هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۱:۲۹:۱۷ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
از اينيگو ايماگو ميخوام در مورد اين پست توضيحات كامل بده. به خصوص درباره منظورش از شيرموز و ربطش به كوچولو بودن دانش آموز يا سال هفتمي بودنش!

و غيره و غيره و ابهامات ديگر!

توضیحی لازم نیست از ایفای نقش بیرون برده شد

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۴ ۱۵:۳۸:۱۷

امضا چی باشه خوبه؟!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
شناسه بادراد ریشو به علت اخطار قبلی مبنی بر زدن پست در ادامه بحثا به مدت کاملا نا معلومی بسته شد

تا زمانی که ایشون توضیح نده که چرا این پست رو زده و مخصوصا برای دهن کجی به مدیران این پستو زده ،بسته خواهد ماند

----------
بلیز هم شانس اورد که موضوع بحثش مربوط به بحث قبلی نیست ولی به نظرم این بحث بووبو نباید ادامه پیدا کنه چون زمانش گذشته
---------
از بووبو عزیزم هم متشکرم بعد از سالها یه پست میزنه اونم در نحوه برخورده و مسائلی رو میگه که هیچ دردی رو دوا نمیکنه

از کسی مثل بووبو انتظار بیشتری دارم متاسفانه

با تشکر

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۳۳ شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1707
آفلاین
نقل قول:

آهین ! یه افشاگری دیگه ! قرار دادی که بین اعضای اتحاد اسلیترین هستش اینه که هر لردی اگر از بین بچه های اسلیترین نبود ، سر به نیست بشه ! این توی تاپیک اتحاد اسلیترین هم موجوده ! اون موقعی که من خودم توی اسلی بودم ، فکر کنم دوره لرد بودن بووبو بودش ، همین قرار بود که لرد رو انداخت ! دیدم لازمه که بگم ! چون هیچ کس از بچه های اسلی هم تا به حال بهش اشاره نکرده بود !

به به !! من واقعا لذت میبرم دوستان در پاره ای از موارد به پر و پای یه گروه میپیچن و زمانی که به دلایلی کفه ترازو به سمت دیگه پایین میره سریع رو عوض میکنن و دوباره قضایا رو اونجور که به نفعشونه بازسازی میکنن.

عزیز من ... اگر یه چیزی رو میگی درست بگو. اگر میبینی گروه خودتون زیر سواله سعی نکن با زیر سوال بردن یه گروه دیگه خودتونو از اتهامات دور کنین. من واقعا نمیفهمم نصف اعضای اتحاد قبلی رفتن. اتحاد فعلی فقط در جهت رول پلینگه. هیچ گونه فعالیت حذبی یا ضد حذبی هم نداره! حالا چرا پای اسلیترین رو میکشید وسط نمیدونم ولی از اونجایی که میدونم خودت موضوع رو میدونی ولی مخصوصا اینجوری میگی یه بار من کامل میگم تا حرفی باقی نمونه:

1- این حرفی که زدید برای یک سال و خورده ایه پیشه و در این مدت رولپلینگ کاملا متحول شده و اقداماتی که میگی برای گذشته دوره و در این مدت خیلی از اعضای اتحاد عوض شدن و ضمنا این موضعو هیچ ربطی هم نه به وزارت داره نه چیز دیگه که شما این موضوع رو وسط کشیدید.

2- جریان اصلا اونجور که شما میگید نیست. اتحاد اسلیترین یک گروه مستقل بود یعنی اینکه همه اعضا با هم تصمیم میگرفتند که مثلا وارد جبهه مرگخوارا بشن یا نشن و این تصمیم به صورت گروهی انجام میشد نه فردی!یعنی از نظر ما اتحاد باید اونقدر قدرت داشته باشه که به عنوان یک گروه مستقل باشه نه یه گروه وابسته. این اشتباه شماست که اتحاد رو طرفدار های طبیعی سیاهان فرض کردید چون اصلا اینجور نیست!

3- یه جور میگی "قرارداد" همه فکر میکنن اسلیترین چه جای خوفی هست! نه آقا اینجوری نیست قرار دادمون کجا بود.

در مورد اینکه چرا گروه اتحاد به بووبو کمک نکرد لازم به ذکره که در اون موقع مدیران قانون جدیدی رو مبنی بر روی کار اومدن لرد جدید گذاشته بودن که اعضای اسلیترین با این قانون مخالف بودن و علت اصلی تمام سوء تفاهم ها هم همین قانون بودش. و شمایی که میگید این پستها در تالارمون هست. هر کس همین الان به تالارمون دسترسی داره بره عین همون پستهایی که برای سال پیش هست رو بخونه و ببینه اختلاف نظر ما سر قانون جدید بود یا لرد جدید !!! اگر خلاف حرفم ثابت شد بیاید اونوقت بگید کی درست گفته.

در مورد اینکه بووبو از لرد شدن برکنار شد یا انداختنش من فقط میتونم بگم شما حق دارید این موضوع رو به شخص ربطش بدید نه گروه ! همونجور که وقتی ققی بلاک میشه ما نمیگیم گروه راونکلا رو کلا بلاک کردن ... شما هم هر موضوع رو به یک گروه ربطش ندید !!!

در مورد اینکه گفتی اسلیترینی ها ساکتند بزار یه چیزی رو بگم ... اگر اسلیترینی ها ساکت نباشن و بخوان حرفی بزنن اول از همه در مورد کارهای حذب حرف میزنن و مطمئن باش گفتن همه چیزهایی هم که تا حالا از حذب دیدن اونقدر هست که ده برابر همین وضع الان جو رو متشنج کنه! اگر میبینی کسی چیزی نمیگه برای اینه که اصولا نه من و نه اونایی که من میشناسم اهل زیراب زدن یک گروه نیستن که یه روز بیان وارد گروه بشن و حاضر باشن برای این گروه هر کاری بکنن و چند روز بعد به بهانه نداشتن امضا گروه رو ول کنن و هر چی هم خواستن بگن و برن و بعدا بیان همین گروه رو که از همونجا در رول جا افتادن رو بکوبن!

پ ن: عجیبه اعضای حذب در مورد اهداف اتحاد اسلیترین حرفهایی رو میزنن که حتی برای خود اعضای اتحادم تازگی داره!

ویرایش بادراد ریشو :
آقا ما از همین جا چون شما خیلی خفنی اعلام می کنیم ... خوردیم ! ولا غیر !

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۳ ۲۰:۰۲:۵۱
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۳ ۲۰:۱۷:۳۳
ویرایش شده توسط بادراد ریشو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۳ ۲۰:۵۳:۱۷

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
خوده جملات رو یادم نیست همین طوری هر چی یادمه رو می نویسم !

نقل قول:
اصلا وزارت رو خود تو انداختی چون ققنوس که اصلا آنلاین نمیشد و تو با یوزر و پسوردش میومدی و این قدر با کاربرا بد حرف زدی که باعث شد اعتراض کنن

این قدر باهوش هستم که با شناسه ی ققی پست نزنم و آی پی خودمو مشخص نکنم ! اومدن من با شناسه ی ققی می تونی بری بپرسی ، فقط برای این بود که برم و لیست شخصیت هایی که بچه ها امتیاز دهی کرده بودن ، بگیرم و لیست رو کامل کنم !

نقل قول:
نمی دونم حذب با وجود طرفداری مثل تو نیازی به دشمن هم داره!؟ آخه دروغ چه قدر ، تا کی !؟

در مورد ویرایش ، توی گفتگو با مدیران هست !
در مورد شناسه باز شدن ، توی مسیج آرشیو مسنجرم هست !
هه ! خیلی ممنون میشم از لطف شما آقای بیل ویزلی که به من بگین دلیل فرستادن پیام شخصی به آرامینتا ملی فلوا ، در یک ماهه ی اول ولدرمورت شدن اناکین و نوشتن این حرف که ریونی ها و حذبی ها می خوان لرد رو بندازن چی بوده !
این چیزی نیست که بخواد انکار بشه ، چون سر همین بین من و آرامینتا به هم خورد !
ایول ! چه چیزهای خفنی یادم میاد ! یه سوال دیگه !
میشه بگین که کی بود که شناسه ی لیلی اونز old رو باز کرد و باهاش توی وزارت به کاندیدای شما ، استرجس پادمور رای داد !؟ این یکی اصلا هیچ ربطی نداشت ، همین طوری دور همی یه افشاگری کردم حال کنیم !!!!
در کل ، چیزهایی که به من گفتی ناراحتم نمی کنه ، چون می دونم در موردت کاملا درست فکر کردم ،چیزی رو که می خوای به انجام می رسونی ، هر کاری هم توش می کنی ! ولی دم لای تله نمیدی ! ایـــول !

من که کسی نیستم که بخوام ناز کنم که بیام یا برم ، هیچ وقت هم نبودم ، هیچ وقت هم نمیشم ، هیچ وقت هم ادعاشو نکردم !
هر چیز داشتم از آرامینتا داشتم ، دارم و یادم می مونه !
این حرفا اعتراض بچه ها بوده که یهویی فوران کرده !؟ چه خوب ، ادامه بدین پس !

در آخر باید بگم خیلی بد شد که فهمیدن من از قصد وزارت رو انداختم !!! آآآآ !

آها ! یه چیز خوب یادم اومد ! ببخشید اینم بگم
نقل قول:
رفتن آرامینتا و لرد هم که کار حذب بود

این اتفاق توی اوج سکوت(!) حذب افتاد ! زمانی که نه ققنوس آنلاین میشد ، نه سرژ ، نه حمید ( شناسه شو هیچ وقت یاد نگرفتم (!) ) ، و نه ادی ( ) . بقیه ی بچه ها هم که اصلا کاری به اینا نداشتن !
چیزی که اون روزا بهم فشار(!) آورد این بود که چرا باز باید بین ما ها خراب بشه به خاطر کسی که دیده بودم چه طوری خراب می کنه بین بچه ها رو !
تهمت نیست ، حداقل بین من و آرامینتا رو که خراب کرد .
ولی این که نتونی ثابت بکنی این حرفو خیلی ستمه ! خلاصه ، ملت چشم و گوشتون رو باز کنین ! بینتون خراب نشه الکی الکی !
آهین ! یه افشاگری دیگه ! قرار دادی که بین اعضای اتحاد اسلیترین هستش اینه که هر لردی اگر از بین بچه های اسلیترین نبود ، سر به نیست بشه ! این توی تاپیک اتحاد اسلیترین هم موجوده ! اون موقعی که من خودم توی اسلی بودم ، فکر کنم دوره لرد بودن بووبو بودش ، همین قرار بود که لرد رو انداخت ! دیدم لازمه که بگم ! چون هیچ کس از بچه های اسلی هم تا به حال بهش اشاره نکرده بود !

بلاک کنین یا نکنین ، من که با شما کاری ندارم ، این جا به قول یکی از بچه ها ، نحوه برخورده ، هر کس میاد نظر خودشو میگه ، این حرفا رو زدم که نگن ترسید ، کم آورد ، دروغ می گفت و جوابی نداشت که بده !

جواب زیاده ! پویان جان ببخشید که حرف زیاد زدم و بعد از پایان بحث !
هری ، تو هم ببخشید که به یکی از مدیرانت این طوری پریدم !

امیدوارم وقتی برمیگردم توی رول ، حداقل کسانی که امروز ادعا کردن با حذف حذب ، رول درست میشه سر بلند باشن !
و در آخر یه حرف میزنم به یکی از به قول خودش دوستانم :
علیرضا ، حرفت توی تولد سایت رو هیچ وقت فراموش نمی کنم ! کاش یادم نمی موند که دست انداختی گردنم و گفتی برگرد به رول ! کاشکی ! کاشکی !

* * * * پی نوشت : ققنوس ( سینا ) واقعا معذرت می خوام از کارایی که کردم ، اگر این جا رو دیدی منو ببخش ! * * * *

یه تیریپ تشکر هم برم از ملت دوستان و دشمنان !
با تشکر از ققنوس ، ادی ، سرژ که توی دوران لرد بودنش من رو آورد توی رول سایت ، فنگ ( مالی ویزلی ) ، آرامینتا ملی فلوا ، کریچر ، آرشام ، دراکو جون ِ خودم ! ، آنیتا ، چو ، اسکاور ، بووبو که خیلی اذیتش کردم ، یه بار دیگه آرامینتا ملی فلوا ، هدویگ ، کوییرل ، مک بون پشمالو ، آرامینتا ملی فلوا !
در اخر از کسانی که امید دارم رفتار الانشون با من رو ، با رفتارشون چند ماه پیش یه کمی مقایسه کنن ! ایگور ، سالازار ، الستور !

فقط حذب ، فقط سرژ !

چیز!
پیام زده شده در: ۴:۰۱ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

Rubolfodor Alexandr Bubo

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۲ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۵ شنبه ۵ تیر ۱۳۸۹
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
البته بحث تخته شده منتها من فقط یک‌چیزی دیدم بر حسب اتفاق ( اتفاق این بود که من شکل‌های مختلف شناسه‌ام رو سرچ کرده بودم که ببینم دُمم کجاها کشیده شده که این پایینی رو دیدم! )

نقل قول:
بوبوو عامل اصلی رفتنش حذب و کاراش بود

من؟! حذب؟!
این بیشتر شبیه شوخیه!
اون زمان اصولن حذب خیلی فعال نبود تا جایی که یادم هست! و همین‌طور یادم هست که من یک چیزی نوشتم که یعنی طرف شر ِ رول ، هوادار حذبه و این جور مزخرفات! خلاصه که این نیست رفیق!
اون‌قدر کین‌توزی و بچه‌بازی‌های عجیب و غریب تو اون مدت کوتاه اتفاق افتاد( و گویا هنوز هم اتفاق می‌افته) که چند برابر قضیه‌ی حذب ویروون‌کننده بود!

فقط یک قضیه‌ای! عموم مدیران انجمن و پویان نازنین از رفقای من هستن منتها من یه جور ورطه‌ی عجیب غریب ر دیدم تو این چندتا پست! یک طور احساس چوپان بودن، یا مثلن Big Brother بودن تو این حرف‌ها هست! این لحن عجیب غریب که مثلن به کاربر بگی تو چی بودی و چی شدی یا اینکه در این راستا قوانینی وضع خواهد شد یا این‌همه برخورد که کریچر خودمون داشته( بنگ بنگ هی برخورد کرده به این‌ور و اون‌ور) ، این‌طور مسائل به نظرم جدید و عجیب اومد!

خلاصه که امیدوارم قضیه با یه شکل درست تر حل شه!
تصدقتون!
بووبو!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
در راستای پست بارون عزیز

شما رو اگه ول کنن تا یک ماه میخواین با هم کل کل کنین

بحث رو تموم کنید چون به نتیجه ای نمیرسید الان حزبی نمونده . ققی بلاک شده فنگ بلاک شده سرژ اصلا نیست برادر حمیدم همین طور ادی ماکای سایت نمی یاد . آنیتا وقت نداره بره توی حزب پست بزنه بینزم وقتی بقیه نباشن کاری نمیکنه
چیزی نمونده که دارین سرش دعوا میکنین

چیزی که خیلی بهش اشاره کرده بودین نگه نداشتن احترام اعضا توسط برخی دیگر از اعضاست . از این به بعد به شدت با این موضوع برخورد میشه . توی پستا , توی پیغام گیر و توی نظرات . حواستون باشه
دومیش نوشتن نمایشنامه های بیناموسی یا خلاف عرفه با این هم برخورد میشه اما تشخیص این که یک پست مورد داره یا نه بر عهده ی مدیرانه چون به هر حال نظر اعضا با هم فرق میکنه مثلا اگر مرلین بخواد نظرش رو اعمال کنه 90 درصد سایت رو باید پاک کرد.
چیزی که خیلی توی پستا دیده شد تهمت های بی پایه و اساس بود با این هم به شدت برخورد میشه اگر شخصی چیزی گفت و نتونست اثبات کنه منتظر بخورد مدیران باشه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین

به نظر من بهتره در این مورد دیگه بحث نشه

تعدادی شناسه بنا به صلاحدید مدیران بسته شده و تعدادی نظر گفته شد

مدیران تصمیمات مقتضی رو میگیرند

ادامه این بحث به نظر من باعث تشنج در سایت میشه
در نتیجه این بحث را همینجا مختومه اعلام میکنم

چنانچه کاربری و یا عضوی این بحث رو ادامه بده خودم شخصا بلاکش میکنم

بزودی قوانین جدیدی بر مبنای این صحبتهای اخیر زده خواهد شد

باتشکر

ویرایش شده توسط بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۲۱:۵۷:۴۴

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
تکرار میکنم که حزب یه تاپیک در رول پلینگه که بدون مشکل وجود داره و نه کسی میتونه تاپیکی رو با حرف ببنده و نه با حرف باز کنه.
پست های مشکل دار حذف و افرادی که طبق قوانین رفتار نکنن هشدار اخطار و اخراج میشن.

من تازگی پستای اون تاپیک رو نخوندم ولی قبلا خودمم توش پست زدم. ولی سوژه به نظرم قدیمی شده. کلا زیاد توی یه سوژه نمیتونم بمونم
در ضمن هر کسی در بیان عقاید خودش آزاده اگه جنبه وجود داشته باشه میشه خیلی از چیز ها رو نوشت.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۰ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۶ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
از خانه ریدل ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 18
آفلاین
نقل قول:
نه سهيل جان، من فراموش نكردم كه كي بود تشويقم كرد و نه يادم رفته كي بهم كمك كرد و هنوز هم ممنونت هستم. سعي كردم توي پستم در خوابگاه گريفيندور بهت نشون بدم كه يادم هست. نه به ريش تو و نه هيچ كس ديگه‌اي هم نمي‌خندم، حتي كسايي كه فكر مي كنن بزرگترين دشمنشون من هستم. در مورد پستت هم بليت زدم. اما شايد وقتش شده كه تو هم يه نگاهي به خودت بندازي و ببيني كه شان تو چي بود و كي بودي و حالا چي شدي و كي و كدوم به ظاهر دوستايي باعث شدن تو اين باشي.

خب خداروشکر شما در حالیکه یادت نرفته اینطوری برخورد میکنی اگه یادت میرفت چی میشد!!!
بگذریم ببین بیل عزیز اول باید یه چیزی رو به عرض شما برسونم شما در اکثر پستهای اخیرتون که به من اشاره کردید جوری با من برخورد کردی انگار مثلا من از انسانیت نزول کردم به حیوان بودن.نمیدونم واقعا شاید بشه این رو توهین به حساب آورد ولی من اینو به این حساب میگیرم که شما واقعا به عنوان یه دوست برای من دل میسوزونی در اینصورت چند تا سوال پیش میاد:
کجای کار من اشکال داره که باید همچین توهینی رو از طرف شما پذیرا باشم؟
از دید شما شان و منزلت در چیه؟در پشتیبانی مدیرا؟یعنی من تو پستام بگم بیل ویزلی جیگرتو بخورم دیگه شمکل شما با من حل میشه؟
شما به صراحت داری میگی دوستات باعث شدن این بشی من نمیدونم چی شدم.شخصیت مالی ویزلی من گویا فقط رو اعصاب شما بوده چونکه هرکی که میدونست من مالی ویزلیم از من پشتیبانی هم کرده بود مشکل شما به کلی با سینا و دوستاشه و این موضوع باعث شده چشمتو روی همه چیز ببندی و کورکورانه مثل یه بچه ی دو ساله عمل کنی من جدا نمیدونم مدیر مقالات چطور میتونه بدون حتی یه اخطار پست آدم رو پاک کنه و از ایفای نقش هم ادم رو بندازه بیرون تازه پستی که شاید فقط دو کلمش باب میل شما نبوده.
در کل من به شخصه شمارو دشمن خودم به حساب نمیارم شاید اولین بارم باشه از خودم تعریف میکنم ولی باید بگم اصلا شما رو در حدی نمیبینم که بخوام دشمن خودم به حساب بیارمت تا قبل از اینکارت در موردت یانجوری فکر نمیکردم ولی امروز فهمیدم تک تک حرفهایی که رد مورد شما بود صحت داشته.
موفق باشید

ویرایش شده توسط مالی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۲۱:۱۵:۱۴

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

سلام به همه:

خب خب، اوضاع خیلی خفن شد. ببینید نمی دونم چرا بعضی ها خوششون میاد تهمت بزنند، گروهک کوچکی در سایت که حذب نام داره، تا به حال هیچ دسترسی ای به فروم مدیران نداشته است. از این لحاظ حذب به طور کامل پاک محسوب میشه و تخلفی براش نمیشه ثبت کرد، چون اگر اعضای حذب به این فروم دسترسی داشتند چرا در گروه کاربری ویژه و خاصی قرار نداشتند، اونا هم مثل بقیه در گروه های ساده کاربری بودند. اما با این حالت هم من چند دقیقه پیش از چند نفر از حذبی ها در مسنجر سوال نمودم که آیا دسترسی فروم مدیران رو قبلا داشتید یا الان دارید؟ گفتند: بلی ! آن هم با قاطعیت ! نام نمی برم چون نمی خوام اینجا بشه پایگاه هجوگویی بعضی ها! در آن سو دو تا از مدیران که اصلا با حذب اینا کاری هم ندارند این مسئله رو کاملا تکذیب کردند. اصلا واضحه کسی که یه ذره بدونه گروه و دستبه بندی کاربری چیه خودش از گروه اعضای حذب میفهمه. ( البته نه که نشه، ولی پروردگاران زوپس بلدن ! )
شاید این احتمال هم بوده که حذبی ها توسط یه مدیر از مطالب فروم مدیران با خبر می شدند!
اما دروغ، چیزی که بعضی از حذبی ها بهش عادت کردند و در تلاش بودند و گویا الان هم هستند تا خودشون رو پرقدرت نشون بدند، و به بقیه بگن که آره ما فلان داریم و قوی هستیم و این و این ! ولی مشخص شد تقریبا همه چی، در اینجاست که همه باید صبر کنید، به قول استاد کوییرل: صبر بفرمایید صاحبش بیاد جواب ملت رو بده ! ( کجایی عله ؟)

خب حذب اگر قدرتی بهش داده می شده، اگر توسط مدیری حمایت می شده است، احتمالا بابت پیشرفتی بوده که طی مدت زمان خاصی در رول پلیینگ داشته است و معروف شده، مورد توجه قرار گرفته، اما گویا بعضی از اعضایش به مرور فلسفه غرور و خودپرستی را پیش گرفتند و جلو اومدند. یه عده رو سر کار گذاشتند و به بازی گرفتند با دروغ های خود. منظورم تعداد انگشت شماری از اعضایش هست نه همشون ! کلا اگر قرار بود در ایفای نقش جادوگران قدرتی به گروهی داده می شد، باید اون گروه بهترین گروه می بود تا مورد توجه و رضایت همه قرار می گرفت، حذب تا حدودی این شرایط را شاید داشت ولی الان شاهدیم که گویا قدرتی آن چنانی نداره و مورد توجه و نیست و ازش استقبال نمیشه. مخالف های بسیاری پیدا کرده است، پس نتیجه اینکه:

* حذب فقط یک تاپیک ساده نمایشنامه نویسی در انجمن وزارت سحر و جادو است و فاقد هرگونه قدرتی است، در صورتی که مورد حمایت مدیری شاید قرار گیرد، اما این حمایت ها به جایی ختم نمیشه*

پس چی، آره آفرین از این پس حذب چیه دوستان، ایول فقط یه تاپیک ساده !

دوستان بحثا رو خاتمه بدید همینجا اگه امکانش هست، منتظر نظر و جوابی باشید که صاحب (عله اعظم) میاد و میده.( خدا کنه زودتر ظهور کنند).

اما یه چند تا سخن با چند نفر:

الستور: چه خوبست پست های مودبانه زدن رفیق !
چوچانگ: ایول به صلح، ایول به سیاست سخن گویی !
آنیتا: ایول به منطق ! اینقدر ناموس ناموس خواهشا نکن، همینکارو رو کردید که گل پسرایی نظیر من و گیلیدی افتادیم تو خط رول بی ناموسی !
سالی: خودتو کنترل کن برادر !
کریچ: به به ارباب ویرایش چطورند؟ بابا ترکوندی با ویرایشات !
بیل: چقدر سخنان تحریک کننده میزنید آقا ! رولینگ بیچاره چه گناهی کرده باید نقاش مصری باشه؟ در اینجا به نظر من نقش دیوار رو ایفا کرده ! شما که زمانی بهترین نویسنده تو بحث های هری پاتری بودی در آن زمان های قدیم میتونی استدلال قوی ای روی این قضیه رولینگ داشته باشی، تاپیکش زده بشه بهتره !
اسکی: آره یکی تو کاربر عضو ساده ای یکی من، چه راحت کنار میکشی بابا !
هدویگ: گود بای پارتی گرفتی داداشی؟ بودی حالا !
سارا اوانز خفنز: آخی، تو هم مثل من، با یه مشت دروغ موندی سر کار ! بی خیال آبجی !
استرجس: مرسی از یه تیکه از پستم حمایت کردی، یه شیرموز مهمون من !
مارکوس: بابا جمع بندی، ایول به برداشت !
فنگ: دروغگو ! بازم دروغ داری تحویل ملت بدی؟
گیلیدی: ناز نفس پستت، ناز نفس تیکه ساحل و دریای پستت !
عله: کجایی رئیس ؟

پایان

* انشا الله که نفر بعد از من عله باشه که میاد و جواب همه رو میده !*

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.