هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵

لوسیوس مالفوی old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۳۹:۵۴ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 817
آفلاین
جناب آلبوس چرا به نتیجه نمیرسه؟
چون شما داری توش رفیق بازی در میارید ... این طرح خیلی میتونست خوب باشه ولی چون به افراد بی مسئولیت و نا لایق داده شده بی خود شده من قبلا کاملا موافق بودم! ... چون فکر میکردم این ارزشی بازی ها پایان پیدا میکنه و لی حال ادیدم نه داره ارزشی تر هم میکنه چون یه سری افراد که رای دادن این طرح رو خراب کردن اصلا من به جهنم یه نگاه بندازید چشمتون رو باز کیند! ببنید چه خبره هر کی هم میگه رول مرده غلط میکنه مرده میتون بره! آقا چرا همه فاکتور ها رو مورد برسی قرار نمیدید ! چرا رول سایت رو مدیران رها کردن و دادن دست افرادی که سابقه خوبیی هم ندارن!


جادوگران گذشته ، حال و آینده منه...


نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1171
آفلاین
آقا من چندتا نکته رو مشخص کنم که شر نشه!


1-این امتیازدهی هیچ ربطی به مدیران انجمن سایت نداره. امتیازدهی کاریه که وزارتخونه در حال انجام دادن اونه و مسئولش هم وزیر و معاون هاشن...در این مورد هیچ گونه اعتراضی رو به مدیران(مخصوصا مدیران انجمن) نکنین چون اصلا به ما مربوط نمیشه!


2- وزیر سایت از طریق رای گیری در سایت انتخاب شده...پس یعنی اکثر افراد سایت اون رو بهترین نماینده برای خودشون میدونستن که بهش رای دادن....هر کسی که در یک رای گیری انتخاب بشه یعنی اینکه بهترینه برای اون پست و خود اعضا هم اونو انتخاب کردن.
پس وقتی خود اعضا این فرد رو انتخاب کردن دیگه نباید این فرد و کاراش رو نفی کنن....بلکه باید باهاش همکاری کنن!


3-اینکه کسی به امتیاز و رتبش اعتراض داره یک بحثیه که میشه خارج از اینجا هم حلش کرد. ولی کلا بگم که این امتیازدهی توسط یک فرد انجام نگرفته!
اگر قوانین امتیازدهی رو خونده باشین میبینین که امتیازدهی توسط چند نفر انجام میشه و میانگین امتیازهایی که اونا میدن باعث میشه که اون فرد ماگل یا فشفشه یا جادوگر به حساب بیاد.

در ضمن به نظر من هرچه افراد رتبه ی پایین تری داشته باشن(ماگل و فشفشه) بیشتر ترغیب میشن برای انجام دادن کار و گرفتم امتیاز!

کما اینکه در حال حاضر خود بنده در حال بررسی موضوعاتی هستم که میخوام اونهارو رویه محفل انجام بدم که اتفاقا این موضوعات دقیقا با این امتیازدهی وزیر در ارتباطه و میخوام که از این امتیازدهی استفاده کنم و افراد رو ترغیب به انجام دادن کار بکنم.
من به شخصه نظر خاصی در مورد لوسیوس یا هر فرد دیگه ای که به امتیاز و رتبش اعتراض داره ندارم. ولی به طور کلی میگم که من اصلا نمیتونم قبول کنم که شما به کسی که توسط خودتون انتخاب شده دارین اعتراض میکنین.
البته ممکنه مثلا لوسیوس عزیز بیاد و بگه که من اصلا به ققنوس در انتخابات رای نداده بودم!
در هر صورت فرقی نمیکنه...به هر حال ایشون توسط رای گیری عمومی انتخاب شدن!


در کل من اصلا نمیتونم بپذیرم!-------------------------------------------------------------------------------

به آنتونیون دالاهوف:

این طرح اصلا هم رفیق بازی نیست و خود وزیر هم امتیازهارو به تنهایی نمیده. بلکه یک شورا هست که امتیازهارو با اونها بررسی میکنند و بعد اونجا قرار میدن.

در ضمن تهمت زدن به ایشون و معاوناش اصلا کار درستی نیست و بهتره حرفت رو پس بگیری...چون بعدا ممکنه مشکل ساز بشه!


در ضمن من از همین جا میگم که پست های شما به نظر شخصی من اصلا با پست های ققنوس قابل مقایسه نیست و در اون حدی نیست که اصلا بخواد مقایسه بشه!...حالا نمیدونم چه شکلی این ادعا رو با فونت درشت(!) کردید!!!-----------------------------------------------------------------------------

در کل من با طرح وزیر کاملا موافقم به نظرم طرحش حرف نداره و کاملا ازش حمایت میکنم. این اعتراض ها هم بی جاست...به جای اینکه برید پست بزنید و امتیاز بگیرید میاید اعتراض میکنید که مطمئن هم باشید به جایی نمیرسه...چون این امتیازها همین شکلی کشکی(!) توسط خود وزیر یا هر کس دیگه ای داده نشده، بلکه اینها همه بررسی شده هستند.


شناسه ی جدید: اسکاور


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵

اسلیترین

آنتونین دالاهوف


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۴۹:۵۵ پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 2606
آفلاین
ببینید من روی اصلی صحبتم با توئه ققنوس که هیچ وقت نمیخوای این رفیق بازیاتو بزاری کنار یه مدت توی حزب حالا هم توی وزارت این چه طرحی که راه انداختی؟ یعنی چی یه عده میشن جادوگر و میتونن توی جاهائی که مثلا ماگلها نمیتونن پست بزنن پست بزنن ببینم مگه سطح پستها را تو یا یه عده که تو تعیین میکنی باید تعیین کنن؟
چرا اینقدر علاقه داری که سایت را طوری اداره کنی که از این میزان واقعا قابل توجه کاربرائی که داره کم بشه؟
بزارید یه خورده وارد مسائل جزئی بشیم مثلا ملاکهای انتخاب ببین هر چه قدر هم که سعی کنی پنهان کنی بازم نمیشه ه این ملاکهائی که همه میدونن چیه را پنهان کنی ببینید من نمیخوام کسانی را که این رایها را دادن محکوم کنم ولی خوب تابلوئه دیگه که در خیلی از رای دهیها مسائل شخصی دخالت داشته اونم به صورت خیلی زیاد!من این را از یه منبع موثق هم شنیده ام وحتی شنیدم که مثلا به خود ارباب هم یکی رنک فشفشه یا ماگل داده!و به دوست خودش جادوگر داده!بزارید اصلا اول درباره خودم رفع شبهه بکنم من به یه دلیل خیلی موجه!!! که از سوی ققنوس اورده شد اسمم هنوز در اون لیست نیست فکر کنم دلیلش همون چیزی بود که من وقتی برای قرار دادن شناسه ام در لیست شخصیتهای گرفته شده یا نشده در چت باکس پیام زدم ایشون جواب داد اونم اینکه گفت:تو هر موقع 5 سال از عضویتت در سایت گذشت بیا بگو اسمتو اونجا بزاریم!
واقعا اخلاق بی خودی داری از خود راضی متکبر ارزشی باز و...
یه پیشنهاد میدم برای اینکه همه بفهمند این طرح از ریشه بر باد است اونم اینکه:
من که طبق تاریخی که دالاهوف را گرفتم هنوز 20 روز هم از عضویتم در سایت نمیگذره حاضرم با تو که به قول خودت حتما 5 سال از مدت عضویتت میگذره!!!در هر جائی که تو بگی پست بزنیم تا ببینیم کی ماهرانه تر پست میزنه!اتفاقا شرایطش هم جوره چون من مرگخوارم و تو هم تا اونجائی که من میدونم از سفیدها بدت نمیاد پس میتونیم کاملا خلاف هم پست بزنیم و پستها را به پیش ببریم_البته اگه ققنوس با این دوئل هم موافقت نکنه راه دیگری هم برای اثبات مدعای من درباره اینکه این طرح از بن خراب است وجود دارد (اصلا و ابدا قصد خودنمائی ندارم ولی از اونجائی که میگویند حرف بدون مدرک اعتباری ندارد من این را میگویم)اونم اینکه میتونید پستای من را در ماموریت اخیر مرگخوارها در:سنت مانگو_دامبل و خانواده_دژ مرگ ببینید!
در اخر اینکه من حتی اگر مدیرا هم در این مورد ترتیب اثر ندهند از جادوگران نخواهم رفت!و اصلا قصد ترک ایفای نقش یا...را ندارم چون واقعا اینجا و محیطش بچه هاش و کادر مدیریتی شو دوست دارم و به قول هری پاتر دارند فرومی را اداره میکنند که کمتر کسی میتونه ادعا کنه همچین قابلیتی داره!پس جائی نیست که بشه به این راحتی ازش دل کند ولی کاملا حرف لوسیوس را قبول دارم منظورم برداشتی است که از حرفاش میشه یعنی اینکه با این وضعیت وقت گذاشتن برای پست زدن در اینجا به سرابی بیش نمیماند!
منم اگر همچین وضعیتی باشه از فعالیتم به میزان واقعا قابل توجهی خواهم کاست و فقط در حد اینکه بیام یه سری به سایت و بچه ها بزنم و گاه گداری هم یه پستی بزنم در سایت فعالیت خواهم داشت!
چرا بعضیا فکر میکنند سایت مشکلی داره یا رول خوابیده؟ببینم اگر حرف شما درست باشه پس باید در مقایسه هم صدق کنه ایا با این وضعیت فعلی سایت میشه سایتی را در زمینه هری پاتر پیدا کرد که 1/10 اینجا مخاطب داشته باشه و مخاطبانش هم طوری فعالیت کنند که حتی سایت یه روز هم خوابیده نباشه و دائم در تکاپو باشه؟
به نظر من سایت نیاز به هیچ تغییری حد اقل مانند این نمونه اخیر نداره که مصداق همون ضرب المثلی که میگه:اومدیم ابروشو درست کنیم زدیم چشمش هم کور کردیم میشه!
موفق باشید.
Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵

لوسیوس مالفوی old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۳۹:۵۴ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 817
آفلاین
ها من به این امتیازی که به من دادن معترض هستم و اگر رسیدگی نشد از ایفای نقش کناره گیری میکنم یعنی چی به من رنک فشفشه دادن ..؟ من از مدیریت میخوام که به این موضوع رسیدگی کنه و گرنه از ایفای نقش کناره گیری میکنم ...این همه تو رول زحمت کشیدم پست های قشنگ زدم بعد اینجوری مسخره میکنید آدم رو .... یا باید رسیدگی کنید یا ...!

اصلا کی اینا که شدن مسئول رای دهی کی هستن ؟ خودشون اگه اینجوری باید رنک فشفه بگیرند چون خیلی هاشون در سطح من یا پایین تر هستن!


اینجوری که اینا امتیاز دادن بهتر بود بگن امتیاز اعضای تاریخی قدیم جادوگران یا امتیاز معاصر ...


ویرایش شده توسط لوسیوس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۱۹ ۱۹:۴۲:۱۰

جادوگران گذشته ، حال و آینده منه...


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵

بادراد ریشوold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
خب همون طور که اوکتای عزیز و دامبلدور عزیز اشاره کردن ، بنده سیاهم !!!

رول من این طور می طلبه که بخوام سیاه باشم و سیاه بمونم . همون طور که از وقتی اومدم توی این سایت ، از روز اول مرگ خوار بودم ، تا همین الان !

به هر حال ، چون خیلی سیاهم(!!!) و توی سفید های سایت اصلا نبودم که بخوام بدونم چه طوریه اون قسمت ، نمی تونم در موردش هم نظر بدم .

فقط چند نکته ی کوچولو ! :

نظارت اون جا ( انجمن هاگوارتز ) رو من گرفتم ، فقط و فقط برای برگذاری مسابقه ی جام آتش .
بعد از این مسابقه س که دیگه ناظر اون جا ، یعنی پروفسور(!) کوییرل تصمیم میگیره که من بمونم یا نمونم !
که همون روزی که جلسه ای بود بین من و ولدمورت و ققنوس و کوییرل ، وقتی قرار شد من ناظر اون جا و مسئول برگذاری مسابقه ی جام آتش بشم ، کلی قسم خوردیم کلی فلان کردیم که من به هیچ تاپیک دیگه ای دست نمی زنم و لا غیر!!

کلا من که نمی خوام واسه خودم شر درست کنم ! واسه همین اصلا به سراغ تاپیک دیگه ای ، به جز همون دو تا تاپیکی که توی هاگوارتز من و ققی زدیم نرفتم !
این در مورد این بحث نظارت که گفته شد ناظرا باید به پست ها رسیدگی کنن و مواظب روند تاپیک باشن .


دوم ، حتی من سیاه ِ نامرد ِ قاتل(!!!) هم دلم می خواد با کسانی روبرو بشم که قدرت نوشتن جلوی ( بهتره نگم من ) ما رو داشته باشن .
خیلی ساده س ، شما یه نگاه به فالیت اخیر مرگ خوارا بندازین . بسیار بسیار دیده شده ماموریت ها که بدون نتیجه و بدون کسب یه پایان خوش ، همین طوری به امون خدا رها شده و هیچ سود و فایده ای نداشته !

چرا !؟ واقعا چرا !؟ چرا وقتی من سیاه میام پست میزنم ، تا ده تا پست بعد از پست من رو هنوزم دارن سیاه ها میزنن !؟
یه زمانی که بلرویچ معاون دامبلدور بود ، واقعا من خودم حال می کردم این قدر محفلی ها به ما ها گیر دادن !!! ولی الان ....

بازم میگم ، من توی محفل نبودم پس نمی تونم صحبتی بکنم که سازنده باشه ، فقط واقعا دوست دارم سیفید های خوبی تحویل جامعه بدین !

موفق باشین و در پناه وزارت !!!
معاون کیفسون !


فقط حذب ، فقط سرژ !


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۶:۵۶ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۳۱:۵۴ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2962 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اکتاویس عزیز:
حال کدوم تاپیک سایت دقیقا عین کتابه که ارتش دقیقا مثل اون دربیاد.قبلا هم گفته بودیم که موقع حمله مرگخوارا ارتش الف دال و ارتش وایت ترنادور میتونه به محفل کمک کنه.منکه نمیتونم بزور اعضا رو وادار به نوشتن کنم.اگه شما مسئولشی باید خودت برای عضو گیری ارتش پیش قدم بشی با پیام شخصی و یا هر چیزه دیگه.
برای فعال شدن انجمن کوییدیچ فقط مسئولینش کمک کردند و همچنین اعضاش و مدیران اصلا کاری نکردند حتی درخواستشون هم برای بلاک قهرمانی رد شد. پس شما هم بهتره با همین تعداد کم اعضا رو به سمت ارتش بکشونید .

در مورد رنک:
اگه بخوایم به اعضای ارتش رنک بدیم فردا باید به مرگخوارا و محفل و بعدم به اعضای کوییدیچ، وایت ترنادو و.... هم رنک بدیم.الانشم یه عده از مدیران مخالف دادن این همه رنکی هستن که به اعضا دادیم.
شما در این مورد میتونید خودتون رنک رو طراحی کنید و در امضای اعضا قرار بدید.
برای انگیزه دنبال چیزهایه دیگه باشید.چرا خودتون یه حمله به مرگخوارا نمیکنید؟ انگیزه و هدف زیاده فقط باید دنبالش بگردی.

در مورد ناظر:
همونطور که دامبلدور گفت قبلا برای ارتش یه ناظر گذاشتم که بعد از پاک شدن چند تا پست و تاپیک دفتر مدیریت تمام ناظران اون انجمن برداشته شدن و در آخرم معلوم نشد این تاپیک چطوری پاک شده.
از اون به بعد ناظرانی که برای هاگوارتز گذاشته شدند تماما با قید شرط این بوده که اگه پستی پاک بشه و یا تاپیکی ناپدید بشه تمام مسئولیتش با ناظر خواهد بود.
بادراد فعلا چون مسئول برگزاری مسابقات جام آتش هست ناظر اونجاست و با ایشون هم در این مورد اتمام حجت کردم که حق دخالت به هیچ عنوان در هاگوارتز رو نداره.
اگه بر فرض یه ناظر هم در اون انجمن برای ارتش قرار بدیم، به این دلیل که من فرصت رسیدگی به اون تاپیکها رو ندارم فقط به عنوان ناظر ارتش محسوب میشه.لازم بذکر هست که هیچ تاپیکی نباید در هاگوارتز زده بشه همین سه تاپیک هم از نظر من زیاده، اگه اعضا میخوان تاپیکی بزنن بهتره در محفل زده بشه.

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱:۲۵ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1171
آفلاین
سلام خدمت اکتاویوس پیر عزیز!...امیدوارم خوب و خوش و خرم باشی!!


در مورد الف.دال حرف خیلی زیاده!...ولی خلاصه بگم که کاملا باهات موافقم و کاملا مشکلات الف.دال رو درک میکنم.


باید بگم که الف.دال تا چند ماه پیش همیشه یک نفر رو داشت که بهش رسیدگی میکرد و یک جورهایی مثل هری که تویه کتاب ریاست الف.دال رو به عهده داره، ریاست الف.دال رو به عهده داشت.

به تمام اعضای الف.دال هم گفته بودیم که اگر خوب کار کنن ریاست الف.دال اونارو به محفل ققنوس معرفی میکنه تا تویه محفل کارشون رو آغاز کنن....اما بعد از یک مدت که ریاست الف.دال استعفاء داد یک جورهایی این مسئله کاملا منتفی شد.


به هر حال من کاملا میفهمم که چی میگی...اعضا الف.دال احتیاج دارن که فعالیت بکنن و فعالیتشون فقط به همون تاپیک محدود نشه و در ضمن برای فعالیتشون یک پاداشی هم بگیرن حتی!(مثلا معرفی شدن به محفل ققنوس و پیوستن به اعضای این محفل که میتونه پاداش و هدف خوبی برای اعضای الف.دال باشه!)


ولی کلا این مسائل برای چندماه پیش بود که بدبختانه تویه چندماه پیش معاون هایی که من برای خودم انتخاب کرده بودم تا کارهای محفل رو سر و سامون بدن یکی پس از دیگری یا رفتن یا اینکه انرژی نداشتن که کاری برای محفل بکنن....به طور مثال بلرویچ که به نظرم اگر میموند خیلی کارا میتونست بکنه ولی متاسفانه به خاطر مسائل شخصی کلا رفت و دیگه فعالیتی نمیکنه.
شاید در نگاه اول بگی که خب وقتی بلرویچ رفته یکی دیگه جای اونو گرفته و کارا دوباره شروع شده...ولی باید به جرات بگم که با رفتن بلرویچ خیلی ضربه خوردیم و تمام برنامه هایی که برای محفل چیده بودم خراب شد!


به هر حال موضوع اصلی بحث الف.دال هستش!من از اول وقتی که الف.دال رو مرتب کردم برای یک رئیس قرار دادم(مثل هری تویه کتاب) که این گروه رو همیشه زیر نظر داشته باشه....بیشتر تویه فکرم بود که یکی از اعضای خوب محفل رئیس الف.دال باشه تا تعامل بین محفل و الف.دال بیش از پیش باشه....و اینکه الف.دال سکوی پرتابی باشه برای اعضای سفید سایت تا به محفل بپیوندند.


به نظر من مشکلات الف.دال با درایت ریاست الف.دال میتونه حل بشه اما در مورد تعامل این ارتش با محفل ققنوس که خیلی مهمه باید بگم که این موضوع یک جلسه رو میطلبه و من کاملا موافقم که یک جلسه گذاشته بشه و در مورد تعامل بین محفل و الف.دال و ارتباطی که این دو داخل سایت میخوان داشته باشن، رو داشته باشیم!

هم اعضای الف.دال میتونن مشکلات دیگه و نظرات خودشون رو بگن هم من به عنوان ریاست محفل ققنوس و معاون هام و اعضای محفل نظراتمون رو میگیم و آخر سر به یه نتیجه میرسیم.


به نظر من راه خیلی خوبش همین جلسه میتونه باشه و اگر به نتیجه نرسیم میتونیم راهی رو که شما پیشنهاد دادین(یعنی بودن یه ناظر در انجمن مدرسه هاگوارتز برای الف.دال) بحث بکنیم.

البته لازمه که بگم که گذاشتن یه ناظر برای الف.دال مشکلاتی رو هم در پی خواهد داشت صددرصد!

یکیش اینکه ما قبلا وقتی که اونجا ناظر داشتیم، مشکلی برای مدرسه پیش میومد تقصیر این ناظرها میفتاد و حسابی مدیر مدرسه رو گیج میکرد این موضوع که واقعا چی شده و به غیر از ناظر کار کی میتونه باشه؟!
یکی هم اینکه در بعضی مواقع ناظرها بودن که تویه کار مدرسه دخالت کردن!
و البته اینکه چندبار هم چندتا تاپیک خیلی انتحاری پاک شد که آخر سر هم دقیق معلوم نشد کار کی بوده!

در کل اگر هم بخواد یه چنین چیزی باشه (که به نظر من بعد از گذاشتن جلسه باید در موردش صحبت کنیم) باید اولا با مدیر مدرسه صحبت بشه و دوما یک شخص مطمئن رو که به عنوان رئیس الف.دال خواهیم شناخت اونجا ناظر کنیم که حالا بهتره اصلا در این مورد صحبت نکنیم و فعلا جلسه رو بزاریم!

چون به نظر من الف.دال بد نیست با محفل روابطش رو خیلی بهتر از قبل بکنه!چیز خاص دیگه ای رو ندارم بگم فقط اینکه من به عنوان ریاست محفل سعی میکنم خودم رو تویه کارهای الف.دال دخالت ندم و این محفل رو بسپرم به یک نفر(حالا خارج از محفل ققنوس یا یکی از اعضای محفل ققنوس) تا کارهاشو راست و ریس کنه...ولی این دلیل نمیشه که تعامل بین محفل و الف.دال وجود نداشته باشه!


پس بهترین چیز به نظر من یه جلسه(کنفرانس) میتونه باشه تویه میخانه مسنجر(!)...واالسلام!


شناسه ی جدید: اسکاور


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
سلام!
موضوع صحبتم ارتش دامبلدور منسوب به الف داله و مخاطبم هم مدیران انجمنن!
در مورد الف دال و مشکلاتش خیلی چیزاست که باید بگم ولی فعلا می خوام به مسائل مهمترش اشاره کنم! که البته همینش هم خیلی طولانیه ولی امیدوارم مدیران با سعه صدر پست منو بخونن!
ببینید اگه قراره وضعیت الف دال تا پایان به همین صورت باقی بمونه که بهتره از همین الان این بخشو تعطیلش کنید! این ارتش دامبلدور که در حال حاضر داره تو سایت فعالیت می کنه(هیچ واژه دیگه ای به غیر از فعالیت به ذهنم نرسید که بگم) پر از ایراد و اشکال و کم و کاسته!
الف دالی که تو این سایت داره فعالیت می کنه با الف دالی که تو کتاب توصیف شده زمین تا اسمون تفاوت داره! که در درجه اول هم این مشکل به دلیل بی توجهی مدیران به این بخشه!در نظر بنده به الف دال تو کتاب های هری پاتر خیلی بیشتر توجه شده تا مرگ خواران و پیروان ولدمورت یا محفل ققنوس! درسته که نقش محفل ققنوس و مرگ خوار ها تو کتاب خیلی مهمتر از الف داله ولی به دلیل چند تا مطلب کتاب بیشتر درمورد الف دال توضیح داده تا بقیه! چرا؟ چون نقش اول کتاب های هری پاتری، عضو و رئیس ارتش دامبلدوره نه محفل ققنوس یا هرجای دیگه ای! چون بیش از 6 تا از شخصیت های کلیدی کتاب تو الف دال عضون! چون هری پاتر و هرمیون گرنجر و رون ویزلی که کتاب بر محور حرکات این 3 نفر و در اصل هری پاتر می چرخه و این 3 نفر هم تو کتاب بیشتر تو الف دال نقش داشتن تا محفل ققنوس! اون وقت سایت یه درصد از اهمیت و توجهی که واسه محفل و مرگ خوارها قائله واسه الف دال نیست! از اون 25 نفری که تو هاگزهد قرار شد عضو الف دال باشن، توسایت فقط سه نفرشون عضو الف دالن که اون هم بر اساس اتفاقات بوده و دو نفر از این 3 نفر هم به نظر بنده که موظفم پستاشونو نقد کنم انچنان که باید در حد شخصیت کتابشون نمی نویسن! از اون 3 نفر یکیشون رون ویزلیه که قبلا با شناسه الیور وود عضو الف دال شده بود نفر بعدی فرد ویزلیه و اخرین نفر هم هرمیون گرنجره که همین یه هفته پیش هرمیون شد و قبلش فلیت ویک بود و با همین شناسه تو ارتش فعالیت می کرد که بنده نیز وقتی فهمیدم تعداد اعضایی که شخصیتاشون با کتاب هماهنگی میکنه تو ارتش به سه نفر رسیدن از خوشحالی داشتم پر در میوردم! به استثنای اون سه نفر بقیه شخصیتاشون مطابقت نمیکنه با اینکه از بهترین نویسنده ها هم هستن! مثل سارا اوانز-بلید-انیتا دامبلدور و...! که این، اون حس لازم الف دال رو به اعضا منتقل نمی کنه! اگه مدیران از قبل واسه شناسه های مهم کتاب که حالا من واسه الف دال مثال میزنم مثل جرج ویزلی، نویل لانگ باتم یا خود هری پاتر و ... شرطی تعیین می کردن که تو قسمت هایی که در کتاب نقش بیشتری دارند متناسب با اون تو سایت هم تو اون قسمت ها بیشتر فعالیت می کردن خیلی از این مشکلات پدیدار نمی شد.بعضی از شناسه ها هم که میان تو جایی که در کتاب جاشون نیست عضو میشن و فعالیت می کنن! مثلا من یادمه انتونین دالاهوف که تو کتاب یه مرگ خوار بود تو سایت عضو الف دال شده بود و تو اونجا می پستید. با اینکه پستاش قشنگ بود ولی چون شناسه ش دالاهوف بود اون حس لازم رو منتقل نمی کرد. مثلا یه جا بود که دالاهوف به دامبلدور کمک می کرد تا جلوی کارای ولدمورت رو بگیره که این اصلا در تصور نمی گنجه!
در مورد نقش ها و شخصیت ها خیلی چیزا هست که میتونم بگم ولی چون قصد گیر دادن ندارم ازش عبور می کنم! اما صحبت های پایینیم مهمتره! و من اصلا اومدم تا این سه تا مطلب رو بگم و شما در مورد نظر بدید!

اول اینکه من از فروردین تا حالا یادمه که وقتی اومدم عضو الف دال شدم به من گفتن شما در تاپیک ارتش دامبلدور (و بعده ها خانه 13 پورتلند هم که اومد) فعالیت می کنید تا این تمرینی باشه واسه بهتر نوشتن و بدست اوردن مهارت بیشتر در نبردهای رو در رو با مرگ خواران حالا چه بصورت مجزا و یا چه با کمک و همراهی محفل ققنوس!منم مثل خیلی از اعضای دیگه با همین هدف از همون موقع تا حالا شروع به فعالیت در الف دال کردم اما اون قضیه هیچ وقت عملی نشد!خیلی از اعضا به خاطر اینکه می دیدن بیخودی دارن خودشونو تو ارتش خسته میکنن از ارتش رفتن و در خود محفل ققنوس یا گروه مرگ خواران شروع به فعالیت کردن!خیلی ها هم که از قبل عضو محفل بودن و تصمیم گرفتن و فقط و اونجا بپستند! مثل جسیکا پاتر و توماس جانسون و ... که رفتن محفل! مثل ورونیکا ادونکور که همین چند وقت پیش مرگ خوار شد! سارا اوانز و الکسا بردلی که کم کم محو شدن!بلید و اوتو بگمن که یه مدتی از ارتش رفتن و تازه همین الان برگشتن!و خیلی های دیگه که از نظر بنده هم کاملا حق داشتن! چون کسی بیکار نیست که به خاطر یه سری امید واهی بیاد یکسال تو ارتش بپسته و فعالیت کنه، به جاش میره تو محفل عضو میشه سر سه سوت هم با مرگ خوارها رودر رو میشه و تازه کلی هم تحویلش میگیرن!من نمیدونم الان ما یه ساله که داریم تو الف دال تمرین نوشتن می کنیم تا شاید یه روزی با مرگ خوارا روبرو شیم ولی اون روز کی میرسه خدا عالمه!
حتی دو ماه پیش که مسئولیت الف دال به من واگذار شد با مسئولین محفل و مرگ خوارها صحبت کردم.مدیر محفل که میگفت ما خودمون در حال حاضر کلی مشکل داریم، مسئول سیاهی هم که میگفت ما شما رو به رسمیت نمیشناسیم!(من اینجا منظورشو از رسمیت نفهمیدم.) من میخوام بدونم تو کتاب محفل ققنوس، چند فصل اخرش این 6 تا از اعضای الف دال نبودن که قبل از رسیدن محفلی ها با مرگ خوارها مبارزه کردن؟ تازه این مرگ خوارها باید باشن که بخوان با الف دالی ها نبرد کنن ولی مثل انکه تو اینجا برعکسه!
این یکی از مشکلات بود که شما باید حلش کنید.وگرنه من که دیگه نمی تونم اعضای الف دال رو به خاطر یه سری حرفای پوچ و واهی تو ارتش نگه دارم و مانع رفتنشون بشم!(البته منظورم از اعضا نویسنده های خوبن وگرنه نویسنده های ارزشی که کلی هم حال میکنن کسی کاری به کارشون نداشته باشه و هرکاری دلشون خواست بکنن که البته تا حالا ما اجازه همچین کاری رو ندادیدم!)
مطلبدوم دادن انگیزه به اعضای الف داله! بخاطر همین ما هر چند ماه یکبار که داستانمون تموم میشه و میریم سراغ داستان بعدی بهترین نویسنده و فعالترین عضو تو الف دال رو مشخص می کنیم! که هر داستان تا اتمامش به طور تقریبی 4 یا 5 ماه طول میکشه! تقاضام اینه که وقتی ما این دو تا عضو رو انتخاب می کنیم شما رنک بهترین نویسنده و فعالترین عضو در الف دال رو به اوتا بدید تا زمانیکه داستان بعدی تموم میشه و نوبت بقیه میرسه! فقط واسه اینکه اعضا یه جوری تشویق بشن و انگیزه پیدا کنن و خیال نکنن که تو ارتش دارن پول اکانت و وقتشونو بیخودی خرج می کنن! کاری که من و خیلی های دیگه تو این یه ساله کردیم!

مسئله سوم انتخاب یه ناظر یا بیشتر از اعضای الف داله! در حال حاضر مدرسه هاگوارتز که الف دال زیر مجموعه اون محسوب میشه دو تا ناظر داره که همون جور که اطلاع دارید پرفسور کوییرل و بادراد ریشو هستن! ولی الف دال نظارت جداگانه خودش رو می طلبه! مثل سایر جاها از جمله خانه ریدل ها یا محفل ققنوس که از میون خودشون ناظر دارن! مثلا یه مرگ خوار نمیره ناظر محفل ققنوس بشه یا بالعکس! پرفسور کوییرل که خودشون مدیر انجمن هم هستن و بادراد ریشو هردوشون مرگ خوارن و عضو الف دال نیستن!کسی میتونه ناظر الف دال باشه که خودش نیازهای اون قسمت رو از نزدیک احساس کنه و اگر یه زمان ارتش دچار مشکلاتی شد با شناختی که از اون و محیطش و اعضاش داره بتونه مشکلات رو حل کنه!الان همه قسمت های سایت ناظر جداگانه خودشون رو دارن با استثنای الف دال! به عنوان مثال همین چند وقت پیش اعضا پیشنهاد دادن یه تاپیک جدید واسه ارتش بزنیم اما چون از میون خودمون ناظر نداشتیم و یه خورده وقت میبرد به یه موقعیت دیگه محولش کردیم! چون من مسئول باید میرفتم با کوییرل و بادراد که هیچکدومشون عضو الف دال نیستن در مورد تاپیکی که میخوایم بزنیم و اونا اطلاع چندانی ازش ندارن صحبت کنم تا بعد از کلی گرفته شدن وقت هممون اونا رو متقاعد کنم و مجوزو ازشون بگیرم!
اما همین چند روز پیش این مسئله دیگه خیلی بیخ پیدا کرد! همون جور که گفتم ارتش به دلیل مشکلاتی که قبلا ذکر کردم خودش همین جوری خوابیده بودو فقط دو، سه نفر یه پستی میزدن! اما همین چند روز پیش یه نفر که عضو الف دال هم حتی نبود به اسم سامی سورامی بود نمیدونم چی چی بود الان اسمش قشنگ یادم نیست، اومده چند تا پست بی ربط و ارزشی تو ارتش دامبلدور زده و باعث شده همون دو ، سه نفری هم که فعالیت می کردندیگه نکنن و مرتب به من اعتراض کنن که چرا هنوز پستای طرف پاک نشده! خب بنده باید چی کار کنم؟ فوقش اینه که بعد از سه، چهار روز سردرگمی میرم به ناظرای اون قسمت اطلاع میدم و اونا هم ا من کلی دلیل و برهان توجیه کننده می خوان که چرا باید پستای اونو پاک کنیم؟ و همین جوری تا اخر! و بعدش هم اگه پاک کردن کی ضمانت میکنه که دوباره یه نفر از خارج الف دال و با داخل الف دال( که فعلا خدارو شکر از این جور افراد نداریم) پاشه بیاد ارتشو یه بار دیگه بهم بریزه و باعث خرابکاری بشه اون وقت دوباره همون اشه و همون کاسه و من باید دو ساعت بیام پیش ناظرا بگم اقا تورو خدا این پستا رو پاک کن و یه تذکری هم به اون افراد بده!
مخلص کلوم اینکه مدیران باید واسه الف دال ناظرایی از میون خودشون مشخص کنند که اگه دو تا باشن بهتره چون در غیبت یه نفر اون یکی میتونه اداره کنه!

خب من به عنوان مسئول الف دال و یه نفر که 7 ماهه تو ارتش داره فعالیت میکنه مشکلاتو و همچنین نظراتمو گفتم دیگه تصمیم گیری با خودتونه! با اون مشکل شخصیت ها زیاد کاری ندارم ولی این سه تا مطلبی که گفتم اگه حل نشه ارتش دامبلدور نه سودی واسه اعضاش داره و نه واسه سایت در زمینه داستان نویسی! احساس منم اینه که مدیران تو این چند وقته در مقایسه با قسمتای دیگه خیلی با الف دال بی رحم بودن! وگرنه زودتر هم میشد این مشکلات رو برطرف کرد!


یک زن چیزی ج


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۳:۵۰ شنبه ۸ مهر ۱۳۸۵

فلور دلاکورold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۳:۰۹:۳۰ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 973
آفلاین
اول بگم زیاد خبر ندارم!

همه یحرفها متین و درست!حرفهاتون همه دلیل داره ولی خواهشا شما برین کمیته ی تحمیل همون تاپیک اینجا رو بخونین!من نظراتم هنوزم عوض نشده! ولی خواهشا کاری نکنین که احساس شادی توی جادوگران رو از دست بدیم بازم هرچی مدیران و وزیر وزرا صلاح بدونن منم اونقدر وقت ندارم بشینم بحث کنم همه یحرفهامو قبلا تو تحمیل گفتم اگر عملی شد موفق باشین


دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید


Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ جمعه ۷ مهر ۱۳۸۵

کریچرold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1237
آفلاین
لودوي عزيز رول سايت خيلي چيزا رو امتحان کرده اينم روش از الان نميتونم بگم طرح خوبيه يا نه ولي ميدونم به امتحان کردنش مي ارزه
اين که ميگي افراد تازه وارد زده ميشن و اين يک تهديده هم درست نيست چون قبلا هر عضو که وارد سايت مي شد يک رنک داشت که اين رنک با
فعاليت فرد و پست زدنش بهتر ميشد اول از همه کلاس اولي بود و هر چقدر تعداد پستا بيشتر ميشد کلاسش بالاتر ميرفت
اما بعد يک مدت چون عده اي براي بالاتر رفتن کلاسشون پستهاي الکي ميزدن اين رنک برداشته شده اون موقع هيچ کس از اين که هنوز وارد سايت
نشده کلاس هفتم يا ششسم نيست ناراحت نبود وخيلي طبيعي قبول ميکرد که کلاس اوليه و بايد فعاليت داشته باشه تا به کلاسهاي بالاتر راه پيدا کنه
الان يک چيزي تو همون مايه ها ميخواد توسط وزير انجام بشه با اين تفاوت که ديگه با پست زدن يک عضو پيشرفت نميکنه بلکه با پست خوب زدن پيشرفت
ميکنه
خلاصه بخوام بگم اينه که طرح امتياز دادن به پست باعث نميشه آينده ي سايت به خطر بيافتهنقل قول:

اكثرآ ميان به صورت انفجاري فعاليت ميكنن، بعد فعاليتشون كم ميشه! اينجوري انرژي فرد در گذار موگل و فشفشه تموم ميشه! و قسمت اصلي سايت كه مال جادوگران هست ميشه كم فعاليت ترين بخش سايت!


خوب الانم همين طوره فعاليت خاصي توي رول ديده نميشه من خودم ترجيح ميدم روزي 5 تا پست بخوره که بشه خوندش نه اين که صد تا پست زده بشه
بعد وقت نکن برم بخونم تا اون پنج تا پست خوب رو پيدا کنم
وقتي رول تقصيم بندي بشه من ميرم همون جا رو ميخونم که خوبا توش پست ميزنن


كريچر مرد ؛ زنده باد كريچرشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.