هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اسنیپ: مرگ‌خوار ولدمورت یا یار وفادار دامبلدور؟
پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۵

هلنا راونکلاو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۴ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ جمعه ۴ دی ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
بررسی نکات در مورد اسنیپ

اگر اسنیپ مرگ خوار هست:
1- اگر اسنیپ مرگ خواره چرا سال اول به کوییرل کمک نکرد ؟
2- چرا اسنیپ سال سوم به لوپین کمک می کنه و معجون سالم به لوپن میده در حالی که می تونست اونو بکشه ؟؟
3- اسنیپ از همه فعالیت های محفل در سال 5 با خبرداشت . چرا مکان محفل را به ولدمورت نشون نداد ؟؟؟؟؟؟
4- چرا در سال 5 محلول راست یرا به امبریج نمی ده تا هری توی دردسر بیفته ؟
5-چرا در وزارت خونه به کمک لوسیس و بلاتریکس وبقیه مرگ خوارا نرفت ؟

اگر اسنیپ مرگ خوار نیست :
1- چرا د رسال 4 وقت یایگور کارکاروف هشدار میده که علامت روی دستش داره نشون میده لرد داره بر می گرده احساسا نگرانی نمی کنه ؟
2- چرا مودی قلابی یا همون بارتی کراوچ پسر اسنیپ را نکشت ؟ در حالی که اسنیپ به لرد سیاه خیانت کرده بود .
3- اصلا چرا اسنیپ ولدمورت را لرد سیاه خطاب می کنه د حالی که فقط مرگ خوارا اورا به این نام می خوانند ؟
4- چرا در سال 5 به سیریوس کنایه می زنه و تحریکش می کنه بیاد بیرون ؟ (که در اخر هم موفق شد و باعث مرگ سیریوس شد ؟ )
5- چرا در سال 5 به کمک سیریوس و بقیه محفلی ها نیامد ؟

چطور ممکنه اسنیپ از طلسمس که مرگ خوارها به کار برده بودن تا کسی بالای برج نیاید و حتی مکگونگال و لوپین نتوانستند از طلسم رد شن فقط اسنیپ توانست رد بشود ؟
نتایجی که از این مثال ها می شودگرفت جالب و قابل توجه :
اسنیپ قطب سوم داستان است . چرا ؟
چون در هر زمان و مکان طوری عمل کرده که به نفع خودش بوده وبهترین مثالی که میشه زد : اصلا به نفعش نبوده که د روزارت خانه حاضر بشه چون مجبور بود بلاخره به یک گروه کمک کنه . یا دامبلدرو یا ولدمورت ودر این صورت جبهه ی مقابل او را از میان می برد .
اسنیپ طرف دامبلدوره و در موقع گفتن اوداکداورا د رذهنش یه طلسمه دیگه ای را گفته . ولی هر کس از ان ارتفاع چه جادوگر و چه یه ماگل میمیره . چه برسه به مرد کهنسالی مثل دامبلدور . اگه واقا اسنیپ نمی خواست دامبلدور بمیرد یه طلسمه دیگه ایی د رذهنش بگه . در ضمن اوداکداورا که قربانی را پرت نمی کند بلکه خیلی ارام و بی سر و صدا می کشد .
اسنیپ واقعا یک مرگ خواره و طرف ولدمورت . اما با این حال اینم خالی از اشکال نیست به همان دلایلی که در بالا ذکر شده .
پس اسنیپ قدرت سوم داستان رولیگ می باشد .

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

هانا آبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۵ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۱۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۹
از قبرستون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
اگه اشتباه نکنم توی کتاب چهار اونجا که دارن ایگور کارکاروف رو دارن محاکمه می کنه وقتی اسم اسنیب رو میاره با واکنش سریع وتند دامبلدور مواجه می شه.

پس وقتی که دامبلدور اینکارو کرده حتما می دونه که اسنیب چه شخصیت وفاداره.

اون حرفای توی کتاب درباره ی اسنیب برای رد گم کنی.

[b][size=medium][color=0000FF][font=Arial]واقعا کی جوابگوی تصمی�

پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
مطمئنا حدس 100% كه كدوم طرف خواهد بود جزو مسايل محال هست چون رولينگ تا اول كتاب ششم اسنيپ رو به يه ادم مرموز معرفي ميكرد و نشون ميداد كه همه غير از البوس بهش هيچ اعتمادي ندارند، هر كتاب كه جلوتر رفتيم ميديدم كه نه واقعا اسنيپ ادم خوبيه تا حدي كه اخر محفل ققنوس ديگه اسنيپ رو به ادم خوب ميديدم و يكدفعه در كتاب ششم بدون هيچ گونه امادگي براي خواننده اون رو يه خيانتكار واقعي جلوه ميده

ميخواستم اينو بگم كه ادمي كه اينجوري تو 6 تا كتاب اون رو يه ادم خوب و مفيد معرفي ميكنه و بعد يكدفعه خيانتكار در مياد نتيجه اي نميشه گرفت جز اينكه اين ادم نمونه يك ادم ستون پنجمي است ( جاسوس حرفه اي )

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۲۲:۴۶ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اخطار:

3 3 پست تک خطی،1 پست نا مربوط به موضوع و یک پست فینگیلیش پاک شد.

پست های فینگیلیش از این به بعد پاک میشود چون قبلا اخطار ها داده شده و قوانین هم مشخص است.

کسانی که پست تک خطی زده بودند شانس آوردند اولین بار بود این کارو کرده بودند وگرنه به مدیران گزارش داده میشد!لطفا دیگر نظیر آن پست ها نزنید!

ممنون،ایگور کارکاروف.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۵

آگوستوس پاي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ جمعه ۱ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۴۴ پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۹
از میدان گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 189
آفلاین
به نظرمن باید به صحنه ی اخر توجه کردکه دامبلدور از اسنیپ خواهش میکنه آیا دامبلدور از یک مرگخوار خواهش میکنه؟!به نظر من دامبلدور واسنیپ از طریق لجیمنس با هم ارتباط برقرار کدن ومنظورآلبوس از خواهش میکنم این بوده که اسنیپ اون رو بکشه چون میدونسته که خیلی عمر نمیکنه وبا این کار نیز اسنیپ پیش ولدمورت عزیزمیشده واطلاعات خوبی بگیره واز طرفی ممکنه که البوس زنده باشه(که رولینگ ان را رد کرد)زیرا آواداکداورا به طور عادی اینطوری نیست وممکنه اسنیپ در ذهن چیز دیگری گفته باشه

اگر همه ما مانند هم فکر کنیم،به این معنی است که هیچ کدام از ما فکر نمیکنیم.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ شنبه ۵ اسفند ۱۳۸۵

mehran

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۸ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۰ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
اگه توجه داشته باشين هر وقت هري از اسنيپ پيش دامبلدور بد مي گفت يا دليلي مي اورد كه اسنيپ خيانت كاره دامبلدور قبول نميكرد ولي هيج جاي كتاب نگفته اگه كسي ديگه از اسنيپ پيش دامبلدور بد ميگفت دامبلدور چه عكسلعملي نشون ميداده.
يعني ما نميدونيم در واقع چرا فقط حرف هري رو باور نميكرده
من فكر كنم چون اسنيپ در گذشته كاري كرده مانند قسم ناگسستني يا قسم حفاظت جان هري كه دامبلدور هم از ماجرا با اطلاع بوده.
اين پيمان به احتمال زياد بين اسنيپ و مادر هري بوده .دليلم هم اينه كه اين 2 نفر شايد به خاطر شباهتهاي زيادي كه داشتند ( هردو خون لجني بودن،هردو در درس معجون سازي استعداد خوبي داشتند) به يك طريقي با هم رابطه اي بر قرار كردن و بعد سر موضوعي باهم قاطي كردن(شايد سر جيمز)
به احتمال زياد دامبلدور سالها اسنيپ رو معلم معجون سازي نگه داشته تا هم بدونه دامبلدور از ماجراي اون وليلي با خبره هم چون تنها قدرتي كه از نظر دامبلدور از همه موندگار تر و با قدرت تره عشقه باعث بشه اسنيپ از قسمي كه خورده با نيروي عشق محافظتي دو چندان بكنه خب كجا بهتر از كلاس معجون سازي

پیام زده شده در: ۱۸:۵۳ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۵

لرد هری پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۵۱ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از بالای جسد ولدومورت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
من که می دونم اسنیپ به دامبلدور وفاداره و همه ی اینها نقشه رولینگه البته شکی نیست که دامبلدور مرده ولی رولینگ همه را سر کار گذاشته که فکر کنن اسنیپ خیانتکاره ولی در کتاب بعد رولینگ با دلایل کاملآ منطقی ثابت می کنه که اسنیپ خیانت کار نیست
من مطمئنم

عشق من اسنیپ

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۵

hooman derby

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۲ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
از derby
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
خب بنظر من نمیشه کاملا حدس زد باید منتظر کتاب بعدی باشیم

پاینده باشید

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۱ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۲ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
از نظر من شخصیت اسنیپ نشون می ده که جی کی رولینگ چه قدرتی داره که همه ی مارو توی توهم باقی گذاشته !
از نظر من غیر ممکنه که اسنیپ به دامبلدور وفادار باشه و اگر یه نفر اینو باور کنه فقط به دلیل اینه که یا می خواد اسنیپ رو تبرئه کنه یا می خواد از قضیه ی مر گ دامبلدور فرار کنه !
جی کی رولینگ باید خیلی روی این شخصیت فکر کرده باشه !
شاید هریقام دامبلدور رو ازش بیره چون رولینگ گفته بود که یه نفر به سزای عملش می رسه ! شاید خود اسنیپ به نابودی ولدرمورت کمک کنه ! در هر حال من فکر می کنم که رولینگ با این شخصیت همه ی مارو سر کار گذاشته و وادارمون کرده که کتاب بعدی رو بخونیم !

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۸ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
اخه دامبی که بزرکترین جادوگر تو کتابای هری پاتره مگه میشه که به یه نفر اعتماد کامل کنه و در اخر هم به وسیله همون ادم کشته بشه؟درسته که دامبی همیشه به همه فرصت جبران میده ولی اون حد اعتماد غیز عاقلانست تو کتاب 6 وقتی مرگ خوارا تو قلعه بودن دامبی به هری گفت که برو سوروسو بیدار کن بهش بگو چه اتفاقی افتاده و بیارش اینجا و هیچ کار دیگه ای نکن و قبلشم گفته بود من به سوروس احتیاج دارم پس خیلی داستان ضایع میشه اگه اسنیپ مرگخوار باشه

http://EmmaDisliker.blogfa.com

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.