هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شنل جیمز پیش دامبلدور چی کار میکرده ؟
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پست هرمیون گرنجر ،آبرفورث دامبلدور و عده ای دیگر پاک شد.پست کریچر هم بعدا پاک خواهد شد.

اگر نمیخواهید شرکت کنید و یا به نظرتان تاپیک بد است نیاز نیست پست بزنید.تاپیک های دیگر هم میتوانید شرکت کنید.در ضمن اینجا برای بحث و جدال نیست.فقط جای صحبت در مورد شنل جیمز پاتر است.دفعه دیگه مشکلی ببینم حتما به مدیران اطلاع میدم!

از کریچر هم به دلیل رسیدگی تشکر میکنم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۴۷ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
در بحث هاتون احترام طرفین فراموش نشه . پست استابی پاک میشه و در صورت تکرار باهاش بخورد جدی تری میشه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
فایرنز عزیز
به نظر من فکرت می تونه درست باشه، منتها یه مسئله ای! شما گقتی که:
نقل قول:
ولی جیمز به خاطر خاطره بدی که از شنل داشته از دامبلدور میخواد که شنل رو پیش خودش نگه داره و اون رو به بچه‌اش بده، شاید که بچه جیمز از اون در راه درست استفاده کنه.

به نظر من این درخواست نمی تونه درست باشه. چون دامبلدور که سنش از جیمز بیشتر بوده. جیمز بنده خدا هم که نمی دونسته می خواد سر جوونی بمیره. پس اگه می خواست شنل به پسرش برسه، از دامبلدور می گرفت، خودش نگه می داشت!

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۶

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
نقل قول:
من در این مورد یه نظریه جدید دارم. شاید جیمز خودش داوطلبانه شنل رو به دامبلدور نداده شاید دامبلدور اون رو توقیف کرده.

همه ما میدونیم که جیمز و سیریوس همیشه اسنیپ رو اذیت میکردن و توی مدرسه خیلی شر بودن. شاید از اون شنل نامرئی برای اذیت و آزار اسنیپ استفاده میکردن و دامبلدور یا فیلیچ سر مچ اونها رو میگیره و شنل رو توقیف میکنه، بعد از سالها که جیمز عضو محفل ققنوس میشه دامبلدور میخواد که شنل رو به جیمز برگردونه.
ولی جیمز به خاطر خاطره بدی که از شنل داشته از دامبلدور میخواد که شنل رو پیش خودش نگه داره و اون رو به بچه‌اش بده، شاید که بچه جیمز از اون در راه درست استفاده کنه.

اگه این نظریه درست باشه من حدس میزنم توی همون شبی که کنار بید کتک زن جیمز جون اسنیپ رو نجات میده قضیه شنل هم لو میره.
شاید اسنیپ از یه طریقی قدرت دیدن زیر شنل نامرئی رو به دست آورده و تونسته جیمز و سیریوس رو زیر اون ببینه و اونها رو تا بید کتک زن تعقیب کنه.

آقا من بعد از مدتها یه نظریه جدید دادم ولی کسی روش نظری نداد
یعنی به نظر شما خیلی بی اهمیت بود؟؟؟؟

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

پیام زده شده در: ۱۹:۰۰ یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
استابی بوردمن و بلیز زابینی عزیز!

خواهشاً دیگه بحث رو ادامه ندید!
بلیز زابینی ، شما در ایفای نقش و نیز بحث های هری پاتر شخصیت بزرگ تری هستید و باید درک کنید که هر کسی یک نظری دارد.

استابی بورد من عزیز شما هم خواهشاً این بحث رو تموم کنید!در ضمن شما هم عضو تازه واردی نیستید و وقتی پست های قبلی با دلیل هایی که از کتاب اسخراج شده و یا از خود گفته های خانم رولینگ بر گرفته شده ، اینطور نباید مخالفت کرد!

به هر حال قضیه ای بود که تموم شد و رفت ...
دوستان از بحث تاپیک منحرف نشیم. موضوع رو ادامه بدید لطفاً...

با تشکر
بورگین

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
پست خوب یعنی پستی که بی ربط به موضوع بحث نباشه و با تحقیق زده شه که نه حق کسی ضایع شه ، نه بحث تاپیک منحرف شه.

وقتی شما خیلی راحت میگید که این حرف شایعه هست. یعنی خبر رو نخوندید و نمیخواهید بخونید و نمیخواهید قبول کنید که حرف بی ربطی زدید. اگر از نظر شما پستهای من عجیب بوده حداقلش اینه که یه منطقی در داستانی که میگفتم حاکم بوده و بین قضایا ارتباط منطقی وجود داشته و به همین دلیل سه دوره بهترین بحث کننده هری پاتری شدم.

اما متاسفانه شما با یه چنین پستی بحث تاپیک رو منحرف میکنید و حالا برای اینکه بگید همه چیز رو میدونستید میگی رولینگ دروغ گفته و نود پست قبلی همشون مسخره بودن و تاپیک به درد نمیخوره و من میگم باید پست خالی بندی زده شه تا بقیه جذب شن و ... فقط برای اینکه نمیخوای بگی پست قبلیتو همینجوری زدی. اگر به نظر خودت کارت درسته من دیگه حرفی ندارم همیشه همینجوری پست بزن!

پیام زده شده در: ۳:۲۰ یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
نقل قول:

اگر شما از اون همه بحث هایی که شد فقط همین نتیجه رو گرفتید فکر نکنم حتی یک نگاه هم به پست های اصل کاریه تاپیک انداخته باشید. همین دو پست دو خطی رو یه نگاه کردی گفتی تمام بحث همین بوده. چون کسی که همه پستهای مهم رو میخوند هیچ وقت چنین حرفی نمیزد.

در مورد اون خبرم ببین اینا چیزایی هست که هیچ وقت شایعه نیست بخصوص وقتی که خود رولینگ بگه . هیچ وقت رولینگ شایعه دروغین درست نکرده که این دومیش باشه. اگر شما بخواید بگید رولینگ راست نگفته پس اول از همه باید یه تاپیک زد که آیا رولینگ راست گفته که کتاب هفتم در میاد یا هممون سر کاریم!

به هر حال من نظرمو به عنوان کسی که نمیخواد جریان تاپیک به بیراهه کشیده بشه گفتم. اگر باز هم اصرار داری که همه چیز رو از قبل میدونستی و من اشتباه میکنم من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.

ضمنا از ناظران هم انتظار دارم کمی مراقب این تاپیک ها باشند که بحثشون منحرف نشه.

هوووم
اول که من خیلی وقته درست جادوگران نمیام ! ولی خوب اینجور که من فهمیدم پست خوب در این مورد به نظر تو یعنی اینکه بحثو داغ کنی و ربط بدی به چیزای عجیب درسته ؟
مشکل نظر من چی بود ؟ چطوری میتونی نظر منو نقض کنی ؟
بهتره یه خورده بیشتر رو پستات فکر کنی !!!

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
اگه یه خورده وقت صرف میکردی میفهمیدی که من خودم تو تاپیک یعنی همین تاپیک شخصی شما !!! از اول پست زدمه بودم !

بله یگانه پست شما رو در تاریخ ده مهر دیدم که نه نظریه خاصی داشتین نه چیزی تنها حرف نفر بالاییتونو تایید کردید و همچنین پستی که نفر بعد از شما زده بود و گفته بود که در باغ نیستین که شما هم جوابی بهش ندادید که بگید اشتباه میکنه و در باغ هستید. مهم اون بحث های اصلی بود که باز هم من فکر نکنم نگاهی بهش انداخته بودید چون اینو از این جمله میشه فهمید:

نقل قول:
اینجورم که پستارو خوندم خیلی مضحک اومد برام نظرات ! مثلا دامبلدور بهش نیاز داشته و ...

اگر شما از اون همه بحث هایی که شد فقط همین نتیجه رو گرفتید فکر نکنم حتی یک نگاه هم به پست های اصل کاریه تاپیک انداخته باشید. همین دو پست دو خطی رو یه نگاه کردی گفتی تمام بحث همین بوده. چون کسی که همه پستهای مهم رو میخوند هیچ وقت چنین حرفی نمیزد.

در مورد اون خبرم ببین اینا چیزایی هست که هیچ وقت شایعه نیست بخصوص وقتی که خود رولینگ بگه . هیچ وقت رولینگ شایعه دروغین درست نکرده که این دومیش باشه. اگر شما بخواید بگید رولینگ راست نگفته پس اول از همه باید یه تاپیک زد که آیا رولینگ راست گفته که کتاب هفتم در میاد یا هممون سر کاریم!

به هر حال من نظرمو به عنوان کسی که نمیخواد جریان تاپیک به بیراهه کشیده بشه گفتم. اگر باز هم اصرار داری که همه چیز رو از قبل میدونستی و من اشتباه میکنم من دیگه حرفی برای گفتن ندارم.

ضمنا از ناظران هم انتظار دارم کمی مراقب این تاپیک ها باشند که بحثشون منحرف نشه.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
نقل قول:

حداقل یک بار به همون خبری که من بهش اشاره کردم نگاه کن ببین دارم چی میگم بعد بگو که این شایعه هست یا نه.
اون مصاحبه یک مصاحبه کاملا رسمی بود تمام سایت های هری پاتری هم این خبر رو منتشر کردن و کاملا هم این خبر واقعی هست و جای هیچ شکی هم نیست. همون لحظه هم که این خبر توی سایت اومد دو تا از مدیران بلافاصله در نظرات از ناظرین تالار اسرار که اون موقع من بودم سریع درخواست کردن که تاپیک فورا زده شه. همچنین اگر به صفحات اول تا چهارم پنجم نگاه کنی میبینی که تمام بحث کننده های خوب سایت در این مورد نظر دادن پس اصلا اینجوری فکر نکنید که بحث ساده و روشنیه.

مشکل اصلی اعضا اینه که بحث ها رو به صورت زنجیره ای دونبال نمیکنند فکر میکنند هر موقع که وارد بحث شن چیزی رو از دست ندادن در صورتی که اون اول که این تاپیک زده شده در این مورد خیلی بحث های با دلیل و خیلی فرضیات جالب به میان اومد که تا حدودیم نتیجه داد. اگر به نظر شما این بحث سادست اول از همه باید تمام دلایلی که در نود پست قبلی اومده رو رد کنید بعد نظر خودتونو بگید.

اینم لینک مستقیم خبرش چون میدونم باز هم نمیرید متن خبر رو نگاه کنید و میگید اینا شایعه هست:
http://www.jadoogaran.org/modules/news/article.php?storyid=1899

علت جالب بودن پست قبلیمم از نظر شما این بود که یکی از مهمترین قسمت های کتاب رو که خود رولینگ مطرحش کرده و تاپیکش هم توسط من زده شده رو تاپیک جالبی نمیدونید و میگید بحثش روشنه و به همین دلیل منم مجبورم با دلیل به شما بگم که اینجوری نیست و شما اشتباه میکنید چون اگر نگم مطمئنا تمام کسانی که علت اصلی زده شدن این تاپیک رو نمیدونند مرتکب اشتباه شما میشن.

بلیز جان باید انگار بهت بفهمونم که پالختی تو بحث نیومدم ! اگه یه خورده وقت صرف میکردی میفهمیدی که من خودم تو تاپیک یعنی همین تاپیک شخصی شما !!! از اول پست زدمه بودم ! و اینجورم که پستارو خوندم خیلی مضحک اومد برام نظرات ! مثلا دامبلدور بهش نیاز داشته و ...
این کار بنظرم داغ کردن بی خود تاپیکه ! چون نظر منم یه نظر بود که بی راه هم نبود !
در ضمن حرف تو دهن من نزار ! من مثل یه سریا نیستم

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۰ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۴۶ سه شنبه ۹ بهمن ۱۳۸۶
از Torino
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
من همه نظرات رو نخوندم ولي ميخوام نظر خودم رو بگم.
اگه به كتاب اول مراجعه كنيم ميبينيم كه دامبلدور هنگامي كه در مقابل خونه دورسليها همراه با مينورا نشستن و دارن ماجراي مرگ ليلي و جيمز رو بررسي ميكنن. جايي به اين اشاره ميكنه كه كسي رو به خونه پاتر ها فرستاده كه هري رو برداره. اينجا ميشه اين احتمال رو مطرح كرد كه البوس از اون شخص خواسته كه چيزهاي ديگري رو نيز از خونه اونها برداره كه يكيش ميتونه شنل نامرءي باشه و اين احتمال هم هست كه موارد ديگري هم باشه كه از منزل اونا برداشته باشه كه در كتاب 7 هري به اونا برسه.

ویرایش شده توسط alex pintoricoo در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۲ ۱۷:۰۶:۱۳

!viva italia viva juventus viva alex delpieroتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.