هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲:۲۰ شنبه ۴ فروردین ۱۳۸۶

ژرمانیا پندلتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۰۹ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
با سلام
مثل هميشه يه سوال دارم كه اندكي ارزشي است!
پروفسور كوييرل : تو هميشه سوال هاي ارزشي مي پرسي !
ژرمانيا : جدا ؟! نمي دونستم !
پروفسور كوييرل : خب حالا بدون ! يكي به مجموعه ي سوال هاي ارزشيت اضافه شد ! خب حالا بپرس !
ژرمانيا : كارنامه ها رو كي ميدين ؟
پروفسور كوييرل : خيلي ارزشي بود !

با تشكر
ژرمانيا پندلتون

Only[size=x-large]Raven

دعا كنيد كه المپياد نجوم قبول بشم!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
در هر حال روش امتیاز دهیتون غلطه ... اگر من داور بازی ها بودم و قرار بود بین گریف و هافل بر طبق امتیاز دهی شما قضاوت کنم هافلپاف رو قهرمان میکردم چون قانون قانونه و جای هیچ گونه دلسوزی و بخشش هم نداره و همه اینا جزء شرینی و تلخی بازیا حساب میشه و همیشه هم بوده و هست و خیلی هم عادیه.

ببینین ... همه مسابقات و ورزش ها اینجوریه ... بارها شده که تیم های ضعیف تر یا بخاطر شانس یا خیلی مسائل دیگه تونستن خودشونو بالا بکشن و اول بشن ! یعنی چیز جدیدی نیست که شما سعی دارید در مقابلش راه حل منطقی ای رو نشون بدید .. بله شاید حرفتون منطقی باشه و گریفندور شایستگیش از بقیه تیم ها در این دوره بیشتر بوده.

اما کاری که شما کردید به هر حال اشتباهه چون قانونا امتیازات هر بازی و برد در آن محدود به همون بازیه. من دیگه در این مورد توضیح نمیدم چون فکر میکنم هر کس به نحوه امتیاز دهی تیم ها ذره ای آشنا باشه میدونه منظورم چیه.

در مورد اینکه چرا در این یک ساله کسی اعتراض نکرده حداقل اینکه من میدونم چون تیم ما تا حالا توی این شرایط قرار نگرفته بود تا متوجه بشیم در اینجا اشکالی وجود داره.
همین دیگه هرجور مایلید تصمیم بگیرید.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
گریفیندور ---> 19 پست : در مجموع 295 امتیاز
اسلیترین ---> 19 پست : در مجموع 278 امتیاز

بر طبق قوانین برد و باخت در بازیهای کوییدیچ ملاک پیروزی نیست چیزی که اهمیت داره مجموع امتیازات در تمام بازی هاست.

یه مثال ساده تر:
هافلپاف 22
راونکلاو 7

هافلپاف 40
گریفیندور 38

هافلپاف 46
اسلیترین 41

هافلپاف با تعداد 14 بازیکن و سه برد در مجموع: 108

گریفیندور:60
اسلیترین: 50

گریفیندور: 38
هافلپاف: 40

گریفیندور:51
راونکلاو: 35

گریفیندور با تعداد 17 بازیکن و دو برد و یک باخت در مجموع:149

مجموع:
هافلپاف با تعداد 14 بازیکن و سه برد در مجموع: 108
گریفیندور با تعداد 17 بازیکن و دو برد و یک باخت در مجموع:149

کدوم تیم قهرمان جام کوییدیچ هست!؟
عادلانس که هافلپاف فقط به دلیل داشتن شانس در روزهایه بازیش (نبود بازیکنان حریف) قهرمان بشه؟

قوانین یک روزه نوشته نشده که به همین راحتی بتونید ازش ایراد بگیرید.مطمئن باشید همه چیز محاسبه شده تا حقی ضایع نشه.من تعجب میکنم چرا بعد از گذشت سه ترم (یک سال پیش) از این روش داوری، الان شما دارید اعتراض میکنید؟

جام کوییدیچ بر طبق قوانین متعلق به تیم گریفیندوره و به هیچ عنوان به گروه دیگه ای داده نمیشه.

این قانونم از ترم آینده به دلیل هماهنگ کردن همه داورن حذف میشه:
در صورتی که بازیکنی در روز مسابقه در زمین بازی شرکت نکند داور این حق رو دارد که علاوه بر ندان امتیاز از تیم وی امتیاز نیز کسر کند.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
سلام عرض می کنم خدمت مدیر محترم مدرسه و سایر دوستان اعم از همه گروه ها!

این جمله یه چیز جالبی رو یادم انداخت ! و اون اینه که اینجا صحبت با مدیر هست نه گفتگو دوستانه با هم!( زیادی هم دوستانه شده! )
اما در مورد موضوع مورد بحث! خب من فکر می کردم که جواب های پرفسور کوییرل واضح بوده باشه و دیگه بعد از اون صحبتی نشه! ولی اینطور که به نظر میرسه این بحث همچنان ادامه داره!
خب من هنوز متوجه نشدم که دوستان اسلیترینی سر چه موضوعی اومدن مثلا اعتراض! امتیازات پاسخ گوی همه چیز هست!
این مسابقات کوییدیچ رو نمی شه با مسابقات کتاب مقایسه کرد!
در کتاب بازیکنان تلاش می کنن تا گل بزنن و یا اسنیچ رو بگیرن و برنده شن ولی ما تلاش می کنیم تا نمایشنامه های زیبایی بزنیم و با امتیازات خوبی که بگیریم تیممون رو برنده کنیم! این مهم ترین دلیلش هست!
چه ما بخواییم و چه نخواییم! چه اینجا یه سایت هری پاتری باشه و چه نباشه ما نمی تونیم بر اساس کتاب عمل کنیم چون در اصل و پایه اینطور نیست! وقتی مهره اصلی بازی های ما با اصل کتاب سازگاری نداره پس بقیش جایی برای صحبت نمی زاره!
وقتی دو تیم با هم مسابقه می دن پس بر اساس چه ملاکی برنده اعلام میشه؟ خب بر طبق همون نمایشنامه هایی هست که برنده میشه! در آخر هم باید بر همین اساس رتبه بندی بشه ... این رو قبول ندارید؟
اگر بخواهیم بر اساس برنده و بازنده شدن تصمیم بگیریم ، این تصمیم گیری به هیچ عنوان درست نیست! چون ممکنه در میان این برد و باخت ها یه تیمی از تیم دیگر با اختلاف 3 یا 4 امتیاز ببازه و همون تیمی که باخته بعدا تیم های دیگر رو با اختلاف خیلی بالایی ببره!
پس در کل این مبنا اشتباهه!
پس باید تیمی برنده اعلام بشه که در آخر امتیازش از همه بیش تره و اینکه دوستان اسلیترینی اینو قبول ندارن خب خیلی عجیبه! از ابتدا هم به این خاطر مسابقات امتیاز بندی شد که در آخر حرفی پیش نیاد و همه اون تیمی که امتیازش از همه بیش تره به عنوان برنده قبول کنن!

نقل قول:
مگه برد و باخت گریفندور و اسلیترین یکیه که شما رفتین برای خودتون تعداد امتیازات رو جمع زدید؟عزیز من این برد هست که در بازی اهمیت داره و هر برد امتیاز محسوب میشه. اشتباه شما در جمع و تفریق این بوده که متوجه نشدین که اسلیترین تعداد برد هاش از گریفندور بیشتره./

بلیز عزیز...یعنی شما می گید که گریف که با امتیازایی که به دست آورده و مشخصه که تلاش بیش تری کرده اول نشه و چون اسلی سه تا بازیشو با هر امتیازی که آورده و با هر تعداد بازیکن برده اول اعلام بشه و به امتیازات هم هیچ اهمیتی داده نشه؟ پس ما برای چی سعی می کنیم که پست های قشنگ بزنیم؟ پس چرا کاپیتان تیم اینقدر زحمت می کشه و پشت سر هم پیام شخصی می زنه که بیایید شرکت کنید؟
باید این چیز ها رو هم توجه داشته باشیم! مسابقه دادن ما از مسابقه های توی کتاب خیلی سخت تر برگزار میشه!
این خیلی نا معقوله و من امیدوارم که شما حرف من رو قبول کنید!

در راستای حرف های سامانتای عزیز هم باید بگم که اگر شما حرفتون سر امتیاز دادنه اون یه بحث جدایی داره و ما تیم گریف بعد از مسابقه گریف و هافل تصمیم داشتیم که به خاطر اینگونه امتیازات که دقیقا همین جوری بود که سامانتا جان گفتند اعتراض کنیم! پس امتیاز دادن داوران یه امر جداست!
بالا دست ها می تونن خودشون یک بار دیگه همه پست های کوییدیچ رو بخونن و امتیاز بدن! که البته من فکر نمی کنم که هیچ کدوم وقت داشته باشن!

موفق باشید و با تشکر !
سارا اوانز

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
با سلام

من با نظرات دیگر دوستان اسلی کاملا موافقم...اما اگه حالا بهانه ایی گفته بشه مبنی بر این که نه اینجا فرق داره و ما یه جور دیگه حساب می کنیم و کلا کتاب رو جمعش کنید (اشاره به دوستان گریفی)...طبق روال همین بازی ها :
در مورد داوری این بازی ها من می خوام یه نکته ایی رو بگم اونم اینه که امتیازها از 10 حساب شده ...درست...همه هم قبول دارن...اما همه داورا که مثل هم امتیازحساب نمی کنن...به طور مثال : یه داور میاد می گه که خب به من گفتن از 10 حساب کن...باخودش می گه که مثلا منی که برای بازی بین دو تیم هافل و اسلی انتخاب شدم ...یه کاری می کنم( قصد و غرض قشنگ توش واضحه!)...میام امتیازها رو از 8 حساب می کنم ( به هر حال برای یه عده نفعی تو این کار هست)...الان هافل که اینجا ضربه نمی بینه که ، فقط اسلی یه 10 امتیاز ازش کم می شه که باعث برد گریفیندور می شه...بعدشم برای این که ماست مالی کنن می گم سطح پست ها پایین بوده....اصلا کیفیت نداشته....ها...نگاه کنید من به تو تا تیم کم دادم!
این که در هر بازی داور های جداگانه ایی از 4 گروه انتخاب شده اند نمی تونیم بگیم که مثلا این داور در این قسمت اصلا روشش کم دادن امتیازه...تو بازی های قبلی هم همین طوری امتیاز داده..برید نگاه کنید!
این چیزی که گفتم رو بسیار با زیرکی می شه انجام داد ولی برای حفظ دوستی ها نمی خوام مثال عینیشو تو همین نتیجه بازی آخر توسط داورا بیارم ...ویرایش کردن همه برای یه داور کاری نداره....می زنه یه امتیازی رو بعد از این که همه متوجه شدند که یکی داوره تغییر می ده!
الان خب مشخصه جواب چیه...ترم بعد کوییدیچ بیاید نظراتتون رو برای بهتر شدن بگید اما واقعا کسی می تونه نسبت به حرفای بالا بی تفاوت بگذره حتی اگه این قدر هم نسبت به سه برد اسلی ترین بی تفاوت باشه!

با تشکر :

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
این آخرین پست من در این تاپیکه چون حرف جدیدی ندارم که اضافه کنم.

در مورد حرف پرسی بگم که در اینجا دو موضوع پیش میاد. این که این سایت هری پاتری هست یا نه. اگر هست که اصولا نباید مسائل سلیقه ای وجود داشته باشه مثل نحوه امتیاز دهی و .... چون کتاب هست و خوشبختانه در مورد مسائل مختلف هم توضیحات کامل داده شده. در این صورت حق با ماست.

مسئله دیگه اینکه در کنار کتاب هری پاتر شما بخواید سلیقه های فردی رو بکار ببرید و بخواین ابتکار به خرج بدید و روش های جدید اختراع کنید و یا شیوه امتیاز دهی کتاب رو نپسنیدید و .... که در اون صورت هیچ حرفی ندارم جز اینکه به مبتکرین این طرح تبریک بگم.

ضمن اینکه در مورد انجمن کوییدیچ منم قبول دارم که آدم ترجیح میده با اشتباه هات جدید اشتباه هات قبلی رو موجه نشون بده.

در مورد حرف ریموس هم بگم که در هر حال رقابت با توپ یا با قدرت رول نویسی یا با هر چیز دیگه ما رو از هدف اصلیمون که همون رقابت هست دور نمیکنه و همونجور که در هر مسابقه یه برد اهمیت و امتیاز و ارزش داره اینجا هم همینجوره و شما نباید از برد های اسلیترین که از همه گروه ها بیشتره صرف نظر کنید.

در مورد حرف هاگریدم نه جانم اشتباه میکنید اون قسمت کتاب رو درست نخوندید. در اونجا یک شرط به اسم باخت هافل از راونکلا مطرح بود که امتیازات رو ارزشمند میکرد و از اونجایی که اسلیترین باختی نداره و تعداد بردهاش بیشتر از بقیه گروه هاست مسئله صد و هشتاد درجه با نظر شما فرق میکنه.

همین دیگه من حرفامو زدم و ظاهرا قرار هم نیست رسیدگی شه برای همین منم طبق قولم عمل میکنم.

موفق باشید

پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
در كل به من ربطي نداره ولي لازم شد بگم بار ها بوده كه تو كتاب هري پاتر اين موضوع پيش اومده بود !‌ :‌
اگه اسلايترين رو با صد امتياز ببريم دوم ميشيم اگه با صد و پنجاه ببريم اول ميشيم اگه ببازيم چهارم ميشيم پس اختلاف امتياز مهمه !

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱۴:۲۷ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

مثل اینکه منم باید دخالت کنم !

دوست عزیز بارها تو انجمن کوییدیچ شده که تیمی توی مثلا 5 تا بازی برده ، تیمی توی سه تا بازی برده ! و اونی که توی سه تا برده بردنده شده ، چرا که نمایشنامه های بیشتری زدن و امتیازاتشون بیشترهست . در ضمن ممکنه اون تیمی که 5 تا برد داشته توی یه بازی شرکت کننده های مقابل کم باشن و توی یه بازی تیم مقابل شرکت نکنه !
پس تعداد برد و باخت مهم نیست ، کیفیت نمایشنامه و امتیازات مهمه !

حالا مهم نیست توی کتاب تعداد برد مهم بوده ، یا نوع بازی !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
سلام
خوب هستید؟؟؟
ببخشید که دخالت میکنم اما گویا مجبورم
من درباره کتاب دیدم و خوندم ولی به نظر من حرف شما منطقی نیست چون:
در کتاب بازیکنا با وسایل کوییدیچ بازی کرده و 100% نباید به امتیازات کاری داشت زیرا آن تیمی که زودتر اسنیچ را بگیرد باید برنده شود اما ما در اینجا با نمایشنامه ای بازی میکنیم که حتی نمیشه با وسایل کوییدیچ مقایسه اش کرد و تیمی برنده است که نمایشنامه ی بهتری بزنه. نمایشنامه ی خوب هم از کجا مشخص میشه از امتیازات نه از تعداد برد. ممکنه گروهی با تعداد بیشتری پست بزنه و ببره اما بازیکناش کمتر از بازیکنای حریف بگیرن که تعدادشون از اونا کمتر بوده و تیم برنده تنها به خاطر تعداد ببره.
-------------------------------------------------------
پ.ن: با اینکه از اعضای تیم گریفیندور نیستم به عنوان یک گریفی وظیفه خود میدانم که از گریفیندور دفاع کنم باز هم از مدیریت مدرسه معذرت میخوام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
استرجس عزیز ...

اصلا شما بگیر ما در هر بازی از هفت نفرمون فقط یه نفر شرکت کرده. به هر حال مسئله اینه که:
1- گریفندور یه بازی رو باخته و دو بازی رو برده
2- اسلیترین از هر سه بازی خودش هر سه رو برده

مگه برد و باخت گریفندور و اسلیترین یکیه که شما رفتین برای خودتون تعداد امتیازات رو جمع زدید؟
عزیز من این برد هست که در بازی اهمیت داره و هر برد امتیاز محسوب میشه. اشتباه شما در جمع و تفریق این بوده که متوجه نشدین که اسلیترین تعداد برد هاش از گریفندور بیشتره.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.