هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایلیا شایان مهر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۸ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
با سلام.
من قبلا مراحل رو طی کردم. همون هرمیون گرنجر هستم. همین پایین هم پست زدم. اما گفتین که باید درست و حسابی خودمو معرفی کنم. بروی چشم.

نام: سوروس اسنیپ
چوبدستی جادو : چوب درخت زبان گنجشك 17 سانتس متر. قابليت دراز شدن تا 27 سانت رو هم داره.
هسته چوبدستی:پر ققنوس
چوب جارو: ندارم
جنسيت : مرد
ظاهر کلی : مهم ترینش موهای چرب و چیلیه که تصمیم دارم به عنوان اسنیپ جدید رنگشون کنم و کلی تغییر حالت بدم بهشون.
گروه :اسلیترین

معرفی کوتاه: آیلین با تمام درد و رنج از دیوار خانه چسبیده بود. برای بار انم توبیاس در خانه نبود و شاید به کلی تصمیم به رفتن گرفته بود. همسایه ها از فریاد او به خانه ریختند و بعد از مدتی گریه و زاری و درد و فریاد و فعان که از آن خانه ی محقر و تقریبا قدیمی خارج شد صدای زیبای کودکی گریه ای آغاز کرد. در همان لحظه چیزی سرخ در اسمان جایی دور بنام هاگوارتز درخشید و پسری بدنیا امد که نام او را سوروس گذاشتند. از همان ابتدا سوروس یاد گرفته بود که خودش از خودش مراقبت کند. غیبت طولانی پدر و تجسم غریب و کودکانه و احمقانه و دروغین سفرش ذهن کودک را آزار میداد اما او خود را با اینکه 5 سال بیشتر نداشت مسئول خانواده می دانست. حتی وقتی کردی با موهای چرب و چیلی مقابل او قرار گرفت و ادعای پدری کرد توبیاس با تمام قدرتی که در بدن داشت جرقه های جادویی خویش که از خون مادر داشت بروز داد و پدر را تا انتهای کوچه به هوا پرتاب کرد. با اینکه پدر نمی توانست او را تحمل کند اما راضی شد که او را به هاگوارتز بفرستد. بی پولی باعث شد مدیر آن زمان به داد آنها بشتابد و حداکثر کمک خود را تقدیم دارد.
این کمک چیزی نبود بجز کتابهای پاره و پوره دست چندم دوره ی شروع کلاس ها و یک چوب که آقای الواندر خیرخواه به آنها هدیه کرد. چوبی جادویی با مغز دم تک شاخ نر به طول 27 سانتی متر. پسرک با ترس و لرز زیر کلاه جادویی فرو رفت و کلاه ذات تاریک او را به اسلیترین فرا خواند. 7 سال چهار گریفیندوری را تحمل کرد و بعد از چند سال به ارتش مردی همپای خویش با نام تام ریدل ملقب به ولده مورت پیوست. تام ریدل این پسرک را بخاطر شباهت بیش از حد او به خودش نپذیرفت بلکه در او نیرویی و استعدادی شگرف در جادوی سیاه میدید. چون اسنیپ یا همان شاهزاده دورگه استعدادی بس شگرف در معجون سازی هم داشت چیزی که در آینده بسیار کمک حال ولده مورت شد. شایعه است که او به همه خیسانت کرده و دوستانش را به کام مرگ آواداکداورا فرستاده و اخیرا دامبلدور کبیر را به قتل رسانده است. اما همه اینها بکنار دامبلدور به او اعتماد دارد. و اکنون او مرا برگیزده تا نماینده اش در جادوگران باشم.
باشد که شما مرا بپذیرید.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۸ ۱۷:۱۶:۱۳
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۳:۴۶:۲۶

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

meysam

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۳ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۶
از ZANJAN
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
با عرض سلام
نام:سوروس
شهرت:اسنيپ
حرفه:يه زماني جادوي سياه

شما اول بايد در تاپيک بازي با کلمات پست بزنيد بعد به کارگاه نمايشنامه نويسي بريد و آخر سر هم بيايد اينجا پست بزنيد!!در ضمن بهتره معرفی تون یخورده کاملتر باشه اگه به پستهایی که تایید شدن یه نگاه بندازین با معرفی های خوب اشنا میشین

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۷:۱۴:۲۲

I AM BLOOD SEEKER
YOUR BLOOD IS MINE
I AM BLIND NOT DEATH

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

Armaghan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۵ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۸
از یه جاهایی اطراف هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من مطمئن نیستم که نقش هرمیونو گرفته باشم پس دوباره معرفی میکنم .
نام:هرمیون
نام خانوادگی:گرنجر
خصوصیات ظاهری: مو:قهوه ای و فرفری.پرپشت
خصوصیات اخلاقی: در مدرسه:زرنگ و همیشه اماده ی پاسخ گویی به استادان.
دوستی:وفادار و زود رنج.برای کمک به دوستام هر کاری میکنم.
در کلاس:دستم همیشه بالاست

قوانین ایفای نقش رو بخون و بعد از تایید در دو مرحله اول یه شخصیت انتخاب کن.شخصیت هرمیون گرفته شده.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۷:۵۸:۲۲

از عضو بودن در این سایت احساس غرور می کنم.

جادوگران همیشه جاوید.

پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

عبدله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۳ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۹:۳۰ دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
از آن سوی سرزمین جادویی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
نام: الستور
نام خانوادگی: مودی
لقب: چشم بابا قوری
رنگ مو: جوگندمی
گروه: محفل ققنوس
شغل: کاراگاه
اندام: خمیده و چهار شانه
(معرفی کامل:الستور مودی معروف به چشم بابا قوری و خوش طلسم، کاراگاه بسیار معروفی است که در به دام انداختن مرگ خوارها وسواس دارد. روی صورت او جای زخم های بسیاری به چشم می خورد که آثار زد و خورد های بی پایان است. او موهای جو گندمی یال مانندی دارد و دهانش شبیه یک بریدگی مورب است و لنگان لنگان راه می رود. یکی از چشم های او ریز و عادی و دیگری جادویی و آبی نقره ای است. این چشم زیر شنل های نامرئی ، اجسام جامد و پشت سرش را می بیند. یکی از پاهایش چوبی است. مودی یک سال در هاگوارتز برای تدریس استخدام شد و عضو محفل ققنوس نیز می باشد)

تایید شد! اگه شناسه دیگه ای در ایفای نقش دارید حتما اطلاع بدید تا بسته بشه.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۸:۱۰:۳۷
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۸ ۱۶:۰۶:۲۲

جنگیدن و دوباره جنگیدن و ادامه دادن به جنگ فقط زمانی که اهریمن را دور نگه دارد مهم است هرچند آن را به طور کامل از بین نبرد

آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور

پیام زده شده در: ۹:۵۹ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

reza

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۵ دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۷:۰۴ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸
از yazd
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
اداک هستم 18ساله عضو گریفیندور چبدستیم 29س از چوب درخت راج و هسته اوپال چوب جارو تندر2007 عاشق خطر کردن

شما اول بايد در تاپيک بازي با کلمات پست بزنيد بعد به کارگاه نمايشنامه نويسي بريد و آخر سر هم بيايد اينجا پست بزنيد!!البته با یه معرفی بلندتر....برای مثال میتونید به معرفی هایی که تایید شدن یه نگاه بندازین!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۷:۱۲:۳۱

adak farmanravaye tarikiha

پیام زده شده در: ۲۱:۲۸ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

پروفسور   اسپراوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
اسم: پومانا
نام خانوادگی: اسپراوت
مو: خاکستری، شل و ول, پر از گرد و خاک , سیخ سیخی با یک کلاهی که همیشه بر سر می گذارد.
لقب: پروفسور
ویژگی خاص: کلاه وصله دار، ناخن های کثیف
گروه: هافلپاف
تخصص: گیاه شناسی
علاقمندی ها: باغبانی
کود مورد علاقه: کود مخلوط اژدها
شغل: مسئول گروه هافلپاف در مدرسه هاگوارتز
او در سال ششم پس از مرگ دامبلدور رای مبنی بر باز بودن مدرسه داد.گرچه در کتاب نقش چندانی ندارد ولی بهرصورت احتمال می رود در کتاب هفتم با مرگ دامبلدور نقش او زیادتر بشه.
امیدوارم تاییدم کنید.

تائید شد . ( اگر قبلا عضو بوده این و شناسه دارید حتما بگید)

ویرایش شده توسط oppp در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۲۱:۳۵:۲۸
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۲۳:۵۴:۴۸
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۶:۴۰:۳۵

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

یه بنده خدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۵ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ دوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۷
از برّ بیابون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 10
آفلاین
من می خواستم از ایفای نقش خارج شم ... لطفا من رو از ایفای نقش خارج کنید و شناسه برتی هیگز رو به شخصیت های گرفته نشده اضافه کنید !

بعد از یک ماه عدم فعالیت، خارج میشید.نیازی به درخواست دادن نیست.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۱۷:۰۹:۵۸

اهل ایفای نقشم ، روزگارم بد نیست

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
1- نام :سوروس
2- نام خانوادگي : اسنیپ
4- چوبدستی جادو : چوب درخت زبان گنجشك 17 سانتس متر. قابليت دراز شدن تا 27 سانت رو هم داره.
5- هسته چوبدستی:پر ققنوس
6- چوب جارو: ندارم
7- جنسيت : مرد.
8- ظاهر کلی : مهم ترینش موهای چرب و چیلیه که تصمیم دارم به عنوان اسنیپ جدید رنگشون کنم و کلی تغییر حالت بدم بهشون.
9- گروه : اگه منو بذارین تو گریفیندور که خیلی خوبه. اما اجبارا اسلیترین.
10- سن: 17 سال ( من از بچگی یاد گرفتم دروغ نمیگم. )
یا علی.
پی نوشت به کوییرل و سایر ناظران: یه نگاهی به لیست شخصیت هاتون بندازین بد نیست. من نه هرمیون رو اونجا دیدم نه مودی رو. برای همین برای اینکه اسنیپ رو از دست ندم اینو نوشتم. بد نیست یه کمی هم انصاف به خرج بدین. همونطور که پست های ملتو زود پاک میکنین یا ویرایش میکنین یا با پشت دستتون می زنین رو دهنشون بد نیست یه کمی از اشتباهات خودتون رو اصلاح کنین.

اسامی رو که در بلاک بالای صفحه قرار دادیم در چند روز گذشته از ایفای نقش خارج شدند که هنوز وارد اون لیست نشدند.برای همین اون بالا اطلاع دادیم که کاربران برای انتخاب شخصیت راحت تر باشند.
فقط پستهایی پاک میشن که خلاف قوانین سایت ارسال شده باشند. اگه اعضای سایت هم از رفتار ناظرین یا مدیران شکایتی دارند میتونن از طریق بلیت صحبت کنند.
مدیران سایت هم جزو اعضای سایت هستند پس اشتباه کردن جرمی محسوب نمیشه.ما سعی میکنم هر چه بهتر البته با همکاری همه اعضا، سایت رو اداره کنیم.

برای گرفتن شخصیت سوروس اول از همه اینکه باید به گروه اسلیترین برید.دوم اینکه باید یه شناسه جدید ساخته و با اون دوباره معرفی کنید و سوم من یه معرفی کامل از این شخصیت میخوام و مهمترین مسئله اینکه این شخصیت یکی از مهمترین شخصیتها در کتاب هست آیا میتونید از عهده ایفای نقش اون بر بیاد؟ شما باید عضو دسته مرگخواران باشید و فعالیت نسبتا خوبی در سایت داشته باشید. در صورتیکه یک ماه فعالیتی نداشته باشید از ایفای نقش خارج خواهید شد.موفق باشی

ویرایش شده توسط هرمیون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۵ ۱۸:۳۰:۱۸
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۶ ۱۲:۱۹:۰۴

ما بدون امضا هم معتبریم

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

پرد فوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ جمعه ۱۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۶
از در به در!خوابگاه برای من جا نداشت!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 136
آفلاین
سلام لطفا شخصیت من رو به پروفسور اسپراوت تغییر بدید ممنون میشم.چون واقعا این شخصیت رو می خوام.

خدانگهدار

شما باید یه شناسه جدید باز کنید و با اون شخصیت مورد درخواستتون رو معرفی کنید.یاد آوری میکنم که شخصیت پروفسور اسپراوت در هافلپاف هست برای همین در این گروه قرار میگیرید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۵ ۱۴:۲۴:۳۸

تصویر کوچک شده

عضو رسمی محفل ققنوس

-------------------------------------
در مسابق

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ جمعه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۶

هرمیون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
از هرجا که حال کنیم. که فعلا هیچ جا حال نمیکنیم.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
1- نام :هرمیون
2- نام خانوادگي : گرنجر
3- نام كامل :هرمیون جین گرنجر
4- چوبدستی جادو : چوب درخت زبان گنجشك 17 سانتس متر. قابليت دراز شدن تا 27 سانت رو هم داره.
5- هسته چوبدستی:پر ققنوس
6- چوب جارو: ندارم
7- جنسيت : زن
8- ظاهر کلی : مهم ترين شناسه ي بنده مو هاي قهوه اي بوته ماننده.
9- گروه : گریفیندور
10- سن: 17 سال
يا علي.

این شخصیت گرفته شده.چنانچه هنوز تمایل به عضویت در گروه ایفای نقش را دارید لطفا با یک شناسه جدید یک شخصیت دیگر را انتخاب و معرفی کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۴ ۱۲:۰۹:۰۶

ما بدون امضا هم معتبریم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.