هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بحبوحه ای در سیاهی
پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
با احترام تقدیم به لرد سیاه

باران شروع به باریدن کرده بود . باد چنگ می انداخت و تنها خواسته اش این بود که زمین را از جا بکند ، درختان پوسیده و کهن به جان یکدیگر افتاده بودند . از جنگل صدای شیون زنی که با عجز و لابه خواستار جلوگیری از مرگ تنها فرزندش بود به گوش می رسید ؛ غرش باد آوازهای خاموشی را افسار گسیخته کرده بود و رشته های عریض باران آسمان تیره را به زمین گل آلود می دوخت . برق کماکان در حال کشیدن نقشه مورد نظرش روی آسمان بود و مادامی که ایده اش درست از آب در نمی آمد با رعد ناراحتی خود را نمایان میکرد .

دو جادوگر ردا سیاه و چوبدستی به دست ، ماندانگاس فلچر را به اعماق جنگل می بردند . او شنل خاکستری رنگی به دور گردنش پیچیده و کیف دستی رنگ و رو رفته زنانه ای از پشتش آویزان بود . بی اعتنا به باد و بوران و جادوگر و جنگل و درختان تهدید کننده و چوبدستی و مرگ ، پاهای لختش را به آب می زد و قد و هیکل متناسب و کوتاهش را با قدم هایی آهسته و کوتاه به جلو می کشید و زیر چشمی جادوگر قد بلندی را که کنار او راه می رفت و چوبدستی ای که اندازه گردنش بود و از آن چکه چکه آب می آمد تماشا می کرد .

جادوگر همراهش ، پرسی ویزلی از او کینه ای عمیق و نفرت انگیز در دل داشت و در تمام مسیر با حرف های نیش دار و ناسزاهای مورد علاقه اش او را می آزرد .

« فقط به خاطر لرد سیاه ... شک نکن که فقط به خاطر لرد سیاه بود که حاضر نشدم چوبدستی رو به زحمت بندازم و یه باریکه پرتوی سبز رنگه مامانیش رو به خاطر تو حروم کنم ... حیف که میخوایم جای اون احمقه ابله رو پیدا کنیم و گرنه اصلا علاقه ای به این ندارم که کودنی مثل تو رو دنبال خودمون این ور و اون ور بکشیم ... حیف ! حیف که این آخرین باری هست که کسی رو لو میدی !! »

جادوگری که کمی جلوتر حرکت میکرد ، با صدای خش دار و کشداری ماندانگاس را مورد خطاب قرار داد و با بی میلی گفت : شرط می بندم که الان به تنها چیزی که فکر میکنی اینه که سریع تر ما رو به خواستمون برسونی و متواری بشی و روز از نو حقوق وزارت از نو ؛ حیف ... حیف که هیچ احساس گناهی توی وجودت راه نداره ... تو هم مثل اون سیریوس بلک بزدل ... یا سارا اوانزه خاله زنک باز ؛ میخوای که سریعتر اونو لو بدی و تق ! غیب شی دانگ !

ساعتی بعد

- همین جاست !

پرسی که با شگفتی کلبه محقر و کوچکی را می نگریست با لحن دل نشینی گفت : امیدوارم که راست گفته باشی عزیزم ! و گرنه فکر نمیکنم که برای لرد خوشایند باشه و نیم نگاهی به جادوگر مقابلش کرد و ادامه داد : اینطور نیست بلیز ؟

جادوگری که نامش بلیز بود ، سری تکان داد و با حرکت ملایم چوبدستی اش درب اتاق را در هم کوبید و وارد کلبه شدند ... دقایقی که گویا به ساعت ها می انجامید از کلبه خارج شدند ... ماندان نه ! این بار کسی که در تیر رس چوبدستی پرسی بود ، آلبوس دامبلدور بود ... قدرتمند ترین جادوگر قرن !

باد با زوزه های دردناکش درب کوچک تک پنجره چوبی کلبه را در هم کوبید ، موهای موج دار ماندانگاس در رژه باد میرقصیدند و چشمان نیمه بازش گرد و غباری که از پنجره وارد کلبه میشد را رویت میکرد و دهان بازش نشان از اعتراض بود ، شاید اعتراض به آخرین تهدید های سرد و خشک پرسی ... جسم بی ارزشش روی کف پوش اتاق بی حرکت مانده بود و روحش در دنیایی دیگر سیر میکرد ... او مرده بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۶

دیوید پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
از آزکابان فرار کردم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
لرد کمی جلو آمد و مستقیم روبروی سلستینا ایستاد. سلستینا نفس سرد لرد را بر روی صورتش احساس می کرد.
لرد: من از اولش هم می دونستم که تو رو نباید بفرستم.
قلب سلستینا در پشت میله های زندان سینه اش به شدت می تپید.
لرد: می دونی ما می تونستیم از اون هم استفاده کنیم؟
طپش قلب سلستینا تند تر شد.
لرد: می دونی الان همه رفتند که اونو نجات بدن.
اخم های سلستینا به خاطر تعجب کمی در هم رفت.
لرد: پرسی الان در خطره و به نظر من تو [داد می زند] مسئولش هستی.
سلستینا نفسش را خالی کرد: اما ارباب
لرد: خفه شو. من حتی می دونم که آمبریج رو کشتی.
سلستینا: اما ارباب اون می خواست جیغ بزنه و همه رو خبر کنه.
لرد: یعنی تو نمی تونستی دهنش رو ببندی؟ ما الان نیمفادورا رو می خوایم و پرسی که گرفتار شده.
سلستینا: یک لحظه اجازه بدید ارباب.
سلستینا برگشت و ...

[c

پیام زده شده در: ۸:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۷ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۲
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
جین دولورس آمبریج به قتل رسیده است.رنگ سلستینا به سفیدی گچ شد...
رابستن با چشمانی گرد شده از سلستینا پرسید:تو اون رو کشتی؟احمق میدونی اگه لرد بفهمه حسابت با کرام الکاتبینه؟آخه چرا همچین کار احمقانه ای کرد؟
سلستینا با عصبانیت گفت:چیکار میتونستم بکنم؟اون خپل همینطوری زل زده بود به من و ...
سوزش دستش اجازه ادامه حرف زدن به او نداد و رابستن هم دستش سوخته بود پوزخندی زد و به سلستینا گفت:تو مُردی خانوم کوچولو!لرد ازمون خواسته برگردیم.
رابستن که دید چیزی نمانده سلستینا پس بیفتد فوری ادامه داد:البته ممکن هم هست کار دیگه ای داشته باشه ها!شاید فقط خواسته ما رو ببینه.
رابستن خودش هم فهمید چه حرف نامربوطی زده و بدون حرف دیگری ناپدید شد و سلستینا هم بلافاصله ناپدید شد و به این اندیشید که چگونه میتواند برای لرد توضیح دهد که عامل دستگیری یکی از مرگخوارانش است؟
/./././././././././././.
لرد با صدای سرد و بیروحش دستورات جدیدی را به مرگخواران داد:خب.رابستن.رودولف و بلا میرن تا تانکس رو بیارن و در این میون از حمایت فورتسکیو برخوردارن.حسن مصطفی،رباستین لسترنج و سامانتا ولدمورت میرن تا پرسی رو نجات بدن.در ضمن ایگور و آنتونین و تئودور هم میرن به کلبه ایگور و منتظر کاراگاهان میشن.و تو سلستینا.همینجا میمونی تا من یه سری سوال ازت بپرسم.
همه با صدای پاقی ناپدید شدند و سلستینا لرزان و رنگ پریده به لرد نگاه کرد...

[url=http://i18.tinypic.com/62gd2fc.gif]عضو تیم پ

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ جمعه ۸ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
-ببین پرسی،بعد از ورود تو به دسته مرگخواران،پدر و مادرت حسابی خجالت زده شدند و الان هم یکجای نا معلوم زندگی میکنند!اگر میخواستی جاسوسی کنی برای چی خبر ندادی؟حداقل به من میگفتی!
-یکدفعه ای شد قربان،کاش میتوانستم جبران ... .
-ساکت،چجوری این مشکل را حل کنیم؟حالا هیچکی حرفتو باور نمیکنه!

بوومب!

صدایی وحشتناک از بیرون دفتر وزیر بلند شد و مردی با صدای لرزان و بلند گفت:
-قربان،داولیش طلسم شد!من اشتباهی او را یه جای مرگخوار گرفتم و طلسمش کردم!

وزیر با خشونت ایستاد و در جواب او گفت:
-باشه،اگر پادوردش را بلد نیستی،ببرش سنت مانگو!سریع باش!به دو نفر هم بگو بیان اینجا کارشون دارم!

او دوباره مقابل پرسی نشست و گفت:
-همه صحبت هات و خبرهایی رو که داری اول برای من و بعد برای پیام امروز میگی!شاید بتوان کاری کرد!
-قربان،من پیشنهاد دیگه ای دارم!چطوره محل اختفای کارکاروف رو بهتون بگم و وقتی دستگیرش کردید،جامعه جادوگری دوباره به من اعتماد میکنند!

وزیر با حرکت سر موافقت کرد و پرسی آدرس را به او داد..بعد از ده دقیقه توضیحات تمام شد و وزیر با دو نفر کارگاه دیگر به طرف آدرس پیش رفتند!

-پرسی ببخشید!ولی مجبورم!
او رفت و با وردی در را قفل کرد!حالا پرسی تنها در اتاق بسته نشسته بود...!

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۸ ۱۹:۱۶:۲۷

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ جمعه ۸ تیر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
این را گفت و پرسی را کشان کشان به سمت دفتر وزیر سحر و جادو برد !

در دفتر وزیر

اسکریم جیور : شاید غیر منتظره اومدم ، ولی خوب میخواستم ببینم برای چی ! چرا تو به سمت ا ... ا ... اسمشو نبر رفتی ؟ من که به اندازه کافی حامی تو بودم !

پرسی که فرصت را مناسب میدید ، در حالیکه به آرامی نشان سیاه روی دستش را نوازش میکرد ، گفت : جناب وزیر ، معلومه که شما بهترین و بزرگترین حامی من بودید و هستید ، ولی من میخواستم که بتونم درست و حسابی جاسوسی کنم ، باید وزارت سحر و جادو از همه کارهای اونها خبر داشته باشه ! ولی میبینید که گیر افتادم !

وزیر سحر و جادو ...

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
چند آرور همزمان به سمت پرسي هجوم بردند ؛ بعد از گذشت زمان کوتاهي پرسي با حالت عجيبي وسط سالن اصلي وزارت ايستاده بود ، گويا طناب هاي ضخيم نامرئي سراسر بدن او را احاطه کرده بودند .
مودي که چهره اش راضي تر از چند دقيقه قبل به نظر ميرسيد ، با صداي بم و کشداري گفت : بهتر شد ، شکلبوت ! لطفا !
کينگزلي که هنوز بهت زده بود ، به آرامي به سمت پرسي ويزلي رفت و همراه با چند تن از آرور هاي ديگر او را به سمت زندان اضطراري وزارت بردند ؛ بعد از گذشت زمان کوتاهي وزير سحر و جادو سراسيمه وارد سالن اصلي وزارت خانه شد ، با صداي بلندي که به فرياد کودکانه شباهت داشت ، گفت : صبر کنيد !

نگاه همه حاضران به سمت وزير سحر و جادو سوق داده شد ، او کمي جلوتر آمد ، از کنار کينگزلي گذشت و مقابل پرسي قرار گرفت .
اسکريم جيور : آزادش کنيد ؛ ميخوام که صحبتي با ويزلي داشته باشم !
مودي با عصبانيت در حالي که ميلنگيد به سمت وزير آمد و با صداي رسايي گفت : روفوس ! اون رو در حال ارتکاب جرم دستگير کردم ، فکر نميکنم نيازي باشه که به غير از دادگاه عالي ، در دفتر خودت باهاش صحبت کني !

اسکريم جيور بر خلاف چهره بشاش و سر حال هميشگي اش ، اين بار بسيار مضطرب و سراسيمه بود ؛ الستور ، فراموش نکن که ويزلي دستيار وزير جادوگريه ! و مدت زيادي که در وزارت کار ميکنهفکر نميکنم مشکلي داشته باشه !

اين را گفت و ...

پیام زده شده در: ۵:۵۴ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
یک مقدار ویرایش شد !

برای اینکه یه مقدار موضوع جمع و جور واضح تر بشه من ترتیب گفتگو ها رو عوض میکنم و یک موضوع واحد درست میکنم ...

پرسی بی دفاع در مرکز توجه هزاران کاراگاه قرار داشت ، چه اتفاقی از این بدتر ! تنها چیزی که در آن لحظه به ذهنش خطور میکرد این بود که به لرد سیاه خبر دهد ؛ دستش را به آرامی به سمت بازویش آورد و نشان سیاه را لمس کرد .

خانه ریدل ها ...
لرد سیاه : فورتسکیو ویزلی الان خبر داد که توی وزارت گرفتار شده ، سریعتر به تابلوت بره ، من امروز به تانکس نیاز دارم .
فورتسکیو تعظیمی کرد و با صدای پاق خفیفی آپارت کرد .
آرامینتا که گویا منتظر اتمام ملاقات لرد سیاه و فورتسکیو بود با شنیدن صدای آپارات با عجله وارد اتاق لرد سیاه شد .
آرامینتا : لرد سیاه ، متوجه شدید که ؟ حالا دستور چی هست ؟
لرد سیاه با صدای کش داری گفت : به مرگخوارا خبر بده که سریعتر برگردند !

وزارتخانه ...
کینگزلی که پشت الستور ایستاده بود با صدای زیر و بمی که تنها الستور قادر به شنیدن آن بود گفت : ولی مودی ، این که برودریکه !

مودی لبخندی زد که باعث کج و کوله تر شدن صورتش شد ؛ چوبدستی اش را بلند و کرد و گفت : تغییر شکل بده !

با اینکه جمعیت کثیری در سالن اصلی وزارت جمع شده بودند ولی سکوت مرگباری سالن طویل وزارت رو دربر گرفته بود ؛ لحظه ای نفس ها در سینه حبس ، صدای قرچی به گوش رسید و برودریک بود شروع به لرزش کرد ، کلاهش از روی صورتش افتاد ، زخم روی گونه اش از بین رفت ، موهای خاکستری رنگش به رنگ قهوه ای روشن متمایل شد !

تا اینکه بله ! اکنون تنها آثاری که از برودریک مانده بود ، کلاه رنگ و رو رفته و بارانی ضخیمش بود ، پرسی ویزلی با دهان باز بین جمعیت چند هزار نفری جادوگر بی سلاح ایستاده بود . چه اتفاق غیر منتظره ای ! پرسی ویزلی ، منشی دون پایه وزیر سحر و جادو به عنوان یک مجرم دستگیر شده بود .

تنها چیزی که به او امید میداد این بود که مطمئنا با خبری که برای لرد سیاه فرستاده بود مرگخواران به سمت خانه ریدل ها رهسپار شده بودند و دیگر شاهد گرفتاری آنان نبود ! کاش میتوانست خودش هم آپارات کند .

مودی با صدای گرفته ای فریاد زد : دستگیرش کنید !

شما میتونید این موضوع رو بنویسد که چطور پرسی دستگیر میشه ، و هم میتونید از خانه ریدل ها ادامه بدید که چطور مرگخواران برمیگردند و چه صحبتهایی بینشون در خانه ریدل ها رد و بدل میشه و ...

موفق باشید

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
((تو باید به کمک مرگخوارای من بری و جای تانکس رو بهشون بگی.))
فورتسکیو با تعجب پرسید:ولی خب چرا جاش رو بگم لرد؟چرا خودم اون رو نیارم؟
لرد با لحن ملایمی گفت:برای این که تو در نظر دیگران یه مرده هستی ابله!
فورتسکیو این بار با تعجب بیشتری پرسید:خب من میتونم معجون...
لرد که کم کم داشت حوصله اش سر میرفت گفت:تو هنوز یه جسم ناقص داری و تا یه ماه دیگه زودتر قدرتمند نمیشی.چطور کسی که هنوز جسم اصلیش رو نداره میخواد تغییر شکل بده؟
فورتسکیو دیگر چیزی نگفت و به توضیحات لرد گوش فرا داد...
====
سلستینا به سرعت میدوید که ناگهان کسی او را صدا کرد:خانم آمبریج؟
سلستینا با بیچارگی برگشت.باب آگدن رو به روی او بود.هردو با کنجکاوی دیگری را برانداز میکردند.سلستینا داشت از خود میپرسید که آیا او لوسیوس مالفوی است یا خیر؟اگر اشتباه میکرد تمام ماموریت به همراه زندگی او به انتها میرسید.پس از مکثی به اندازه یک ابدیت باب آگدن به آرامی پرسید:واربک؟
سلستینا نفسی آسوده کشید.هم به خاطر این که مجبور نشده بود خود قدم پیش بگذارد و هم به خاطر این که بالاخره یک انسان آشنا یافته بود.در حالی که از ته دل خوشحال بود با بد خلقی گفت:رابستن.شاید من آمبریج واقعی بودم.اون وقت همه چی خراب میشد.مواظب باش لطفا!
رابستن اخم کرد.از این که یک تازه وارد به او تذکر دهد هیچ خوشش نمیامد.قبل از آن که او اعتراض کند صدایی طنین انداز شد:توجه!توجه!هیچ کس حق خروج از وزات خانه را ندارد.همه افراد حاضر باید در سالن عمومی جمع شوند.این اعلام یک وضعیت اضطراری است.جین دولورس آمبریج به قتل رسیده است.رنگ سلستینا به سفیدی گچ شد.
====
همان لحظه.برخورد مودی و پرسی:
مودی نگاهی مشکوک به او انداخت:پس دولورس به قتل رسیده.تو میدونی کی این کار رو کرده بود؟
پرسی با لکنت گفت:ن...ن...نه.نمیدونم.
مودی با لبخندی وسیع فریاد زد:اکسپلیارموس!ولی من میدونم پرسی ویزلی!
پرسی بی دفاع در مرکز توجه هزاران کاراگاه قرار داشت...

ویرایش شده توسط سلسیتنا واربک در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۸ ۲۰:۱۴:۰۵
ویرایش شده توسط سلسیتنا واربک در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۸ ۲۰:۲۹:۵۶

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

فورتسکيو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۷ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۸
از اینجا، اونجا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
به نام خدا
در هنگامی که این افراد مشغول پیشروی در راه های مختلف وزارتخانه بودند، در کلبه ای فورتسکیو و لرد مشغول صحبت با هم بودند. طبق چیزی که لرد کبیر قبلاً به او گفته بود، فورتسکیو بعد از رفتن آرامینتا و واربک به کلبه بازگشته بود.
- می دانی که بقیه ی همراهانم از اینکه تو را که زمانی دشمن خونی من بودی، به مرگخوار تبدیل کردم بسیار شاکیند !
فورتسکیو که خیلی نگران و پشیمان بود، سرش را به زیر انداخت. و به آرامی گفت : (( من معذرت می خواهم. لرد کبیر، خیلی دیر به اشتباهات خود پی بردم. امیدوارم که شما مرا ببخشید. بعد از اینکه شما مرا از آن تابلو منفور نجات دادید و یک جان فیزیکی ساده به من دادید، دلم می خواست جبران کنم، پس به شما پیوستم ! آیا شما مرا می پذیرید ؟ ))
لرد با صدای آرام و نافذش گفت : (( چون خونت اصیل است، تو در زیر سایه من در امان خواهی بود. البته می دانی که بهتر است از طریق همان تابلو عمل کنی. تو باید ... ))
در وزارتخانه...
سلسیتنا که به شکل دلورس آمبریج در آمده بود، داشت به تنهایی پیش می رفت. او مغرورانه لبخند می زد و سرش را بالا گرفته بود. خوشحال بود که تاکنون به کسی برنخورده بود.
هدف این بود که همه ی آن ها به مرکز کارآگاهی حمله کنند اما از راه های مختلف. البته باید صبر می کردند تا مودی از آن مرکز خارج شود.
واربک در این افکار بود که ناگهان، بدترین اتفاق زندگیش برایش رخ داد، رو به رویی با دلورس آمبریج !
آمبریج که از اتاق وزیر می آمد، تا او را دید، دهانش را باز کرد تا جیغ بکشد، اما قبل از این که صدایی از دهانش بیرون بیاد
نور سبزی به بدنش برخورد کرد و بلافاصله به روی زمین افتاد.
واربک بعد از این اتفاق به سرعت شروع به دویدن کرد. او خرابکاری کرده بود و موقعیت خودش و بقیه را به خطر انداخته بود ...
هنوز برای واربک این اتفاق نیفتاده بود که پرسی در دردسر بزرگ تری افتاده بود . از بخت بدش با الستور مودی رو به رو شد. پرسی سرش را به زیر انداخت و از کنار او گذشت. مودی در راه مکث کرد، سرش را به زیر انداخت و گفت : ((بایست، برودریک ! ))
احساس وحشتناکی در پرسی پدید آمد. نمی دانست چکار کند، اما به طور غریزی این را فهمید که باید بایستد. مودی به عقب بازگشت، نگاهی مشکوک به او انداخت و ...

-------------------------------------
پرسی امیدوارم جبران کرده باشم. در ضمن کسی که بعد از من پست می زند باید دو جنبه را ادامه دهد :
1- ادامه گفتگوی فورتسکیو و لرد
2- ادامه جریانات وزارتخانه

با تشکر

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

سلسیتنا واربکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قبرستون!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلستینا نگاهی قدرشناسانه به آرامینتا انداخت و در حالی که پاپیون مشکی رنگش را روی موهای موشی رنگش جا به جا میکرد با صدای پاقی ناپدید شد.
====
پرسی یا همان برودریک بود نگاهی به علامت سیاهش انداخت و به بقیه مرگخواران که قصد ورود داشتند گفت:وایسید.اون دختره هم داره میاد.
ایگور با تعجب پرسید:کدوم دختره؟آرامینتا؟
پرسی با بی حوصلگی گفت:از کی تاحالا اسم آرامینتا شده دختره؟بابا همونی که خیلی ساکته.سلستینا.
اوریک با ناراحتی موهای نارنجیش را کنار زد:وایسا ببینم.دخترا همیشه مایع دردسرن.البته نه همشون.
جمله آخر را وقتی دید بقیه دارند به او چپ چپ نگاه میکنند با عجله اضافه کرد.قبل از این که کسی چیز دیگری بگوید با صدای ترق شخصی رو به روی آنها ظاهر شد.
رابستن با دست پاچگی به دولورس آمبریج که جلوی آنها بود سلام کرد:سلام خانوم آمبریج.
آمبریج اخم هایش در هم رفت:من آمبریج نیستم رابستن.همونطور که تو آگدن نیستی.
پرسی که اصلا حوصله جر و بحث کردن با سلستینا را نداشت فرمان داد:بسه دیگه.بریم تو.سلستینا تو هم دست از پا خطا نمیکنی و گرنه برمیگردی.بی چون و چرا.
سلستینا که از همراهی با آنها خوشحال بود دیگر چیزی نگفت.بلیز با دست جلوی رابستن،ایگور و لوسیوس را که داشتند با هم وارد میشدند را گرفت:فکر نمیکنید یه کم مشکوک باشه این که همه با هم وارد وزارت خونه بشیم؟باید از هم جدا شیم و تک تک بریم دنبال تانکس.هرکی هم پیدا کردش به بقیه با علامت شوم خبر میده.راستی حواستون باشه جلو راه مودی سبز نشید که اون متوجه میشه که کی معجون مرکب خورده و مچتون وا میشه.
چهره پرسی از این بی توجهی خودش در هم رفت.یک امتیاز منفی برای او و یک امتیاز مثبت برای بلیز.مرگخواران سری تکان دادند و از هم جدا شدند.ویزلی به سمت بخش کاراگاهان حرکت کرد.در ضمن حواسش هم بود که با مودی برخورد نکند.در همین لحظه با صدایی از جا پرید.
_:بیا.این هم برودریک بود.حاضر و آماده برای انجام ماموریتش.
پرسی در دردسر افتاده بود...
====
حالا مشکلاتی که هرکدوم جداگونه باهاش رو به رو میشن رو بنوویسیم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.