هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

گریفیندور

مینروا مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۲:۳۷ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از عمارت پوگین
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
گریفیندور
پیام: 467
آفلاین
سلام وخسته نباشی
می خواستم بگم که نمی تونم پی ام بدم ...صفحه اش باز نمی شه
مشکلی هم با کوکی های سایت ندارم
مرسی

پیام زده شده در: ۸:۳۴ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

سحر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ جمعه ۲۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۸۶
از هر جا که هری اون جا باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام...خوبید؟...من چطوری تاپیک بزنم؟

من نیمفادورام و هر چی فکر کر دم به این نتایج رسیدم:

گیریم هری جان پیچه.من فکر میکنم که اگه یک آدمی که روح داره جان پیچ باشه بنابراین دو تا روح داره.یکی روح خود هری و یکی قسمتی از روح ولدمورت که در بدن هریه.پس هری اول باید بقیه ی جان پیچ ها رو نابود نه و بعد بره سراغ قسمتی از روح ولدمورت که در بدن ولدمورته.شاید ولدمورت خودش ندونه که یکی از جان پیچ هاش هریه.شاید هری هم ندونه ولی آخرش باید بفهمه.اما من فکر میکنم که هر دو طرف نمیدونن.و هری که به جز جان پیچی که در بدن خودشه بقیه شون رو از بین برده به جنگ ولدمورت میره و با هم رو به رو میشن.و ولدمورت افسون آواداکداورا رو به هری میزنه و افسون به هری می خوره ولی هری هیچ آسیبی نمی بینه و نمی میره و آن قسمت از روح ولدمورت که در هریه توسط خود ولدمورت از بین میره.و بعد هری افسون آواداکداورا رو به ولدمورت میزنه و ولدمورت برای همیشه از بین میره.
خلاصه این که اگه هری جان پیچ باشه بهتره و به نظر من این روح ولدمورت در بدن هری حکم یک سپر مدافع در برابر افسون آواداکداورا رو داره وباعث میشه که هری برای بار دوم پسری بشه که زنده موند.هری با دو تا روح قوی تره.گرچه با یک روح خودش هم از ولدمورت قدرتمند تره.
راستی رولینگ همین طور که میگن شاید توی یکی از مصاحبه هاش گفته هری جان پیچه توی یکی دیگه از مصاحبه هاش هم که بهش گفتن دلایل محکمی وجود داره که شما هری رو در آخر داستان بکشی و یکی از این دلایل اینه که کسی برای داستان ادامه ای ننویسه رولینگ گفته داستان رو دیگه از قبل پیش بینی کردم.
در ضمن به نظر من اگه رولینگ بخواد این کتابش هم فروش کنه نباید هری رو بکشه.چون قسمت آخر ماتریکس هم که کارکتر مثبت و منفی هر دو با هم مردن فروش قسمت آخر اومد پایین.چون مردم قهرمانی میخوان که زنده بمونه.به نظر من اگه داستان همین طوری که من پیش بینی کردم بشه هم جذاب تره هم طبیعی تر.
رولینگ گفته دو تا از شخصیت های اصلی میمیرن ولی نگفته دو تا از شخصیت های مثبت اصلی و نگفته هری قطعا میمیره.شاید یکیشون دراکو مالفوی باشه و یکیشون ولدمورت.رولینگ می خواسته بازار هری پاتر رو داغ تر کنه گفته شاید یکیشون هری باشه.

کسی نگفته که هری قطعا جان پیچه وشاید اصلا هری جان پیچ نباشه.بیل و فلور و تانکس و لوپین به احتمال زیاد ازدواج میکنن ولی رون و هرمیون به نظر من که ازدواج نمیکنن وگرنه داستان میشه پر عروسی!!!!!!!

تازه اگه آخر داستان بخواد جنبه ی مذهبی پیدا کنه به این نکته توجه کنین که توی بیشتر دین ها پیروزی با خوبیه نه با بدی.قرار نیست برای از بین رفتن بدی ها خوبی ها قربانی بشن.وگرنه توی دین ها اصلا خوبی و بدی مطرح نبود.چون در این صورت آدم چه خوب و چه بد باشه باید قربانی می شد.ولی شاید هم چون رولینگ زیاد به زنده بودن اهمیت نمی ده هری رو بکشه.ونشون بده آدم های بد میتونن به آدم های خوب صدمه بزنن ولی در نهایت شکست میخورن.

اما اگه هری زنده بمونه و ولدمورت به تنهایی بمیره بهتره چون نتیجه ی بهتری میشه از داستان گرفت:ولدمورت و مرگخوارهاش قبلا زندگی رو برای هری و دیگران تلخ کردن.پس احتیاجی نیست با کشتن هری نشون داد که آدم های بد به خاطر صدمه زدن به دیگران مجازات میشن.و اگه هری زنده بمونه نشون میده که آدمهای بد همیشگی نیستن و کسی پیدا میشه که از اونا قوی تر باشه.ولدمورت جادوگر بزرگیه و چیز هایی بلده که هری بلد نیست ولی در عوض هری قدرت دوست داشتن رو داره و احتیاجی به جادوهای سیاه نابخشودنی نداره.همون طوری که هری وقتی نوزاد بود بر ولدمورت غلبه کرد.چون توی هری پاتر بهشت و جهنمی نیست و رولینگ نمیتونه داستان رو تا روز قیامت پیش ببره باید همین جا نتیجه ی کارهای ولدمورت رو بهش بده.هیچ مجازاتی هم برای ولدمورت از مردن بدتر نیست چون مهمترین چیز برای اون جاودانگیه.در ضمن در هری پاتر روح ها زیاد اهمیت ندارن(پست هستن) و جاودانه بودن به روح بودن و زندگیه دوباره در اون دنیا نیست.پس مرگ برای هری مجازات بزرگیه و این حق هری نیست.

هری پاتر رو جدی بگیرید دوستان.چون اسم رولینگ و هری پاتر توی تاریخ می مونه.رولینگ از بهترین و استوارترین چیز ها توی این داستان استفاده کرده مثله عدد مقدس 7 پس این قدر دلتونو به جلد 8 خوش نکنید !!!!!!!!!! مگه این که رولینگ کودن باشه که از 7 صرف نظر کنه و بره سراغ 8 . فکر می کنید این همه خبرسازی در مورد هری پاترواسه چیه؟خب رولینگ میخواد آخرین جلدش حسابی فروش کنه دیگه....

bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss: :bigkiss:

دو چشم سبزش مثله خیاره
موهاش سیاه مثله تخته سیاهه
کاش مال من بود این پسر خوب
فات

پیام زده شده در: ۷:۲۴ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
باسلام
من می خواستم انتقادی از ایگور کارکاروف کنم
ایشان زیاد در اداره کردن تاپیک ها منظم و دقیق نیستند و در صادر کردن مجوز تاپیک ها هم دقت نمی کنند دیگه هر چی بگم کم گفتم... .
باتشکرفراوان

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:
ميشه بپرسم شما چگونه گوگل ادز رو در سايت قرار داديد؟

جواب مختصر: با رعایت قوانین گوگل ادز و دستور العمل نوشته شده برای گرفتن آگهی تبلیغاتی.

جواب بلند: در xoops.ir یا پرشین تولز مطرح کن تا جواب بدم. سرچ هم بکنی خیلی در این مورد بحث شده.

نقل قول:
من حدودا دو سه روزه می خوام هری پاتر 4 (دوبله) رو ارسال کنم

فرضا که شما آپلود کنی ملت چطور دانلود کنن؟ جاشم که بارون خون آلود گفت توی سایت های فری باید بزاری

به هدویگ:
این مورد رو عمومی میگم که همه بدونن و این مورد بسیار مهم و فراموش شده ای هست که صراحتا از قوانین سایت در مورد مسخره کردن و توهین به اعضا منتج میشه:
مسخره کردن اعضا خلاف قانونه و این که چه پستی مسخره کردن بوده و چی نبوده رو مدیران تشخیص میدن. معمولا اگه کسی که در موردش پست زده شده و مسخره شده تایید کنه که پست برای مسخره کردنش زده شده و مورد داشته نشون دهنده اینه که پست شما مشکل دار و خلاف قوانین بوده. کوتاه شده اینکه شما به کسی میتونی بپری خودمونی بشی باهاش شوخی کنی سر به سرش بزاری و در موردش در سایت چیز های دلخواه خودت رو بنویسی و خلاصه اینکه مسخرش کنی که خودش این کار شما رو تایید کنه. به هر صورت اگه فرد مورد نظر به تشخیص مدیران از پست شما ناراحت باشه یا اون رو توهین بدونه با شما برخورد خواهد شد.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
يعني نمي توني بگي چجوري پولو براتون ميريزن و اگه من بخوام بزارم توي سايتم بايد چي كار كنم؟ تصویر کوچک شده

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۰:۱۲ جمعه ۲۲ دی ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
سلام
همگی خوبین؟

نقل قول:

آرتور ویزلی نوشته:
سلام

به وسیله هیت(HIT) بالای سایت.این تنها جوابیه که میتونم بهت بگم.

نقل قول:

1-من حدودا دو سه روزه می خوام هری پاتر 4 (دوبله) رو ارسال کنم
اما قفل میکنه. حجم فایل 1.40GBهست.

2-راستی اینم می خاستم بگم هر شناسه ای رو اجازه ندید درست شه. مثلا جوجوی بازیگوش چه ربطی به هری پاتر داره؟

1-تو رپید شر آپ لود کن....اینجا نمیتونی فایلی به این زیادی رو بذاری که

2-والا در این مورد که کاری از دست ما ساخته نیست و هر کسی میتونه هر شناسه ای بسازه ولی مطمئنا هیچ شناسه غیر پاتری برای معرفی شخصیت تایید نمیشه

نقل قول:

مدیران انجمن خصوصا عله کبیر ، عزیز و لذیذ یه سری به این بلیت بزنن :

http://www.jadoogaran.org/modules/xhelp/ticket.php?id=55943

سر زدن که سر میزنیم و البته اقدام هم میکنیم
در این مورد خیلی بحثا شده...دیروز هم یه کنفرانس ارزشی تشکیل شد....خیلی ها مثل((شما،ققنوس،فنگ،اسکاور و چند نفر دیگر)) خواهان برخورد ما با فرد مذکورند و البته من امروز شخصا به مدیر سایت تماس میگیرم تا برای این موارد فکر عاجل بشه....به خصوص که مدیر مربوط در کارهای مربوط به خودش بی نظیر کار میکنه و تاثیرش در سایت غیر قابل انکاره و البته بعضی از اسامی نامبرده هم کم تقصیر ندارند...به هر حال نظر شخصی من اینه که هر دو جبهه کمی مقصرند
حالا راه حل چیست؟به زودی اعلام خواهیم کرد

نقل قول:

حالا شما که ثبت نام کردین تا ج.آی ارزشی مسدودتون نکنه؟(خداییش اگه مایلاین رسا بگین!)

تا الان جواب شما خیر می باشد

با تشکر

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱:۰۶ جمعه ۲۲ دی ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
ببخشید ثبت سایتها...(چیزی نگم بهتره)
کسدود سازی و اینجور چیزا(دارم جلوی خودمو میگیرم فحش ندم به نظام!)

حالا شما که ثبت نام کردین تا ج.آی ارزشی مسدودتون نکنه؟(خداییش اگه مایلاین رسا بگین!)

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
با سلام .

مدیران انجمن خصوصا عله کبیر ، عزیز و لذیذ یه سری به این بلیت بزنن :

http://www.jadoogaran.org/modules/xhelp/ticket.php?id=55943

لطفا .

پیام زده شده در: ۸:۵۴ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

خسته نباشید.

من حدودا دو سه روزه می خوام هری پاتر 4 (دوبله) رو ارسال کنم
اما قفل میکنه. حجم فایل 1.40GBهست.

میشه راهنمایی کنین.

راستی اینم می خاستم بگم هر شناسه ای رو اجازه ندید درست شه. مثلا جوجوی بازیگوش چه ربطی به هری پاتر داره؟

ببخشیدا

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲:۵۵ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
سلام

عاقلان دانند...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.