هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
مک بون پشمالو به دلیل مشکلاتی نمی تونه به سایت بیاد و اینو داد من که به جاش بزنم :

الستور جان، جان من تمومش کن !!

مثال حی و حاضر !
من نه دوستی با مدیرای سایت دارم نه چیزی ( در حد همین مسنجر !! ) ..
اما با همونی که تو هیچ اعتقادی بهش نداری یعنی " قدرت رول " دو بار بهترین نویسنده ایفای نقش شدم** !! و اعضای سایت به رول نویسیم احترام میذارن !!

قاطی کردن بعضی مسائل با هم دیگه مث قاطی کردن روغن و آبه بزورم بخای قاطیش کنی نمیشه عزیزم !!
شما دلت بره سایت نمیسوزه ، مسئله ات شخصی تر از این حرفاست ( از نوع تهاجمی حرف زدنت معلومه !! ) ! ... من خودمم با خیلی چیزای حذب مخالفم ولی بعضی جاها اگه همینا نبودن سایت خیلی اتفاقا براش میفتاد !! حداقل اینو قبول دارم !!
حرف دل : یه زمان عضو تازه وارد زیر پای شخصیت های بزرگ سایت له می شد ولی پا میشد خودشو می کشید بالا .. نمیدونم چی شده، ولی اعضای تازه وارد تغییر کرده ان !!

والسلام ../

به جون هر کی که دوستش دارم !! اینارو بره تعریف از خودم ننوشتم میخستم مثال بزنم !

( حرفام از نظر خودم اصلا توهین آمیز نیست !! ) !
در کم تر از دو دقیقه نوشته شد !

همين

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
ادب رو توی پستاتون رعایت کنید اگر از این به بعد پستی ببینم که توش کوچکترین بی احترامیی وجود داره پاک میکنم
در ضمن پست آرگوس فیلچ توی تاپیک حذب رو هم کوئیرل پاک کرد چون خلاف قوانین ایفای نقش بود( برای اطلاع بعضی ها)

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
حالا صحبت من به شما دوست عزیز :

خوب میدونی من چند وقته پیش کتاب ناهنجاری کودکان رو می خوندم ، چقدر توش من ، من داشت ، خوب دیگه اینطوریه ولی اونجا نوشته بود من ناشی از کمبود های اجتماعی هستم ... نمی دونم حالا چرا اومدی اینجا تا توی یک شهر مجازی خودت و خالی کنی !

خوب در ادامه باید بگم می تونی کمی مهربون باشی ، مثلا اینکه من بهت بگم من و تو یکی هستیم ، تو گلی به سر این ایفای نقش نزدی ... حتی تاثیرت کم تر از مالدبر توی ایفای نقش بوده ... تا بوده ما فعالیت های ارزشی شما رو در محفل و حذب دیدیم .... وزارت هم که هیچی ... جونه تو خندم میگیره ... مونتاگ کلا بدبختت کرد.

-----------------------------

نقل قول:
دوست من ، منی که با میام یه رول پشت سر تو می زنم یا یه رول راجع به تو می زنم ، تو حیطه قوانین می زنم و با "قدرت رول" این کار رو می کنم ... نه دسترسی بیشتری دارم نه قدرت بیشتری نه از شما خوشگلترم نه خوش هیکلتر نه هیچ چیز دیگه ای !

قدرت رول منظورت همون مدیرایی که پشته شما هستن ... بله ما هم همینو میگیم .

نقل قول:

آقایونی که می گید جادوگران برا همه به یک اندازه ، و بهونه هم میارید که حذب دسترسی به انجمن مدیران داره ، حذب توی رول چی از شما بیشتر داره ؟ ... اگه پستاش تاثیر گذارتره خب این "قدرت روله" ... ولی اگه پستای شما رو پاک می کنیم یا نمی دونم نمی زاریم پست بزنید و اینا ، می تونید برید شکایت کنید !

خوب مالدبر هم اونجا پست های قشنگی میزد ... نه ! ... بله پست های بی معنی و فقط برای خراب کردن وجه دو مدیر زحمت کش واقعا جذابه .... پر رو بودن و توهین کردن رو شما با طنز اشتباه گرفتید .

نقل قول:

چیزی غیر قدرت رول این وسط مطرح نیست ... می تونید برید بنویسید زحمت بکشید خودتونو بالا بکشید تا بتونید با پستتون حال یه نفر رو بگیرید یا یه نفر رو قهرمان کنید !

اصولا نه ما نه هیچ عضوی نمی تونه این کار و بکنه ... مگر اینکه دسترسی و پشتیبانه زیادی داشته باشه ... راستی خودت و خیلی دسته بالا گرفتی .

نقل قول:

با هری که صحبت می کردیم می گفت که رول پلیینگ یعنی هر کاری می خوای بکنی با رول ... می خوای وزیر شی ؟ ... با چند نفر هماهنگ کن پست بزنین و خودتونو بکنید وزیر و کادر وزارت ... هر کاری می خوای بکنی با "قدرت رول" بکن !

شما همیشه منظور افراد و اشتباه متوجه میشید .... یا همیشه وقتی حرفی به نفعتونه ازش استفاده میکنید ... هر کاری می خوای بکنی با قدرت رول بکن .... نه با قدرت تو رول هر کاری خواستی بکن ... قدرت که میدونی چیه منظورم و می فهمی .

نقل قول:

اگه این وسط حذب چیزی غیر از این قدرت داره و به شما دوستان عزیز و گرامی که جادوگران رو برای همه به یک اندازه می خواین ضرر وارد می کنه بگید تا من همینجا رسما از شما معذرت بخوام !!!! اگه چیزی خلاف قوانین بود من در خدمتم .

ما ناراحتیم آخه شما دستشویی فرنگی دارید ما نداریم ... عزیزم ما مشکلمون اینه پست آرگوس پاک میشه چون با این شناسه عضو تازه وارد محصوب میشه ( اسنی جون از دسته ما ناراحت نشو ) ... ولی اگر یکی از شما این پست و میزد چی ... کسی جرات داشت بگه پسته بدیه !

نقل قول:

دوست عزیزی که می گی حذب می نویسه و یه نفر رو می کوبه و یه نفر رو بالا می کشه و هر کاری بخواد می کنه و مسخره می کنه و اینا ، اگه چیزی خارج از قوانین هست شما گزارش کن قطعا مسئول مربوطه رسیدگی می کنه ... ولی اگه نه ، رول های بر فرض من در حیطه قوانینه و به شما می گه بالا چشت ابروئه ، خب جای اینکه بشینی بگی این چرا به من تیکه می اندازه و بگی "من مامانمو می خوام!" بیا و رول بزن و از خودت دفاع کن ... نشستی یه گوشه داری بر و بر ما رو نگاه می کنی و انتظار داری هیچکس هم بهت بالاتر از گل نگه و تازه حلوا حلواتم بکنن ؟

ما که یادمون نیست ... خودت هم خوب میدونی من به شخصه حذب و چند بار تو کارواش بردم ... چند بار هم رنگ کردم .

نقل قول:

آقایون کاسه داغتر از آش ! ... حذبی که با شما کاری نداره ، شمام باهاش کار نداشته باشید ... الستور مودی ، قربون اون چشم جادویی زاقارتت برم! ... حذب به انجمن مدیران دسترسی داره ؟ ... خب این چه ربطی به رول داره ؟ ... چرا همه چی رو به هم ربط می دی ؟ ... تازه اگه این به رول هم ربط داشته باشه چه ربطی به تو داره ؟
اگه حذب به تو ضرری رسونده بیا بگو ... جادوگران ارث بابای حذب و امثال حذب نیست که می گید "جادوگران برا همه به یک اندازه"

هوم ... به من چه ... به تو چه ... من نه منم ؟!؟ .... اگر انجمن خصوصیه پس یک عدهء خاص باید ببیند ... اگر عمومی ما هم باید ببینیم ... شما به جز یک تاپیک آش و لاش چیزی بیشتر نیستید ... ما حق مساوی می خوایم ... نه این که طرف از ترس شماها و مدیرانی که شما رو غول کردن فقط توی تالار ها پست بزنه !

نقل قول:

اگه گوشه ای از این جادوگران با وجود حذب مختل شده یا بهش آسیبی رسیده بگید تا درستش کنیم !

شما خودتون بزرگترین آسیب به این دنیای مجازی هستید ... خودت کمی فکر کنی می فهمی که حرفم درسته .

نقل قول:

فقط بهونه الکی ... فقط بهونه ...
یکی می شنوه که تو انجمن مدیران یه خبرائیه ... بعد می گه که آره حذب چرا دسترسی داره ؟!
آخه قربون اون قد و بالات برم من! ... کجای این به تو ربط داره ؟ ... والا هیچ جاش ... مدیران باید رسیدگی کنن و دارن می کنن و خودتم بهتر از بقیه خبر داری قطعا !
در ضمن انقدر اتفاقات مختلف رو به حذب ربط ندید .
اگه یه پشه شب موقع خواب ایگور رو نیش بزنه فرداش میره فونت "جادوگران برای همه به یک اندازه" تو امضاشو بزرگتر می کنه تا بگه آره این تقصیر حذب بود !

ایگور میگن مار نیشت زده ... آهان ... میگه که بوق میزنن دقت نکن ... عزیزم این چیه تو میگی بیا بوست کنم که از دستم ناراحت نباشی ... گریه نکن حالا ....خوب ببین اصولا ایفای نقش و جادوگران و اعضا میسازن این سایت بدون عضو مرده است ... پس هر چی اینجا بشه به ما ربط داره .

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۸:۳۴:۵۳

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
LMAO ... ROTFL !!!
یه یه یه ! ... کس دیگه ای نیست خالی کنه خودشو ؟ ... آقا دیگه کسی نبود که بخواد احیانا چیزی در مورد حذب بگه ؟!

من گفتگو با مدیران رو خوندم که چند پست اولش فقط این بود که آقا حذب چرا هست چرا به مدیرا توهین می کنه چرا حذب انجمن مدیرانو می بینه چرا چرا و چراهای دیگه که فقط چرا بودن !

بعد تو نحوه برخورد یه چیزایی جدا از بحث حذب و مدیرا مطرح شد که اونا به من ربطی ندارن کلا من نظرم در مورد حذبه .

آقایونی که کلی لیچار بار حذب کردید و می گید حذب نمی دونم رولو مال خودش کرده و چند نفر انقدر قدرت دارن که هر کاری می خوان می کنن و اینا .

منی که عضو ایفای نقشم ، واقعا چه چیزی با حذب به دست آوردم ؟ ... من از وقتی رفتم توی حذب ، چه چیزی بهم اضافه شده ؟ ... مال باباتونو بالا کشیدم یا سر خودتون کلاه گذاشتم ؟

شمایی که می گید حذب قدرت بیشتر داره و حذب سهم بیشتر داره و اینا ؟ ... حذب دسترسی اضافی داره ؟ ... حذب پستای شما رو پاک می کنه ؟ ... حذب جلوی فرافکنی ها و در فشانی های شما توی رول رو می گیره ؟!

دوست من ، منی که با میام یه رول پشت سر تو می زنم یا یه رول راجع به تو می زنم ، تو حیطه قوانین می زنم و با "قدرت رول" این کار رو می کنم ... نه دسترسی بیشتری دارم نه قدرت بیشتری نه از شما خوشگلترم نه خوش هیکلتر نه هیچ چیز دیگه ای !

آقایونی که می گید جادوگران برا همه به یک اندازه ، و بهونه هم میارید که حذب دسترسی به انجمن مدیران داره ، حذب توی رول چی از شما بیشتر داره ؟ ... اگه پستاش تاثیر گذارتره خب این "قدرت روله" ... ولی اگه پستای شما رو پاک می کنیم یا نمی دونم نمی زاریم پست بزنید و اینا ، می تونید برید شکایت کنید !

چیزی غیر قدرت رول این وسط مطرح نیست ... می تونید برید بنویسید زحمت بکشید خودتونو بالا بکشید تا بتونید با پستتون حال یه نفر رو بگیرید یا یه نفر رو قهرمان کنید !

با هری که صحبت می کردیم می گفت که رول پلیینگ یعنی هر کاری می خوای بکنی با رول ... می خوای وزیر شی ؟ ... با چند نفر هماهنگ کن پست بزنین و خودتونو بکنید وزیر و کادر وزارت ... هر کاری می خوای بکنی با "قدرت رول" بکن !

اگه این وسط حذب چیزی غیر از این قدرت داره و به شما دوستان عزیز و گرامی که جادوگران رو برای همه به یک اندازه می خواین ضرر وارد می کنه بگید تا من همینجا رسما از شما معذرت بخوام !!!! اگه چیزی خلاف قوانین بود من در خدمتم .

دوست عزیزی که می گی حذب می نویسه و یه نفر رو می کوبه و یه نفر رو بالا می کشه و هر کاری بخواد می کنه و مسخره می کنه و اینا ، اگه چیزی خارج از قوانین هست شما گزارش کن قطعا مسئول مربوطه رسیدگی می کنه ... ولی اگه نه ، رول های بر فرض من در حیطه قوانینه و به شما می گه بالا چشت ابروئه ، خب جای اینکه بشینی بگی این چرا به من تیکه می اندازه و بگی "من مامانمو می خوام!" بیا و رول بزن و از خودت دفاع کن ... نشستی یه گوشه داری بر و بر ما رو نگاه می کنی و انتظار داری هیچکس هم بهت بالاتر از گل نگه و تازه حلوا حلواتم بکنن ؟
نه عزیز من اینجوری نیست .

آقایون کاسه داغتر از آش ! ... حذبی که با شما کاری نداره ، شمام باهاش کار نداشته باشید ... الستور مودی ، قربون اون چشم جادویی زاقارتت برم! ... حذب به انجمن مدیران دسترسی داره ؟ ... خب این چه ربطی به رول داره ؟ ... چرا همه چی رو به هم ربط می دی ؟ ... تازه اگه این به رول هم ربط داشته باشه چه ربطی به تو داره ؟
اگه حذب به تو ضرری رسونده بیا بگو ... جادوگران ارث بابای حذب و امثال حذب نیست که می گید "جادوگران برا همه به یک اندازه"
اگه گوشه ای از این جادوگران با وجود حذب مختل شده یا بهش آسیبی رسیده بگید تا درستش کنیم !

فقط بهونه الکی ... فقط بهونه ...
یکی می شنوه که تو انجمن مدیران یه خبرائیه ... بعد می گه که آره حذب چرا دسترسی داره ؟!
آخه قربون اون قد و بالات برم من! ... کجای این به تو ربط داره ؟ ... والا هیچ جاش ... مدیران باید رسیدگی کنن و دارن می کنن و خودتم بهتر از بقیه خبر داری قطعا !
در ضمن انقدر اتفاقات مختلف رو به حذب ربط ندید .
اگه یه پشه شب موقع خواب ایگور رو نیش بزنه فرداش میره فونت "جادوگران برای همه به یک اندازه" تو امضاشو بزرگتر می کنه تا بگه آره این تقصیر حذب بود !

===

سعی کردم به پیروی از دوستان قبلی پست نزنم که هر چی دلشون خواسته گفتن چون من شخصیت دارم ! ... همه مطالب رو در صحت کامل عقلی نوشتم و اگر هم چیزی توش بوده که به نظرتون توهین بوده آره بوده چون هیچ کلمه ای از این پست رو ویرایش نمی کنم و همش تایید شده و از زیر صافی گذشته!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
یکی بیاد یه تعریف درست از پست هری پاتری برام بگید...

پستیه که همش هری بشینه با لرد مبارزه کنه هی هری لردو بزنه هی لرد هری رو بزنه....

اگه اونجوری باشه هدویگ نباید تو رول حرف بزنه ادوارد جک باید ساکت بشه اش ویندر نباید حرف بزنه....و کلا رول مصنوعی میشه درسته....

نمیدونم چرا همش این پستها پاک میشه با مضمون غیر هری پاتری بودن اگه بخوایم هری پاتر بنویسیم بعد از تموم شدن کتابها رول میمیره درسته.....

این سایت در مضمون هری پاتره اما در اصل مطابق کتاپ بیش نمیره
مصلا مریلین هنوز زندست هدوریک حرف میزنه اش ویندر نظر میده مک بون کوئیدیچ بازی بازی میکنه و ادوارد جک هم پرواز میکنه....

خب اینا نشون میده ما هری پاتری نمینویسیم اگه مشکلی داره حرفام ربوشنم کنید مرسی

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
هوووم... چیز به روایت فتح رو پاک کردین؟ خب خیلی بدین :همر: خوشبختانه بیناموسی هم نبود من میتونم در موردش نظر بدم! : سه تا همر:

اگه اینجورچیزا هری پاتری نیستن خب کلا سایت رو تعطیل کنید به جاش یه جادوگران دات یوگی بزنین بعد توش بشینید با هم دیگه فن فیکشن بنویسید و جفت ایده آل ترجمه کنید که خیلی هری پاتری بشین و شادی و صمیمیت و غیره.

اگه اینجوریاس، انتخابات ریاست جمهوری واسه من خیلی عزیزه و لطفا بی زحمت بزنین هر چی پست در مورد انتخابات وزارت هست از دم پاک کنید. حتی توی مقالات هم یه مقاله در مورد وزارت هست که توش با چند تا از عزیزان من شوخی شده! کینک کونگ هم تازه برای همه ما عزیزه، ققی و حمید باهاش شوخی کرده بودن. خیلی کار زشتی کرده بودن... حالشونو بگیرین.

به نظر من اون پست از بیشتر پست هایی که توی این یکی دو هفته دیدم و زیرشون ناظر ویرایش کرده بود که «آفرین، تو خدای طنز و رولی، 117 از 100» بهتر بود. به خصوص که توش ملت انگشتشونم کرده بودن تو قبر من و من آن را خیلی خوب بود!

همین دیگه... اگه خیلی زحمت نمیشه لطفا همه ی پست ها رو پاک نکنید.

ویرایش شده توسط گیلدروی لاکهارت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۰ ۱۹:۵۱:۳۷
ویرایش شده توسط گیلدروی لاکهارت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۰ ۱۹:۵۴:۲۴

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
نقل قول:
در مورد حذب هم که یک بحث روله برین توی نحوه ی برخورد حرف بزنین

خوب....این جمله ی کریچره که در گفت و گو با مدیران بیان کرده.حقیقت هم هست و این بحث باید در این تاپیک ادامه پیدا میکرد.
در جواب این صحبت های انیتای عزیز نقل قول کردم:
نقل قول:
آخه مسئله حذب و مدیران، و داشتن یوزر و پسورد و چمیدونم این حرفا، ربطی داره به صحبت در مورد رول پلینگ؟! جدی ربط داره؟!! نداره والا!

نقل قول:
منظورم اصلا به شخصیت خاصی نیست، کلا دارم میگم!

اصلا منظور شما با شخصیت خاصی نیست.منم در همون اول پست شما،پی به این حقیقت بردم.

نقل قول:
من فکر میکنم بهتره به جای اینکه این بحث ها رو اینجا مطرح کنید، اجازه بدید همون حذب و مدیران، خودشون با هم اگر مشکلی دارند _ که ندارند_ رو حل کنند!

خب...شما میگید مشکلی ندارند.نظر شماست که متاسفانه با نظر خیلی از اعضای سایت مغایره.
تجربه نشون داده که حل مشکل با فریاد و پیرهن پاره کردن عده ای صورت میگیره و مدیران مجبور به سکوت میشوند.

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

ممد زاده ی ممدآبادیِ مملی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۰ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از یورقشاخر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
به آینات دامبل:
عجیبه... باز هم پست من رو درست نخوندین!(منظورم پست پایینیه منه... توی کارگاه سه شنبه که نوبتمه یک پست میزنم درست همونجوری که شما میخواین! من با شما دعوا ندارم فقط میگم چرا میگین فضاسازیت کمه؟ آخه من نمیفهمم! بگن نمایشنامه ت زشت بود... تایید نشد خیله خوب حرفی نیست، ولی دلیلی بیارن که اصلا وجود نداره، کمی تا قسمتی حرف داره! من حالا با شما دعوا ندارم!)
دلیل اینی که میگم پست من رو اینجا نخوندید اینه که گفتید:

نقل قول:
عزیز من، شما که هیچ اطلاعی از گشذته ی حذب، حاجی، برادر حمید یا چمیدونم هر کس دیگه و هر تاپیک دیگه ای رو در سایت نداری، چرا الکی چیز می نویسی؟!

من اولا تا بحال توی حذب پست موهنی چیزی نزدم، الآن هم گفتم که:

نقل قول:
من اوایلی که اومدم سایت(یعنی زمانی که شانس به شما رو کرد و من اومدم!) یک بار بلاک شدم و هرچی سابقه داشتم خراب شد... چرا؟ توهین به حاجی دارکی که اصلا اون زمان نمیدونستم کیه... به امضای من گیر داده بود...

من چی نوشتم شما چی نوشتید؟ وگه نه من قبل ازینکه بیام رول میدونستم برادر حمید همون حمید کوچولوئه و بعش فهمیدم شده برودریک بود. سرژ هم میدونستم قبلا ولدی بوده... حالا بیخیال! یک پیشنهاد بدم بهتون:
بیاین وقتی میخوایم به پست کسی جواب بدیم،پستش رو با دقت بخونیم!

در ضمن اینجا سرِ هیچ بحث نمیشه... بحث سر رفیق بازی بود که رفت. والسلام! من با کسی دعوا ندارم

پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

همزاد؟ محمد؟

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۰۰ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از این بقل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نقل قول:
اولا درست نقل قول کن

حرف من فقط درمورد اون تیکه بود. نیازی نبود کل این چیزی رو که نقل قول کردی بیارم!
بعدشم اگه فقط دلیل پاک شدن پستم "شوخی با چیزی که برامون ارزشمنده!!" بود من اصلا این پست (دو تا قبلی!) رو نمیفرستادم!

گوشت ذن... استخوان ذن؟

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
سلام
پست شما در تاپیک حذب به دلیل غیر هری پاتری بودن نمایشنامتون و همچنین شوخی با چیزی که برای همه ما ارزشمنده، پاک شد.
در صورت تکرار شناسه شما بسته خواهد شد.

با تشکر
مدیریت سایت جادوگران

اولا درست نقل قول کن
دوما به شما فقط در بلیتی که ارسال کردیم پاسخ میدیم
سوما خودم میدونم حزب رو چطور مینویسن من نوشتم تاپیک حذب (ستاد مرکزي حذب ليبرات دموکرات جادوگرياليستي)

ممنون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.