هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر خانه ریدل(مجوز تاپیک)
پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
درود بر لرد بزرگوار

من از شما در خواست دارم مجوز تاپیکی با نام حفره ی نکروپولیس رو به من بدید.این تاپیک که در رابطه با دریچه ی نکروپولیس است دارای سبک جدی هست .
ماجرای این تاپیک الهام گرفته شده از افسانه ای از مردم ایتالیا است که در ان حفره ی بزرگی به اندازه ی یک چاه، وجود داره که دنیای روی زمین رو به دنیای زیر زمین پیوند ، موجودات دنیای زیر زمین خطرناکند ولی شعور کافی را دارا هستند و به طور کلی وحشی و کم عقل نیستند. آنها جادو ندارند و اما از اسلحه های جادویی استفاده می کنند.

مجوژ داده میشه ولی به شرطی که پست اولت بسیار خوب و گیرا باشه که زیبا توصیف شده باشه تا بعد بشه به خوبی ادامه داد.

با تشکر ناظر انجمن.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۲ ۲۱:۰۹:۰۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
با سلام خدمت لرد کبیر که اسمش همچون باد و بوران بر تن آدمی لرزه می اندازد.

بنده حقیر که به تازگی درخواست عضویت داده و شما منت گذاشته و مرهمت کردید مرا در جمع خودتان پذیرفتید ، یک تاپیک در ذهنم هست که بر آن شدم تا درخواستش را بدهم ، هر چند جواب ، فقط جواب لرد است.

تاپیکی که من میخوام بزنم ، در مورد هورکراکس های ارباب لرد ولدمورت کبیر هستند و اینکه هر بار محفلی های کثیف و کذبی ، سعی بر این خواهند داشت که هورکراکس های ارباب تاریکی رو نابود کنند ، ولی مرگ خواران ، دست به عمل زده و در هر داستان ، به مشکلات زیادی بر میخورند تا وفاداری خود را نسبت به لرد در راه مبارزه با محفلی ها نشان دهند.

معذرت اگه این پست رو تکرار کردم

فعلا مجوز داده نخواهد شد ... فعلا کارهای مهم تری داریم تا بعد...
ناظر انجمن

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۱ ۳:۱۷:۰۹

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۶

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
به دالاهوف :

هوووم ، ببین این چیزی که می خوای اجرا کنی ، با رول پلینگ قابل اجرا نیست یا حداقل این طور به نظر می رسه .
این موضوع ، خیلی بحث برانگیزه ، ممکنه من بگم اون طرفدار دامبلدوره و تو بگی نه طرفدار لرد سیاه .
هرج و مرج میشه . نمیشه که من یه پست بزنم و توی اون اسنیپ سیفید باشه و تو یه پست بزنی که توی اون اسنیپ سیاه باشه !

بیشتر این موضوع می تونه توی فروم های غیر رول به بحث گذاشته بشه . با این روش ، نمی تونیم اون رو جز رول پلینگ به حساب بیاریم و مجوز نمی گیره .

ولی اگر تونستی شیوه ی دیگه ای پیدا بکنی که به رول پلینگ شبیه "تر" باشه ، دوباره درخواستتو تکرار کن .

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بادراد جان من متن اولیه ای را که برای تاپیک اماده کرده بودم اینجا میزارم:
سلام دوستان.این تاپیک اختصاص دارد به یکی از ارکان و شخصیتهای اصلی کتابهای هری یعنی:سوروس اسنیپ یا به تعبیری مرد هزاران چهره!
اسنیپ از ابتدا جایگاهی خاص و البته مرموز در کتابها داشت کما اینکه کتاب شش باسم مستعار او نامگذاری شد.او از طرفی به عنوان استاد در هاگوارتز تحصیل میکرد و یکی از معتمدین مخصوص دامبلدور بحساب می امد و از طرفی خصومتی ذاتی با هری داشت و صد البته طرفدار اسلایترین بود و حتی از ابراز علاقه اش به جادوی سیاه ابائی نداشت.
بعضی تصور میکردند که او نفوذی محفل و دامبلدور در بین مرگخواران است و بعضی میپنداشتند که او جاسوسی دو جانبه است که فقط به فکر خودش است.
ولی بنظر من در کتاب شش تا حدود زیادی وفاداری او به لرد سیاه اشکار شد...البته در این بین دلیلی اشکار ذهن من را بخود مشغول کرده و اجازه نمیدهد صد در صد مطمئن باشم که او به لرد سیاه وفادار است که البته جای ذکر این دلیل در اینجا نیست...بگذریم..شما نظری مخالف من دارید؟...شما با نظرات من موافقید؟...پس چرا معطلید؟نظراتتان را در قالب داستان در اینجا پست کنید.فکر میکنم داستانهای اسنیپ داستانهای جالب و مطئنا مرموزی از اب در خواهد امد که کشش پست زدن و دنبال کردن تاپیک را در ما بوجود میاورد.امیدوارم همینطور باشد.
موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۰:۴۹ دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
به دالاهوف :

هیچ تاپیکی پیدا نمی کنی که به همین راحتی مجوز گرفته باشه ! یه توضیحی ، یه چیزی در مورد این تاپیکی که می خوای بزنی بده تا ببینم چی میشه !

مثلا باید توی اون توضیح مشخص کنی که داستان اولیه و هسته ی داستان کجا شکل میگیره ، توسط چه اشخاصی و یه کمی هم فضایی که مد نظرته رو نشون بدی !

فکر کنم واضحه !
موفق باشین

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۲۲:۵۳ یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.من یه مجوز میخواستم برای یه تاپیک که حول و حوش اسنیپ و ماجراهائی میباشد که برای او بوجود می اید.
با تشکر

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام.غرض از مزاحمت :
یه مجوز میخواستم برای یه تایپیک با این مضمون:
برداشتی ازاد از بازی warcraft که در اون چهار تمدن با هم میجنگند که مثلا ما میشیم:undead/سفیدا میشن:human
ریونیها میشن:nigh elf /و هافلیها میشن:orc
البته اگه کسی با این بازی اشنا نیست من دقیق در مورد این تمدنها در ابتدای تاپیک توضیح میدم که بتونه تو اون تاپیک پست بزنه و البته اولین پستشم خودم میزنم به نظرم اگه راه بیفته تاپیک بدی نمیشه.
توضیحات کامل:
من قصد دارم استارت تاپیک رو اینجوری شروع کنم که: خودم یعنی دالاهوف میره یه کتاب عهد عتیق و باستانی را گیر میاره و تصمیم میگیره اونو بخونه غافل از اینکه اون کتاب طوری جادو شده که خواننده رو توی خودش میکشونه و وارد ماجراهاش میکنه(مثل دفترچه خاطرات تام ریدل در هری و تالار اسرار) و دالاهوفم مجبور میشه وارد ماجراهای کتاب بشه و کتاب هم همونجا میفته و مثلا نفر بعدی که خواست پست بزنه مثل دالاهوف در اثر سهل انگاری اونو میخونه و وارد قضایا میشه و به همین ترتیب....کاشکی از اولش اسمی از warcraft نیاورده بودم ولی حالا که اوردم بزارید یه توضیحاتی مثلا در مورد چگونگی استفاده من از اون در تاپیک و یا وجه تسمیه نامگذاری گروهها بدم:در این بازی چهار نژاد مختلف با هم میجنگند و یا مثلا میشه متحد بشند و علیه گروههای دیگه بجنگند/در این چهار نژاد یکیشون undead است که فقط به دنبال کسب قدرتند و در واقع شعارشون اینه که هدف وسیله را توجیه میکنه و در راه رسیدن به قدرت از هیچ کاری رویگردان نیستند و جادوهای سیاه هم انجام میدهند و البته از همه قویترند که من خودمون را میخواستم تو تاپیک تو این گروه بزارم/در مورد سفیدها یا در موقع گریفها من برای اونها نژاد human را انتخاب کردم چون باصطلاح مثبت و ایدوئولوژیک هستند و نماینده انسانها هستند/در مورد ریونیها چون هم باهوش هستند هم تا حدود تقریبا زیادی مثبت میباشند من night elf را انتخاب کردم چون نماینده طبیعت و جنگل و پریها میباشند و همینطور باهوش/در مورد هافلیها چون به تعبیر رولینگ بیشتر از هوش پشتکار دارند من نژاد orc را انتخاب کردم که در واقع زیاد مجهز نیستند ولی اندام تنومندی دارند و بیشتر از هوش از زور بازو استفاده میکنند/خلاصه تو تاپیک میخواستم بگم وقتی دالاهوف یا کسان دیگری که در تاپیک پست میزنند وارد ماجراها میشن میبینند چهار گروه مدرسه در عهد عتیق هم بوده و البته به سبک همان موقع مدام در حال لشکر کشی و توسعه قلمرو بوده اند و مثلا دالاهوف تصمیم میگیره به اسلایها کمک کنه یا اصلا کارای دیگه ای بکنه هنوز روی جزئیات تاپیک دقیق نشدم.
یه توضیح:اصلا و ابدا قرار نیست که تاپیک در مورد بازی باشه من فقط برای این به بازی اشاره کردم که شالوده اصلی این سوژه را از بازی گرفته ام ولی در کل تاپیک کاملا هری پاتری خواهد بود.

موضوع تاپيك به خانه ي ريدل ها ارتباطي ندارد!
مجوز داده نمي شود.
موفق باشيد

ویرایش شده توسط آرامينتا ملي فلوا در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۲:۲۸

پیام زده شده در: ۱:۲۰ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵

بیلیوس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۲ جمعه ۸ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۳۷ جمعه ۲۹ دی ۱۳۸۵
از سر مزرعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
با سلام و تقدیم دسته بیل به شما سرور گرام.سوالی داشتم :
ببخشید آیا برای عضویت در مگخواران گرام حتما باید قبلش در سایت فعالیت باشه و بعد درخواست دهیم؟
ها پیشاپیش تشکر مینماییم.

دقیقا هم باید قبلش فعال باشی هم بعدش فعال باشی هم اینکه پست های مناسب و با کیفیت قابل قبول بزنی . روش انتخواب مرگخوار ها هم به زودی تغییر میکنی و تا اون زمان که روش جدید رو اعلام کنیم کسی رو نمیگیرم

ویرایش شده توسط بیلیوس ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۶ ۱:۲۲:۳۹
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۶ ۹:۳۴:۲۷

خسته شدم بس که دلم دنبال یه بهونه گشت/بس که ترانه خوندمو برگ زمونه برنگشت

پیام زده شده در: ۲۰:۳۴ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
با سلام

من درخواست مجوز یک تاپیک رو میخوام که تا حدی در باره اش با آرامینتا صحبت کردم.
موضوعش راجع به تلاش های لرد برای تسخیر دنیاهای موازی و جنگ با خدایان.
سبک جدی و ماجرایی و دنباله دار با خط سیر مشخص.
حالا تصمیم با شماست.

ممنون و متشکر

مجوز داده ميشه...اما،
1. اگر سوژه خوب نبود يا محدود كننده بود پاك ميشه
2. اگر ارزشي شد پاك ميشه
3. اگر حالت داستان پيدا كرد و خيلي كشدار شد ميره مطالب اشتراكي

دو هفته براي فعال شدن و پيش رفت تاپيك وقت ميدم!

موفق باشي
آرامينتا ملي فلوا

ویرایش شده توسط آرامينتا ملي فلوا در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۵ ۲۰:۴۵:۵۸

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱:۰۹ پنجشنبه ۷ دی ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
سلام ارباب(مرگخوراشم باشن مشکلی نداره)
مرا مقصود درین است که تاپیککی زنم بدین نام:
در محضر ولدمورت
تاپیکیست بس ارزشی، که نام آن مشخص کننده ی ارزش انست.
مثلا ولدی نشسته و داره ناخن میجووه، بعد یکاری میشه.
حالا اسمش مشخص کننده هسته، ولی پست اولی هم خواستین میدم.
یعنی خواستم بدم به دلایلی منصرف شدم. خاطره ی خوبی ازین کار ندارم.

یه چیز دیگه:
کوپن دارک مارک ما چی شد؟

اولا ما اينجا كوپن نداريم!

بعد هم يعني مي خواي تاپيكي بزني كه لرد داره ناخنهاش رو مي جوه!؟ اين ديگه چجورشه!؟؟
متاسفم به اين تاپيك هايي كه اسمش مشخص كننده ي " ارزشي " بودنشه مجوز داده نميشه!!

آرامينتا ملي فلوا

ویرایش شده توسط آرامينتا ملي فلوا در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۷ ۱۵:۰۱:۱۵

I Was Runinig lose

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.