هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خادمان لرد سياه به هم مي پيوندند(در خواست براي عضويت در باند مرگخواران)
پیام زده شده در: ۹:۴۲ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۶

فورتسکيو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۷ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۸
از اینجا، اونجا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
به نام خدا
نام: فورتسکیو
شغل:قدیما وزیر سحر و جادو بودم و حالا در تابلووهستم. لقب: باید ببینم لرد کبیر چی می خواد !
سابقه عضویت در گروه مرگخواران: متأسفانه بار اولم است، اگر ایشان بپذیرند.
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: به هیچ وجه ! می دونی که دامبلدور با وزیرا خوب نسیت، اما با من خوب بود ولی در مورد محفل چیزی ازم نخواست خوب منم نرفتم !
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی :خدمت به لرد تا پای جان و جبران زحمات ایشان

با تشکر

لردسیاه:
فورتسکیو ، شما پستی که برای اعلام وفاداری به لرد باشد نزدید، از همین رو ما شما را زیر نظر داریم... تا در صورت فعالیت خوبتان نشان سیاه را روی دستتان حک کینم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۶ ۱۰:۴۸:۳۹

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

مده آ مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۹ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۳۲ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸
از چاله افتادم تو چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 99
آفلاین
نام:مده آ مالفوی
شغل:معجون سازی
لقب:مدی، خوشگله، باحال، عشقی، بوق بوق، کجا وایسا با هم بریم، جیگرتو بخورم الهی، در خدمت باشیم، بیا با هم بریم...بووووووووووووق....
سابقه عضویت در گروه مرگخواران:نه متاسفانه :no:
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: ابدا! از این حرفا نزنین بدم میاد! من و اون جوجه فکلیا؟ عمرا...!
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی : پیوستن به لرد تاریکی، سیاه کاری، آزار و اذیت ملت سفید، پیدا کردن دوست، زیاد شدن تعداد پستا، شرکت تو ماموریت، کلاس مرگخواری، هویجوری دور هم باشیم...

من پستمو تو جی تی وی زدم، پست 485
جزو روله دیگه، نه؟
اگه نیست و باید یه پست رول دیگه بزنم، میشه تو تالار خودمون باشه؟ خب شما که دسترسی دارین دیگه...

این پست شما هیچ ربطی به لرد سیاه و نشان دادن وفاداری نداشت.و برای همین متاسفانه تایید نمی شوید!
در ضمینه این که تو تالار خصوصی پست بزنید باید بگم که شما میتوانید و لینکش رو بزارید.
با تشکر تئودور نات

ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۰:۵۴:۴۲
ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۱:۱۵:۵۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۹:۴۳:۴۰

تا تو نگاه می کنی، کار من آه کردن است...
ای به فدای چشم تو...کوفت! مگه مرض داری نیگا می کنی؟!

پیام زده شده در: ۴:۱۲ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
اي خادمان لرد سياه پيوندتان مبارک!
باشد که در اين سراي اهريمني خود و دوستان خود را شاد نماييد
از همينجا ميگويم که همه شما را بازداشت ميکنم و به آزکايان مي فرستم مگر با رشوه و رفيق بازي و پارتي بازي و کلا بچه محل بازي!
اين پيغام از طرف وزير بود و من هيچ نقشي نداشتم...اين اعلام وجود وزارت است و به زودي وزارت هم به صحنه ايفاي نقش بر مي گردد!

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱:۳۲ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۷ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
نام:سلستینا واربک.
شغل:قدیما خواننده بودم ولی الان ول میگردم.
لقب:سلی یا سلسی.
سابقه عضویت در گروه مرگخواران:متاسفانه توفیق خدمت نداشتیم!
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: عمرا!سلی و این سوسول بازیا؟
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی :خدمت به لرد سیاه.شیطنت های کوچولو(البته نه خیلی هم کوچولو!)
اینهم لینک پستم توی خاطرات مرگخواران.

با توجه به سابقت و این که تازه واردی زیاد ازت انتظار نداشتم و همین که خواستی به لرد سیاه نزدیک بشی و وفادار باشی تو را نجات داد.
همچینین پستت با توجه به سابقت خوب بود و این که باید فعالیتت بیشتر بشه و همچنین سطحت رو بهتر کنی.
تایید شد!
باشد تا زیر سایه لرد قدرتمند شوی.

تایید شد!!!
باشد تا در زیر سایه رستگار شوی

ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۴ ۱:۵۸:۱۳
ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۴ ۲:۰۰:۵۳
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۴ ۱۳:۱۱:۱۱

[url=http://i18.tinypic.com/62gd2fc.gif]عضو تیم پ

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
نام: رابستن لسترنج
لقب: لسترنج رابستن
شغل: آزاد
سابقه عضویت در گروه مرگخواران: از زمان آنی مونی بودیم .
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: ندارم
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی : دسترسی به زیر سایه و استفاده بردن از وجود گرامی لرد و همین جوری دور هم بودن، شاد زیستن و غیره.
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=161214#forumpost161214

تایید شد.

این الان یعنی مرگ‌خواره یا نه؟

مرگ‌خوار شد!!!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۱ ۱:۱۵:۲۳
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳ ۱۶:۰۲:۲۲
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۴ ۱۰:۵۴:۰۶
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۴ ۱۳:۰۴:۵۴

پیام زده شده در: ۱۹:۰۳ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

لرد ولدمورت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۶
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 53
آفلاین
برخیزید...!

شیفتگان جادوی سیاه و مریدان لردسیاه اگر قصد دارید افتخار و سعادت خدمت به لرد کبیر رو داشته باشید و در این راه از جان خود برای رسیدن لردسیاه به قدرت و تسخیر جهان او را یاری کنید ...ارباب شما رو پذیرا خواهد بود...تمام موجودات از ( جادوگر ، فشفشه، دیمنتور، گرگینه، غول ،پرنده ، مار، جن، جن خونگی،و...)
--------------------
برای پیوستن به مریدان لردسیاه(مرگخواران) باید به این شکل اقدام کنید...

نام:
لقب:
شغل:
سابقه عضویت در گروه مرگخواران:
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس:
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی:

زدن نمایشنانه ای در رول پلینگ(ایفای نقش) سایت که در آن وفاداری خود را به لرد سیاه ثابت کنید...
و قرار دادن لینک آن در پست معرفی خود.(نمایش نامه میتواند حداکثر متعلق به 7 روز قبل از معرفی خود در این تاپیک باشد.)
لردشما را زیر نظر دارد مراقب باشد خطایی از شما نبینم!

پیوست:

gif  Untitled-1.gif (173.82 KB)
24135_466d9c1538474.gif 428X145 px

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۲۲:۳۴:۰۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۱ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اطلاع رسانی:
من در رابطه با زدن این پست و همینطور عضویتم در ستاد استفتائی خدمت لرد مبذول داشتم که ایشون بدین شرح فرمودند:
ستاد را دیدم....از اینکه حاج کالین که از دوستان ما میباشد را از خود شاد کردید از شما متشکرم/میتوانید به فعالیتتان در ستاد ادامه دهید و پستتان را هم بنوازید!
جاودانه باد هورکراکسهای ما!
پس از دیدن جوابیه لرد همی قلب من آماج شادی گشت و دلم آرام گرفت و نیرومندتر از قبل به فعالیت خود در آسلام ادامه خواهم داد.
تبلیغ دین مبین آسلام:
اعوذ بالمرلین من الجاسم الصغیر باسم المرلین الکبیر/
آیت المرلین کالین(قدس ره الشریف) در فراخوانی ای که در کاخشان! در ستاد مرکزی آسلام داشتند آسلامیون را به درجاتی مزین کردند و ماموریتهائی بر دوششان گذاشتند....
اینجانب حاج میرز ممد دالاهوف نیز از چشمه سار الطاف بیکران ایشان سیراب گشتم و مقام حجت الآسلام م را دریافت کردم و در این راستا ماموریت یافتم که سرور و سالار خویش لرد سیاه را به سوی آسلام دعوت نمایم.
پیکهای آسلامی به شرق و غرب و جنوب و شمال روان شدند تا مراتب دعوت شیخ به آسلام همیشه پیروز را به خدمت فرمانروایان چهار سوی گیتی تقدیم بدارند باشد که آسلام را همسو با منافع خویش بینند!و در پناه آن از پیش قدرتی فزونتر یابند.
در این راستا اینجانب سوار بر جاسمی قوی البنیه تا بلاد لرد چهار نعل تاختم تا هر چه سریعتر واجب را ادا کرده باشم که در نظر آسلامیون کلام شیخ از هر امری واجبتر است که حتی بعضی مفسرین اینگونه استدلال کرده اند که حتی اگر شیخ بفرماید از فردا آفتابه ها را بزارید خاک بخورند و سیفون ها را بکشید نعوذا بامرلین!باید این فتوا انجام شود که شیخ شما این قضیه را بنا بر مقتضیات زمان فرموده است و حتما سری در درون اعماق ته مهای! اون نهفته بوده است که با چشم غیر مسلح و بابا قوری شما قابل رویت نبوده است و شیخ با آن عینکهائی که گویند تا ته و بنیه فرد را میشود دید!!!آن را نگریسته و چیزی داند که شما ندانید/من حیث المجموع خلاصه تا یاد این روایت افتادم کوکولائی( البته از نوع غیر الکلی! و آسلامی)که دستم بود بر زمین کوفتم و با خود گفتم دالاهوف کوفت بخوری برو دنبال تبلیغ آسلام....
خلاصه بهمراه یک فقره جاسم که الحق و الانصاف از لامبورگینی بهتر میرود فی الحال شرفیاب شده ام زمین را بوسه داده ام و زانو زده منتظرم تا ایشان رخصت صحبت بدهند/بقیه اش را خودتون لایو! بخوانید:
_آنتونین!روزگار چگونه میگذرانی؟
_در زیر الطاف بیکران لرد نون و بوقلمونی میرسد!شکر!
_با ما کاری داری که مصدع اوقات شدی؟
_بله اعلی حضرتا چند کلامی عریضه ای دارم که میخواهم خدمتتان عرض بنمایم
_بگو
_همانطور که خودتان در جریانید تنی چند از مرگخوارانتان از جمله بنده حقیر به آسلام تشرف کرده ایم...
_خوب
_و هر یک ماموریتی یافته ایم تا گیتی را آسلام بگسترانیم/در این راستا ماموریتی دشوار به من واگذار شد که روح و جسمم را میفرسود و در تنگنا بودم که انجامش درست است یا نه که با استفتای شما خیالم آسودن گرفت...
_برو سر اصل مطلب
_ای لرد بزرگوار همانطور که میدانید آسلام گیتی(کنایه از سایت)را فرا گرفته و مردم فوج فوج به این دین مبین تشرف پیدا میکنند/ در این راستا بنده میخواستم خدمتتان عرض کنم که آسلام هیچ منافاتی با اهداف والای شما ندارد و همانطور که شما شیخ را ستوده اید ایشان هم اعلام کرده اند که آسلام هیچ ضدیتی با ولایت مطلقه لرد ندارد و نه تنها در دوسوی مخالف نیستند که همسو و موازی میباشند و میتوانند همدیگر را کمک رسانند تا باشد باعث پیشرفت همدیگر شوند و شما میتوانید با منت گذاشتن بر سر ما و تشرف به آسلام قدرت خود را حتی از این حد فعلی فزونتر کنید و به قول بر و بچس بترکونید/ای سرورم من گفتنیها را گفتم و بقیه را محول میکنم به قدرت تشخیص و عقل سلیم و بیهمتای خودتان تا بهترین گزینه را انتخاب کنید که هر چه شما تشخیص دهید در حکم نعوذبالله شیخ میباشد و بر من واجب الاطاعت است و یقین دارم که به انتخاب شایسته و همه جانبه نزدیکتر خواهد بود!که از قدیم گفته اند:
صلاح مملکت خویش/ لرد ولدمورت داند!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نام: زریانوس پیوز
لقب: زری سر به زیر
شغل: علاف ، عضو اوباش هاگزمید
سابقه عضویت در گروه مرگخواران: متاسفانه نداشته ام
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: مگه دیوونم ؟؟؟؟؟؟
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی: خدمت به لرد سیاه و زدن رول های خوب برای ارتقاء مرگخواران
این هم لینک امیدوارم مورد پسند لرد باشد !

تایید شد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۲ ۱:۲۴:۳۸

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۰:۲۸ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

تئودور نات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۰ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از كنار بر بچ مرگ خوار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
اسم:تئودور نات
لقب:دوستان مرگخوار میتوانند مارا تئو صدا کنند . در میان آسلامی ها نیز من سید السادات تئودور نات هستم .
شغل:بی کار در جستجوی ان
سابقه عضویت در گروه مرگخواران:از دوران لرد ولدمورت کبیر عضو هستم .
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس:شوخی میکنید !!!!
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی:به امید خدمت به لرد سیاه و ایجاد خشانت در میان جادگران و گرفتن حال این محفلی های بوق!!!
ااین هم لینک
لرد عزیز لطفا من رو ببخشید. خواهش میکنم من را مجازات نفرمایید .ببخشید که پستم مورد رضایت شما نمیباشد.

تئودور نات عزیز اگه کمی به حرف های لردسیاه گوش میدادی تو مرگخوار هستی اینجا برای کسانی هست که میخواهند تازه به عضویت در بیایند... به هر حال تو مرگخوار هستی وحالا باید برای بقا تلاش کنی...

لردولدمورت.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۰:۵۸:۴۹

پیام زده شده در: ۰:۰۸ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
نام:رودولف لسترنجس

لقب:رودي زن ذليل،باباي مانتي،شوهربلا

شغل:خانه دار(البته مرگخوارخانه داربهتره!!!)

سابقه عضویت در گروه مرگخواران:از دوران مرحوم مرلين ماباخشانت هرچه تمامتردرسايت بوديم وخيلي پستهاي خشني ميزديم ملت هنگ ميكردندواينجوري بودكه بابلاتريكس ازدواج كرديم...بعدلردهاي زيادي آمدندكه عده اي بوق بودندچجور واينجوري بودكه ما اتحاد اسلي رابه مديريت مرحوم مفقودالاثردراكواختراع كرديم والان همسر مهربان من آنرااداره ميكندواينهاهيچ ربطي به مرگخواري نداشت!!!
درزمان لرديت انواع واقسام لردهاي گوناگون مابوديم بدجور وخيلي مرگخواري كرديم واميدواريم لردجديدمارارخصت دهدبراي مرگخواري!!!

سابقه ی عضویت در محفل ققنوس:بوق!!!

هدف از پیوستن به ارتش تاریکی:افزايش ميزان خشانت در سايت،بالابردن روح خشانت درسايت،تزريق خشانت در رگهاي سايت،مبدل كردن كلمه خشانت به عنوان پرچم سايت،كلا خشانت درسايت!!!

لینک پست:واكنون من هيچ سراغي از پستي ندارم واي لرد توكه مارا ميشناسي ومن خيلي خشانت دارم وآخرين پستم رادرحمام زدم والهي سايه توازسرماكم نشود!!!

تایید بودی تایید تر هم شدی برای اطلاعات بیشتر ویرایش پست بعدی رو بخون... ارباب لردولدمورت اعظم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۱:۲۲:۰۰
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۰ ۱۱:۲۷:۳۵

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.