هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۱۵ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
به عبارتی ،حالم از این نحوه ی برخورد به هم میخوره...ولی چاره ای نیست.حالا که شرایط به سمت صلح پایدار داره پیش میره باید یه سری توضیحات بدم که بعدا چیزی ناگفته نماند.
اولش اینکه پست های سیاسیم(پیرامون گیر دادن به مدیران و انتقاد)تا مقدار بسیار زیادی کم خواهد شد و به احتمال زیاد میرسه به یکی دو تا در ماه.البته بستگی داره و ممکنه همون یکی دوتا هم دیده نشه.دلیل این تصمیم گیریم هم بیجنبه بودن مدیران نیست.در این مدت به بنده اثبات شد که جنبه ی خیلی از مدیران بالاتر از اکثر کاربران دیگر سایته.
اگر دستی در کاسه داشتم،یه رنک خدای جنبه برای کریچر قرار میدادم.دلیل این حرکت نبود جنبه ی عمومیه.

در مورد پستم توی هالی ویزارد و فیلم چوپان های دروغگو که خیلی ها با برداشت های شخصی و ناعادلانه، بنده رو به بی احترامی نسبت به حزب،ماندانگاس،مدیران و انواع افراد بی ربط متهم کردند.
تا جایی که تونستم برای دوستان در مسنجر توضیح دادم.مجبورم برای اینکه نقطه ی سیاهی بر پرچم سفید آشتی ها باقی نمونه،برای بقیه هم بگم.
چوپان ها صد درصد تیم مدیرت بودند و کل مدیریت.نه یکی دوتا از آن ها.یکی از آن ها هری پاتر بود و آن یکی بقیه مدیران.
سگ در اون پست نماد یک فرد و یا شخص مشخص نبود.همان طور که گوسفندان نبودند.گوسفند نماد افرادی بود که مورد ظلم قرار میگیرند و سگ یه عاملی بود که تشنج ایجاد میکنه.هر فردی(تازه وارد تا قدیمی)میتونه بر مبنای عقاید خودش و دیدی که از اطرافش داره،گروهی یا فردی خاص را جایگزین نماد ها کنه.در اینجا دید یک حذبی با یه تازه وارد و یه غیر حذبی فرق داره.....این تمام نکته ی اون نوشته بود و چیزی بود که بنده برای آزمایش اعضا در پست قرار دادم.از هر فردی هم که دستم رسید در مورد نماد ها سوال کردم.(یه جور نظر سنجی برای خودم)

بنده دیگه هیچ مشکلی با بینز ندارم.هروقت اراده کردی پست رو با جملات و اندازه ی فونتn ویرایش کن.هر ناظر یا مدیری هم خواست این عمل رو انجام بده. مشکلی نیست.
فقط چیزی که اعصابم رو به شدت خرد میکنه بچه بازیه.هر وقت و هر جا ببینم فردی داره بچه بازی در میاره،به هرشکلی شده فریاد میزنم گرچه صدایم به گوشنرسد.و اگر چه اعضا حکم بیجنبه بودنم را امضا کنند.

اصلا روی تصمیم گیری هایی که قراره در این چند روز انجام بشه نظر نمیدم.بزرگان خود بحث کنند.نتیجه رو به من هم اعلام کنید!

نقل قول:
در اخر امیدوارم حرفام گل و سنبل و چرندیات مسائل بی ربط نباشه

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ ۲۲:۲۰:۲۶
ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ ۲۲:۲۳:۵۰

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

آرامينتا  ملي فلوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۶ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶
از اولين پله!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
ببينيد درسته كه ناظرين قديمي نيستند و شايد هم بهتر از نميشه وضع ،اما اگر مدير روي كار ناظر دقت داشته باشه و در صورت لزوم بهش هشداري بده ناظر هم خودش رو اصلاح مي كنه.

وقتي ناظر الان فكر مي كنه يا مي دونه...مهم نيست...كه مديري وجود نداره تا سخت گيرانه مراقب كارش باشه در نتيجه اون هم ديگه كارش رو دقيق و درست انجام نمي ده.

چه بخواييم و چه نخواييم توي يك انجمن ناظر بيشترين تاثير رو مي زاره!! پس اگر بخواييم رول اصلاح بشه به نظرم قدم اول ناظرين انجمن هاي رول هستند!!!

فكر نمي كنم كسي انتظار داشته باشه مديري كليه ي پست هاي ناظرين رو بخونه و يا تمام مدت بالاي سرشون باشه!!!
اما حداقل حضورش احساس بشه. ناظر بدونه كه كسي هست تا كاراشو زير نظر داشته باشه!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۴ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
در مورد ناظرین:

در حال حاضر مدیران انجمن هستند که ناظران رو مشخص میکنن و دیگران((مدیران دیگر)) کوچکترین دخالتی در این امر ندارند...اونا یکسری کاندیداها رو انتخاب میکنن و با همدیگه با هم یکیشونو انتخاب میکنن

ناظر باید کسی باشه که برخورد شخصی با کسی نکنه و بلد باشه خودشو کنترل کنه، این خصوصیت در مورد مدیر باید به صورت مطلق باشه چون خیلی امکانات در اختیار یک مدیر و میتونه به راحتی ازشون استفاده کنه
مدیر باید کسی باشه که حتی بهش فحاشی بشه عکس العملی نشون نده
انتخاب چنین شخصیو همچنین کسی که تو نت فعال مثبت داشته باشه بعضی وقتا خیلی دشواره

بنده در حال حاضر مونالیزا رو بهترین مدیر میدونم چون بدون توجهی به اطراف به بهترین روش کار خودشو میکنه

در مورد بهترین ناظر هم مدیران انجمن بهتر در جریان هستند

------------------
در مورد ایفای نقش:
اول بگم اینکه مدیران نمیتونن زیاد تو رول باشن و یا اصلا نیستند ((به خاطر کمبود وقتشونه چون خیلی هاشون سر کار میرن و دانشگاه هستند و مواقعی که آن لاین میشن مجبورن به امور برسن))من که در حال حاضر به عنوان مترسک سایت ،فقط دعوا میندازم

در مورد بهبود ایفای نقش:
الان مدت طولانی از ایجاد سایت میگذره و میشه از سوژه های قدیمی باز هم استفاده کرد
منتها با استفاده از ذهنای خلاق بروبچ جدید
شاید اونا بتونن سایت رو از یکنواختی دربیارن

یک پیشنهاد:
به نظر من بهتره چند نفر کاندید بشن و تاپیکهای خوب قدیمی رو پیدا کنن و سوژه های خوبشو در بیارن
سپس در جایی سوژه های خوب رو بنویسن مثلا یک تاپیک به اسم((سوژه برای ایفای نقش))...کسی که برای زدن پست به سوژه خوب نیاز داره به اونجا رجوع کنه

این افراد میتونن تاپیکهای خوب را به مدیران انجمن گزارش دهند

###############
به نظر من اینجوری میشه رول رو بهبود داد
به نظر من فقط با کمک همه که میتونیم سایت رو بهبود بدیم با دعوا چیزی درست نمیشه

حالا چه مدیر باشه و چه ناظر و چه کاربر....همه در این سایت سهیم هستیم

مهم اینه که اول بدونیم:
کسی تو این سایت دشمن اون یکی نیست ...........ممکنه کمی اختلاف پیش بیاد ولی با کمی صحبت منطقی حل میشه...اگر مشکلی برای کسی پیش بیاد و کسی از ناظر و مدیری دلخور باشههستیم،میشه با کمی صحبت ملایم همراه با احترام ،رفع مشکل کرد....اما با تیکه اومدن و لحن صحبت عصبانی فقط باعث عصبانی کردن و جری شدن طرف میشیم

به هر حال من قصدم هیچوقت بی احترامی به هیچ کسی نبوده
چه کابر و چه ناظر

و اگر کاربری از صحبتهای من دلگیر شده ازش عذر میخوام
ولی باید بدونید یک مدیر گاهی وقتا مجبوره برخورد کنه و ممکنه این برخورد تند باشه

ویرایش شده توسط بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ ۱۷:۴۱:۵۸
ویرایش شده توسط بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ ۱۷:۴۷:۰۴

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

پروفسور پي ير برنا كورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
سلام

منم در راستای پست‌های آنیتا و هدویگ و .... یه چند تا پیشنهاد می‌دم، خواستید بخونید و عمل کنید، نخواستید بخونید و عمل نکنید، باز هم نخواستید نه بخونید و نه عمل کنید میتونید حتی پاکش کنید، نخواستید (بابا بیاین یه باره یه دست کتکم به ما بزنین خیالتون راحت بشه)
ببخشبد بازهم جو گرفتم
پیشنهادات:
1- فکر می‌کنم اگه ناظرهای هر انجمن رو بیشتر کنین و به قول آنیتا هر شخص فقط ناظر یه انجمن باشه و نه بیشتر، بشه یه سر و سامانی به این اوضاع نابسامان سایت داد و یه کم از تعداد نامحدود افحشاء کم کرد.

2- یه تدابیری اندیشیده بشه که این به قول شما قدیمی‌ترها با رعایت کامل احترام و پیشکسوتی‌شون، یه کم مثه تازه واردها باهاشون برخورد بشه و این همه تفاوت بین اعضاء قائل نشین.

3- بازهم به قول آنیتا یه سری از کسانی که پست‌های بهتری می‌زنن رو بهشون مجوز و مسؤلیت داده بشه که توی فوروم‌ها پست بزنن و بقیه پست اونارو ادامه بدنن. این افراد می‌تونن قدیمیا باشن، می‌تونن تازه‌واردها هم باشن.

4- یه خواهشی هم از مدیران سایت داشتم. اگه نمی‌تونن دعواهای زرگری رو که بین اعضاء بوجود میاد حل و فصل کنن، حداقل دیگه خودشون به این دعواها دامن نزنن و آتیش بیار معرکه نشن (روی صحبتم با شخص خاصی نیست، این دوباره خودش یه مساله نشه جون ...."در جهت جلوگیری از بلاک شدن")

همین!!!
---------------------------------------------------------------------------
ارادتمند
پی‌یر

ویرایش شده توسط پروفسور پي ير برنا كورد در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ ۱۷:۳۰:۰۸
ویرایش شده توسط پروفسور پي ير برنا كورد در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ ۱۷:۳۲:۰۱

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
من واقعا فکر میکنم این بار اگه منطقی پیش بریم، به نتایج خیلی خوبی برسیم.
منم چند تا نظر دارم در راستای نظرات آرامینتا و هدویگ:

1- انجمن های تحت نظارت ناظران کمتر باشه، تا ناظر بتونه تقریبا تمام وقتش رو صرف تحول و تحرک انمن تحت نظارتش بکنه.

2- اونایی که قدیمی تر محسوب میشن، پستهای n خطی کمتر بزنن تا تازه واردین عزیز هم یاد بگیرن! چشم آدم در می یاد از خوندن پستای 432 خطی و دیگه رغبتی برای پست زدن نمی مونه.

3- انتخاب کردن مسئول برای کارهای یک تاپیک. به نظر من کسایی که تقریبا فعالن، میتونن بهشون یک تایپک یا دو تا تاپیک بدن( یعنی مسئولش باشن) تا حفظ سوژه بکنن، پست بزنن و فروم رو در حال فعالیت نگه دارن. و فکر کنم اینجوری، انتخاب ترین ها و مخصوصا جادوگر ماه، راحت تر باشه.

4- استقبال از پست یک قدیمی. وقتی یه قدیمی چارتا پست میزنه، بقیه ادامه بدن تا شور در اون برگرده!
یا بالعکس، یه تازه وارد که پست میزنه، بقیه پست بزنن تا علاقمند بشه!

5- این مورد یه کم مورد داره! حذف ترین های تالارهای خصوصی، جز بهترین عضو تازه وارد. اینجوری رغبت آدم برای پست زدن در خارج از تالار و بردن رنک، بیشتر میشه و به جای اینکه وقتشو بیشتر صرف بکنه برای پستی که فقط یه عده خاص میبینن، در رول اصلی میزنه تا همه ببینن. ( کپی رایت بای هری!)

6- صمیمیت بیشتر اعضا، با حفظ احترام!

حالا همینا به بیشتر به فکرم نرسید!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۸ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
در مورد ناظرا چند تا نکته هست که خودتون میدونید ولی باز گفته شه بد نیست
اول اینکه بضاعت جادوگران همینه . اگر ناظری بده دست مدیر نیست . یعنی بهتر از اون نبوده.وگرنه صد در صد کیفیت کار برای ما هم مهمه و بیشتر از اعضا مدیران به مشکل برمیخورن اگر ناظر کارش رو درست انجام نده
از اعضایی مثل جیمز نام برده شد جیمز یکی از ناظرین نمونه بود و کارش فوق العاده بود اما وقتی رفته و کسی مثل اون رو نداریم مجبوریم به کمتر از اون قناعت کنیم
دوم اینکه درسته که فاکتور کیفیت خیلی مهمه ولی کیمیت در کنارش نباید فراموش بشه . ناظری که کارش عالی باشه ولی مثلا هفته ای یک بار به سایت سر بزنه نمیتونه مفید واقع بشه
سوم نظارت مدیران روی ناظرینه . چطور انتظار دارین دو یا سه مدیر روی 20 تا ناظر نطارت داشته باشن . چطور میتونن پستهایی که این بیست ناظر در طول روز میخونن رو بخونن و حواسشون باشه یک وقت ناظر خبطی نکرده باشه . این اعضا هستن که میتونن به مدیران کمک کنن . اگر احمال , کم کاری و یا عمل اشتباهی از ناظری دیدن میتونن به مدیران گوشزد کنن اونم نه توی فروم عمومی این باعث میشه ارزش و مقام یک ناظر بیاد پایین . بهتره توی بلیت به این کارا رسیدگی بشه تا اگر ناظر مقصر بود باهاش برخورد بشه و اگر کار ناظر اشکالی نداشت دید کاربرا نسبت به ناظر عضو نشه . نگن این همونیه که دو نفر باهاش مشکل دارن پس کاربر درستی نیست
در مورد انتخاب ناظرین هیچ وقت دوستی ها اون طور که بعضی ها فکر میکنن مد نظر قرار نمیگیره . دقت کنین اگر ناظری بر اساس دوستی روی کار بیاد وکارش رو درست انجام نده انگشت اتهام اول از همه به سمت مدیری که اون رو ناظر کرده گرفته میشه

یک چیزی هم خارج این موضوع توی نوشته های اعضا دیدم دلم نیومد چیزی نگم

این اسکاور همون دامبلدوری بود که مدیر بود و از صغیر و کبیر بهش ایراد میگرفتن و خیلی وقتها به ارزشی بودن متهم میشد اما الان پیر دیر و حکیم دانا شده

هیچ وقت طوری رفتار نکنین که مجبور شین حرفتون رو عوض کنین

در اخر امیدوارم حرفام گل و سنبل و چرندیات مسائل بی ربط نباشه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
حرف حساب رو آدم بی جواب بزاره زشته ! از قدیم گفتن !

هوووم ... در مورد رول پلیینگ کارایی که باید بشه زیاده .

1- ناظرا باید سطحشون بره بالا و اولا که به مقدار کافی بالا سر فرومشون باشن و دوما همونطور که قبلا هم گفتم و ایگور عزیز لطف کرد و نقل قول هم کرد ، ناظرا باید به فکر تحول ایجاد کردن تو یه انجمن خاک خورده یا تغییرات ایجاد کردن در راستای بهتر کردن انجمنشون باشن .(صرفا شخص خاصی مد نظرم نیست و کسی رو متهم نمی کنم فقط یه نمای کلی می دم که به نظرم مفیده )

2- وقتی یکی رول می زنه سعی کنیم بخونیم و بخندیم ، نه اینکه ببینیم وای چه قشنگ نوشته پس بزار یه تیکه بهش بندازم یا حالشو بگیرم یا ضایعش کنم که ارزش کارش بیاد پایین ... دوستان فراموش نکنید که ما می نویسیم تفریح کنیم ... وقتی رو یه نوشته با دید خوندن و تفریح کردن و لذت بردن تمرکز کنید ، خود به خود سوژه میاد تو ذهنتون و ادامه می دید و همین باعث فعالیت بیشتر می شه .(قصد تیکه انداختن یا هر چیز دیگه ای رو ندارم ... فقط می خوام بگم اینو همیشه به خودمون یادآور بشیم که رول می نویسیم تا تفریح کنیم ... و برای رولهای دیگران باید ارزش قائل باشیم !)

3- رول پلیینگ رو به رول پلیینگ واقعی نزدیکتر کنیم ! ... وقتی هدویگ می نویسه داره با سرعت 60 کیلومتر برساعت می دوئه ، این نمی شه هری پاتری ! ... واقعا خیلی دور شدیم از فضای هری پاتر ... به نظرم کسی هم که نمی تونه با شخصیتش کار کنه بهتره بره عوضش کنه .
من باب مثال من وقتی با هدویگ از حد جغدیم خیلی فراتر می رم و هر کی رولامو بخونه فکر کنه که هدویگ یه آدمه ، خب ناموفق بودم و باید عوض کنم شخصیتمو !

4- یه خورده فکر کنیم و یه خودکار یا مداد یا ماژیک یا هر چیز دیگه! قرمز برداریم و یه خط بین رول و غیر رول بکشیم ... مبحثاش کاملا جداست ... این مورد خیلی مهمه !

5- به تالار های خصوصی توجه کنیم و سعی کنیم اونجاها رو هم فعال نگه داریم ... چون اعضای تازه وارد اولین چیزی که می بینن اونجاست و اگه فعال نباشه اعضا در بدو ورود برگشت می خورن !

6- اینم مورد خیلی مهمیه ... یه سری بررسی انجام دادم به این نتیجه رسیدم که اینجا یه چیزی رو خیلی لازم داره .
فضا رو دوستانه تر کنیم و به طرف مقابلمون احترام لازم رو بزاریم ... طرف مقابل آدمه و شخصیت داره و باید براش احترام قائل شد ! ... یه تجدید نظر تو رفتار هممون بد نیست ... درسته که فضا آزاده ولی دلیل نمی شه آدم بی شخصیت بازی در بیاره که !

کلا تو این چند وقت این چند تا مورد رو دیدم و گفتم به اطلاع شمام برسونم بلکه بقیه هم موافقن باشن !

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

آرامينتا  ملي فلوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۶ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۶ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶
از اولين پله!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
خب جالبه چطور يه بحث ساده(!) تبديل ميشه به شعبه ي حل اختلافات! همه به حدي درگيري كوبوندن هم و ايراد گرفتن از همديگه بودن كه اصلا به اصل بحث توجهي نكردن.
الان موضوع همه ي كسايي كه مي نويسن كه مساله ي شخصيه در حالي كه ابتداي بحث يك موضوع عمومي مد نظر بود!

و از اونجايي كه اميدوار بودن براي بازگشت به اصل مساله حماقت محضه ترجيحا خودم عنوانش مي كنم! به اميد اينكه اين بار شخصي نشه!

تا بحث رول پليينگ به ميون اومد يه عده در كمال " وقاحت" تنها به حل مشكلات خودشون فكر كردن! و البته اين وسط از نقش مديران عزيزي كه به جاي كمك به جهت بخشيدن به موضوع تنها به مزاياي سايت و اينكه " ما حرف زدن بلد نيستيم" اشاره كردن شايان توجه!!!

آنيتا ي عزيز من راه حل پيشنهاد ندادم و حتي " به مشكلاتي " كه ازش دم مي زدم هم اشاره نكردم. ولي آيا به فكرت رسيد به جاي " متهم " كردن علتش رو بپرسي!؟

به نظرم يكي از مشكلات بزرگي كه خيلي ها رو هم رنجونده مساله ي نظارته. افرادي كه كمي سابقه ي حضورشون بيشترِ فكر كنم هنوز طرز انتخاب ناظرين رو به خاطر داشته باشن.
تنها " بهترين ها" ناظر مي شدند. البته اشاره به اين موضوع به هيچ عنوان دليل توهين و يا دست كم گرفتن ناظرين جديد نيست...خواهشا انقدر شخصي فكر نكنيد!
همه تلاش مي كردن تا بهترين باشن كه بتونن ناظر باشند..چون ناظرين ناخودآگاه مقام بالايي داشتند.
موقعي كه سرژ، زاخي، جيمز، چو و هرپو (در جادو و جادوگري) ناظر بودند...به قول همه از بهترين زمان هاي رول پليينگ و قسمت بحث هاي پاتري بود.
چرا!؟
به خاطر احساس مسئوليت و مدريت خوبي كه داشتن.

نكته ي بعدي دخالت مديران در رول بود. موقعي كه هري، بارن، گيلدي، امپراطور، كالين...همه توي رول شركت داشتن! منظورم از شركت تنها پست زدن نيست...بلكه مديريت روي كار ناظرين و ديگران بود.
از كي تا حالا پستي توي انجمن ها از بارن ديده نشده كه مثلا فلان تاپيك اسمش به انجمن نمي خوره!؟
وقتي زماني توجه در اين حد بود مسلما بعد از از بين رفتنش وضع خيلي تغيير مي كنه!!
الان هم كه...

و بعد مي رسيم به نويسنده هاي رول! كساني كه با نوشتهاشون انگيزه ي نوشتن و پيشرفت يه عده رو فراهم مي كردن و به رول جهت مي دادن.
نه چو عزيز اين افراد به خاطر مغرور شدن نرفتن! براي اين بود كه ديدن كارهايي كه انجام مي دن مورد توجه نيست. درسته كه بيشتر براي لذت شخصيه اما در هر حال رول جاييه كه توش دست جمعي فعاليت ميشه و نميشه از تاثير اين " جمع " گذشت!!

اميدوارم اين بار بدون جهت گيري، وارد كردن مسايل شخصي و ساير مسايل بي ربط سعي كنين بتونيم راهي براي حل مشكلات پيدا كنيم!

همين!!

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
به نظر من دوستان عزیز من بووبو و امپراطور تاریکی دچار سوتفاهم شدن و نمیتونن از این سو تفاهم درییان

برای اینکه بحث ادامه پیدا نکنه به صورت خصوصی صحبت میکنم
جناب بووبو یادشون رفته که من با اون توی یه جبهم
--------------------
در مورد صحبتهای ماندانگاس هنوز قانع نشدم
--------------------
برای آرامش سایت دیگه ادامه نمیدم

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۹:۱۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نقل قول:

سیاست هری پاتر عزیز درست باشه که باید برای همه اینویز بیاد(به جز برای تعداد محدودی) و جوری رفتار کنه انگار خون مدیرا رنگیتره.

مسنجر من به مدیریت جادوگران و این چرندیات ارتباطی نداره من فقط برای گروهی از بهترین دوستانم در مسنجر آن لاین میشم که هیچ ارتباطی به هیچ سایتی پیدا نمیکنه.
در ضمن وقتی من مدیر سایتی مثل زوپس هستم که سایت 3 هزارم اینترنت حساب میشه و فقط با نشون دادن شناسه مدیریتی خودم در اون سایت میتونم اعتماد شرکت ها رو برای گرفتن پروژه جلب کنم مدیریت اینجا ( سایت ایرانی که اعتباری نداره و کسی شرکتی براش تره هم خورد نمیکنه) برای من به جز باری اضافه نیست و اگر مدیرم به دلیل علاقه شخصی و احساسی هست که نسبت به موضوع این سایت دارم.

آرمان از شما هم جای تشکر داره که همونطوری که از اول مشخص بود این سایت رو به عنوان تخلیه گاه خودتون استفاده کردید و بعد هم همش زدید. امیدوارم به این رویه ادامه بدید.

دارک لرد عزیز اینجا به هیچ عنوان چیزی تغییر نکرده و حداقل من مثل تو حالی به حالی نیستم همین الان هم پست از طرف حاجی دارکی در مورد آسلام مورد تایید و طبق قوانینه چون من مثل شما نیستم و ابدا به خاطر دوستی با کسی ( هیچ کس) قوانین رو از نظرم دور نمیکنم اون کاری که شما میکردی میکنی و در آینده نیز در هر جایی خواهی کرد.
سایت ملک پدری بنده نیست که توش دوستام بتونن پست خلاف قوانین بزنن و بقیه نتونن.
اگه همون موقع هم این رو خلاف قوانین میدونستم در سه ثانیه دیلیتشون میکردم. همین الان هم اگه چیزی خلاف قوانین ببینم ( اگه وقت کنم و ببینم) در جا نظرم رو اعمال خواهم کرد چه از طرف تو باشه یا پویان یا چو یا بینز یا هر کس دیگه ای که امروز عضو شده باشه یا از اول توی سایت بوده باشه.

ویرایش:
تمام اعضا بدونن تمام بحث هایی در مورد آسلام و قزوین و بقیه موارد کاملا طبق قوانین و مطابق عرف جامعه بوده و از طرف مدیریت سایت تایید شده و پست هایی که دیلیت شدن بر خلاف قوانین و بر خلاف عرف جامعه بودن.
تازه شما توجه کنید که عرف جامعه و فضای اون مدام به طرف بازتر شدن میره در نتیجه ببینید این پست ها چی بودن که دیلیت شدن

ویرایش شده توسط هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۹ ۹:۱۸:۴۴

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.