هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا نارسیسا از ماموریت دراکو کاملا خبر داشت؟
پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

mohammad naghy

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۱۹ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۴۴ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
به نظر من نارسیسا باید میدونسته چون توی کتاب مستقیما گفته شده (نارسیسا به اسنیپ میگه:دراکو نمی تونه اون کارو بکنه حتی خود ولدمورت هم ....که اشاره به دوئل ولدمورت و دامبلدور در وزارت سحر و جادو داره ).

just me

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

سوال این هست که آیا نارسیسا از ماموریت دراکو خبر داشته ؟

اول توضیح کوتاهی درباره ماموریت دراکو میدم ، در واقع ماموریت اصلی او کشتن دامبلدور بوده ، این مورد رو فراموش نکنید ؛ ماموریتی که لرد سیاه به دراکو مالفوی محول کرده بود این بود که دامبلدور رو از بین ببره . مرگخواران فقط برای این میبایست به هاگوارتز می آمدن که پشتیبان دراکو باشند . همونطور که در کتاب خوندیم محفلی ها هم در هاگوارتز حضور داشتند و برای اینکه مانع کار دراکو نشن ، اونها رو همراه خودش آورد که شاهد بودیم که حضورشون خالی از لطف نبود ، چرا که جلوی عده زیادی از محفلی ها از جمله بیل ، مک گونگال و ... ایستادند .

دراکو فقط باید به بالای برج غربی مدرسه میرفت که مادام رزمرتا در حالی که تحت طلسم فرمان بوده براشون جاسوسی کرده و مکان دامبلدور رو مشخص کرده بود ، فقط احتیاج به آواداکداورا بود ، من فکر میکنم که ورود مرگخواران فقط خواسته دراکو بوده و جزو ماموریت او نبوده ، چرا که اسنیپ از اون ماجرا بی خبر بوده پس این جزو پیوند نا شکستنی ای که بین اسنیپ و نارسیسا برقرار بوده نبود ، چرا که کاره سختی نبوده و دراکو از پسش بر اومد .
پس مشخص میشه که فقط کشتن دامبلدور ماموریت بوده و اسنیپ برای اون با نارسیسا پیوند بست ، با اینکه بارها پست های مختلفی زدم و مرگ دامبلدور رو توجیه کردم و اقرار کردم با گفته رولینگ ( که مستقیما گفته مرده ) مخالفم الان کم کم دارم شک میکنم و فکر میکنم که دامبلدور واقعا مرده باشه . توضیح میدم که کاملا متوجه شید .

اسنیپ پیوند نا شکستنی بسته بود که در صورتی که دراکو نتونست دامبلدور رو بکشه اسنیپ جاش این کار رو انجام بده و دیدیم که اسنیپ دامبلدور رو کشت ، قبلا میگفتیم که امکان داره جادوی دیگه ای استفاده کرده باشه که دامبلدور رو پرت کرده و امکانش هست که دامبلدور نمرده باشه . ولی همونطور که میدونید اگر به قولش در رابطه با کشتن دامبلدور عمل نمیکرد خودش میمرد ، پس چگونه چنین چیزی ممکنه ؟ احتمال داره که اون با استفاده از افسون دیگه ای که نور سبز تولید میکرده ، مرگخواران ، دانش آموزان و لرد رو گول زده باشه ؛ ولی چطور ممکنه پیوند و یک جادوی باستانی رو گول زده باشه ؟ اگر دامبلدور رو نمیکشت بی شک میمرد !

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

پوریا دفتری بشلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۴۶ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶
از یک جایی در این دنیای بی کران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
سلام . م نفرگوس فينيگان هستم . از نظر من نارسيسا از كشته شدن دامبلدور به دست دراكو خبر داشته ولي از چگونگي كشته شدن دامبلدور خبر نداشته , و فكر مي كرده دركو از پس اين كار بر نيايد و بدست لرد سياه كشته شود .
ارادتمند شما فرگوس فينيگان

شناسه قبلي من
هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید .

پیام زده شده در: ۲:۵۱ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
از نظر من دقیقا عکس ماجرا درسته.
یعنی نارسیسا از کشتن دامبلدور خبر داشته.
چرا نارسیسا نگرانه و گریه میکنه؟
چون از قدرت دامبلدور خبر داره. میترسه که دامبلدور دراکو رو بکشه.
پس نه تنها نارسیسا بلکه هیچکس از نقشه دراکو ( پیدا کردن راهی برای ورود مرگخواران ) خبر نداشته.
چون این چیزی نیست که نارسیسا رو نگران و آشفته کنه.
ماموریت دراکو کشتن دامبلدور بوده و نارسیسا از همین میترسیده که به جای کشته شدن دامبلدور ، دراکو توسط دامبلدور بمیره.
حالا پیدا کردن راهی برای کشتن دامبلدور به عهده دراکو بوده ، پس دیگه کسی از نقشه دراکو خبر نداشته.

تصویر کوچک شده

آیا نارسیسا از ماموریت دراکو کاملا خبر داشت؟
پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
سلام
اخه اگر فرض رو بر این بگیریم که ماموریت دراکو ایجاد امکان ورود مرگ خواران به هاگوارتز بوده و نارسیسا به دلیل اطلاعات کمی که از این موضوع داشته فکر میکرده که ماموریت دراکو کشتن دامبلدوره از اسنیپ قول شرف گرفته بود که اگر دراکو کارش رو نتونست انجام بده به جاش اسنیپ اونو انجام بده پس شاید اصلا ماموریت دراکو کشتن دامبلدور نبوده و این در جواب بعضیا که میگن اسنیپ قول شرف داده و اگر دامبلدور رو نکشته بود خودش میمرد دلیلی میشه که ممکنه دامبلدور به یه نحوی برگرده و زنده باشه که در این صورت یعنی اسنیپ اونو نکشته و واسه اینکه در کمک به دراکو در ماموریتش((ایجاد امکان ورود مرگخواران به هاگوارتز)) قول شرف داده نه برای کشتن دامبلدور
در ضمن واسه این میگم که نارسیسا ممکنه اشتباه کرده باشه چون تو کتاب 6 دراکو در مغازه ی بورگین به بورگین میگه این موضوع رو کسی نباید بفهمه حتی مادرم پس این یعنی نارسیسا در مورد ماموریت دراکو اطلاعات چندانی ندارد!

لطفا پاسخ های ارزشی ندید و ب دادن جواب اره یا نه کفایت نکنید و با دلیل بنویسید

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.