هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نظرسنجی در مورد سیستم امتیاز دهی هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 198
آفلاین
سلام چو عزیز . به نظر من روش اول بهتره که نمره ی همه ملاک قرار داده می شه . چون اینطوری همه می تونن در سرنوشت گروه سهیم باشند و نه فقط نمره های بالا .

نظر سنجی ها
پیام زده شده در: ۱۳:۵۷ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
همونطور که کوییرل عزیز گفته این تاپیک زده شده تا ببینیم چه کسانی با سیستم امتیاز دهی قبلی موافقن!

قبلا سیستم امتیاز دهی هاگوارتز اینطوری بود که امتیاز دانش آموزان هر گروه با هم جمع میشد و بعد امتیاز هرگروه تقسیم بر تعداد دانش آموزان شرکت کننده در اون میشد! یعنی میانگین امتیاز هر گروه، ملاک انتخاب قهرمان بود! میانگین ها با هم مقایسه می شدن و گروهی که بالاترین امتیاز رو داشت انتخاب میشد!

ولی روش امتیاز دهی جدید، به این ترتیب هست که از هرگروه، چند نفر که بالاترین امتیاز اون گروه رو دارن انتخاب میشن. امتیاز این چند نفر ملاک امتیاز کل گروه هست و با توجه به این امتیازها، قهرمان انتخاب میشه!!

حالا هرکس با هرکدوم از روشها موافقه لطفا همینجا بگه، تا معلوم بشه که کدوم روش باید استفاده بشه!!

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳۱ ۱۸:۳۰:۲۹
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۴ ۱۳:۵۷:۳۹

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

Re: انتقادات...پيشنهادات...نظرات
پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خودت یه تاپیک بزن و رای اعضا رو حساب کن اگه اکثرا موافق باشن همون روش قبل رو پیش میگیریم.

موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۲:۴۸ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
سلام!!

گویا سیستم امتیاز دهی مثل ترم قبله! این سیستم به نظر میاد یخورده مشکل داره...!!

وقتی فقط چند نفر از هرگروه انتخاب میشن...در واقع تلاش بقیه به هدر میره! اینجوری هرکس سعی میکنه که فقط خودش امتیاز بالا بگیره تا جزو کسایی باشه که امتیازشون برای کل گروه حساب میشن! یعنی یه جورایی کل گروه تلاش نمیکنن تا گروهشون برنده بشه!

وقتی که امتیازات تقسیم بر تعداد میشد، اونوقت هرکس تلاش میکرد و از بقیه هم میخواست سعی کنن تا گروه اول بشه! یعنی میشد یه فعالیت همگانی، نه تکی!

واسه همین، اگه تو نحوه امتیازدهی بخورده تجدید نظر کنین خیلی خوب میشه! اینجوری یخورده هم بیشتر شبیه هاگوارتز کتابهای هری پاتر میشه!!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام پروفسور عزيز
مي خواستم بگم . به نظر من اگه اساتيد بيان و فقط اون چيزي كه مي خوان درس بدن رو بنويسن ( نه داستان يا نمايشنامه يا رول ) و بعد دانش آموزان داستان بزنن . نه هم اساتيد و هم دانش آموزان بلكه فقط دانش آموزان .
يا اينكه استاد درس رو مي ده بعد يه موضوع رو مطرح مي كنه .

با تشكر
نيوت

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور پي ير برنا كورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
سلام پروفسور عزیز
راستش یه گله ای داشتم که نمی دونم همین جا باید مطرح بشه یا جای دیگه.
در هر صورت من همین جا حرفم رو می زنم.
می خواستم بگم، روزی که من اومدم تو این سایت عضو بشم، برای انتخاب شناسه ام، کلی دردسر کشیدم و چند بار هم اسمی که دادم رد شد تا بالاخره با شناسه فعلی پذیرفته شدم.
اما الان این تازه واردا، (با عرض پزش به خاطر کلمه ای که به کار می برم) گند زدن به سایت و هری پاتر و جادوگرا و ...
آخه این چه اسم هایی که اینا میذارن با شکلک های غیر هری پاتری.
فکر کنم یه جایی خودتون گفته بودین باید شناسه ها و شکلک ها کاملاً هری پاتری و با توجه به متن کتاب ها باشه.

پروفسور عزیز، می خواستم خواهش کنم یه تصمیمی برای این مورد بگیرین و البته این شناسه های فعلی رو هم یه فکری به حالش بکنین.

-----------------------------------------------------------------------------------
ارادتمند
پی یر

باید در گفتگو با مدیران مطرح میکردید.
استفاده ا ز شکلک ها آزاده و ما جایی قید نکردیم که تصاویر انتخابی برای آواتار باید هری پاتری باشه.
در مورد شناسه هایی که میگید باید عرض کنم هر کس میتونه با عضو شدن در سایت هر شناسه ای در صورتیکه غیر اخلاقی نباشه انتخاب کنه (البته یه سری از شناسه ها مثل نظام دوبرره و غیره رو میبندیم).این مسئله با شناسه هایه ایفایه نقش فرق داره و اگه شما میبینید فرهاد پاتر و دکتر پاتر و ... داریم اینها کاربران عضون و فقط میتونن در تاپیکهایه بخصوصی پست ارسال کنند.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۶ ۱۷:۰۶:۵۱

بياييد ياران من
براي جستجوي دنياي تازه دير نيست...
برآنم، تا

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۶

ژرمانیا پندلتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۰۹ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
با سلام!!!
پروفسور كوييرل عزيز

باشه ! قبول دارم!!!! نظر شما هرچي باشه مدرسه هم بايد همون طور رفتار كنه!! چون كه مدير مدرسه ايد!
بنابراين اگه شما مي گين نمايشنامه نوسي باشه بايد نمايشنامه نويسي باشه!

من هم نمايشنامه مي نويسم تا شايد علاقه اي پيدا كنم و موفق بشم! زماني كه عضو ابفاي نقش شدم نمي دونستم بايد نمايشنامه بنويسم!
البته اگر هم مي دونستم باز هم عضو مي شدم ! چون كه اوقات فراغتم رو در سايت مي گذرونم و به نوعي برايم تفريح است!!!

هدف از نمايشنامه نويسي مگه آموزش نيست؟
خب تحقيق كردن هم آموزشه! حالا چه سرچ كردن توي ياهو و گوگل و آلتا ويستا و.... باشه چه مطالعه ي كتاب! به هر حال هر دو آموزشه!
اگه نظر شما نمايشنامه نويسيه ديگه نميشه حرفي زد!
پس اين ترم رو نمايش نامه نويسي باشه!!

با تشكر
ژرمانيا پندلتون

ممنون و موفق باشی

ویرایش شده توسط ژرمانيا پندلتون در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳ ۱۲:۲۷:۱۵
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳ ۱۲:۴۰:۵۷

Only[size=x-large]Raven

دعا كنيد كه المپياد نجوم قبول بشم!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام پروفسور كوئيرل . مي خواستم بگم كه :
من تو پست 293 در خواست براي تدريس مراقبت از موجودات جادويي رو دادم ولي شما هنوز نه به من و نه به خيلي از منتظران ديگر جواب نداده ايد . مي شود زودتر به ما جواب بدهيد ؟؟؟

من پستها رو نگاه میکنم همیشه ولی همونطور که در تابلوی اعلانات گفتم نتیجه رو 21 خرداد اعلام میکنم.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۲۳:۲۵:۱۳

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به پرسی:
نقل قول:
اول درباره امتیاز اضافه کردن و کسر کردن

همونطور که گفتم در این تابستون که احتمالا هاگوارتز یک و نیم ماه و یا نهایتا دو ماه تشکیل میشه فقط میخوام اعضا نوشتن رو یاد بگیرن.اساتید فقط وظیفشون آموزشه و من نمیخوام باز این تصور پیش بیاد که اساتید با توجه به گروه از دانش آموزا امتیاز کسر و یا اضافه میکنند.
با توجه به کاری که قراره در این ترم انجام بدیم تلاش اضافه اصلا معنی نمیده چون برای کوتاه بودن و یا بلند بودن نمایشنامه ها و همچنین سبک نوشتن محدودیت گذاشته شده.

نقل قول:
دوم درباره بازرسی

جواب این سوالتون برمیگرده به توضیح بالا.تکرار میکنم اساتی فقط وظیفشون آموزش دادنه و چون قرار نیست امتیازی کسر و یا اضافه بشه هر دانش آموز میتونه نسبت به امتیازش به دفتر مدیریت هاگوارتز مراجعه کنه. من شخصا رسیدگی میکنم.

نقل قول:
سوم درباره تعطیلی هاگوارتز

در این مورد فعلا نمیتونم توضیح بدم فقط در همین حد بگم که چه بخوایم چه نخوایم مجبوریم در مرداد ماه (دو تا چهار هفته) هاگوارتزو تعطیل کنیم.

به پندلتون:
نقل قول:
نمايشنامه براي چنين افرادي مثل جواب دادن به سوال هاي بيهوده ست و هيچ سودي جز تلف كردن وقت نداره!

دوست عزیز شما که علاقه ای به نوشتن نمایشنامه ندارید به چه علت عضو ایفای نقش که مختص علاقمندان به این سبک نوشتن هست شدید!؟

نقل قول:
با تحقيق كردن اعضا مطالب بيشتري ياد مي گيرن و از وقتشون هم به خوبي استفاده كردن!

اصولا تحقیق و دانش آموز نمیتونن کنار هم قرار بگیرن.ما که قرار نیست خودمون رو گول بزنیم پس همه میدونیم وقتی کلمه تحقیق به ذهن ما میرسه اولین معنی که در کنارش قرار میگیره کلمه کپی هست.الانم که خیلی راحته یه سرچ تو سایتهایه جستجو و یه کپی پیست و به این میگیم تحقیقات چیزی که در ترمهایه گذشته خیلی دیدم.
من فکر نکنم اعضایه سایت اونقدر علاقمند به تحقیقات باشن که به خاطر یه سوال برن دنبال جواب در کتابها بگردن.نمیگم وجود نداره ولی اونقدر کم هستن که اصلا به چشم نمیان.اگه احتمال قریب به یقینم همچین کاربرانی در سایت داشته باشیم که باعث افتخاره فکر نکنم اون عده حاضر باشن وقتشون رو برای یه سری سوالات و گرفتن چند تا امتیاز بزارن.
در حال ژرمانیای عزیز بنظرمن بد نیست اگه برای یه ترم این روش تجربه بشه و بتونیم به وسیله اون چیزی به دیگران یاد بدیم.

ممنون

پیام زده شده در: ۱۵:۰۵ سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۸۶

ژرمانیا پندلتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۶ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۰۹ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 76
آفلاین
با سلام :
من نسبت به كار هاگوارتز در اين ترم اعتراض دارم!

نقل قول:
2-به دلیل اینکه دوست داریم در این سه ماه علاوه بر لذت بردن، اعضای گروه ایفای نقش مخصوصا اعضای تازه وارد، چیزی یاد بگیرند و وقتشان فقط برای گرفتن امتیاز بیهوده به هدر نرود، تمام درسهای هاگوارتز بصورت نمایشنامه تدریس خواهد شد

من قبول دارم كه بعضي از افراد در ترم هاي گذشته فقط براي گرفتن امتياز پست ميزدن و هم چنين قبول دارم كه بعضي از اساتيد مطالبي رو ياد مي دادن كه جز تلف كردن وقت خودشون و اعضا هيچ سودي نداشت .
خوشحالم از اينكه تصميم گرفتيد به جاي اينكه اعضا وقتشون رو صرف جواب دادن به سوال هاي بيهوده كنن به انجام يه كار مفيد بپردازن!
ولي احتمال اينكه اعضايي باشند كه به نمايشنامه نويسي علاقه اي نداشته باشن و يا نتونن نمايشنامه اي خوب بنويسن در سايت هست . (مثل خودم)

پس نوشتن نمايشنامه براي چنين افرادي مثل جواب دادن به سوال هاي بيهوده ست و هيچ سودي جز تلف كردن وقت نداره!

بنابراين بهتر نيست يه روش بهتر جايگزين بشه؟؟؟؟
به نظر من خيلي بهتر مي شد به جاي نوشتن نمايشنامه يه كار بهتر مثل تحقيق كردن در مورد علوم مختلف جايگزين مي شد.
با تحقيق كردن اعضا مطالب بيشتري ياد مي گيرن و از وقتشون هم به خوبي استفاده كردن!
مثلا در نجوم ممكن فردي ندونه سحابي يا سياه چاله چيه! وقتي كه استاد موضوع تكاليف رو در باره ي سحابي ها ميده ، فرد مجبور ميشه كه يه كم در اين باره تحقيق كنه ، سايت هاي مختلف رو بگرده و كتابهايي رو مطالعه كنه در نتيجه هم با فرهنگ تحقيق كردن آشنا ميشه هم مطالب علمي جديدي رو ياد ميگيره ! و هم چنين خود استاد هم براي تدريس مجبور ميشه مطالب جديدي رو پيدا كنه و اين روش از نظر من به نفع همه تموم ميشه!
مگه هدف شما از نمايشنامه نوسي يادگرفتن مطالب جديد براي اعضا نيست؟؟؟
خب با اين روشي كه من گفتم اعضا مطالب جديد تري رو ياد ميگيرن كه صد برابر بهتر از ياد گرفتن نمايشنامه نويسيه !
مثلا اگه عضوي بخواد كنكور بده يا توي يه مسابقه شركت كنه مسلما بهش نميگن كه نمايشنامه بنويسه! مي گن به يك سري سوال جواب بده ! اون وقت ممكنه فرد از طريق مطالبي كه توي سايت ياد گرفته بتونه استفاده كنه و سوال هايش رو جواب بده!
(من اين مثال رو فقط براي مفهوم بيشتر زدم!)

اين روش رو ميشه توي بيشتر كلاس ها ي هاگوارتز به كار گرفت!
به جز تعداد معدودي از كلاس ها! كه مي تونن نمايشنامه نويسي كنن!( كه از نظر شما براي اعضا مفيده!!)
ابته من نمي گم نمايشنامه نوسي بده ! من ميگم كه كارهاي بهتر از نمايشنامه نويسي هست! مثل روشي كه گفتم!
مگه الان اين همه نميگن(توي تلوزيون ، روزنامه ، مجله ، مدارس و....) كه جوانان و نوجوانان بايد با فرهنگ تحقيق كردن و مطالعه كردن آشنا بشن! خب يه سايتي مثل جادوگران كه خيلي ها ميشناسنش و تمام اعضاش رو نوجوانان و جوانان تشكيل مي دن نميتون در راستاي اين هدف يه كار مفيدي انجام بده! صد در صد مي تونه!

هدف من از اين پست دعوا كردن با كسي نبود و فقط يه پيشنهاد و يه انتقاد بود!
كه اگه به اين انتقاد جواب داده بشه و به اين پيشنهاد جامه ي عمل پوشانده بشه به نفع همه ي اعضا و آينده ي خودمون و كشورمونه!

من نه معلم هستم نه يه سياست مدار! من فقط يه نو جوان هستم كه توي اين سايت عضوم و به پيشنهاد دوستانه دادم!

باتشكر فراوان

اميدارم هميشه موفق باشيد!!!!

Only[size=x-large]Raven

دعا كنيد كه المپياد نجوم قبول بشم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.