هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۶

مورفین گانتOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۲۹ سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۰۶ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
از خانه گانت
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 33
آفلاین
آقا من پیوز هستم !
شناسه ام عوض شده لطفا نام نماینده اسپانسرینگ اوباش رو هم به مورفین گانت تغییر بدین !
در ضمن می خواستم بدونم با توجه به شرایط من که شناسه ام تغییر کرده من می تونم تیمی جدید عضو بشم یا باید از لیگ خارج بشم ! دقت کنید ! تیم جدید نه تیم آرمادیلو چون آرمادیلو مال هافله و من اسلایترینی هستم !

نه متاسفانه ، شما فقط می توانید در همان تیم آرمادیلو عضو بمانید ، در غیر این صورت از لیگ خارج می شوید . انتخاب با خودتان است.ضمن اینکه متاسفانه اسپانسری نمی توان به نام یک فرد باشد و بن بر اعتبار دسته اوباش این امتیاز اعطا شده است و بر همین اعتبار ، به همین نام باقی می ماند.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۲۲:۱۲:۱۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۳ ۲۲:۳۴:۳۷

حرفی نمونده واسه گفتن

شناسه قبلی من ! پیوز

پیام زده شده در: ۱۰:۳۳ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
ببخشید من اینجا پستیدم ولی لازم دیدم اینو بگم.

باید بگم که تیم جاروبدستان گریفیندور بوده نه لندن یا حومه.

تیم منحل شده ما قبل از اینکه شما به فکر اسپانسر محفل بیفتید اسپانسر اون رو گرفته بود. متاسفانه تیم منحل شد و من هم به لوپین اطلاع دادم تا اسپانسر یک تیم دیگه بشه.

متاسفانه این تیم در لیگ شرکت نکرد تا مشخص بشه به تیم جاروبدستان باید خندید یا تیم شما.

امیدوارم این دوره بهترین دوره لیگ باشه و در حق تیمهای تازه تاسیس اجهاف نشه بخاطر روابط دوستی

جورج ویزلی عزیز شما برای کل کل در کوییدیچ می توانید به اختلاف گاه تیم ها در صورت عضویت در تیم بروید.ممنون از توضیحتون ولی می توانستید این توضیح را با لحن مناسب تری بیان نمایید.
موفق باشید.

فکر کنم جرج رو این طوری بنویسن.

لحن صحبتم مگه بد بود؟

[color=990000]ویرایش:

اقا این تیم جاروبدستان مگه مال ما نبود؟
چرا بدون اجازه سهامش رو فروختین! الان شده قضیه تیم پاس [/color
]

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۹ ۱۰:۴۱:۱۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۹ ۱۴:۳۵:۰۵
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۹ ۱۴:۳۸:۰۰
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۹ ۱۵:۰۵:۲۸
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۱۰ ۷:۵۸:۴۱

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۹:۰۹ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
نقل قول:

سلام

خب من یه مشکلی دیدم الان!
با صحبتی که من با نماینده ی محفل ققنوس، یعنی ریموس لوپین داشتم قرار بر این بود که محفل ققنوس اسپانسر انحصاری تیم پاورداس باشه و حتی من تویه اون تاپیک که اعلام کردم نوشته بودم که با اینکه محفل ققنوس اسپانسر انحصاری تیم پاورداس باشه موافقم و بعد هم ریموس اومد و موافقت کرد و حتی در صحبتی که با هم داشتیم این مسئله رو تایید کرد.
حالا من نمیدونم تیم جاروبدستان لندنه چی چیه! جاروبدستان گریفندور و حومه!!() از کجا دیگه پیدا شد؟!

من بیشتر از دست ریموس لوپین دلخورم که یه چنین چیزی رو توجه نکرد در حالی که من تاکید کرده بودم. بیاین توضیح بدین ببینم چجوریاست ببینیم اصلا اگر این شکلی بخواد باشه من واقعا شاکیم و اینا چون با حرفی که من زده بودم موافقت شده بود!

لطفا رسیدگی کنید.

ممنون

اسکاور عزیز، این تیم ابتدا توسط محفل ققنوس حمایت شد. اما بعد کاپیتان این تیم منحل شدن این تیم را به اطلاع ما رساند. به همین دلیل محفل ققنوس از حمایت این تیم کنار کشید و الان فقط تیم پاورداس رو حمایت خواهد کرد
محفل ققنوس : اسپانسر انحصاری پاورداس

معذرت میخوام که من جواب دادم

تصویر کوچک شده

دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ جمعه ۸ تیر ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام

خب من یه مشکلی دیدم الان!
با صحبتی که من با نماینده ی محفل ققنوس، یعنی ریموس لوپین داشتم قرار بر این بود که محفل ققنوس اسپانسر انحصاری تیم پاورداس باشه و حتی من تویه اون تاپیک که اعلام کردم نوشته بودم که با اینکه محفل ققنوس اسپانسر انحصاری تیم پاورداس باشه موافقم و بعد هم ریموس اومد و موافقت کرد و حتی در صحبتی که با هم داشتیم این مسئله رو تایید کرد.
حالا من نمیدونم تیم جاروبدستان لندنه چی چیه! جاروبدستان گریفندور و حومه!!() از کجا دیگه پیدا شد؟!

من بیشتر از دست ریموس لوپین دلخورم که یه چنین چیزی رو توجه نکرد در حالی که من تاکید کرده بودم. بیاین توضیح بدین ببینم چجوریاست ببینیم اصلا اگر این شکلی بخواد باشه من واقعا شاکیم و اینا چون با حرفی که من زده بودم موافقت شده بود!

لطفا رسیدگی کنید.

ممنون

اسکاور عزیز در پست بالا ، خود نماینده محفل پاسخ شما را ارائه دادند ، تیم جاروبدستان گریفیندور منحل شده است مگر اینکه یکی از بازیکنان تیم بخواهد دومرتبه تیم را راه اندازی کند که آن هم با توجه به عدم تمایل اسپانسری محفل ، اسپانسر این تیم دیگر محفل نخواهد بود.بنابراین پاورداس ، تنها تیم قرارداد بسته با محفل ققنوس است.
با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۹ ۹:۴۰:۰۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۹ ۱۴:۲۴:۵۴

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ شنبه ۲ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

میخواستم ببینم میزان ارزش و گالیونی که به هر یک از بازیکنان اختصاص داده شده بر چه اساسی ایجاد شده ؟

پرسی عزیز این قیمت پایه بازیکنان می باشد و براساس بررسی پستهای هر بازیکن زده شده است.موفق باشی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۲ ۱۸:۴۹:۵۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
سلام و عرض خسته نباشید به مرلین و بینز عزیز!

من واقعا به خاطر مدیریت و داوری عالی لیگ کوییدیچ در این دوره از مرلین کبیر و پروفسور بینز کمال تشکر رو دارم و بهشون خسته نباشید میگم!

خوشبختانه این مسابقات به خوبی برگزار شد و در حال اتمامه...اما متاسفانه در هر کاری یه مشکلاتی هم وجود داره که چون خود مرلین و بینز عزیز به این مسئله واقف بودند این تاپیک رو زدند!

متاسفانه بنده هم یک مشکلی با زمان برگزاری مسابقات دارم که باز هم متاسفانه باید به عرض برسونم!

مطمئنا خود داوران لیگ به این مسئله واقف هستند که بازیهای لیگ به اوج حساسیت خود رسیده و مهمترین بازی هفته ی اخیر هم بازی بین دو تیم پاورداس و ترینسیلوانیا بود که به خوبی برگزار شد و به اتمام رسید.

مطمئنا داوران لیگ میدونن که اگر ترینسیلوانیا این بازی رو ببره قهرمانیش تقریبا مسجل میشه و کلا دیگه لیگ به اتمام میرسه!
اما در صورتی که تیم پاورداس این بازی رو ببره امتیازاتش رو با تیم ترینسیلوانیا کاهش میده و در این صورت بازی آخر این تیم با تیم آجاس بازی سرنوشت ساز لیگ این دوره خواهد بود.

خب الان ما نمیدونیم که کدوم تیم برنده شده و هنوز نتیجه مشخص نشده!

تیم پاورداس یک بازی سخت رو در مقابل قوی ترین رقیب خود یعنی تیم ترینسیلوانیا انجام داده...یعنی تلاش بسیار و هماهنگی بسیاری رو انجام داده تا این بازی رو ببره و طبعا انرژی زیادی رو هم صرف کرده!

خب حالا یک روز از این بازی سخت و انرژی گیر! گذشته و تیم پاورداس بدون اینکه نتیجه ی بازی حساس مقابل تیم ترینسیلوانیا رو بدونه باید مقابل یکی از تیم های خوب این رقابت ها یعنی آجاس قرار بگیره!

خب اینجا الان دوتا مشکل هست صددرصد!

1-تیم پاورداس نتیجه دیدار خودش با ترینسیوانیا رو نمیدونه و هنوز در استرس خاص خود به سر میبره و بیشتر از اینکه حواسش به بازی با آجاس باشه حواسش به تاپیک "کمیته داوران" هستش!

2-تیم پاورداس انرژی زیادی رو مصرف کرده و به همین دلیل مطمئنا بازی خوبی رو در مقابل تیم آجاس انجام نخواهد داد. تیم پاورداس قبل از بازی با ترینسیلوانیا هماهنگی های بسیاری رو انجام داد و تا ثانیه های آخر مسابقه هم به این مسابقه توجه کرد که باعث شد انرژی تیم گرفته بشه که همین باعث میشه یکی دو روز تیم اصلا به فکر بازی ها نباشه دیگه!

من طبیعتا باید اینارو خدمت داوران محترم این رقابت ها عرض میکردم که این کار رو انجام دادم!

من خواهشم اینه که اگر امکانش هست این مسابقه رو چند روز عقب بندازین تا به بهترین نحو ممکن انجام بگیره و در ضمن دیگه مشکلات بالا هم وجود نداشته باشه!

مطمئنا تیم آجاس از این مقوله دفاع نخواهد کرد چون در این صورت ما با قدرت بیشتری در مقابل این تیم قرار میگیریم ولی مطمئنا داوران مسابقات دوست دارن که تیم ها بهترین بازی خودشون رو نشون بدن و بازی ها خیلی خوب باشه و همه از بازی کردن لذت ببرن...

پس من از شما تقاضا میکنم که این بازی رو چند روز عقب بندازین یا اگر مقدور نیست حداقل بازی رو به بعد از اعلام نتیجه ی بازی قبلی تیم پاورداس یعنی بازی با ترینسیلوانیا بندازین!

با تشکر
-کاپیتان تیم پاورداس-

پاسخ شما را نکته وار عرض میکنم:
1- برنامه ریزی بازی ها به نحوی بوده است که تا پایان آذرماه، قبل از شروع فصل امتحانات مدارس و دانشگاه ها به اتمام برسد.
2- یک هفته فرصت برای هر بازی در نظر گرفته شده است و اگر حساب کنید یک بیست و چهارساعت اضافه نیز بصورت بالقوه در این زمان قرار داده ایم تا در صورت بروز مشکلاتی مثل خرابی سایت، مسائل عضویت تیمها و غیره وقت از دست رفته خود به خود جبران شود.
3- متاسفانه امکان اضافه کردن حتی یک روز به این بازی های هفته آخر وجود ندارد. چرا؟ برای اینکه این را نوعی حق خوری میدانیم بخصوص از تیم تریسیلوانیا که همه بازی هایش را انجام داده و همه آنها در طول یک هفته بوده است و به نظر شما آیا این امکان دارد که ما حتی یک روز به مدت این سه بازی آخر اضافه کنیم؟
4- نتایج بازی های قبل آنچنان تاثیر بخصوصی در بازی بعد نباید داشته باشد. اگر تیمی هدفش بازی های باقدرت باشد دیگر کاری به جدول ندارد و در تمام بازیها با حداکثر تلاشش کار میکند بخصوص که این بازی آخر شماست.
5- کم بودن محدوده زمانی و اساسا فشرده بودن بازیها یک اشکال کلی در سیستم لیگ است و متاسفانه کاری اش نمی توان کرد. مطمئنا در لیگ های بعدی توسط ناظران بعدی این مشکل رفع خواهد شد.
6- نگاهتان به کمیته داوران باشد که امشب نتایج را میزنیم!!

داور مسابقات کوییدیچ
مرلین کبیر

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۳ ۲۲:۵۴:۲۸
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۳ ۲۳:۱۴:۵۷

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۵:۳۴ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
الستور عزیز بنده هر چه بالا پایین کردم راهی ندیدم که بتونم بازی رو مساوی کنم. شاید اگر تیم شما امتیاز منفی نمیگرفت یا بلعکس، تریسیلوانیا مثل همیشه امتیاز منفی زیاد میگرفت شما برنده بازی میشدید یا حداقل کار با مساوی خاتمه می یافت. اما نمایشنامه های تیم شما کمی شلختگی و نامطابقتها و مشکلات املایی و نگارشی که داشت و همچنین مثل همیشه شما به کمیت توجه کرده بودید تا کیفیت. به خاطر حضور بازیکنان شما امتیاز خوبی در هماهنگی بدست آوردید که اگر یک نفر میخواست فقط از لحاظ تطابق امتیاز بده خیلی کمتر از اینها امتیاز می آوردید.
تریسیلوانیا هم آنچنان خوب بازی نکرد. اما نظم تیمی اش مثل همیشه بود و نمایشنامه ها علاوه بر اینکه خسته کننده نبودند تا حدی قابل قبول بودند. شما روی امتیازات منفی باختید!

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲:۳۷ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نقل قول:
بینز من یک انتظار دیگه از مسئولین کوییدیچ داشتم ، واقعا متاسفم ، شما حتی به پست ها نگاه نکردید و از جوابتون این موضوع کاملا معلومه بخاطر جوابتون که منو مسرور کردید خیلی خوشحال شدم و باید بگم من از شما به خاطر کم کاری به مدیرا شکایت میکنم ( پارتی بازی در حد المپیک صورت گرفته و من آدمی نیستم که بی خیال شم ) شما که به کار ما رسیدگی نمی کنید در این تاپیک رو تخته کنید .

خوب من بايد بگم من پستاي بازي رو خوندم و تشخيصم اينه كه نمايشنامه ي ترنسيلوانيا بهتر از شما بوده و مرلين نتيجه ي درست رو زده از لحاظ كم كاري كه انتقاد شما كاملا نادرسته چون اين انجمن بسيار فعاله و هر هفته بازيها به طور منظم انجام ميشه و نتايج به موقع زده ميشه و همه ي پست ها خونده ميشه جدول هميشه به روزه و از لحاظ كار نظارت بايد بگم ناظران اين انجمن بيشترين فعاليت رو دارن
اگر ميخواهيد شكايت كنيد هيچ مشكلي وجود نداره اين حق شماست ما به حق شما احترام ميزاريم
در مورد پارتي بازي بايد بگم اصلا اينطور نيست من اصلا قبول ندارم اين حرفو من هنگامي كه داوري ميكنم به تنها چيزي كه دقت نميكنم اينه كه نمايشنامه رو چه تيمي زده من فقط از لحاظ كيفيت نمايشنامه رو بررسي ميكنم و نظرمو ميدم
ما به تمامي شكايات رسيدگي ميكنيم ولي دليل بر اين نيست كه چون شما اعتراض كردين و درست نبوده ما بهش رسيدگي نكرديم
در مورد حساس شدن رو پستاي شما بايد بگم اصلا اينطور نيست و من باز هم برام فرقي نميكنه نمايشنامه براي تيم شماست يا تيم ديگران اينو قبلا هم ثابت كردم در مورد مرلين هم خودش بايد بگه ولي من ميدونم از قديمي هاي سايته و در اين موارد خيلي دقت ميكنه و واقعا عدالت رو رعايت ميكنه
در هر صورت شما ميتونيد به هر كسي كه دلتون ميخواد شكايت كنين

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۱۹ ۲:۴۴:۱۵

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱:۰۳ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
بینز من یک انتظار دیگه از مسئولین کوییدیچ داشتم ، واقعا متاسفم ، شما حتی به پست ها نگاه نکردید و از جوابتون این موضوع کاملا معلومه بخاطر جوابتون که منو مسرور کردید خیلی خوشحال شدم و باید بگم من از شما به خاطر کم کاری به مدیرا شکایت میکنم ( پارتی بازی در حد المپیک صورت گرفته و من آدمی نیستم که بی خیال شم ) شما که به کار ما رسیدگی نمی کنید در این تاپیک رو تخته کنید .

این پست هم اگر خواستی پاک کن مهم نیست من حرفم رو زدم و میدونم تو در آینده به پست های تیم ما حساس میشی .

ویرایش شده توسط الستور مودی در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۱۹ ۱:۰۶:۲۶

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۰:۴۶ یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نقل قول:
سلام به مرلین و بینز عزیز
با عرض سلام و خسته نباشید
1. شما فرموده اید که پست های ما ارزشی است من هم این رو قبول دارم و باید بگم بنیان این تیم این است ولی اگر ما ارزشی بودیم واقعا در نظر شما پست های ترنسی ها در مقابل ما ارزشی نبود ؟
2. هماهنگی بالای تیم ما رو شما دیدید و امتیاز قابل توجهی هم دادید ولی در تیم ترنسی ها چیزی به نام هماهنگی وجود نداشت مخصوصا در پست اول و دوم و پست آخرشون .
3. داستان ما روی موضوع دوپینگ حرکت می کرد و هر چند تو بعضی پست ها کمی از اسکلتش دور میشد ولی سوژه همون سوژه بود . در پست ترنسی ها پست ها سوژه های متفاوت و قالبی بی ناموسی داشتن .

در کل من از شما خواهش می کنم که بازی رو بازنگری کنید .
با تشکر مودی

اعتراض شما وارد نميباشد و تيم ترنسيلوانيا برنده مي باشد

نقل قول:
سلام
كاپيتان ما (ريش سفيدان) مدتيه در سايت نيست و ترتيب و هدف پستا رو به ما نمي گه.
مي خواستم اگه ميشه 2 - 3 روز وقت اضافه بگيرم براي مسابقه در برابر ليان شامپو
ممنون

چون در جريان غيبت ايشون هستم مشكلي نداره ممكنه به تيم شما وقت اضافه داده بشه فقط شما سريع تر هماهنگ كنيد و پست بزنيد

[b][color=0000FF]بينز نام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.