هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

سارا اوانز old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
نقل قول:
بينز :
به نظر من حذب هيچ فعاليت غير قانوني تو سايت نداشته و از هيچ رانت و امتياز خاصي بهره نبرده بلکه برعکس به خاطر حساسيتي که روي اعضاش بوده کوچک ترين تخلفش به چشم اومده و اونو چند برابر بزرگ تر کردن

يعني به نظر شما دسترسي به انجمن خصوصي مديران و انجام کارهايي بدون مشورت بقيه مديرا مثل بازکردن شناسه شما به جاي يه هفته در سه روز و يا کارهاي ديگه تخلف نيست؟
اتفاقا تخلفات اعضاي حذب در پستاشون کاملا مشهوده...اونها بر خلاق قوانين به بعضي از مديرا توهين ها فراتر از انتظاري کردن که همين پست ها باعث شده اعضاي حذب به چشم بياد و حتي اعضاي تازه وارد بفهمن که آره همچين چيزي هم وجود داره! نه اينکه تخلفات کوچيکشون به خاطر اينکه حذبين بزرگ شده باشه! تخلفات اونها واقعا بزرگه!
وگرنه کي تا قبل از اين در مورد پست هاي حذب بحث مي شد که حالا همه بفهمند! فکر ميکنم دو سه ماهي بود که بحث حذب در نحوه برخورد به ميون نيومده بود!
من خودم وقتي مي بينم که کسي توي حذب نوشته حالا هرکس و هيچ فرقي هم نمي کنه که تازه وارد باشه و يا نباشه من پستشو مي خونم تا ببينم دوباره اين دفعه چه توهيني کرده اند!
تاپيک حذب به بد بودن و بد نوشتن مشهوره! و اين فقط تقصير همون اعضايي که احساس قدرت رول داره خفشون ميکنه!

نقل قول:
بينز :
همه بايد تو اين محدوده حرکت کنن ولي هيچ وقت نميخوان بفهمن که محدوده اون چيزيه که قوانين سايت مشخص کرده توي رول مسخره کردن شناسه کريچر که يه جن مفلوک هست هيچ اشکالي نداره چون تو کتاب هست توي رول شوخي با بيل ويزلي هيچ اشکالي نداره

بله...توي کتاب هيچ اشکالي نداره....مثل خيلي از پست هاي طنز که مثلا توي تالار ريون مي خوره و کريچر رو يک جن مفلوک نشون مي ده و توي تالار گريف با بيل خيلي شوخي مي شه!
اما مشکل مي دونيد چيه؟ اينه که هدف اعضاي حذب از آوردن مثلا اسم بيل توي پستاشون متأسفانه پيروي از قوانين کتاب نيست!
بلکه فقط و فقط اسم اونو به عنوان يک مدير وارد پستاشون مي کنن و سپس توهيناشون رو مي نويسن!
اصلا مگه حذب بوجود نيومده براي اينکه مخالف مديرا باشه؟ پس شما چطور مي تونيد بحث کتاب هاي رولينگ رو پيش بکشيد!
و اين برخلاف هم قوانين کتاب و هم قوانين سايته! و اگر اينو قبول نداريد من دو سه تا پست از حذب نشونتون مي دم که نه پاک شده نه فرد بلاک شده و نه اعتراضي شده!

نقل قول:
بينز :
به نظر من اگر کسي ديد حذب در جايي بد عمل کرده اگر بياد و پيشنهاد بده و بگه اگر اينطور عمل ميکرديد بهتر بود معلومه که رول و سايت رو دوست داره معلومه که ميخواد سايت پيشرفت کنه ولي اگر کسي بخواد بگه کلا در حذب رو ببندين تمام اعضاش رو بلاک کنين و غيره مشخصه که از حسادت اين حرفا رو ميزنه مشخصه که براي رول و سايت هيچ ارزشي قائل نيست

ما هيچ وقت نگفتيم که حذب رو ببنديد! ولي مي دونيد چيه ؟ الان کلا هدف حذب بده! قبلنا وقتي پستي توي حذب زده مي شد همه مديرا با هم توش حضور داشتن و همه با هم يک نقش رو ايفا مي کردن! اما حالا فقط و فقط يک و يا دو مدير توش نقش اصلي دارن و همه حرفا براي اونهاست و به طور مستقيم و غير مستقيم توهين مي شه! اين همش بده!
مي گيد بياد اشکلاتشو بگيد! اما خودتون تا يه اعتراض نسبت به پستتون مي شه مي آيد آي و واي مي کنيد که چرا گفتيد!
و يا اگه مثلا يه نفر بياد بگه که اينو نگو زشته مي گيد که به تو چه من هر جور دلم مي خواد مي نويسم! اگر هم بخواي مقاومت کني بايد از سايت بري!
کلا اعضاي حذب از اعضاي مغروري تشکيل شدن که متأسفانه به هيچ وجه انتقاد پذير نيستن! تجربه اين رو نشون داده!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1325
آفلاین
چند تا نکته بگم:

اول: با اینکه من نمیدونم آرامینتا، بووبو و غیره چرا رفتن( تا اونجایی که یادمه، بووبو برای یه چیز دیگه رفت!) ولی خوب میدونم که اگه این چند نفر رفتن، لرد ولدمورت اسبقتون( سرژ) حمید ، ققی و خیلیای دیگه به خاطر این کارا فعالیتشون قطع شده.

دوم: وقتی که شما عضو گریفیندور هستید و اصلا پاتون رو توی ریون نگذاشتید( که اگه گذاشته باشید هم، کار غیر قانونی کردید) الکی راجع به پستهای بیناموسی اونجا اظهار نظر نکنید لطفا! اونجا خودش ناظر داره، خودش مدیر داره و نیاز به صحبت های دوستان عزیز از تالار های دیگه نیست.
در ضمن خیلی خوبه که بدونید برای مدیر انجمن، تالار ریون با هافل و گریف و اسلی هیچ فرقی نمیکنه. پس زیاد غصه نخورید که یه مدیر دی
گه پستها رو پاک کرده.
در ضمن، بحث مدیران، بین خودشونه که چرا یکی رو بلاک کردن و یکی رو از بلاک در آوردن.

سوم: کسایی که میگین جادوگران برای همه به یک اندازه، جوابتون رو با یه مثال میگم:
شما با پدربزرگتون، همونجوری حرف میزنین که با یه بچه 5 ساله؟!

چهارم: مارکوس جان، ممنون از نتیجه گیری یک جانبه و خوبتون.

پنجم: سالازار، هر کسی عقاید خودش رو داره و نباید به خاطر حرفی که میزنه بهش بپری! همونجور که بیل قدرت ویرایش داره، کریچر هم داره.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

گیلدروی لاکهارتold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 596
آفلاین
هوووومم... ؟ گل؟ بلبل؟ شکوفه های بهاری؟ استخر، سونا جکوزی؟ اما واستون و دوستان در سواحل دریا؟

بیایید لحظاتی چشم هایمان را ببندیم و به این زیبایی های طبیعت فکر کنیم!

هوووووووووووووسااااااااااااااا.... هوووووســـــــــــــــــــــــااااااااا.... هوووووووووووسـاااااااااا.... با من تکرار کنید... هوووووسااااااا.... چشماتونو ببندین و با من تکرار کنین.... هوووووســـــــــــــااااااااااا...

حالا از روی صندلی بلند شین و ده قدم از مانیتور فاصله بگیرین و همراه با من این حرکاتو تمرین کنید: :bigkiss: (ها... کی شکلک های نرمش صبحگاهی رو پاک کرده؟)

حالا برگردین و در حالی که نفس های عمیق میکشین بشینین پشت میز و به نکات زیر دقت کنین:

1- سعی کنید کلا پست نزنید، به خصوص اگه قبلا تا حالا پست نزدین، شما دیگه نپرین وسط !

2- اگه احساس میکنین که در صورت پست نزدن، خدا شما رو نمی بخشه و حتما باید از حق مستضعفان دفاع کنید و اینجور چیزا، موقع زدن پست حتما آهنگ های عشقولانه گوش کنید.

3- اگه از جمله بینندگانی هستین که تازه لاگین کردین و هنوز پست های قبلی رو نخوندین، خدا رو شکر کنید و پست های قبلی رو هم نخونین.

4- اگه با هیچ کدوم از موارد قبل موافق نیستین، لطفا اینجا را کلیک کنید.

تمرین های جلسه ی بعد:
1- همراه با خانوم بچه ها به دل طبیعت رفته، از گل ها، بلبل ها و درختان عکس های کاملا هنری بیندازید.
2- سه نفر را به گرمی در آغوش خود بفشارید.

تا پارازیت بعدی، خدا نگهدار...

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 327
آفلاین
سلامی دوباره....

اگه تک تک این پستارو بخونیم می فهمیم که توی دل اعضا چی بوده که تا الان جرات گفتنشو نداشتن!!! واقعا چرا اعضا این شکلی شده بودن و هرگز به بیان این مشکلات نمی پرداختند؟؟!!!
خوب به راحتی می شه فهمید که هیچ عضوی دنبال دردسر نمی گشت و می دونست که اگر بخواد با حذب در بیوفته مدیرانی هستن که هیچ وقت اجازه نمی دن!!! اما به لطف بعضی از اعضا ( حالا اسم نمی برم ) این بحث باز شد و از همون اول کریچر عزیز می خواست سریع تر این بحث رو تعطیل کنه ولی اگه الان پست هارو بخونه می فهمه که چه کار اشتباهی می خواست بکنه!

هر عضوی اطلاعاتی از گذشته ی سایت دارن و اگر دقت کنین اعضای قدیمی ( بجز مدیران! ) اطلاعاتی مفیدی دارن که نشون میده حذب به چه دلیلی ساخته شده و چرا؟... مثلا چو عزیز با این که کم و بیشی از گذشته یادش بود گفت که حذب زمانی تشکیل شد که اعضای زیادی با وزیر شدن ققنوس مخالف بودن و طبق اطلاعات ایشون ( چو چانگ ) این تاپیک دومین بار است که زده میشه! ...
اگه کمی دقت کنین می فهمین که چرا این تاپیک زده شده... یعنی کسایی که میگن حذب به ایفای نقش کمک می کنه و هدفش اینه ، آیا اصلا حذب به این دلیل تشکیل شده؟ ... میبینید که فقط برای مخالفت با اعضا ساخته شده و هرگز هدفی جز این نداشته....
بعد از مدتی هم اعضای دیگری به حذب اضافه شدن و به مخالفت با مدیران پرداختند و بین خودشون "آزادی کلام" ایجاد کردن و همین باعث شد کلمات جدیدی در رول به وجود بیان که حتی گفتن ان ها در صحبت های گفتاری هم شرم آور است!!!!
اما چرا از اول با این نوع رول نویسی برخورد نشد؟!... اعضا هم وقتی میبینن افرادی که این جور پست ها را می زنن بیشتر به چشم میان و معمولا جزو بهترین نویسنده ها هستن، به اشتباه خیال می کنن به کار بردن این کلمات در رول باعث بهترین نویسنده شدن است! خوب این یعنی اینکه به راحتی طرز تفکر اعضای غیر حذبی را خراب می کنن... اما چرا تا الان این جور رول ها در سایت کم دیده شده ( منظور رول هایی هستن که در خارج از وزارت زده میشه و از کلمات شایع در حذب استفاده میشه ) به این دلیل است که مدیران با این جور پست ها برخورد می کنن! ولی چرا با این پست ها در حذب برخوردی صورت نمیگیره جای بحث داره!!!!

نتیجه گیری کلی:

حذب از اول به دلیل افکاری نا پسند به وجود اومده پس هیچ وقت هدف بهتر کردن رول پلیینگ رو نداشتن، البته در رول پلیینگ تاثیر خوبی داشته و باعث شده سطح رول ها بالا بره ولی آیا تاثیر مثبتی که گذاشته در مقابل تاثیرات منفی آن قابل مقایسه است؟
وقتی گروهی برای رول تاثیر چندانی ندارد پس چرا افرادی از ازبین رفتن ان می ترسن!؟؟؛ همچین گروهی در اخلاق و رفتار اعضا هم می تونه تاثیر گزار باشه....

با تشک
مارکوس فلینت!

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۱:۵۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

سارا اوانز old

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
با سلام!

نقل قول:
بادراد ریشو :
تا اون جا که من دیدم ، همه ی این دعواها و جنگ ها واسه ی اینه که چرا حذبی ها قدرت مدیریت پشتشون بوده ! یعنی عده ای میگن چرا حذبی ها با قدرت مدیریت می تونن هر کاری می خوان بکنن !

عزیز من داری اشتباه فکر میکنی! دعوا سر اینه که چرا اعضای حذب برخلاف قوانین پیش می رن و مدیرا هیچ کاری نمی کنن! و یا وقتی هم می فهمن چون از رفیقاشونه هیچی نمی گن؟

نقل قول:
بادراد ریشو :
اگر ما ها قدرت مدیریت پشتمون بود ، مطمئن باشین یه مدیر ِ زیر آب زن نمی تونست کل وزارت رو بندازه !

نمی دونم این کلمه زیر آب زن ساخته تخیلات و تصورات کیه؟ وقتی شما خودتون هم اعتقاد دارید پست های قشنگی نمی زنید و یه مدیر وظیفه داره که همه چی رو به مدیر اصلی گزارش بده هیچ کس اسم این رو نمی زاره زیر آب زنی!
و باید گفت که کسی که تخلفی می کنه و انتظار داره که کسی نیاد بگه چرا این کار رو کردی اسم این میشه خود خواهی! و احساس برتری!

نقل قول:
بادراد ریشو :
در ضمن ، اگر جادوگران به یک اندازه درسته ، و نباید پشت سر هیچ کس نیروی مدیریت باشه و کسی توسط مدیرا نباید پشتیبانی بشه ، چه طور شده که بیل ویزلی عزیزمون این قدر مشتاق این دوستان شده و هفت هشت جور بهشون حال میده و ازشون پشتیبانی می کنه و قول باز شدن شناسه بهشون میده و زیر پستاشون رو ویرایش می کنه که آفرین که این طوری نوشتین !؟

الان دیگه هر کسی می دونه کی طرف کیه! این کاملا واضحه و یک ویرایش چیزی رو عوض نمیکنه!
مطمئن باش که بیل اگه مدیر هم نبود این حرف رو می زد...وقتی یه حرفی حقه و کاملا واضحه یه طرفداری چیزی ازش کم و یا بهش اضافه نمی کنه!
کسی که با حرف های مرلین موافق بوده بعد از ویرایش بیل هنوز هم موافقه و کسی هم که مخالف باشه هم هنوز مخالفه!

نقل قول:
نه واقعا اگر مدیر نباید پشت سر کسی باشه چرا الان این طوری شده !؟اگر این مدیر نبود ، کی جرات داشت شلوغش کنه ؟ ها !؟

مدیر ؟ تو داری می گی مدیر نباشه؟ اصلا همه این بحث های همش به مدیریت بر می گرده!
خب صبر کن صبر کن! داری خیلی تند می ری!
خوبه که جناب کریچر هم اعلام کردن که طرف حذبن و یا دوستان دیگه!
بهر حال من مطمئنم که هیچ کدوم از مدیرا به عنوان مدیر چیزی نگفتن!
اونها هم عضوی از سایت هستن و نظرشون رو می گن! حالا یکی توی زیر نویس و ویرایش و یکی هم توی یک پست!
اما سوالت رو می خوام جواب بدم!
این مسائلی که بوجود اومده قبلا هم مدیرا ازش باخبر بودن ولی هیچ کدوم چیزی نگفتن! این اعضا بودن که اومدن گفتن و اون موقع بود که همه اومدن طرفداری!
مصداقش هم کاملا مشخصه و باید بگم که جرأت داشتن چیزی نیست که فقط مختص حذبیا باشه برای انجام کارهای خلاف قانون!
ما همه جرئت داریم که حرف می زنیم! هیچ مدیری هم در ابتدا پشت قضیه نبود.
کاملا مشهوده که منظورت بیل هست...اما اینو بدون که اون اصلا وقت این کار رو نداره!
این کار خود اعضا بود ...فقط و فقط اعضایی که بعضی چیز ها براشون مهمه! مثل رعایت ادب.....

نقل قول:
بادراد ریشو :
الستور ما رو به این متهم کرد که یک یا دو تا مدیر به صورت های مختلف ما رو ساپورت می کرده و ما هم سوء استفاده می کردیم . کم تهمتی نیست ! بیاد ثابت کنه حداقل !

بادراد جان جک می گی نه؟
این که کاملا واضحه! خب باشه یه نمونه!
چرا پست های بی ناموسی و زشتی که توی راونه پاک نمی شه؟ و می مونه تا یه مدیر دیگه مجبور بشه یه کاری بکنه!
و یا وقتی که بینز بلاک شد به جز یه مدیر کی می تونه که شناسشو به جای اینکه در یه هفته باز بشه در سه روز باز کنه!
و یا اعضای حذب با چه قدرتی می رن اعضای مخالف رو تهدید می کنن که اگه اینجوری نکنی و بخوای ادامه بدی بلاک می شی؟

ویرایش ناظر:
سارا عزیز لطف کن در مورد مدیران در گفتگو با مدیران صحبت کن چون هری پاتر اعلام کرده که در این تاپیک هیچ صحبتی در مورد آن ها صورت نگیره! البته همون طور هم که می دونی ققنوس به همین دلیل ( رفتار بد در مورد عمل مدیران ) بلاک شد. پس لطفا دیگه در مورد مدیران صحبت نشه یعنی یکی دیگه نیاد صحبت های سارا عزیز رو نقل قول کنه و یه چیز دیگه بگه.

نقل قول:
بادراد ریشو :
من همیشه از یه چیز مدیرا ایراد گرفتم ، این که همیشه خودشون بدترین رفتار رو دارن در مواقع عادی ، وقت دعوا واسه ما میشن معلم اخلاق !

اوه! لا اقل من یکی که تا حالا در این مورد چیزی از مدیرا ندیدم..بله اونها توی کارشون جدین و معمولا جواب هاشون هم جدیه! اما رفتار بد ....نه اصلا! از هیچ کدوم...اونها همشون در کمک به اعضا بهترین رفتار ها رو دارن! در همه چیز.....

نقل قول:
بادراد ریشو :
الان دقت کن ، ببین این همه شما دارین تهمت میزنین ، چه ناروا ، چه روا ، هیچ کس هیچی نگفته ! واقعا اگر سوء استفاده می خواستیم بکنیم از به قول شما مدیریت ، میشد تا الان یه کاری کرد ! نمیشد !؟

بادراد عزیز چقدر جالب و خنده دار می نویسی... این که دلیلش کاملا واضحه! این یه جور سیاسته...مطمئنا اگه بیایید و بر اساس قدرت یه کاری بکنید خب اون وقت همه چیز به قول معروف تابلو می شید! پس به نفعتونه که الان از این نظر ساکت بشینید!

نقل قول:
بادراد ریشو :
توسط کی !؟ توسط مدیرا ! ولی دیدیم که زیر آب ماها توسط یه مدیر زده شد !

عزیز من اعضا خودشون اومدن اعتراض...ولی همون طور که شما فکر میکنید چون اعضای حذبید کارهاتون بیشتر به چشم می آد در مورد بیل هم همین طوره!
چون اون رو مخالف کار هاتون می بینید وقتی اون هم یه پستی شاید اگر توی جریان وزارت زده باشه حالا همش می شه که بیل یه کاری کرده! بیل اومده وزارت رو بهم زده..این اعتراض هم همش زیر سر بیله!
اما برادر من چشاتو باز کن...همه چیز واضحه....کسی بقیه رو مجبور نکرده پست بزنن...این اعتراض ها فقط مخصوص اعضاست!

نقل قول:
بادراد ریشو :
چرا بیل الان داره از شما حمایت می کنه !؟ پس شما هم الان قدرت مدیریت پشتتونه ! ببین همه ی مدیرا نیستن ، پس نمی تونی بگی که این درد روله ،این کاریه که همه باهاش موافقن !

چرا این کاریه که همه باهاش موافقن! فقط چهار پنج نفر و یکی دوتا از مدیرا باهاش مخالفن! شاید مدیرای دیگه نیان چیزی بگن ولی مطمئنا دو چیز واضحه اینکه این سکوت یعنی اینکه باهاش موافقن و می زارن همین جوری پیش بره و جلوشو نمی گیرن!
و دوم اینکه اگه باهاش مخالف بودن بالاخره عله یه کاری می کرد!

نقل قول:
این موضوعم همینه ! امیدوار بودم توی رول حل بشه . چیزی که ماله روله ، چرا با حرف عادی حلش کنیم !؟ اون وقت واقعا چه هیجانی به پا میشد !!! چه حالی میداد ! اون وقت بود که هر کس بهتر می نوشت بالاتر می رفت ! اون وقت می تونستیم بگیم که حذب قدرت مدیریت پشتشه که این جا رسیده یا نه ، قدرت نویسندگی خودشه ! یا شما قدرت نویسندگی خودتونه که از حذب زدین بالاتر یا قدرت بیل ویزلی پشت سرتونه !

کاملا داری اشتباه می کنی! این اصلا ربطی به رول نداره...این مربوط به تفکراته بچه هاست! تصوراته بعضی ها که فکر میکنن حالا اگه قدرتی داشته باشن و با استفاده از اون بتونن بقیه رو تهدید کنن و تحقیر کنن ( نمونش حرف هایی که توی چت باکس زده میشه و اعضای حذب با تموم غرور می گن که نمی دونید پشت پرده چه خبره و ای بیچاره ها که هیچی نمی دونید!)
چی می شه! اصلا بحث قدرت نویسندگی نیست! من هم می تونم با هر قدرتی که داشته باشم در مورد مدیرا توهین سر هم کنم! توهین نوشتن کار سختی نیست که نیاز به قدرت داشته باشه!
و مطمئن باش حالا هر کسی توی حذب بنویسه پستش خونده می شه حتی اگه یه عضو خیلی خیلی تازه وارد باشه!

منتظر از خجالت در اومدن این پست هستم!

ویرایش شده توسط مارکوس فلینت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۳:۱۶:۳۲

پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

همزاد؟ محمد؟

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۰۰ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از این بقل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
ما داشتیم راجع به پست من که الکی پاک شد حرف میزدیم! چه ربطی به حزب داشت الان؟

نقل قول:
بلیت اخطار:
سلام
پست شما در تاپیک حذب به دلیل غیر هری پاتری بودن نمایشنامتون و همچنین شوخی با چیزی که برای همه ما ارزشمنده، پاک شد.
در صورت تکرار شناسه شما بسته خواهد شد.

با تشکر
مدیریت سایت جادوگران

درمورد غیر هری پاتری بودنش که واقعاً نکته جالبیه و احتمالا تو کنکور 86 هم میاد که باید قشنگ توضیح بدین... چون واسم خیلی جالبه پست هری پاتری چیه و به همین راحتی ها هم بیخیالش نمیشم!

نقل قول:
گیلدی نوشته:
اگه اینجوریاس، انتخابات ریاست جمهوری واسه من خیلی عزیزه و لطفا بی زحمت بزنین هر چی پست در مورد انتخابات وزارت هست از دم پاک کنید. حتی توی مقالات هم یه مقاله در مورد وزارت هست که توش با چند تا از عزیزان من شوخی شده! کینک کونگ هم تازه برای همه ما عزیزه، ققی و حمید باهاش شوخی کرده بودن. خیلی کار زشتی کرده بودن... حالشونو بگیرین.

درمورد ارزش هامون هم با این خیلی موافقم!

نقل قول:
کوییرل نوشته:
دوما به شما فقط در بلیتی که ارسال کردیم پاسخ میدیم

بلیت من (که البته مال من نبود خودتون فرستادین) رو که بستین!
احتمالا فکر کردین تو این گیر و دار یادم میره و از خیرش میگذرم!!
راستی اگه میخواین جواب بلیت رو بدین حتما قبلش "این پست رو"بخونید!

نقل قول:
هدویگ:
سعی کردم به پیروی از دوستان قبلی پست نزنم که هر چی دلشون خواسته گفتن چون من شخصیت دارم !

مدیر دقیقی که شناسه ققی رو بستی... بیا این بابا رو هم بلاک کن کنه که اینجا رو با معرفی شخصیت اشتباه نگیره! من نمیدونم این حرف چه ربطی به رولپلینگ سایت داره؟
در ضمن من به این دوست عزیزمون توصیه میکنم بیاد یه سری سایتای فردنشیپی بهش بدم بره عضو شن که به شخصیتشون بخوره( با توجه به چیزایی که تو میتینگ "رسمی" ازشون دیدم!)

درضمن چون من یکی از دوستان قبلی بودم (!) جواب دادم! و اِلا من تو چیزی که بهم مربوط نیست هیچ وقت دخالت نمیکنم!!

گوشت ذن... استخوان ذن؟

پیام زده شده در: ۱۱:۳۴ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 122
آفلاین
ما دعوا داریم؟نه نداریم!
حرف زدن تند همه جا به معنی دعوا نیست.هست؟

کریچر، با تمام احترامی که واست قائلم و برای دوستیمون ارزش قائلم، اما باید بگم که جدا برخورد فوق العاده بدی داشتی.ایده نظر سنجی بد نیست، بهتره اجراش کنی تا واقعا ببینی چند درصد سایت هیچ رغبتی به خوندن پست های خدایان ندارن.
در ضمن گفتی به عنوان یه عضو معمولی نظر میدی، فکر نکنم تمام اعضا بتونن پست ها رو ویرایش کنن و جواب کاملا شخصی به کسی بدن.اصلا اهمیتی نداره.البته اگر همینطوری پست میزدی ممکن بود مثل بیل بهت گیر بدن و بگن تو داری حمایت میکنی و این دست حرف ها.

چو تا حدودی با چیزایی که گفتی موافقم.و همنیطور مرلین که بسیار عالی نوشته.

پویان جان، با مورد شیشت کاملا موافقم.مشکل اینه که هیچکس حدود خودشو نمیشناسه.حرف منم در رابطه با چیزی که راجع به توهین به بیل در کتاب بود همین بود.
همونطوری که گفتم توی کتاب مسائل مدیریتی و بلاک کردنو و منوی مدیریت و این چیزا وجود نداره، اما همونجوری که خودت هم در جریان بودی، دیدی که حذب توی تاپیک خوابگاه مدیران و خانه های هاگزمید چه وضع ناجوری رو ایجاد کرد.قبول دارم که توبیخ شدن اما باز هم حاصلش چی بود؟
هیچی!واقعا هیچی...یکی دوماه بعد هم ققنوس وزیر شد.

آنیتا، خودت داری میگی آرمینتا و لرد و بوبوو و خیلیای دیگه رو ندارم.بیشتر لرد ها رو حذب ساقط کرد و بوبوو عامل اصلی رفتنش حذب و کاراش بود و آرامینتا حداقل تا اونجایی که هممون میدونیم به خاطر حذب رفت.
پس میبینی که پشت سر هر اتفاقی حذب کم فعالیت و به اصطلاح مظلوم خوابیده و میشه گفت هر جا یه اتفاق ناجور میفته یه پایش همین حذبه!!انکار نکن...انکار این هم مثل اینه که بگی رولینگ نقاش مصری بوده که...

حذب خوب بود!!این حرف من نیست، حرف یکی از بناینگذارای حذبه!میبنید که حتی خود بنیانگذاران حذب از دست عده ای که ادعای خدایی دارن ناراحتن.

فعلا همین.

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۲۹ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
بازم سلام !
آنیتا کسی با حرفای تو مخالف نیست و نه با حرفای پویان و از این قبیل پستها ! کسی هم نمیگه چرا حذب وجود داره .....
مشکل فعلی قبول نکردن اشتباهات توسط حذبیا و عدم تصمیم بر تغییر رویشونه !
خودت بیا یه کم بی طرف نگاه کن به سایت ..... به نظر خودت حذب خیلی به حال خودش ول نشده ؟! کم کم بعضی اعضاش داره این احساس بهشون دست میده که قطب اصلی سایتن و رو حرفشون حرفی نیست !
ما داریم در مورد نحوه پست صحبت میکنیم اونوقت هدویگ میگه من خدای رولم و قفی در مورد یوزر میگه و بینز هم که کلا توجیح عجیب غریب میکنه و ...
به نظر خودتون در کل درسته یه گروه به خیال خودشون خفنگز بیان تو سایت و رو مخ مدیرا راه برن و هر جوری خواستن بپستن و کسی هم نگه بالای چششون ابروئه؟
یه کم بهشون بیش از حد اختیار داده نشده ؟
به نظر خود شما مرگخوار ها و محفلیا از حذبیا فعال تر نیستن ؟
حداقلش اینه که بیش از 70 در صد رول رو این موضوع میچرخه ولی به جاش کمترین اختیاراتی ندارن که درستم هست
ولی با یه نگاه بیطرفانه ببینید حذبیا چه نفعی واسه من یوزر یا آینده رول دارن ؟ اونم با اون وضع پستا ؟
مثلا اگه همین اعضای حذب بیان درست تو رول پست بزنن کلا سایت منحل میشه ؟
جوری بعضیا حرف میزنن که انگار اگه حذب نبود کلا سایت چند سال پیش بسته میشده !
کسی نگفته اعضاشون باید منحل شن ! بحث سر حد و قوانینه
به خاطر همین هم همه میگن جادوگران برای همه به یک اندازه *
یعنی من یوزر 5 رقمی با یوزر مثلا یه رقمی تبعیض نداشته باشم
من اگه همین پستای قفی و هدی رو بزنم تو حذب بلاک نمیشم ؟ توبیخ نمیشم ؟
اصلا کوبیدن مدیرا ریشش از کجاس ؟ سودش چیه ؟
جز از بین بردن دوستی و مختل کردن تسلط مدیرا رو سایت ؟
تمام پستهایی هم که شما اشاره میکنید که فلان سال خوب بود که اینا پست میزدند به نظر من زمانش گذشته !
الان همه خودشونو قطب میدونن و کسیو قبول ندارن!
میتونی تو همین تاپیک تو 5 صفحه اخیرش چند موردشو ببینی !
طرف میاد هر چی میتونه میگه آخرش میگه به خاطر خود بینی نبوده !
مثلا همین کورن خودمون بد پست میزد ؟ چرا یه بار نیومد بگه من رولم قویه ؟
ولی همین یوزر خوشگلهای قدیم که قبلا خیلی گرم بودن و خوب الان تیکه دهنشون شده که من قدرت رول دارم من ارزشی نیستم و من ...
فقط من و من ومن !
به هر حال مشکل از حذب نیست ! مشکل از رویشه و حد وحدودشه
میشه با تعریف قوانین جدید و یه بازسازی کلا حذبو زیر و رو کرد و تاپیکی مفید و به دور از بیناموسی نویسی و غیره درست کرد !
فعلا همین !

ویرایش شده توسط استابي بوردمن در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱۰:۵۲:۴۹

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1325
آفلاین
چو راست میگه! دعوا نکنیم!

من چند تا نکته کوچولو بگم فقط:

1- کسایی که میگین بیل ویزلی یا کریچر، مدیرن و باید توی رول هواشونو داشت و ایناها:
رول که همش الکیه! یعنی من توی رول نوشتم " مالی ویزلی زد توی سر پسزش بیل" دیگه واقعا یه کسی زده تو سر بیل ویزلی؟!
خب نزده دیگه! اینا همش داستانه، الکیه، خیالبافیه به قولی!

2- حمایت بی حد و حساب از حذب:
بیل عزیز که خیلی با حرفات موافقم، ولی جز اینه که اگه حذب حمایت بی حد و حصر داشت، الان همشون مدیر بودن؟ یا حداقل زمانی که خیلی فعال بودن؟!
با اینکه حذب طرفدار داره، ولی مخالف هم داره و این بدین معنا نیست که داره از حذب حمایت همه جانبه میشه.
پس در این صورت، رولینگ هم یک مرد نقاش قرن 5 هست!

3- باز هم بیناموسی. اصلا هر چی میکشیم از سر همین بیناموسی می کشیم!( نکته بهداشتی: گیلیدی بیا چارتا پست باناموسانه بزن که ملت یادشون بره بیناموسی!!! )
بابام جان، دیگه تا چه حد بی ناموسی می خواین؟! از این حد اگه بخواین فراتر برین که دیگه باید یه شبکه ماهواره ای ثبت کنین برا خودتون که!
همینقدر بسه دیگه. اینجوری نه سیخ میسوزه نه کباب! اینقدر نگین بیناموسی ریشه کن شده!
برید پستای گیلدی رو بخونین، در همون حیطه پست بزنین!
دیگه فراتر از اینکه کاملا با قوانین سایت در تضاده!
اینقدر به فکر خودتون نباشید دوستان، شاید عده ای بخوان بیناموسی بازی راه بندازن، ولی یه عده هم نمیخوان! پس شما هم یه ذره کوتاه بیاین.

4- جنگ و دعواهاتون بیخودیه:
این قضیه آخرش باز هم میشه همون زخم های کهنه ای که تا بحثی پیش می یاد، سرشون باز میشه. از آخرم هیچ نتیجه ای نداره.

اینقدر هم دیگه رو اذیت نکنیم. برای چی آخه؟! برای هیچ و پوچ!
برای یه دنیای مجازی که جز توی اینترنت، پیداش نمیکنی.
اگه میخوای لذت ببری از این سایت و رول پلینگ رو دوست داری، کاری نکن که با این دعواها که اتفاقا بر سر مدیرانی هست که خودشون چیزی نمیگن و در مواردی اقدام میکنن، یه عده رنجیده خاطر بشن.

ققی بلاک شده. سرژ نیست. برودریک نیست. فنگ نیست. بارون دیگه پست نمیزنه. بیگانه پست نمیزنه. ولدمورت نداریم. آرامینتا نداریم. دامبلدور نداریم. حاجی دارک لرد و مملی نداریم. گیلدی نداریم. بووبو رو فراری دادیم. کریچر پست نمیزنه. اسکاور رو دلسرد میکنیم. هری اصلا پست نمیزنه. دراکو پست نمیزنه و ...

پس کی موند؟! کی موند که از پستای قشنگشون پست زدن یاد بگیریم؟!
همین کارا رو کردیم که اینا رفتن. هی فرد گرایی میکنیم و به کل سایت اهمیت نمیدیم. فقط خودمون رو میبینیم.
همه ی ما، با هر عقیده و هر طرز فکری، به یه دلیل واحد اینجا جمع شدیم:
تفریح کردن و لذت بردن از نوشتن. گذروندن دو ساعت خوش کنار همدیگه. خوندن پستهایی که دلمون شاد بشه.

اما هیچکودوم اون یکی رو قبول نداره. هی تو سر هم میزنیم که چرا تو فلانی!
همین خود من، از همتون بیشتر با بیناموسی مخاللفم، اما چه راحت پیش حذبیا هستم و چقدر هم تاپیکشون رو دوست دارم و داخلش پست هم میزنم و برای مدیران هم شعر و مطلب مینویسم( البته اینا در حیطه ی روله)
چون قصدم اینه که نه کسی رو ناراحت کنمف نه کسی من رو ناراحت کنه. با هم می سازیم. چون هدفم لذت بردن از روله.
اینقدر هم رو فراری ندیم.
تا چقدر؟!
حالا من زیاد قدیمی نیستم، ولی خب تا اونجایی که یادمه، اون زمان حذبیا پست میزدن و توی همه ی پستا یه کپه ریش و یه مشت پر و یه برادر حمید و قنگ بودن. پستا سرشار از مطالب خوبی بودن که نه بیناموسی بودن، نه مسخره.
حذب خیلی چیز خوبیه و اولین تاپیک محبوب خود من هست، منی که مخالف صد در صد بیناموسی هستم.
اینقدر فرد گرا نباشیم. اینقدر هم رو اذیت نکنیم. چه سودی داره که حالا اینجا اینقدر به هم بپریم تا همین چند نفری هم که باقی موندن، از اینجا برن؟!

برین به جای این کارا، بخوایم که برگردن و پست بزنن، ولی با این حال بهشون بگیم که رعایت حال ما رو هم بکنین. مگه ارث باباشونو خوردین که به حرف دوستانه و نه موضع طلبانه ی شما گوش ندن؟!

این بحث هم مثل همیشه به هیچ جا نمیرسه. به هیچ جا.
البته، فقط احتمال زیادی داره که چند نفر باقی مونده هم از سایت برن! اونوقت خیلی های دیگه هم میرن.

2 ساعت، فقط 2 ساعت قراره با هم خوش باشیم، اینقدر هم رو اذیت نکنیم.
عاقلانه و با منطق پیش بریم و کمی از مواضع خودمون کوتاه بیایم تا همه شاد بشیم.
---
پی نوشت: واقعا دلم لک زده برای اون موقع ها که سرژ، ققی، سکاور، کریچر، فنگ، برادر و ... پشت سر هم پست میزدن.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۹:۵۲ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

کرام سابق

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 902
آفلاین
خب
منم میخوام چندتا بوق بزنم و برم

به عنوان کسی که سالها!!((کلا سه سال)) در این سایت بوده و عرق جبین ریخته و نمیخواد این سایت سرنوشت شومی پیدا کنه:

1- من میدونم اعضای قدیمی از اینجور بحثا وبلاک شدنها زیاد دیدن....کسایی مثل چو ،فلور،مرلین و.....بارها دیدن از اینجور دعواها زیاد بوده توی سایت و سایت به مسیر خودش ادامه داده...افراد عوض شدن ولی سایت به کار خود ادامه داده

پس وجود من، تو، او، شما ویا ایشان هیچ تاثیری بر ادامه داشتن سایت نداره

2-بارها گفتم هدف ما توی سایت لذت از سایت بوده و هست و خواهد بود ولی چیزی که هنوز مشخص نشده طرز لذت از این سایته:آیا لذت بردن با هر شیوه و وسیله مجازه ؟
به قول یه مدیر بیشتر جکهای خنده داری که گفته میشه جکای ناجور هست...آیا باید در همه جا از این جکا گفت؟((این جمله تاثیر شگفت انجمن مدیرانه!!....خیلی رو من اثر داشت))

3-بارها سعی کردم بین اعضا صلح و صفا باشه ولی در این مورد اخیر کلا کشیدم کنار...دلیلش هم این بود که حرفامو بارها به هر دو جناح زدم و نتیجه ای نگرفتم بنابراین این کار من مثل((دانه پاشیدن تو شورزاره)) و نباید انتظار نتیجه داشته باشم

4-دوستان عزیز من در حذب....همونطور که به خودشونم هم گفتم در بعضی موارد زیاده روی داشته اند و نباید خودشون رو بی تقصیر کامل جلوه بدند

5-به نظر من هر دو جناح ...حذب و بعضی از مدیران و البته بعضی مدیران میانه رو !!! در این قضیه مقصر هستند من جمله خودم....تقصیر من این بود که در اون دورانی که سایت مدیر نداشت سعی کردم رابطه مدیریت سایت با اعضا رو نزدیک کنم و البته خبر نداشتم که ممکنه این نزدیکی کار رو به جایی برسونه که تا با کوچکترین برخورد مدیر با یک عضو خاص...عضو دیگه به پشتیبانی از دوستش اون مدیر رو بکوبونه

6-باید برای بعضی ها حدود احترام مدیر یک سایت مشخص بشه:در رول شما میتونید یک مدیر رو بکوبید ولی حق ندارید کارهایی رو که میکنه((مثل بلاک کردن...حذف پست و....)) زیر سئوال ببرید حتی در رول چون به این استهزای مدیر گفته میشه

7-وقتی میبینید یک و یا دو مدیر روی یک مسئله حساس هستند....شما ادامه میدهید...شما مقصرید....چون از قصد خواهان این مسئله هستید....من به این میگم:تحریک کردن مدیر برای برخورد...سپس خود را به مظلومیت زدن کاری نداره..و این کاریه که بعضی از دوستان انجام دادن و کارو به اینجا رسوندن
مثال واضح برای این مورد:شکلک شصت بود و برخورد کوییرل با این مسئله

با تشکر

ویرایش شده توسط بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۹:۵۹:۳۰

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.