هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
یک حرف دوستانه و یک خواهش از مدیران :

کریچر حرفش خیلی قشنگه ، گل گفتی ، اینجا فقط حرمت ها از بین میره و دوستی ها .... به نظرم ما خیلی اینجا بحث کردیم و پست زدیم ولی هر کس نظر خودش و داره و میخواد به سبک خودش رول نویسی کنه ... هر کسی هم از پشت جبه خودش تیر میزنه .... اینجا فقط دعوا میشه ... کدوم یک از بحث های اینجا به نتیجه رسیده یکیش و برای دل خوشکنک بگید ما هم بدونیم ... آخرش دعوا بوده ، چند نفر بلاکی ، چند نفر رفتن و حرمت ها و دوستی ها از بین رفته .

این که ایفای نقش و بسازید ولی بزارید بعد از 30 خرداد( همه امتحان ها تموم شده ) توی یک تاپیک دیگه که خود مدیریت بزنه و همه حضور داشته باشن ... چون چهار چوب این تاپیک بی چاک و دهنه فکر کنم بهتر باشه بسته شه و توی تاپیکی که چهارچوبش اصولی باشه بحث بشه و خیلی هم دوستانه ... تا دیگه به کسی توهین نشه اصلا اسم این تاپیک آدم به کل کل و دعوا میکشونه .

از مدیرا خواهش میکنم اینجا رو ببندن دلیل من هم منطقیه ... بزارید از اون تاریخ که همه کاربرا حضور دارن یک بحث اساسی رو شروع کنیم .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

مك بون پشمالو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۳۰ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۴۸
آخرین ورود:
۱۳:۱۳ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۸
از پيش چو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
من از كالين معذرت ميخام !!!
كاش اسم نمي بردم !! اشتباه از من بود !!

در واقع اين كالين نيست كه رول رو اينجوري كرده .. واقعا مي گم ... يه سريايه ديگه ان كه ترجيح مي دم نام نبرم ... بازم ميگم اشتباه از من بود و اميدوارم كالين منو ببخشه ... با اين حال مث چو جواب ميدم كه يكي از منطقي ترين اعضاي سايته ...
چو گفت من با سوژه آسلام حال نميكنم منم همينو ميگم ... شايد مشكل از منه !!

كالين جان اگه ده نفر تو سايت باشن كه من بهشون چه شخصيت درون سايتي چه برون سايتي احترام بذارم مطمئن باش تو يكيشوني ... ولي من كالين قديميه رو بيشتر دوست داشتم !! حداقل كالين پارسال !!
خيلي چيزارو از تو ياد گرفتم اونموقع ها تو رول !!

تصویر کوچک شده

رون ويزلي !

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

تئودور نات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از كنار بر بچ مرگ خوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
باید بگم که من نه یه کاربر خوب بودم نه یه رول نویس فعال.در حد ضعیف پایین تر هستم.و خودم هم به این موضوع اعتقاد دارم.ولی چند تا حرف دارم و اونم اینه که یکی از دلایل ضعف رول نقد نشدن رول هاست.بطور مثال الان نقد خونه اسلیترین بسته شده و من چند تا پست زدم تو تالار اما کسی نقد نکرده.یا اینکه اگرم نقدی میشه به خاطر دوستی کسی نمیاد انتقاد کنه و یا این که اگه کنه میگه پستت خیلی وضعش خرابه و ....
باید اول نقد خونه ها تشکیل شن چون همه ما اول تازه وارد هستیم و تا کسی نیاد اشکالمون رو نگیره خودمون نمیتونیم واسه خودمون رو بگیریم.چون همه پست های خودشون واسه خودشون جالبه.باید یکی دیگه نقد کنه تا مشکل هامون رو بگه
و من موندم چرا الکی دارین جر و بحث میکنین اگه هر کی میگه رول ضعیفه بیاد ایده بده نیاد بحث راه بندازه.اونم به سبک دعوا که اخر سر توهین به همدیگه میشه و باعث میشه یکی ضد اون بشه .
بیاین منطقی بحث کنین و گذشته رو بی خیال شین حال رو بچسبین.این که بگین فلانیم من قبلا فلان بودم چه سودی داره.
به نظر من باید یه جا تو انجمنها زده بشه که توش در مورد ایده های جدید بحث بشه .اگه بخواین این طوری بحث کنین بدونین اخرش دلخوری میشه!
در ضمن یکم هم این قوانین ورود به ایفای نقش رو خواهشن کمتر کنین الان هر کی می خواد وارد بشه باید هفت خان رستم رو رد کنه.

گزیده ای از برداشتهایم...
جوانا کاتلین رولینگ،بعد از نوشتن کتاب هری پاتر و Ø

پیام زده شده در: ۰:۳۹ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 198
آفلاین
پيامهاي بازرگاني در خدمت جادوگران :
ا ... جناب ققنوس . ببخشيد كه من مزاحم شدم . مي خواستم بپرسم كه پويان , حميد و سجاد كين ؟؟؟ اگر لطفا كنين و بگين ممنون مي شوم .

با تشكر
نيوت

----------------
پي نوشت :
ا ... جناب كريچر . ببخشيد كه من مزاحم شدم . يه مدت همه واژه ي آواتور رو به كار مي برن , ولي اينجانب حقير معناي آن را نمي دانم . لطفا توضيح دهيد .

با تشكر
نيوت

اواتور همون تصویر شناسه ی شماست .اون اسامی هم به ترتیب بارون .برادر حمید و سرژ هستن که ققنوس نباید توی پستش اسمشون رو می اورد و مثلا خیلی صمیمی رفتار کرده که جاش توی فروم نیست

ویرایش شده توسط نيوت اسكمندر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۶ ۰:۴۲:۲۴
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۶ ۰:۵۵:۲۱

پیام زده شده در: ۰:۳۹ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
واقعا امید دارین به جایی هم برسین؟ این نحوه ی برخورد فقط یک تاپیک عقده گشاییه. هیچ کس تحمل نقد شدن رو نداره. لزوما هر کس انتقاد میکنه خودش بهترین نیست .برای بهتر شدن تلاش میکنه . پس توی سرش نزنین که تو که خودت جزو پست ترین ها هم نیستی حرف نزن .خودتون رو با اضافه کردن یک جمله ی "اگه بلدی ما هم کمکت میکنیم و هوات رو داریم" هم موجه و منطقی جلوه ندین.
این ققی هم که باز پیداش شد.یک مدت اواتور منحوسش رو نمیدیدیم راحت بودیم

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۰:۲۱ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
پویان عزیز اوایل فعالیت من شخصیتی به نام کرام وجود نداشت نه سر بارون فکر می کنم اصلا اوایل فعالیت من اسمی به نام پویان هم وجود نداشت((وقتی تو خودتو رفقای اون زمانت رو می کوبی تو سر من منم مجبور میشم زمان عضویتم رو بکوبم تو سر شما ))
امید وارم دلگیر نشی از حرفام اگه شدی کمی دلگیر شو
و اما زمانی که فعالیت های من در رول شروع شد اصلا کرام فعالی وجود نداشت اما خوب میشه بگی کیا منو مسخره کردن؟!!
نیار به پست نیست من به استشهاد محلی هم راضی می شم

من فقط یادم میاد وقتی خیلی دیگه پست می زدم کریچر اومد گفت ای کاربر احمق چرا تو یه روز 32 تا پست زدی
در ضمن بنده هنوز که هنوزه اعتقاد دارم هیچ وقت نتونستم خوب بنویسم و اکثرا سعی کردم از سجاد و حمید تقلید کنم در نوشتن و الانم که اونا نیستن عملا دستم برای نوشتن بسته است ((رول نوشتن با نقد کردن خیلی فرق داره من بلدم نقد کنم اما خوب رول نوشتن هیچ وقت بلد نبودم)) منظورم اینکه فرق رول خوب رو از بد تشخیص میدم

و مسئله دیگه هم که پویان عزیز اگه شما نگی رول خوبه کی بگه؟!
و باز گلی به جمال اون هایی که با استفاده از بعضی واژه به قول شما می تونستن خنده رو لبای ما بیارن
من جدا با دیدن این پست ها می شینم گریه می کنم!! حتی پشم بون هم گریه می کنه!!
و یادتون نره این بعضی واژه هایی که با این غلظت ازش یاد میکنی خودت و رفقای رول نویس اون زمان به میون آوردن
مثل اینه که کبریت رو بکشی کبریت زیاد خطر نداره
اما وقتی دادین دست بقیه کشیده شد به یه دسته خرمن اونوقته که اثراتش معلوم میشه
توهین و بی ناموسی در پست های خوابگاه دختران اون زمان شما واضح بود
اما اون توهین و اون بی ناموسی و اون واژه ها کجا و اینایی که من و امثال من می نوشتن کجا
دقیقا مثال همین قضیه است شما کبریت روشن کردید و ما یه خرمن کاه رو با این کبریت آتیش زدیم

و البته خود تو هم تا جایی که یادم میاد مخالف این قضیه نبودی اما با قدرت گرفتن عده ای که در دور ورت بودن که مخالف اون واژه ها بودن زدی به حاشا و شروع کردی مبارزه با بروبچ تحت تاثیر جسوف بعضی از دوستان جدیدت!!

و عده ای هم که در میان با پاچه خواری مدیریت به جایی رسیده بودن شدن پست سر شما و دوستان که آی کاربرا این چه وضع نوشتنه آی چرا سیاسی نوشتین ! آی چرا توهین کردین چرا بی ناموسی نوشتین

و خوبه عده ای پاچه خوار از این آب گل آلود ماهی گرفتن و کارهای شما رو تایید کردن و شما هم فکر کردین به به عجب رولی شد همه هم که موافق ما
دیگه نه توهین میشه به ما نه بی ناموسی هست و ما خیلی خفنیم و اونایی که اینجوری می نوشتن رو با رفتارمون بیرون کردیم

من ترسی ندارم از اینکه اسم پاچه خواران مدیریت رو بگم یا باز هم به افشا گری بپردازم چون به عنوان یه شخص غیر مدیر از تمام کارهای مدیران خبر داشتم و این دلیل اصلی مخالفتم با اونا طی این یکسال بوده چون متاسفانه از پس پرده هم خبر داشتم!!
اما خوب چون هنوز خیلی حرف دارم و اگه بخوام راجب فقط شخص شما و کارهای غلطت اظهار نظر کنم سریعا بلاک می شم تا بیشتر از این حرف نزنم!!
پس چیزی نمی گم که حداقل بتونم تو بحث شرکت کنم
این جدا از همه پساتا و جواب شخصی شما بود پویان عزیز

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲۳:۴۷ شنبه ۵ خرداد ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
خوب مي بينم که دو روز تو سايت نبودم و يه عالمه دعوا سر آسلام و من شده!!!...
هوووم اول از همه مک بون: مک بون عزيز شما که خودت سال به سال فعاليت نمي کني و پستي توي رول نمي زني چرا اومدي سنگ رول رو به سينه مي زني؟شما تو صحبتات گفتي:
نقل قول:
تازه الان بهترين ها اين دوتان ( اش و كالين )... من حرفم اينه كه وقتي بهترين ها رول نويس هاي متوسطي هستن بدها ديگه چين !!!؟

هوووم شما به من گفتي رول نويس متوسط...خوب شما با چه معياري توانايي منو سنجيدي؟آيا خودت خداي رول مي باشي؟
عجيبه من خودم ادعايي ندارم اما حداقل به شما اجازه نمي دم راجب من يه همچين حرفي بزني چون پستاتونو خوندم
در مورد آسلام من فقط بعضي از لغتهاشو گرفتم و کل موضوع و شرحشو تغيير دادم اگه لطف کنيد و چشماتونو خسته کنيد مي بينيد که اينطوره و از آسلام قبلي فقط لغت هاشو داره همين!
به هدي و اش عزيز:من شما ها رو به عنوان رول نويس خوب قبول دارم و اينکه خواستين با مک بحث منطقي بکنين ازتون متشکرم اما با بعضي از قسمتهاي حرفاتون موافق نيستم در مورد اينکه سوژه آسلام خزه!؟اگه خزه ازتون خواهش ميکنم آسلامي ننويسيد...ضمنا سوژه قديمي رول سايت رو کلا عوض کرد من يه بار ديگه هم تو سايت اينکارو کرده بودم و رول فعال شده بود...دفعه پيشم به خاطر سايت آسلام رو خفه کردم همينطور که ايندفعه به محض اينکه احساس کردم که سايت داره از هري پاتري بودن خارج ميشه خودم به کوييريل پيشنهاد دادم که فعاليت رو بزاره تو اون دو تا تاپيک و خودم هم از اين تصميم حمايت کردم...
به دالاهوف عزيز:واقعا ممنونم که از من اينجوري حمايت کردي واقعا نشون دادي دوست خيلي خوبي هستي...فکر نمي کردم يکي تو غيابم اينهمه ازم دفاع کنه...اما خوب يه ذره زياده روي هم کردي به نظرم اين بحث ارزش تند حرف زدنو نداره قبلا هم گفتم سايت رو جدي نگير...
از هاگريد عزيز و ساير دوستاني که از من حمايت کردن هم تشکر ميکنم
--------------------------------
و اما در خاتمه مک بون گرامي اگه خيلي واقعا مشتاق هستي که رول خوب بشه بيا پست بزن سوژه بده!اگه کسي کمکت نکرد من هستم ولي خواهشا تا وقتي که پست نزدي از اين حرفا نزن چون کارت مثا ادمايي ميمونه که هيچ کاري نمي کنن و فقط از بقيه ايراد مي گيرن!کاري که بيشتر کار آدماي خرابکاره تا آدماي دل سوز!
---------------------------------
ضمنا ديگه دوست ندارم راجب اين حرفها بحثي بشه اگه واقعا نگران رول سايت هستين عمل کنيد اين بحثها رو ببرين سبزي فروشي يه کيلو سبزي هم بهتون نمي دن!(مراد از اين حرف اينه به رول برسين اين حرفها ارزش نداره)

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ شنبه ۵ خرداد ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
خب
به نظر من پستای الان خیلی بهتر از پستای چند وقت پیش هستند
اینکه افراد سعی میکنن بدون تکیه بر مسائل دیگر پست بزنن و فعالیت کنن خیلی با ارزش تر از این هست که افرادی با استفاده از بعضی واژه ها جبران ضعیف بودن پستشون رو بکشند

من یک پست امثال اش ویدر و هدویگ رو به هزار تا پست دیگری که سعی میکنن با استفاده از مسائلی خاص بنویسند و به رول سایت مثلا نشاط و هیجان ببخشند ترجیح میدم

اکثر جکهای خنده دار دنیا همه بالای 18 سال می باشند ولی هنرمند کسیه که بدون توجه به این مسائل ،سعی در خندوندن افراد داشته باشه...حالا ممکنه اوایل کارش چندان جالب نباشه ولی به مرور زمان بهتر میشه

من یه سئوال میپرسم:مگه همه ما که اومدیم تو این سایت ،از همون اول رول نویس بودیم؟خود بنده وقتی وارد سایت شدم اصلا نمیدونستم ایفای نقش چیه
همین ققنوسی که فغان میزنه که سایت نویسنده خوب نداره....اوایلی که اومده بود اصلا تحویلش نمیگرفتیم و پستاشو مسخره می کردیم و میگفتیم این بابا نوشتن بلد نیست....اما همین ادم الان ادعای نویسندگی داره....خب این در اثر کسب تجربه بدست میاد

متاسفانه ما دیر در جمعمون کسی رو می پذیریم
یک نفر باید از هزار جور مانع بگذره تا بتونه وارد ایفای نقش سایت بشه
اگر ما سعی کنیم نقاب خود بزرگ بینی رو از چشمامون برداریم و به همه اعضای دوبرمون توجه نشون بدیم و کمکشون کنیم اونوقته که سوژه ها و تفکرت مختلف وارد سایت میشه و سایت موفق میشه

با تشکر

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۵ ۲۱:۴۸:۴۵

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ شنبه ۵ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
چند تا نکته و بعد بریم سر اصل مطلب:
کلا بحث آسلام جدا از اون چیزی هست که فکر میکنید. با صحبتهایی که با کالین انجام شد ما تصمیم گرفتیم بحث در این مورد رو فقط محدود به دو تاپیک بکنیم چون دیگه داشت از کنترل خارج میشد.

مدیران سایت مخالفتی با انتخابات وزیر ندارن در صورتیکه حدود اختیاراتش در حد انجمن وزارت سحرو جادو باشه.همونطور که مدیر هاگوارتز، ولدمورت و دامبلدور هم اختیاراتشون در همین حدوده.

به نظرات بعضی از دوستان اصلا کاری ندارم چون هدفشون از اظهار نظر مشخصه.

دوستان بحث کنید اما سازنده. با دعوا و توهین به هم جز کدورت چیز دیگه ای عایدمون نمیشه.

و اما:
دوست نداشتم در مورد هاگوارتز تا زمانیکه قوانینش کامل نوشته نشده صحبت کنم ولی خب چون باز بحث فعال سازی رول پیش اومده بد نیست اگه گفته بشه.
در تابلویه اعلانات اینطور عنوان کردم که میخوام در این ترم کلاسهایه هاگوارتز رو بصورت نمایشنامه برگزار کنم. کوتاه و با مضمون.

یه عده از دوستان فکر کردن من میخوام در خود هاگوارتز اینکارو انجام بدم و اساتید قراره سوژه بدن بقیم باهاش نمایشنامه بنویسن.البته تا حدودی درسته ولی نه کاملا

ده تا درس به همراه ده استاد در نظر گرفته میشه (هر هفته پنج درس - تعداد جلسات تدریس شده برای هر درس سه یا چهار جلسه (که البته بستگی به تعطیلی هاگوارتز در مرداد ماه داره))
برای هر درس یه تعداد تاپیک مشخص شده (بین سه تا پنج تاپیک)از رول گرفته تا غیر رول.دانش آموز باید بعد از تدریس استاد با استفاده از خلاقیتش، سوژه استادش رو در درس پیدا کنه و در تاپیکهایه مشخص شده نمایشنامه بنویسه.
در خود هاگوارتز پستهایه دانش آموزان نقد میشه و با توجه به رعایت قوانین امتیاز گرفته میشه.
چون نمایشنامه ها بین پنج تا بیست خط باید نوشته بشه فکر نکنم چندان وقت گیر باشه ولی اگه تعداد پستها زیاد باشه میتونیم تعداد اساتید رو برای هر درس دو نفر تعیین کنیم.

این کاری نیست که یک شبه بهش رسیده باشم.برای همچین برنامه ای بیش از سه ماهه دارم فکر میکنم و امیدوارم مسمر ثمر باشه.
هدف از اینکار:
1- یاد دادن سبک نوشتن به اعضا
2- هری پاتری کردن نمایشنامه ها
4- بازگشت به کوتاه نویسی
5- نقد پستهایه رول و حتی غیر رول
6-فعال کردن تاپیکهایه انجمن و همچنین خود اعضا
7- یاد آوری کتابهایه هری پاتر شامل اسامی،طلسمها، معجونها و ...

*اون دوستانی که میخوان در مورد این روش صحبت کنند لطفا نظراتشون رو در تاپیک انتقادات...پیشنهادات...نظرات مطرح کنند.

در واقع من فقط خواستم بگم من به عنوان یه ناظر ،برای فعال کردن رول در انجمن تحت نظارتم تلاشم رو میکنم ولی متاسفانه یه عده فقط دوست دارن حرف بزنن و جنجال به پا کنن.
من فکر میکنم شما نمیتونید اعضا رو در این شرایط مجبور به فعالیت کنید مگر اینکه اون عضو هدفش از نوشتن مشخص باشه.

از نظر من نتیجه کار چندان اهمیتی نداره گو اینکه من سعی میکنم موفقیت آمیز باشه.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ شنبه ۵ خرداد ۱۳۸۶

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
همچنین از دوستان تقضا میکنم که اگر راه حل دیگه به ذهنشون میرسه اعلام کنند.وگرنه بحث رو ببندیم و خودمون،به همراه عده ای که با این ایفای نقش موافق نیستند،برای خودمون فعالیت کنیم.

ققی جون من این بار جوابی برای حرف های شما ندارم.و قطعا پاسخ ندادنم،از روی نادیده گرفتن نیست.امیدوارم که بد برداشت نکنی.شما هم دلخوری هایی داری که قطعا باید بیای و اونارو مطرح کنی.....ولی الان بحثمون یه چیز دیگه هستش.
فقط در مورد این یه تیکه ی حرف هات
نقل قول:
ریشه اش نویسنده خوبه که نداریم و مگر اینکه تقی به توپی بخوره یکی پیدا شه خوب بنویسه
بحث شما هم به جایی نمی رسه مگر اینکه یه بیلیت بزنین بگن نویسنده طنز نویس تو سایت استخدام کنن شاید بقیه کاربرا هم نوشتن یاد بگیرن

نظر ققی اینه که عدم فعال بودن ایفای نقش ،نبود طنز نویس خوبه...فکر کنم یه کم با مک و هدی هم عقیده اند.

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۵ ۱۹:۴۰:۳۸
ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۵ ۲۲:۴۷:۰۵

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.