هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

نوربرتاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۸۷
از رومانی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
نام و نام خانوادگی:شیر دال
جنس: مونث(دختر)
سن و تاریخ تولد: نمی دانم
سال:صفرم
گروه:گریفندور
توانایی ها:قدرت های جادویی خارق العاده
علاقه مندی ها:پر واز-جادو وجادوگری
توضیحات:من در جنگل زندگی می کنم اما شاید کسی تا به حال مرا ندیده باشد.من عکس العمل سریعی دارم بنابراین به سختی می توانند مرا جادو کنند چون سریع جای خالی می دهم.

شیر دال که شخصیت نیست.لطف کن از لیست شخصیتها یه شخصیت انتخاب کن و کاملتر از این معرفیش کن.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۹ ۱۷:۰۷:۴۲

Re: مودی
پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

ali gordan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۳ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۲ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۷
از iran-tehran-vanak
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
man ,ikham ba karha bishtar ashna besham
mer30
نقل قول:

gordan نوشته:
من می خوام در گروه اسلایترین عضو بشم
مشخصات من
آمیکوس
محل اقامت:پیش ولدمورتم
شغل:مرگ خوارم و برای ولدمورت کار می کنم!
نوع چوبدستی:پر ققنوس با قابلیت انعطاف پذیری
رنگ چشم: عسل گندیده

وزن:111 km
قد:163 cm
علاقه مندی ها:کشتن کشتن کشتن
دشمنانش:همه مشنگ های کودن جنس:مرد

من می خوام در اسلایترین عضو بشم باید چی کار کنم؟

این شخصیت گرفته شده

شما باید اول در تاپیک بازی با کلمات پست بزنید، وقتی تایید شد برید به کارگاه نمایشنامه نویسی، و وقتی اونجا هم تایید شدید بیاید اینجا شخصیتی که میخواید رو معرفی کنید!
در ضمن، فارسی بنویسید خیلی بهتره!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۹ ۱۶:۰۹:۲۰

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به پرسی ویزلی:
بهتر بود در گفتگو با مدیران مطرح میکردید.
اون پست توسط من پاک شد چون مرتب کردنش خیلی سخت بود و اصلا هم نیازی به همچین لیستی نبود.اگه اسامی کل ایفای نقش رو میخواید بهتره به تاپیک زیر مراجعه کنی:
http://www.jadoogaran.org/modules/groups/

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

1- نبایدم خبر داشته باشی اگر اشتباه نکنم پرفسور کوییرل در جریان هستن .

2- بله ، جایی بهتر از اینجا نیست که با مدیر انجمن و بالاخص ایفای نقش بشه صحبت کرد .

3- همونطور که در بالا گفتم ، استرجس پادمور گفته که پست پاک شده و در بخش حذف شده های انجمن هست .

ممنون از جواب کاملت ! امیدوارم پرفسور کوییرل در این مورد اطلاع داشته باشن

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
سلام

پیامی برای ناظر انجمن بیا تو جادوگر منتظریم فرستاده بودم ، بنابر اینکه پستی که لینک شناسه های افراد ایفای نقش در اون بود کجاست ، و ایشون گفتن که :
پست ها در قسمت پاک شده ها موجود هستش ... به نظرم میاد که اون پست ها توسط مدیران عزیز پاک شده ... اونم برای اینکه اون تاپیک خلوت به نظر برسه و تازه وارد ها گیج نباشن ... بازم اگر مدیران عزیز بگن من پست ها رو برمیگردونم

فکر نمیکنم برگشتن اون پست مشکلی ایجاد کنه ، اگر قرار هست که شخصیت های گرفته نشده و گرفته شده مجزا باشن ، میشه تاپیکی برای شخصیت های گرفته شده زد و اون پست رو به تاپیک منتقل کرد !

چون این لیست اهمیت زیادی برای ما داره ، هم الان و هم وقتی که ترم جدید هاگوارتز شروع میشه !

ممنون

خب اولش که در این مورد اصلا خبر ندارم

دومش: مکان این پست اینجا بود؟

سومش: یه تاپیک هست لیست شخصیت‌ها که هدف موجود بودنش این بود که اسامی یی که عضو ایفای نقش هستن مشخص بشه، ولی به خاطر کم‌کاری ناظرانش این شکلی شده

!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۱ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

پیامی برای ناظر انجمن بیا تو جادوگر منتظریم فرستاده بودم ، بنابر اینکه پستی که لینک شناسه های افراد ایفای نقش در اون بود کجاست ، و ایشون گفتن که :
پست ها در قسمت پاک شده ها موجود هستش ... به نظرم میاد که اون پست ها توسط مدیران عزیز پاک شده ... اونم برای اینکه اون تاپیک خلوت به نظر برسه و تازه وارد ها گیج نباشن ... بازم اگر مدیران عزیز بگن من پست ها رو برمیگردونم

فکر نمیکنم برگشتن اون پست مشکلی ایجاد کنه ، اگر قرار هست که شخصیت های گرفته نشده و گرفته شده مجزا باشن ، میشه تاپیکی برای شخصیت های گرفته شده زد و اون پست رو به تاپیک منتقل کرد !

چون این لیست اهمیت زیادی برای ما داره ، هم الان و هم وقتی که ترم جدید هاگوارتز شروع میشه !

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۸:۱۱ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸
از از کنار هرمایون جونم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 468
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظران محترم
نمی شه حالا یه کاریش کرد من این نقشو خیلی دوست دارم
هرچی هم گشتم پروفایل طرف رو پیدا نکردم.
می خوام باهاش مذاکره کنم
شاید حاظر شد آی دیش رو بده
با تشکر

لینک پروفایل سوروس اسنیپ (قبلا ایشون شخصیت توبیاس اسنیپ رو داشتن):
http://www.jadoogaran.org/modules/profile/userinfo.php?uid=24125

ما شخصیتهایه خوبی داریم چرا یکی از اینها رو انتخاب نمیکنی:
*دلورس جين آمبريج *استن شانپايك *پيتر پتي گرو *دابي *کورنلیوس فاج *مادام پامفري *مالی ویزلی *رون ویزلی*دین توماس *سيموس فينيگان *گرگوری گویل *وینسنت کراب *پادما پتیل *ریتا اسکیتر *دنیس کریوی و ...

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۸ ۱۲:۰۵:۵۴

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!
تاپیک ها:
[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4587&forum=3&post_id=175197#forum

پیام زده شده در: ۷:۱۳ پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۶

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸
از از کنار هرمایون جونم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 468
آفلاین
نام: سوروس
نام خانوادگی: اسنیپ
گروه:اسلایترین
مشخصات ضاهری:اولین چیزی که با نگاه کردن به من نظرتون رو جلب می کنه موهای روغن زده ی من است که مانند پرده ای دو طرف صورتم را گرفته اند.همواره شنل سیاه رنگ بلندی می پوشم.
معرفی کوتاه:علاقه فراوانی به جادوی سیاه دارم بنابراین جزء اولین کسانی بودم که به لرد سیاه پیوستم.در کودکی با بی مهری پدرم مواجه شدم که مشنگ بود بنابراین دلیل مناسبی برای تنفر از مشنگ زاده ها پیدا کردم.در دوران تحصیل در هاگواتز نام شاهزاده دورگه را برای خودم بر گزیدم که با توجه به دورگه بودن خودم و نام فامیلی مادرم که king بود به نظرم مناسب می رسید.پس از مدتی به تدریس درس معجون سازی در هاگواتز پرداختم.کما اینکه به دلیل علاقه به جادوی سیاه می خواستم به تدریس دفاع در برابر جادوی سیاه بپردازم که با مخالفت مدیر وقت هاگواتز رو به رو شد.به جز سال آخر.
متاسفانه در مورد اینکه آیا واقعا من در قتل دامبلدور دست داشته ام یا نه نمی توانم صحبت بکنم.مخصوصا با سیاست هایی که سایت جادوگران در پیش گرفته است مبنی بر عدم افشای کتاب هفتم.پس افشای حقیقت شخصیت من تا زمان انتشار رسمی کتاب هفتم به تعویق می افتد.

این شخصیت گرفته شده
تایید نشد!!!

دوست عزیز شما اگه مایل باشید میتونید شخصیت توبیاس اسنیپ (پدر سوروس) رو درخواست کنید.

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۲:۴۹:۲۲
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۳:۱۶:۲۲

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!
تاپیک ها:
[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4587&forum=3&post_id=175197#forum

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۶

فرد   ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۰ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۸ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶
از مغازه شوخي‌هاي جادويي برادران ويزلي - كوچه دياگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
نام: فرد
نام خانوادگی: ويزلي
سال تولد : 25/2/1986 (6 اسفند 1364)
گروه : گریفندور
چوب جادو: 30 سانتي از جنس چوب زبان گنجشك با هسته سبيل اژدها ماهي
چوب جارو : آذرخش
نام پدر : آرتور
نام مادر : مالي
اعضاي خانواده : آرتور ويزلي ، مالي ويزلي ، بيل ، چارلي ، پرسي ، فرد‌ (خودم) ، جرج ، رون ، جيني
محل زندگي : بارو
شغل : در مغازه شوخي‌هاي جادويي برادران ويزلي در كوچه دياگون
معرفی کوتاه :
بعد از اينكه آمبريج مدير مدرسه جادوگري شد به دليل سخت‌گيري‌هايي كه در جهت منابع وزارتخانه و صد البته لرد ولدمورت انجام داد با به راه انداختن آتش بازي در هاگوارتز از آنجا همراه جرج خارج شديم و در كوچه دياگون مغازه شوخي‌هاي جادويي برادران ويزلي را به كمك هري پاتر‌ (مالي) به راه انداختيم.
پيشينه : موقعي كه در هاگوارتز بوديم به رهبري خلاف‌كاري‌هاي آنجا و دست انداختن ديگران و ساخت وسايل شوخي‌هاي جادويي مشغول بوديم و حالا مسئول مغازه برادران شوخي‌هاي جادويي ويزلي هستيم.

تایید شد!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۶ ۱۸:۱۸:۱۹
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۶ ۲۲:۱۷:۰۷

شک ندارم که اگر خداوند قبل از حضرت آدم تورا می آفرید شیطان اول از همه سجده می کرد

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶

حسن مصطفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۳ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۷
از درگاهان قشم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
در زمانهاي خيلي دور در شهري كوچك در قاره پهناور اسيا نوزادي پا به جهان گذاشت پدر و مادرش نام او را حسن مصطفي نهادند.
پدر و مادر حسن مصطفي به دليل درگيرهاي متعدد در كشور محل سكونتشان مجبور به ترك ديار شدند و از اين رو به انگلستان پناه اوردند.
حسن مصطفي تا سن 10 سالگي مانند يك كودك ماگل زيست و در مدارس ماگلي در خواند و به جز اتفاقات عجيبي كه معمولا زماني كه او عصباني ميشد رخ ميداد نكته راز اميزي در زندگيش وجود نداشت در روز جشن تولد 10 سالگي او نامه ي دعوت او به هاگوارتز به دست پدر و مادرش رسيد.
پدر و مادر وي كه گماردند اين يك شوخي بيش نيست با خنده نامه را همصطفي دادند اما در دل اين نامه رازي نهفته بود كه مصطفي را به خود جذب ميكرد و بيشتر اوقات پس از دريافت ان نامه ميگفت ممكن است حقيقت داشته باشد؟
بعد از چند روز چون جواب نامه به هاگوارتز ارسال نشده بود فاگ مدير وقت مدرسه تصميم به فرستادن يكي از اساتيد براي روشن كردن ذهن ماگلي خانواده حسن گرفت.
پس از قانع شدن پدر و مادر حسن(كه البته كاري بس دشوار بود)حسن به هاگوارتز رفت و در اولين روز حضورش كلاه گروهبندي جايگاه حسن را دير اسليترين ناميد.
بعد از پايان تحصيلات حسن در هاگوارتز وي چون به رشته كوئيديچ علاقه خاصي داشت پيگير ان شد تا جايي كه توانست بعد از چند ماه صبر و تمرين به تيم مطرح چادلي كنونز راه يابد .
پيشرفت حسن در اين رشته به قدري بود كه در همان اويل دوران بازيگري به يك ستاره تبديل شد و از سوي هواداران چادلي لقب ملخ پرنده را اعطا نمود .شجاعت و استعداد او در اين رشته غير قابل توصيف بود.
بعد از 25 سال از بازي مورد علاقه اش كناره گرفت .يكي از بزرگترين ناراحتهايش اين بود كه نميتوانست در تيم ملي كشورش بازي كند چون كشور او اسياي بود و در اسيا هيچ گاه مدرسه اي براي پرورش استداد جادوگران وجود نداشت.
بعد از فوت زاخارياس مامپز حسن مصطفي كه اكنون به درجه دكتري نايل شده بود در سن 58 سالگي به رياست فدراسيون كوئيديچ نايل گشت و تا كنون اين پسا را حفظ نموده است.
گروه اسليترين
توضيح كوتاه شخصيت:در بالا داده شده است.
با تشكر

هوووم با اینکه نگفتی داوره!
ولی
تایید شد!!!

ویرایش شده توسط حسن مصطفي* در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۲۲:۰۶:۲۲
ویرایش شده توسط حسن مصطفي* در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۲۲:۰۷:۵۸
ویرایش شده توسط حسن مصطفي* در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۲۲:۰۹:۲۰
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۶ ۱۶:۴۷:۴۶
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۶ ۲۲:۰۸:۲۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.