هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: طرح نقد پست های دیاگون!
پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقد پستهای سالن ورزشي دياگون

پست رابستن لسترنج(پست 75)
نقل قول:
چند لحظه بعد ، هدي :

نقل قول:
هدويگ :شکلک هالوین

نقل قول:
لونا :

داخل سالن ورزشي .
هدويگ :شکلک عینک دودی

[/quote]
اینجا از یک شکلک استفاده کرده بودی.اگر میخوای رول قشنگتر بشود سعی کن توصیف چهره ی شخصیتها را توصیف بکنی و از شکلکهای مختلف استفاده نکنی.در این چهار جا که برات نقل قول کردم از شکلک استفاده کردی.باز هم این شکلی بود که دیگه من بقیشو نیاوردم.

نکته دیگر استفاده کردن از شکلکهاست.
باید هنگام زدن شکلک به چند نکته توجه کنی:
1-شکلکهای متعارف،یعنی مثلا از شکلکهایی استفاده کنی که بیشتر اعضا معنی و مفهومش را میدانند که تو از بعضی شکلکهای استفاده کردی که معنی نامعلوم داشت
2-استفاده به جا از شکلک.مثلا تیکه های اول داستانت یکجا از شکلک فردی که درحال سیگار کشیدن بود را گذاشتی که به نظر جایی مناسب برای آن قسمت نبود.
3-استفاده از چکش،چکش یکی از کاراش خنداندن افراد هست.برای مثال تیکه ای رو نوشتی و بعد چکش استفاده کردی این یعنی فرد خواننده میفهمه که تیکه طنز و خنده دار بود.البته این یکی از کاربرداش بود که تو به خوبی از این نکته استفاده کردی.

نقل قول:
قل هدويگ داره گريه مي كنه .

این تیکش جالب بود.ولی سعی کن یکبار بیشتر در رولهات از اینا استفاده نکنی که خسته کننده نشود.

نقل قول:
تمرين هاي ش..شس ..ساده چيه مربي ؟ بريم توي شا..سالن بعد از تريلي ها .

این تیکت مشکل داشت.مشکلش این بود که طرز حرف زدن هدویگ را عوض کرده بودی طوری که قبل و بعد این قسمت هدویگ اصلا اینجوری حرف نمیزده.

در مورد توصیف سوژه باید بهت بگم خیلی خوب بود.یعنی پیشرفت قابل توجهی کرده بودی در پرورش سوژه ی داستان که واقعا لذت بردم.

نمره:18 از 20

پست هدویگ(پست 76)
هدویگ جان پست بی اشکالی زده بودی فقط یک تیکت نوشته بودی که هدویگ پیش خودش میگه دیگه از گرواپ خبری نیست.طبق رول قبلی که رابستن زده بود هیچکس حتی خود هدویگ نمیدانست که گرواپ کشتی را بلند کرده است و منظور رابستن این بود که هدویگ فکر میکنه اون داروها اثر کردن.

بقیه اشکالاتت را نگفتم چون اشکال رولی نبود و مشکل ادبیاتی بود که بدون نقد هم قابل حل شدن هست.

نمره:19.5 از 20

پست بادراد ریشو(پست 77)
بادراد جان تو هم مثل هدویگ داستان جالبی نوشتی فقط:

نقل قول:
هر کس از یه سمتی داشته فرار می کرده . همه فکر نجات دادن جون خودشون بودن . فقط هدویگ با چشمهایی خسته و نا امید داشته آخرین چرخش های گوی رو قبل از زمین خوردن و تموم شدن(!) نگاه می کرده . گوی چرخی میزنه و میفته درست جلوی پای مربی ....

نوشتی همه فرار میکردن اونوقت گوی افتاد جلوی پای مربی.یعنی مربی بغل هدویگ ایستاده بوده و همه در حال فرار کردن نبودند.

یکجای دیگه گفتی که تا سینش بالا میاره گوی چند تنی رو.یک معتاد کی میتونه چنین حرکتی انجام بده که هدویگ اونو تا سینش بلند کنه میتونستی مثلا بگی تا پایین زانوش بلند میکنه.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقد پستهای سالن ورزشی دیاگون!

پست هدویگ(پست 73)
نقل قول:
هدنا هم داره سفره رو به گند می کشه با شلوغ کاریاش !!!

این جملت نا مفهوم و ارزشی بود.
اگر این جمله را به کار میبردی به مراتب بهتر بود:(هدنا هم در حال بازی کردن و کثیف کردن سفره بود)

نقل قول:
هدنا : ولی من که بچه آدم نیستم من بچه جغدم !

بعد این جملت اگر مقداری از عکس العمل لونا رو هم میگفتی بسیار رولت قشنگ میشد.

بقیه رولت هم عالیی بود.

پست بادراد ریشو(پست 74)
نقل قول:
هدویگ که کاملا از تعجب نوکش باز مونده بوده ،

در این جملت کلمه"کاملا"رو نباید به کار میبردی.یعنی چی کاملا ار تعجب نوکش باز موند.اگر میشد از تعجب نوکش باز موند چقدر قشنگتر میشد!!

نقل قول:
میره یه کشو رو میکشه بیرون و توی اون دنبال یه چیزی می گرده.

این جملت هم مشکل داره.میتونستی بگی:
"میره یه کشو رو میکشه بیرون و چیزی را جستجو میکنه"
اون جملت هم اشتباه نیست ولی اگر این رو به کار میبردی بهتر میشد.

نمره:18.5 از 20

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقد پستهای سالن ورزشی دیاگون!

پست هدویگ(پست 69)
نقد پست هدویگ:
اول از همه پست بسیار قشنگی زده بودی.خیلی لذت بردیم.نکات طنز را به خوبی رعایت کرده بودی و غلط املایی نداشتی که این نشان دهنده دقت و وقتی که برای این پست گذاشتی.در تیکه خیالات هدویگ اگر وزنه را 500 کیلو فرض نمیکردی بهتر بود.مثلا وزنی انتخاب میکردی که واقعا یک جانور بتونه بلندش بکنه.نظرم اینه که اینجوری قشنگ میشد.
وسط رولت خط چین گذاشته بودی،من نفهمیدم دلیلش چیه چون دو جمله بالایی به هم ربط داشتند و وقفه زمانی هم بینشون نبود اصلا.
همین!چون واقعا رولت بی نقص بود و اگر این نکات رو هم رعایت کنی خیلی رولت قشنگتر میشود.
نمره:19 از 20
ممنون،ایگور کارکاروف

پست آنیتا دامبلدور(پست 70)
بعد از عمری آنیتا افتخار داده و اومده تو دیاگون پست زده،مگه میشه نقد نکنیم پستشو!

نقل قول:
آقا من 6 تا جوجه ی قد و نیم دارم

قد و نیم قد!فکر کنم اشتباه لپی بوده.یک اشکال اشکالی نداره چون بالاخره تنگی وقت داری و یک اشکال رو نادیده میگیریم.

در یک تیکه از رولت اصطلاح خاک وچوک رو استفاده کردی بودی.آنیتا جان این نظر شخصی خودم هست.اون حرفها برای خنده هست ولی در استفاده به نظرم از لغات جالب و قشنگ ایرانی استفاده کنی خیلی بهتر میشه.مثلا میتونستی بگی خاک بر سرمون شد!

در کلی رول خیلی قشنگ نوشته بودی.رول کوتاهی و سوژه قشنگ و جالب بود.دوباره این طرف ها بیا!

پست اسکاور(پست 71)
نقل قول:
فردی در حال قِر دادن بر روی صفحه ی گرد فلزی ای میباشد!

می باشد!؟اگر از فعال بود استفاده میکردی رولت قشنگتر میشد.
چون افعال قبلیت گذشته بودی یکدفعه این حال بود.یا شاید قبلیا رو عوض میکردی قشنگ تر میشد.

نقل قول:
ایشون قهرمان جهان در رشته ی عضلات انگشت شصت هستن

ما اصولا قرار گذاشتیم چیزهای خوب رو نگیم که بیشتر بررسی جاهای مشکل داره پست ها رو بکنیم ولی حیفم اومد این تیکه رو نقل قول نکنم.اسکاور واقعا بهت بگم جز بهترین نویسنده ها هستی(اگر نمیگفتم که هیچکی نمیدونست!)این تیکت واقعا قشنگ بود.

نقل قول:
هدویگ کاغد رو از دست مربی میگیره

کاغذ(یکی نیست به من بگه مگه خودط عشتباه نمیکنی که این عشکالاط جزیی رو میگیری!؟ )

همین دیگه از رول بی نقصی مثل این اشتباهی نمیشه گرفت.
نمره:19.75 از 20

پست بلیز زابینی(پست 72)
نقل قول:
چوب های جادویی وی را نشونه رفتند.

اگر از فعل رفته بودند استفاده میکردی این تیکه از رولت هم قشنگ میشد.نشونه رفتند یعنی همون لحظه یکدفعه نشونه رفتند.

نقل قول:
ژوهاهاهاها

اصطلاح سرژ!؟حق کپی رایت...!

نقل قول:
هدی داره نون و پنیر گردو رو با تنگ آب پرتغال همه رو با اشتها میخوره

اگر این کلمه رو کلا به کار نمیبردی بهتر بود.چون از نظر ادبیان این جملت مشکل دارد.

نقل قول:
دارم میبرمت سالن بعدی؟

علامت سوال برای چی بود!؟علامت سوال بیخود اینجا استفاده کرده بودی.

در جاهای رولت خیلی خوب کار کرده بودی و میشه گفت سوژه رو هم خوب پروروش داده بودی.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱:۰۶ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقد پستهای سالن مد جادوگری!

پست بادراد ریشو(پست 82)
در کل رول جالبی نوشته بودی.بریم سر نقد جز به جز!

یکی از اساسی ترین مشکلاتت بی ناموسی کردن رولت بود.بادراد جان اعضای زیر15 سال هم در این سایت هستند و خوب نیست اینجور چیزا رو تو سایت بخونند البته اینکه زیر 15 ساله ها از ما واردترن یک واقعیت هست که نمیشه ردش کرد.
در مورد موضوع فرشتت بهت میگم عالیی بود و خیلی تونستی سوژشو خوب پرورش بدی و برای خواننده داستانی جالب فراهم کرده بودی.
آخرین حرف هم اینکه مقداری طولانی بود.سعی کن کوتاه تر بنویسی از دفعه بعد.
نمره:18.5 از 20

پست توبیاس اسنیپ(پست 83)
توبیاس جان میخوام نقدی کنم پستتو که اسکاور دیگه روش نشه نقد کنه(!)

نقل قول:
هدویگ در حالی که در تخت خواب غلط میزد به خوابی آشفته فرو رفت...

این جمله از نظر ادبیات غلط هست.
هدویگ مگر مرض داره که قبل از خواب تو تخت خوابش غلط بزنه؟معمولا غلط زدن بعد از خواب هست.
مورد بعدی این سه نقطه آخرت هست و بعدش نوشتن تیتر توصیف خواب.اگر این کارو نمیکردی به رولت جلوه ی زیبا تری میدادی.مثلا میتونستی بگی:فرو رفت او در خواf میدید که ... !

نقل قول:
هدویگ در حالی که بغضی در گلویش گیر کرده بود: لونا ، تو رو به خدا ، تو رو به جون مادرت ، اینه کلام آخرت؟ منو فراموش نکن...

در مورد این قسمت دو نکته وجود دارد.
1-لونا!؟پس چرا بعدش گفتی هدنا!؟غلط املایی یا حواس پرتی!؟اگر رولها توجه میکردی معمولا برای هدویگ جغد مونث زن فرض میکنیم ولی خب اسم تولید کردن هم خودش هنری هست ولی اسم های جالب...!
2-نکته دوم اینکه سعی کن برای خنده دار کردن رولت از شعر توش استفاده نکنی.میتونستی حرف های هدویگ رو با احساس بیشتری بیان کنی.

نقل قول:
هدنا در حالی که بقچه ای را در دست راست و هدنا را در دست چپ داشت خطاب به هدویگ گفت: برو ، تا وقتی هم که پول در نیاوردی من بر نمی گردم ، یا این خونه کوفتی جای منه یا جای تو!

در مورد این بند هم چندین نکته هست که لازم هست بگم:
1-هدنا،هدنا را در دست چپش گذاشت!؟یعنی چی آخه؟نمیفهمم این موضوع را.توبیاس جان تو استعداد داری رول خوب بنویسی پست با بی دقتی سعی کن از اشکالاتت کمتر کنی تا کم کم مشکلات دیگرت رو هم حل کنی.باور کن یک رول خوب بهتر از 3 تا رول بد و بی دقت هست.
2-میتونستی به این مورد بیشتر اختصاص بدی و توصیف بیشتر بکنی و سوژت را بیشتر توضیح بدی و پرورش بدی.پرورش سوژه خودش خیلی به قشنگ شدن رول کمک میکند.
3-ربط این موضوع با داستان به طور کلی نبود.فقط برای اینکه بگی خوب هدویگ بهم ریخته بود اینو آوردی.بهتر بود این تیکه رو حذف کنی اصلا و در مورد تیکه بعدیت بیشتر توضیح بدی.

نقل قول:
ناگهان صحنه عوض می شود و هدویگ خود را در لباس گرواپی میبیند و جالب تر اینکه گراوپی دقیقا جلوش واستاده و در حال نگاه کردن به هدویگ است ...

چرا اینقدر کم!؟سوژه اصلی داستان همین هست اونوقت تو فقط 2 یا 3 خط در موردش توضیح دادی!؟
غلط املایی دوباره پیدا شد دقت کن!!!!!

در مورد مسائل بی ناموسی هم زیاده روی نکن.سعی کن کمتر استفاده کنی یا اصلا نکنی!؟آقا مگه رول باید حتما با بی ناموسی طنز بشه!؟هر کی گفته بگید...!!
بقیه رولت هم مشکلات بالا رو داشتی.لطفا رعایت کن.

توصیف صحنه یادت نره.راحت میتونستی حمام رو توصیف کنیوتعریف حالات چهرت بد نبود ولی بیشترش میکردی بهتر میشد.

نمره:15 از 20

ممنون،ایگور کارکاروف(اسکاور کم آوردی!؟ )

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۹ ۱:۱۰:۳۲

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
آقا جون دوست دارم هی زرت و زرت و فرت و فرت نقد کنم

نقد پست شماره 79 : اسکاور

سوژه ی جدید و بسیار خوبی داره و برای شروع یه موضوع جدید خیلی خوبه . اون قسمت اول که در خواب میگذره بسیار خوب طراحی شده شرایط سالن مد هم بسیار خوب تشریح شده موضوع خیلی خلاصه گفته شده در کل پست بسیار خوبی بود

نقد پست شماره 80 سالن مد جادوگری : آنیتا دامبلدور

شروع پست بسیار خوبه فضا سازی بسیار خوبه و استفاده از شکلک هم به جاست فقط یه قسمت تا حدودی میتونست بهتر باشه

نقل قول:
اما هدویگ نمیذاره حرف کتی تموم بشه و سریعا قرار داد رو امضا میکنه.

که این قسمت با توجه به خوابی که هدویگ تو رول قبلی دیده بود نمیتونه توجیه بشه چون پایان خوبی نداشت برای هدویگ پس حداقل باید کمی فکر میکرد بعد امضا میکرد

نقل قول:
_ قرار داد امضا کردی! مجبوری!!

این قسمت پایانی هم به نظر من زیاد جالب نبود و میتونست خیلی زیباتر نوشته بشه

نقد پست شماره 81 سالن مد جادوگری : هدویگ

استفاده از شکلک بسیار زیاده و به زیبایی رول ضربه زده و فضا سازی بسیار کمه
قسمت فلاش بک بسیار خوب و به جا استفاده شده بود و به پست زیبایی خاصی داده که نقطه قوت این رول محسوب میشه
در کل از پست متوسطی بود که بسیار میتونست بهتر باشه

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
خوب یکم نقد کنیم بعد نگن ناظر بی کار بود
نقد پست توبیاس اسنیپ در سالن ورزشی دیاگون
پست شماره 67

خوب در مورد این پست باید بگم حد فضاسازی خوبی داره البته میتونست بیشتر باشه ولی همین قدر هم تا حدودی کافیه از لحاظ استفاده کردن از شکلک باید بگم خیلی به جا استفاده شده و به اندازه استفاده شده فقط چندین مورد اشتباه تایپی وجود داره که از زیبایی نمایشنامه کم میکنه

نقل قول:
صدایی از تاریکی آمد که شبیه صدای بلا بود : خوب بچه ها ، من اومدم ...
و در این بین یقه ی رودولف رو گرف و انداخت رو نوک هدویگ...

در مورد نوع استفاده از جملات باید بگم مثلا این قسمت خیلی بد کار شده و مسئله ی دیگه اینکه صحنه سازی این قسمت بسیار بی ربط هست یقه ی ردولف رو گرفت و انداخت رو نوک هدویگ ؟؟؟؟

اگر کمی در فضاسازی دقت کنی و کمی هم در استفاده از جملات دقت ببیشتری انجام بدی سطح پستت خیلی بالاتر میاد

نقد پست مرلین کبیر در سالن ورزشی دیاگون
پست شماره 66

من باید بگم سطح پست های مرلین در حال حاضر بسیار بالاست و خیلی سخته که بشه ایرادی ازشون گرفت

فضاسازی بسیار خوبه در این پست استفاده از جملات بسیار خوبه و طنز خیلی زیبایی استفاده شده
نقل قول:
مرگخوار كه ديگر چيزى به مرگش نمانده بود با سرعت به داخل دستشويى كنار پريد و پس از به گوش رسيدن صداهاى گوش و دل خراش و پس از آن صداى سيفون، با رنگ و رويى باز بيرون آمد.

این قسمت از پست طنز بسیار جالبی داره که خیلی به جا استفاده شده
در کل سطح رول خیلی خوب بود

نقد پست اریک مانچ در سالن ورزشی دیاگون
پست شماره 65

نوع نوشتن جملات حالت کتابی داره و زیاد برای این نوع رول زدن جالب نیست و باعث میشه جذابیت رول پایین بیاد
نقل قول:
مام محفلی ها مات و مبهوت سر جاهای خود خشکشان زد.

نقل قول:
توبیاس با صدایی که معلوم بود در حال مسخره کردن مرلین است

نقل قول:
مرلین با حالتی که خوشحالی در آن داد میزد

اینا نمونه هایی از جملاتیه که با کمی عامیانه تر نوشتن اونا میتونی رول زیباتری داشته باشی چون فضا سازی هایی که میکنی با جملات تقریبا کتابیه ولی دیالوگ ها جالت عامیانه داره که این به زیبایی رولت ضربه میزنه
استفاده از شکلک در پستت زیاد هست و بعضی قسمت ها باعث میشه از زیبایی پستت کم کنن
فضا سازی هم در رلهایی که تا حالا زدی بسیار کم بوده و با کمی دقت پست های بسیار بهتری میتونی بزنی

با تشکر منتظر نقد های بعدی باشید

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقد پست هوریس اسلاگهورن

اشکالات پستت به شرح زیر هست:
1-شما باید به جریان تاپیک توجه کنی،در واقعا باید پست قبلی را ادامه میدادی که اولین اشکالت همین بود که داستان دیگری را شروع کرده بودی به همین دلیل من زیر پستت نوشتم از پست قبلی ادامه بدهند.
2-روند پستت خیلی تکراری و یکنواخت بود.در واقع خواننده بسیار خسته میشد و از خواندن بقیه رولت باز می ماند.
3-استفاده نکردن از شکلک رولت را بسیار بد قیافه کرده بود.چندین شکلک در رول طنز بسیار مفید هست.
مثلا در متن زیر میتوانستی شکلک( ) را استفاده کنی.
نقل قول:
همینطور که داشت فکر می کرد، فکر کرد که آخه اینهمه فکر کردن به چه دردی میخوره وقتی آدم نتونه راحت فکر کنه! (میشه انقدر فکر نکنی و بقیه شو بگی؟؟ :آهان، بله افتاد!)

فعلا این ها رو رفع کن که در پست بعدیت به نکات ریز دیگر توجه کنیم.

نمره:14 از 20

----------------
خارج نقد:
از این به بعد تمام پست های رولی که در دیاگون زده بشه نقد میشود(به جز پیام امروز)

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
نقد پست چارلی ویزلی در سالن ورزشی دیاگون

دوستان توجه کنن که نقد من فقط جنبه ی انتقاد داره و نکات منفی رو مورد بررسی قرار می ده پس فکر نکنید نمایشنامه تون اصلا نکته ی مثبت نداشته .

چارلی توی پستش ابتدا سعی کرده با یک اتفاق شخصیت خودشو وارد نمایشنامه کنه.ولی این اتفاق یه مقدار نامعقول بود.چارلی به سادگی از این مسئله گذشته و سعی داشته سوژه شو سریعا ارائه بده که می تونست با اضافه کردن جزئیات دیگه ای روند نمایشنامه رو جالب تر و معقول تر کنه
در قسمت های بعدی نمایشنامه از روند طنز کمی که داشت خارج می شه و تا حدودی خشک و خسته کننده می شه...چارلی می تونست با استفاده از طنز های سوژه ای نمایشنامه شو جالب تر کنه ولی در کل تا اینجا نمایشنامه شو با هدف پیش برده بود.در این قسمت تا حدودی نمایشنامه ش مبهم می شه که در خوندنش باید دقت زیادی بشه...
در قسمت های پایانی که در واقع همراه با ورود آنیتا به رول هست یه مقدار نمایشنامه ارزشی می شه که دلیلش تلاش برای ایجاد طنز در رول بوده که چارلی در این عمل چندان موفق نبود...
نمایشنامه هم به طور مبهم تموم میشه که فقط یک سوژه ی فضایی برای ادامه دهنده ایجاد می کنه...
بهتر بود چارلی با توجه به گذشتن زمان زیادی از نوشته شدن نمایشنامه ی قبلی،موضوع جدیدی رو ارائه بده تا بتونه شخصیت خودشو راحت تر وارد نمایشنامه کنه و علاوه بر این سوژه و فضای بیشتری داشته باشه...
در کل می شه گفت نمایشنامه ش چاشنی طنز رو کم داشت و سوژه ی کافی رو نیز نداشت...نوشته های دیالوگی هم زیاد بود که به مبهم شدن نمایشنامه کمک می کرد.
چارلی جان اگر کمی فضاسازیت رو بیشتر کنی سوژه هایی بیشتری خواهی داشت که به طنز شدن نمایشنامه ت کمک زیادی می کنه...منتظر پست های بعدیت هستم

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقد پست ها در 4 تاپیک زیر انجام میشود.

ميخانه ديگ سوراخ

بستني فروشي فلوريان فورتسكيو

سالن ورزشي دياگون

فروشگاه لوازم جادویی

*طبق معمول!اگر خواستید فعالیت بکنید و تاپیک خاصی مورد نظرتون نبود بهتر هست در این 4 تاپیک شرکت کنید که پستتاون نقد هم بشود.
*نقد پست ها به هیچ وجه دلیل بر این نیست که کسی دیگر قابل پیشرفت نیست.
*پست ها توسط من،بینز،کورن اسمیت نقد میشود.
*شخص دیگری در این تاپیک لطفا پست نزند و فقط اعضایی که حق نقد دارند پست بزنند.
*اگر در تاپیک دیگری برای پستی درخواست نقد شود توسط من یا بینز نقد میشود.

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

طرح نقد پست های دیاگون
پیام زده شده در: ۱۰:۲۹ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در این تاپیک نقد پست های رولی که در انجمن شده میشه قرار میگیرد.

*تمام پست ها نقد نمیشود و هر هفته 4 تاپیک اعلام میشود و پست هایی که در ان تاپیک زده میشه نقد میشود.

*نقد ها توسط من یا بینز یا شخص دیگری که بعدا اعلام میشود نقد میشود.

*ممکن هست نقد پست بعد از 2 روز انجام شود و یا دیرتر!

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۸ ۲۱:۲۸:۳۷

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.