هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بابا تمومش کنید دیگه.الان چند ماه هست همش این تاپیک پست های پشت سر هم میخوره و دعوا ها رو سر چیز های مختلف به اوج خودش میرسونه.

من که نمیدونم تو ریون چه اتفاقی افتاده و دوست هم ندارم بدونم،ولی اعضای شورشی ریون مدیران هم حق دارند.اونا هم تا یک حدی میتونند بشینند و ن گاه کنند ولی وقتی شما از حد میگذرونید باید یک اخطاری بدند،اگر اخطار نمیدادند فردا شما میگفتید خب حتما مشکلی ندارند مدیران و شدت پستاتونو بیشتر میکنید.

در آخر من پیشنهاد میدم این تاپیک قفل بشه.چون داره بیش از حد وقت اعضا رو میگیره.آخه ملت شما که وقت دارید پست 30 خطی بزنید دو تا رول بزنید که رول از این حالتش در بیاد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۸:۱۴ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
آخه بشر باهوش من به تو چه بگم

نوشتم
نقل قول:
تالار های خصوصی مکانیست که فکر کنم یه کم آزادیه ما بیشتره

و در ادامه ی اون این جمله رو بخون

نقل قول:
و صد البته تو هر تالار خصوصی جز هافلپاف یه مدیر هست و اون مدیر نقش دسته بیل رو نداره وظیفه اش نظارت به کار اون ناظر و همین طور حواسش به تالار هست..

از ولدمورت عزیز هم که می گن مسئله تموم شده و در آخر پستشون نیش و کنایش رو برای من می ذارن واقعا ممنونم...

ايهاالناس!!!....هافل هم مدير داره!....كي ميگه مدير نداره؟!....اتفاقا من بيشتر از اينكه رويه اسلي مديربت بكنم رويه هافل مديريت ميكنم!....اينو گفتم همه بدونن!

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۳ ۱۸:۳۲:۰۰
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۳ ۱۹:۴۶:۲۵

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۸:۵۷ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
سلام
خب من خیلی دوست دارم این قضیه تالار ریونکلا تموم بشه
در نتیجه خواهش میکنم دیگه اینجور بحثا رو ادامه ندید چون الان باعث تشنج در سایت شده

قضیه کاملا تموم شدست... با صحبتهایی که با ناظران جدید و بچه های تالار ریون شد....قرار شد که دیگر مسائل رعایت بشه

من با اکثر حرفهای سدریک موافقم به غیر از این قسمت:

نقل قول:

اینجور که معلوم بود و هست بیشتر این ارزشی بازی که گریبان گیر سایت شده بود و حالا هم تاثیراتش هم مونده از تالار شما سرچشمه میگیره دیگه عضوی مثله عمو رستم یا امثال او تو تالار شما بوده معلومه که چیا تو رولهای تالارتون میخورده

ببین سدریک عزیز
قضیه عمو رستم که تمام شد ولی عمو رستم اصلا عضو ایفای نقش نبوده که جزو تالار ریون باشه.....قضیه عمو رستم اینه که ایشون چند پست رو از بچه های ریون مثال زده که اینا بدتر از من مینویسند چرا اینا رو نبستی که بنده در جواب کردم ما به بعضی پستاشون اخطار دادیم

در مورد اینکه میگی:(( بیشتر این ارزشی بازی که گریبان گیر سایت شده بود و حالا هم تاثیراتش هم مونده از تالار شما سرچشمه میگیره))

خب مسئله باعث میشه به اعضای فهیم ریون بر بخوره....شما هم جای اونا بودی بهت برمیخورد

بنده اگر حرفی زدم با بعضی از اعضای ریون بوده ولی کسای مثل ((مادام رزمرتا،فلور،کریچر،بینز،چو)) هیچوقت بر خلاف قوانین سایت پست نزدند

فقط یک عده که دوستدارند با مدیران برخورد کنند.....تا احساس قدرت کنند!! اینجوری پست میزدند که در پستاشون نوی نحوه برخورد کاملا میتونی بفهمی کیا رو میگم!!!!!!!!!!
طرز صحبتشون با مدیران اصلا درست نیست
--------------
اگر بنده اخطاری دادم به بعضی افراد ریون بوده که متاسفانه کم نیستن و روی اکثر اعضای ریون هم تاثیر دارند....اعضای ریون هم ازشون تاثیر میپذیرند((نمیگم کاملا))

بنده قضیه رو تموم شده اعلام میکنم واعلام میکنم هیچ مشکلی دیگر بین ریون و مدیران وجود ندارد

لرد ولدمورت

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۳ ۹:۰۲:۰۶

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۱:۴۷ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۵

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
سدریک واقعا اینا گفتی یعنی چی؟ چون فکر نکردی ما ناراحت می شیم! ماهم مثل شما اصلا دوست نداریم به تالارمون چپ نگاه بشه!بعد شما امدی یک چیزایی می گی بعدشم معذرت خواهی می کنی؟!

اینجا نحوه است و من حرف دلمو می زنم من خیلی ناراحت شدم از حرفات!

اول اینکه منور ققنوس به زمان نظارت شما نبوده!همون قضیه ی شوت شدن چندتا ملت از هافل بود!که می شه گفت بهترینای سایت بودن!من فکر می کنم منظورش همون بوده!

نقل قول:
همین که پای مدیرا با اخطار دادن به تالارتون( منظورم ریونکلاو هست ) باز شده مشخص میکنه یا ناظرا بی توجهی کردن و یا اعضا سایت رو با جای دیگه اشتباه گرفتن

با جای دیگه!واقعا که!من از این جمله ات بدجور ناراحت شدم!چون منظورت یه چیزایی بود به کل اعضا!در ضمن اصلا اینجور که فکر می کنی نیست!ما نه با جای دیگه اشتباه گرفتیم نه چیز دیگه!با این حرفات داری وجهه یریون رو خراب مب کنی!انگار ما اونجا داریم چیکار می کنیم!

نقل قول:
اینجور که معلوم بود و هست بیشتر این ارزشی بازی که گریبان گیر سایت شده بود و حالا هم تاثیراتش هم مونده از تالار شما سرچشمه میگیره دیگه عضوی مثله عمو رستم یا امثال او تو تالار شما بوده معلومه که چیا تو رولهای تالارتون میخورده

من به این می گم توهین!چه ارزشی بازیی؟ در ضمن باید بگم مدتیه بچه ها زیاد تو خارج تالار شرکت نکردن!همه چیزو به ریون نسبت نده! من از این جمله ات به شدت ناراحت شدم!اون قضیه هم تموم شده و عمو رستم اصلا به ماربطی نداشته!نمی دونم چرا با ریون اینجور حرف می زنی و هرچی تو سایته نسبت دای به ریون!اصلا خوشم نیمد همش کنایه بود و همه ی خرابکاری ها و توهین هارو چسبوندی به ریون!کارت اصلا درست نبود!

نقل قول:
اینکه شما نمیتونید درست فعالیت کنید دیگه چه ربطی به گروه های دیگه داره اصلا چرا این اخطاری به گروهای دیگه داده نمیشه و یا تا حالا داده نشده پس حتماً شما مشکلی دارید که مدیر میاد اخطار میده

ما می تونیم فعالیت کنیم!اصلا ما اینجا حرف از گروه های دیگه زدیم؟چرا همه چیو قاطی کردی!!!!!!!!!! در ضمن بازم می گم توی تالار همچین اتفاقایی هم که شما فکر می کنید نیفتاده!شما بد فهمیدید از نوشته ها!

نقل قول:
من خودم مدتی تو ریون بودم و از داخلش خبر داشتم نگید که ندونسته میگه

من می گم ندونسته گفتی!اون موقع که بودی اصلا این اتفاقها نیفتاده بود!این اتفاقها جدیده!مدتی که شما بود کم بوده!در ضمن شما حالا نیستی توی تالار خواهشا درباره ی چیزی که نمی دونید اینقدر نظر ندید!شما مگه حالا اون پستا و اخطارها رو خوندید؟ نخوندید دیگه پس خواهشا نظر ندید چون نمی دونید چی به چیه!

می دونم قصد توهین نداشتید!ولی حرفاتون من یکی رو ناراحت کرد در حال یکه من دیر ناراحت می شم!و حوصله یکل کل ندارم!ولی یکم رو حرفاتون فکر کنید شمایی که حالا تو تالار نیستید چطور اینقدر قاطع ناظرهای ریون و اعضاشو محکوم کردی!به نظر من کارتون درست نبود!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۰:۵۸ شنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۵

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
به خاطر اینکه بعضی از دوستان اشتباهی در مورده هافل تصمیم نگیرن چند موردی رو متذکر میشم.

اولاً اینو حق مدیرا میدونم که به تمام قسمتهای سایت دسترسی داشته باشن دیگه چه برسه به تالارهای خصوصی هافلپاف از قدیم با مشاهده تالار توسط مدیرهای مربوطه مشکلی نداشت و نخواهد داشت .
بر عکس منی که ناظر هافلم خیلی هم خوشحال میشم تا مدیرا جاهایی که باید اخطار داده بشه و برخورد بشه رو بگه به ناظر اون تالار و اگر ناظر کم کاری کرد خوده مدیر دست به کار بشه تا بیش از این لطمع به تالار نخوره
اصلاً چه اشکالی داره مدیر برای کمک به اعضا و بالا رفتن سطح رولها در در تاپیکهای رولی هم شرکت کنه ( پیشنهاد : البته به نظر من هر از گاهی شرکت در این کارها باعث میشه تا هم اعضا تشویق بشن برای فعالیت بیشتر و هم مدیر یک دید کلی از تالار داشته باشه و هم حتی در رول اعضا کمک کنه تا این هم کمکی باشد برای نابودی ارزشی نویسی)

حالا نمیدونم چرا بعضی ها مشکل دارن و معلوم نیست این مشکلشون با مدیرا از کجا سر چشمه میگیره
عزیز من مگه شما میخوای تو اون تالار خصوصیت چیکار کنی که اینجور تلپ تلپ میندازی اگه قرار بر فعالیت هست خوب برو فعالیت بکن دیگه اونم به درستی نه اینکه باعث خراب شدن تاپیک و رول تالار بشی
و گرنه مدیر مگه دست خالی هست که بیاد همه جا رو زیر ذربین بگیره و به شما اخطار بده
همین که پای مدیرا با اخطار دادن به تالارتون( منظورم ریونکلاو هست ) باز شده مشخص میکنه یا ناظرا بی توجهی کردن و یا اعضا سایت رو با جای دیگه اشتباه گرفتن

من خودم مدتی تو ریون بودم و از داخلش خبر داشتم نگید که ندونسته میگه

ققنوس در تاپیک گفتگو با مدیران ... گفته؟

نقل قول:
تالار های خصوصی مکانیست که فکر کنم یه کم آزادیه ما بیشتره و صد البته تو هر تالار خصوصی جز هافلپاف

(البته میدونم دیر شده اما تازه متوجه قضیه شدم ) این حرف یه نموره توهینی بود به هافل ققنوس جان چیه با هافل مشکل داری چرا تیکه مینداز برادر اینکه شما نمیتونید درست فعالیت کنید دیگه چه ربطی به گروه های دیگه داره اصلا چرا این اخطاری به گروهای دیگه داده نمیشه و یا تا حالا داده نشده پس حتماً شما مشکلی دارید که مدیر میاد اخطار میده یعنی چی ما آزادی نداریم بر عکس ماهم همون اندازه آزادی داریم که شما و بقیه گروهای دارن ولی درست از این آزادی استفاده میکنیم .
البته مونده شما آزادی رو چه جور معنی کنی
ما که از این آزادی راضی هستیم همیشه هم سعی کردیم تا اونجایی که میتونیم درست فعالیت کنیم نه اینکه بیاییم بازدن اینجور پستها و ارزشی بازی ها هم وقت خودمون و مدیرا رو بگیریم و هم باعث از بین رفتن رول سایت بشیم پس شما برو مشکلت رو حل کن برادر من بعد بیا بگو ما آزادی نداریم

پس لطف در مورده هافل درست حرف بزن چون من اصلاً خوشم نمیاد کسی به هافل چپ نگاه کن

البته من نه قصد توهین به ناظران ریون دارم ونه قصد توهین به اعضای عزیز ریون ولی این حرف ققنوس باعث شد بیام اینا رو بگم در هرحال اگه کسی ناراحت شد معذرت میخوام.

در ضمن خیلی معذرت میخوام از لرد و بقیه مدیران که خودمو انداختم وسط
ما تو لاک خودمون هستیم و با بقیه گروه ها کار نداریم این بقیه هستن که اشتباهاشونو به ما ربط میدن و سعی میکنن یه اتفاق رو به این بزرگی نشون بدن و باعث خرابی تالار بشن

با تشکر

ناظر هافلپاف

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۳ ۱:۰۹:۴۷
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۳ ۱:۳۵:۰۹

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۳:۱۲ جمعه ۱۲ آبان ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
با عرض سلام
خوب منم نظرم رو در مورد اتفاقات اخیر بگم

در ابتدا در مورد مدیران
به واقع مدیران سایت خیلی زحمت میکشن برای سایت بدون اینکه پولی بگیرن و در عوض خیلی هم هزینه میکنن و خیلی وظایف دارن که باید بهشون برسن در صورتیکه من به عنوان یک عضو هر وقت دلم خواست میام هر وقت هم نخواستم نمیام پس واقعا کار سختی مدیرا دارن خوب در عوض به مدیرا چی میرسه ؟ فقط اعصاب خورد شدن و فحش خوردن
این همه زحمت میکشن هیچ کسی حتی تشکر هم نمیکنه تا چیزی هم میشه فقط به مدیرا گیر میدن . در این موارد شک نکنین همش حقیقته
فکر کنم همه با این موارد موافق باشن

خوب در مورد ریون
همه ی ریونی ها خودشون هم قبول دارن که در بعضی موارد زیاده روی کردن ولی باید دقت بشه جمع بستن همه اصلا درست نیست
اصلا درست نیست گفته بشه ریونی ها بیناموسی نویسن
اصلا درست نیست گفته بشه ریونی ها بر ضد مدیران هستن
اصلا درست نیست گفته بشه ریونی ها خیلی مغرور هستن
خوب در ریون خیلی نویسنده هایی هستن که کوچک ترین بی ناموسی نوشته هاشون نداره مادام رزمرتا و آنیتا و چوچانگ و پنی و یکمی هم خودم و کریچر و خیلیای دیگه
بقیه هم شما پستاشونو نگاه کنی ممکنه تو هر بیست تا پست یکی دو جمله کوتاه باشه
برای اثبات این موضوع میشه درصد گرفت تا معلوم بشه
خوب البته اینم قبوله که حتی تو یک پست هم نباید جمله ی نا معقولی باشه و ناظر باید سریع پستو یا ویرایش کنه و یا پاکش کنه
از این لحاظ ممکنه یه قصوری صورت گرفته باشه در تالار ریون
ولی در کل جمع بستن اصلا درست نیست

در مورد ورود مدیران به تالار ریون
به نظر من هیچ مشکلی نداره که مدیری به تالار خصوصی سر بزنه و اونو بخونه چون جز وظایفشه مقابله بکنه با تخلفات و کسی هم منکر این قضیه نیست حالا اگر این مدیر لرد هم باشه که نفر دوم سایت محسوب میشه هیچ مشکلی نداره اتفاقا اگر تمام مدیران بتونن نظراتشون رو در مورد انجمن ها بدن خیلی خوب میشه قرار بود وزیر این کارا رو انجام بده که به هر دلیل نشد حالا اگر مدیری تذکری یا پیشنهادی در مورد انجمنی بده خیلی هم خوبه و به نظر من کسی نباید جبهه گیری بکنه در مقابل این عمل

در مورد اتفاقات اخیر
به نظر من بیشتر از اینکه پستای ریونی ها بد باشه و مشکل دار نوع برخورد بعضی ریونی ها با بعضی مدیرا بد بوده و این حساسیت به ریون سر این قضیه بوجود اومده و الا مشکل یه پست با پاک شدن اون خیلی راحت حل میشه و حتی اگر مدیری دید پست بدی تو تالار ریون یا هر انجمن دیگه خورده خیلی راحت میتونه پاکش کنه که البته مدیرا معمولا این جوری برخورد نمیکنن . اگر یکمی صبر و تحمل وجود داشته باشه به نظر من مشکل حل میشه

همه برای همیشه یادمون باشه فقط برا تفریح میاییم تو سایت و باید بعضی وقتا کوتاه بیاییم و هیچ چیزی ارزش بر هم زدن دوستی ها رو نداره من خودم به شخصه از مدیران معذرت خواهی میکنم اگر چیزی گفته باشم بر علیهشون ( هر چند نزده ام ) این مسئله هم کش نیاد بهتره و مدیرا حق هر کاری رو در سایت دارن اگر هم خیلی وقتا از قدرتشون استفاده نمیکنن فقط برای اینه که از استکبار زیاد خوششون نمیاد

خوب فکر کنم خیلی پاچه خواری کردم ولی واقعا حرفای دل خودم بود

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
من نمی خواستم این بحث ادامه پیدا کنه ولی خوب جدا خبر داشتنم یه حدی داره سایت مال شماست می تونین تالار ببندی مدیر تالارو ببندی شما همه کار می تونی کنی...شما همه کاره!!...ما هم عضو ساده و هیچ کاره!
لام تا کام تالار ما هم خبر دارین...ما نگفتیم شما حق ندارین به تالار ما بیاین..
اما خواهش می کنم که دست از این تالار ریون و موجدات داخلش بر دارید..
بازم تاکید می کنم که به قبای کسی بر نخوره خواهش کردم یعنی دستوری نبود دعوایی هم نیست...
لطف کنید تمنا می کنیم از این سایتی که دارین انقده تالارشم به ما رسیده که توش راحت بودیم آزاد بودیم و کسی هم مشکلی نداشت دست بر دارین...
به خدا چیزی نمی شه اگه عقیده دارین تالار خیلی قشنگه و حال می کنین با تالار همونایی که کل پستای رولای مارو می خونن بیان عضو تالار ما شن قدمشون رو چشم!!
اما اینطوری ما اذیت می شیم ما شاید بخوایم پست گروهی بد بگیم اونم به شوخی اما کسی که عضو تالار ما نیست و برای اطمنان و گرفتن خبر به تالار ما میاد ممکنه ناراحت شه و اون مورد رو شوخی ندونه...

خلاصه بازم با خودوتونه چون همون طور که به تازگی فهمیدم این سایت ما نیست و شما باید از چیزایی که در ایختیار ما گذاشتین خبر داشته باشین و صد البته کنترلش کنین!!
اما تا حالا شده آدمی از خود ریون اعتراض کنه بیاد به مدیران بگه این تالار بی ناموسیه این تالار ضد مدیراس چرا جمعش نمی کنین...
متاسفانه بچه ها مشکلی با تالار ندارن و از وضعی که داشتیم راضی بودیم و همنم باعث شده بود بهترین گروه سایت رو بسازیم متاسفانه این مسائل حاشیه ای باعث میشه که کار گروه خراب شه و از اون روند رو به رشد خودش خارج شه

پس بیاین با یک دید منطقی نگاه کنیم!!...
شما حق دارین سر بزنین حق دارین هر کاری کنین و همه ما رو هم می تونین بلاک کنین...
فقط ما در خواستمون اینه تو تالارمون راحت باشیم تا بتونیم مثل قدیم رولایی که دوست داریمو بنویسیم و مثل قدیم فعالیت کنیم...

حالا این انتخاب بازم با شماست که مارو راحت بذارین یا نذارین!!

ققنوس عزیز
بنده جوابی رو که قبلا گفتم بازم میگم:

بستگی داره راحتی رو چی تعریف کنید
1-راحتی از نظر ما اینه که شما میتونید هر پستی رو که مطابق با قوانین سایته بزنید

2-راحتی از نظر شما اینه که هر پستی که دلم بخواد بزنم

در حال حاضر شما از نظر ما در تالارتون راحتید!...ولی امکان نداره مثل سابق بذاریم احساس راحتی از نظر خودتون داشته باشید.

با تشکر لرد ولدمورت

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۲ ۸:۳۵:۲۶

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۵

تام ریدل پسر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۴۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۲
از نا کجا آباد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 233
آفلاین
با سلام
نقل قول:

فلور دلاكور نوشته:
یک چیز ولدی می گم واقعا توی پست الکسا و آوریل تو ندیدی که اونا شوخی می کنن؟به نظر من یکی توهین چیزی توش نبود!

بنده گفتم تو پستای اوریل و الکسا توهین به چشم میخورد؟
گویا فلور چون حرف منو درست نخوندی:

1-با اینکه ما اخطار داده بودیم از روی قصد و مخالفت با مدیران قضیه رو ادامه میدهند((منظور من دقیقا پست اوریل در شبی از شبهای ریون کلاست که هنوز از شناسه حمید کوچولو استفاده کرده))

2-اون دوست مرگخوار من ((در تاپیک شبی از شبهی ریون)) من بدونه من از چیزایی که راجب من نوشته اصلا ناراحت نشدم از قسمت ((دام اند دامر)) نوشتش ناراحت شدم ...که به اون صورت پاشیدگی شدن مایع رو شرح میده

با دقت دو جمله بالا رو بخون....بنده با شوخی های اونا کلی هم خندیدم مخصوصا اون قسمت پست الکسا که سر شناسه حمید کوچولو...منو عصبی نشون میداد

ولی خب انسان باید اشکالات خودشو برطرف کنه و نباید ناراحت بشه.....

من انتظار این همه جنجال رو از اعضای ریون نداشتم....من اگر حرفی میزنم به عنوان مدیر سایت زدم و کاربر اجازه نظر مخالف دادن داره ولی نمیتونه مخالفت و سرپیچی کنه

متاسفانه دوستان ریون علاقه عجیبی به برخورد با مدیران دارند

نقل قول:

اینجوری که برخورد میشه برای بقیه ی کاربرا این تصور پیش میاد که واقعا تو ریون تمام مدت داره به مدیرا توهین میشه و پستا همه بیناموسی هستن!درحالیکه اینطور نیست

من قبول دارم حرفتو
ولی نمیدونم چرا به نظر شما این ماجرا برعکس نمیتونه اتفاق بیفته؟

الان همه فکر میکنند ما مدیران بر ضد ریون فعالیت میکنیم و دائم در حال نقشه کشیدن هستیم برای برخورد با انها

بنده متاسفم که مجبور شدم اینجور برخورد کنم چون اگر به تذکر اولیه من اعتنایی نشون میدادید اینجور برخورد نمیشد

پنی عزیز فکر کنم واقعا وظیفه سختی پیش رو داری پس خودتو نشون بده

با تشکر لرد ولدمورت

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۲۲:۲۶:۳۹

[b]دلبستگی من به ریون و اعضاش بیشتر از اون چیزی بود که فکر میکردم!!.....بچه های اسلایت

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۵

الکسا بردلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹
از اينجا... شايدم اونجا... شايدم هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
حالا متوجه شدم چه سوتفاهمی پیش اومده!
گویا اینجا هیچکس فیلم دام اند دامر رو ندیده!
پیشنهاد می کنم فیلمو ببینین! سپس بیاین دوباره رول منو بخونین! منظور من از پاشیدن مایع سفید...خیس شدن شلوار حمید بوده!
افکار مثبت واقعا چیز بدی نیست! جدی میگم!
ملت چه برداشتها که نمی کنن....عجب!
خوب خوشحالم که قائله به خوبی و خوشی ختم شد! بیش از این وارد جزئیات نشین!
من توضیحاتمو دادم! اگر هم براتون مسئله ای باقی مونده باز هم می تونین برین کنار شومینه رو و رول رو(تاکید می کنم بعد از دیدن فیلم جیم کری یعنی دام اند دامر) بخونین!

با تشکر!
الکسا

الکسا جان خب من اون فیلمو دیده بودم ولی الان پستتو خوندن میشه از اون مایع برداشت دیگه ای هم کرد ولی به هر حال زدن اینجور پستا جالب نیست

ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۲۲:۲۳:۴۰
ویرایش شده توسط ارباب لرد ولدمورت کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۲۲:۵۳:۵۰

[b][siz

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۵

پنه لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۰ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۹
از پشت دریاها!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 239
آفلاین
خب من به عنوان ناظر ریون (خوبه آدم یکم جنبه داشته باشه!)فکر کردم بیام اینجا یه بوقی بزنم!
ببینین دوستان،هر حرفی یا هر شوخی ای که تو تالار ریون در قالب رول نوشته میشه دلیل بر این نیست که بخواد به مدیرا توهین کنه یا اونا رو عصبانی کنه!
قبول دارم که شاید بیناموسی تو تالار زیاد بوده باشه اما همیشه زمانیکه حرف خیلی نابجایی زده شده یا هرچی که مطابق قوانین سایت نبوده خود اعضا و ناظرا باهاش مقابله کردن!اینجوری که برخورد میشه برای بقیه ی کاربرا این تصور پیش میاد که واقعا تو ریون تمام مدت داره به مدیرا توهین میشه و پستا همه بیناموسی هستن!درحالیکه اینطور نیست!
خواهش میکنم این بحث رو همینجا تموم کنید!نیازی هم نیست که مثلا تالار رو ببندید!دیگه نه هیچ پستی در رابطه با شناسه ی حمید کوچولو زده میشه ،نه هیچ اسمی از مدیرا برده میشه همه ی پستا هم باناموسی خواهند بود!هروقتم میخواید سر بزنید تا خودتون ببینید!
با تشکر!

ویرایش شده توسط پنه لوپه کلیر واتر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۱۱ ۱۹:۲۹:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.