هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
هووووووم!؟

آقا فساد در کمیته داوران!

در جمع بندی متیازت تیم بوق 1860 اشتباهی صورت گرفته.حال من نمیدونم از کجا 20 امتیاز به این تیم اضافه شده ولی من وقتی کل امتیازات این تیم رو از اول لیگ جمع زدم شد 1740 در صورتی که در تاپیک پایگاه اطلاع رسانی لیگ کوییدیچ 1760 اعلام شده است.

لطفا رسیدگی شود.

خطایی در شمارش امتیازات هفته پیش رخ داده بود که تصحیح شد. از تذکر شما متشکریم، همینک تمامی امتیازات یک بار از ابتدا تا پایان چک میشود تا در صورت موجود بودن خطاهای دیگر ناحقی نشود.

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۵ ۱۳:۱۰:۳۸

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ جمعه ۲۴ آذر ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین

من از این سوژه خوشم اومد و فکر کنم تاپیک خوبی بشه به شرط اینکه فعالیت خوبی داشته باشه من اجازه ی زدن تاپیک رو به تام ریدل میدم از نظر من مجوز داره فقط پست اولش رو هم خودت بزن تام فقط اینکه هم رل باشه و هم غیر رل بستگی به نویسنده داره فقط پست های کم محتوا و ارزشی پاک خواهد شد .

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ جمعه ۲۴ آذر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
با سلوم .
این ایده حیفه که تلف شه .
به نظر من بهتره برای اینکه بشه به صورت رول هم توش کار کرد ، یه فضایی داشته باشیم مثل کلوپ شرط بندی .
بعد ملت که میان توی این کلوپ ، می تونن بازی رو تماشا کنن و شرط هم ببندن برا بازی .

و هر کی برای شرط بندی از ابتدای ورودش تا هر جا که دوست داشت رو رول می نویسه .
و بهتره ادامه دار هم نباشن . چون ادامه دادن پست قبلی سخته با توجه به سوژه این تاپیک .
به طور مثال :

در کلوپ به شدت باز شد . هدویگ که دستمال زرشکی خفنزی به دور کله اش بسته بود وارد شد و مستقیم به سمت میز شرط بندی رفت .
هدویگ : یه بلیت بده من ببینم !
متصدی : چقدری باشه قربان ؟
هدویگ : هه هه ... به من گفت قربان !
متصدی : جانم ؟
هدویگ : چیزه ... یه ده گالیونی بده .
تام ریدل که اون گوشه واستاده بود سیگارشو روی میز خاموش کرد و به سمت هدویگ اومد .
تام ریدل : ده گالیون کمه ... بکنش بیست گالیون ... من سر پاورداس شرط می بندم ! ... با اختلاف 100 تا می بره .
هدویگ : بکنش بیست گالیون ... تریسیلوانیا با اختلاف بیشتر از 150 تا می بره !

هدویگ و تام ریدل خوش و بش کنان به سمت مانیتور بزرگ کلوپ رفتنتد تا بازی رو تماشا کنن .....

(می شه بیشتر از این همه ادامه دار نوشت)

اینم نظر من بود برا اینکه این سوژه حیف نشه ... بینزی خود دانی !

پیام زده شده در: ۳:۰۶ جمعه ۲۴ آذر ۱۳۸۵

ممد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۵۳ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶
از تهدید آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 39
آفلاین
خوب...
من دقیقا گفتم که رول نیست

نقل قول:
در مورد بنگاه شرطبندی:
این یک تاپیکه که طی لیگهای کوییدیچ و جامهاش، ملت میان روی هرچیزی که عشقشونه مثل بازیکن، شناسه، یک پست قشنگ، عضویت در فرقه های سایت و... شرط بندی میکنن.
بر سر بازی بین دو تیمی که در حال انجامه، مثلا تیم ایکس با ایگرگ مساقه داره مثلا توی ورزشگاه زد، اونوقت من که از هیچکدوم از این دو تیم نیستم میام اونجا یک پست میزنم و میگم که توی این بازی که توی تاپیک زد جریان داره، تیم ایکس میبره(رول و غیر رولش فرقی نداره).
اوقت وقتی ایکس برنده شد، کسایی که گفتن ایگرگ برنده میشه باید به کسایی که گفتن ایکس برنده میشه، چیزایی رو که شرط بسته بودن بدن.
قوانین:
1- کسی نباید سر تیم خود شرط ببندد.
2- کسی نباید سر تیمی که در حال بازی با اوست، شرط ببندد.
3- پستها رول و غیر رول فرقی ندارد.
4- بی ادبی هرگز!
5- در شرطبندی مرام رعایت شه و جنس مورد شرطبندی حتما پرداخت شه!
ممنون از مجوز.

رولی باشه یکم لوس میشه.

یک شب بر بارگاه غم خوابÛ

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۸۵

ممد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تهدید آباد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
در مورد بنگاه شرطبندی:
این یک تاپیکه که طی لیگهای کوییدیچ و جامهاش، ملت میان روی هرچیزی که عشقشونه مثل بازیکن، شناسه، یک پست قشنگ، عضویت در فرقه های سایت و... شرط بندی میکنن.
بر سر بازی بین دو تیمی که در حال انجامه، مثلا تیم ایکس با ایگرگ مساقه داره مثلا توی ورزشگاه زد، اونوقت من که از هیچکدوم از این دو تیم نیستم میام اونجا یک پست میزنم و میگم که توی این بازی که توی تاپیک زد جریان داره، تیم ایکس میبره(رول و غیر رولش فرقی نداره).
اوقت وقتی ایکس برنده شد، کسایی که گفتن ایگرگ برنده میشه باید به کسایی که گفتن ایکس برنده میشه، چیزایی رو که شرط بسته بودن بدن.
قوانین:
1- کسی نباید سر تیم خود شرط ببندد.
2- کسی نباید سر تیمی که در حال بازی با اوست، شرط ببندد.
3- پستها رول و غیر رول فرقی ندارد.
4- بی ادبی هرگز!
5- در شرطبندی مرام رعایت شه و جنس مورد شرطبندی حتما پرداخت شه!
ممنون از مجوز.

شما يه نمونه پست رل در اين زمينه بزن اگر مورد تاييد قرار گرفت مجوز داده خواهد شد وگرنه

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۱۵ ۲۳:۴۵:۰۰

یک شب بر بارگاه غم خوابÛ

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۸۵

ممد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تهدید آباد
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید شما چرا بنگاه شرطبندی ندارین؟
من میزنم!
بزنم؟
قوانینشم معلومه لازم نیست بگم.
میذارین؟

یکم بیشتر توضیح بده و تمام قوانینش رو هم بگو شاید فرجی بشه

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۸ ۲۳:۴۰:۱۸

یک شب بر بارگاه غم خوابÛ

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷ یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

باید بگم که امروز من متوجه اشتباهات زیادی از طرف عزیزان کوییدیچ دوست شدم .
درخواست زدن تاپیکی به نام : بازی کوییدیچ (آموزش پست زنی )
رو دارم که همونطور که از اسمش مشخصه به همه بازیکنان قسمتهای مختلف کوییدیچ و نحوه پست زنی رو آموزش میدم .
از اونجایی که یکی از پایه گذاران کوییدیچ بودم متوجه شدم که هنوز خیلی از نکات برای همه بازیکنان تیم ها جا نیفتاده پس بهتره این تاپیک باشه .
در ضمن لطف کنید رسیدگی کنید که توی اون تاپیکی پستی جز پست من نخوره ، چون من میخوام آموزش بدم نباید قفل شه چون نمیتونم بپستم .

در هر صورت ممنون میشم ناظران ارزشی ( اینجا یعنی ارزشمند ) سریعتر جواب بدن .

هر وقت مجوز بدید تا یک ساعت بعدش تاپیک زده میشه .

با تشکر

به نظر من زدن همچین تاپیکی لزوم نداره اگر هم کسی میخواد این تاپیک رو بزنه و آموزش بده باید بهترین رل زن باشه و کار هر کسی نیست

مگه پست كوييديچ زدن هم آموزش ميخواد؟ ما مطابق همون نمايشنامه نويسي عمل ميكنيم با اين تفاوت كه فضا فضاي كوييديچي است. اگر ميخواهيد آموزش كوييديچ بدهيد براي درخواست آموزش كوييديچ به هاگوارتز مراجعه كنيد

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۸ ۱۸:۰۹:۲۲
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۸ ۱۸:۲۰:۲۱

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
نقل قول:
حرف من اين نيست كه چرا تو دوستانه پست مي زنيم حرف من اينه كه چرا فقط به عنوان يك تيم موجود به عنوان تيم كوييديچ تاييد نشديم كه تيممون در ليست تيم هاي كوييديچ ثبت شه ؟

خوب اصلا من به اون کلمه ی ارزشی دقت نکردم خودم تشخیص دادم این تیم دارای بازیکنان ارزشیه و دوست ندارم این انجمن ارزشی بشه برا همین برای تیم شما شرط گذاشتم تا تایید بشید فکر نکنم دلیلی برای ناراحتی باشه اگر نمایشنامه ی خوبی زده باشید حتما تایید میشید

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱:۰۴ سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
ببخشيد مرلين جان ولي من يه سوال دارم . من دوست ندارم در كار تاظرين دخالت كنم و همه ي ناظرا رو هم قبول دارم ولي آيا اين درسته بينز به خاطر يك كلمه :‌ ( تيمي پر از ارزشي ) مارو تاييد نكنه و بگه بايد تو مسابقات دوستانه پست بزنيم و براي تاييد شدنمون تبصره بذاره ؟
جمله ي ( تيمي پر از ارزشي ) فقط يه شوخيه و نمي دونم براي چي ما مجبور به پست زدن در مسابقات دوستانه شديم ؟
تجديد نظر لطفا !
با تشكر : جوزف ، مدير عامل جومالي يونايتد

جوزف ورانسكي، چه پروفسور بينز تيم شما رو تاييد ميكردن و چه نه شما در هيچ مسابقه اي نميتونستيد شركت كنيد. چون تيمهاي ليگ قبلا ست شدن. تنها جايي كه شما ميتونستيد فعاليت كنيد تاپيك مسابقات دوستانه بود كه الان هم داريد اين كارو ميكنيد! اگر پروفسور بينز از شما خواستن اونجا يك بازي ارائه بديد مطمئنا دليلش صرفا تازه وارد بودن اعضاي تيم شما نبوده. شما بالاخره بايد يك جوري ثابت كنيد در آينده ميتونيد وارد رقابت ها بشيد. براي دست گرمي بد نبود يك مسابقه نمايشي اجرا كنيد. (ضمنا اين مسابقه شما مطابق قوانين ليگ امتياز داده خواهد شد و نقد مختصري نيز خواهيد گرفت)

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۳ ۱۰:۲۲:۲۷

[

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
ليست بازيكنان كوييديچ قرار نيست به روز بشه؟

در ضمن اون سيستم قبلي اي كه براي كوييديچ در نظر گرفته شده بود و بر اساس اون بازيكن هاي تيم ها ميتونستند در قبال پرداخت پول از تيم هاي ديگه بازيكن بخرن چي شد؟...آيا براي فصل بعد اين سيستم در نظر گرفته شده؟

بر اساس جايگاه تيم ها در اين فصل و مقداري امتيازي كه كسب ميكنن پول دريافت ميكنن براي فصل بعد؟

دقيقا اگر ميشه توضيح بديد!

با تشكر از مرلين كبير و پروفسور بينز به خاطر نظارت و مديريت خيلي خوب بر اين انجمن!

در مورد لیست باید بگم بهتره بعد از اینکه این دوره به پایان رسید به روز بشه تا بازیکنان جدید با قیمت جدید قرار بگیرن .
در مورد سیستم پولی بهتره برای فصل بعد با دقت روش کار بشه تا عدالت برقرار بشه برا این فصل نشدنیه ولی بر اساس امتیازات به دست آمده ی تیم ها میتونیم برا تیم ها پول تعیین کنیم و همچنین بر اساس قیمت بازیکنان به تیم ها پول بدیم.
در مورد لطفت هم ممنون

ویرایش شده توسط پروفسور بینز در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۱ ۲۲:۵۸:۱۳

شناسه ی جدید: اسکاور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.