هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
تا الانش پست نزدم و نمی زنم ، این پست فقط برای طرح یه سواله !

تا اون جا که من دیدم ، همه ی این دعواها و جنگ ها واسه ی اینه که چرا حذبی ها قدرت مدیریت پشتشون بوده ! یعنی عده ای میگن چرا حذبی ها با قدرت مدیریت می تونن هر کاری می خوان بکنن !

واقعا جالبه ! فقط یه چند تا نکته بگم !
اگر ما ها قدرت مدیریت پشتمون بود ، مطمئن باشین یه مدیر ِ زیر آب زن نمی تونست کل وزارت رو بندازه !

در ضمن ، اگر جادوگران به یک اندازه درسته ، و نباید پشت سر هیچ کس نیروی مدیریت باشه و کسی توسط مدیرا نباید پشتیبانی بشه ، چه طور شده که بیل ویزلی عزیزمون این قدر مشتاق این دوستان شده و هفت هشت جور بهشون حال میده و ازشون پشتیبانی می کنه و قول باز شدن شناسه بهشون میده و زیر پستاشون رو ویرایش می کنه که آفرین که این طوری نوشتین !؟

نه واقعا اگر مدیر نباید پشت سر کسی باشه چرا الان این طوری شده !؟

اگر این مدیر نبود ، کی جرات داشت شلوغش کنه ؟ ها !؟

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
یه سری چیزا توجهمو جلب کرده، تک تک بهشون میرسم.

اولی در مورد تازه وارد بودنه که چند بار بهش اشاره شده:

نقل قول:
حرف دل : یه زمان عضو تازه وارد زیر پای شخصیت های بزرگ سایت له می شد ولی پا میشد خودشو می کشید بالا .. نمیدونم چی شده، ولی اعضای تازه وارد تغییر کرده ان !!

نقل قول:
...پس هیچکس نیاد خودش رو با کاربرایی که فکر می کنن با یوزر 21 هزار می تونن بزنن تاپیکی که یکی از شناسنامه های سایته که توش بارون هری دارک لرد(با آیدی حسنش) سالازار ونوس و ... توش پست زدنن رو ببنده طرف نکنن...

مک بون، رون یا همون لی جردن، فکر نمیکنم من عضو تازه وارد باشم!اگه دروغ میگم وایسا جلوم و بگو که دروغ میگی.خیلی قبل پیش من چندتا از پست هاتو توی گل گلی خوندم.پس فکر نکن که اینجا فقط تازه وارد های جهش یافته حرف میزنن!مرلین که احینانا تازه وارد نیست؟

ققنوس، اگه انقدر سطحی نگری که هیچی؛ اما چون میدونم خودت رو زدی به اون راه بدون که یه رقم اشتباه کردی.پنج رقم نبود،چهارتاست!

نقل قول:
شما دلت بره سایت نمیسوزه ، مسئله ات شخصی تر از این حرفاست ( از نوع تهاجمی حرف زدنت معلومه !! ) ! ... من خودمم با خیلی چیزای حذب مخالفم ولی بعضی جاها اگه همینا نبودن سایت خیلی اتفاقا براش میفتاد !! حداقل اینو قبول دارم !!

دلسوزی شما الگوی ماست،آخه ما باید ببینیم اساطیر چی کار میکنن و ما هم مثلشون رفتار کنیم.
در مورد این که خیلی اتفاق ها برای سایت می افتاد قبول دارم، شاید پیشرفتش بیشتر میشد و یه رول اعصاب خورد کن و مسخره راه نمی افتاد.قبول دارم بعضی وقت ها پست های قشنگی توسط حذبی ها زده میشه.
مساله اینه که ممکنه از هر ده تا پست حذب فقط سه تا قشنگ این وسط زده بشه اما مشکل وقتی هست که هر کی یه پست رو میخونه اول به اسم نویسندش نگاه میکنه.وقتی پست توسط ققنوس،سرژ ،
آنیتا و یا هر کس دیگه ای که کلکسیون افتخارات داره زده بشه اگه مزخرفترین پست موجود هم باشه باز هم آدم به خودش تلقین میکنه که داره یه پست قشنگ میخونه.تلقین معجزه میکنه

نقل قول:
"قدرت رول"

بابا اصلا شما خداوندگار رولین...چرا رول،کل سایت...نه اصلا خدای نتین..
بهتره یه اسپات لایت بالای چت باکس بذارن و بنویسن : Powered by
Hezb
آخه قدرت شما از قدرت جوش هسته ای هم بیشتره!

نقل قول:
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ

کریچر، با چیزایی که نوشتی جبهت به طرز واضحی مشخص شد!

نقل قول:
وی رول شوخی با بیل ویزلی هیچ اشکالی نداره چون در کتاب از طرف مالفوی بدترین حرف ها نثارش میشه

اوه...بینز انتظار نداشتم اینطوری بگی، توی کتاب هری پاتر هم بیل ویزلی و کریچر و هری و بقیه مدیرن؟تو کتاب سایت جادوگران هست؟توی کتاب منوی مدیریت و بلاک کردنو این چیزا هست؟
نظر خوبی نبود.

فعلا حرف دیگه ای ندارم...
راستی، بحث رو به خارج از سایت نکشونین.سایت به سایت مربوطه...تو مسنجر هم به همه گفتم:
من با کسی مشکل ندارم...فقط مشکل ساز نشین!

*پست دیشبمو به دلایلی پاک کردم که دوباره بزنم،اما فعلا جاش نیست

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
با سلام ما هم نظر میدیم...

من کلا با ایده حذب مشکلی ندارم چون یه ایده خوبه و کارهای مفیدی هم برا سایت کرده(در راستای اینکه نا حق نگفته باشیم)
خب من همه اینها رو قبول دارم..قدرت رول اعضای حذبم قبول دارم و قبول دارم تک تکشون از بهترین نویسنده های سایتن....

اما خب به نظر من این برنامه ای که حذب پیش گرفته یعنی کل کل با مدیرا هیچ سودی نداره و تازه باعث میشه که بقیه اعضای سایتم از دستشون گله مند شن...

حالا که شما حذبی های عزیز این قدر قدرت رول دارین خب بیاین مشکلات سایتو به صورت طنز در ارین و بیان کنین چه اشکالی داره هم مدیرا خوشش می اید و سایت بهتر میشه هم که اعضا از خوندن پست شما لذت میبرن...

یادمه توی چارچوب مسابقات جام جهانی کوئیدیچ بود با تیم حذم تاذ کبود چه بی ناموسی نویسی هایی میکردن..نمیدونم تجاوز و گرفتن بوق و ....خب ادمم میخنده اما چه سودی برا سایت داره

چهار تاب چه ارزشی میان این پستها رو میخونن میگن ببین بهترین نویسندها چی مینویسن بذار ما هم همونا رو بویسیم....

این میشه که اونا میان شروع میکنن بینامویس نویسی بعد بلاک میشن بعد هم مدعی میشن فلانی نوشت بلاک نشد اقا پارتی بازیه..ای وای پارتی بازیه...

من میگم چرا حذب باید کاری کنه که همیشه اعضای در مرض خارج شدن از ایفای نقشو اینا باشن به یاد دادم یه زمانی برا توهین به کوییرل و بیل در تاپیک گفتگو بامدیران اوریل و ققی و ادی و سرژهم بود گویا همه بلاک شدن......

به نظر من اگه حذب بیاد مشکلات سایتو به صورت رول در بیاره و بزنه خیلی بهتره تا اینکه فقط یه پست بزنه که ادم بیاد بخونه و بخنده که دیگه اسم اون پستم نیمشه طنز گذاشت باید گذاشت هجو.....

من الان دارم پیشنهاد میکنم که اگه حذب این کارو بکنه بهتره با هیچ کدم از اعضایشم مشکلی ندارم و اون حرفی هم میگه حذب نمیدونم با مدیرا و رفیقه و اینا رم به طور کلی رد میکنم....چون خودم دیدم بار ها و بارها اعضای حذب بلاک شدن و مورد اخطار و تذکر مدیران واقع شدن......

البته نیمگمن حذبی ها در مورد این مسئله بیگناهن مسائلی هم بوده که اون ربطی به حذب نداره برا ی همهی اعضای جا افتاده بوده...

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او كه ما را اصيل پاك آفريد!

سلام بر همه:

اصلا اين بحثا مطرح نيست كه حذب چيكار مي كنه يا چه افكاري در مغز شريف اعضايش ميگذره! مهم اينجاست كه اصلا چرا بايد يك گروه ساده اي كه چند تا ناظر و عضو ساده ميان و از يه تاپيك رول نويسي شروع مي كنند، به اين جاي بالا برسن و قدرت براي خودشون فرض كنند. مطمئنا بعضي مديران هم در جريان هستيد كه اين افراد شايد تو خود سايت براتون شاخ و شونه نكشن، ولي مطمئنا در محيط مسنجر افكار و عقايد خودشون رو پياده مي كنند و حتي با اين كارا باعث ميشن كه حتي يه عده اصلا از فعاليت در جادوگران نا اميد بشن!( ميذارن ميرن)
* در اينجا حذبيان به مافياي سازمان يافته تشبيه ميشن و لابد ققي هم پدرخوانده شان هست *
واقعا هم متاسفانه همينطور شده گويا!
اصلا وقتي مديريت به افكار چند نفر احترام ميذاره و اين چند نفر بر فرض مثال از اين تاپيك ساده پيشرفت مي كنند و يه جورايي قدرت مي گيرن، چرا نبايد به افكار اشخاص ديگه احترام گذشت؟
آيا اين حذبيان چون چند كيلو رنك برنده شدن آيا بهشون بيشتر بها ميديد؟
چه بسيارند افرادي كه با تقلب رنك و مقام برنده اند!
چه بسيارند افرادي كه بر اثر اشتباهات فردي مديران ناظر شده اند( سخن اسكاور)
آيا مگر اين ها همان عضوهاي ساده اي نبودند كه اين تاپيك رو زدند؟
شما به افكار آنها احترام گذاشتيد ولي حاضر نيستيد به افكار يه عده ديگه احترام بذاريد؟
آيا حذب به نظر شما بايد تنها گروهكي باشه كه توي ايفاي نقش واسه خودش قدرت ميگيره؟
به نظر شما بهتر نيست كلا اين گروهك بازي ها رو از ريشه حذف كنيد؟
مديريت انجمني گفتند، قدرتي گفتند، مسئوليتي گفتند!
باور كنيد خيلي افراد هستند با كلي مدرك و دليل كه مي تونن اعتراض كنند، و فقط كافيه اينكارو بكنن، اين تهديد نيست دوستان عزيز، اما واقعا خوشايند نيست براي يك سايتي كه توش نوجوانان رفت و آمد دارند و فقط جهت تفريح و سرگرميه!
موضوع اينجاست كه متاسفانه به افكار اشخاص ديگه احترام گذاشته نميشه خيلي! شما مثلا فكر مي كنيد يك نفر كه قديمي باشه و نظارت چند تا فروم رو تجربه كرده، خيلي بهتر از يه تازه وارده كه يك ايده جديدي داره!
نه اين حرفا نبايد مطرح باشه، اگر مديران انجمن ها ميخوان قدرت و اختيار رو در ايفاي نقش به گروهكي بسپارند چرا همش بايد آن گروه حذب باشه؟
ما نميگيم كه حذب منوي مديريت داره و توي اون منو هم قشنگ آقاي وبمستر اصلي براشون تك تك دسترسي به ماژول هاي مختلف رو فعال كرده! نه بحث ما اين نيست!

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
خوب با اجازه ی بزرگان حذب منم به عنوان کوچک ترین عضو حذب نظرمو بگم
من از اولی که وارد ایفای نقش شدم حذب رو شناختم یعنی قبل از اینکه بدونم مدیرای سایت چه کسانی هستن من اعضای حذب رو میشناختم و تا جاییکه میتونستم پست های اونا رو میخوندم
در مورد این مطلب که میگن اعضای حذب بی ناموسی مینویسن و این حرفا من خودم اصلا قبول ندارم که حذب بیناموسی نوشته و برخورد نشده من خودم بار ها دیدم پست های اعضای حذب پاک شده و بسیاری از اعضای حذب بلاک شدن و اگر به کل سایت نگاه کنین پست هایی که اعضای دیگه ایفای نقش زدن و بی ناموسی بوده خیلی بیشتر از پست های اعضای حذب بوده
تا اونجایی که من دیدم تمام فعالیت حذب توی رول هست یعنی یک گروه هستیم توی رول و فقط تو رول فعالیت میکنیم و مشکل از اونجا شروع میشه که مخالفان حذب به جای اینکه تو رول قدرت خودشون رو نشون بدن میرن در خارج رول تلافی میکنن . پشت سر اعضا بد گویی میکنن برا خودشون فلسفه بافی میکنن و برای خودشون یه پشت صحنه درست میکنن که مثلا من با کریچر و اسکاور چون دوست هستم اونا هم به من اجازه میدن تا هر کاری میخوام بکنم اگر دوستی میان اعضای حذب و برخی مدیران هست فقط در بیرون سایت هست ولی در داخل سایت من بینز هستم و کریچر هم یک مدیر حتی در مورد یک مسابقه ی کوئیدیچ یکی از تیم ها به نتیجه ی بازی اعتراض داشت که بلیت فرستاده بود که در اون مورد از من بازخواست شد یا مثلا پست هایی از خود من بوده که به راحتی پاک شده
در مورد این قضیه که میگن سایت الان دست چهار پنج نفر از اعضای حذبه و این حرفا به نظر من کلا حرف خنده داری هستش خود شما برید تمام تاپیک ها رو نگاه کنید و ببینید اعضای حذب چند پست توی این چند ماه اخیر زدن فکر نکنم تعدادش بیشتر از انگشتان دو دست باشه حالا انگشت کم آوردید میتونید از انگشتان پاتون هم استفاده کنید ولی فعالیت حذب بسیار کم شده و دقیقا تو همین زمان هست که به حذب گیر داده میشه تو مسنجر هم همیشه حرف هایی شنیده میشه که مثلا فلان مدیر با فلان عضو حذب دوسته و این حرفا . به نظر من برخی اعضا برای مخالفت با حذب این شیوه رو انتخاب کردن چون قدرت رول ندارن چون تو رول نمیتونن به گرد پای اعضای حذب برسن چون در رول باهاشون شوخی میشه و افرای مثل مودی که برای رول سایت مثل سم هستن اومدن و دارن به حذب گیر میدن من موندم اصولا حذب این افراد رو در حدی نمیدونه که بخواد که براشون مشکلی ایجاد کنه
افرادی مثل مودی وقتی پست میزنن کلا سه نفر پستشون رو نمیخونه و برای من که ناظر انجمن هستم و باید همه ی پست ها رو بخونم خیلی مشکله که بتونم یکی از پست های چنین افرادی رو بخونم ولی طبق وظیفه میخونم تا تخلفی صورت نگرفته باشه چون فقط برای بالا رفتن تعداد پست رول میزنن
به نظر من حذب هیچ فعالیت غیر قانونی تو سایت نداشته و از هیچ رانت و امتیاز خاصی بهره نبرده بلکه برعکس به خاطر حساسیتی که روی اعضاش بوده کوچک ترین تخلفش به چشم اومده و اونو چند برابر بزرگ تر کردن
مشکل از نوع برخورد بعضی افراد با حذبه مشکل نوع نگاه به حذبه مشکل نداشتن قدرت رول زنی هست مشکل اینه که برخی نمیتونن ببینن که افرادی هستن که بهتر از اونا مینویسن مشکل اینه که برخی یه محدوده برا خودشون درست کردن و میگن همه باید تو این محدوده حرکت کنن ولی هیچ وقت نمیخوان بفهمن که محدوده اون چیزیه که قوانین سایت مشخص کرده توی رول مسخره کردن شناسه کریچر که یه جن مفلوک هست هیچ اشکالی نداره چون تو کتاب هست توی رول شوخی با بیل ویزلی هیچ اشکالی نداره چون در کتاب از طرف مالفوی بدترین حرف ها نثارش میشه در رول تا حد قوانین سایت میشه نوشت ولی اگر در غیر رول باشه قضیه فرق میکنه من در غیر رول به خودم اجازه نمیدم با هری پاتر شوخی کنم من در غیر رول به خودم اجازه نمیدم با کریچر شوخی کنم چون اونا در غیر رول مدیر سایت هستن و احترامشون واجبه ولی در رول قضیه فرق میکنه تازه در رول هم اگر تخلفی صورت بگیره خیلی راحت برخورد میشه
در ضمن اینم میگم که بله در هر حرکتی که صورت میگیره ممکنه اشتباهاتی بوده باشه من منکر اشتباه اعضای حذب در برخی موارد نمیشم ولی باید با دقت ببینیم حذب برا سایت چی داشته آیا نکات منفیش بیشتر بوده یا نکات مثبتش
به نظر من اگر کسی دید حذب در جایی بد عمل کرده اگر بیاد و پیشنهاد بده و بگه اگر اینطور عمل میکردید بهتر بود معلومه که رول و سایت رو دوست داره معلومه که میخواد سایت پیشرفت کنه ولی اگر کسی بخواد بگه کلا در حذب رو ببندین تمام اعضاش رو بلاک کنین و غیره مشخصه که از حسادت این حرفا رو میزنه مشخصه که برای رول و سایت هیچ ارزشی قائل نیست

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۸:۱۷ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:
ققنوس نوشته:
واقعا به اون مدیری که پست آرگوس رو پاک کرد نمی دونم چی بگم!!واقعا نمی دونم چی بگم
مدرسه ایفای نقش پر شده از پستای چرت و پرت گیلدی و آرگوس(اسنیپ قدیم) یا آدمایی از این دست که پست قشنگ می زنن پاک میشه!!جالبه واقعا ادامه بدید تا کاربرای درست حسابی برن و بعد خودتون بمونید با عشق ریشه کن کردن بی ناموسی با عشق بیرون انداختن حذبی ها و بی ناموس نویس ها

شناسه شما به دلیل نوشتن مطالب بالا بلاک شد.

به بقیه: این تاپیک برای نوشتن در مورد روله لطفا در مورد رول صحبت کنید. صحبت در مورد مدیریت سایت رو در تایپک گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ... ادامه بدید.

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۸:۲۶:۳۸

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۰:۲۸ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آخ جان مناظره! جانمي جان دعوا!

من هم نه به عنوان يك كاربر با شماره كاربري دو رقمي، كه به عنوان يه عضو ساده نظرمو در مورد حذب و ايفاي نقش ميگم! اصلا هم مهم نيست كسي اين نظرو بخونه يا نه، بهرحال تو اين سايت اونقدر آزادي وجود داره كه بشه نظرمونو اعلام كنيم.

اينكه در يك سايت ميبينيم گاهي وقتا اكيپ هايي بوجود ميان كه نبض سايت رو در دست ميگيرن يك امر طبيعيه.. ما خودمون هم اولاي سايت گروهي بوديم واسه خودمون و بعد اعضاي تازه وارد به ما اضافه ميشدن. حالا هم يه مدت زياديه كه يه اكيپي به نام حذب به وجود اومده.. حالا يا با قصد و برنامه قبلي و با اهداف از پيش تعيين شده و يا كاملا اتفاقي و فقط و فقط به خاطر جمع شدن چند نفر دور هم و لذت بردن از هنر نوشتن.

به نظر من اشكالي نداره كه يه گروه اينچنيني وجود داشته باشه، چون باعث ميشه افراد داخل گروه به هم كمك كنن تا اشكالاتشون برطرف بشه و استعدادشون رو با پشتيباني همديگه شكوفا كنن.

اما چند تا چيز مهم هست كه باعث شده بعضيا نسبت به حذب حساسيت نشون بدن و اونو يه كم جدي بگيرن.. اگرنه اين هم ميشد مثل همون گروه خاكستري، محفل، مرگخواران،..

يكي از مهمترين اونا به كار بردن هنر و استعداد در راه غلطه.. هيچ كس نميتونه قدرت نويسندگي و "قدرت رول" سرژ، برودريك بود(برادر حميد سابق) رو خيلي زير سوال ببره. من به شخصه شك ندارم كه اين دو نفر خيلي به نوشتن واردن و خوب بلدن چطور حرفاشون رو توي نوشته هاي رولشون تزريق كنن.

حالا چه چيزايي توي اين نمايشنامه ها تزريق ميشه؟ بي ناموسي، گفتن چيزايي كه من حتي روم نميشه اينجا نمونه بيارم! مثلا كي ميتونه به "شيرموز" گير بده؟ كي ميتونه "آنجاي نوراني" رو براي ما تعيين كنه كه منظور چي بوده؟ خوب همه اين مدل كلمات وقتي در قالب يك نمايشنامه به خورد اعضا داده بشن چه چيز رو در ذهن تداعي ميكنن؟ اگه زماني ما استفاده از كلمه "تنفس مصنوعي" رو مذموم ميدونستيم الان با "قدرت رول" ميان چيزايي رو عنوان ميكنن صد برابر بدتر از اون! شما با كمك "قدرت رول" چه چيزهايي رو كه ترويج نميدين!

اگر مديرا انعطافشون بيشتر از اين بود رول پلينگ سايت تا الان تبديل شده بود به جيگر دات كام!

مديريت فقط لرد مملي! وقتي اون مدير بود كسي جرئت داشت امضاي بي ناموسي بذاره؟ در جا بلاك ميشد. همين ققي خودمون با مملي درافتاد و اون هم با خونسردي كامل ققي رو بلاك كرد.
اگه مديراي بعد از مملي تو اون زمان راهش رو با همين خشكي و به قول معروف "استكبارگرايانگي" ادامه ميدادن و هر كسي ميخواست خارج از محدوده حرف بزنه گوششو ميپيچوندن چطور ميشد؟‌ ديگه حذب ميتونست قدرتش رو نشون بده؟

يه اشكال ديگه حذب بعد از بي ناموسي نويسي توهين به مديريت بود كه خوب برخورد قاطعي انجام نشد.

حالا اگه يه نفر از حذب بياد بر ضد مديرها چيزي بنويسه و مدير بخواد جلوش وايسه چهار پنج نفر حذبي ديگه با "قدرت رول"ي كه دارن ميان ازش حمايت ميكنن و قضيه پيچونده ميشه.

اما اگه يه نفر كاربر عادي به طور قانوني باهاش برخورد بشه كيو داره ازش حمايت كنه؟ خودشم نميتونه كاري از پيش ببره..

مخالفم با این که میگی مدیرا رو ضایع کردن و مدیرا هم کاری نتونستن بکنن خیلی از مدیران توی همون تاپیک حزب پست زدن و بعضی وقتا بد حزبیا رو ضایع کردن البته اونم با همون رول مثل بارون خودمون . خود من تنهایی توی تاپیکی توی ریون یک مدت با همینایی که حزبین و همشون توی ریون عضو هستن به صورت رول مبارزه و کل کل میکردم و هیچ وقتم کم نیاوردم چون فکر میکنم اگه اونا رول میزنن و منو ضایع میکنن من بهترش رو میزنم چون میتونم

بله شما ميتوني! منم نگفتم نميتوني! اما برخورد قاطعي انجام ندادي، برخورد قاطع يعني تا ديدي طرف اومده در قالب نمايشنامه به مديرها توهين كرده و به اونا تهمت هاي بي ناموسي زده بياي براي هميشه حذف شناسش كني نه اينكه بري نمايشنامه شو ادامه بدي و حالا مثلا حالشم بگيري! چه فايده وقتي طرف زهرشو ريخته و راست راست راه ميره؟ مثلا همين سرژ خودمون كه يه زماني با شناسه السامور چه چيزها كه نمينوشت نبود؟ اون وقتا تند رفت و شناسشو پكوندن، دفعه دوم يواش يواش عمل كرد شناسشو نپوكندن كه هيچ تبديل به بهترين عضو ايفاي نقش هم شد!

طنز تحريف شده؟!

ويرايش بيل:
ديدم در بازه گفتم منم يه ويرايش بزنم نگن بيل ويزلي لال هست.
1- مرلين جان گل گفتي. با حرفات موافقم از كلمه اول تا آخر.
2- كريچر جان، شما هم وقت آزاد داري و هم حوصله اين بازيها و قطعا دليل بسيار موجهي براي اينكه وقتت رو اينجوري صرف كني. حد و حدود اخلاق عرفي هم روشنه، محدوده كتاباي هري پاتر هم واضحه. نمي شه از همه اين حدود گذشت و اسمش رو گذاشت قدرت رول.

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۰:۴۸:۰۵
ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۰:۵۹:۳۵
ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۱۲:۰۴:۴۰

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۰:۰۱ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
کریچر عزیز در پستت گفتی پست آرگوس پاک شده چون خلاف قوانین ایفای نقش بوده!!!! حاضرم شرط ببندم این پست رو ( پست مرحوم ) اگر با نهایت بد بینی بخونی با این حال هیچ وقت به گرد پست های ققنوس عزیز نمی رسه ولی چرا پست های اونو پاک نمی کنید!!؟ حتما واسه ققنوس عزیز* فرق می کنه... بله که فرق می کنه نا سلامتی ققنوس حذبی هستش و کلی تا الان سابقه ی توهین به مدیرارو داره طوری که مدیرا جیکشون هم در نیومده و این نشونگره قدرتشه!!!

بله مثل اینکه رنگ پوست ققنوس با رنگ پوست ما فرق می کنه... خوب منطقیه چون حذبیه!
توی پستت گفته بودی که " برای اطلاع بعضی ها" خوب هر کسی بخونه سریعا می فهمه که منظورت الستور بوده چون از همون اولش هم با الستور مخالف بودی و هیچ قبول نمی کنی که به هر پست میشه با دو دید نگاه کرد، یکی دید کاملا منفی به طوری که وقتی نوشته بشه " ف" پس حتما قصدش فحش بوده ولی دید دیگه ای هستش که هر موقع " ف" رو میبینی منتظر می مونی تا مقصور اصلی رو پیدا کنی!!!

من نمی دونم آیا هدویگ حذبی هستش و نباید پستش ایراد داشته باشه! آیا توهین های هدویگ در حدی هستش که قوانین اونارو ندیده قبول می کنه؟!!! آیا قوانین در پست هدویگ تغییر چهره میدن...

نگاهی آرام:

نقل قول:
دوست عزیزی که می گی حذب می نویسه و یه نفر رو می کوبه و یه نفر رو بالا می کشه و هر کاری بخواد می کنه و مسخره می کنه و اینا ، اگه چیزی خارج از قوانین هست شما گزارش کن قطعا مسئول مربوطه رسیدگی می کنه ... ولی اگه نه ، رول های بر فرض من در حیطه قوانینه و به شما می گه بالا چشت ابروئه ، خب جای اینکه بشینی بگی این چرا به من تیکه می اندازه و بگی "من مامانمو می خوام!" بیا و رول بزن و از خودت دفاع کن ... نشستی یه گوشه داری بر و بر ما رو نگاه می کنی و انتظار داری هیچکس هم بهت بالاتر از گل نگه و تازه حلوا حلواتم بکنن ؟
نه عزیز من اینجوری نیست .

نقل قول:
آقایون کاسه داغتر از آش ! ... حذبی که با شما کاری نداره ، شمام باهاش کار نداشته باشید ... الستور مودی ، قربون اون چشم جادویی زاقارتت برم! ... حذب به انجمن مدیران دسترسی داره ؟ ... خب این چه ربطی به رول داره ؟ ... چرا همه چی رو به هم ربط می دی ؟ ... تازه اگه این به رول هم ربط داشته باشه چه ربطی به تو داره ؟

( در اینجا اصلا هدویگ قصد توهین نداشته که... التور اصلا به دل نگیریا... اخه اینجا قوانین زیر میزی میگیره )

نقل قول:
آخه قربون اون قد و بالات برم من! ... کجای این به تو ربط داره ؟ ... والا هیچ جاش ... مدیران باید رسیدگی کنن و دارن می کنن و خودتم بهتر از بقیه خبر داری قطعا !

( در کمال احترام !!!! واقعا اگه روش حذب اینه ما هم یه چند تا قربونت برم بگیمو تا ته هر چی از زبونمون در اومد بنویسیم... من نمی گم که هدویگ اینجا هرچی خواسته بگه هااا من میگم خیلی محترمانه به الستور گفته به تو ربطی نداره که واقعا هم یک عضو حذب می تونه این رو بگه اخه تو حذبه! )

( منم فکر نکنم توهینی توی پستم بوده باشه اگه بوده بدونین که بوده دیگه تقصیر خودم که نیستش

در مورد رعایت کردن ادب والا طرفین دارین مثل هم حرف میزنین من یک پست از الستور توی همون تاپیک حزب دیدم که دقیقا مثال همون چیزی بود که الان داره بهش ایراد میگیره یعنی توهین به اعضا و مدیران .در مورد پاک کردن پست نظر هر مدیر با مدیر دیگه فرق داره شاید اگه من پست آرگوس رو میخوندم پاک نمیکردم چون من کلا زیاد سخت نمیگیرم ولی خب کوئیرل عزیز خونده و پاک کرده البته فکر میکنم کار درست رو هم کرده چون پستی بوده که وجهه ی خوبی نداشته

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۰:۳۵:۱۸

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
عزیزم ما مشکلمون اینه پست آرگوس پاک میشه چون با این شناسه عضو تازه وارد محصوب میشه ( اسنی جون از دسته ما ناراحت نشو ) ... ولی اگر یکی از شما این پست و میزد چی ... کسی جرات داشت بگه پسته بدیه !

اولا محسوب درسته
دوما بنده خودم میدونستم آرگوس فلیچ اسنیپه سابقه چون با خودم هماهنگ کردن که برن شخصیتشون رو واگذار کنن
سوم اینکه اون پست فقط به همون دلایلی که در بلیت اشاره کردم پاک شد و البته حقشون بود که به خاطر حرف زشتی که نوشته بودند چند روز بلاک بشه
و چهارم اینکه اگه هر کاربر عضو دیگه ای اون پست رو میزد چه مدیر چه ناظر چه حذبی اون پست پاک میشد

با تشکر

پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
تقریبا همه پستا رو خوندم!!
واقعا به اون مدیری که پست آرگوس رو پاک کرد نمی دونم چی بگم!!واقعا نمی دونم چی بگم
مدرسه ایفای نقش پر شده از پستای چرت و پرت گیلدی و آرگوس(اسنیپ قدیم) یا آدمایی از این دست که پست قشنگ می زنن پاک میشه!!جالبه واقعا ادامه بدید تا کاربرای درست حسابی برن و بعد خودتون بمونید با عشق ریشه کن کردن بی ناموسی با عشق بیرون انداختن حذبی ها و بی ناموس نویس ها
از حذبی ها و دیگر افراد طرف حساب الستور خواهش می کنم در مورده این کاربر هیچ فکری نکنن دچار خود بزرگ بینی شده و انرژی خودشون رو برای رول و برای گروهشون بذارن تا بحث کردن بی مورد!!
طرف حساب الستور مدیراس اون از مدیرا خواسته حذب رو ببندن!!
اگه مدیرا خواستن حذب رو ببندن اونوقت ما با مدیرا صحبت می کنیم پس هیچکس نیاد خودش رو با کاربرایی که فکر می کنن با یوزر 21 هزار می تونن بزنن تاپیکی که یکی از شناسنامه های سایته که توش بارون هری دارک لرد(با آیدی حسنش) سالازار ونوس و ... توش پست زدنن رو ببنده طرف نکنن
الانم مرلین توش پست زده نخوندم هنوز که بدونم بر ضد حذبه یا به نفع حذب ولی مهم اینه کسی زده به اسم مرلین
فکر کنم از کسایی که توش پست زدن ارزش این تاپیک مشخص باشه این تاپیک بارش طلاس
تاپیکی که خاطرات دشمنی و ها و دوستی ها این سایت رو تو یه سال گذشته ورق می زنه!!
فقط از دوستان خواهش می کنم بحث رو قاتی نکنن بحثه روله بحث کنید
الستور از مدیرا خواسته ببندن
پس وقتی خواستن ببندن بحث می کنیم نه الان که همه چی در حد حرفه اونم حرف های باد هوا!!
پس کسی انرژی الکی تو این تاپیک خرج نکنه!!

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.