هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شنل جیمز پیش دامبلدور چی کار میکرده ؟
پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
حداقل یک بار به همون خبری که من بهش اشاره کردم نگاه کن ببین دارم چی میگم بعد بگو که این شایعه هست یا نه.
اون مصاحبه یک مصاحبه کاملا رسمی بود تمام سایت های هری پاتری هم این خبر رو منتشر کردن و کاملا هم این خبر واقعی هست و جای هیچ شکی هم نیست. همون لحظه هم که این خبر توی سایت اومد دو تا از مدیران بلافاصله در نظرات از ناظرین تالار اسرار که اون موقع من بودم سریع درخواست کردن که تاپیک فورا زده شه. همچنین اگر به صفحات اول تا چهارم پنجم نگاه کنی میبینی که تمام بحث کننده های خوب سایت در این مورد نظر دادن پس اصلا اینجوری فکر نکنید که بحث ساده و روشنیه.

مشکل اصلی اعضا اینه که بحث ها رو به صورت زنجیره ای دونبال نمیکنند فکر میکنند هر موقع که وارد بحث شن چیزی رو از دست ندادن در صورتی که اون اول که این تاپیک زده شده در این مورد خیلی بحث های با دلیل و خیلی فرضیات جالب به میان اومد که تا حدودیم نتیجه داد. اگر به نظر شما این بحث سادست اول از همه باید تمام دلایلی که در نود پست قبلی اومده رو رد کنید بعد نظر خودتونو بگید.

اینم لینک مستقیم خبرش چون میدونم باز هم نمیرید متن خبر رو نگاه کنید و میگید اینا شایعه هست:
http://www.jadoogaran.org/modules/news/article.php?storyid=1899

علت جالب بودن پست قبلیمم از نظر شما این بود که یکی از مهمترین قسمت های کتاب رو که خود رولینگ مطرحش کرده و تاپیکش هم توسط من زده شده رو تاپیک جالبی نمیدونید و میگید بحثش روشنه و به همین دلیل منم مجبورم با دلیل به شما بگم که اینجوری نیست و شما اشتباه میکنید چون اگر نگم مطمئنا تمام کسانی که علت اصلی زده شدن این تاپیک رو نمیدونند مرتکب اشتباه شما میشن.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۲ ۱۷:۰۰:۴۳

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
نقل قول:
جناب آقای ایکیوستان!
اصلا مسئله به این سادگی که شما میگید نیست. رولینگ در یک مصاحبه که هم خبرش در سایت هست هم لینکش در پست اول همین تاپیک موجود میباشد گفته که این سوال که شنل جیمز پیش دامبلدور چی کار میکرده مهمترین و اساسی ترین سوالی بوده که انتظار داشته بقیه ازش بپرسن و کسی نپرسیده و باز هم در همون مصاحبه گفته این موضوع صددرصد یکی از مهمترین قسمت های کتاب هفتمه.

به همین دلیل برعکس اون چیزی که شما میگید و بحثش رو هم تموم شده میدونید باید بگم که به هیچ وجه اینجوری نیست. من از همه کسانی که درست در جریان این مسئله نیستن میخوام که حتما به پست اول همین تاپیک مراجعه کنند تا بدونند علت اصلی بحث این تاپیک برای چیه.

خوب این حرف دلیلی بر پیچیدگی قضیه میشه ؟!!! اون رولینگه ! کسی که از شایعه بدش نمیاد !
پس پست اول مفهوم تاپیکو میرسونه ؟!! خیلی جالب بود پستت برام !

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۱۵:۱۱ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:

ایول ! هنوز این بحثه تموم نشده ؟!!!!
یادمه یه چیزایی اون موقعها گفتم :
بابا دامبل که شنل نیاز نداره !
نتیجه گیری اخلاقی : جیمز به زنده بودنش با وجود پیش بینی شک میکنه ! پش شنلو پرت میکنه به دامبل تا اگه مرد بده به هری ! به همین راحتی

جناب آقای ایکیوستان!
اصلا مسئله به این سادگی که شما میگید نیست. رولینگ در یک مصاحبه که هم خبرش در سایت هست هم لینکش در پست اول همین تاپیک موجود میباشد گفته که این سوال که شنل جیمز پیش دامبلدور چی کار میکرده مهمترین و اساسی ترین سوالی بوده که انتظار داشته بقیه ازش بپرسن و کسی نپرسیده و باز هم در همون مصاحبه گفته این موضوع صددرصد یکی از مهمترین قسمت های کتاب هفتمه.

به همین دلیل برعکس اون چیزی که شما میگید و بحثش رو هم تموم شده میدونید باید بگم که به هیچ وجه اینجوری نیست. من از همه کسانی که درست در جریان این مسئله نیستن میخوام که حتما به پست اول همین تاپیک مراجعه کنند تا بدونند علت اصلی بحث این تاپیک برای چیه.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
ایول ! هنوز این بحثه تموم نشده ؟!!!!
یادمه یه چیزایی اون موقعها گفتم :
بابا دامبل که شنل نیاز نداره !
نتیجه گیری اخلاقی : جیمز به زنده بودنش با وجود پیش بینی شک میکنه ! پش شنلو پرت میکنه به دامبل تا اگه مرد بده به هری ! به همین راحتی تصویر کوچک شده

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۷:۱۸ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸
از از کنار هرمایون جونم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 468
آفلاین
من شخصا در این مورد نظری ندارم اما ذکر یه نکته را مهم می دونم:
دامبلدور شخصا به شنل احیاجی نداره چون بدون اون هم می تونه نامریی بشه
همون طور که تو کتاب دوم خودش گفت

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!
تاپیک ها:
[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4587&forum=3&post_id=175197#forum

شنل جیمز پیش دامبلدور چی کار میکرده ؟
پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
من در این مورد یه نظریه جدید دارم. شاید جیمز خودش داوطلبانه شنل رو به دامبلدور نداده شاید دامبلدور اون رو توقیف کرده.

همه ما میدونیم که جیمز و سیریوس همیشه اسنیپ رو اذیت میکردن و توی مدرسه خیلی شر بودن. شاید از اون شنل نامرئی برای اذیت و آزار اسنیپ استفاده میکردن و دامبلدور یا فیلیچ سر مچ اونها رو میگیره و شنل رو توقیف میکنه، بعد از سالها که جیمز عضو محفل ققنوس میشه دامبلدور میخواد که شنل رو به جیمز برگردونه.
ولی جیمز به خاطر خاطره بدی که از شنل داشته از دامبلدور میخواد که شنل رو پیش خودش نگه داره و اون رو به بچه‌اش بده، شاید که بچه جیمز از اون در راه درست استفاده کنه.

اگه این نظریه درست باشه من حدس میزنم توی همون شبی که کنار بید کتک زن جیمز جون اسنیپ رو نجات میده قضیه شنل هم لو میره.
شاید اسنیپ از یه طریقی قدرت دیدن زیر شنل نامرئی رو به دست آورده و تونسته جیمز و سیریوس رو زیر اون ببینه و اونها رو تا بید کتک زن تعقیب کنه.

ویرایش شده توسط فایرنز در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۱ ۲۳:۰۴:۴۴

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

پیام زده شده در: ۲۰:۳۶ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

سایه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۴۸ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۵
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
دامبلدور به شنل نیاز داشته و اونو از جیمز گرفته ولی قبل از اینکه پس بده جیمز میره مسافرت.و بعدش که برگشت دامبل دوباره شنل رو میخواسته.بعد که میاد پس بده جیمز میمیره.دامبل هم میدتش به هر.
فیس فیس

روزگاری خواهد رسید که سیاهی بر همه جا سایه افکند و آن جاست که ابهت 13 آشکار خواهد شد...

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

پوریا دفتری بشلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۴۶ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶
از یک جایی در این دنیای بی کران
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
سلام . شايد اون شنل مال دامبلدور بوده و اونو مي خواسته به هري بده و فكر كرده براي اين كه روابط بين هري و پدرش رو بهتر كنه , گفته اون مال جيمز بوده .
ارادتمند شما فرگوس فينيگان

شناسه قبلي من
هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید .

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
هيييييييييي چه بيناموسي اي دلمبل نامرد بي مروت دزدي تو روز روشن اونم از قبرستون دره گودريک واي واي....
من که خودم به شخصه ناظر نبودم اما پير ممد ميگه که خدا بيامرز جيمز رو که داشتيم با چند تا جاسم خاک ميکرديم اين شنلو جاي کفن پيچيديم دورش که کرما جيمزو نخورن ولي اين دامبل نامرد که اونجا شاهد بود رفت از قبرستون دزديش شواهد و مدارک ميگن خودش يه وقتايي از اون استفاده ميکرده تا نداي وجدان بهش گفت ببين اين پسر جيمزه ...تو خجالت نميکشي سر پيري و معرکه گيري برو توبه کن اين به هري بده هم واسه اون استفاده داره هم تو گناهت سبکتر ميشه!
پس همي دامبل شنا را به هري بداد و گفت پيش من امانت بوده تا اين رسوايي تاريخي نهفته بماند

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۰۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۰۸ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام
بحثتون خیلی جالبه! من همه ی پست ها رو خوندم .احساس نمی کنید یک کم مسِِئله رو می پیچونید؟
باید یادآوری کنم که کسی که پیشگویی رو شنید دامبلدور بود و شاید دامبلدور اونو به اعضای محفل گفته واقدامات امنیتی رو برای خانواده پاتروخانواده ی لانگ باتم تدارک دیده.البته احتمالش خیلی کمه چون دامبلدور کسی نبود که یه پیشگویی رو جدی بگیره و دیدیم که نگرفت و کسی که جدی گرفت لرد سیاه بود.
شاید کسی که اونجا بود وقتی پاترها می مردند سیریوس بوده وجیمز شنل رو برای مخفی نگه داشتن اون روش انداخته و ازش خواسته بیرون نیاد حتی برای کمک کردن به اونها.چون هاگرید موتور پرنده رو از اون قرض گرفته بودپس بایدهمون دوروبرها اونودیده باشه و اینکه چرا سیریوس هری رو نیاورده برای اینکه اولن می خواسته خودش از بچه مراقبت کنه ولی دامبلدور برای مصون موندن هری اونو از این کار منع کرده.دلیل دومشم این بوده که اون مشغول خاکسپاری لیلی و جیمز بوده.بنابراین شنل پیش سیریوس بوده و اونو به آلبوس داده!البته این ها فقط نظرات من هستن که ممکنه جالب باشن و مورد توجه قرار بگیرند.
البته اون حرفهایی که راجع به ارثیه ی گریفندور بودن شنل گفته شد جالب و قابل تاملن!
در ضمن باید به ایگور کارکاروف عزیز یادآوری کنم که تمام این موضوع هایی که مطرح کردی موضوع بحث دو دوست عزیزاکتاویوس پیر و بلیز زابینی تو همین تاپیک بوده یه نگاهی بهشون بکنی بد نیست.انقدر زیادن که من نمی تونم نقل قولشون کنم.(فکر کنم از ص6به بعد همین تاپیک)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.