري درس تخليه ي افكار و جلوگيري از ورود لرد ولدمورت به ذهنش را تدريس كرده(البته ممكن است به دلايلي اين احتمال صحيح نباشد)
ويژگي هاي ظاهري: قدي حدود 1مترو80سانتي مترو وزن 95كيلو گرم ،داراي موهاي سفيدي كه بلند، چرب و براق است،داراي چشماني به رنگ سياه، قيافه ي اوتقريبا شبيه برادرش مي باشد و ردايي از جنس مخمل و به رنگ سياه (كه به آن خيلي علاقه دارد ). و كلاهي به رنگ مشكي و از جنس ردايش به سر دارد. در پايان مي توان گفت كه فردي با ابهّت است.
اميدوارم تائيد شود
باتشكر
سارينوس اسنيپ

شخصیت های ساختگی به این صورت تایید نمیشن!...فامیل شخصیت های اصلی داستان رو نمیشه ساخت و تاییدشون نمیکنیم!....یه شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده بردار یا اینکه یه شخصیت کاملا خارجی بساز!

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۱ ۱۸:۱۴:۴۵

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵

ميتونيد منو شيويد صدا کنين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
1- نام : ستيون گلدستاين
2- سن: 18
3- تاریخ تولد: 36/10/1988
4- جنس: مرد
5- سال : فارغ التحصیل
6- رنگ چشم: کهربایی
7- گروه : راون کلاو
8- مو : قهوه ای کوتاه
9- ظاهر کلی : مثل آواتورم
10- (نام کامل:لرد باراد دلاکوا(شيويد
11- کویدیچ : علاقه ای ندارم
12- چوب جادو : شمشیر میثریل سیاه
13- دسته جارو : ندارم
14- علاقه ها: معما ریاضی
15 - توانمندیها : داستان سرايی
!!! 16 - نقاشی

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.