هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کاور نسخه دلوکس قدیسهای مرگبار
پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۶

مالسیبر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 56
آفلاین
من گودریک هالو رو امکان میدم که باشه البته
و ازدها حتما کار چارلی ویزلی هست
اونا به یک نتیجه رسیدن که این دهکده یه چیزی هست و به طرفش میرن چون واقعا توجه رون و هرمیون به یه چیزی در جلوشون قرار داره جلب شده البته نمیدونم چرا هری اینقدر توجه نداره و اینکه اوونا خیلی سختی کشیدن تا خودشونو به اونجا رسوندن البته به نظر شما هری یک خورده غیر عادی و بی احساس به نظر نمیاد

سلطان طلسم فرمان lord of imperius curse

پیام زده شده در: ۱۲:۲۴ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۶

دیوید پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
از آزکابان فرار کردم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
خیلی عجیبه.
من توی گالری یکی از سایت های هری پاتری داشتم چرخ می زدم که به چند تا روی جلد طراحی شده از کتاب هفت رسیدم که البته پیدا بود که توسط طرفداران طراحی شده چون طرف اصلا طراحیش خوب نبود.
طرح اینطوری بود که هری سوار یه اژدها دقیقا عین این بود و داشت بالا سر یه قبرستان پرواز می کرد و قلعه هاگوارتز پشت سرش بود.
الان دارم سعی می کنم تا براتون آپلودش کنم....

بالاخره آپلودش کردم. روی لینک زیر کیلیک کنید:

طرح روی جلد مشابه

------------------------------------------------------

و اما یه چیز دیگه. توی کتاب موجودات جادویی و زیستگان آنان درجه بندی اژدها ***** جادوگر کشه. حالا چطور یه اژدها به همین راحتی رام شده و به این سه نفر سواری می ده؟
اگه به یاد داشته باشید چارلی ویزلی اژدها پرورش می ده. جشن عروسی بیل ویزلی و فلور دلاکور هم هست. پس چارلی برای عروسی برادرش اومده و حتما یه اژدهای رام شده هم به یه دلیلی آورده.

ویرایش شده توسط رباستین لسترانج در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۰ ۱۲:۳۱:۲۰

[c

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۶

مگی پرينر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۲ چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۰
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
من با نظر موناليزا موافقم اما بايد غروب باسه همون طور كه توي اخبار سايت خونديم ويراستار گفته بود كه اين صحنه غروب هست پس حتما به سمت شمال پرواز ميكنن نقل قول:
در مقایسه با اژدهاهای دیگر چندان وحشی نیست و تا زمانیکه گرسنه نباشد به قتل و کشتار نمی پردازد

دقيقا با عكس جور در مياد چون اژدها خيلي آرومه

کاور نسخه دلوکس قدیسهای مرگبار
پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
با سلام .
اول که کاور را دیدم به نظرم مسخره امد که هری , رون و هرمیون خارج از مدرسه سوار اژدها باشند .
به نظر من میتونه اون اژدها نوربرت باشه ! چرا نباشه ؟ نوربرت به هر حال اشنا است و ادم که نمیتونه به اژدها اعتماد کنه .
وقتی خوب به خونه های کوچک پایین نگاه میکنم , میبینم که میشه حدس زد اونجا کجاست .
دره ی گودریک . همون جایی که پدر و مادر هری اونجا هستند . هری توی اخر کتاب ششم اشاره میکنه که میخواد به اونجا بره تا به پدر و مادرش کمک کنه و بعد هم رون و هرمیون گفتند که هری را همراهی میکنند .
حالا شاید اصلا فقط روی جلد کتاب عکس اژدها باشه و توی خود کتاب از تسترال یا یه هیپوگریف استفاده کرده باشه . از رولینگ هر چی بگی بر میاد !

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مونالیزا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۹۰
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 823
آفلاین
باز هم یک نکته جالب توجه، هری چی جلوتر میریم چیزهای جالبی پیدا میکنیم:
اگر این صحنه رو غروب افتاب فرض کنیم که تا 90 درصد میتونه غروب باشه
پس همیشه افتاب در شرق طلوع و در غرب غروب میکنه، و اگر ما اونجا رو غروب فرض کنیم پس میبینیم اژدها به سمت شمال درحال حرکت است
من تا اونجا که ذهنم یاری میکنه دوجا رو میشناسم که در شمال کشور واقع شده اند اولیش اگر درست گفته باشم دورمسترانگ هست و دومی که مطمئنم در شمال کشور است مخوفترین مکان جادوگران یعنی ازکابان هست و یا اینکه مکانی ناشناخته هست
و اگر مکانی دیگر هم در شمال هست و یادتون میاد ذکر کنید

How can you escape...if they can see everything? V.M

وقتی اونها میتونند همه چیز رو ببینند ... چطوری میتونی فرار کنی؟ وی ام

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

ش پورل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۳ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۰ جمعه ۹ آذر ۱۳۸۶
از !here
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
این اژدها هرچی هست نوربرت نیست. اگه ظاهرش رو با اژدهاهایی که توی کتاب جانوران شگفت انگیز اومده مقایسه کنید بیشتر از همه با نوع چشم عقیقی زلاندنو جور در میاد.

<<اژدهای چشم عقیقی برخلاف عادت دیگر اژدهاها در دره ها سکنی می گزیند نه در کوهستان....این اژدها یکی از زیباترین نژادهای اژدها به شمار می رود . فلس های هفت رنگ صدفی دارد و چشم عقیق مانندش چند رنگ و فاقد مردمک است.... در مقایسه با اژدهاهای دیگر چندان وحشی نیست و تا زمانیکه گرسنه نباشد به قتل و کشتار نمی پردازد.>>

حالا اینکه اینجا محل زندگی این اژدهاست یا نه، نمی دونم. اگر هست نمی دونم این سه تا توی استرالیا یا زلاندنو چکار دارن؟

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

سپهر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۷ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
من فک میکنم رون و هرمیون ردای مدرسه تنشونه ولی هری لباسش معلومیه

همیشه خسته از روزای برفی , عشق پریشون شده ی دوحرفی , گفته بودم اگه دلت گرفتس کنج دلم جا واسه ی دلت هست

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

درویش گریدی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کار شری ویل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
به نظر من امکان داره یه خورده رد گم کنی باشه وگر نه رولینگ که می گفت هرگز کتاب رو افشا نمی کنه نباید قسمت بزرگی از کتاب رو لو بده ..........
اما من فکر نمی کنم اون ازدها نوربرت باشه !!!!!!!!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
در مورد اینکه هر یک از موسس ها یک موجود جادویی دارند من موافقم!حتما لازم نیست که مثلا نشانه راونکلاو که عقاب است حتما حیوانش هم عقاب باشد(خطاب به بلیز)زیرا مگر باسلیسک افعی بود؟شاید توعی افعی باشد!ولی خود مار افعی نیست!پس میشه اژدها را نوعی پرنده و از خانواده عقاب ها قرار داد!

من کی گفتم هر مدیری فقط یک موجود جادویی دارد؟ من گفتم نماد گروهشون اینه و خوب همینم هست. در بالای پرچم اسلیترینم ننوشته اسم این مار افعی است. فقط عکس ماره. همونجور که ما یک عالمه نوع های مختلف عقاب داریم. ولی روی پرچم راونکلا که دیگه کسی نژاد عقاب روی پرچم تعیین نمیکنه. اگر اینجوری بود پس راونکلا هم میگفت منظور من فقط عقاب طلایی هست و دیگه عقاب تاس نماد من نیست! عقاب و مار هر دو یه نماد کلی مربوط به نژاد خودشونن.

ولی اژدها زمین تا آسمون با عقاب فرق میکنه چون غیر از پرواز کردن هیچ ویژگی دیگه ای از عقاب و هیچ صفتی که به راونکلا بخوره نداره. ضمن اینکه من ترجیح میدم اژدها رو در خانواده خزنده ها حساب کنم تا پرنده ها!

اما خوب کلا من فقط گفتم نماد های هر موسس روی پرچمش هست نگفتم جونور دیگه ای نیست. از شواهد اینجور برمیاد.

نقل قول:
در کل بنظرم هر سه به نقطه ای نگاه میکنن که منتظرن هر چه زودتر بهش برسن و اون چیز نمیتونه ترسناک باشه.

پروفسور کاملا مشخصه که امتداد نگاه هری با هرمیون با هم فرق داره. البته من همه چیز رو در این مورد در پست قبلیم گفتم. شرط اول این بحث ها اینه که بدیهیات رو قبول داشته باشیم. اگر نخوایم قبول کنیم که مثلا هرمیون داره بالای سرشو نگاه میکنه یا برعکس نشستنش روی اژدها اصلا عجیب نیست و .... دیگه بحث کردن فایده ای نداره.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۶

سپهر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۷ یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
اون چیزی که معلومه اینه که توی کتاب هفت از هاگوارتز خبری نیست بعد هم اینکه اژدها داره بالای آسمون دهکدهی موگل ها پرواز میکنه پس میشه گفت دنیا به هم ریخته

همیشه خسته از روزای برفی , عشق پریشون شده ی دوحرفی , گفته بودم اگه دلت گرفتس کنج دلم جا واسه ی دلت هست

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.