هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اختراعات جادویی,مخترع کلیک کن!
پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
آموس عزیز یه نکته را یاد اوری کنم قبل از اختراعات و اون این که مندی خان از اختراع من کپی کرده اون یه موجود.....است که از تلوزیون جادوی من کپی کرده!
من این پیام رو همین جا میزنم تا خود مندی هم بخونه و باقی هم بخونن تا از من کپی نکن.ایش.

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
سلام مخترعان

امتياز اولين اختراع مربوط به ارگ كثيف بود كه كتاب دا نا است و 9 امتياز ميگيره
ايشون با اختراع متر دنيا را متحير كرد 6 امتياز
دفتر چه خاطرات هم خوب بود 8 امتياز

گوش پاكن خطر ناك هم خوبه اما فكر نكنم كسي كه اسير شده و مي خواهيد شكنجه اش بكنييد حال گوش پاك كردن داشته باشه دسستت درد نكنه من هنوز ارزو دارم بزارش براي دشمنانت....10 امتياز
كاسك جنگي 9 امتياز و حافظه 8 امتياز
ماشين جهنده 8 امتياز

و زير زمين رو 10 انتياز
مندي
لباس جادويي 8 امتياز و تلوزيون هم 6 امتياز اون عكسه چه ربطي داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8 انتياز هم بهت كم داده بودم

******************* سلام مخترعان

امتياز اولين اختراع مربوط به ارگ كثيف بود كه كتاب دا نا است و 9 امتياز ميگيره
ايشون با اختراع متر دنيا را متحير كرد 6 امتياز
دفتر چه خاطرات هم خوب بود 8 امتياز

گوش پاكن خطر ناك هم خوبه اما فكر نكنم كسي كه اسير شده و مي خواهيد شكنجه اش بكنييد حال گوش پاك كردن داشته باشه دسستت درد نكنه من هنوز ارزو دارم بزارش براي دشمنانت....10 امتياز
كاسك جنگي 9 امتياز و حافظه 8 امتياز
مندي
لباس جادويي 8 امتياز و تلوزيون هم 6 امتياز اون عكسه چه ربطي داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8 تا هم كم بهت داده بودم
زود تر امتياز دادم كه بگم:
بچه ها ديديد كه ناظرين محترم چه اخطاري دادند از اين به بعد هر كي دو تا پست پشت سر هم بزنه 30 امتياز منفي مي گيره و اختراعات خود را در يك پست زده اما در ان پست اختراعات از هم با خط كشي جدا بشوند

الیواندر:347
رگ کثیف:288
مندی بروکل هرست:197
رباستین لسترانج:169:
سر الیاس لنسلوت سزیمو :169
کدولادر:56
توبیاس اسنیپ:24
ارتور ویزلی:27
اوان روزیر:10
کالین کروی:9
بلاک شده:8

ویرایش شده توسط آموس ديگوري در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۷ ۱۸:۱۷:۲۹

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:زیر زمین رو
مخترع:خودم
سال اختراع:زمان شورش اجنه
توضیحات:در زمان شورش اجنه در کمال حیرت و تعجب و تاسف فهمیدم که تعداد زیادی از اجنه قادر به غیب و ظاهر شدن حرفه ای و بدون نقص نیستند.در عین حال از جارو سواری هم متنفرند و چون اتش رو مقدس میدونند حاضر نیستند از درون اتش جا به جا بشن.برای همین با یک مشکل عمده مواجه شدیم.و من برای حل این مشکل این وسیله را ساختم تا از طرسق اون جا به جا بشن.خوشبختانه این وسیله قادره به ازای هر جن بالغ باری به وزن 2340 کیلو رو هم جا به جا کنه.پس جن ها می تونستند با مک اون مهمات رو هم جا به جا کنن.
شکل:این وسیله به اندازه یک اطاقک 0/5 در 0/5 در 0/5 است .چون جن ها کوتاه قد اند.از طرف دیگر این وسیله قابلیت کش امدن هم دارد.وقتی شما وارد ان میشوید کافی است با صدای بلند مقصد خود را بگویید.بعد وسیله به طور خود کار جهت یابی کرده و طبق قضیه حمار کوتاه ترین راه را انتخاب میکند.بعد به عمق 30 متری زمین رفته و در جهت مطلوب حرکت میکند و به مقصد میرسد.

نکته:قضیه حمار:اگر یک حمار در نقطه x بایستد و یونجه در نقطهy باشد و دو راه به سوی یونجه باشد حمار از طریق خط 2 میرود.

...1....
. .
x----------2----------y

از اين به بعد اگه دو تا پست پشت سر هم زده بشه ، برخورد خواهد شد . از مسئول اين تاپيك خواهش مي كنم يه سر و ساموني به اينجا بده ، اگه قرار باشه فقط تعداد پست ها توي اين تاپيك بره بالا ، تاپيك به زودي قفل مي شه !!

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۶ ۲۱:۲۰:۱۰

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۸:۳۶ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:ماشین چرنده
سال اختراع:در دورانی که در یک مهد کودک جن ها کار میکردم
توضیحات:این وسیله دو منظوره است.1-ارام کردن بچه جن 2-علف زن باغچه
نحوه کارکرد:این وسیله در حال کار کردن با صدای ملایم و خواب اور کار میکند و مانند ننو تکان میخورد.دیواره های ایرودینامیکی ان مانع ورود صدا به درون محفظه ان که مانند دشک نرم است میشود و نمی گذارد کودکی که در ان خوابیده به زمین بیفتد.این دستگاه هم زمان با خواباندن بچه به کوتاه کردن چمن ها میپردازد و درختان را مطابق میل شما هرس میکند و اگر لازم باشدنرده های حیاطتان را رنگ میکند

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:حافظه یدکی
سال ساخت:دوران دانشجویی
توضیحات:در زمان دانشجوی متوجه شدم که انقدر مطالب زیاده که نمی شه به راحتی همه اون ها رو به راحتی در حافظه نگه داشت.برای همین به فکر ساخت یک حافظه یدکی افتادم.بعد از مدتی به این نتیجه رسیدم اگر این حافظه به صورت تراشه باشه و به طور کمکی هم بتونه اطلاعات رو نگه داره هم اون ها رو اجرا کنه کاربرد بیشتری داره.مدل جدیدی که تازگی از اون ساختم به این نحوه که خودش میتونه مسائل رو حل کنه.این تراشه ها الان در بازار مشنگ ها هم هست.البته از میزان پیشرفت اون ها اطلاعی ندارم.این تراشه ها به صورت فلش به زیره مخچه وصل میشه و اندازه اون به اندازه یک نخود ات.
این تراشه ها مناسب افراد پر مشغله و فراموش کار و کسانی است که باید مطالب زیادی رو در مدتی کم به ذهن بسپارن.

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:کاسک جنگی
سال اختراع:زمان شورش اجنه
توضیحات:چون خادوگران خیلی پست و خائن بودن همیشه از پشت سر ضربه میزدن.یکی از اون اختراع های مسخرشون گرز جنگ بود که با هوش و ذکاوت رهبر شورش یعنی من خنثی شد.من این کایک رو ساختم که باعث میشه کسی که اون رو روی سر میذاره در امنیت کامل باشه این طور که این کاسک مجهز به سیستم هشدار دهنده نزدیک شدن یک دشمن است و در ضمن آینه بقل هم داره.این طوری دشمن نمیتونه از گرزش استفاده کنه و اگر خدای نکرده کسی موفق شد کاسک به طرف صورت مهاجم اسید میپاشه!

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

آقای الیوندر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
نام خاتراع:عطر عشق
نام مخترع:خودم به هراه دو نفر از دوستان که عاشق بودند
تاریخ اختراع:زمانی که در هاگوارتز سال اخر بودم(سال هفتم)
تاریخچه اختراع:من زمانی که سال آخر بودم در گروه هافلپاف یک دختر بسیار زیبا بود که من آن را برای خودم نشان کرده بودم(خلاصه خودتون می دونید)و دو نفر از بهترین دوستانم هم دو تا دختر از ریونکلاو را می خواستند.ولی ما روی گفتن این موضوع را به آنها نداشتیم.برای همین با خودمان گفتیم که باید اختراعی کنیم که آنها را به طرف خود جذب کنیم و همین کار هم کردیم.
روش ساخت:راستش رو بخواهین اون زمان آنقدر عاشق بودیم که ندونستیم چه طور درستش کردیم!
شکل ظاهری:شکل این عطر مانند تمام عطر های موجود در جهان است ولی ماهیت آن با عطر های دیگر فرق دارد.
کارایی:این اختراع یک اختراع منحصر به فرد است که بدون دردسر طرف را جذب و عاشق خود می کنید و از معجون های عشق و... هم بهتر است.این اختراع عطری که وقتی از آن به خود می زنید و نزدیک آن کسی که به آن علاقه دارید می شوید فورا" آن طرف عاشق شما میشود.
توضیحات:من این عطر را به تولید انبوه نرسانده ام و نخواهم رساند چون این عطر عشق ها و عاشق های واقعی را از بین می برد.
عکس این اختراع1
عکس این اختراع2
عکس این اختراع3

ویرایش شده توسط آقای الیوندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۶ ۱۳:۰۵:۲۵

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

فريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ پنجشنبه ۹ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶
از قلعه ي سياه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
سلام

نام اختراع:گرز جادويي

زمان اختراع:زمان شورش اجنه!!!!!!!!!!!1

--------------------------------------------------------------------------
شرح اختراع:اين گرز جادويي يك وسيله ي جنگي است كه در جنگ
ارتش سفيد و اجنه ي كثيف بودند اختراع كردم.
اين گرز مي تواند با زدن يك ضربه ي كوچك به فرد هر چه كه به خاطر داشته از بين ومطالب جديد در مغز او وارد كرد.
ارتش سفيد در جنگ به مغز اجنه وارد مي كرد كه اجنه ها دشمن آنها هستند و از آن اجنه بر ضد ديگر اجنه ها استفاده كنند واطلاعات به دست بياورند.
در ضمن بايد بگويم براي زدن اطلاعات جديد در مغز دشمن بايد ورد سامسليوس را اجرا كرد.

--------------------------------------------------------------------------
قيمت: 4 گاليون

مركز فروش:ديگه ساخته نمي شه.

لرد سياه نابودتون ميكونه

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:گوش پاک کن خطر ناک
سال اختراع:شورش اجنه
توضیحات:این یکی از وسایل شکنجه گر در زمان شورش اجنه بود.از لحاظ ابعاد و وزن و شکل و قیافه هیچ فرقی با یک گوش پاک کن معمولی نمیکرد ولی کارای خطرناکی داشت.برای استفاده کافی است شما به فرد مورد نظر بگوید :ا فلانی چرا انقدر گوشت کثیفه؟بیا این گوش پاک کن .گوشت رو تمیز کن.و بعد یکی از این گوش پاک کن ها به او بدهید.فلانی هم بی خبر از همه جا با تشکر و قدر دانی یکی بر میداشت و شروع به تمیز کردن گوشش میکرد ولی ناگهان گوش پاک کن خار و سیخ در میاورد و علاوه بر سوراخ کردن گوش خراش ها و بریدگی های عمیقی ایجاد مکرد.سرعت عمل کرد این دستگاه به دهم ثانیه هم نمیرسد و شما تا بفهمید چه شده شدیدن اسیب میدید.البته این انتهای کار نبود چون این خار ها با سم الوده شده بود و بعد از 4 دقیقه در صورت نرسیدن پاد زهر خدا رحمتت کنه میشدی.
راستی آموس عزیز چرا گوشت کثیفه؟گوش پاک کن بدم؟

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۱۸:۱۱ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام اختراع:دفتر چه خاطرات
سال اختراع:وقتی عاشق یه جن زیبا رو به نام داکی جو شده بودم
توضیحات:این اختراع برای عاشقان بسیار مفیده اگر میخوان تمام لحظات شرین عاشقی شون رو تا ابد حفظ کنن.
ایناختراع:در حجم های مختلف حافظه و در ابعاد مختلف به بازار عرضه شده.این دفترچه قادر است ذهن شما را بخواند و تمام صحنه های درون ذهن شما را به تصویر بکشد. بعد با توجه به احساس شما در ان لحظات بر روی هر کدام رنگ و اهنگی بگذارد.مثلا اگر شما احساس ارامش میکردید ان خاطره را به رنگ ابی روشن در می اورد و موسیقی ملایمی روی ان میگذارد.بعد هر وقت شما بخواهید این خاطره را مرور کننید شما در یک دنیای ابی روشن و در کنار همان لحظه فرود میاید و موسیقی شروع به نواختن میکند و شما نظاره گر خواهید بود..........

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.