هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۳۵ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

leon

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۷ جمعه ۴ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۹ جمعه ۱۵ تیر ۱۳۸۶
از يه جا زير چتر آسمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
نام:دكتر تام پاتر
شغل:پزشك
گروه: گریفیندور
محل كار:بيمارستان سنت مانگو / مطب شخصي در كوچه ي دياگون
خصوصيت ظاهري:چشمان سبز/پوست سفيد/صورتي با لپ هاي بزرگ/قد:173 /وزن:70 /رنگ مو:قهوه اي /
نوع چوبدستي:چوب درخت كارتيمازيا 19 سانتي متر
چوب جارو:نيمبوس 2007
جنسيت:مرد
علاقه مندي ها:كار روي بيماري هاي جديد و كشف معجون هاي شفا بخش/نگاه كردن فيلم هاي اليشا كاتبرت
خصوصيات اخلاقي:بسيار خوش صحبت و خوش اخلاق
معرفي كلي:من يكي از نوه ي هري پاتر هستم كه 50 سال بعد از او متولد شدم.در بيمارستان سنت مانگو كار مي كنم.تمامي آزمون هاي سمج را با نمره ي عالي رد كردم و پيشنهاد تدريس در هاگوارتز هم به من شده ولي بدليل مشغله ي زياد قبول نكردم.
كاشف معجون شفا بخش براي بيماري ايدز
نام همسر:اليشا كاتبرت بازيگر هاليوودي
محل زندگي:آمريكا
فرزند:ندارم

شما اول بايد در تاپيک بازي با کلمات و کارگاه نمايشنامه نويسي بريد و و بعد از تایید در اينجا پست بزنيد. یاد آوری میکنم شخصیتهایه ساختگی تایید نمیشن.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۹ ۱۸:۵۰:۰۵

مجازات گناهكاران رو دوست دارم چون
it makes me feel better so if you have any order I am in your service

كشتن كار هر كسي نيست

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

نیمفادورا  تانکس old32

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۵ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۰۱ سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۹
از کهکشان آبراداتاس _ بازوی قنطورس _ سیاره ی تیلاندا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
نام:نیمفادورا تانکس
گروه :هافلپاف

ظاهر کلی :قد بلند ، لاغر ،چشمان مشکی و کشیده ، موهای رنگارنگ
چوبدستی : ساخته شده از پر ققنوس ،چشم حلزون ، دم طاووس

علاقه مندی ها : ،سفر به کشورهای مختلف مخصوصا یونان و اشنایی با جادوگران یونانی ، خوابیدن زیر سایه ی درختان و گوش کردن به اهنگی ملایم و فکر کردن به اینده های دور و نزدیک

شغل:عضو سازمان ققنوس ، نوازنده (به صورت پنهانی )

توضیح مختصر:از خانواده ای بسیار معمولی متولد شده ام . از همان کودکی نسبت به موسیقی واکنش نشان می دادم و همچنین علاقه ی شدیدی به ماجراجویی داشتم و همین باعث شد که در اولین فرصت به کمک دیگر جادوگران سفید به عضویت سازمان ققنوس در ایم و در همه حال انان را در مبارزه با ارتش لرد والده مورت یاری دهم .در کنار ان ساعاتی از روز را به کارهای مورد علاقه ی دیگرم اختصاص می دهم که در بین ان ها تفکر راجع به مسائل کوچک و بزرگ رابیش تر ترجیح می دهم زیرا که مرا به ارامشی عمیق فرو می برد ...
سن :" تا حالا راجع بش فکر نکردم چون همیشه به خودم می گم که من جوونم" ...
ویژگی های اخلاقی : گاهی تند خو و خود پرست ولی در کل مهربان ، صادق ،مغرور و خوش بین ...

تائید شد

ویرایش شده توسط tilanda در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۱۶:۰۷:۲۵
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۸ ۲۳:۳۴:۰۲
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۰ ۱۰:۲۳:۰۷

ميتونم احساس كنم كه خودم هستم...همين براي من كافيه...

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
نام:بارتیموس
نام خانوادگی:کراوچ (پدر)
سمت در وزارتخانه:سازمان همکاری های جادویی
مو:کوتاه و جوگندمی
گروه هاگوارتز:در زمان نوجوانی در گروه ریونکالا بود
معرفی:بارتیموس کراوچ از افرادی بود که سخت مبادی آداب بود و به قانون احترام خاصی می گذاشت وی در اواخر دوره ی اول استبداد لرد ولدمورت کاندیدای وزیر سحر و جادو بود وی در آن زمان اصلاحات قانونی زیادی انجام داد و قوانین خشک و سختی علیه خلاف کاران مخصوصا مرگخواران تصویب کرد. وی در آستانه ی انتخاب در مقام وزارت بدلیل کشف مرگ خوار بودن پسرش محبوبیت خود را از دست داد وی قبل از به قدرت رسیدن دوباره ی ولدمورت توسط پسرخود کشته شد.

تائید شد

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۱ ۲۳:۵۵:۱۹
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۵ ۱۶:۰۸:۱۸

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
نام: فردریک
نام خانوادگی:اوتانس
لقب:the inquisitor (مفتش حقایق)
گروه: گریفیندور
قد:یک متر و نود و هشت
رنگ چشم:سبز
مو: سیاه رنگ و نسبتا بلند
لباس:معمولا ردای دو تکه ی سیاه و بلند می پوشد . کلاه بلندی به سر می کند و عصایی با کنده کاری های پیچیده به دست می گیرد
خصوصیات اخلاقی:معمولا خشمگین نمی شود و آرام صحبت می کند
چوبدستی:20 سانتی متری از پر ققنوس
جارو:هیچ وقت از جارو خوشش نیومد
معرفی(زندگی نامه):دوران نوزادی و کودکی اش در حاله ای از ابهام است ولی آنچه مشهود است اینکه به دلایلی با یک سال تاخیر به هاگوارتز رفت . و در گروه گریفیندور به تحصیل پرداخت.پس از اتمام تحصیلات به دوره های آموزشی مخصوص ارور های (کارآگاهان) وزارت سحر و جادو رفت و در سن 20 سالگی به استخدام دایره ی کارآگاهان درآمد. او همواره از قوانین اظهار نارضایتی می کرد و کتب متعدد سیاسیی چه نوشته ی مشنگ ها و چه جادوگران را مطالعه کرد و در سن 24 سالگی از دایره استعفا داد و بعد از چند ماه در اداره ی قوانین جادویی بین المللی استخدام شد وی در طول چند سال طی مکاتباتی که با وزیر وقت و سیاستگذاران دولتی انجام می داد خواستار اصلاحات سیاسی شد .او عقیده داشت که سازمان سیاسی و قانون گذاری باید اصلاح شده و احزاب سیاسی تشکیل شود همچنین معتقد بود وزیران سحر و جادو باید از طریق رای {دیوان عالی خواص) که متشکل از روسای احزاب بود انتخاب شود. او در آن دوره به مخالفت صریح با سیاست های وزیر وقت پرداخت تا اینکه سرانجام در سن 27 سالگی از سمت خود استعفا داد و فعالیت های سیاسی خود را در میان عوام ادامه داد اما کارشکنی های وزارتخانه و نیز کمی اطلاعات مردم از ساختار صحیح سیاسی مشنگها و همچنین مخالفت های شدید
تعدادی زیادی از خانواده های اصیل و قدرتمند جادوگری چون خانواده ی ملفوی سبب شکست او شد .او پس از آن کارهای آشکار سیاسی خود را کنار گذاشت و مدتی در قصر خود در حومه ی کمبریج بدون هیچ تحرک سیاسی زندگی کرد .هنگامی که بارتی کراوچ (پدر) به استخدام وزارتخانه درآمد فردریک نیز برای بار دیگر به کار های سیاسی روی آورد و عضو دیوان عالی جادوگری شد وی برای اولین بار واژه ی کابینه ی سیاسی را مطرح کرد و خود از اعضای اصلی کابینه ی بارتی کراوچ شد
و هنگام به قدرت رسیدن کراوچ بر خلاف تصور عموم از کار خود استعفا کرد .وی در پاسخ به پرسش ها می گفت:
_من وظیفه ام را درباره ی به قثدرت رسیدن فرد برتر انجام دادم و اکنون که موفق شدم نیاز به استراحت دارم.
اما وی بر خلاف سخن خود در پشت پرده در بسیاری از سیاست گذاری های دیوان عالی دخالت داشت وی از نفوذ خود بر اعضا استفاده می کرد و قوانین سختی را تنظیم می کرد . در آن دوره سازمان سری را زیر نظر کراوچ تاسیس کرد و مدیریت زندان آزکابان را در خفا بر عهده گرفت.
او از مرگ خواران متنفر بود و برای گرفتن اعتراف از آنها از طلسم های نابخشودنی نیز استفاده می کرد اما سر انجام با درز خبر دیوانگی یک زندانی در روزنامه ها دست او از زندان نیز کوتاه شد. کناره گیری کامل او از سیاست در سن 36 سالگی هنگام سقوط ولدمورت انجام گرفت از آن پس وی ارتباط هایی در خفا با افراد مخالف حکومت چون دامبلدور داشت اما این خبر ها هیچ گاه فاش نشد.وی هم اکنون در قصر قدیمی خود در حومه ی کمبریج زندگی می کند.

شخصیتهایه خیلی خوبی داریم که در گریفیندور هستند و هنوز گرفته نشدند.لطفا یکی از این اسامی رو انتخاب کنید.شخصیتهایه ساختگی رو فعلا تایید نمیکنم مخصوصا اگه به هری پاتر هم ربطی نداشته باشه.

*پيتر پتي گرو *دابي *نویل لانگ باتم *دین توماس *سيموس فينيگان *الیور وود *دنیس کریوی و ...

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۱ ۱۲:۲۸:۴۰

پیام زده شده در: ۱:۱۹ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

لرد ولدمورت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۶
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 53
آفلاین
من لوسیوس مالفوی هستم و طبق تصمیم جدید برای تعویض لرد سایت اقدام به معرفی شخصیت میکنم.
-----------------------------------------------
1- نام :تام
2- نام خانوادگي : ریدل
4- چوبدستی جادو : بیست و چهار سانتی با چوب درخت گاج...چوب دستی عجیبی هست...
5- هسته چوبدستی:پر ققنوس
6- چوب جارو: علاقه ای نداشتم!
7- جنسيت : مرد.
8- ظاهر کلی : چشمان قرمز ..صورت بدون مو ...لاغر و استخوانی...و بی روح ..نگاه به من فقط یادآور یک چیز هست... مرگ!!!
9. گروه: اسلیترین
10- سن: پنجاه چند سال
معرفی:لردولدمورت که نام واقعی او تام ریدل بود ...جادوگری بود تبه کار که جادوگران از بردن نام او وحشت داشتن و او را به "" اسمش رو نبر"" میشناختن... او قدرت های زیادی از جادوی سیاه داشت و مریدان بسیاری که خود را مرگخوار مینامیدن... لردولدمورت بعد از اطلاع یافتن از پیشگویی که در آن یاد شده بود که پسر بچه ای به دنیا خواهد آمد که یا او باید زنده میماند یا خودش...برای گشتن او اقدام کرد ولی جادویی باستانی که مادر پسرک که هری نام داشت باعث شد لردسیاه قدرت خود را از دست بدهد... ولی او حالا برگشته... با قدرت تا این بار زمین را از خون لجنی ها پاک کند نواده سالراز اسلیترین دوباره برگشته بود... تا این بار کاری که نا تمام مونده بود را به اتمام برساند... او برای رسیدن به این هدف از هیچ چیز گذشت نمیکرد...
--------------------------------------------

تایید شد! و کی گفت پستت رو پاک کنی؟

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۹ ۱۰:۵۸:۵۸
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۳:۴۷:۰۰
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۳:۴۸:۲۸
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۴:۴۱:۰۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

پروفسور   اسپراوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
خب با توجه به دستور مدیران محترم من بار دیگر درخواست خودم را برای شخصیت پروفسور اسپروات ارائه می دهم:
اسم: پروفسور اسپراوت
مو: خاکستری، شل و ول, پر از گرد و خاک , سیخ سیخی با یک کلاهی که همیشه بر سر می گذارد.
ویژگی خاص: کلاه وصله دار، ناخن های کثیف
گروه: هافلپاف
تخصص: گیاه شناسی
علاقمندی ها: باغبانی.پرورش گیاهان
کود مورد علاقه: کود مخلوط اژدها
شغل: مسئول گروه هافلپاف در مدرسه هاگوارتز
او در سال ششم پس از مرگ دامبلدور رای مبنی بر باز بودن مدرسه داد.گرچه در کتاب نقش چندانی ندارد ولی بهرصورت احتمال می رود در کتاب هفتم با مرگ دامبلدور نقش او زیادتر بشه.
امیدوارم تاییدم کنید.

شناستون از پومانا به پروفسور اسپراوت تغییر کرد.لطفا در موقع انتخاب شخصیت دقت کنید.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۸ ۱۷:۰۴:۰۴
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۳:۴۶:۳۸

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایلیا شایان مهر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۸ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
با سلام.
من قبلا مراحل رو طی کردم. همون هرمیون گرنجر هستم. همین پایین هم پست زدم. اما گفتین که باید درست و حسابی خودمو معرفی کنم. بروی چشم.

نام: سوروس اسنیپ
چوبدستی جادو : چوب درخت زبان گنجشك 17 سانتس متر. قابليت دراز شدن تا 27 سانت رو هم داره.
هسته چوبدستی:پر ققنوس
چوب جارو: ندارم
جنسيت : مرد
ظاهر کلی : مهم ترینش موهای چرب و چیلیه که تصمیم دارم به عنوان اسنیپ جدید رنگشون کنم و کلی تغییر حالت بدم بهشون.
گروه :اسلیترین

معرفی کوتاه: آیلین با تمام درد و رنج از دیوار خانه چسبیده بود. برای بار انم توبیاس در خانه نبود و شاید به کلی تصمیم به رفتن گرفته بود. همسایه ها از فریاد او به خانه ریختند و بعد از مدتی گریه و زاری و درد و فریاد و فعان که از آن خانه ی محقر و تقریبا قدیمی خارج شد صدای زیبای کودکی گریه ای آغاز کرد. در همان لحظه چیزی سرخ در اسمان جایی دور بنام هاگوارتز درخشید و پسری بدنیا امد که نام او را سوروس گذاشتند. از همان ابتدا سوروس یاد گرفته بود که خودش از خودش مراقبت کند. غیبت طولانی پدر و تجسم غریب و کودکانه و احمقانه و دروغین سفرش ذهن کودک را آزار میداد اما او خود را با اینکه 5 سال بیشتر نداشت مسئول خانواده می دانست. حتی وقتی کردی با موهای چرب و چیلی مقابل او قرار گرفت و ادعای پدری کرد توبیاس با تمام قدرتی که در بدن داشت جرقه های جادویی خویش که از خون مادر داشت بروز داد و پدر را تا انتهای کوچه به هوا پرتاب کرد. با اینکه پدر نمی توانست او را تحمل کند اما راضی شد که او را به هاگوارتز بفرستد. بی پولی باعث شد مدیر آن زمان به داد آنها بشتابد و حداکثر کمک خود را تقدیم دارد.
این کمک چیزی نبود بجز کتابهای پاره و پوره دست چندم دوره ی شروع کلاس ها و یک چوب که آقای الواندر خیرخواه به آنها هدیه کرد. چوبی جادویی با مغز دم تک شاخ نر به طول 27 سانتی متر. پسرک با ترس و لرز زیر کلاه جادویی فرو رفت و کلاه ذات تاریک او را به اسلیترین فرا خواند. 7 سال چهار گریفیندوری را تحمل کرد و بعد از چند سال به ارتش مردی همپای خویش با نام تام ریدل ملقب به ولده مورت پیوست. تام ریدل این پسرک را بخاطر شباهت بیش از حد او به خودش نپذیرفت بلکه در او نیرویی و استعدادی شگرف در جادوی سیاه میدید. چون اسنیپ یا همان شاهزاده دورگه استعدادی بس شگرف در معجون سازی هم داشت چیزی که در آینده بسیار کمک حال ولده مورت شد. شایعه است که او به همه خیسانت کرده و دوستانش را به کام مرگ آواداکداورا فرستاده و اخیرا دامبلدور کبیر را به قتل رسانده است. اما همه اینها بکنار دامبلدور به او اعتماد دارد. و اکنون او مرا برگیزده تا نماینده اش در جادوگران باشم.
باشد که شما مرا بپذیرید.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۸ ۱۷:۱۶:۱۳
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۳:۴۶:۲۶

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

meysam

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۳ یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۶
از ZANJAN
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
با عرض سلام
نام:سوروس
شهرت:اسنيپ
حرفه:يه زماني جادوي سياه

شما اول بايد در تاپيک بازي با کلمات پست بزنيد بعد به کارگاه نمايشنامه نويسي بريد و آخر سر هم بيايد اينجا پست بزنيد!!در ضمن بهتره معرفی تون یخورده کاملتر باشه اگه به پستهایی که تایید شدن یه نگاه بندازین با معرفی های خوب اشنا میشین

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۷:۱۴:۲۲

I AM BLOOD SEEKER
YOUR BLOOD IS MINE
I AM BLIND NOT DEATH

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

Armaghan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۵ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۸
از یه جاهایی اطراف هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
من مطمئن نیستم که نقش هرمیونو گرفته باشم پس دوباره معرفی میکنم .
نام:هرمیون
نام خانوادگی:گرنجر
خصوصیات ظاهری: مو:قهوه ای و فرفری.پرپشت
خصوصیات اخلاقی: در مدرسه:زرنگ و همیشه اماده ی پاسخ گویی به استادان.
دوستی:وفادار و زود رنج.برای کمک به دوستام هر کاری میکنم.
در کلاس:دستم همیشه بالاست

قوانین ایفای نقش رو بخون و بعد از تایید در دو مرحله اول یه شخصیت انتخاب کن.شخصیت هرمیون گرفته شده.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۷:۵۸:۲۲

از عضو بودن در این سایت احساس غرور می کنم.

جادوگران همیشه جاوید.

پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

عبدله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۳ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۹:۳۰ دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
از آن سوی سرزمین جادویی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
نام: الستور
نام خانوادگی: مودی
لقب: چشم بابا قوری
رنگ مو: جوگندمی
گروه: محفل ققنوس
شغل: کاراگاه
اندام: خمیده و چهار شانه
(معرفی کامل:الستور مودی معروف به چشم بابا قوری و خوش طلسم، کاراگاه بسیار معروفی است که در به دام انداختن مرگ خوارها وسواس دارد. روی صورت او جای زخم های بسیاری به چشم می خورد که آثار زد و خورد های بی پایان است. او موهای جو گندمی یال مانندی دارد و دهانش شبیه یک بریدگی مورب است و لنگان لنگان راه می رود. یکی از چشم های او ریز و عادی و دیگری جادویی و آبی نقره ای است. این چشم زیر شنل های نامرئی ، اجسام جامد و پشت سرش را می بیند. یکی از پاهایش چوبی است. مودی یک سال در هاگوارتز برای تدریس استخدام شد و عضو محفل ققنوس نیز می باشد)

تایید شد! اگه شناسه دیگه ای در ایفای نقش دارید حتما اطلاع بدید تا بسته بشه.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۷ ۱۸:۱۰:۳۷
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۱۸ ۱۶:۰۶:۲۲

جنگیدن و دوباره جنگیدن و ادامه دادن به جنگ فقط زمانی که اهریمن را دور نگه دارد مهم است هرچند آن را به طور کامل از بین نبرد

آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.