هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۹:۵۹ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

reza

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۵ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۷:۰۴ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸
از yazd
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
اداک هستم 18ساله عضو گریفیندور چبدستیم 29س از چوب درخت راج و هسته اوپال چوب جارو تندر2007 عاشق خطر کردن

شما اول بايد در تاپيک بازي با کلمات پست بزنيد بعد به کارگاه نمايشنامه نويسي بريد و آخر سر هم بيايد اينجا پست بزنيد!!البته با یه معرفی بلندتر....برای مثال میتونید به معرفی هایی که تایید شدن یه نگاه بندازین!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۷:۱۲:۳۱

adak farmanravaye tarikiha

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

پروفسور   اسپراوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
اسم: پومانا
نام خانوادگی: اسپراوت
مو: خاکستری، شل و ول, پر از گرد و خاک , سیخ سیخی با یک کلاهی که همیشه بر سر می گذارد.
لقب: پروفسور
ویژگی خاص: کلاه وصله دار، ناخن های کثیف
گروه: هافلپاف
تخصص: گیاه شناسی
علاقمندی ها: باغبانی
کود مورد علاقه: کود مخلوط اژدها
شغل: مسئول گروه هافلپاف در مدرسه هاگوارتز
او در سال ششم پس از مرگ دامبلدور رای مبنی بر باز بودن مدرسه داد.گرچه در کتاب نقش چندانی ندارد ولی بهرصورت احتمال می رود در کتاب هفتم با مرگ دامبلدور نقش او زیادتر بشه.
امیدوارم تاییدم کنید.

تائید شد . ( اگر قبلا عضو بوده این و شناسه دارید حتما بگید)

ویرایش شده توسط oppp در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۲۱:۳۵:۲۸
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۲۳:۵۴:۴۸
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۶:۴۰:۳۵

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

یه بنده خدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۵ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۷
از برّ بیابون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
من می خواستم از ایفای نقش خارج شم ... لطفا من رو از ایفای نقش خارج کنید و شناسه برتی هیگز رو به شخصیت های گرفته نشده اضافه کنید !

بعد از یک ماه عدم فعالیت، خارج میشید.نیازی به درخواست دادن نیست.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۱۷:۰۹:۵۸

اهل ایفای نقشم ، روزگارم بد نیست

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
1- نام :سوروس
2- نام خانوادگي : اسنیپ
4- چوبدستی جادو : چوب درخت زبان گنجشك 17 سانتس متر. قابليت دراز شدن تا 27 سانت رو هم داره.
5- هسته چوبدستی:پر ققنوس
6- چوب جارو: ندارم
7- جنسيت : مرد.
8- ظاهر کلی : مهم ترینش موهای چرب و چیلیه که تصمیم دارم به عنوان اسنیپ جدید رنگشون کنم و کلی تغییر حالت بدم بهشون.
9- گروه : اگه منو بذارین تو گریفیندور که خیلی خوبه. اما اجبارا اسلیترین.
10- سن: 17 سال ( من از بچگی یاد گرفتم دروغ نمیگم. )
یا علی.
پی نوشت به کوییرل و سایر ناظران: یه نگاهی به لیست شخصیت هاتون بندازین بد نیست. من نه هرمیون رو اونجا دیدم نه مودی رو. برای همین برای اینکه اسنیپ رو از دست ندم اینو نوشتم. بد نیست یه کمی هم انصاف به خرج بدین. همونطور که پست های ملتو زود پاک میکنین یا ویرایش میکنین یا با پشت دستتون می زنین رو دهنشون بد نیست یه کمی از اشتباهات خودتون رو اصلاح کنین.

اسامی رو که در بلاک بالای صفحه قرار دادیم در چند روز گذشته از ایفای نقش خارج شدند که هنوز وارد اون لیست نشدند.برای همین اون بالا اطلاع دادیم که کاربران برای انتخاب شخصیت راحت تر باشند.
فقط پستهایی پاک میشن که خلاف قوانین سایت ارسال شده باشند. اگه اعضای سایت هم از رفتار ناظرین یا مدیران شکایتی دارند میتونن از طریق بلیت صحبت کنند.
مدیران سایت هم جزو اعضای سایت هستند پس اشتباه کردن جرمی محسوب نمیشه.ما سعی میکنم هر چه بهتر البته با همکاری همه اعضا، سایت رو اداره کنیم.

برای گرفتن شخصیت سوروس اول از همه اینکه باید به گروه اسلیترین برید.دوم اینکه باید یه شناسه جدید ساخته و با اون دوباره معرفی کنید و سوم من یه معرفی کامل از این شخصیت میخوام و مهمترین مسئله اینکه این شخصیت یکی از مهمترین شخصیتها در کتاب هست آیا میتونید از عهده ایفای نقش اون بر بیاد؟ شما باید عضو دسته مرگخواران باشید و فعالیت نسبتا خوبی در سایت داشته باشید. در صورتیکه یک ماه فعالیتی نداشته باشید از ایفای نقش خارج خواهید شد.موفق باشی

ویرایش شده توسط هرمیون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۵ ۱۸:۳۰:۱۸
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۱۲:۱۹:۰۴

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام لطفا شخصیت من رو به پروفسور اسپراوت تغییر بدید ممنون میشم.چون واقعا این شخصیت رو می خوام.

خدانگهدار

شما باید یه شناسه جدید باز کنید و با اون شخصیت مورد درخواستتون رو معرفی کنید.یاد آوری میکنم که شخصیت پروفسور اسپراوت در هافلپاف هست برای همین در این گروه قرار میگیرید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۵ ۱۴:۲۴:۳۸

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
1- نام :هرمیون
2- نام خانوادگي : گرنجر
3- نام كامل :هرمیون جین گرنجر
4- چوبدستی جادو : چوب درخت زبان گنجشك 17 سانتس متر. قابليت دراز شدن تا 27 سانت رو هم داره.
5- هسته چوبدستی:پر ققنوس
6- چوب جارو: ندارم
7- جنسيت : زن
8- ظاهر کلی : مهم ترين شناسه ي بنده مو هاي قهوه اي بوته ماننده.
9- گروه : گریفیندور
10- سن: 17 سال
يا علي.

این شخصیت گرفته شده.چنانچه هنوز تمایل به عضویت در گروه ایفای نقش را دارید لطفا با یک شناسه جدید یک شخصیت دیگر را انتخاب و معرفی کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۴ ۱۲:۰۹:۰۶

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۹ شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۰ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۱
از مخوفستان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
سلام.
اینجانب سوروس اسنیپ از عملکرد خود مبنی بر عوض کردن شخصیتش به شدت پشیمان هست و تقضا دارد که دوباره با شخصیت قبلی خود به فعالیت ادامه دهد

اینم لینک شخصیت قبلیم:
http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=10477

با اجازه مدیر گروه اسلیترین که اطلاع دادن مدتی نیستن من شما رو به شناسه قبلتون برگردوندم.لطفا قبل از انتخاب شخصیت همه چیز رو در نظر بگیرید که بعدا پشیمون نشید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۱ ۱۱:۴۴:۵۳

[b][size=large][color=00CC00]�

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

هوراس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۳ چهارشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۸۸
از چون اسمشو نبر دنبالمه ، نمیتونم بگم!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 99
آفلاین
نام : هوراس اسلاگهورن
بقیه ی چیزها هم محرمانه س!!

لطفا قوانین ایفای نقش رو بخونید.در ضمن این شخصیت گرفته شده.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۱ ۱۱:۴۷:۳۶

همه مهمون من ، کلوپ اسلاگی به حساب کیانوش!!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۲ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۵۴ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
نام:دین
نام خانوادگی:توماس
گروه: گریفندور
(در اینجا میتوانید اطلاعات دیگر مانند: ویژگی های ظاهری و اخلاقی شخصیت-چوب جادو-چوب جارو-... را بنویسید)
چوب جادو: 23س وسط پر ققنوس
چوب جارو: نیمبوس 2001
معرفی کوتاه:(معرفی کوتاه یا داستان از زندگی شخصیت مورد نظر)
همشاگردی و هم خواب گاهی هری رون نویل سیموس است

دوست عزیز اول باید پست شما در تاپیک بازی با کلمات و کارگاه نمایشنامه نویسی تایید بشه و بعد میتونید برای این شخصیت در خواست بدید.البته با یه معرفی کاملتر.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۰ ۱۸:۰۹:۱۱

پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

من دراکولا هستم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۰ دوشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۱۴ سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
سلام
می خواستم قبل از این که خودمو معرفی کنم یک داستان کوتاه تعریف کنم
تار یکی محض ، سرما و صدای زوزه ی باد، وحشت ،ترس تا عمق وجود انسان ، تنهایی و پسری دوازده ساله . او نه گم شده بود و نه می ترسید ،علارقم فشار باد برصورتش از شیب تپه بالا می رفت . تا این که به قلعه ی بزرگ ،قدیمی و نا اشنا رسید .در بزرگ و چوبی قلعه را باز کرد.می لرزید ولی نه از ترس بلکه از سرما! قلعه انقدر در خاموشی بود که پسر حتی صدای نفس کشیدن خود را هم می شنید . او فریاد زد :- من اومدم باهات حرف بزنم ...می دونم که اینجایی ! سایه ای از پشت به او حمله کرد .پسرک متحیر و لرزان سرجایش خشک شده بود، مرد سیاه پوش دندان های بلند و تیزش را به گردن پسرک نزدیک کرد ،ولی پسر سریع رو برگرداند و به مرد چپ چپ نگاه کردوبا لبخندی دندان های نیش بلند و صدفی اش را به مرد نشان داد ،مرد سیاه پوش از تحیر و تعجب به عقب پرید و با صدای سرد و بی روحش گفت:-تو !!!!!
پسرک جواب داد:- من اومدم تا جانشینت بشم ،کنت دراکولا ؛در واقع من برگشتم پدر .
کنت گفت :- چه طور امکان داره ؟! اهان سوفیا ! ولی اون گفت تورو از بین برده ؟
پسرک گفت :- بله پدر؛ مادرمم به اندازه ی خودت ، با هوش و جاه طلب بود و هیچ وقت به شما نگفت یه ساحره ...حالا من اینجام ،اومدم تا در کنار تو زندگی کنم من اومدم که جانشین برحقت بشم و برسرزمینت حکومت کنم.
.راستی چرا اینجا اینقدر خلوت و ساکته ،فکر می کردم تو افراد زیادی داشته باشی !
کنت با خوشرویی بشکنی زد و سریع همه ی چراغهای قصر روشن شد و اتش در بخاری زبانه کشید ؛ کنت دوباره بشکنی زد و مردی بلند قامت و ورزیده داخل شد. کنت گفت :- ویکتور تمام افراد رو امشب در این جا جمع کن تا دوساعت دیگه .
ویکتور دهان باز کرد که مخالفت کنه ولی کنت :-هیس این فرمان اکید منه ؛ باید امشب یک جشن مفصل بگیریم اخه پسر من برگشته . و دستان سفید و بی روحش رو به دور شانه های کنت داراکولای اینده گره کرد.
ان پسر من بودم وقتی تمام فوت و فن های جادوگری را از مادرم یاد گرفتم پیش پدرم برگشتم و بعد وقتی اونقدر قدرت پیدا کردم که برای خودم تصمیم بگیرم ، تشنه ی خون پدر شدم پنهان به گروه دامبلدور پیوسته ام و جاسوسی ولدمورت رو می کردم تا این که تصمیم گرفتم پدرم رو از سر راه بردام ....من این کارو کردم و الان با عده ای از خون اشامهای پاک به دمبلدور خدمت می کنم . باشد که بتوانم او را در نبرد با بدی یاری کنم
...........................................................................................
خون اشام یا همون ومپایر یک موجود افسانه ای هست که اسمش تو کتاب جانوران شگفت انگیز و زیست گاه انان هم اورده شده ..همه ی ما خوب می دونیم که این موجود ماهیت زنده ای داره و می تونه ایفای نقش کنه
نام :- من نام کاملی ندارم یه بچه دراکولای اصیل با لقبش شناخته می شه و لی مادرم منو ساموئل صدا می زد
نام خانوادگی :- در مورد فامیلی ما نسل اندر نسل خون اشام بودیم و فامیلی در کار نبوده و نیست به من می گن کنت دراکولا(البته اگر جدم می دونست ممکنه به فامیلی احتیاج پیدا کنم حتما" یه فکری می کرد)
سن :- سن ما خون اشامها هم با انسانها فرق می کنه ما هر بیست سال یک سال بزرگ می شیم من الان بیست و دوسال دارم ولی به سن شما دوهزار رو اندی سالمه
میزان تحصیلات:- من نزد مادر جادوگری اموختم و اون هم درسش رو تمام کرده بود ولی پیش پدرم تمام فنون رزمی و غیره رو یاد گرفتم
مشخصات ظاهری :- خوب مشخصه های بارز من رنگ روشن پوستمه ......موهام سیاهه چشمام در حالت عادی سیاهه و لی در مواقعی که عصبانی می شم و یا می خوام به کسی حمله کنم قرمز می شه در این مواقع صدام هم تغییر می کنه و کلف تر از قبل می شه و دندانهای نیشم دوبرابر یک انسان عادی می شه........قدم بلنده و بخاطر تمرینات سخت می شه گفت مقداری عضلانی هستم
چوب جارو:- من چوب جارو ندارم عموما" به تسترال های تربیت شده ام این ور اون ور می رم و لی جارو سواری بلدم
چوب جادویی:- چوب جادویی من مال مادرم که فکر می کنم سی سانت طول داره جنسش از چوب بیده و یک رگ خونی از یک خون اشام درونشه
شغل:- من الان همه کاره ی باند خون اشامها هستم و عضو محفل دامبلدورم هستم براش از ولدمورت خبر جمع می کنم چون اونهایی که به من نپیوستن با ولدمورت کار می کنن و من باید امار اونها رو از طریق جاسوس هام به دست بیارم
علاقه مندی ها :- مثل همه ی خون اشامها خون دوست دارم اونم خیلی زیاد
گروه :- من در گروه گیریفیندور جای دارم ....اینو خود دامبلدور به من گفت (ببینم مگه به غیر از این گروه گروه دیگه ای هم هست)
خوب امیدوارم که تایید بشم من تو کار گاه نمایش نامه نویسی و بازی با کلمات تایید شدم و
انگیزه ی زیادی برای شرکت در جادوگران دارم
تابعد

تایید شد!( میرفتی تو اسلایترین بهتر بودا)

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۰ ۱۸:۰۵:۲۶
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۲۳:۰۰:۰۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.