هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۹:۳۳ چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
آقای عمو رستم با تربیت:
اولا که متاسفانه دیگه شما اینجا رو نمیبینی مگه با کمک پروکسی تا بتونی چیزی که نوشتم رو بخونی.

به شما گفتم که این مدیران هستند که تشخیص میدن جواب به شما کافی بوده یا نه ایا جواب شما های و هوی بوده یا نه در نتیجه مدیران تشخیص میدن که جوای اولی که 20 ساعت بعد زده شده ( ممکنه شما ساعت 23بلیت بزنی که میشه روز اول و جوابش رو اگه سه ساعت بعد بگیری میشه روز بعدی در نتیجه روز اهمیتی نداره) کاملا کافی بوده و بقیه جواب های شما به بلیت های و هوی بوده.

در نتیجه هیچ لزومی نداره که ما جواب شما رو بدیم وقتی یه بار جواب شما رو دادیم و در گوش شما فرو نرفته.

در مورد پاسخ ها در بلیت باید در بلیت صحبت بشه و صحبت میشد نه در اینجا ولی من برای شما نوشتم که اون یه پست شما به چه دلیلی مشکل داشت و برای چی شناسه شما بسته میشه
پست های دیگه شما هم سراپا مشکل بودن و هر کدوم برای بستن یه شناسه کافی.

این که ما تمام شناسه هایی که اینجور پست ها رو میزنن نمیبندیم به این دلیل ساده هست که اینا رو نمیبینیم چون فرصت نداریم همه پست ها رو بخونیم و شما شرایط عضویت سایت رو که سی ساعت هم زحمت کشیدی عضوش بشی بخونی میبینی که نوشته مسوولیت ارسال پست بر گردن خود ارسال کننده است و نه بر گردن مدیران سایت.

در نتیجه ما هر چیزی رو که تشخیص بدیم مخالف قوانین سایته ترتیب اثر داده و شناسه رو میبندیم.

در مورد ارسال ایمیل فعال سازی متاسفانه باز شما های و هوی میکنی.
وقتی به شما میگم این مساله غیر ممکنه از نوع غیر ممکن های ریختن یه دریا توی لیوانه یعنی اصلا امکان نداره ایمیل فعال سازی مدتی بعد ارسال بشه

اگه همچین چیزی ممکن بود شرکت های گوگل و مایکروسافت همچین امکانی رو میلیون ها دلار از ما که این امکان بدیع رو داریم خریداری میکردن. بعد ما اگه نسبت به شما غرض داشته باشیم و مخصوصا بگیم امکان نداره از پول که بدمون نمیاد!

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
نقل قول:
آنیتا دامبلدور نوشته :
سلام !! چیزه من میخواستم این ترجمه گروهی کتای 6 رو بدانلودم!! که نمیدونم چرا سعی میکنه خودشو با پسوند آکروبات باز کنه!

ميشه يكاري ديگه هم كرد اون نوشته كه نوشته چند لحظه صبر كنيد تا دانلود شروع بشه اگر نشد اينجا كليك كنيد ؛ شما ميتونيد روي اينجا كليك كنيد كليك راست كرده و گزينه Save Target As... را بزني بعدش راحت دانلود ميكني

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
عمو رستم عزیزم که مشخص نیست باباش کیه!(رجوع شود به معرفی شخصیتشون)

برای من کاملا مشخص شده بود که شما با کل سایت جادوگران مشکل دارید...نه فقط من...نه فقط هری پاتر ...نه فقط کوییرل ....بلکه با کل سایت

خداروشکر سایت جادوگران اونقدر بزرگ شده که دشمنان زیادی پیدا کرده و به یاری خدا چشم همه دشمنانش کور بشه

نقل قول:

جواب سوال اولمو توی 24 ساعت دادین. ولی وقتی جواب جوابتونو دادم، دیگه جوابشو ندادین و وقتی نوشتم که شناسمو یا باز کنید یا پاک کنید دیگه جوابشو ندادید و مطمئن باش که اگه نمیومدم اینجا بگم عمرا دیگه نمیدیدین اونو

به نظر من همون بلیت اولی هم که جوابتو دادیم زیادی بوده ...چون اینقدر بی شخصیتی ....اینقدر بی فرهنگی که مسائل داخل و خارج سایت رو داری قاطی میکنی بلکه خودتو از منجلابی که توشی نجات بدی!!!

بیچاره!!...کافیه پست کاملتو به همراه ایمیلتو بزنم اینجا تا همه بفهمن که چه اعجوبه ای هستی!!...چیزی که ازش وحشت داری...حیف بلد نیستم برخورد شخصی کنم

تو واقعا انتظار داشتی با اون معرفی شخصیتت تایید بشی؟
واقعا خنده داره!!

نقل قول:

اولا که عمو جان، بنده تا ته خط آمار شما رو همون روز اول که شناسمو بستی گرفتم و به جاهای جالبی هم رسیدم... مثلا به یه وبلاگ!!! پس در مورد ادب و تربیت دیگه چیزی نگو! البته مطالبی که نوشته بودی نشان از وجود یک سری کمبودها هم داشت که حالا زیاد مهم نیست! امروزم دوباره میخواستم یه سر به وبلاگ جوان افکنت بزنم که نمیدونم چرا نبود! احتمالا داری مدرک پاک میکنی

اولا بنده هر غلطی که خارج از سایت کنم هیچ ربطی به اینجا نداره.....اینجا سایت جادوگرانه و بنده مسئول این سایتم

دوما در مورد وبلاگی هم که میگی هیچ صحبتی ندارم...

خداروشکر اکثر بچه های سایت از نزدیک منو دیدند و از شخصیت من آگاهند و احتیاجی به ملتهب کردن جو نیست!!!....بنده با اینچیزا خراب نمیشم.

فعلا در منجلابی که داخلشی داری دست و پا میزنی و میخوای همه رو با خودت بفرستی داخلش....ولی کور خوندی!!

خداروشکر اکثر مدیران سایت تحصیلات عالیه دارند و یا مشغول به تحصیلات عالیه هستند و نمیتونی فرهنگ و تربیت آنها رو ببری زیر سئوال!

نقل قول:

ای کاش شما وقتی شناسه رو بلاک کردین، مسئولیتش رو هم به عهده میگرفتین و جواب بلیتشو میدادین که من مجبور نشم یه شناسه دیگه ثبت نام کنم!

اصلا در شخصیت من نیست با اعجوبه ای مثل تو دهن به دهن بشم...در نتیجه این آخرین پستم خطاب به شما خواهد بود...بلیت شما هم از قصد خودم جواب ندادم چون فکر نمیکردم اینقدر وقیح باشی که به دنبال دلیل بستن شناست باشی....چون چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است
نقل قول:

پس مدیر عزیز که مسئول نبوده (خودتو میگم) و رسیدگی به اینجور چیزا رو وظیفه ناظر میدونه چرا جفت پا پریده وسط؟ الان که بهت میگن بیا جواب کارتو بده میگی وظیفه ناظر بوده؟

اولا همانطور که هری عزیز در بلیت به شما گفت:بستن شناسه شما به دلیل توهین به مدیره سایت بوده....نه پست اول شما در معرفی شخصیت...
اگرچه همین پست معرفی شخصیت شما انقدر وقیحانه بود که جای بستن رو داشت ولی ما در اینگونه موارد با سعه صدر برخورد میکنیم ولی فحاشی مستقیم به یک مدیر رو نمیتونیم بگذریم

پس اگر شما پستی رو به بنده نشون بدید که غیر اخلاقی باشه((در سطح پست وقیحانه شما)) مطمئنا آن را پاک میکنیم و به زننده پست اخطار میدیم...حالا برو کل سایتو بگرد!!!

درمورد دخالتم در مورد پست شما...یک مدیر حق داره بعضی مواقع در کار ناظر دخالت کنه...ما اگر چنین مواردی رو ببینیم قطعا برخورد میکنیم....ولی ما نمیتوانیم در کل انجمنها بگردیم به دنبال پست غیر اخلاقی....ما مواردی رو که به ما گزارش میدن و یا خودمون میبینیم ، رسیدگی میکنیم....در بیقه موارد وظیفه ناظر هست

نقل قول:

الان تنها چیزی که ازت جوابشو میخوام اینه که اگه من بهت پست غیر اخلاقی معرفی کنم، همونطوری که شعار میدادی میزنی مثل همون کاری که با من کردی، شناسه نویسنده اون رو هم بلاک کنی یا نه؟! اگه هستی که دمت گرم، من دیگه هیچ مزاحمتی برای شما ایجاد نمیکنم، فقط یه چند تا پست بهتون معرفی میکنم که پاک کنین و شناسه نویسندشو بلاک کنین! اگه نیستی هم که اون وقت معلوم میشه که دقیقا چی هستی و حق با کی بوده!!!

ما دلیل بسته شدن شناسه شما رو گفتیم...توهین مستقیم به مدیر سایت
اگر چنین پستی رو سراغ دارید..بگید مطمئنا شناسه طرف رو بلاک میکنیم

همین که شناسه عمو رستم رو نمیبندیم تا هر چرت و پرتی که میخواد بگه نشونه آزادی در این سایته و ما به این آزادی افتخار میکنیم...
اگرچه کم کم دارم به این نتیجه میرسم که با شما باید به یک روش دیگه باید برخورد کرد

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۹ ۲۰:۰۷:۳۸

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۲۶ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 0
آفلاین
هری پاتر:

من هیچ سایت ایرانی ای سراغ ندارم که در کمتر از 24 ساعت جواب بده، چون تا حالا کارم توی هیچ سایت ایرانی ای به جایی نکشیده که برای مدیرانش بلیت بفرستم و جواب بخوام.

ولی واقعا شما روت میشه توی مانیتورت زل بزنی و به من بگی شما همه بلیت ها رو توی 24 ساعت جواب میدین؟

جواب سوال اولمو توی 24 ساعت دادین. ولی وقتی جواب جوابتونو دادم، دیگه جوابشو ندادین و وقتی نوشتم که شناسمو یا باز کنید یا پاک کنید دیگه جوابشو ندادید و مطمئن باش که اگه نمیومدم اینجا بگم عمرا دیگه نمیدیدین اونو.

جواب 1 آبان رو 2 آبان دادین! جواب 2 آبن رو کی دادین؟ جواب 4 آبان رو کی دادین؟ جواب 5 آبان رو کی دادین؟ جواب 6 آبان رو کی دادین؟

احتمالا فردا فتوا میدین که هیچ سایت ایرانی ای زیر یه ماه جواب نمیده!

نقل قول:
در ضمن شما برای پاسخ گویی و ارسال بلیت لزومی نداشت که شناسه جدید ثبت کنید چون شناسه های بسته شده به قسمت تماس با ما دسترسی دارن.

اون قدر خنگ نیستم که نفهمم شناسه بسته شده به هلپ دسک دسترسی داره و همونطوری که مطمئنا دیدین بلیت ها رو هم با همون شناسه اصلیم فرستادم! من برای فرستادن بلیت و جواب دادن به بلیت، شناسه ثبت نام نکردم.وقتی که دیدم به بلیتم دیگه ج.اب نمیدین شناسه ی عمو رستم رو ثبت نام کردم برای اینکه توی "این تاپیک"بتونم پست بزنم و بهتون بگم که برین بلیت ها رو ببینین! چون جواب بلیت ها رو نمیدادین...

نقل قول:
در ضمن وقتی مدیری پاسخ میده شما باید به پاسخ مدیر توجه کنی و مطمانا با های و هوی مساله ای حل نمیشه.

ببخشید، جناب استاد، پاسخی که توی هلپ دسک به جواب کریچر دادم رو اسمش رو چی میذارین؟ توجه به پاسخ مادرزنم بود یا توجه به پاسخ کریچر؟ اون جوابی که بهش دادم های و هوی بود؟ جوابی هم که دیروز به بلیتم دادی دقیقا ماست مالی کردن جوابی بود که کریچر بهم داد! شما خودت به جواب اون مدیر عزیز دقت کردی؟

نقل قول:
ایمیل فعال سازی بلافاصله بعد از اینکه در ثبت نام روی پایان میزنید ارسال میشه یا هرگز دیگه ارسال نمیشه و امکان نداره یک ثانیه بعدش ارسال بشه. این ایمیل هم حداکثر بعد از یکی دو دقیقه در میل باکس شما خواهد بود یا دیگه هرگز به شما نمیرسه و امکان نداره بیشتر از چند دقیقه طول بکشه و از نقطه نظر فنی اینکه ایمیلی 30 ساعت بعد به دست کسی برسه امکان نداره.

شما اهل ریاضیات و آمار بودی دیگه نه؟ مطمئنا توی همون قسمت آمارهای سایتتون دقیقا تاریخ و ساعت ثبت نام شناسه عمو رستم رو نوشته! برو اونو نیگاه کن....

این هم تاریخ و ساعت دریافت ایمیل فعال سازیه که اگه خواستی میتونم عکسشم برات بذارم:

Fri, 27 Oct 2006 14:16:04

ولی به هر حال اگه فکر میکنی سیستم سایتتون هیچ مشکلی نداره و کار سایتتون خیلی درسته، خب عزیزم به خوش بودنت ادامه بده، مشکلش چیه؟ شما فرض کن درسته! مشکل از من بوده که احتمالا عینکمو نزده بودم!

جناب برادر ولدمورت:

اولا که عمو جان، بنده تا ته خط آمار شما رو همون روز اول که شناسمو بستی گرفتم و به جاهای جالبی هم رسیدم... مثلا به یه وبلاگ!!! پس در مورد ادب و تربیت دیگه چیزی نگو! البته مطالبی که نوشته بودی نشان از وجود یک سری کمبودها هم داشت که حالا زیاد مهم نیست! امروزم دوباره میخواستم یه سر به وبلاگ جوان افکنت بزنم که نمیدونم چرا نبود! احتمالا داری مدرک پاک میکنی...

نقل قول:
ایکاش فقط با همین یک شناسه فعالیت میکردی !! باز میگفتیم که نمیخوای از این بهشت وب استفاده کنی

ای کاش شما وقتی شناسه رو بلاک کردین، مسئولیتش رو هم به عهده میگرفتین و جواب بلیتشو میدادین که من مجبور نشم یه شناسه دیگه ثبت نام کنم!

نقل قول:
فکر کردی نوشتت پاک شده ....قابل بازیابی نیست؟

خدای من... پ... پ... پ... پست من؟ ش... ش... ش... شما پست منو دارین؟ نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه!!! نمیتونم باور کنم.

دوست عزیز معجزه گرم، بنده خودم همون موقع که پست رو زدم یه کپی ازش برای خودم گرفتم اگه میخواستیش میتونستی به خودم بگی بهت بدم که در اثر معجزه کردن خسته نشی!

این که پستم رو هم سانسور کردین واقعا کار زشتی بود... شما که میخواستی سانسور کنی دیگه چرا معجزه کردی؟

نقل قول:
پست زیر اصلا نباید نقل قول میشد ولی ایشون چنان قیافه حق به جانب گرفته که گویا الهه معصومیت در کره خاکی هستند

البته عزیزم، قیافه حق به جانب گرفتن اینه که شما پست بنده رو نقل قول کردی و بعدش نوشتی به درخواست مردم سانسور شد که مثلا مردم فکر کنن عجب چیز بدی نوشتم!

تو اگه مردی و قیافه ی حف به جانب به خوذت نمیگیری پای حرفت وایسا، همه نویسندگان پستای این مدلی رو از دم بلاک کن!

نقل قول:
مطمئنا اگر پستی در چنین سطحی زده شده...وظیفه ناظره که برخورد کنه و این ناظره که باید جوابگو باشه و نه مدیران....

پس مدیر عزیز که مسئول نبوده (خودتو میگم) و رسیدگی به اینجور چیزا رو وظیفه ناظر میدونه چرا جفت پا پریده وسط؟ الان که بهت میگن بیا جواب کارتو بده میگی وظیفه ناظر بوده؟ چه شخصیت بزرگی...

نقل قول:
من از همه کاربران میخواهم اگر چنین پستایی ر و دیدند که هنوز وجود داره به ما بلیت بفرستن تا برخورد بشه

اون وقت به من میگه قیافه حق به جانب به خودم میگیرم! این قیافه حق به جانب گرفتن نیست دیگه؟ مثلا تو تا حالا تو عمرت هیچ وقت چنین پستی ندیدی که باهاش برخورد نکرده باشی؟ نامرد + چندین و چند چیز دیگه هستی( که به خاطر این که رعایت حال خواهران و مادران گرامیتو بکنم، ذکر نمیکنم دقیقا چیا ) اگه از دوستات یه همچین پستایی دیده باشی و خودتو زده باشی به اون راه...

به هر حال برخوردی که میشه دقیقا باید به مساوات باشه دیگه نه؟ یعنی شناسه شون بسته بشه و عمرا به زودی هم باز نشه!!! اگه واقعا مردی و پای حرفت هستی، بیا بگو، من برات به اندازه سه چهار سال خوراک دارم! لینک همه شونو بهت میدم، ببندشون!

نقل قول:
واقعا ازت عذرررررررر میخواهیم که شناستو بستیم!!!

اولا که وظیفته! دیگه دوما هم نداره.

نقل قول:
پسرم!!

**** !!!!

نقل قول:
اینجا سایت رو هزاران نفر میبینن در روز...خیلی ها رو مادر و خواهر های خودت حساب کن
خود من اگر هزار تا مفتضح نویسی داشته باشم..تو این سایت یه دونشو نمیزنم

شما چه قدر به وبلاگت علاقه داری... توی دو خط به دو صورت بهش اشاره کردی!!!

بنده هیچ کدوم از اعضای این سایتو خوار مادر خودم نمیدونم... ننگ بزرگیه... ولی شما اگه با اعضای سایت رابطه خویشاوندی داری (از بس مدیر بزرگی هستی) پای حرفت وایسا، من بهت پست غیر اخلاقی معرفی میکنم، تو هم بلاکشون کن! حداقل یه هفته...

نقل قول:
درست فعالیت کردن هنری نیست که شما داشته باشی...هنر شما تمسخر و مسخره بازیه

تا زمانی که اینجا معنی درست فعالیت کردن، خاله بازی به صورت کاملا ادبی و جدی هست، خدا رو شکر که چنین هنری ندارم و به همون هنر تمسخر واقعا می بالم.

الان تنها چیزی که ازت جوابشو میخوام اینه که اگه من بهت پست غیر اخلاقی معرفی کنم، همونطوری که شعار میدادی میزنی مثل همون کاری که با من کردی، شناسه نویسنده اون رو هم بلاک کنی یا نه؟! اگه هستی که دمت گرم، من دیگه هیچ مزاحمتی برای شما ایجاد نمیکنم، فقط یه چند تا پست بهتون معرفی میکنم که پاک کنین و شناسه نویسندشو بلاک کنین! اگه نیستی هم که اون وقت معلوم میشه که دقیقا چی هستی و حق با کی بوده!!!

نقل قول:

ارباب لرد ولدمورت:
سایت به اندازه کافی ارزشی هست و نباید بیشتر از این ارزشی تر بشه

پیام زده شده در: ۱۶:۵۰ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
آنیتا باید بزاری باز شه بعد سیوش کنی. منم همین کارو کردم. ببخشید که جای مدیران زدم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۳ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
ببخشید من تازه گی یه مشکلی پیدا کردم تا روی یک لینک کلیک
می کنم زبانه سایت خود به خود از فارسی به انگلیسی تغییر می کنه می شه بگید چی کار باید بکنم؟

[i]

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
سلام !!
چیزه من میخواستم این ترجمه گروهی کتای 6 رو بدانلودم!! که نمیدونم چرا سعی میکنه خودشو با پسوند آکروبات باز کنه!
یعنی انگار دانلودش نمی یاد! سعی میکنه خودشو باز کنه!!!
از وقتی بیل این لینک رو داده، سبانه روز در تلاشی بیفایده به سر میبرم!!
لطفا از خودتون راهنمایی در کنید تا اینجانب را از سر در گمی برهانید!!
به به! چه جملاتی! حسش نبود!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۰:۰۲ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در مورد ماژول فن فیکشن مشکل ماژول نیست و اون ماژول آمادس
مشکل اصلی تطبیق و ایمپورت جداول فعلی دیتابیس در ماژول مقالات فعلی به ماژول جدید هست که نیاز به کار و وقت گذاشتن داره تا اسکریپت مناسبش نوشته بشه.
نظر ها باید منتقل بشن و رای های فعلی باید منتقل بشن و چیزی از دست نره و این کار باید با دقت انجام بشه و تست بشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
سلام
دوستان عزیز بدونن ما چت باکسم میخونیم
نقل قول:

استابي بوردمن نوشته:
ای سروران گرام پش این قضیه ماژول فن فیکشن چی شد

چقدر شما کم تحملید!!...صبر داشته باشید!!
به زودی خبرایی میشه

نقل قول:

جناب ولدي فايلا بيش از 20 تاست كه من تا حالا 2 - 3 تاش رو فرستادم ولي فقط يكيش تاييد شده.

یه پیام شخصی به باک بیک بزن و بگو ببین نظرش چیه...در مورد تایید شدن و یا نشدن اونه که باید نظر بده و نه من

بقیه هم جواباشون رو از کریچر عزیز دریافت کردن
با تشکر

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
به بیگانه:
نه دوست من منم هیچ وقت ساین ات نمیکنم مطمئن باش به اون ربطی نداره به احتمال زیاد به خاطر خطی هست که ازش استفاده میکنی چون معمولا مال شرکتها امنیت خوبی ندارن

به توبیاس:
جابه جایی گروه نداریم حالا شما از اسلایترین خوشت نیومده برو یک شناسه ی دیگه بساز با اون بیا بندازیمت تو یک گروه دیگه ولی مطمئن باش همه ی گروها مثل همن

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.