هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۵

اوریک عجیب و غریبold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۷ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۵
از ار کاراژ بلر سگ کش
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
دوئل با محفل:

خب البته این دوئل از ساده ترین و بچه بازی ترین دوئلهاست

ابتدا دست های خود را با شامپو سیو میشوییم سپس برای اماده سازی بدن ماکارونی تک میخوریم

برای اینکه روی صحنه نمایش گرد و خاک نباشد با کف شوی سپید ان را میشوییم

لباسهای خود رو همینجوری الکی با شامپو سپیده میشوییم

حالا رو در روی حرف قرار میگیرم در ابتدای کار مصرف دوبار ماهی در روز را به او توصیه میکنیم

بهش اخطار میدهیم که ید بخور اگر نه گواتر میگیری نمک ید دار سپید یکه یکه

بعد چوبدتس رو برمیداریم و قبل از اینکه او چوبدستیشو برداره با یه اوادکداروا ساده حاش را میگیریم

اجزای دوئل:

چوبدستی

محفلی بوقی

مکان

زمان:ساعت 6

دلبستگی من به نیک بی سرو و ارشام خیلی بیشتر از اونبه که فکرشو میکنید

[b]

پیام زده شده در: ۱۴:۰۴ سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور پي ير برنا كورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
سلام پروفسور بینز
چند تا دوئل رو براتون شرح میدم
1- دوئل با پروفسور دامبلدور:
در این دوئل نیاز به یه دونه پروفسور دامبلدور داریم و یه دونه دانش آموز یا یه مرگ خوار یا هر کس دیگه ای، البته من توصیه میکنم طرف مقابل ولدومورت باشه.
توی این دوئل طرف مقابل پروفسور دامبلدور میدونه که هیچ آسیبی بهش نمیرسه و بدترین اتفاقی که ممکنه براش بیافته اینه که با یه طلسم بیهوشی یا یه طلسم خلع سلاح از پا دربیاد. البته من به نه تنها دانش آموزان بلکه به ولدومورتم توصیه نمی کنم که تو این دوئل شرکت کنند چون مطمئنن کم میارن.
2- دوئل با یه مرگ خوار:
در این دوئل نیاز به یه مرگ خوار یه طرف دوئل و یه (ترجیحاً) محفلی طرف دیگه دوئل می باشد.
محفلی عزیز باید اطلاع داشته باشه که مرگ خوار نیمه محترم به دلیل کمبودهای شخصیتی و عقده های درونی دست به استفاده از هر نوع طلسمی میزنه، حتی طلسم های نابخشودنی پس فقط کافیه خونسردی خودتون رو حفظ کنین و به مرگ خوار مقابلتون به چشم یه بدبخت، بخت برگشته که در به در دنبال خشوند کردن ولدومورته نگاه کنین، بعد هم چند تا طلسم ساده مثه طلسم ریپارو یا طلسم پا ژله ای یا از این جور طلسما نثارش کنین و البته گاهی هم یه جا خالی کوچولو بدین و بعد هم جنازه طرف رو تحویل وزارتخونه بدین البته زنده، همین
3- دوئل با پروفسور اسنیپ:
در این دوئل نیاز شدید به یه دونه پروفسور اشنیپ ترجیحاً عصبانی و یه دونه دانش آموز بدبخت که حالا مجبور شده با پروفسور اسنیپ دوئل کنه (بهتره اون دانش آموز هری ناز خودمون نباشه).
در این دوئل مطمئن باشین که سالم دوئل رو به پایان نخواهید رساند، البته سعی خودتون رو بکنید ولی پروفسور اسنیپ یه ذهن خوان فوق العاده است و شما نباید انتظار داشته باشید طلسماتون رو بتونین بدون خنثی شدن به زبان بیارین، برا کسی که تو این دوئل شرکت میکنه فقط باید یه تخت توی بیمارستان سوانح جادویی سن مارینو رزرو کرد.
4- دوئل با خود ولدومورت:
در این دوئل به یه ولدومورت و یه جادوگر یا ساحره شجاع نیاز داریم که البته این دومی کم نیستش.
این دوئل یکی از افتخار انگیزترین دوئل های زندگی شما خواهد بود چون همه مطمئن میشن شما یه مرگ خوار نیستین و اینقدر ارزش داشتین که ولدومورت خودش شخصاً شرفیاب حضورتون شده. تنها پیشنهادی که میتونم بهتون بکنم اینه که اگه میخواین نابودی ولدومورت رو به چشم خودتون ببینین از انجام این دوئل به هر شکلی پرهیز کنین یا اینکه همیشه رو پیشونیتون یه زخم مثه صاعقه داشته باشین.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
دوئل با يك محفلي :
از ساده ترين روش هاي دوئل است . كافي است عين بوق سرجاي خود واستيم و فقط محفليه رو نگاه كنيم و با خيال آسوده كاپوچينو با اندكي شكر ميل كنيم . تا صدو بيست سال به شما تضمين مي دهيم كه هيچ يك از ورد ها به شما نخواهند خورد .حتي لازم نيست كه از چوبدستي استفاده كنيم چون كه وقتي محفليه ببينه همه ي ورداش دراه كج وكوله مي ره وبه طرف نمي خوره خسته مي شه و مي ره خونشون .

دوئل با يك مرگخوار :
اين نوع دوئل به هيچ وجه توصيه نمي شدو زيرااگر هر قدر هم در جادو مهارت داشته باشيم در برابر يك مرگخوار هيچ هستيم

دوئل با مديران سايت :
در اين نوع دوئل هم كاري از دست شما برنخواهد آمد ولي بهترين راه گفتگو با مديران هست وگرنه هيچ .

اجزاي دوئل : چوبدستي ، چكش ، كلنگ

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

جاگسن اون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۹ چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۸ پنجشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
از سوسک می ترسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
دوئل با یک محفلی :
یکی از ساده ترین انواع دوئل به حساب می آید . به طوری که با کمی بوی جوراب دامبلی می توانی آنها را به سمت خود جذب کنی و در آخر هم به حسابشان برسی . (با آواداکداور)
دوئل با یک مرگخوار :
یکی از سخترین دوئلها دوئل با یک مرگخوار است که به هیچ وجه مرگخوار نقطه ضعفی نداره چون هر لحظه ممکن است ورد آواداکداور به سمت شما بیاید. در ضمن با آمدن ولدی جدید به سایت مرگخوارها تازه نفس شده اند و امکان شکست آن مرگخواره 1 درصد به 99 درصد است . پس باید مواظب خود باشید.
دوئل با دراکو مالفوی :
باید مواظب دراکو باشید . چون هر لحظه ممکن است در دوئل یک اتحاد اسلیتیرین تشکیل دهد و شما را شکست بدهد . یا ممکن است از وزارت چند تا ممد بیاره و شکست بخورید.
دوئل با مدیر :
یکی از سخترین نوع دوئل دوئل با یک مدیر است . مدیران نیروی زیادی دارند .از جمله آن :
1- بلاک کردن : که می تواند به مدت چند هفته یا چند ماه یا اینکه برای همیشه شما ناکار شوید.
2- در دست داشتن بیشتر اخبارها : می توانند که با اخبار روحیه شما را ضعیف کننند .
3- روشهای سری مدیرانه(این قسمت مجاز به گفتن نیست)
دوئل با مردان پشمکی :
مردان پشمکی مردانی هستند که ریش دارند. مانند دامبل بادراد و ...
باید مواظب دوئل با آنها باشید چون ممکن است ریش آنها جلوی چشمان شما را بگیرد.
دوئل با ولدی :
این دوئل هیچ عواقبی ندارد چون قبل از اینکه دوئل شروع شود شما دیگر در این دنیا موجود نمی باشید.

من یه شبح و�

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
اصالت در خون است و در وجود آدمی پرورانده می شود!

دو دوئل ماندگار!

دوئل مرلین با هری پاتر

توضیح تاریخی: این دوئل یکی از دوئل های به یاد ماندنی است که در آن نزدیک 20 نوع طلسم به کار رفته است. شعار مردمی که در اطراف دو دوئل کننده است این بود : " تا خون هست، جون هست " که معنی ان بسیار گشترده است.

شرح دوئل:
هوا صاف و بدون هیچ مانعی در حال خودنمایی است و هیچ ابری باعث پوشش گوشه ای از آسمان نشده ، هیچ کس در خانه ی خود نبودند زیرا می دانستند که یک دوئلی در راه است که هرگز از یاد نخواهد رفت. مکان مخصوص دوئل در وسط شهر لندن بود ( سال 1995 ) که البته در حال حاضر به نظر می رسید که وسط شهر را به صورت گرد نقاشی کرده بودند زیرا مردم با چنان فشردگی در کنار یک دیگر قرار گرفته بودند که نمی توانستیم یک نقطه از خاک را دید.
مرلین در گوشه ای از زمین دوئل ایستاده بود و با ریش خود که کمی کوتاه تر از حال است بازی می کرد تا هری پاتر چوبدستی خود را از هرمیون بگیرد. از قد هری می توان تشخیص داد که سنی حدود 6 و یا 7 ساله باشد ولی به دلیل قدرتی که در وجودش بود هیچ عقلی سلیمی نمی توانست در مورد ضعیف بودن یا قوی بودن او تصمیم بگیرد.
بعد از مدتی گذر زمان بالاخره هری آماده ی نبرد با مرلین شد. مرلین از این که در مقابل هری ایتساده بود خیلی احساس غرور می کرد زیرا هیچ کس فکر این را نمی کند که هری بتواند بر پیر ترین جادوگر جهان پیروز شود. اما هری بدون هیچ استرسی به نگاه های مرلین جواب می داد.
بعد از مدتی تمرکز و سکوت بالاخره با صدای نعره ی مرلین دوئل شروع شد:
- اکسپلیارمــــــــوس (Expelliarmus )
مرلین در همان دقایق اولیه قصد گرفتن چوبدستی را از دست هری کرد ولی هری به هیچ وجه به همین راحتی ها چوبدستی اش را از دست نمی دهد.
هری با چرخشی به سمت راست خود چوبدستی را به جلو حول داد و داد زد:
- ایمپریـــــوس (Imperius )
ناگهان نوری از نوک چوبدستی هری خارج شد و به سمت مرلین رفت ولی مرلین سریعا جاخالی داد ولی داد مردم در آمده بود زیرا از یک بچه انتظار طلسم نا بخشودنی را نداشتند. مرلین در هوا بود که طلسم نا آشنایی را به سمت هری پرتاب کرد ولی هری سریعا مسیر طلسم را خالی کرد.

بعد از مدت ها طلسم پرانی بالاخره هری چوبدستیش را با حالتی خسته به سمت جلو پرتاب کرد و گفت:
- پتریفیکوس توتالـــــوس (Petrificus Totalu )
هری با زدن این طلسم توانست دست پای مرلین را ببندد تا دوئل به پایان برسد.
مرلین در عمرش چنین شکستی را تجربه نکرده بود و به همین دلیل از آن موقع بود که مرلین برای رسیدن به اهداف خود مسیر سفیدی را انتخاب کرد زیرا نتیجه گرفت که سفیدی خود به معنی قدرت است.

اجزائ هم که دیگه از این تابلوتر:
چوبدستی
فکر
تخیل
حرکات سریع
بردباری
دانایی
دو چشم بینا
دو پا
دو دست

دوئل ولدمورت و پیتر پتیگرو

توضیح تاریخی: این دوئل در سال 1850 انجام شده است که در آن زمان پیتر پتیگرو سنی حدود 13 ساله داشته است ولی توانایی هایش بسیار زیاد بوده و به دلیل کشته شدن خانواده اش به دست لرد، به حمله با او پرداخت.

شرح دوئل:
در گوشه ای از هاگزمید لرد ولدمورت حاضر شده بود و در مقابلش پیتر پیتگرو با قدی تقریبا متوسط ایستاده بود و از چشمانش اشک میریخت.
لرد ولدمورت هیچ وقت دوئل کردن را جدی نمی گرفت مگر دوئل با دامبلدور را به همین دلیل از همان اول با خنده شروع کرد و مرگخوارانش نیز تمام مدت برای حمایت از او خنده اش را با خنده جواب می دادند.
لرد ولدمورت در همان اول طلسمی فرستاد:
- کرشیور
پیتر پتیگرو بدون دفاع کردن دست به جاخالی دادن زد ولی موفق نشد و همین باعث شد که نقش بر زمین شود و از درد چوبدستیش را پرتاب کرده و با جفت دستانش تمام بدنش را فشار دهد. ولدمورت بعد از مدتی چوبدتیش را بالا گرفت و می خواست که دوباره اقدام به فرستادن طلسم کند ولی پیتر با چنان اشکی به پای لرد افتاد که ولدمورت دیگر چوبدستیش را پایین گرفت و به خندیدن پرداخت زیرا بهترین پیروز برای لرد یا کشتن فرد بود و با به پای افتاد حریف!
از ان زمان تا حال پیتر ان قضیه را به خاطر سپرده و هرگز به لرد بی احترامی نکرده است زیرا می داند که لرد چه لطف بزرگی به او کرده و از کشتنش صرف نظر کرده است.

با تشکر
مارکوس فلینت

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
من جلسه اول غايب بودم گواهي پزشكيم دارم عمرا غيبتم هم موجهه.
معرفي:
فنگ هستم از نوع فنگولي كه سگ هستم از نوع توله سگ كه البته در حال گدراندن اين دوره بوده و دارم تبديل به سگ ميشوم بايد بگم كه سگيه من از نوع سوپره و سوپر سگ هستم حرفم ميزنم مخمم از شماها خيلي خفنتره خيلي هم باهوش و بلا و شيطونم.
----------------------------------------------------------------------------
ها استاد اول يه شكايت از شما دارم تو اسم منو جزو سران حذب نياوردي خيلي نامردي من يكي از سران حذب بيدم من تو رو نميبخشم بايد ده نمره اضافي بهم بدي ندي خيلي بوقي.
حالا بريم سره دويل ها:

استاد چون من حس كردم در اين كلاس كسي نميدونه كه جانوران نيز دويل ميكنن و شما نيز چيزي نگفتيد ترجيح ديدم مقالم رو در مورد دويل جانوران ارايه بدم لازم به ذكره كه جانوراني از نوع سوپر خودشون قادر به دويل مويل چويل و گاهي اوقات نيز شويل هستند و اين حاكي از هوش سرشار اونهاست يكي دو تا از دويلهاي معروف خاندان خودم رو براتون مثال ميزنم كه خوب تفهيم بشه.

دويل شيخ فنگولي فنگوليزاده ي اصل شيرازي با ولدمورت كبير :

اين دويلي بود كه بين پدر پدر پدر پدر پسر پسر پسر من يا درواقع همون پدر من و ولدمورت رخ داد البته نكته اي كه اينجا حايز اهميته اينه كه فنگولي ترجيح داد ابتدا خودش رو گرم كنه بعد از پشت به ولدي حمله كرده و او را پاره كند و در واقع شلوار او را از ناحيه ي پاچه پاره كند وي بعد از اينكه خودش و چوبدستي و دندوناش رو گرم كرد و براي حمله آماده شد متوجه شد كه ولدي شلوار نداره و به جاش ردا داره و در واقع اون گول خورده به همين دليل وي دچار بيمارگي افسردگي شده و به سرعت به بيمارستان سنت منگوله ي تبريز انتقال يافت.

دويل ريموس لوپين با يكي:

اين دويل كه بين ريموس لوپين گرگينه ي معروف كه البته يك سگيه شما نميشناسينش(يعني از خانواده ي سگاس و اوني كه تو كتابه نه ايني كه تو سايته ايني كه تو سايته يكي ديگس پس فردا نيان منو به جرم توهين به ملت بندازن زندان؟)و يكي كه هنوز مشخص نيست قراره اتفاق بيافته اين دويل از بزرگترين دويل هاي تاريخ بشر و شايد هم بزرگترين اونها ميباشد كه خيلي خفنه و جمعه هم شبكه سوم سيما به طور مستقيم بين برنامه باغ مظفر اونو پخش ميكنه بهتون توصيه ميكنم كه حتما ببينيد.

دويل فنگ و فنگ:

بله چرا كه نه؟ابتدا هر فردي بايد با خودش و در واقع نفس خودش دويل كنه و بعد بره پاچه ي بقيه رو بگيره ايا تا به حال به اين فكر كرده ايد كه خودتون ازهمه بيشتر مستحق خوردن طلسم آداواكدورا هستيد؟نه؟حالا فكر كنيد...ديدي؟نديدي؟خب اين مشكل از گيراييه خودته در كل دوست خوب من به جاي اومدن توي اين سايتهاي بيناموسي و زشت و بد و رفتن به سايتهاي بسناموسيتر و زشتر بشين با خودت مبارزه كن نفس خودت رو شكست بده يه آداواكدورا بزن بهش صفا كن,

بينز يادت نره ده نمره به من اضافي بدي وگرنه شب توٸ خواب ميام پاچتو ميگيرم.

كلاس آموزش دوئل
پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

شرح 3 دوئل مشهور در تاریخ جادو و جادوگری:

نکته:* پروفسور بینز اگه استاد می باشند تخصص دارن، بفرماین در شرح به دنبال اجزایش بگردن*

دوئل اول
مرلین در برابر آرگوبات

این دوئل میان دو جادوگر بسیار مشهور در اعصار گذشته رخ داده است که به پیروزی مرلین در برابر آرگوبات، ساحره پلید و شیطان صفت انجامیده است. در این دوئل مرلین با کمک از عصای خود و قدرت طبیعت موفق به شکست حریفش شد. حریفی که بدون استفاده از عصا یا چوبدستی جادویی و تنها با استفاده از قدرت فوق جادویی چشمانش و نیروی آب و رودخانه قادر به دوئل بود. داستان اصلی دوئل میان اختلاف این دو جادوگر بوده است که مرلین جامعه بریتانیا را حمایت می کرده است از هرگونه سیاهی و پلیدی و آرگوباتی که دائما قصد داشت جامعه و کل جهان را در اختیار خود گیرد و آن را تحت امپراطوری شیطانی خود قرار دهد.
در ابتدا دوئل توسط آرگوبات شروع شد، در اعماق جنگل های شروود، در تاریکی شب، صاعقه مرگباری به سوی مرلین فرستاد، مرلین صاعقه رو با قدرت عصایش به راحتی دفع کرد، این بار آرگوبات با قدرت فرا اندیشه چشمی با رودخانه کنار دریا ادقام و ترکیب نمود و نیروی موج فرضی و بسیار قدرتمندی را به سوی مرلین هدایت کرد. مرلین به سختی توانست خود را در بین درختان با سرعت جا به جا کرده و طلسم جادوگر شیطانی را دفع کند. و اما نوبت مرلین بود. او با سرعتی خیره کننده عصایش را تکان داد و یک درخت را افرای بسیار بلند را قطع نمود و با سرعت به سمت دشمن خود هدایت کرد. آرگوبات با تمام تلاش خود موفق شد درخت سنگین و بلند را به درون رودخانه هدایت کند. اما قبل از اینکه بتواند طلسم خاص دیگری جهت ادامه دوئل به کار گیرد مرلین با استفاده جادوی عصایش یک دارکوب را در هوا با سرعت کنترل کرده و آن را به سمت چشمان آن ساحره هدایت و وی را کور نمود.

دوئل دوم
رادانت در برابر هارشمینویس

دوئل دو جادوگر قدرتمند یونانی در 8 قرن پیش، شاید یکی از مشهورترین دوئل هایی باشد که در تاریخ جادو و جادوگری ثبت شده باشد، دوئلی که هیچ برنده و بازنده ای نداشت. یک دوئل بسیار خطرناک و مرگبار که فقط جهت اثبات قدر میان دو جادوگر فیلسوف و معروف اما بسیار شیطانی و بی رحم! رادانت یک جادوگر بسیار سریع و با قدرت دفع کنندگی بسیار بالا به وسیله چشم هایش در این دوئل به میدان آمد و در آن سو هارشمینویس پیر اما بسیار زرنگ؛ هر چند که نسبت به حریفش از سرعت کمتری برخوردار بود اما در جذب جادوی های حریف در دوئل و ادقام آن با یک جادودی دیگر و ارسال آن به سمت حریف با سرعت خیره کننده ای تبحر بالا داشت.
در این دوئل که در دهکده ویاجیاس در حومه شهر آتن در سحرگاه صورت گرفت، ابتدا رادانت با اشعه و هاله های آبی رنگی که از چشمش به یرون می آمد انواع اشیا مختلف را به سمت هارشمینویس پتاب می کرد و در آن سو پیرمرد در هوا تمام اشیا را تبدیل به خاکستر می کرد و برای جادوی ساده چشم رادانت لحظه شماری می کرد تا بتواند آن را ادقام جادوی خود کند و در میانه راه به سرعت سمت حریف خود هدایتش کند. بلاخره رادانت تا حدودی خسته و کم نیرو شد، یک جادوی عادی با هاله هایی سبز از چشمش به بیرون جهید و با سرعت مرگباری به سمت پیرمرد رفت، اما بلافاصله جادو به خود وی برگشت اما با خوش شانسی از کنار صورتش عبور کرد. اکنون رادانت مشهور تا حدودی کم آورده بود و عقب عقب فرار می کرد و در میان دهکده به این سمت و آن سمت می رفت و قصد داشت با این کار حریف خود را خسته نماید، اما پیر مرد با استفاده از تجربه و شناخت خود نسبت با آن دهکده وی را در یک مکان بسته گیر انداخت اما رادانت بلافاصله باز هم با جادوی چشمش اشیای سنگین به سمت وی پرتاب نمود که این بار جادوگر پیر نتوانست چند ای آن را کنترل کرده و توسط یک کتابخانه بسیار سنگین دچار شکستگی پا شد، اما همانطور که روی زمین می خزید، از خود دفاع می کرد، در این حین هم زمان هر دو دو جادو و طلسم فوق مرگبار به سمت هم فرستادند که گفته می شود هر دو از یک جادو باستانی هندی استفاده کردند و در همان جا هر دوی آنها یکدیگر را به قتل رساندند.

دوئل سوم
دامبلدور در برابر گریندل والد

یک دوئل مشهور دیگر این دوئل است که خیلی قدیمی محسوب نمی شوند و اما از مهم ترین دوئل های دو قرن پیش اعلام شده است که با موفقیت و پیروزی آلبوس دامبلدور و شکست لرد گریندل والد، جادوگر سیاه و پلید آن دوران انجامیده است. در این دوئل دامبلدور بسیار کم و به ندرت از جادوی چوبدستی استفاده نموده است و بیشتر با تئوری و حرکات دست یا افسون های حریف را دفع و یا جذب می کرد و دوباره با سرعت بسیار بیشتر به سمت حریف هدایت می کرده است درست مانند هارشمینویس پیر در اعصار بسیار دور ! در آن سمت هم لرد گریندل والد علی رغم تمام ادعای قدرت و فرمانروایی خود از چوبدستی جادویی استفاده کرد و افسون های بسیار مرگباری به سمت آلبوس دامبلدور می فرستاده است که در این میان دامبلدور با آرامش و قدرت تمام یک به یک تمام افسون ها را دفع می کرده است تا اینکه پیروز این دوئل مرگبار شده است. گویا اگر هر کس دیگری بودی در همان ابتدای کار می مرده است !
این دوئل در زیر زمین ایستگاه ترن لندن صورت گرفته است. در این دوئل ابتدا بدون هیچ مقدمه ای لرد گریندل والد افسون آواداکداوارا را به قدرت خیره کننده و اخگری پر نور با سرعت به سمت دامبلدور فرستاد، که دامبلدور با خوش شانسی موفق شد با افسون رواجیولاز در 5 سانتی متری صورت خود آن را دفع کند. اما هنوز ادامه داشت در حرکت بعدی گریندل والد برتری خود را بیشتر نشان داد و به سرعت دامبلدور را خلع سلاح کرد و به دنبال آن باز هم افسون های مر به سویش فرستاد اما دامبلدور یک به یک جا خالی می داد. در یک حرکت دیگر لرد گریندال والد افسون های بیهوشی زیادی به سمت دامبلدور می فرستاد که این بار دامبلدور فرصت را غنیمت شمارد. او در تئوری بی نظیر بود و می توانست با دست افسون ها را به کنترل خود در آورد. پنج افسون بیهوشی را در یک آن که با سرعت به سمتش می آمدند را با حرکات انگشتان دست راستش با سرعتی مهیب تر جذ کرد و با سرعت چند برابر به سمت لرد گریندل والد هدایت کرد. افسون محکم به صورت لرد گریندل والد اصابت کرد اما او بلافاصله بلند شد، به نظر میرسید که با این افسون برا مدت طولانی ای بیهوش شود اما گویا وی یک سپر تدافعی قوی تشکیل داده بود و اثرات افسون ها را یک به یک خنثی کرد.
اما قبل از این که افسون دیگری به سمت دامبلدور هایت کند دامبلدور با سرعت چوبدستی اش را از روی زمین برداشت و مسلح شد. اکنون دو جادوگر افسون های خود را به سمت هم فرستادند. گریندل والد افسون دامبلدور را راحت خنثی کرد و دامبلدور هم این بار به افسون گریندل والد جا خالی داد با این تفاوت که بسیار سریع افسون بیهوشی را به سمت لرد گریندل والد فرستاد و وی را نقش بر زمین کرد.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

چند دوئل رو تشریح کنید با اجزائش :

دوئل با پروفسور بینز :

بله در این نوع دوئل ما باید تا 3 اسفند و همچنین پایان ترم سوم هاگوارتز صبر کنیم ، این نوع دوئل یکی از موارد نادر هست چون با امتیازات گروه نمیشه شوخی کرد . ولی بعد از پایان ترم میشه ( چوب بدست )

دوئل با حذب :

برای انجام این نوع دوئل نیز باید تا پایان ترم زمستانی صبر کرد ، زیرا تعداد کثیری از حذبیان عزیز جزو اساتید ما هستند !!!
بعد از ترم این نوع دوئل رو همه اعضا به جز مدیران میتونن انجام بدن !!

دوئل با کوییرل :

خوب این دوئل یکی از جالبترین و پر طرفدارترین دوئل های موجود در دنیا هست ، ماه پیش یکی از دوستان خیر خواه برای دوئل با پرفسور کوییرل از ملت ثبت نام به عمل آوردن و جمعیت کثیری از جای جای جهان ثبت نام کردن ولی گویا ایشون هنگامی که با ثبت نام پر شور مردم مواجه شدن دست از این کار کشیدن .
در هر صورت فعلا این دوئل برگزار نخواهد شد ، تا زمانی که مدیر دیگری برای مدرسه تشریف فرما شوند و مدیر دیگری جای ایشون رو بگیرن !
البته من چند ماه پیش تاپیکی با عنوان " مبارزه با کوییرل جادوگران " تاسیس کردم ولی از اونجایی که تعداد پستهایی که در 24 ساعت خورد و همش جنگیدن با ایشون بود و حجم هاست رو بالا برده بود ، این تاپیک کلا از دیتا بیس حذف شد .

دوئل با عله پاتر :

مفتخرم که شما دوستان عزیز رو با مفرح ترین دوئل جهانی آشنا میکنم ، این دوئل یکی از انواع دوئل خیابانی است و متداول ترین زمان برگزارش هم بعد از میتینگ های رسمی است !!! البته اگر برف هم باریده باشه که چه بهتر ، ولی دوئل کنندگان عزیز باید با پوشاندن چهره هاشون مانع متوجه شدن عله پاتر از شناسه هاشون بشن !!

دوئل با هدویگ :

این نوع دوئل رایج ترین دوئل برای مرگخواران تائید شده است ، مرگخواران عزیز میتونن با شکستن پر و بال های این پرنده و شکاندن نوک او میتوانند کیف کنند . این نوع دوئل صرفا مربوط به مرگخواران است و به محفلی های تائید شده نیز توصیه میشود که از انجام این نوع دوئل پرهیز کنند .

دوئل با سارا اونز :

در تقسیم بندی های انجام شده این دوئل در بخش دوئل های تخصصی قرار گرفته است و متخصص این دوئل پرسی ویزلی است ، با انجام این دوئل توسط متخصص و پیروزی میتوان ورزش و نیز سرگرمی مفرحی را انجام نمود .
توصیه میشود فقط افراد متخصص این دوئل را برگزینند و دیگر افراد از این کار پرهیز کنند ، زیرا برای افراد عادی عواقب بدی را به دنبال خواهد داشت .

دوئل با پرسی ویزلی :

این دوئل نیز یکی از بامزه ترین ، پر شور ترین ، پر افتخار ترین ، زیبا ترین ، مفرح ترین و ساده ترین دوئل های موجود است که برای عموم اعضا ، کاربران ، ناظران ، مدیران و ... به صورت کاملا جدی توصیه میشود .
انجام این دوئل در تمامی ساعات روز مناسب است و برای انجام آن هیچ گونه تخصصی احتیاج نیست .
ولی پیشنهاد میشود تا پایان ترم هاگوارتز از این کار خود داری شود و بعد از آن میتوانید بریزید به سر ایشون !
همچنین برای انجام این دوئل به چوبدستی احتیاجی نیست به اجزا دوئل مراجعه شود .

اجزا دوئل :
1- چوبدستی
2- بیل و کلنک
3- همین دو تا

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵

آرامينتا  ملي فلوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۶ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶
از اولين پله!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
دوئل يك محفلي با يك مرگخوار:

در اين حالت فرد محفلي چون نيروي عشق(!) پشتيبانشه و براي جون دادن وارد دوئل شده با تمام قدرت طلسم هاي گوناگوني رو ارسال مي كنه.
در ابتدا بسيار شيك و جنتلمنانه از طلسم هاي مجاز استفاده مي كنه. بعد از مدتي كه مي بينه اينا كار ساز نيستن به علت جوشش عشق درونش! طلسم هاي يكمي مهلك تري رو به كار مي بره. بعد كه مي بينه اين هم فايده نداره و آتش عشق ديگه درونش شعله ور ميشه! از طلسم هاي نابخشودني استفاده مي كنه.
در طرف ديگه فرد مرگخوار حضور داره. وجود مرگخوار سرشاري از ترسه كه اگر محفلي رو ناكار نكنه اون وقت لرد سياه خودشو ناكار مي كنه! و در عين حال شجاعت زيادي هم به علت قدرتش داره.
در نتيجه فرد مرگخوار از اول با طلسم هاي نابخشودني شروع مي كنه!
سر انجام اين گونه دوئل ها معمولا نا مشخصه!

دوئل يك حذبي با يك مدير:

در اين گونه دوئل ها دو حالت پيش مياد!
حالت اول اينكه مدير بسيار خشمگين باشه از نوشته هاي حذبي ها و در نتيجه با عصبانيت زياد جادوي پيچيده ي حذف شناسيوس رو اجرا مي كنه كه متاسفانه هيچ برگشتي نداره و فرد حذبي در دم جان مي ده!
حالت دوم اينه كه فرد حذبي بسيار عصباني باشه و بي عدالتي ها(!) به نهايت خشم رسونده باشدش كه در اين صورت با يكي از ورد هاي بسيار مخوف خودش كه بر غير حذبي ها پوشيدست كاري مي كنه كه مدير خودش صحنه ي دوئل رو ترك كنه! ( البته مشخص نيست به چه حالت)

دوئل يك جادوگر آجاسي با يك ساحره ي آداسي!!

در اين مورد تنها يك حالت وجود داره و اون اينه كه هر اتفاقي هم بيفته آخرش جادوگر آجاسي به حلزون تبديل ميشه!
در نتيجه نياز زيادي به تشريح نداره.

پیام زده شده در: ۷:۳۴ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
دوئل با يك مرگخوار:
اين معمولا يكي از كسل كننده ترين دوئل هاي موجود ميباشد !!!
در اين گونه موارد در جلوي حريف خود مي ايستيم و اجازه ميديم هر طلسمي رو ميخواد به سمتتون بفرسته و فقط شما دفع ميكنيد وقتي خودش خسته شد حالشو جا مياريم !!!

دوئل با يك دوست:
اين هم خيلي حساسه !!! چرا؟؟؟
اگر دوست جون جونيتون باشه دلتون براش ميسوزه و اون حال شما رو جا مياره ولي اگر يك دوست عادي باشه شما با تمام وجود در برابرش مقاومت ميكنيد!!!

دوئل با يك حذبي:
ابتدا به دور و اطراف خود نگاه كرده و اطمينان كافي حاصل ميكنيم حذبي بيشتري موجود نباشه اگر نبود به دوئل عادي خود ادامه ميديدم اگر ديديم حذبي موجود است وايميسيم طلسم شويم ... در بعضي از مواقع هم حذبي رو سريع طلسم ميكنيم و وايميسيم ميخنديم

دوئل با يك مدير:خيلي راحت وايميسيم طلسم شيم

دوئل با بينز:
اين هم يكي از دوئل هاي بي فايده هستش ... امان از وقتي بينز عصباني بشه
چون هيچ طلسمي روش بند نميشه كه همه ازش رد ميشن در نتيجه اون به راحتي شما رو طلسم ميكنه !!!!

اميدوارم كامل باشه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.